Výsledky závodu: West cup

Datum:
30.08.2019
Místo konání:
Nejdek
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 96:20
2. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 147:43 + 51:23
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 162:34 + 66:14
4. Měchurová Karina 0070020 TJ Radon Vysoká pec 204:02 + 107:42
Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov DISK
Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bursíková Viktorie Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
D12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 85:08
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 89:17 + 4:09
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 93:25 + 8:17
4. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:18 + 26:10
5. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 111:21 + 26:13
6. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 126:38 + 41:30
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 133:09 + 48:01
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 137:59 + 52:51
9. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 138:00 + 52:52
10. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 178:40 + 93:32
11. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 207:54 + 122:46
Zapletalová Adéla 0180001 MLA DISK
Döhler Luise 0190001 SV Pechbrunn DISK
Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering DISK
Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný DISK
Stiborová Apolena Stibor Stiborovy DISK
Apolínová Nela Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Pejšová Barbora 0070022 TJ Radon Vysoká pec DISK
D14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 111:16
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 113:08 + 1:52
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 113:12 + 1:56
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 113:37 + 2:21
5. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 156:00 + 44:44
6. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 163:07 + 51:51
7. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 173:14 + 61:58
8. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 189:58 + 78:42
9. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 209:58 + 98:42
10. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 211:29 + 100:13
11. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 315:41 + 204:25
Kocumová Linda ONO0654 SKOB Ostrov DISK
Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty DISK
Měchurová Zuzana - DISK
Křiklavová Majda 0080006 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Döhler Karla 0190002 SV Pechbrunn DISK
Stiborová Jolana Stibor Stiborovy DISK
Váchová Ilona 0080008 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Křiklavová Petra 0080009 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
D16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 141:45
2. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 158:48 + 17:03
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 164:15 + 22:30
4. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 178:26 + 36:41
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 238:00 + 96:15
6. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 238:20 + 96:35
7. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 264:27 + 122:42
D18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Johana 0060001 Johanka klub 254:02
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 169:39
2. Chernykh Zoya 0020001 LVS Khimki 189:51 + 20:12
3. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 201:39 + 32:00
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 236:49 + 67:10
5. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 239:06 + 69:27
6. Monrová Jana 0010001 - 248:36 + 78:57
7. Horová Magda VSP5450 USK Praha 286:49 + 117:10
8. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 337:31 + 167:52
Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor DISK
Vávrová Sára 0140002 StillAliveCZ DISK
Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden DISK
Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka DISK
Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka DISK
Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň DISK
Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering DISK
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 168:35
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 211:53 + 43:18
3. Vávrová Rút 0140001 StillAliveCZ 215:32 + 46:57
4. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 217:00 + 48:25
5. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 218:08 + 49:33
6. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 219:24 + 50:49
7. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 223:09 + 54:34
8. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 234:22 + 65:47
9. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 235:08 + 66:33
10. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 253:19 + 84:44
11. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 269:49 + 101:14
12. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 273:07 + 104:32
13. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 273:52 + 105:17
14. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 278:28 + 109:53
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK
Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně DISK
Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja DISK
Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně DISK
Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DISK
Turčinová Kamila 0080003 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
D45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 155:48
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 172:03 + 16:15
3. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 220:37 + 64:49
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 225:50 + 70:02
5. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 229:37 + 73:49
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 234:04 + 78:16
7. Čermáková Monika 0120001 Čermákovy 241:09 + 85:21
8. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 262:02 + 106:14
9. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 304:47 + 148:59
10. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 408:00 + 252:12
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný DISK
Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov DISK
Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Millionová Hedvika MAS7351 KČT Aš DISK
Jandová Lenka JES7251 OK Rakovník DISK
Döhler Ute 0190003 SV Pechbrunn DISK
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DISK
Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
D55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 117:06
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 142:20 + 25:14
3. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 143:44 + 26:38
4. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 152:36 + 35:30
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 158:18 + 41:12
6. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 188:40 + 71:34
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 192:10 + 75:04
8. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 205:32 + 88:26
Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov DISK
D65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 115:25
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 164:50 + 49:25
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 184:53 + 69:28
Nyklová Helena 0110001 Nyklová DISK
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha DISK
Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec DISK
Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš DISK
H10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 69:06
2. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 73:15 + 4:09
3. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 101:18 + 32:12
4. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 102:14 + 33:08
5. Andresík Matyáš 0070021 TJ Radon Vysoká pec 112:25 + 43:19
6. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 121:50 + 52:44
7. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 127:28 + 58:22
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 147:16 + 78:10
9. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 175:38 + 106:32
10. Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný 217:55 + 148:49
11. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 233:15 + 164:09
Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš DISK
Jirkovský Lukáš Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 84:18
2. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 85:38 + 1:20
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 86:36 + 2:18
4. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 90:40 + 6:22
5. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 113:07 + 28:49
6. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 114:32 + 30:14
7. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 133:34 + 49:16
8. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 138:01 + 53:43
9. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 142:35 + 58:17
10. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 159:09 + 74:51
11. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 169:04 + 84:46
12. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 175:52 + 91:34
13. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 186:16 + 101:58
14. Krejčí Antonín KPY0803 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 190:16 + 105:58
Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný DISK
Kraus Christian 0070024 TJ Radon Vysoká pec DISK
Bršťák Tomáš 0070023 TJ Radon Vysoká pec DISK
Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš DISK
Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš DISK
Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 133:31
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 140:49 + 7:18
3. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 178:13 + 44:42
4. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 182:35 + 49:04
5. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 188:13 + 54:42
6. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 220:39 + 87:08
Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov DISK
Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov DISK
Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný DISK
Andrš Matěj 0070025 TJ Radon Vysoká pec DISK
Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov DISK
Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kapoun Luděk 0090002 neregistrovaný DISK
Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně DISK
H16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 199:08
2. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 256:07 + 56:59
3. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 256:52 + 57:44
4. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 288:40 + 89:32
5. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 346:01 + 146:53
Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Karliczek Tomáš NEK0300 Nejdek Orienteering DISK
Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně DISK
Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov DISK
Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň DISK
Křiklava Adam 0080005 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Dlabač Marek 0080007 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Horák Jáchym Nejdek Orienteering DISK
Turčin Jan 0080004 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Jirkovský Filip Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
H18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 276:33
2. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 283:36 + 7:03
3. Křiklava Jakub 0080010 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 329:27 + 52:54
Bureš Radek MLA0102 MLOK Mariánské Lázně DISK
H21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Misha 0020002 LVS Khimki 253:11
2. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 262:01 + 8:50
3. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 298:57 + 45:46
4. Šulc Marek MAS9302 KČT Aš 326:49 + 73:38
5. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 419:35 + 166:24
Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor DISK
Lhotka Ondřej 0040001 Lhotkovi DISK
Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov DISK
Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov DISK
Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka DISK
Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové DISK
Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering DISK
Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov DISK
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK
Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně DISK
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DISK
H35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 203:01
2. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 224:06 + 21:05
3. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 225:17 + 22:16
4. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 232:43 + 29:42
5. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 233:44 + 30:43
6. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 236:09 + 33:08
7. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 239:43 + 36:42
8. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 262:32 + 59:31
9. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 265:46 + 62:45
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 265:46 + 62:45
11. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 276:58 + 73:57
12. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 278:52 + 75:51
13. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 296:19 + 93:18
14. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 299:28 + 96:27
15. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 307:15 + 104:14
16. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 307:27 + 104:26
17. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 310:00 + 106:59
18. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 310:36 + 107:35
19. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 314:13 + 111:12
20. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 315:33 + 112:32
21. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 327:11 + 124:10
22. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 355:38 + 152:37
23. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 366:22 + 163:21
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK
Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně DISK
Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov DISK
Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Pjenčák Roman MAS7501 KČT Aš DISK
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja DISK
Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kábrt Filip 0050001 OK Viníci DISK
Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Jedlička Karel LPM7709 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 233:15
2. Komín David PGP7405 SK Praga 233:25 + 0:10
3. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 258:15 + 25:00
4. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 258:58 + 25:43
5. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 263:45 + 30:30
6. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 271:43 + 38:28
7. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 285:07 + 51:52
8. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 300:11 + 66:56
9. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 322:50 + 89:35
10. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 349:38 + 116:23
11. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 352:27 + 119:12
Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory DISK
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně DISK
Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice DISK
Döhler Thomas 0190004 SV Pechbrunn DISK
Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov DISK
Kapoun Luděk 0090001 neregistrovaný DISK
H55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 178:43
2. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 178:51 + 0:08
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 200:07 + 21:24
Chernykh Sergey 0020003 LVS Khimki DISK
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Vávra Petr 0140003 StillAliveCZ DISK
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK
Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice DISK
Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb DISK
Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň DISK
Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně DISK
Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň DISK
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 139:27
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 157:51 + 18:24
3. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 159:27 + 20:00
4. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 167:16 + 27:49
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 223:55 + 84:28
6. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 254:23 + 114:56
Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň DISK
Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb DISK
Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec DISK
Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha DISK
Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
H75
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 121:39
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 126:06 + 4:27
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 127:37 + 5:58
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 131:33 + 9:54
5. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 153:14 + 31:35
6. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 170:51 + 49:12
7. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 172:51 + 51:12
Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov DISK
Frűhauf Ladislav SKV4201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
HD10F
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 92:33
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 104:47 + 12:14
3. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 120:14 + 27:41
4. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 123:12 + 30:39
5. Šperlová Kateřina 0070014 TJ Radon Vysoká pec 132:01 + 39:28
6. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 142:52 + 50:19
Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja DISK
Petýrková Karolína Nejdek Orienteering DISK
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov DISK
Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně DISK
Jedlička Jakub LPM0801 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bartošová Majda - DISK
Čermáková Anna SK Praga DISK
Lebedová Veronika 0070031 TJ Radon Vysoká pec DISK
Bartoš Vojta - DISK
Malý Vojta 0070011 TJ Radon Vysoká pec DISK
Rutrle Míša 0070012 TJ Radon Vysoká pec DISK
Bršťák Vítek 0070010 TJ Radon Vysoká pec DISK
Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kropáček Antonín 0070015 TJ Radon Vysoká pec DISK
Cikhartová Adélka Nejdek Orienteering DISK
Bršťák Antonín 0070018 TJ Radon Vysoká pec DISK
Zmek Josef - DISK
Bartoš Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň DISK
Cikhartová Adéla Nejdek Orienteering DISK
Horák Fanda Nejdek Orienteering DISK
Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov DISK
Kratochvíl André 0070017 TJ Radon Vysoká pec DISK
Janstová Žofie 0070016 TJ Radon Vysoká pec DISK
Špička David 0070013 TJ Radon Vysoká pec DISK
Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň DISK
Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja DISK
Pejša Antonín 0070019 TJ Radon Vysoká pec DISK
T3
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 147:31
2. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 150:20 + 2:49
3. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 156:14 + 8:43
4. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 177:07 + 29:36
5. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 190:07 + 42:36
6. Šperlová Zuzana 0070026 TJ Radon Vysoká pec 197:29 + 49:58
7. Měchurová Marie - 205:02 + 57:31
8. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 219:47 + 72:16
9. Andresíková Jana 0070030 TJ Radon Vysoká pec 231:36 + 84:05
10. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 289:53 + 142:22
11. Procházková Jitka KPY7850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 303:09 + 155:38
12. Hlaváček Jakub KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 305:02 + 157:31
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Grohmann Jan DISK
Kožíšková Zuzana OK Lokomotiva Plzeň DISK
Měchura Václav - DISK
Ondrová Jana 0170001 SKV - neregistrovaní DISK
Řídká Tereza KPY0451 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Váchová Ilona 0080001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Jedličková Renata LPM7854 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Krausová Hana KOB Litvínov DISK
Reischigová Růžena DISK
Apolín Pavel Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Jirkovský Libor Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bartošová Milena OK Lokomotiva Plzeň DISK
Andrašová Iveta TJ Radon Vysoká pec DISK
Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně DISK
Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov DISK
Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov DISK
Špičková Jana 0070027 TJ Radon Vysoká pec DISK
Křiklavová Petra 0080002 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
Fruhaufová Marcela SKV - neregistrovaní DISK
Kolovský Martin OK Lokomotiva Plzeň DISK
Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň DISK
Bařtipánová Kateřina 0170002 SKV - neregistrovaní DISK
Křiklava David 0080011 Ski klub Karlovy Vary, z.s. DISK
T4
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 280:03
2. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 306:25 + 26:22
Veronika Grešlová 0040002 Lhotkovi DISK
Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka DISK
Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka DISK
Doležalová Michaela OK Kamenice DISK
Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov DISK
Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice DISK
Frűhauf Ladislav SKV8301 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
TF/HDR
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 101:01
2. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 104:33 + 3:32
3. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 176:05 + 75:04
4. Eliáš Vojta 0130001 Na Kopci 198:39 + 97:38
Jedlička Michal LPM1103 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Dragoun Jan 0070008 TJ Radon Vysoká pec DISK
Pávková Anna Nejdek Orienteering DISK
Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný DISK
Bršťákovy Josef_Aleš 0070005 TJ Radon Vysoká pec DISK
Horák Šimon Nejdek Orienteering DISK
Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně DISK
Neužil Oldřich KLJ001 - DISK
Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov DISK
Zmeková Anna - DISK
Stahlík Filip OK Lokomotiva Plzeň DISK
Müller Ronja USV TU Dresden DISK
Petýrek Vašek Nejdek Orienteering DISK
Kožíšek Matouš OK Lokomotiva Plzeň DISK
Chramostová Anna VPM1350 KOS Slavia Plzeň DISK
Komínek Mirek 0070004 TJ Radon Vysoká pec DISK
Pejša Antonín 0070009 TJ Radon Vysoká pec DISK
Volný Oliver_Laura 0070006 TJ Radon Vysoká pec DISK
T.Melichar M.Souček 0070007 TJ Radon Vysoká pec DISK
Melicharová Ema 0070003 TJ Radon Vysoká pec DISK
Janstová Amálka 0070002 TJ Radon Vysoká pec DISK
Kratochvíl Samuel 0070001 TJ Radon Vysoká pec DISK
Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha DISK
Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja DISK