Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 10:51 | ||
2. | Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:16 | + 0:25 | |
3. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 13:11 | + 2:20 | |
4. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 14:14 | + 3:23 | |
5. | Korotvičková Ela | STH1153 | SK Studenec | 17:10 | + 6:19 | |
6. | Čapková Kateřina | LTU1050 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:11 | + 7:20 | |
7. | Korbelová Eliška | PHK1253 | OK 99 Hradec Králové | 19:32 | + 8:41 | |
8. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:52 | + 11:01 | |
9. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:46 | + 15:55 | |
10. | Stolinová Andrea | DOB0990 | KOB Dobruška | 33:20 | + 22:29 | |
Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 9:18 | ||
2. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 9:49 | + 0:31 | |
3. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 9:54 | + 0:36 | |
4. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:57 | + 2:39 | |
5. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:08 | + 2:50 | |
6. | Suchardová Ella | JIL0951 | OK Jilemnice | 12:19 | + 3:01 | |
7. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:58 | + 3:40 | |
8. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 13:20 | + 4:02 | |
9. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:01 | + 4:43 | |
10. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 5:20 | |
11. | Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 14:48 | + 5:30 | |
12. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 15:24 | + 6:06 | |
13. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 17:38 | + 8:20 | |
14. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:43 | + 8:25 | |
15. | Špačková Kristýna | KOR0951 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:17 | + 10:59 | |
16. | Říhová Eliška | SRK0952 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:41 | + 12:23 | |
17. | Jirsová Tereza | JIL0952 | OK Jilemnice | 22:10 | + 12:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | MSK0757 | Moravskoslezský kraj | 12:47 | ||
2. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 13:19 | + 0:32 | |
3. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 13:28 | + 0:41 | |
4. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 14:38 | + 1:51 | |
5. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:00 | + 2:13 | |
6. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 15:18 | + 2:31 | |
7. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:36 | + 2:49 | |
8. | Štětínská Tereza | MSK0751 | Moravskoslezský kraj | 15:39 | + 2:52 | |
9. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 15:46 | + 2:59 | |
10. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:54 | + 3:07 | |
11. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 16:28 | + 3:41 | |
12. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:50 | + 4:03 | |
13. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 16:57 | + 4:10 | |
14. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | + 4:34 | |
15. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 17:22 | + 4:35 | |
16. | Bulušková Barbora | STH0750 | SK Studenec | 17:30 | + 4:43 | |
17. | Ježková Barbora | PHK0755 | OK 99 Hradec Králové | 18:26 | + 5:39 | |
18. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 18:40 | + 5:53 | |
19. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:43 | + 5:56 | |
20. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 18:48 | + 6:01 | |
21. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 19:10 | + 6:23 | |
22. | Šnokhousová Johanka | SJC0851 | Sportcentrum Jičín | 19:39 | + 6:52 | |
23. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:36 | + 7:49 | |
24. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 21:35 | + 8:48 | |
25. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 21:48 | + 9:01 | |
26. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 22:36 | + 9:49 | |
26. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:36 | + 9:49 | |
28. | Pavlová Karolína | STH0752 | SK Studenec | 24:45 | + 11:58 | |
29. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:57 | + 12:10 | |
30. | Klímová Anna | JIL0752 | OK Jilemnice | 25:59 | + 13:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dutkiewicz Wiktoria | 88P0752 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 17:30 | ||
2. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 17:48 | + 0:18 | |
3. | Vyziblová Viktorie | NER | 19:39 | + 2:09 | ||
4. | Jedličková Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 20:20 | + 2:50 | |
5. | Brdlíková Eliška | VRL0753 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:01 | + 3:31 | |
6. | Laštovková Jana | JIL0853 | OK Jilemnice | 21:41 | + 4:11 | |
7. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:16 | + 4:46 | |
8. | Lapáčková Anna | SHK0854 | OK Slavia Hradec Králové | 23:21 | + 5:51 | |
9. | Holohlavská Anna | JIL0753 | OK Jilemnice | 27:24 | + 9:54 | |
10. | Schwengerová Anna | SRK0851 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:02 | + 13:32 | |
11. | Mužná Josefína | SJC0854 | Sportcentrum Jičín | 32:25 | + 14:55 | |
12. | Imrišková Natálie | LTU0751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:36 | + 19:06 | |
13. | Potůčková Emílie | LTU0752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:26 | + 28:56 | |
Drozdowska Nikola | 88P0751 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Lewkowicz Julia | 88P0850 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Kuznowicz Samanta | 88P0750 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 12:18 | ||
2. | Holasová Barbora | MSK0651 | Moravskoslezský kraj | 14:47 | + 2:29 | |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:52 | + 2:34 | |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 15:07 | + 2:49 | |
5. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:24 | + 3:06 | |
5. | Štefanová Markéta | STH0550 | SK Studenec | 15:24 | + 3:06 | |
7. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:36 | + 3:18 | |
8. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 15:54 | + 3:36 | |
9. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:23 | + 4:05 | |
10. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 16:49 | + 4:31 | |
11. | Holubářová Viktorie | KUO0599 | KOB Ústí nad Orlicí | 16:50 | + 4:32 | |
12. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:04 | + 4:46 | |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 17:29 | + 5:11 | |
14. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | 17:33 | + 5:15 | |
15. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 17:56 | + 5:38 | |
16. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 18:06 | + 5:48 | |
16. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OB Vamberk | 18:06 | + 5:48 | |
18. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 18:12 | + 5:54 | |
19. | Cetlová Magdaléna | MSK0553 | Moravskoslezský kraj | 18:30 | + 6:12 | |
20. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 18:33 | + 6:15 | |
21. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:36 | + 6:18 | |
22. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:39 | + 6:21 | |
23. | Hammová Linda | KOR0650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:44 | + 6:26 | |
24. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:05 | + 6:47 | |
25. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 7:10 | |
26. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 20:53 | + 8:35 | |
27. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:40 | + 9:22 | |
28. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | OB Vamberk | 21:51 | + 9:33 | |
29. | Štěrbová Agáta | SHK0656 | OK Slavia Hradec Králové | 21:58 | + 9:40 | |
30. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:30 | + 10:12 | |
31. | Hylmarová Zuzana | ZAM0553 | OB TJ Sokol Žamberk | 22:39 | + 10:21 | |
32. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:42 | + 10:24 | |
33. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | OB TJ Sokol Žamberk | 22:43 | + 10:25 | |
34. | Sádovská Anežka | LPU0562 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:31 | + 11:13 | |
35. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 23:41 | + 11:23 | |
36. | Hájková Marie | VRL0651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:00 | + 11:42 | |
37. | Holcová Nikola | LPU0660 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:53 | + 12:35 | |
38. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 25:34 | + 13:16 | |
39. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:47 | + 13:29 | |
40. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 26:28 | + 14:10 | |
41. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 26:36 | + 14:18 | |
42. | Barcalová Iva | CHC0655 | K.O.B. Choceň | 29:28 | + 17:10 | |
43. | Smisitelová Elena | KOR0551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:23 | + 19:05 | |
Rybínová Vendula | KOR0651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kynclová Andrea | LTU0651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:27 | ||
2. | Šlesingerová Sára | KUO0551 | KOB Ústí nad Orlicí | 18:37 | + 1:10 | |
3. | Kubíková Amílie | LPU0590 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:29 | + 3:02 | |
4. | Hanlová Nikola | SRK0553 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:02 | + 4:35 | |
5. | Holohlavská Ema | JIL0652 | OK Jilemnice | 23:34 | + 6:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 13:43 | ||
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 13:54 | + 0:11 | |
3. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:19 | + 0:36 | |
4. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:31 | + 0:48 | |
5. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 14:38 | + 0:55 | |
6. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:57 | + 1:14 | |
7. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 14:59 | + 1:16 | |
8. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:07 | + 1:24 | |
9. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 15:08 | + 1:25 | |
10. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 15:14 | + 1:31 | |
11. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:37 | + 1:54 | |
12. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:42 | + 2:59 | |
13. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:30 | + 3:47 | |
14. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:46 | + 4:03 | |
15. | Maršounová Jana | SHK0454 | OK Slavia Hradec Králové | 18:57 | + 5:14 | |
16. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 19:31 | + 5:48 | |
17. | Junková Anna | LTU0453 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:11 | + 6:28 | |
17. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | Sportcentrum Jičín | 20:11 | + 6:28 | |
19. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:01 | + 7:18 | |
20. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 22:28 | + 8:45 | |
21. | Víchová Sára | CHC0455 | K.O.B. Choceň | 25:21 | + 11:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 16:48 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:54 | + 0:06 | |
3. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 17:07 | + 0:19 | |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:41 | + 1:53 | |
5. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 18:53 | + 2:05 | |
6. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 21:04 | + 4:16 | |
7. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:52 | + 7:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:01 | 8154 | ||
2. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:37 | + 0:36 | 7845 | |
3. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 15:38 | + 0:37 | 7836 | |
4. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 15:54 | + 0:53 | 7699 | |
5. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 16:23 | + 1:22 | 7450 | |
6. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 16:59 | + 1:58 | 7141 | |
7. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 17:12 | + 2:11 | 7029 | |
8. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:16 | + 2:15 | 6995 | |
9. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:39 | + 2:38 | 6797 | |
10. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 18:12 | + 3:11 | 6514 | |
11. | Jebavá Lucie | STH9251 | SK Studenec | 18:29 | + 3:28 | 6368 | |
12. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:38 | + 3:37 | 6291 | |
13. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 19:10 | + 4:09 | 6016 | |
14. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:46 | + 4:45 | 5707 | |
15. | Rybářová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:08 | + 5:07 | 5518 | |
16. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 | + 5:08 | 5509 | |
17. | Novotná Jana | PHK8756 | OK 99 Hradec Králové | 20:14 | + 5:13 | 5466 | |
18. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 20:29 | + 5:28 | 5338 | |
19. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | 20:51 | + 5:50 | 5149 | |
20. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 21:10 | + 6:09 | 4986 | |
21. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 21:13 | + 6:12 | 4960 | |
22. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 21:14 | + 6:13 | 4951 | |
23. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:19 | + 7:18 | 4393 | |
24. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:31 | + 7:30 | 4290 | |
25. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 29:17 | + 14:16 | 804 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:24 | 2981 | ||
2. | Koutná Hana | PHK9651 | OK 99 Hradec Králové | 15:56 | + 0:32 | 2883 | |
3. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 16:00 | + 0:36 | 2870 | |
4. | Bendáková Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:41 | + 3:17 | 2375 | |
5. | Beranová Katka | STH8851 | SK Studenec | 19:52 | + 4:28 | 2157 | |
6. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:19 | + 7:55 | 1520 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 18:21 | ||
2. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:44 | + 0:23 | |
3. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 18:45 | + 0:24 | |
4. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 18:46 | + 0:25 | |
5. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 19:07 | + 0:46 | |
6. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 19:15 | + 0:54 | |
7. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 19:22 | + 1:01 | |
8. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 19:33 | + 1:12 | |
9. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 19:54 | + 1:33 | |
10. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 20:18 | + 1:57 | |
11. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:20 | + 1:59 | |
12. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:34 | + 2:13 | |
13. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:03 | + 3:42 | |
14. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:09 | + 3:48 | |
15. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 22:40 | + 4:19 | |
16. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:34 | + 9:13 | |
17. | Jirásková Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 28:15 | + 9:54 | |
18. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:56 | + 12:35 | |
Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Eva | STH7753 | SK Studenec | 18:03 | ||
2. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 18:04 | + 0:01 | |
3. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:07 | + 0:04 | |
4. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 18:26 | + 0:23 | |
5. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:41 | + 0:38 | |
6. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:58 | + 0:55 | |
7. | Slavíková Jana | SHK7352 | OK Slavia Hradec Králové | 19:54 | + 1:51 | |
8. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | OK 99 Hradec Králové | 19:57 | + 1:54 | |
9. | Štefanová Klára | STH7752 | SK Studenec | 20:01 | + 1:58 | |
10. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:10 | + 2:07 | |
11. | Mudruňková Romana | VAM7752 | OB Vamberk | 20:28 | + 2:25 | |
12. | Kodytková Karolína | SHK7750 | OK Slavia Hradec Králové | 21:38 | + 3:35 | |
13. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OB Vamberk | 21:41 | + 3:38 | |
14. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 21:52 | + 3:49 | |
15. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:10 | + 4:07 | |
16. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:50 | + 4:47 | |
17. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 23:29 | + 5:26 | |
18. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 23:46 | + 5:43 | |
19. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:57 | + 5:54 | |
20. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 24:42 | + 6:39 | |
21. | Čapková Eva | LTU7852 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:51 | + 7:48 | |
22. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:00 | + 7:57 | |
Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:53 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:08 | + 0:15 | |
3. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:29 | + 1:36 | |
4. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 18:42 | + 1:49 | |
5. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 18:59 | + 2:06 | |
6. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:02 | + 2:09 | |
7. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 19:03 | + 2:10 | |
8. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 19:18 | + 2:25 | |
9. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:31 | + 2:38 | |
10. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:01 | + 3:08 | |
11. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:51 | + 3:58 | |
12. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:54 | + 4:01 | |
13. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 21:16 | + 4:23 | |
14. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:54 | + 5:01 | |
15. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 22:03 | + 5:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 14:18 | ||
2. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:25 | + 0:07 | |
3. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 14:33 | + 0:15 | |
4. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | + 0:43 | |
5. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:06 | + 0:48 | |
5. | Dohnálková Jana | SHK7252 | OK Slavia Hradec Králové | 15:06 | + 0:48 | |
7. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 15:46 | + 1:28 | |
8. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 16:05 | + 1:47 | |
9. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 16:26 | + 2:08 | |
10. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:47 | + 3:29 | |
11. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 19:17 | + 4:59 | |
12. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:25 | + 5:07 | |
13. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:05 | + 10:47 | |
Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:25 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:41 | + 0:16 | |
3. | Švarcová Lenka | NER | 18:09 | + 0:44 | ||
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:21 | + 1:56 | |
5. | Bartoňová Iva | SHK6151 | OK Slavia Hradec Králové | 19:53 | + 2:28 | |
6. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 20:59 | + 3:34 | |
7. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 21:28 | + 4:03 | |
8. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 21:39 | + 4:14 | |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:42 | + 7:17 | |
10. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 30:07 | + 12:42 | |
11. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | TJ START Náchod | 34:39 | + 17:14 | |
12. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 34:57 | + 17:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:50 | ||
2. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:11 | + 0:21 | |
3. | Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | 20:52 | + 1:02 | |
4. | Mikysková Hana | SNA5651 | TJ START Náchod | 21:06 | + 1:16 | |
5. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 21:11 | + 1:21 | |
6. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 21:53 | + 2:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 15:25 | ||
2. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB TJ Sokol Žamberk | 15:30 | + 0:05 | |
3. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 18:10 | + 2:45 | |
4. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 18:37 | + 3:12 | |
5. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:07 | + 3:42 | |
6. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:55 | + 4:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 9:51 | ||
2. | Seidl Josef | LTU1100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:47 | + 4:56 | |
3. | Tomčík Franta | VRL9999 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:28 | + 6:37 | |
4. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:16 | + 7:25 | |
5. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:48 | + 12:57 | |
6. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 23:43 | + 13:52 | |
7. | Potůček Josef | LPU1102 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:42 | + 20:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 7:58 | ||
2. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 8:02 | + 0:04 | |
3. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 8:17 | + 0:19 | |
3. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 8:17 | + 0:19 | |
5. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 8:19 | + 0:21 | |
6. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 8:57 | + 0:59 | |
7. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 9:03 | + 1:05 | |
8. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 9:22 | + 1:24 | |
9. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 9:24 | + 1:26 | |
10. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 9:44 | + 1:46 | |
11. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 9:55 | + 1:57 | |
12. | Ładomirski Szymon | 88P0900 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 10:47 | + 2:49 | |
13. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 10:57 | + 2:59 | |
14. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 11:55 | + 3:57 | |
15. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 12:06 | + 4:08 | |
16. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 13:18 | + 5:20 | |
17. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 13:35 | + 5:37 | |
18. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:54 | + 7:56 | |
19. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:11 | + 25:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 10:14 | ||
2. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 11:47 | + 1:33 | |
3. | Krupa Jan | MSK0702 | Moravskoslezský kraj | 11:58 | + 1:44 | |
4. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 12:08 | + 1:54 | |
5. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:01 | + 2:47 | |
5. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 13:01 | + 2:47 | |
7. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 13:15 | + 3:01 | |
8. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 13:54 | + 3:40 | |
9. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 14:30 | + 4:16 | |
10. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:33 | + 4:19 | |
11. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:47 | + 4:33 | |
12. | Kubeček Antonín | LIP0800 | SOS Mamuti z Lipovky | 15:14 | + 5:00 | |
13. | Horák Vít | JIL0801 | OK Jilemnice | 16:23 | + 6:09 | |
14. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:38 | + 6:24 | |
15. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 16:41 | + 6:27 | |
16. | Schejbal Filip | LPU0711 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:51 | + 6:37 | |
17. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 16:58 | + 6:44 | |
18. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 17:36 | + 7:22 | |
19. | Goláň Antonín | LPU0804 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:48 | + 7:34 | |
20. | Zapletal Tomáš | KUO0701 | KOB Ústí nad Orlicí | 18:14 | + 8:00 | |
21. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:44 | + 8:30 | |
22. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 18:45 | + 8:31 | |
23. | Matušinec Jakub | PHK0802 | OK 99 Hradec Králové | 19:26 | + 9:12 | |
24. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:57 | + 9:43 | |
25. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 20:53 | + 10:39 | |
26. | Ježek Martin | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 20:55 | + 10:41 | |
27. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:56 | + 10:42 | |
28. | Gallo Ondřej | MSK0800 | Moravskoslezský kraj | 22:59 | + 12:45 | |
29. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:57 | + 14:43 | |
30. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 25:21 | + 15:07 | |
31. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 27:23 | + 17:09 | |
32. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 27:52 | + 17:38 | |
33. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 28:45 | + 18:31 | |
Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Moskva Vojtěch | ZAM0802 | OB TJ Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jończy Michał | 88P0801 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 16:19 | ||
2. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:11 | + 0:52 | |
3. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 17:15 | + 0:56 | |
4. | Vích Ondřej | CHC0801 | K.O.B. Choceň | 19:07 | + 2:48 | |
5. | Hrůza Ondřej | LTU0703 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:17 | + 2:58 | |
6. | Zielonka Bartosz | 88P0700 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 21:26 | + 5:07 | |
7. | Jirouš Matouš | JIL0805 | OK Jilemnice | 21:58 | + 5:39 | |
8. | Wilk Mikołaj | 88P0701 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 23:16 | + 6:57 | |
9. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 23:37 | + 7:18 | |
10. | Auersvald Daniel | JIL0804 | OK Jilemnice | 29:26 | + 13:07 | |
11. | Novák Tadeáš | NER | 44:30 | + 28:11 | ||
12. | Cupak Václav | NER | 58:08 | + 41:49 | ||
Vanický Viktor | KOR0803 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Cach Jan | LPU0805 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:29 | ||
2. | Byrtus Jakub | MSK0504 | Moravskoslezský kraj | 13:23 | + 0:54 | |
3. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 13:29 | + 1:00 | |
4. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 13:38 | + 1:09 | |
5. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 13:40 | + 1:11 | |
6. | Štefan Jan | STH0500 | SK Studenec | 13:57 | + 1:28 | |
7. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:25 | + 1:56 | |
8. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:26 | + 1:57 | |
9. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 14:46 | + 2:17 | |
10. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 15:12 | + 2:43 | |
11. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:15 | + 2:46 | |
12. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 15:18 | + 2:49 | |
13. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 15:32 | + 3:03 | |
14. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 15:43 | + 3:14 | |
15. | Bíčánek Jan | MSK0502 | Moravskoslezský kraj | 15:52 | + 3:23 | |
16. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:08 | + 3:39 | |
17. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 16:15 | + 3:46 | |
18. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 16:28 | + 3:59 | |
19. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 16:29 | + 4:00 | |
20. | Dlabola Jakub | SJC0602 | Sportcentrum Jičín | 16:38 | + 4:09 | |
21. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:46 | + 4:17 | |
22. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:54 | + 4:25 | |
23. | Tomalak Jakub | 88P0500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 16:57 | + 4:28 | |
24. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:06 | + 4:37 | |
24. | Fajfr Marek | ZAM0602 | OB TJ Sokol Žamberk | 17:06 | + 4:37 | |
26. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:23 | + 4:54 | |
27. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 17:34 | + 5:05 | |
28. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:11 | + 5:42 | |
29. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:14 | + 5:45 | |
30. | Potůček Oto | LTU0501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:18 | + 6:49 | |
31. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 19:19 | + 6:50 | |
32. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:24 | + 6:55 | |
33. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:29 | + 7:00 | |
34. | Vicenec Martin | ZAM0601 | OB TJ Sokol Žamberk | 20:21 | + 7:52 | |
35. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:38 | + 12:09 | |
36. | Hylmar Zdeněk | ZAM0504 | OB TJ Sokol Žamberk | 26:14 | + 13:45 | |
Jirout Jan | CHC0601 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Matouš | NER | 18:47 | |||
2. | Hostinský Matěj | LPU0604 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 0:41 | |
3. | Nágl Alexandr | SJC0605 | Sportcentrum Jičín | 20:44 | + 1:57 | |
4. | Zemánek Adam | SRK0502 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:06 | + 2:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 11:06 | ||
2. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 11:16 | + 0:10 | |
3. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:20 | + 0:14 | |
4. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 11:31 | + 0:25 | |
5. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 11:39 | + 0:33 | |
6. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 11:48 | + 0:42 | |
7. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 11:58 | + 0:52 | |
8. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:00 | + 0:54 | |
9. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:13 | + 1:07 | |
10. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | OK SILESIA | 12:28 | + 1:22 | |
11. | Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | 12:36 | + 1:30 | |
12. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 12:58 | + 1:52 | |
13. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 13:03 | + 1:57 | |
14. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:07 | + 2:01 | |
15. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 13:14 | + 2:08 | |
16. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:30 | + 2:24 | |
17. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 13:31 | + 2:25 | |
18. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 13:38 | + 2:32 | |
19. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 14:36 | + 3:30 | |
20. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | TJ Jiskra Hořice | 14:40 | + 3:34 | |
21. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 14:45 | + 3:39 | |
22. | Marhold Stanislav | CHC0402 | K.O.B. Choceň | 14:48 | + 3:42 | |
23. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 15:54 | + 4:48 | |
24. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 16:10 | + 5:04 | |
25. | Staszak Tomasz | 88P0400 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 16:22 | + 5:16 | |
26. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 17:30 | + 6:24 | |
27. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB TJ Sokol Žamberk | 18:27 | + 7:21 | |
28. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 18:48 | + 7:42 | |
29. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:03 | + 10:57 | |
30. | Vanický Richard | KOR0303 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 22:36 | + 11:30 | |
31. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:26 | + 12:20 | |
32. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:11 | + 15:05 | |
33. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:45 | + 18:39 | |
34. | Hájek Matěj | VRL0402 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:45 | + 21:39 | |
Zajíček Jakub | SRK0405 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 14:27 | ||
2. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 15:29 | + 1:02 | |
3. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:53 | + 1:26 | |
4. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 15:55 | + 1:28 | |
5. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:11 | + 1:44 | |
6. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 16:37 | + 2:10 | |
7. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:42 | + 2:15 | |
8. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 16:55 | + 2:28 | |
9. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:47 | + 3:20 | |
10. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:15 | + 3:48 | |
11. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:34 | + 4:07 | |
12. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:55 | + 5:28 | |
13. | Theodor Adam | LPU0104 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:54 | + 8:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 15:53 | 7696 | ||
2. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 16:03 | + 0:10 | 7617 | |
3. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:13 | + 0:20 | 7538 | |
4. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:17 | + 0:24 | 7506 | |
5. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 16:32 | + 0:39 | 7387 | |
6. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 16:37 | + 0:44 | 7348 | |
7. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 16:50 | + 0:57 | 7245 | |
8. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 17:11 | + 1:18 | 7079 | |
9. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 17:21 | + 1:28 | 7000 | |
10. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 17:26 | + 1:33 | 6960 | |
11. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 17:27 | + 1:34 | 6952 | |
12. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 17:34 | + 1:41 | 6897 | |
13. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:46 | + 1:53 | 6802 | |
14. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 17:51 | + 1:58 | 6762 | |
15. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:52 | + 1:59 | 6754 | |
16. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 18:00 | + 2:07 | 6691 | |
17. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 18:04 | + 2:11 | 6660 | |
18. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:23 | + 2:30 | 6509 | |
19. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:25 | + 2:32 | 6493 | |
20. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:27 | + 2:34 | 6478 | |
21. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 18:32 | + 2:39 | 6438 | |
22. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:35 | + 2:42 | 6414 | |
23. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:39 | + 2:46 | 6383 | |
24. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:54 | + 3:01 | 6264 | |
25. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 19:17 | + 3:24 | 6082 | |
26. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:23 | + 3:30 | 6035 | |
27. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 19:25 | + 3:32 | 6019 | |
28. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:26 | + 3:33 | 6011 | |
29. | Kadečka Petr | ALB8400 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 19:29 | + 3:36 | 5987 | |
30. | Lauterbach David | KUO9802 | KOB Ústí nad Orlicí | 19:57 | + 4:04 | 5766 | |
31. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 20:02 | + 4:09 | 5726 | |
32. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 20:23 | + 4:30 | 5560 | |
33. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 20:39 | + 4:46 | 5434 | |
34. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 21:05 | + 5:12 | 5228 | |
35. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 21:10 | + 5:17 | 5188 | |
36. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:18 | + 5:25 | 5125 | |
37. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:21 | + 5:28 | 5101 | |
38. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 21:35 | + 5:42 | 4991 | |
39. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:40 | + 5:47 | 4951 | |
40. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 21:54 | + 6:01 | 4840 | |
41. | Rýdel Jiří | KAM9200 | OK Kamenice | 22:27 | + 6:34 | 4579 | |
42. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | Orienteering Adventure | 22:44 | + 6:51 | 4445 | |
43. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 23:20 | + 7:27 | 4160 | |
44. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 23:43 | + 7:50 | 3978 | |
45. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | 24:20 | + 8:27 | 3686 | |
46. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:26 | + 8:33 | 3638 | |
47. | Potůček Michal | PHK7903 | OK 99 Hradec Králové | 24:56 | + 9:03 | 3401 | |
48. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:12 | + 10:19 | 2800 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | PHK9205 | OK 99 Hradec Králové | 18:41 | |||
2. | Sojka Lukáš | ALB8500 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 18:52 | + 0:11 | ||
3. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:04 | + 0:23 | ||
4. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 20:16 | + 1:35 | ||
5. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 20:49 | + 2:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:36 | ||
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:27 | + 0:51 | |
3. | Jończy Daniel | 88P7500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 16:41 | + 1:05 | |
4. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 17:02 | + 1:26 | |
5. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 17:20 | + 1:44 | |
6. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | + 1:45 | |
7. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 17:39 | + 2:03 | |
8. | Šnokhous Jan | SJC8002 | Sportcentrum Jičín | 18:52 | + 3:16 | |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:53 | + 3:17 | |
10. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:16 | + 3:40 | |
11. | Erlebach Michal | STH8301 | SK Studenec | 19:20 | + 3:44 | |
12. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 19:33 | + 3:57 | |
12. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 19:33 | + 3:57 | |
14. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:41 | + 4:05 | |
15. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 19:49 | + 4:13 | |
16. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 20:09 | + 4:33 | |
17. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:19 | + 4:43 | |
18. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | SOS Mamuti z Lipovky | 20:50 | + 5:14 | |
19. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:53 | + 5:17 | |
20. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:02 | + 5:26 | |
21. | Dutkiewicz Damian | 88P7700 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 21:26 | + 5:50 | |
22. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:30 | + 5:54 | |
23. | Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | 22:11 | + 6:35 | |
24. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 22:33 | + 6:57 | |
25. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 23:12 | + 7:36 | |
26. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:13 | + 9:37 | |
27. | Stavrinou Marios | SRK7901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:12 | + 12:36 | |
Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:43 | ||
2. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:02 | + 1:19 | |
3. | Śafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 16:25 | + 1:42 | |
4. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:28 | + 1:45 | |
5. | Panáček Aleš | SHK7604 | OK Slavia Hradec Králové | 16:46 | + 2:03 | |
6. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 16:50 | + 2:07 | |
7. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 17:30 | + 2:47 | |
8. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 17:34 | + 2:51 | |
9. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:36 | + 2:53 | |
10. | Zapletal Michal | KUO7601 | KOB Ústí nad Orlicí | 17:38 | + 2:55 | |
11. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 17:57 | + 3:14 | |
12. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:20 | + 3:37 | |
13. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:14 | + 4:31 | |
14. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:21 | + 4:38 | |
15. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 19:42 | + 4:59 | |
16. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 19:43 | + 5:00 | |
17. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:54 | + 5:11 | |
18. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:31 | + 5:48 | |
19. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 21:02 | + 6:19 | |
20. | Erbert Ladislav | NER | 33:42 | + 18:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 13:09 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 14:33 | + 1:24 | |
3. | Půlpán Roman | CHC6501 | K.O.B. Choceň | 14:43 | + 1:34 | |
4. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:57 | + 1:48 | |
4. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 14:57 | + 1:48 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:17 | + 2:08 | |
7. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:26 | + 2:17 | |
8. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 15:47 | + 2:38 | |
9. | Kubík Ondřej | LPU7404 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:50 | + 2:41 | |
10. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 16:02 | + 2:53 | |
11. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 16:12 | + 3:03 | |
12. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 16:34 | + 3:25 | |
13. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | OK Jilemnice | 17:12 | + 4:03 | |
14. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:19 | + 4:10 | |
15. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:33 | + 4:24 | |
16. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 17:46 | + 4:37 | |
17. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:02 | + 4:53 | |
18. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:08 | + 4:59 | |
19. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 19:42 | + 6:33 | |
20. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:46 | + 6:37 | |
21. | Czagan Jan | LPU7106 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:10 | + 8:01 | |
22. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 22:25 | + 9:16 | |
23. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:00 | + 17:51 | |
Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 11:57 | ||
2. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 13:03 | + 1:06 | |
3. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 13:04 | + 1:07 | |
4. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 13:22 | + 1:25 | |
5. | Marhold Stanislav | CHC6603 | K.O.B. Choceň | 13:24 | + 1:27 | |
6. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:30 | + 1:33 | |
7. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 13:34 | + 1:37 | |
8. | Hanuš Karel | HOS6701 | TJ Tatran Hostinné | 13:52 | + 1:55 | |
9. | Mikyska Alan | VAM7149 | OB Vamberk | 14:05 | + 2:08 | |
10. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 14:15 | + 2:18 | |
11. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 14:16 | + 2:19 | |
12. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 14:17 | + 2:20 | |
13. | Maršoun Petr | SHK7303 | OK Slavia Hradec Králové | 14:22 | + 2:25 | |
14. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:24 | + 2:27 | |
15. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 14:28 | + 2:31 | |
16. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 14:30 | + 2:33 | |
17. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 | + 2:34 | |
18. | Porkert Jan | NER | 14:34 | + 2:37 | ||
19. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:54 | + 2:57 | |
20. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 14:55 | + 2:58 | |
21. | Tichý Pavel | KOR6801 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 15:18 | + 3:21 | |
22. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | OK Slavia Hradec Králové | 15:32 | + 3:35 | |
23. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 16:11 | + 4:14 | |
24. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:41 | + 4:44 | |
25. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 17:23 | + 5:26 | |
26. | Hájek Tibor | VRL7202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:49 | + 5:52 | |
27. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 17:54 | + 5:57 | |
28. | Novotný Pavel | SHK6104 | OK Slavia Hradec Králové | 18:03 | + 6:06 | |
29. | Košek Martin | SHK7301 | OK Slavia Hradec Králové | 18:14 | + 6:17 | |
30. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:27 | + 6:30 | |
31. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:56 | + 7:59 | |
32. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 20:22 | + 8:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | NER | 13:59 | |||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 15:37 | + 1:38 | |
3. | Guga Romuald | CHC5501 | K.O.B. Choceň | 16:19 | + 2:20 | |
4. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:04 | + 3:05 | |
5. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 17:11 | + 3:12 | |
6. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:36 | + 3:37 | |
7. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 18:08 | + 4:09 | |
8. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:46 | + 4:47 | |
9. | Hynek Petr | SNA6302 | TJ START Náchod | 19:26 | + 5:27 | |
10. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 20:34 | + 6:35 | |
11. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | OB TJ Sokol Žamberk | 21:01 | + 7:02 | |
12. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 21:07 | + 7:08 | |
13. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:24 | + 8:25 | |
14. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:34 | + 9:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 12:50 | ||
2. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:23 | + 0:33 | |
3. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:30 | + 0:40 | |
4. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 13:59 | + 1:09 | |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:25 | + 1:35 | |
6. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:34 | + 1:44 | |
7. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:48 | + 1:58 | |
8. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 15:07 | + 2:17 | |
9. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB TJ Sokol Žamberk | 15:48 | + 2:58 | |
10. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 18:12 | + 5:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 11:06 | ||
2. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:34 | + 0:28 | |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 12:32 | + 1:26 | |
4. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:13 | + 2:07 | |
5. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 13:22 | + 2:16 | |
6. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:39 | + 2:33 | |
7. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:45 | + 3:39 | |
8. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 16:46 | + 5:40 | |
Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:58 | ||
2. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 2:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 11:30 | ||
2. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:56 | + 0:26 | |
3. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB TJ Sokol Žamberk | 13:23 | + 1:53 | |
4. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | WKS Grunwald Poznań | 14:37 | + 3:07 | |
5. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB TJ Sokol Žamberk | 15:22 | + 3:52 | |
6. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 15:32 | + 4:02 | |
7. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 15:48 | + 4:18 | |
8. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:36 | + 5:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrbatová Barbora | HOS | TJ Tatran Hostinné | 8:11 | ||
2. | Vrbata Alan | HOS | TJ Tatran Hostinné | 8:32 | + 0:21 | |
3. | Slavík František | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 9:03 | + 0:52 | |
4. | Flos David | NER | NER | 10:38 | + 2:27 | |
5. | Málková Dominika | PHK1350 | OK 99 Hradec Králové | 11:05 | + 2:54 | |
6. | Stolina David | DOB1111 | KOB Dobruška | 11:17 | + 3:06 | |
7. | Podlešák Martin | NER | NER | 11:56 | + 3:45 | |
8. | Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | 12:22 | + 4:11 | |
9. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 14:15 | + 6:04 | |
10. | Zapletalová Jana | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 14:28 | + 6:17 | |
11. | Hladká Emma | KOR1350 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 14:43 | + 6:32 | |
11. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:43 | + 6:32 | |
13. | Soukupová Karolína | NER | NER | 14:54 | + 6:43 | |
14. | Dvořáková Marie | LPU1452 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:21 | + 7:10 | |
15. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:31 | + 7:20 | |
16. | Kokaisl Filip | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 15:52 | + 7:41 | |
17. | Smith Maxim | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:32 | + 8:21 | |
18. | Smith Laura | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:35 | + 8:24 | |
19. | Odvody Vilém | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 17:02 | + 8:51 | |
20. | Tihonová Magdalena | JIL | OK Jilemnice | 17:04 | + 8:53 | |
21. | Tomášová Majda | SRK6753 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:29 | + 9:18 | |
22. | Drápal Štěpán | STH1501 | SK Studenec | 17:52 | + 9:41 | |
23. | Zemánková Zuzana | NER | NER | 17:54 | + 9:43 | |
24. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:31 | + 10:20 | |
25. | Melicharová Nina | PHK1451 | OK 99 Hradec Králové | 18:39 | + 10:28 | |
26. | Potůček Jáchym | PHK | OK 99 Hradec Králové | 20:27 | + 12:16 | |
27. | Chrástová Markéta | STH1550 | SK Studenec | 20:46 | + 12:35 | |
28. | Vrábel Ondřej | PHK | OK 99 Hradec Králové | 21:35 | + 13:24 | |
29. | Jakubec Jan | NER | 22:17 | + 14:06 | ||
30. | Jirásková Julie | LPU1352 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:34 | + 15:23 | |
31. | Potůčková Jana | LPU1361 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:35 | + 15:24 | |
32. | Rybářová Kristýna | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:57 | + 15:46 | |
33. | Lžíčařová Valerie | DOB1888 | KOB Dobruška | 24:38 | + 16:27 | |
34. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 26:21 | + 18:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zamouřil Jáchym | NER | NER | 12:22 | ||
2. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:12 | + 0:50 | |
3. | Pešek Vladimír | NER | 16:47 | + 4:25 | ||
4. | Hrůzová Martina | LTU7751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:16 | + 4:54 | |
5. | Smrčková Lucie | JIL | OK Jilemnice | 17:52 | + 5:30 | |
6. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:52 | + 6:30 | |
7. | Vejrová Iva | STH8852 | SK Studenec | 19:01 | + 6:39 | |
7. | Laštovka Ondřej | JIL | OK Jilemnice | 19:01 | + 6:39 | |
9. | Kynclová Petra | LTU7853 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:08 | + 7:46 | |
10. | Spilková Marcela | JIL | OK Jilemnice | 20:28 | + 8:06 | |
11. | Čiháková Olga | HOR | TJ Jiskra Hořice | 20:46 | + 8:24 | |
12. | Levrincová Petra | NER | NER | 21:32 | + 9:10 | |
13. | Nágl Filip | NER | NER | 22:02 | + 9:40 | |
14. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:23 | + 10:01 | |
15. | Věříšová Lenka | NER | 23:11 | + 10:49 | ||
16. | Korotvičková Adéla | STH8751 | SK Studenec | 23:59 | + 11:37 | |
17. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:09 | + 12:47 | |
18. | Malošek Adam | ZAM0506 | OB TJ Sokol Žamberk | 25:15 | + 12:53 | |
19. | Švarc Jiří | NER | NER | 25:22 | + 13:00 | |
20. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 25:49 | + 13:27 | |
21. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:30 | + 15:08 | |
22. | Korbelová Petra | NER | NER | 27:37 | + 15:15 | |
23. | Soukup David | NER | NER | 29:02 | + 16:40 | |
24. | Soukupová Veronika | NER | NER | 29:24 | + 17:02 | |
25. | Gottsteinová Štěpánka | JIL | OK Jilemnice | 31:55 | + 19:33 | |
26. | Buďárková Eva | STH7851 | SK Studenec | 37:00 | + 24:38 | |
27. | Mikolášek David | NER | 38:18 | + 25:56 | ||
28. | Svobodová Veronika | NER | 39:28 | + 27:06 | ||
TEST | STH9205 | SK Studenec | DISK | |||
Čičovský Daniel | NER | NER | DISK | |||
Čičovský Jiří | NER | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:28 | ||
2. | Vlach Tomáš | SJC | Sportcentrum Jičín | 17:08 | + 2:40 | |
3. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:36 | + 5:08 | |
4. | Nágl Tomáš | NER | NER | 22:01 | + 7:33 | |
5. | Topol Milan | NER | NER | 22:19 | + 7:51 |