Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Radvanice (50°33'44.923"N, 16°3'44.672"E)
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Žaltman – Bílý kůl
Ředitel závodu:
Slavík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Sychrovský Martin
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.10 km, 135 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 18:14
2. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 18:28 + 0:14
3. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 19:05 + 0:51
4. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 20:44 + 2:30
5. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 22:38 + 4:24
6. Šumberová Gabriela PHK1058 OK 99 Hradec Králové 23:58 + 5:44
7. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 24:46 + 6:32
8. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 25:25 + 7:11
9. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 25:36 + 7:22
10. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 26:11 + 7:57
11. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 27:30 + 9:16
12. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 28:06 + 9:52
13. Dytrychová Lucie SHK1055 OK Slavia Hradec Králové 29:26 + 11:12
14. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 30:26 + 12:12
15. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 13:02
16. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 13:45
17. Háková Emma STH1151 SK Studenec 32:50 + 14:36
18. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 34:30 + 16:16
19. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 20:23
20. Čížková Hana PHK0955 OK 99 Hradec Králové 41:52 + 23:38
21. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 28:08
22. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 54:27 + 36:13
D10C
2.20 km, 95 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 20:15
2. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 20:54 + 0:39
3. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:02 + 0:47
4. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 21:05 + 0:50
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 22:25 + 2:10
6. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 22:48 + 2:33
7. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 23:01 + 2:46
8. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 24:09 + 3:54
9. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 4:10
10. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 25:20 + 5:05
11. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:29 + 5:14
12. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 25:53 + 5:38
13. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 26:39 + 6:24
14. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 27:06 + 6:51
15. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 8:24
16. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 28:50 + 8:35
17. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 29:11 + 8:56
18. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:32 + 9:17
19. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 10:09
20. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 30:52 + 10:37
21. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 31:27 + 11:12
22. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 36:58 + 16:43
23. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 37:12 + 16:57
24. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 38:43 + 18:28
25. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 19:04
26. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 39:35 + 19:20
27. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:05 + 32:50
28. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 76:57 + 56:42
D12C
2.70 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:06
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 23:06 + 1:00
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 24:23 + 2:17
4. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 25:00 + 2:54
5. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 25:51 + 3:45
6. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 26:07 + 4:01
7. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 27:22 + 5:16
8. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:58 + 6:52
9. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 7:14
10. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 31:03 + 8:57
11. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 31:05 + 8:59
12. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 31:46 + 9:40
13. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 32:21 + 10:15
14. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 32:25 + 10:19
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 32:46 + 10:40
16. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 33:38 + 11:32
17. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 11:47
18. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 34:42 + 12:36
19. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 35:23 + 13:17
20. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 36:30 + 14:24
21. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 36:58 + 14:52
22. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 38:20 + 16:14
23. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:35 + 16:29
24. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 39:20 + 17:14
25. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:13 + 18:07
26. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 41:17 + 19:11
27. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 43:01 + 20:55
28. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 24:58
29. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 48:58 + 26:52
30. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 49:33 + 27:27
31. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 51:28 + 29:22
32. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 55:46 + 33:40
33. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 58:22 + 36:16
34. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 59:04 + 36:58
35. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 59:32 + 37:26
36. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:41 + 37:35
37. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 61:30 + 39:24
D12D
2.40 km, 115 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 25:11
2. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 27:44 + 2:33
3. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 28:27 + 3:16
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:16 + 5:05
5. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:14 + 7:03
6. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 33:26 + 8:15
7. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 34:47 + 9:36
8. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 13:07
9. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 44:21 + 19:10
10. Panáčková Alžběta xxx xxx 44:33 + 19:22
D14C
3.00 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 32:18
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 33:14 + 0:56
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 0:58
4. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 5:02
5. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 39:15 + 6:57
6. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 39:47 + 7:29
7. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 7:32
8. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 40:12 + 7:54
9. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 40:29 + 8:11
10. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 40:57 + 8:39
11. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 41:13 + 8:55
12. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 41:20 + 9:02
13. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 41:40 + 9:22
14. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 42:09 + 9:51
15. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 10:11
16. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 11:21
17. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 43:47 + 11:29
18. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 45:16 + 12:58
19. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 14:57
20. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 48:05 + 15:47
21. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 49:12 + 16:54
22. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 17:51
23. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 18:10
24. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 51:26 + 19:08
25. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 52:04 + 19:46
26. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:29 + 20:11
27. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 52:36 + 20:18
28. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 53:35 + 21:17
29. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 54:15 + 21:57
30. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 56:03 + 23:45
31. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:38 + 25:20
32. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 26:28
33. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:17 + 28:59
34. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 67:35 + 35:17
35. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 70:12 + 37:54
D14D
2.90 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holohlavská Ema JIL0652 OK Jilemnice 38:29
2. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:29 + 8:00
3. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:56 + 13:27
4. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 71:43 + 33:14
D16C
4.60 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 46:20
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:46 + 3:26
3. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 53:18 + 6:58
4. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 62:53 + 16:33
5. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:32 + 20:12
6. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 68:20 + 22:00
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 69:31 + 23:11
8. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 70:47 + 24:27
9. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:43 + 29:23
10. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 76:33 + 30:13
11. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 78:27 + 32:07
11. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 78:27 + 32:07
13. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 80:28 + 34:08
14. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:33 + 39:13
15. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 87:32 + 41:12
Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D18C
5.30 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 67:26
2. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 73:08 + 5:42
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:56 + 7:30
4. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:17 + 21:51
5. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:19 + 25:53
Zurynková Michaela EKP VŠTJ Ekonom Praha 91:23 + 23:57
D21C
5.80 km, 310 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7076
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 60:15 7236
2. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 60:45 + 0:30 7179
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 3:41 6814
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:49 + 4:34 6712
5. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 71:08 + 10:53 5987
6. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 73:19 + 13:04 5737
7. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:27 + 13:12 5721
8. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 74:42 + 14:27 5578
9. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:10 + 16:55 5295
10. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 79:52 + 19:37 4985
11. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 83:24 + 23:09 4579
12. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 85:59 + 25:44 4282
13. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 86:54 + 26:39 4177
14. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 88:54 + 28:39 3948
15. Pokorná Anežka KUO9099 KOB Ústí nad Orlicí 89:05 + 28:50 3927
16. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 91:06 + 30:51 3695
17. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 107:00 + 46:45 1870
D21D
4.20 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 56:15
2. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 66:39 + 10:24
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 69:19 + 13:04
4. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 71:25 + 15:10
5. Štemberová Věra VRL01 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:15 + 31:00
6. Klíchová Petra 0020001 CEDA Maps 98:03 + 41:48
7. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:10 + 44:55
D35C
5.10 km, 275 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 54:48
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 57:23 + 2:35
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 60:19 + 5:31
4. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 67:20 + 12:32
5. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 67:49 + 13:01
6. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 68:05 + 13:17
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 70:30 + 15:42
8. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 71:36 + 16:48
9. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 71:43 + 16:55
10. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:33 + 17:45
11. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 73:21 + 18:33
12. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:44 + 20:56
13. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 78:51 + 24:03
14. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:06 + 24:18
15. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:19 + 27:31
16. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 82:50 + 28:02
17. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:05 + 29:17
18. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 89:48 + 35:00
19. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:33 + 35:45
20. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 91:20 + 36:32
21. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 95:54 + 41:06
22. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:19 + 46:31
Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové DISK
D35D
3.90 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 51:31
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 53:29 + 1:58
3. Linková Eva STH7753 SK Studenec 58:51 + 7:20
4. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 63:43 + 12:12
5. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 65:05 + 13:34
6. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 66:37 + 15:06
7. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 68:39 + 17:08
8. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 71:32 + 20:01
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:02 + 20:31
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 72:14 + 20:43
11. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 76:48 + 25:17
12. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 80:20 + 28:49
13. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:14 + 29:43
14. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:21 + 32:50
15. Janáčková Kateřina LPU7588 OK Lokomotiva Pardubice 88:16 + 36:45
16. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 89:04 + 37:33
17. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:10 + 39:39
18. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:56 + 48:25
19. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 102:06 + 50:35
20. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:08 + 51:37
21. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 104:23 + 52:52
22. Kubištová Lenka KUN7650 TJ Sokol Kunvald 121:01 + 69:30
Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín DISK
Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice DISK
Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D45C
4.70 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 56:46
2. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 60:54 + 4:08
3. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 61:08 + 4:22
4. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 62:06 + 5:20
5. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:49 + 7:03
6. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 64:45 + 7:59
7. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 65:07 + 8:21
8. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 65:25 + 8:39
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 67:58 + 11:12
10. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 69:24 + 12:38
11. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 70:19 + 13:33
12. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:46 + 15:00
13. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 72:46 + 16:00
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:28 + 18:42
15. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 75:47 + 19:01
16. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 76:54 + 20:08
17. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:05 + 24:19
18. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:18 + 26:32
19. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 87:38 + 30:52
20. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:04 + 35:18
21. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 94:19 + 37:33
22. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 103:45 + 46:59
23. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 127:26 + 70:40
D45D
3.70 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 62:30
2. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 66:53 + 4:23
3. Mašatová Zora 0140001 Český Brod 70:27 + 7:57
4. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 71:37 + 9:07
5. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 71:43 + 9:13
6. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 72:47 + 10:17
7. Kokrdová Věra PHK OK 99 Hradec Králové 74:26 + 11:56
8. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 75:42 + 13:12
9. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 75:47 + 13:17
10. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 76:50 + 14:20
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:20 + 14:50
12. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 78:29 + 15:59
13. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 79:02 + 16:32
14. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 84:03 + 21:33
15. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 84:55 + 22:25
16. Kalousová Dana ZAM5951 OB TJ Sokol Žamberk 87:02 + 24:32
17. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 88:05 + 25:35
18. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 92:32 + 30:02
19. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 98:12 + 35:42
20. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:55 + 40:25
21. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 106:22 + 43:52
22. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 109:18 + 46:48
23. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 109:29 + 46:59
24. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:47 + 62:17
Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice DISK
Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové DISK
D55C
4.10 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:39
2. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 67:20 + 0:41
3. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 77:05 + 10:26
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:12 + 10:33
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 81:01 + 14:22
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:10 + 15:31
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 82:11 + 15:32
8. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 83:14 + 16:35
9. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 85:07 + 18:28
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 85:55 + 19:16
11. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 97:32 + 30:53
Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové DISK
D55D
3.40 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 71:11
2. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 95:59 + 24:48
3. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:05 + 28:54
D65C
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:43
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 55:15 + 1:32
3. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 58:17 + 4:34
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 68:30 + 14:47
H10N
2.00 km, 135 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálek Vojtěch SRK0903 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:17
2. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:10 + 0:53
3. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 20:36 + 1:19
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 22:42 + 3:25
5. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 24:54 + 5:37
6. Jičínský Antonín SRK1101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:42 + 6:25
7. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 26:28 + 7:11
8. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:05 + 8:48
9. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 31:25 + 12:08
10. Čihák Matěj HOR TJ Jiskra Hořice 32:24 + 13:07
11. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 38:53 + 19:36
12. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 44:02 + 24:45
13. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 53:22 + 34:05
14. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 38:50
Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk DISK
Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové DISK
H10C
2.40 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 20:18
2. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 22:06 + 1:48
3. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 22:21 + 2:03
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 23:04 + 2:46
5. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:28 + 3:10
6. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 23:33 + 3:15
7. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:16 + 3:58
8. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 24:26 + 4:08
9. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:32 + 4:14
10. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 24:42 + 4:24
11. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 4:35
12. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 25:23 + 5:05
13. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 27:07 + 6:49
14. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 27:12 + 6:54
15. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 28:08 + 7:50
16. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 29:06 + 8:48
17. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 30:41 + 10:23
18. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 31:50 + 11:32
19. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 32:50 + 12:32
20. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:50 + 14:32
21. Kopecký Vojtěch CHT1001 OOB SK Chrast 36:59 + 16:41
22. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 17:30
23. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:24 + 20:06
24. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:12 + 22:54
25. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 43:44 + 23:26
26. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 43:54 + 23:36
27. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 50:20 + 30:02
28. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 63:45 + 43:27
29. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:47 + 47:29
30. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 69:16 + 48:58
31. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 77:37 + 57:19
32. Podlešák Martin 0090001 neregistrovaný 95:38 + 75:20
Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové DISK
H12C
3.00 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:38
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 26:11 + 0:33
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 26:59 + 1:21
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 27:03 + 1:25
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 28:26 + 2:48
6. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 29:14 + 3:36
7. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 29:31 + 3:53
8. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 30:41 + 5:03
9. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 32:28 + 6:50
10. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 33:18 + 7:40
11. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 33:33 + 7:55
12. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 33:43 + 8:05
13. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 34:01 + 8:23
14. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 8:54
15. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 36:02 + 10:24
16. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 36:03 + 10:25
17. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 36:59 + 11:21
18. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 37:51 + 12:13
19. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 38:16 + 12:38
20. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 38:17 + 12:39
21. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 13:30
22. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 39:43 + 14:05
23. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 39:58 + 14:20
24. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 40:00 + 14:22
25. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 40:10 + 14:32
26. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 41:35 + 15:57
27. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 42:13 + 16:35
28. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 42:15 + 16:37
29. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 42:46 + 17:08
30. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 18:07
31. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 44:43 + 19:05
32. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 19:55
33. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:44 + 21:06
34. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 47:44 + 22:06
35. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 48:28 + 22:50
36. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 48:29 + 22:51
37. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:58 + 23:20
38. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:02 + 24:24
39. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:45 + 27:07
40. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 52:54 + 27:16
41. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:27 + 27:49
42. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 60:22 + 34:44
43. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:06 + 45:28
44. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:19 + 51:41
Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín DISK
H12D
2.60 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 34:14
2. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 34:20 + 0:06
3. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 35:49 + 1:35
4. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 37:18 + 3:04
5. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 39:03 + 4:49
6. Lánský Jan STH0709 SK Studenec 39:38 + 5:24
7. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 41:35 + 7:21
8. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 104:13 + 69:59
H14C
3.60 km, 195 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 32:22
2. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 1:44
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:30 + 3:08
4. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 36:12 + 3:50
5. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 4:59
6. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 38:01 + 5:39
7. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 38:16 + 5:54
8. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 39:14 + 6:52
9. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 39:26 + 7:04
10. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 40:24 + 8:02
11. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 40:34 + 8:12
12. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 42:34 + 10:12
13. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:57 + 11:35
14. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:06 + 11:44
15. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:31 + 12:09
16. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 47:59 + 15:37
16. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:59 + 15:37
18. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 49:03 + 16:41
19. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 49:15 + 16:53
20. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 49:23 + 17:01
21. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:47 + 17:25
22. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:10 + 21:48
23. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 22:27
24. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 23:08
25. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 55:59 + 23:37
26. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 56:51 + 24:29
27. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 57:13 + 24:51
28. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 60:12 + 27:50
29. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 62:23 + 30:01
30. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:37 + 30:15
31. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:07 + 30:45
32. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 63:53 + 31:31
33. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:28 + 32:06
34. Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:26 + 37:04
35. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:30 + 43:08
Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14D
3.10 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 45:40
2. Kotyk Vojtěch LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:36 + 14:56
3. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:34 + 22:54
H16C
5.60 km, 270 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 48:45
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 0:34
3. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 52:19 + 3:34
4. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 55:24 + 6:39
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 55:55 + 7:10
6. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 57:05 + 8:20
7. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 9:19
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 60:20 + 11:35
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 61:09 + 12:24
10. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:59 + 13:14
11. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 62:21 + 13:36
12. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 63:01 + 14:16
13. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 63:31 + 14:46
14. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:03 + 17:18
15. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 66:10 + 17:25
16. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 67:57 + 19:12
17. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 68:03 + 19:18
18. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 68:15 + 19:30
19. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 69:59 + 21:14
20. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:05 + 23:20
21. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:19 + 26:34
22. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 81:14 + 32:29
23. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 81:44 + 32:59
24. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 98:18 + 49:33
25. Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice 98:28 + 49:43
26. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 107:03 + 58:18
27. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 117:20 + 68:35
28. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 120:36 + 71:51
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice DISK
Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk DISK
Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové DISK
H18C
6.90 km, 310 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 58:51
2. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:28 + 12:37
3. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:06 + 14:15
4. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:38 + 14:47
5. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:24 + 17:33
6. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:08 + 30:17
7. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 93:18 + 34:27
Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H21C
8.40 km, 350 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8164
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 57:02 8275
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 0:54 8148
3. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 58:29 + 1:27 8070
4. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 58:56 + 1:54 8007
5. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 59:25 + 2:23 7938
6. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 60:36 + 3:34 7771
7. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 63:07 + 6:05 7416
8. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 63:10 + 6:08 7409
9. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 64:27 + 7:25 7228
10. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 64:58 + 7:56 7155
11. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 65:43 + 8:41 7049
12. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 67:38 + 10:36 6778
13. Klícha Martin 0010001 Rafkarna IDEA Cycling Team 68:03 + 11:01
14. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:35 + 11:33 6644
15. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 69:23 + 12:21 6531
16. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 72:38 + 15:36 6072
17. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 73:30 + 16:28 5950
18. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:35 + 16:33 5938
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 73:45 + 16:43 5914
20. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:32 + 17:30 5804
21. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 74:50 + 17:48 5761
22. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 75:05 + 18:03 5726
23. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 75:57 + 18:55 5604
24. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 78:19 + 21:17 5269
25. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 81:10 + 24:08 4867
26. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:28 + 24:26 4825
27. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 82:29 + 25:27 4681
28. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 83:17 + 26:15 4568
29. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 83:51 + 26:49 4488
30. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:19 + 28:17 4281
31. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 85:56 + 28:54 4194
32. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:16 + 31:14 3864
33. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 93:40 + 36:38 3102
34. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 105:54 + 48:52 1374
35. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 121:31 + 64:29 0
Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Štembera Petr VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H21D
5.70 km, 290 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2600
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 61:46 2775
2. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:44 + 3:58 2619
3. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 71:08 + 9:22 2407
4. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 73:39 + 11:53 2308
5. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 73:57 + 12:11 2296
6. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 79:27 + 17:41 2080
Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK 0
H35C
6.50 km, 300 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 56:55
2. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 57:41 + 0:46
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:36 + 3:41
4. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 65:02 + 8:07
5. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 65:25 + 8:30
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:18 + 9:23
7. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 70:11 + 13:16
8. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 70:12 + 13:17
9. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 70:38 + 13:43
10. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 76:30 + 19:35
11. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 78:23 + 21:28
12. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 78:30 + 21:35
13. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 79:18 + 22:23
14. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 83:04 + 26:09
15. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 85:30 + 28:35
16. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:06 + 32:11
17. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 104:54 + 47:59
18. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 113:36 + 56:41
19. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 117:10 + 60:15
20. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 117:22 + 60:27
H35D
5.10 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 62:36
2. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 62:56 + 0:20
3. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 63:41 + 1:05
4. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:15 + 6:39
5. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:17 + 6:41
6. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:14 + 7:38
7. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 70:44 + 8:08
8. Erbert Ladislav 0130001 NER TJ Harant Pecka 71:57 + 9:21
9. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 72:09 + 9:33
10. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 73:22 + 10:46
11. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 77:22 + 14:46
12. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 77:25 + 14:49
13. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 77:26 + 14:50
14. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 79:46 + 17:10
15. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 80:29 + 17:53
16. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 84:18 + 21:42
17. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 84:38 + 22:02
18. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 84:42 + 22:06
19. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 85:32 + 22:56
20. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 85:46 + 23:10
21. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 87:03 + 24:27
22. Puš Roman STH7501 SK Studenec 87:06 + 24:30
23. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:53 + 25:17
24. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 88:08 + 25:32
25. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 92:29 + 29:53
26. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 92:58 + 30:22
27. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:01 + 39:25
28. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 105:43 + 43:07
29. Mojžíš Robert 0110001 OK99 neregistrovany 113:19 + 50:43
30. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 116:48 + 54:12
31. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 123:32 + 60:56
H45C
5.50 km, 275 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 53:18
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 55:46 + 2:28
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 57:54 + 4:36
4. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 58:19 + 5:01
5. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 59:18 + 6:00
6. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 61:09 + 7:51
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 61:10 + 7:52
8. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 63:44 + 10:26
9. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:13 + 11:55
10. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 65:52 + 12:34
11. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 66:06 + 12:48
12. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 66:53 + 13:35
13. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 67:53 + 14:35
14. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 68:06 + 14:48
15. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 68:16 + 14:58
16. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 69:06 + 15:48
17. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 69:33 + 16:15
18. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:52 + 16:34
19. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:15 + 17:57
20. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:24 + 18:06
21. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 71:53 + 18:35
22. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 71:54 + 18:36
23. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:41 + 20:23
24. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 74:04 + 20:46
25. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 74:43 + 21:25
26. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 75:06 + 21:48
27. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 75:07 + 21:49
28. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 75:16 + 21:58
29. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 78:50 + 25:32
30. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:04 + 27:46
31. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 82:12 + 28:54
32. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 87:21 + 34:03
33. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 90:50 + 37:32
34. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 116:36 + 63:18
H45D
4.40 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 53:35
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 55:53 + 2:18
3. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 59:21 + 5:46
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 60:30 + 6:55
5. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:52 + 8:17
6. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 62:54 + 9:19
7. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:47 + 10:12
8. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 64:31 + 10:56
9. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 65:15 + 11:40
10. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:23 + 11:48
11. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 66:37 + 13:02
12. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 67:37 + 14:02
13. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 69:29 + 15:54
14. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 69:42 + 16:07
15. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:42 + 19:07
16. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 73:07 + 19:32
17. Loukota Josef HOR7111 TJ Jiskra Hořice 73:21 + 19:46
18. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 74:21 + 20:46
19. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 21:42
20. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 75:34 + 21:59
21. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:23 + 24:48
22. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 79:31 + 25:56
23. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 79:52 + 26:17
24. Munzar Martin LPU7313 OK Lokomotiva Pardubice 80:16 + 26:41
25. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 81:44 + 28:09
26. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:17 + 28:42
27. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 83:07 + 29:32
28. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:26 + 29:51
29. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 85:44 + 32:09
30. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 87:20 + 33:45
31. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 88:13 + 34:38
32. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 88:21 + 34:46
33. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:41 + 37:06
34. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 95:36 + 42:01
35. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 99:42 + 46:07
36. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 103:12 + 49:37
37. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 110:53 + 57:18
38. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:50 + 64:15
Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk DISK
Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň DISK
H55C
4.80 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 50:06
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 57:36 + 7:30
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 61:31 + 11:25
4. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 61:34 + 11:28
5. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 63:39 + 13:33
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 63:51 + 13:45
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 65:13 + 15:07
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:49 + 20:43
9. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 20:54
10. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 72:12 + 22:06
11. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 73:38 + 23:32
12. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:34 + 25:28
13. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 77:58 + 27:52
14. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:39 + 32:33
15. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 91:19 + 41:13
16. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:35 + 42:29
17. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 104:25 + 54:19
18. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 109:52 + 59:46
H55D
4.10 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 62:55
2. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 69:48 + 6:53
3. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:40 + 9:45
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 74:08 + 11:13
5. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 77:13 + 14:18
6. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 88:43 + 25:48
7. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 125:35 + 62:40
8. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 130:18 + 67:23
Junek Petr STH5501 SK Studenec DISK
H65C
4.40 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:44
2. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:05 + 0:21
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 63:27 + 1:43
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:59 + 2:15
5. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 64:46 + 3:02
6. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 71:29 + 9:45
7. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 73:20 + 11:36
8. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 73:49 + 12:05
9. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 75:04 + 13:20
10. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 78:22 + 16:38
11. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 79:15 + 17:31
12. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:27 + 30:43
13. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:03 + 39:19
Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška DISK
H65D
3.50 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 71:52
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 72:46 + 0:54
H70C
3.00 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 44:29
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 45:54 + 1:25
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 46:52 + 2:23
4. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:00 + 5:31
5. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:54 + 7:25
6. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:13 + 11:44
7. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 57:58 + 13:29
8. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 58:31 + 14:02
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 18:24
10. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 66:26 + 21:57
11. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 69:13 + 24:44
12. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 71:14 + 26:45
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 76:15 + 31:46
14. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 77:20 + 32:51
15. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:51 + 34:22
HDR
2.00 km, 135 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flos David xxx xxx 19:06
2. Pouchlý Matěj xxx xxx 19:35 + 0:29
3. Pokorný Marian NER xxx 19:54 + 0:48
4. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 22:00 + 2:54
5. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:38 + 3:32
6. Kubíček Ondřej PHK1005 OK 99 Hradec Králové 22:56 + 3:50
7. Bouček Jakub 0151201 SKI Police nad metují 23:14 + 4:08
8. Košťálová Gabriela xxx xxx 23:23 + 4:17
9. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 23:26 + 4:20
10. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 23:55 + 4:49
11. Lánská Adéla STH0954 SK Studenec 24:20 + 5:14
12. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 24:24 + 5:18
13. Bernard Jonatan HOR TJ Jiskra Hořice 25:05 + 5:59
14. Panáčková Johana xxx xxx 25:16 + 6:10
15. Fialová Šárka xxx xxx 25:26 + 6:20
16. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 25:57 + 6:51
17. Vrchotová Vanda xxx xxx 26:37 + 7:31
18. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 27:49 + 8:43
19. Bouček Jan 0150901 SKI Police nad metují 28:10 + 9:04
20. Retka Jakub LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:17 + 9:11
21. Hladká Emma Viktorie KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:25 + 9:19
22. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 28:37 + 9:31
23. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 28:53 + 9:47
24. Sedláčková Magdaléna KOR1251 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:56 + 9:50
25. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 28:58 + 9:52
26. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:28 + 10:22
27. Pelán Vojtěch BRU0900 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:07 + 11:01
28. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 12:26
29. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 32:07 + 13:01
30. Nymsa Matyáš Tyn TYN-OOB SK Týniště nad Orlicí 32:18 + 13:12
31. Lukešová Hana SHK OK Slavia Hradec Králové 32:30 + 13:24
32. Zapletalová Jana xxx xxx 32:33 + 13:27
33. Vojtová Julie xxx xxx 33:01 + 13:55
34. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 16:43
35. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 17:13
36. Andrlová Barbora xxx xxx 36:32 + 17:26
37. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 36:45 + 17:39
38. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 38:26 + 19:20
39. Straková Kamila LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 20:21
40. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:20 + 21:14
41. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 21:46
42. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 41:07 + 22:01
43. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 44:42 + 25:36
44. Lánská Dagmar STH0952 SK Studenec 47:01 + 27:55
44. Stejskalová ELiška xxx xxx 47:01 + 27:55
46. Venclová Dorota KOB KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:44 + 31:38
47. Štemberová Elena VRL02 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:57 + 36:51
48. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:10 + 37:04
49. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 58:03 + 38:57
50. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:17 + 39:11
51. Svejštil Dominik ZAM1501 OB TJ Sokol Žamberk 58:26 + 39:20
52. Tihonová Magda PHK1401 OK 99 Hradec Králové 58:37 + 39:31
53. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 59:40 + 40:34
54. Retková Adina LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:35 + 42:29
55. Bejrová Anita xxx xxx 64:49 + 45:43
56. Vencl Dorián KOB KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:14 + 47:08
57. Soukup Matyáš SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:26 + 50:20
58. Malochová Lenka LPU1362 OK Lokomotiva Pardubice 71:59 + 52:53
59. Vrábel Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 72:40 + 53:34
60. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 74:34 + 55:28
61. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 74:52 + 55:46
62. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 78:11 + 59:05
63. Rybářová Kristýna LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:13 + 62:07
64. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 81:20 + 62:14
P
2.70 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřil Jáchym xxx xxx 22:57
2. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 26:42 + 3:45
3. Stejskal Petr xxx xxx 27:39 + 4:42
4. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:40 + 4:43
5. Hanzl Patrik xxx xxx 29:24 + 6:27
6. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 29:48 + 6:51
7. Vojtěchová Eva HOR TJ Jiskra Hořice 29:51 + 6:54
8. Sadílková Michaela xxx xxx 30:24 + 7:27
9. Mojžíšová Jana xxx xxx 30:27 + 7:30
9. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:27 + 7:30
11. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 32:24 + 9:27
12. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 32:53 + 9:56
13. Pouchlý Ondřej xxx xxx 32:54 + 9:57
14. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 10:30
15. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 11:46
16. Lukešová Klára SHK OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 11:57
17. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:02 + 12:05
18. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:26 + 12:29
19. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:32 + 12:35
19. Hošek Richard NER xxx 35:32 + 12:35
21. Košťálová Eva xxx xxx 36:36 + 13:39
22. Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:39 + 13:42
23. Spilka Petr xxx xxx 37:12 + 14:15
24. Meierová Lenka BRU7551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:26 + 14:29
25. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:05 + 15:08
26. Kuříková Zuzana STH8452 SK Studenec 38:44 + 15:47
27. Kerhátová Lenka xxx xxx 38:52 + 15:55
28. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 39:24 + 16:27
29. Sadílek Radovan xxx xxx 40:14 + 17:17
30. Flos Radek xxx xxx 40:34 + 17:37
31. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 41:26 + 18:29
32. Pešek Vladimír 0120001 TJ Sokol Košov 41:33 + 18:36
33. Korbelová Petra xxx xxx 41:59 + 19:02
34. Brezáni Vojtěch xxx xxx 42:02 + 19:05
35. Stejskalová Lucie xxx xxx 43:04 + 20:07
36. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 43:18 + 20:21
37. Novák Michal SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 43:29 + 20:32
38. Beneda Jan 0090005 neregistrovaný 43:34 + 20:37
39. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 43:54 + 20:57
40. Jirásek Petr BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:18 + 21:21
41. Pelán Kamil BRU6601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:49 + 21:52
42. Spilková Marcela xxx xxx 46:15 + 23:18
43. Rösslerová Lucie NER xxx 46:18 + 23:21
44. Vrba Josef ZAM OB TJ Sokol Žamberk 46:40 + 23:43
45. Svejštilová Radka xxx xxx 47:24 + 24:27
45. Věříšová Lenka 0080001 OB Lenka 47:24 + 24:27
47. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:40 + 24:43
48. Horák Pavel 0100001 PH 47:44 + 24:47
49. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 24:59
50. Bryscejnová Marietka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 48:02 + 25:05
51. Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 25:30
52. Cepr Vojta xxx xxx 48:41 + 25:44
53. Dobiášová Milada xxx xxx 49:06 + 26:09
54. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:33 + 27:36
55. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 51:16 + 28:19
56. Štefaniková Markéta 0030001 Turisti 52:13 + 29:16
57. Rutová Romana xxx xxx 54:41 + 31:44
58. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 55:01 + 32:04
59. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 57:32 + 34:35
60. Macháčková Markéta 0050002 HO Stěžery 57:51 + 34:54
61. Maršounová Michaela xxx xxx 57:56 + 34:59
62. Dobiášová Vendula xxx xxx 59:41 + 36:44
63. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 62:16 + 39:19
64. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 41:40
65. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 66:13 + 43:16
66. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 75:16 + 52:19
67. Farkašová Barbora KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 158:33 + 135:36
Jirásek Karel xxx xxx DISK
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Zapletal Tomáš xxx xxx DISK
T
5.50 km, 260 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 53:43
2. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 67:59 + 14:16
3. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 71:40 + 17:57
4. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 76:11 + 22:28
5. Vencl Vojtěch KOB KOR-OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:16 + 25:33
6. Věříš Michal xxx xxx 80:52 + 27:09
7. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:45 + 28:02
8. Doležalová Libuše 0060001 Nové Město nad Metují 82:44 + 29:01
9. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:03 + 29:20
10. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 84:11 + 30:28
11. Hanzl Jaroslav xxx xxx 84:14 + 30:31
12. Macháček Jiří 0050001 HO Stěžery 86:47 + 33:04
13. Šír Tomáš xxx xxx 88:16 + 34:33
14. Zapletal Michal xxx xxx 89:48 + 36:05
15. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:46 + 41:03
16. Čičovský Daniel xxx xxx 118:11 + 64:28
17. Sodomková Andrea xxx xxx 125:17 + 71:34
18. Dostál Jan LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 125:37 + 71:54
19. Kubínová Kateřina 009021 neregistrovaný 150:07 + 96:24
20. Janák Ladislav 009020 neregistrovaný 151:02 + 97:19
21. Procházka Martin xxx xxx 151:20 + 97:37
22. Čičovský Jiří xxx xxx 158:19 + 104:36
Baše Petr KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Částek Michal SHK OK Slavia Hradec Králové DISK
Šlambora Ondřej xxx xxx DISK