Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 19:35 | ||
2. | Swarzová Katka | LBE1151 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:12 | + 1:37 | |
3. | Cymorková Julie | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 22:00 | + 2:25 | |
4. | Swarzová Martina | LBE0951 | TJ Lokomotiva Beroun | 25:57 | + 6:22 | |
5. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:09 | + 7:34 | |
MS | Kotůlková Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 29:08 | + 9:33 | |
MS | Kollárovitsová Julie | AOP0951 | Orientační Běh Opava | 33:26 | + 13:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Anna | STE1051 | SK SKI-OB Šternberk | 22:38 | ||
2. | Slámová Julie | LCE1051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:27 | + 0:49 | |
3. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:44 | + 1:06 | |
4. | Krüger Lianne Joséfine | 3LD1150 | Berliner Turnerschaft | 40:43 | + 18:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:11 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:18 | + 0:07 | |
3. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:28 | + 1:17 | |
4. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:06 | + 3:55 | |
5. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 23:20 | + 7:09 | |
6. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 24:10 | + 7:59 | |
6. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:10 | + 7:59 | |
8. | Sedláčková Klára | LCE0854 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:42 | + 8:31 | |
9. | Bielecka Marta | 1CP0851 | UKS Siódemka Rumia | 46:53 | + 30:42 | |
10. | Reichlová Lucie | KSU0850 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:13 | + 66:02 | |
MS | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 18:37 | + 2:26 | |
MS | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 21:26 | + 5:15 | |
MS | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 41:45 | + 25:34 | |
MS | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 45:59 | + 29:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 16:36 | ||
2. | Tomanová Eliška | LBM0651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 18:31 | + 1:55 | |
3. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:32 | + 1:56 | |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:15 | + 3:39 | |
5. | Mališková Kristýna | LCE0552 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:02 | + 16:26 | |
MS | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 16:31 | + | |
MS | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 19:07 | + 2:31 | |
MS | Kotůlková Martina | AOP0650 | Orientační Běh Opava | 40:07 | + 23:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 18:58 | ||
2. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:04 | + 2:06 | |
3. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:15 | + 5:17 | |
4. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 25:36 | + 6:38 | |
5. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:39 | + 8:41 | |
6. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | SKOB Bruntál | 36:04 | + 17:06 | |
7. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:43 | + 49:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | KOB Směr Kroměříž | 18:30 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:23 | + 2:53 | |
3. | Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:48 | + 11:18 | |
4. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:45 | + 13:15 | |
5. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:50 | + 15:20 | |
6. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:52 | + 19:22 | |
7. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 40:49 | + 22:19 | |
8. | Zurek Marta | 1CP0251 | UKS Siódemka Rumia | 44:01 | + 25:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bielecka Aleksandra | 1CP0053 | UKS Siódemka Rumia | 26:18 | |||
2. | Kreft Oliwia | 1CP0051 | UKS Siódemka Rumia | 26:53 | + 0:35 | ||
3. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | 45:33 | + 19:15 | ||
Dawidowska Natalia | 1CP0052 | UKS Siódemka Rumia | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 25:01 | 5648 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 25:13 | + 0:12 | 5606 | |
3. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 27:40 | + 2:39 | 5092 | |
4. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 27:50 | + 2:49 | 5057 | |
5. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko | 29:45 | + 4:44 | 4654 | |
6. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 33:39 | + 8:38 | 3836 | |
7. | Kulow Anicó | 3LD8650 | Berliner Turnerschaft | 33:58 | + 8:57 | ||
8. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 35:34 | + 10:33 | 3434 | |
Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 25:15 | 2585 | ||
2. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:26 | + 2:11 | 2398 | |
3. | Hájková Petra | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 30:36 | + 5:21 | 2128 | |
4. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 32:35 | + 7:20 | ||
5. | Skálová Gabriela | DKP8658 | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 10:46 | 1665 | |
6. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 39:01 | + 13:46 | 1409 | |
7. | Adamčíková Zdeňka | LOV8750 | lepus.cz | 39:24 | + 14:09 | 1376 | |
8. | Hornová Lenka | 0140001 | 40:58 | + 15:43 | |||
9. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | 46:53 | + 21:38 | 738 | |
10. | Karlová Eva | MOV8551 | SKOB Ostrava | 64:33 | + 39:18 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | KOB Směr Kroměříž | 22:50 | ||
2. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | SK Žabovřesky Brno | 25:46 | + 2:56 | |
3. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:36 | + 3:46 | |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:24 | + 5:34 | |
5. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:44 | + 7:54 | |
6. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | SKOB Ostrava | 32:10 | + 9:20 | |
7. | Svačinková Jitka | TVR7750 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 36:41 | + 13:51 | |
8. | Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:11 | + 16:21 | |
9. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:01 | + 23:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 22:58 | ||
2. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 23:48 | + 0:50 | |
3. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 25:19 | + 2:21 | |
4. | Śliwczyńska Ilona | 53P7850 | Team 360° | 29:25 | + 6:27 | |
5. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 30:43 | + 7:45 | |
6. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:45 | + 8:47 | |
7. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:18 | + 9:20 | |
8. | Vojvodíková Barbara | 0040001 | 33:57 | + 10:59 | ||
9. | Slámová Alena | LCE8253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:39 | + 11:41 | |
10. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:22 | + 12:24 | |
11. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 36:43 | + 13:45 | |
12. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 38:24 | + 15:26 | |
13. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 40:15 | + 17:17 | |
14. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 40:58 | + 18:00 | |
15. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | TJ Jižní svahy Zlín | 43:38 | + 20:40 | |
16. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:14 | + 22:16 | |
17. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:54 | + 24:56 | |
18. | Stašková Petra | ZBM8255 | SK Žabovřesky Brno | 48:54 | + 25:56 | |
19. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:48 | + 26:50 | |
20. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 50:46 | + 27:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:35 | ||
2. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:55 | + 1:20 | |
3. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 22:06 | + 1:31 | |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:29 | + 1:54 | |
5. | Uskarpen Audrun | 0190002 | 22:41 | + 2:06 | ||
6. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:30 | + 3:55 | |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 25:27 | + 4:52 | |
8. | Slavíková Lenka | TVR7350 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 26:11 | + 5:36 | |
9. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 27:00 | + 6:25 | |
10. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 28:13 | + 7:38 | |
11. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:04 | + 11:29 | |
12. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7051 | UKS Siódemka Rumia | 36:37 | + 16:02 | |
13. | Bialeková Martina | LBE7350 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:29 | + 25:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 26:25 | ||
2. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:16 | + 1:51 | |
3. | Ženčáková Marie | 0120003 | 29:26 | + 3:01 | ||
4. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SKOB Horní Benešov | 31:03 | + 4:38 | |
5. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 31:18 | + 4:53 | |
6. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:07 | + 5:42 | |
7. | Kulová Jana | VAM6550 | OB Vamberk | 32:49 | + 6:24 | |
8. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:54 | + 6:29 | |
9. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:27 | + 7:02 | |
10. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:28 | + 8:03 | |
11. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 34:52 | + 8:27 | |
12. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:10 | + 8:45 | |
13. | Pišová Hana | LCE7053 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:02 | + 9:37 | |
14. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 38:39 | + 12:14 | |
15. | Leciánová Vanda | OOP7453 | TJ Opava | 39:30 | + 13:05 | |
16. | Blank Radka | SKM7351 | KOB Směr Kroměříž | 42:14 | + 15:49 | |
17. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 43:52 | + 17:27 | |
18. | Bydžovská Helena | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:07 | + 19:42 | |
19. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 46:47 | + 20:22 | |
20. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:41 | + 21:16 | |
21. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 52:33 | + 26:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 24:30 | ||
2. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 26:45 | + 2:15 | |
3. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:11 | + 2:41 | |
4. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 27:24 | + 2:54 | |
5. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:48 | + 3:18 | |
6. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 27:49 | + 3:19 | |
7. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 27:56 | + 3:26 | |
8. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 29:22 | + 4:52 | |
9. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:45 | + 6:15 | |
10. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:53 | + 6:23 | |
11. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 30:55 | + 6:25 | |
12. | Slezáková Jitka | LCE6351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:24 | + 6:54 | |
13. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 32:01 | + 7:31 | |
14. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 32:06 | + 7:36 | |
15. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 33:32 | + 9:02 | |
16. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 38:23 | + 13:53 | |
17. | Felklová Jarmila | 0120004 | 39:52 | + 15:22 | ||
18. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:19 | + 17:49 | |
19. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 18:24 | |
20. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Mladá Boleslav | 44:06 | + 19:36 | |
21. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 44:43 | + 20:13 | |
22. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:16 | + 23:46 | |
23. | Strohalmová Milena | KRN5651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:32 | + 25:02 | |
24. | Roubalíková Iva | 0050002 | 53:00 | + 28:30 | ||
25. | Kühnel Radka | 0260002 | 61:02 | + 36:32 | ||
26. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 124:46 | + 100:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 28:11 | ||
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:53 | + 2:42 | |
3. | Sands Carol | 0060002 | 32:00 | + 3:49 | ||
4. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 35:38 | + 7:27 | |
5. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 36:59 | + 8:48 | |
6. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 38:57 | + 10:46 | |
7. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 10:53 | |
8. | Štáblová Jitka | ASU5350 | Magnus Orienteering | 46:18 | + 18:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 13:37 | ||
2. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 17:54 | + 4:17 | |
3. | Michálek Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:08 | + 7:31 | |
4. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 23:16 | + 9:39 | |
5. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 26:05 | + 12:28 | |
6. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 29:18 | + 15:41 | |
7. | Kostka Artur | MOV0901 | SKOB Ostrava | 30:56 | + 17:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurečka Šimon | HOB0902 | SKOB Horní Benešov | 19:42 | ||
2. | Stacke Jan | LCE1001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:54 | + 2:12 | |
3. | Navrátil Daniel | JZL0900 | TJ Jižní svahy Zlín | 35:15 | + 15:33 | |
MS | Kollárovits Matěj | AOP1101 | Orientační Běh Opava | 37:28 | + 17:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 18:32 | ||
2. | Linhart Jakub | TZL0813 | SKOB Zlín | 19:10 | + 0:38 | |
3. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 19:16 | + 0:44 | |
4. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 20:13 | + 1:41 | |
5. | Krüger Louis Antoine | 3LD0900 | Berliner Turnerschaft | 20:58 | + 2:26 | |
6. | Linhart Adam | TZL0814 | SKOB Zlín | 21:48 | + 3:16 | |
7. | Komenda Jakub | ZBM0712 | SK Žabovřesky Brno | 23:13 | + 4:41 | |
8. | Čuda Ondřej | TZL0816 | SKOB Zlín | 23:21 | + 4:49 | |
9. | Stacke Václav | LCE0703 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:29 | + 5:57 | |
10. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 27:55 | + 9:23 | |
11. | Holý Štěpán | SBR0802 | SKOB Bruntál | 43:08 | + 24:36 | |
Tomášek Josef | STE0808 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
MS | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 16:29 | + | |
MS | Čech Viktor | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 20:37 | + 2:05 | |
MS | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 21:10 | + 2:38 | |
MS | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 25:09 | + 6:37 | |
MS | Černohorský Jan | AOP0704 | Orientační Běh Opava | 27:49 | + 9:17 | |
MS | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 32:54 | + 14:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 14:52 | ||
2. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 16:31 | + 1:39 | |
3. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:54 | + 2:02 | |
4. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 19:40 | + 4:48 | |
5. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:54 | + 6:02 | |
6. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 23:17 | + 8:25 | |
7. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 23:54 | + 9:02 | |
8. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 25:05 | + 10:13 | |
9. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:05 | + 17:13 | |
10. | Sedlák Jan | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:31 | + 22:39 | |
11. | Slavík Ondřej | TVR0500 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 60:37 | + 45:45 | |
MS | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 24:42 | + 9:50 | |
MS | Krček Jan | AOP0500 | Orientační Běh Opava | 34:23 | + 19:31 | |
MS | Černohorský Jakub | AOP0502 | Orientační Běh Opava | 47:24 | + 32:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 16:32 | ||
2. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:04 | + 2:32 | |
3. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 23:19 | + 6:47 | |
4. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 32:01 | + 15:29 | |
5. | Bielecki Michal | 1CP0401 | UKS Siódemka Rumia | 40:20 | + 23:48 | |
6. | Pěček Dominik | SKM0401 | KOB Směr Kroměříž | 48:40 | + 32:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Michal | STE9900 | SK SKI-OB Šternberk | 30:01 | |||
2. | Müller Tomáš | OTK9901 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 30:17 | + 0:16 | ||
3. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 32:03 | + 2:02 | ||
4. | Zamojski RafaL | 1CP0001 | UKS Siódemka Rumia | 34:10 | + 4:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 21:24 | 8363 | ||
2. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 22:10 | + 0:46 | 8103 | |
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:34 | + 4:10 | 6951 | |
4. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:48 | + 4:24 | 6872 | |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 26:03 | + 4:39 | 6788 | |
6. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 26:33 | + 5:09 | 6618 | |
7. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 26:51 | + 5:27 | 6517 | |
8. | Žaloudík Jiří | KRN8600 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:23 | + 5:59 | 6336 | |
9. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 27:55 | + 6:31 | ||
10. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Žabovřesky Brno | 28:04 | + 6:40 | 6105 | |
11. | Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | 28:37 | + 7:13 | 5918 | |
12. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:55 | + 7:31 | 5817 | |
13. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 29:03 | + 7:39 | 5772 | |
14. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 30:31 | + 9:07 | 5275 | |
15. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 30:43 | + 9:19 | 5207 | |
16. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 31:02 | + 9:38 | 5100 | |
17. | Bedarau Edvin | 0290002 | 31:53 | + 10:29 | |||
18. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 32:12 | + 10:48 | 4705 | |
19. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 33:16 | + 11:52 | 4343 | |
20. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:09 | + 13:45 | 3705 | |
21. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 35:31 | + 14:07 | 3581 | |
22. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | UKS Siódemka Rumia | 35:32 | + 14:08 | ||
23. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 37:11 | + 15:47 | 3017 | |
24. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 41:09 | + 19:45 | 1673 | |
25. | Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | 48:09 | + 26:45 | 0 | |
26. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | Oddíl OS SK Prostějov | 50:08 | + 28:44 | 0 | |
MS | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 26:36 | + 5:12 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | VAM9000 | OB Vamberk | 24:06 | 5457 | ||
2. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 24:48 | + 0:42 | 5310 | |
3. | Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 25:07 | + 1:01 | ||
4. | Tsiak Aliaksandr | 0290001 | 25:46 | + 1:40 | |||
5. | Krčál Jaroslav | LPU8407 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:12 | + 2:06 | 5016 | |
6. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 27:37 | + 3:31 | 4718 | |
7. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 27:45 | + 3:39 | 4690 | |
8. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:35 | + 4:29 | 4515 | |
9. | Hájek Václav | KYL9800 | SK SP Kylešovice | 29:30 | + 5:24 | 4322 | |
10. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 30:22 | + 6:16 | 4140 | |
11. | Mutina Jiří | BFM9101 | SKOB Frýdek - Místek | 32:05 | + 7:59 | 3780 | |
12. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:13 | + 8:07 | 3751 | |
13. | Videcký Jan | KSU7504 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:20 | + 10:14 | 3307 | |
14. | Mutina Václav | BFM9301 | SKOB Frýdek - Místek | 35:50 | + 11:44 | 2991 | |
15. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 38:01 | + 13:55 | 2533 | |
16. | Thiemel Jiří | ASU8948 | Magnus Orienteering | 45:14 | + 21:08 | 1016 | |
17. | Polách Robert | SFM9501 | O-RUNNAŘI Beskydy | 46:02 | + 21:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | KOB Směr Kroměříž | 21:36 | ||
2. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:50 | + 2:14 | |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:46 | + 4:10 | |
4. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:17 | + 4:41 | |
5. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 27:28 | + 5:52 | |
6. | Krüger Ronny | 3LD7900 | Berliner Turnerschaft | 27:37 | + 6:01 | |
7. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 27:44 | + 6:08 | |
8. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 28:21 | + 6:45 | |
9. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | KOB Směr Kroměříž | 29:31 | + 7:55 | |
10. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:40 | + 8:04 | |
11. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:59 | + 8:23 | |
12. | Procházka Josef | 0160001 | 30:05 | + 8:29 | ||
13. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:37 | + 10:01 | |
14. | Mastela Rafal | HAV7300 | OB Havířov | 33:06 | + 11:30 | |
15. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:08 | + 11:32 | |
16. | Rytíř Michal | SKM7325 | KOB Směr Kroměříž | 35:38 | + 14:02 | |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 36:59 | + 15:23 | |
18. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | SKOB Horní Benešov | 40:42 | + 19:06 | |
19. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 43:22 | + 21:46 | |
Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | DISK | |||
Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Kostka Petr | MOV8200 | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | ZBM7205 | SK Žabovřesky Brno | 20:56 | ||
2. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | SK Žabovřesky Brno | 27:25 | + 6:29 | |
3. | Verbin Oded | 0220001 | 27:38 | + 6:42 | ||
4. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 27:58 | + 7:02 | |
5. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:18 | + 7:22 | |
6. | Tomášek Petr | STE8001 | SK SKI-OB Šternberk | 30:41 | + 9:45 | |
7. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 31:11 | + 10:15 | |
8. | Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:52 | + 10:56 | |
9. | Badarycz Piotr | 0330001 | 32:23 | + 11:27 | ||
10. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:06 | + 15:10 | |
11. | Strohalm Petr | KRN8103 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:11 | + 16:15 | |
12. | Holý Ondřej | SBR7600 | SKOB Bruntál | 38:00 | + 17:04 | |
13. | Zeman Radek | 0070001 | 46:55 | + 25:59 | ||
14. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:45 | + 27:49 | |
15. | Good Martin | SBR7800 | SKOB Bruntál | 55:35 | + 34:39 | |
16. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Žabovřesky Brno | 65:47 | + 44:51 | |
17. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 69:51 | + 48:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 18:33 | ||
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 19:09 | + 0:36 | |
3. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | SKOB Horní Benešov | 21:08 | + 2:35 | |
4. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 22:54 | + 4:21 | |
5. | Egge Guttorm | 0190001 | 23:03 | + 4:30 | ||
6. | Dzik Mirosław | 86P7102 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 25:01 | + 6:28 | |
7. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:17 | + 7:44 | |
8. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 26:51 | + 8:18 | |
9. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 30:17 | + 11:44 | |
10. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:41 | + 12:08 | |
11. | Ženčák Jaroslav | 0120001 | 31:00 | + 12:27 | ||
12. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:17 | + 13:44 | |
13. | Mizera Ladislav | ROV5301 | OK Zubří | 32:42 | + 14:09 | |
14. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 36:52 | + 18:19 | |
15. | Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:17 | + 21:44 | |
16. | Malý Juraj | 0010001 | 40:49 | + 22:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 21:08 | ||
2. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:01 | + 0:53 | |
3. | Sadílek Ondřej | 0100001 | 23:07 | + 1:59 | ||
4. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 23:56 | + 2:48 | |
5. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 27:29 | + 6:21 | |
6. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:40 | + 7:32 | |
7. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 29:47 | + 8:39 | |
8. | Čermák Petr | LPU6501 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:35 | + 9:27 | |
9. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 30:50 | + 9:42 | |
10. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 30:53 | + 9:45 | |
11. | Kašpar Patrik | 0250001 | 34:36 | + 13:28 | ||
12. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 35:37 | + 14:29 | |
13. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 39:21 | + 18:13 | |
14. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 39:25 | + 18:17 | |
15. | Piše Dušan | LCE6702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:47 | + 24:39 | |
16. | Trepáč Ivan | 46:48 | + 25:40 | |||
17. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 48:15 | + 27:07 | |
18. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:12 | + 46:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 17:39 | ||
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 19:02 | + 1:23 | |
3. | Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:36 | + 2:57 | |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 21:39 | + 4:00 | |
5. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 21:50 | + 4:11 | |
6. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:15 | + 5:36 | |
7. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 23:29 | + 5:50 | |
8. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 23:50 | + 6:11 | |
9. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 24:01 | + 6:22 | |
10. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 24:06 | + 6:27 | |
11. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:23 | + 6:44 | |
12. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:26 | + 6:47 | |
13. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 25:03 | + 7:24 | |
14. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:11 | + 7:32 | |
15. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB START Blansko | 26:00 | + 8:21 | |
16. | Fijor Waldemar | 0110001 | 26:28 | + 8:49 | ||
17. | Sypula Slawomir | 4HP6001 | UNTS Warszawa | 27:21 | + 9:42 | |
18. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 28:09 | + 10:30 | |
19. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:47 | + 12:08 | |
20. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 29:54 | + 12:15 | |
21. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko | 30:09 | + 12:30 | |
22. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 31:01 | + 13:22 | |
23. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 31:16 | + 13:37 | |
24. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 34:23 | + 16:44 | |
25. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | OLBnO | 38:43 | + 21:04 | |
26. | Czerkawski Waclaw | 39:35 | + 21:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trydzenski Henadzi | 0300001 | 23:22 | |||
2. | Kööhler Hans | 0260001 | 26:54 | + 3:32 | ||
3. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 29:36 | + 6:14 | |
4. | Roubalík Radovan | 0050001 | 30:34 | + 7:12 | ||
5. | Strohalm Petr | KRN5601 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:52 | + 7:30 | |
6. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 31:09 | + 7:47 | |
7. | Labudík Milan | TVR6200 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 33:07 | + 9:45 | |
8. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 36:53 | + 13:31 | |
9. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:59 | + 16:37 | |
10. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 42:09 | + 18:47 | |
11. | Felkl Luděk | 0120002 | 45:30 | + 22:08 | ||
12. | Lecián Oldřich | OOP6100 | TJ Opava | 47:14 | + 23:52 | |
Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:57 | ||
2. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 22:07 | + 0:10 | |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 22:43 | + 0:46 | |
3. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 22:43 | + 0:46 | |
5. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 24:46 | + 2:49 | |
6. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 25:40 | + 3:43 | |
7. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:00 | + 4:03 | |
8. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 26:45 | + 4:48 | |
9. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 28:27 | + 6:30 | |
10. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 29:01 | + 7:04 | |
11. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 30:54 | + 8:57 | |
12. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:03 | + 9:06 | |
13. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 34:17 | + 12:20 | |
14. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 36:08 | + 14:11 | |
15. | Novák Miroslav | 0130003 | 39:10 | + 17:13 | ||
16. | Pospíšil Karel | TVR5000 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 44:01 | + 22:04 | |
17. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 45:26 | + 23:29 | |
18. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:46 | + 27:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sands Tim | 0060001 | 25:13 | |||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 25:33 | + 0:20 | |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 31:24 | + 6:11 | |
4. | Klech Josef | HOB4701 | SKOB Horní Benešov | 40:36 | + 15:23 | |
5. | Kašpar Josef | HOB4601 | SKOB Horní Benešov | 53:44 | + 28:31 | |
6. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 65:53 | + 40:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 21:22 | ||
2. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 27:35 | + 6:13 | |
3. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 28:24 | + 7:02 | |
4. | Vávra Jiří | MOV4102 | SKOB Ostrava | 34:45 | + 13:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratochvíl David | HOB1101 | SKOB Horní Benešov | 19:32 | ||
2. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:12 | + 0:40 | |
3. | Váchová Soňa | MFP1050 | Matfyz Praha | 21:29 | + 1:57 | |
4. | Zaoralová Barbora | NNN0003 | Neregistrovaní | 21:30 | + 1:58 | |
5. | Sadílková Gabriela | 0100002 | 21:56 | + 2:24 | ||
6. | Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | 22:46 | + 3:14 | |
7. | Hegnerová Viktorie | LPM1350 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:47 | + 5:15 | |
8. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:52 | + 6:20 | |
9. | Stacke Viktorie | LCE1251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:53 | + 6:21 | |
10. | Jurczyk Anna | 51P7050 | UKS Sparta Czyżowice | 26:22 | + 6:50 | |
11. | Kurečka Jakub | HOB0701 | SKOB Horní Benešov | 27:27 | + 7:55 | |
12. | Malá Zara Mia | 31:11 | + 11:39 | |||
13. | Holinková Mariánka | KRN1111 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:59 | + 12:27 | |
14. | Tran Ngoc Mai | 32:04 | + 12:32 | |||
15. | Krüger Náya Livia | 3LD1450 | Berliner Turnerschaft | 32:27 | + 12:55 | |
16. | Rychlý Jakub | KRN | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:26 | + 13:54 | |
17. | Tomášková Lucie | STE1350 | SK SKI-OB Šternberk | 33:27 | + 13:55 | |
18. | Dékány Matěj | LCE1601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:27 | + 17:55 | |
19. | Brabec Lukáš | 0130001 | 39:14 | + 19:42 | ||
20. | Brabcová Tina | 0130002 | 39:28 | + 19:56 | ||
21. | Matyšek Josef | PLU1400 | TJ SOKOL Plumlov | 44:38 | + 25:06 | |
22. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Orienteering | 44:39 | + 25:07 | |
22. | Peterek Antonín | 44:39 | + 25:07 | |||
24. | Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | 44:56 | + 25:24 | |
25. | Žebrák Antonín | 46:31 | + 26:59 | |||
26. | Nosková Tereza | 0180001 | 47:35 | + 28:03 | ||
27. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | TJ Jižní svahy Zlín | 52:47 | + 33:15 | |
MS | Kotůlek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 25:50 | + 6:18 | |
MS | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 27:24 | + 7:52 | |
MS | Kubová Julie | AOP1351 | Orientační Běh Opava | 33:46 | + 14:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czasch Petr | SBR6003 | SKOB Bruntál | 22:42 | ||
2. | Kurečková Pavla | HOB7952 | SKOB Horní Benešov | 26:13 | + 3:31 | |
3. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:07 | + 4:25 | |
4. | Chmelařová Blanka | 0090001 | 30:12 | + 7:30 | ||
5. | Furmánek Zdeněk | 0170001 | 30:25 | + 7:43 | ||
6. | Furmánek Adam | 0170002 | 30:33 | + 7:51 | ||
7. | Tomášková Petra | STE8250 | SK SKI-OB Šternberk | 30:55 | + 8:13 | |
8. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | SKOB Horní Benešov | 31:33 | + 8:51 | |
9. | Hendrych Jiří | HOB6701 | SKOB Horní Benešov | 32:38 | + 9:56 | |
10. | Hanuš Jaroslav | HOB0001 | SKOB Horní Benešov | 32:54 | + 10:12 | |
11. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | SKOB Horní Benešov | 34:07 | + 11:25 | |
12. | Zaoral Jan | NNN0001 | Neregistrovaní | 34:44 | + 12:02 | |
13. | Matušková Kateřina | RBK7474 | SK Radioklub Blansko | 35:30 | + 12:48 | |
14. | Sadílková Zuzana | 0100004 | 35:45 | + 13:03 | ||
15. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | SKOB Horní Benešov | 38:01 | + 15:19 | |
16. | Sadílková Martina | 0100005 | 38:43 | + 16:01 | ||
17. | Kašpar Martin | SRK0000 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:52 | + 17:10 | |
18. | Grzegocka Aleksandra | 51P9350 | UKS Sparta Czyżowice | 41:56 | + 19:14 | |
19. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | TJ TŽ Třinec | 42:13 | + 19:31 | |
20. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:17 | + 19:35 | |
21. | Horvátová Blanka | 0340001 | 44:22 | + 21:40 | ||
22. | Wojciechowicz Agnieszka | 23P8650 | OK!Sport Warszawa | 52:34 | + 29:52 | |
23. | Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | 53:40 | + 30:58 | |
24. | Žaloudíková Eva | KRN8750 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 71:17 | + 48:35 | |
Vítková Miroslava | PTE6952 | TJ Sokol Ptení | DISK | |||
MS | Kubová Ella | AOP0853 | Orientační Běh Opava | 46:06 | + 23:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ SOKOL Plumlov | 16:36 | ||
2. | Komenda Kamil | 0210001 | 22:31 | + 5:55 | ||
3. | Bohuš Peter | 27S | Farmaceut Bratislava | 22:59 | + 6:23 | |
4. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 23:58 | + 7:22 | |
5. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 25:50 | + 9:14 | |
6. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | UKS Sparta Czyżowice | 27:02 | + 10:26 | |
7. | Denemarek Ivo | BBM7901 | BETA URSUS Orienteering | 28:59 | + 12:23 | |
8. | Kurečka Lubomír | HOB7501 | SKOB Horní Benešov | 31:50 | + 15:14 | |
9. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 34:34 | + 17:58 | |
10. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 35:34 | + 18:58 | |
11. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 37:10 | + 20:34 | |
12. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:42 | + 21:06 | |
13. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | SKOB Ostrava | 44:46 | + 28:10 | |
14. | Rohlík Petr | KVS6402 | SKOB Kobra Vsetín | 46:51 | + 30:15 | |
15. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | 47:28 | + 30:52 | |
16. | Chrástecká Eliška | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:00 | + 31:24 | |
17. | Bielecki Tadeusz | 1CP7001 | UKS Siódemka Rumia | 50:01 | + 33:25 | |
18. | Kollarovits Pavel | AOP8101 | Orientační Běh Opava | 52:00 | + 35:24 | |
19. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | SKOB Ostrava | 56:29 | + 39:53 | |
Czaschová Emílie | SBR8750 | SKOB Bruntál | DISK | |||
Kubová Markéta | AOP7653 | Orientační Běh Opava | DISK |