Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Pecka
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Pecka 2019
Ředitel závodu:
Novák Karel
Hlavní rozhodčí:
Novák Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3, Nováková Zuzana
JURY:
Netuka Jan, Vávra Martin, Vlastníková Lucie
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 20:16
2. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 22:51 + 2:35
3. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 23:34 + 3:18
4. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 23:51 + 3:35
5. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 24:25 + 4:09
6. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 25:44 + 5:28
7. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 26:15 + 5:59
8. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 6:07
9. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 28:22 + 8:06
10. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 28:31 + 8:15
11. Kušičková Jolana 0030008 Sokol Horní Jelení 28:39 + 8:23
12. Suchá Anežka 0060001 OK99 28:48 + 8:32
13. Brinkmanová Nela SHK1152 OK Slavia Hradec Králové 28:50 + 8:34
14. Gojná Karolína LPU1059 OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 8:42
15. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 29:41 + 9:25
16. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 29:48 + 9:32
17. Kušičková Lucie 0030009 Sokol Horní Jelení 30:06 + 9:50
18. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 10:08
19. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 11:16
20. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 31:57 + 11:41
21. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 32:18 + 12:02
22. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 33:37 + 13:21
23. Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod 33:55 + 13:39
24. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:53 + 14:37
25. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 35:30 + 15:14
26. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 35:46 + 15:30
27. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 36:43 + 16:27
28. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 37:28 + 17:12
29. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 44:38 + 24:22
30. Vrbatová Karolína VRL0953 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 27:26
D10C
2.00 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:04
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 19:10 + 0:06
3. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 20:05 + 1:01
4. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 1:42
5. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 21:43 + 2:39
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 21:49 + 2:45
7. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 23:36 + 4:32
8. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 23:45 + 4:41
9. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 24:42 + 5:38
10. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:13 + 6:09
11. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 25:46 + 6:42
12. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:12 + 7:08
13. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 26:20 + 7:16
14. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 26:42 + 7:38
15. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 27:19 + 8:15
16. Zurynková Lenka 0150002 Ekonom Praha 28:10 + 9:06
17. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 29:11 + 10:07
18. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 11:03
19. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 30:20 + 11:16
20. Bláhová Klára 0030001 Sokol Horní Jelení 31:57 + 12:53
21. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 35:41 + 16:37
22. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 35:58 + 16:54
23. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 36:43 + 17:39
24. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 17:52
25. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:30 + 20:26
26. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 42:13 + 23:09
27. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 45:45 + 26:41
28. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 46:21 + 27:17
29. Záveská Eliška VRL0955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:36 + 27:32
30. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:13 + 30:09
31. Podstatová Ema VRL09 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:06 + 36:02
32. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 60:47 + 41:43
33. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:02 + 45:58
Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D12C
2.40 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 19:48
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 20:16 + 0:28
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 20:51 + 1:03
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:03 + 1:15
5. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 21:43 + 1:55
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 22:16 + 2:28
7. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 22:20 + 2:32
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 22:36 + 2:48
9. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 22:41 + 2:53
10. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 22:47 + 2:59
11. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 25:40 + 5:52
12. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 6:31
13. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 27:16 + 7:28
14. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 27:19 + 7:31
15. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 27:28 + 7:40
16. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 7:45
17. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 27:51 + 8:03
18. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:07 + 9:19
19. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 9:51
20. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:46 + 10:58
21. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 31:04 + 11:16
22. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 11:24
23. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:32 + 11:44
24. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:18 + 13:30
25. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 33:30 + 13:42
25. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:30 + 13:42
27. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 35:19 + 15:31
28. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 36:09 + 16:21
29. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 37:00 + 17:12
30. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 37:25 + 17:37
31. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 37:29 + 17:41
32. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 39:19 + 19:31
33. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:25 + 21:37
34. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 46:16 + 26:28
35. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:19 + 26:31
36. Movchanskaya Sofinka VRL09 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:28 + 42:40
D12D
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sluková Barbora LPU0762 OK Lokomotiva Pardubice 29:10
2. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 29:16 + 0:06
3. Kaplanová Viktorie 0030002 Sokol Horní Jelení 32:22 + 3:12
4. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 33:15 + 4:05
5. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:28 + 5:18
6. Panáčková Alžběta xxx XXX 36:05 + 6:55
7. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 37:56 + 8:46
8. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 43:25 + 14:15
9. Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň 52:13 + 23:03
Auersvaldová Miloslava xxx XXX 44:23 + 15:13
D14C
2.70 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 23:10
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 26:18 + 3:08
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 27:30 + 4:20
4. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 29:51 + 6:41
5. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 30:27 + 7:17
6. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 32:34 + 9:24
7. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 32:42 + 9:32
8. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 32:44 + 9:34
9. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 33:02 + 9:52
10. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 33:17 + 10:07
11. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 10:39
12. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 11:22
13. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 35:31 + 12:21
14. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 36:09 + 12:59
15. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 38:39 + 15:29
16. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 38:44 + 15:34
17. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 15:37
18. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 39:02 + 15:52
19. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 16:56
20. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 41:21 + 18:11
21. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:55 + 18:45
22. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 20:21
23. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 43:32 + 20:22
24. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 44:02 + 20:52
25. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:36 + 21:26
26. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 45:39 + 22:29
27. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 28:34
28. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:04 + 28:54
29. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 55:00 + 31:50
Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové DISK
Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14D
2.40 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 32:59
2. Holohlavská Ema JIL0652 OK Jilemnice 34:03 + 1:04
3. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 46:15 + 13:16
4. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:36 + 22:37
Kerhátová Lenka XXX XXX 56:09 + 23:10
D16C
2.80 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 26:45
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 28:16 + 1:31
3. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 30:22 + 3:37
3. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 30:22 + 3:37
5. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:19 + 5:34
6. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 33:07 + 6:22
7. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 34:12 + 7:27
8. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 34:42 + 7:57
9. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:26 + 8:41
10. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 37:36 + 10:51
11. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 38:10 + 11:25
12. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 43:54 + 17:09
13. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 17:28
14. Bergerová Veronika STH0355 SK Studenec 47:09 + 20:24
15. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 23:28
16. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:13 + 31:28
17. Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň 64:01 + 37:16
D18C
3.00 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 35:09
2. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 40:12 + 5:03
3. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 8:22
4. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 51:22 + 16:13
Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D21C
4.30 km, 225 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8003
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 33:52 8449
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 35:35 + 1:43 8066
3. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 4:17 7494
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 4:26 7460
5. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 39:49 + 5:57 7122
6. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 41:52 + 8:00 6664
7. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 42:04 + 8:12 6620
8. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 42:21 + 8:29 6557
9. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 42:58 + 9:06 6419
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:38 + 10:46 6047
11. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 12:20 5697
12. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 46:55 + 13:03 5538
13. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 47:40 + 13:48 5370
14. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 14:05 5307
15. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 14:39 5181
16. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 49:17 + 15:25 5009
16. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 49:17 + 15:25 5009
18. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 51:08 + 17:16 4597
19. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 51:28 + 17:36 4522
20. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 51:30 + 17:38 4515
21. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 51:42 + 17:50 4470
22. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 19:13 4162
23. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 53:26 + 19:34 4083
24. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 55:18 + 21:26 3667
25. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 57:44 + 23:52 3124
26. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 58:02 + 24:10 3057
27. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 58:42 + 24:50 2908
28. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 59:22 + 25:30 2759
29. Kavánková Jana ZBM9356 SK Žabovřesky Brno 59:56 + 26:04 2633
30. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 60:18 + 26:26 2551
31. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 65:41 + 31:49 1350
32. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 66:11 + 32:19 1238
33. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 70:03 + 36:11 376
34. Pokorná Anežka KUO9099 KOB Ústí nad Orlicí 75:06 + 41:14 0
35. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 80:16 + 46:24 0
36. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 82:55 + 49:03 0
37. Viková Vendula JIL8951 OK Jilemnice 89:55 + 56:03 0
D21D
3.50 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3141
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 45:43 3214
2. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 1:33 3110
3. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 1:44 3098
4. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 49:09 + 3:26 2984
5. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 53:43 + 8:00 2678
6. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 55:38 + 9:55 2549
7. Dubská Veronika XYZ XXX 62:42 + 16:59
8. Vojtěchová Eva HOR8899 TJ Jiskra Hořice 67:17 + 21:34
9. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:32 + 29:49 1214
10. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:47 + 30:04 1197
D35C
3.60 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fagré Iva PHK7554 OK 99 Hradec Králové 28:43
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 34:00 + 5:17
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:22 + 5:39
4. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 34:49 + 6:06
5. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 35:44 + 7:01
6. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 38:09 + 9:26
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 10:26
8. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 10:36
9. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 41:37 + 12:54
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 41:46 + 13:03
11. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 42:00 + 13:17
11. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 42:00 + 13:17
13. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 43:52 + 15:09
14. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 45:08 + 16:25
15. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:15 + 16:32
16. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 46:09 + 17:26
17. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 47:34 + 18:51
18. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:28 + 19:45
19. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:47 + 20:04
20. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 49:36 + 20:53
21. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:52 + 21:09
22. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:10 + 22:27
23. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 51:31 + 22:48
24. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 56:07 + 27:24
25. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 58:12 + 29:29
26. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 61:27 + 32:44
27. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 62:33 + 33:50
28. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 69:33 + 40:50
29. Jakubská Jitka 0100002 JAK 76:37 + 47:54
D35D
2.90 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 34:20
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 1:52
3. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 2:08
4. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 37:37 + 3:17
5. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 39:45 + 5:25
6. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 39:52 + 5:32
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 39:54 + 5:34
8. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 40:10 + 5:50
9. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 7:51
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 8:33
11. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 43:09 + 8:49
12. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:33 + 9:13
13. Linková Eva STH7753 SK Studenec 44:06 + 9:46
14. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 9:55
15. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 46:54 + 12:34
16. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 47:29 + 13:09
17. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 47:38 + 13:18
18. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 50:45 + 16:25
19. Gojná Zuzana LPU7962 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 17:40
20. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 53:39 + 19:19
21. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 54:48 + 20:28
22. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:14 + 20:54
23. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:43 + 21:23
24. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 56:14 + 21:54
25. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:54 + 23:34
26. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:09 + 25:49
27. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:05 + 27:45
28. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 62:10 + 27:50
29. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:27 + 28:07
30. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:47 + 28:27
31. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:51 + 33:31
32. Janáčková Kateřina LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 73:18 + 38:58
33. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 79:23 + 45:03
Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové DISK
Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D45C
3.00 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 31:38
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 36:18 + 4:40
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 39:00 + 7:22
4. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:49 + 8:11
5. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:59 + 8:21
6. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 40:13 + 8:35
7. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 40:17 + 8:39
8. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 9:16
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 11:19
10. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 43:22 + 11:44
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 43:54 + 12:16
12. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:59 + 12:21
13. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 45:57 + 14:19
14. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 46:03 + 14:25
15. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 46:26 + 14:48
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:47 + 15:09
17. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 47:18 + 15:40
18. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:51 + 17:13
19. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:21 + 19:43
20. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 54:19 + 22:41
21. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 58:26 + 26:48
22. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 61:00 + 29:22
23. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 66:54 + 35:16
Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové DISK
D45D
2.60 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 33:44
2. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 1:32
3. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 37:32 + 3:48
4. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 38:00 + 4:16
5. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 5:59
6. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 40:14 + 6:30
7. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 40:54 + 7:10
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 41:13 + 7:29
9. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 8:19
10. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 42:16 + 8:32
11. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 42:38 + 8:54
11. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:38 + 8:54
13. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 42:53 + 9:09
14. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 43:13 + 9:29
15. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 43:40 + 9:56
16. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 46:04 + 12:20
17. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 48:10 + 14:26
18. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:27 + 14:43
19. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 15:06
20. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:32 + 15:48
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 50:20 + 16:36
22. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 51:20 + 17:36
23. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 21:41
24. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:20 + 22:36
25. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 59:05 + 25:21
26. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 59:36 + 25:52
27. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:17 + 26:33
27. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 60:17 + 26:33
29. Mašatová Zora 0160001 Český Brod 60:56 + 27:12
30. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:46 + 29:02
31. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 63:09 + 29:25
32. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 64:22 + 30:38
33. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:19 + 40:35
Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové DISK
D55C
2.70 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:33
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 33:56 + 1:23
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 7:09
4. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 41:53 + 9:20
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 42:34 + 10:01
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:46 + 10:13
7. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 42:48 + 10:15
8. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 44:07 + 11:34
9. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 11:45
10. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 44:40 + 12:07
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:52 + 14:19
12. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 47:21 + 14:48
13. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 50:56 + 18:23
14. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 57:54 + 25:21
D55D
2.50 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelenková Lenka 0080001 Zelenkovi 42:01
2. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 47:10 + 5:09
3. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 49:10 + 7:09
4. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:13 + 16:12
5. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 33:01
6. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 104:57 + 62:56
D65C
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:41
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 50:08 + 2:27
3. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 53:01 + 5:20
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 57:24 + 9:43
5. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 58:02 + 10:21
H10N
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 19:34
2. Munzar Petr 0090001 OBR 20:57 + 1:23
3. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 21:31 + 1:57
4. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 22:01 + 2:27
5. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 24:08 + 4:34
6. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 25:39 + 6:05
7. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 25:58 + 6:24
8. Šatínský Jan SHK1103 OK Slavia Hradec Králové 26:31 + 6:57
9. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 26:34 + 7:00
10. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 29:23 + 9:49
11. Račák Jakub SHK1100 OK Slavia Hradec Králové 30:39 + 11:05
12. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 13:14
13. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 33:41 + 14:07
14. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 18:24
15. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:27 + 18:53
16. Jakubský Pavel 0100003 JAK 38:28 + 18:54
17. Tomčík František VRL0901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:54 + 21:20
18. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 41:13 + 21:39
19. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:39 + 27:05
20. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 49:16 + 29:42
21. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 52:15 + 32:41
22. Jakubský Filip 0100004 JAK 56:50 + 37:16
23. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 85:43 + 66:09
Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín DISK
Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové DISK
H10C
2.10 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:18
2. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 18:33 + 0:15
3. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 19:24 + 1:06
4. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 19:26 + 1:08
5. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:51 + 2:33
6. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 22:14 + 3:56
7. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 22:57 + 4:39
8. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 22:59 + 4:41
9. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 24:36 + 6:18
10. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 6:55
11. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 26:04 + 7:46
12. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 26:18 + 8:00
13. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 8:09
14. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 26:46 + 8:28
15. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:53 + 9:35
16. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 28:36 + 10:18
17. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 10:38
18. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 29:41 + 11:23
19. Krejčí Petr VRL1103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:31 + 14:13
20. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 16:36
21. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:08 + 16:50
22. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 36:05 + 17:47
23. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 23:22
24. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 43:50 + 25:32
25. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 44:09 + 25:51
26. Zurynek Tomáš 0150001 Ekonom Praha 46:28 + 28:10
27. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 48:57 + 30:39
28. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 61:11 + 42:53
29. Mokrý Lukáš xxx XXX 79:45 + 61:27
Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H12C
2.60 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 19:48
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 21:56 + 2:08
2. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:56 + 2:08
4. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 22:31 + 2:43
5. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:49 + 4:01
6. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:59 + 4:11
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 24:24 + 4:36
8. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 24:29 + 4:41
9. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 24:37 + 4:49
10. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 24:38 + 4:50
11. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 24:58 + 5:10
12. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 6:08
13. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 27:39 + 7:51
14. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:35 + 8:47
14. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:35 + 8:47
16. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 28:38 + 8:50
17. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 30:17 + 10:29
18. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 30:53 + 11:05
19. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 30:58 + 11:10
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 32:17 + 12:29
21. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 32:29 + 12:41
22. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 32:50 + 13:02
23. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 13:27
24. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 33:35 + 13:47
25. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 36:27 + 16:39
26. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 18:30
27. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 38:33 + 18:45
28. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 38:37 + 18:49
29. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 38:49 + 19:01
30. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:50 + 19:02
31. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 38:55 + 19:07
32. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 39:29 + 19:41
33. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 20:51
34. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 23:18
35. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:52 + 25:04
36. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:19 + 25:31
37. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 51:12 + 31:24
38. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 53:37 + 33:49
39. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 54:34 + 34:46
Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín DISK
Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky DISK
H12D
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Ondřej STH0707 SK Studenec 22:28
2. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:51 + 2:23
3. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 25:44 + 3:16
4. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 28:31 + 6:03
5. Šatínský Filip SHK0800 OK Slavia Hradec Králové 28:32 + 6:04
6. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 29:23 + 6:55
7. Auersvald Daniel JIL0804 OK Jilemnice 29:39 + 7:11
8. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 30:47 + 8:19
9. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 33:30 + 11:02
10. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 38:55 + 16:27
11. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 39:19 + 16:51
12. Tejkl Ondřej SHK0810 OK Slavia Hradec Králové 51:22 + 28:54
H14C
3.10 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 22:27
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:04 + 1:37
3. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 27:49 + 5:22
4. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 28:14 + 5:47
5. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 28:37 + 6:10
6. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 6:31
7. Zurynek Jan 0150003 Ekonom Praha 30:13 + 7:46
8. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 30:34 + 8:07
9. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 9:20
10. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 32:30 + 10:03
11. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:41 + 10:14
12. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:20 + 10:53
13. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:24 + 10:57
14. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 33:43 + 11:16
15. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 11:26
16. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 35:21 + 12:54
17. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 36:11 + 13:44
18. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 37:34 + 15:07
19. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 37:52 + 15:25
20. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 15:47
21. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:32 + 17:05
22. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 42:14 + 19:47
23. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:50 + 20:23
24. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 43:40 + 21:13
25. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 47:40 + 25:13
26. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 48:00 + 25:33
27. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 25:48
28. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 49:35 + 27:08
29. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:56 + 30:29
30. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 30:56
31. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 55:43 + 33:16
32. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 56:10 + 33:43
33. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:35 + 36:08
34. Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:40 + 48:13
Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H14D
2.50 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:57
2. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 35:30 + 4:33
3. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:03 + 8:06
4. Janata Vojtěch BRU0602 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:12 + 11:15
5. Kotyk Vojtěch LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:29 + 18:32
6. Hájek Matěj LPU0412 OK Lokomotiva Pardubice 61:45 + 30:48
H16C
3.20 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 26:53
2. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 1:10
3. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 31:03 + 4:10
4. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:30 + 6:37
5. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 34:45 + 7:52
6. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:17 + 9:24
7. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:35 + 9:42
8. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 37:29 + 10:36
9. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 37:53 + 11:00
10. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:12 + 11:19
11. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 38:22 + 11:29
12. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 39:03 + 12:10
13. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 41:19 + 14:26
14. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 16:42
15. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 47:15 + 20:22
16. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:57 + 21:04
17. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 48:53 + 22:00
18. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 58:03 + 31:10
19. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:19 + 33:26
20. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 61:47 + 34:54
21. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 62:36 + 35:43
22. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:15 + 42:22
23. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 71:07 + 44:14
24. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:10 + 47:17
H18C
3.50 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:36
2. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 2:45
3. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 3:35
4. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:36 + 9:00
5. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:11 + 9:35
6. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 47:48 + 11:12
7. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 49:52 + 13:16
Justa PAvel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 31:05 +
H21C
4.90 km, 230 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8160
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 30:59 8256
2. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 31:27 + 0:28 8135
3. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 31:38 + 0:39 8087
4. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 31:58 + 0:59 8001
5. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 31:59 + 1:00 7996
6. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 32:52 + 1:53 7766
7. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 33:20 + 2:21 7645
8. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 33:56 + 2:57 7489
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 34:16 + 3:17 7402
10. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 34:39 + 3:40 7302
11. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 35:36 + 4:37 7055
12. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:41 + 4:42 7033
13. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 36:08 + 5:09 6916
14. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 36:31 + 5:32 6817
15. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 6:04 6678
16. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 37:33 + 6:34 6548
17. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 38:11 + 7:12 6383
18. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 7:25 6326
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 38:29 + 7:30 6305
20. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:34 + 7:35 6283
21. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 38:42 + 7:43 6248
22. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 39:18 + 8:19 6092
23. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 40:25 + 9:26 5802
24. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:49 + 9:50 5698
25. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 41:26 + 10:27 5537
26. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 41:38 + 10:39 5485
27. Kučera Štěpán STH9402 SK Studenec 42:13 + 11:14 5333
28. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 42:38 + 11:39 5225
29. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 42:42 + 11:43 5207
30. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 43:24 + 12:25 5025
31. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 44:19 + 13:20 4787
32. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:30 + 13:31 4739
33. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 46:05 + 15:06 4327
34. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 46:12 + 15:13 4297
35. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 46:23 + 15:24 4249
36. Kučera Tomáš STH9401 SK Studenec 46:47 + 15:48 4145
37. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 50:15 + 19:16 3243
38. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 51:43 + 20:44 2861
39. Sichrovský Benjamin SNA TJ START Náchod 53:37 + 22:38
40. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 54:50 + 23:51 2050
41. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:43 + 24:44 1820
H21D
3.80 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2851
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 39:52 2883
2. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 40:33 + 0:41 2835
3. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 0:42 2834
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:30 + 3:38 2627
5. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:17 + 9:25 2218
6. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 51:51 + 11:59 2036
7. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 55:34 + 15:42 1774
8. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 57:05 + 17:13 1666
9. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 67:33 + 27:41 926
10. Vágner Vladislav SJC8602 Sportcentrum Jičín 75:14 + 35:22 383
Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Funda Jan XXX XXX 43:57 + 4:05
H35C
4.10 km, 195 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 32:02
2. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 33:36 + 1:34
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 1:40
4. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:27 + 3:25
5. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 37:53 + 5:51
6. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 38:01 + 5:59
7. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 38:24 + 6:22
8. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 38:43 + 6:41
9. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 7:32
10. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 39:35 + 7:33
11. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 40:20 + 8:18
12. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 40:56 + 8:54
13. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 9:41
14. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 10:01
15. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:12 + 10:10
16. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 42:36 + 10:34
17. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 11:21
18. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 43:28 + 11:26
19. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 12:59
20. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 45:47 + 13:45
21. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 46:47 + 14:45
22. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 53:13 + 21:11
23. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:53 + 25:51
24. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 26:05
25. Jakubský Ondřej 0100001 JAK 59:05 + 27:03
26. Vodička Jan LPU7609 OK Lokomotiva Pardubice 79:59 + 47:57
27. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:53 + 53:51
Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky DISK
H35D
3.60 km, 185 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 38:08
2. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 39:41 + 1:33
3. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 3:57
4. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:48 + 5:40
5. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 44:08 + 6:00
6. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:55 + 6:47
7. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 45:03 + 6:55
8. Erbert Ladislav 0130001 NER TJ Harant Pecka 45:21 + 7:13
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:56 + 7:48
10. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 46:06 + 7:58
11. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 8:05
12. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 9:39
13. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 48:31 + 10:23
14. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 48:52 + 10:44
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:30 + 12:22
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:10 + 14:02
17. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 14:17
18. Puš Roman STH7501 SK Studenec 52:26 + 14:18
19. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 52:53 + 14:45
20. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:48 + 15:40
21. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 16:24
22. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:50 + 16:42
22. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:50 + 16:42
24. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 55:08 + 17:00
25. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:56 + 17:48
26. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 58:06 + 19:58
27. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 20:19
28. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 58:40 + 20:32
29. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 62:09 + 24:01
30. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:15 + 25:07
31. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 65:38 + 27:30
32. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:45 + 29:37
33. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 76:01 + 37:53
34. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 77:03 + 38:55
35. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 78:05 + 39:57
36. Mojžíš Robert 0120001 OK99 neregistrovany 83:40 + 45:32
Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové DISK
Růžička Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 42:11 + 4:03
H45C
3.90 km, 195 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 33:50
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 34:07 + 0:17
3. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 37:50 + 4:00
4. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 4:11
5. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 38:22 + 4:32
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 4:38
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 38:34 + 4:44
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 5:01
9. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 41:33 + 7:43
10. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:25 + 8:35
11. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:02 + 9:12
12. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 44:14 + 10:24
13. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 44:15 + 10:25
14. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 10:45
15. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:31 + 11:41
16. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 46:39 + 12:49
17. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 48:04 + 14:14
18. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 48:20 + 14:30
19. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 48:39 + 14:49
20. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 15:04
21. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:11 + 15:21
22. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 49:49 + 15:59
23. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 52:11 + 18:21
24. Zurynek Jan 0150004 Ekonom Praha 52:55 + 19:05
25. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:12 + 28:22
26. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 64:40 + 30:50
27. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 65:15 + 31:25
28. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 68:24 + 34:34
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK
H45D
3.30 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:52
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 35:54 + 5:02
3. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 37:00 + 6:08
4. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 37:11 + 6:19
5. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:00 + 7:08
6. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 38:13 + 7:21
7. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 38:15 + 7:23
8. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 38:21 + 7:29
9. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 38:33 + 7:41
10. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:49 + 7:57
11. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 39:52 + 9:00
12. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:56 + 9:04
13. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 40:30 + 9:38
14. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 41:34 + 10:42
15. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 42:37 + 11:45
16. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 11:51
17. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 44:27 + 13:35
18. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:55 + 15:03
19. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:33 + 15:41
20. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:54 + 16:02
21. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:22 + 17:30
22. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 48:53 + 18:01
23. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 49:25 + 18:33
24. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 52:07 + 21:15
25. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 53:16 + 22:24
26. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:38 + 22:46
27. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 54:35 + 23:43
28. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:43 + 24:51
29. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 57:45 + 26:53
30. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 58:00 + 27:08
31. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 58:11 + 27:19
32. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 58:31 + 27:39
33. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 59:51 + 28:59
34. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 62:02 + 31:10
35. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 62:13 + 31:21
36. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:38 + 32:46
37. Pleskač Jiří LTU6400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:03 + 35:11
38. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:38 + 52:46
Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové DISK
Loukota Josef HOR7111 TJ Jiskra Hořice DISK
Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
3.20 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 37:00
2. Ďoubalík Petr CHT6002 OOB SK Chrast 37:30 + 0:30
3. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 39:14 + 2:14
4. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:18 + 2:18
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:29 + 3:29
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 3:40
7. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 40:47 + 3:47
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 3:55
9. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 43:59 + 6:59
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 8:53
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 47:00 + 10:00
12. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 49:42 + 12:42
13. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 50:15 + 13:15
14. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 54:41 + 17:41
15. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:22 + 20:22
16. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:22 + 21:22
17. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:34 + 21:34
18. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 67:12 + 30:12
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK
Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering DISK
Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55D
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 37:53
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 40:59 + 3:06
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 42:26 + 4:33
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 43:39 + 5:46
5. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 6:36
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 6:59
7. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 45:42 + 7:49
8. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:07 + 14:14
9. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:16 + 18:23
10. Junek Petr STH5501 SK Studenec 64:30 + 26:37
11. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 30:30
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 73:52 + 35:59
H65C
2.90 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:14
2. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 35:46 + 1:32
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 38:14 + 4:00
4. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 9:14
5. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 10:03
6. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 44:27 + 10:13
7. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 46:04 + 11:50
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:24 + 12:10
9. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 47:30 + 13:16
10. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:15 + 14:01
11. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:51 + 24:37
H65D
2.70 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:27
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 52:09 + 6:42
H70C
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 40:17
2. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:43 + 5:26
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 48:34 + 8:17
4. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:56 + 8:39
5. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:02 + 8:45
6. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 51:33 + 11:16
7. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 53:30 + 13:13
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 53:57 + 13:40
9. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 56:25 + 16:08
10. Javůrek Jaromír 0020001 nejsem členem 61:05 + 20:48
11. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 70:57 + 30:40
12. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 75:51 + 35:34
13. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 77:13 + 36:56
14. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 81:00 + 40:43
15. Jakubec Jaroslav KUN4201 TJ Sokol Kunvald 90:53 + 50:36
HDR
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 19:17
2. Pokorný Marián NER XXX 19:26 + 0:09
3. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 0:55
4. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 20:13 + 0:56
5. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 21:29 + 2:12
6. Brinkmanová Tereza xxx XXX 21:48 + 2:31
7. Košťálová Gabriela SHK OK Slavia Hradec Králové 21:58 + 2:41
8. Kopecký Mikuláš SJC Sportcentrum Jičín 22:20 + 3:03
9. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 22:38 + 3:21
10. Podlešák Martin NER XXX 23:02 + 3:45
11. Mandlíková Leontýna NER XXX 23:50 + 4:33
12. Bláha Štěpán 0030005 Sokol Horní Jelení 24:15 + 4:58
13. Bezvodová Elen SHK1352 OK Slavia Hradec Králové 25:08 + 5:51
14. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 25:12 + 5:55
15. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 25:31 + 6:14
16. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 26:00 + 6:43
17. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 26:49 + 7:32
18. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 27:03 + 7:46
19. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 7:52
20. Wirnitzer Ondřej DOB KOB Dobruška 27:14 + 7:57
21. Pouchlý Matěj xxx XXX 27:24 + 8:07
22. Kokaisl Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 27:37 + 8:20
23. Kaisr Adam LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:39 + 8:22
24. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 27:49 + 8:32
25. Gojný Jan LPU OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 8:37
26. Lukešová Hana SHK OK Slavia Hradec Králové 28:26 + 9:09
27. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 10:01
28. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 29:34 + 10:17
29. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 11:03
30. Flos David LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 11:54
31. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:31 + 12:14
32. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 31:36 + 12:19
33. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 31:40 + 12:23
34. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 32:00 + 12:43
35. Panáčková Johana xxx XXX 32:11 + 12:54
36. Lžičařová Valerie DOB KOB Dobruška 32:12 + 12:55
36. Kubeček Matouš NER XXX 32:12 + 12:55
38. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 32:26 + 13:09
39. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 32:33 + 13:16
40. Bartošová Nikola VAM OB Vamberk 32:54 + 13:37
41. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 33:25 + 14:08
42. Fagre Julie PHK OK 99 Hradec Králové 33:26 + 14:09
43. Jiroutová Marie CHC1051 K.O.B. Choceň 33:34 + 14:17
44. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 14:36
45. Marková Anna CHC K.O.B. Choceň 33:55 + 14:38
46. Hančová Aneta NER XXX 34:04 + 14:47
47. Hanč Lukáš NER XXX 34:18 + 15:01
48. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:20 + 15:03
49. Chrástová Markéta STH SK Studenec 34:32 + 15:15
50. Setunský Jan VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:51 + 15:34
51. John Martin VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:55 + 15:38
52. Róža Lukáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:42 + 16:25
53. Martínková Viola VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:03 + 16:46
54. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 36:11 + 16:54
55. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:23 + 17:06
56. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 17:37
57. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 37:24 + 18:07
58. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 18:09
59. Kynčl Ladislav NER XXX 37:29 + 18:12
60. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 37:56 + 18:39
61. Retka Jakub LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:02 + 18:45
62. Malochová Lenka LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 38:03 + 18:46
63. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 38:44 + 19:27
64. Retková Adina LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:55 + 19:38
65. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 39:48 + 20:31
66. Nováková Dita VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:25 + 21:08
67. Nová Klárka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:26 + 21:09
68. Hejzlar Boris DOB1400 KOB Dobruška 40:29 + 21:12
69. Červinková Olivie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:38 + 21:21
70. Jirásková Jasmína LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 21:22
71. Jakubec Jan 0050001 Sportcentrum Jičín - neregistr. 40:54 + 21:37
72. Procházková Leontýna NER SJC-Sportcentrum Jičín 42:02 + 22:45
73. Sedláčková Magdaléna KOR1251 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:46 + 23:29
74. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:49 + 23:32
75. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 43:14 + 23:57
76. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:22 + 24:05
77. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 43:53 + 24:36
78. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:25 + 26:08
79. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:01 + 26:44
80. Janatová Anežka BRU0951 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:02 + 29:45
81. Weinerová Eliška SHK5751 OK Slavia Hradec Králové 50:49 + 31:32
82. Vrábel Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 50:52 + 31:35
83. Kolářová Helena NPA14 SK LOB Nová Paka 51:14 + 31:57
84. Hejzlarová Adriana DOB1750 KOB Dobruška 51:23 + 32:06
85. Stejskalová Eliška NER XXX 52:13 + 32:56
86. Matrasová MArie CHT14521 OOB SK Chrast 66:38 + 47:21
87. Matras Štěpán CHT OOB SK Chrast 66:39 + 47:22
88. Svejštil Dominik ZAM1501 OB TJ Sokol Žamberk 66:56 + 47:39
89. Vodičková Olga xxx XXX 68:41 + 49:24
90. Suchý Dominik NER XXX 83:07 + 63:50
91. Tadeáš Novák NPA1701 SK LOB Nová Paka 97:58 + 78:41
Macháček Vít CHC1201 K.O.B. Choceň DISK
P
2.50 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:52
2. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 26:31 + 3:39
3. Molinger Luděk xxx XXX 26:39 + 3:47
4. Šmidrkal Jan xxx XXX 26:41 + 3:49
5. Molinger Matěj xxx XXX 28:05 + 5:13
6. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 28:47 + 5:55
7. Bílková Karolína SJC Sportcentrum Jičín 29:25 + 6:33
8. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 29:43 + 6:51
9. Goňová Nikola xxx XXX 29:52 + 7:00
10. Molingerová PAvlína xxx XXX 30:49 + 7:57
11. Stejskal Petr NER XXX 30:54 + 8:02
12. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 8:22
13. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 31:24 + 8:32
14. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 8:57
15. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:49 + 9:57
16. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 10:28
17. Loukota Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 33:46 + 10:54
18. Chaloupková Petra KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:00 + 11:08
18. Čiháková Olga HOR TJ Jiskra Hořice 34:00 + 11:08
20. Jirout Milan CHC7604 K.O.B. Choceň 34:32 + 11:40
21. Třešňáková Veronika JIL OK Jilemnice 34:48 + 11:56
22. Theodor Adam LPU0104 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 12:18
23. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 12:57
24. Vlčková Pavla TYN6351 OOB SK Týniště nad Orlicí 36:19 + 13:27
25. Stránská Ester VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:51 + 13:59
26. Smrčková Lucie JIL7151 OK Jilemnice 37:00 + 14:08
27. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:30 + 15:38
28. Novák Michal SHK9997 OK Slavia Hradec Králové 38:48 + 15:56
29. Čičovský Jiří NER XXX 38:58 + 16:06
30. Částek Michal SHK OK Slavia Hradec Králové 40:12 + 17:20
31. Beneda Jan xxx XXX 41:47 + 18:55
32. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 41:53 + 19:01
33. Pešek Vladimír 0110001 TJ Sokol Košov 42:01 + 19:09
34. Hápová Šárka PHK OK 99 Hradec Králové 42:39 + 19:47
35. Čalounová Jana 0180001 Ahoj 43:21 + 20:29
36. Sommer Jaroslav 0170001 (j)Elita 44:08 + 21:16
37. Vít Petr KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:19 + 22:27
38. Leško Michal SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 45:40 + 22:48
39. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 48:19 + 25:27
40. Molingerová Adéla xxx XXX 49:23 + 26:31
41. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 49:39 + 26:47
42. Pěnička Šimon 0070001 SC Jičín neregistrovaný 50:37 + 27:45
43. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 51:05 + 28:13
44. Korbelová Petka NER XXX 51:07 + 28:15
45. Vítová Eva KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:12 + 29:20
46. Penička Martin 0070003 SC Jičín neregistrovaný 53:35 + 30:43
47. Částková Eva xxx XXX 53:50 + 30:58
48. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 56:03 + 33:11
49. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 33:18
50. Musilová Jana KUO7551 KOB Ústí nad Orlicí 56:40 + 33:48
51. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 59:02 + 36:10
52. Vrbata Michal VRL0603 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:20 + 36:28
53. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 60:53 + 38:01
54. Vrbatová Dana VRL7653 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:52 + 39:00
55. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:03 + 40:11
56. Štiková Lucie xxx XXX 63:35 + 40:43
57. Šitnová Anita LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:42 + 40:50
58. Schröterová Ladislava SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 65:37 + 42:45
59. Kušička Josef 0030010 Sokol Horní Jelení 66:20 + 43:28
60. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:06 + 45:14
61. Munzarová Klára 0090002 OBR 68:29 + 45:37
62. Rutová Romana PHK OK 99 Hradec Králové 69:15 + 46:23
63. Medunová Hana STH SK Studenec 71:06 + 48:14
64. Svejštilová Radka xxx XXX 79:55 + 57:03
65. Spilková Marcela NER XXX 80:42 + 57:50
66. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:08 + 59:16
Poláková Havlik Poláková NER XXX DISK
T
3.50 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slovák Miroslav SHK OK Slavia Hradec Králové 32:48
2. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 34:07 + 1:19
3. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 43:11 + 10:23
4. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 44:45 + 11:57
5. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 46:26 + 13:38
6. Kubeček Lukáš NER XXX 48:54 + 16:06
7. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 50:54 + 18:06
8. Jahoda Jiří 0170002 (j)Elita 52:42 + 19:54
9. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 53:57 + 21:09
10. Durdová Michaela JIL OK Jilemnice 56:39 + 23:51
11. Jireš František 0080002 Zelenkovi 59:12 + 26:24
12. Janata Jaroslav BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:25 + 31:37
13. Masák Lukáš NER XXX 65:04 + 32:16
14. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 69:43 + 36:55
15. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 71:05 + 38:17
16. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 77:45 + 44:57
17. Kaisr Zbyněk LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:55 + 46:07
18. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:22 + 46:34
19. Durdová Miroslava xxx XXX 80:49 + 48:01
20. Štrekl Marek LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:29 + 56:41
21. Hošek Richard xxx XXX 94:24 + 61:36
22. Ďoubalíková Anna CHT9651 OOB SK Chrast 99:51 + 67:03
23. Topol Milan xxx XXX 101:24 + 68:36
24. Pohlová Kateřina xxx XXX 101:27 + 68:39
25. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 123:05 + 90:17
26. Dostál Jan LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:24 + 93:36
Čičovský Daniel NER XXX DISK
Kasper Martin LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK