Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ředitel závodu:
Fencíková Vladislava - R2
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef - R3
Stavitel tratí:
Čejka Tomáš - R2
JURY:
Voborníková Alena, Kaňák Petr, Nechanický Pavel
Protokol:
Závod proběhnul bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:30
2. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 33:59 + 10:29
3. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 35:48 + 12:18
4. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 35:57 + 12:27
5. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 42:24 + 18:54
6. Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 42:43 + 19:13
7. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 62:54 + 39:24
D10N
3.55 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 35:00
2. Zelinová Ester SJH0999 SJH Jindřichův Hradec 39:48 + 4:48
3. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 41:43 + 6:43
4. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 43:06 + 8:06
5. Dosbabová Magdaléna TTR1151 C OOB Třebíč 45:46 + 10:46
6. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:04 + 21:04
7. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 57:56 + 22:56
D12
2.33 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 19:34
2. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 22:10 + 2:36
3. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 22:19 + 2:45
4. Kellerová Alice CHT0852 C OOB SK Chrast 23:53 + 4:19
5. Kopencová Anna SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec 24:42 + 5:08
6. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:14 + 8:40
7. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 29:11 + 9:37
8. Baďurová Eliška PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:13 + 9:39
9. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 29:30 + 9:56
10. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 31:17 + 11:43
11. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 31:47 + 12:13
12. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 32:46 + 13:12
13. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 33:33 + 13:59
14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:40 + 15:06
15. Komárková Zbyňka SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec 34:44 + 15:10
16. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 35:50 + 16:16
17. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 37:00 + 17:26
18. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 37:24 + 17:50
19. Dostálová Adéla OSN0750 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:09 + 21:35
20. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 41:10 + 21:36
21. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:44 + 22:10
22. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 46:58 + 27:24
23. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 51:31 + 31:57
24. Slavíčková Ema JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:14 + 37:40
25. Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 70:22 + 50:48
D14
2.58 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 22:21
2. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 23:06 + 0:45
3. Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 24:52 + 2:31
4. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 25:40 + 3:19
5. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:55 + 4:34
6. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 27:05 + 4:44
7. Pekařová Nela VTA0552 B SC vebr-sport 27:45 + 5:24
8. Pejchalová Veronika SJI0652 B OK Jihlava 31:48 + 9:27
9. Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 32:29 + 10:08
10. Honzáková Lenka JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:38 + 10:17
11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 32:53 + 10:32
12. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 34:35 + 12:14
13. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 34:38 + 12:17
14. Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 34:55 + 12:34
15. Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 35:08 + 12:47
16. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 38:01 + 15:40
17. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:19 + 16:58
18. Horáková Markéta CHT0653 C OOB SK Chrast 43:46 + 21:25
19. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 48:01 + 25:40
20. Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 60:19 + 37:58
21. Veselá Tereza CHTxx55 OOB SK Chrast 61:02 + 38:41
22. Krejčová Petra VTA0658 C SC vebr-sport 148:06 + 125:45
23. Kůrková Kateřina VTA0657 C SC vebr-sport 168:08 + 145:47
Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast DISK
D16
2.78 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 30:53
2. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 31:22 + 0:29
3. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:27 + 2:34
4. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 36:03 + 5:10
5. Čápová Eliška STA0451 C OK Střelka 46:53 + 16:00
Kropáčková Vendula CHTxx53 OOB SK Chrast DISK
D18
2.78 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 26:43
2. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 29:27 + 2:44
3. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:09 + 6:26
4. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 39:17 + 12:34
5. Drábková Eliška TTR0151 B OOB Třebíč 48:43 + 22:00
D21C
3.86 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7120
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:20 7450
2. Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 34:41 + 1:21 7175
3. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 36:50 + 3:30 6737
4. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 39:46 + 6:26 6139
5. Slámová Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 42:09 + 8:49 5653
6. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:19 + 10:59 5212
7. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 44:54 + 11:34 5093
8. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 45:13 + 11:53 5029
9. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 45:22 + 12:02 4998
10. Nechutová Aneta SJI9950 B OK Jihlava 45:48 + 12:28 4910
11. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 46:08 + 12:48 4842
12. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 46:20 + 13:00
13. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 47:21 + 14:01 4594
14. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 47:52 + 14:32 4489
15. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 48:09 + 14:49 4431
16. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 48:22 + 15:02 4387
17. Kubanová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 51:57 + 18:37 3657
18. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:07 + 21:47 3012
19. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 55:58 + 22:38 2839
20. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 56:20 + 23:00 2764
21. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 61:14 + 27:54 1766
22. Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 64:50 + 31:30 1032
Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava DISK 0
D21D
2.78 km, 70 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 46:58
2. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 51:37 + 4:39
3. Vacková Anna CHT0051 B OOB SK Chrast 56:18 + 9:20
4. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 81:59 + 35:01
5. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 87:52 + 40:54
Jahodová Lucie JHBja08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D35
3.41 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:58
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 33:28 + 1:30
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 33:55 + 1:57
4. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 34:37 + 2:39
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 37:17 + 5:19
6. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 37:33 + 5:35
7. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:06 + 6:08
8. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 43:33 + 11:35
9. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 45:07 + 13:09
10. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 45:46 + 13:48
11. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 46:33 + 14:35
12. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 48:07 + 16:09
13. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 49:06 + 17:08
14. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 49:40 + 17:42
15. Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 50:08 + 18:10
16. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 51:23 + 19:25
17. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 52:18 + 20:20
18. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 53:00 + 21:02
19. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 53:26 + 21:28
20. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 54:47 + 22:49
21. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:44 + 26:46
22. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 60:19 + 28:21
23. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 67:41 + 35:43
24. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 69:04 + 37:06
25. Gregorová Lenka SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec 72:42 + 40:44
26. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 82:51 + 50:53
27. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 96:08 + 64:10
28. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 99:14 + 67:16
29. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 106:35 + 74:37
30. Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 108:35 + 76:37
D45
3.28 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 40:18
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 42:32 + 2:14
3. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 43:15 + 2:57
4. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 43:19 + 3:01
5. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 47:15 + 6:57
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 50:29 + 10:11
7. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:00 + 10:42
8. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 51:12 + 10:54
9. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 55:11 + 14:53
10. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 55:26 + 15:08
11. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:58 + 15:40
12. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:32 + 33:14
13. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 75:27 + 35:09
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 75:27 + 35:09
15. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 82:36 + 42:18
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
D55
2.53 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 34:43
2. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 34:53 + 0:10
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 43:38 + 8:55
D65
2.29 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 28:54
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:15 + 2:21
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 3:49
4. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 44:01 + 15:07
5. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 56:05 + 27:11
6. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 85:46 + 56:52
H10
2.52 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 21:50
2. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 23:26 + 1:36
3. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 23:40 + 1:50
4. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 30:00 + 8:10
5. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 30:05 + 8:15
6. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 31:37 + 9:47
7. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 32:48 + 10:58
8. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 33:51 + 12:01
9. Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:10 + 14:20
10. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 36:38 + 14:48
11. Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 37:12 + 15:22
12. Broum Matěj PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:08 + 18:18
Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč DISK
H10N
3.55 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 20:37
2. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 24:44 + 4:07
3. Buršík Matěj SJI1002 C OK Jihlava 31:13 + 10:36
4. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 33:58 + 13:21
5. Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 36:10 + 15:33
6. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 46:10 + 25:33
7. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 47:51 + 27:14
8. Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:40 + 28:03
9. Štěpánek Jan PZR1001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:32 + 38:55
10. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 60:26 + 39:49
Krätzer Vojtěch STA1203 C OK Střelka DISK
H12
2.65 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 21:54
2. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 24:05 + 2:11
3. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:44 + 2:50
4. Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 28:12 + 6:18
5. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 28:31 + 6:37
6. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:16 + 7:22
7. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 29:50 + 7:56
8. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 30:06 + 8:12
9. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 33:00 + 11:06
10. Hudec David SJI0806 C OK Jihlava 40:03 + 18:09
11. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 40:52 + 18:58
12. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 42:54 + 21:00
Krupička Vít CTB0701 C SK OB Chotěboř DISK
Halamka Jiří CHT0804 C OOB SK Chrast DISK
Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast DISK
H14
2.97 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 23:05
2. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 24:15 + 1:10
3. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 24:35 + 1:30
4. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 25:53 + 2:48
5. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 27:35 + 4:30
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 30:50 + 7:45
7. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 32:50 + 9:45
8. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 33:44 + 10:39
9. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 35:39 + 12:34
10. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 36:48 + 13:43
11. Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 38:31 + 15:26
12. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 38:56 + 15:51
13. Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:07 + 23:02
14. Krätzer Jakub STA0501 C OK Střelka 46:44 + 23:39
15. Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 47:11 + 24:06
16. Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 50:41 + 27:36
17. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 61:15 + 38:10
18. Novisedlák Patrik VTA0601 C SC vebr-sport 61:45 + 38:40
19. Máca Dominik SJI0503 C OK Jihlava 64:25 + 41:20
20. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:04 + 41:59
21. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 65:10 + 42:05
Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč DISK
H16
3.14 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 24:48
2. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 27:18 + 2:30
3. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 28:29 + 3:41
4. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 28:44 + 3:56
5. Novotný Tomáš TTR0305 B OOB Třebíč 32:36 + 7:48
6. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:12 + 9:24
7. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 37:20 + 12:32
8. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 43:42 + 18:54
9. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:29 + 24:41
10. Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 52:39 + 27:51
11. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:14 + 47:26
12. Jirků Adam OSN0400 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:24 + 49:36
H18
3.14 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:09
2. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 27:54 + 0:45
3. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 29:11 + 2:02
4. Sitař Miroslav PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:04 + 3:55
5. Novotný Vojtěch TTR0203 B OOB Třebíč 33:03 + 5:54
6. Kouba Marek VTA0202 B SC vebr-sport 34:45 + 7:36
7. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:14 + 14:05
8. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 43:08 + 15:59
9. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 45:24 + 18:15
H21C
4.77 km, 140 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8007
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 32:45 8391
2. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 35:03 + 2:18 7856
3. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 35:24 + 2:39 7774
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 36:40 + 3:55 7479
5. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:45 + 4:00 7460
6. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 37:09 + 4:24 7367
7. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 37:16 + 4:31 7340
8. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 37:55 + 5:10 7188
9. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 39:42 + 6:57 6773
9. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 6:57 6773
11. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 40:34 + 7:49 6571
12. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:07 + 8:22 6443
13. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 42:18 + 9:33 6168
14. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 42:30 + 9:45 6121
15. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 42:33 + 9:48 6110
16. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 43:14 + 10:29 5951
17. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:15 + 10:30 5947
18. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 43:16 + 10:31 5943
19. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 43:32 + 10:47 5881
20. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 45:10 + 12:25 5501
21. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 47:00 + 14:15 5074
22. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 47:02 + 14:17 5066
23. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 47:21 + 14:36 4993
24. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 47:39 + 14:54 4923
25. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 47:56 + 15:11 4857
26. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 48:00 + 15:15 4841
27. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 48:04 + 15:19 4826
28. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 48:27 + 15:42 4737
29. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 16:21 4585
30. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 49:25 + 16:40 4512
31. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 49:32 + 16:47 4484
32. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 50:13 + 17:28 4325
33. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 50:36 + 17:51 4236
34. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 50:37 + 17:52 4232
35. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 50:56 + 18:11 4159
36. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 51:29 + 18:44 4031
37. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 52:09 + 19:24
38. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 52:11 + 19:26 3868
39. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 52:23 + 19:38 3821
40. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 53:21 + 20:36 3596
41. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 53:34 + 20:49 3546
42. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:24 + 21:39 3352
43. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 54:57 + 22:12 3224
44. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 56:35 + 23:50 2844
45. Čermák Marek RUZ0001 C TJ Růžená 57:34 + 24:49 2615
46. Nosek Jakub SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec 60:19 + 27:34 1975
47. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 64:10 + 31:25 1078
48. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:01 + 32:16 881
49. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 82:16 + 49:31 0
50. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 86:04 + 53:19 0
51. Čermák Martin RUZ7100 C TJ Růžená 87:31 + 54:46 0
52. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 92:24 + 59:39 0
Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava DISK 0
Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast DISK 0
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK 0
H21D
3.28 km, 105 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 784
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:24 878
2. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 53:12 + 8:48 742
3. Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:54 + 9:30 731
4. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:16 + 14:52 648
5. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 65:56 + 21:32 544
6. Jahoda Martin JHBja10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:35 + 27:11
7. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:51 + 34:27 344
8. Broum Tomáš PZR7949 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 110:17 + 65:53
Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H35
4.22 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 32:22
2. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 37:01 + 4:39
3. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 38:18 + 5:56
4. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 40:18 + 7:56
5. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 41:45 + 9:23
6. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 42:28 + 10:06
7. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 43:37 + 11:15
8. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 47:35 + 15:13
9. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 48:30 + 16:08
9. Poledna Miroslav RUZ8001 C TJ Růžená 48:30 + 16:08
11. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 50:49 + 18:27
12. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 51:41 + 19:19
13. Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 53:06 + 20:44
14. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 53:26 + 21:04
15. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 55:12 + 22:50
16. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 56:37 + 24:15
17. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 56:55 + 24:33
18. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 57:28 + 25:06
19. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 59:31 + 27:09
20. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 62:19 + 29:57
21. Kraus Martin 0010001 KOB RA 63:21 + 30:59
22. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:03 + 32:41
23. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 66:12 + 33:50
24. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 70:17 + 37:55
25. Máca Petr SJI7500 C OK Jihlava 83:29 + 51:07
26. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 87:14 + 54:52
Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport DISK
H45
3.92 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 36:00
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:49 + 0:49
3. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 3:47
4. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 42:38 + 6:38
5. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:30 + 8:30
6. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 44:59 + 8:59
7. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 48:42 + 12:42
8. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 49:15 + 13:15
9. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 49:53 + 13:53
10. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:01 + 15:01
11. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 52:10 + 16:10
12. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 54:17 + 18:17
13. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 58:07 + 22:07
14. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 59:19 + 23:19
15. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:40 + 24:40
16. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:05 + 28:05
17. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:49 + 29:49
18. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 67:09 + 31:09
19. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 73:26 + 37:26
20. Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 77:01 + 41:01
21. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:51 + 44:51
22. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 82:42 + 46:42
H55
3.37 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 35:59
2. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 38:54 + 2:55
3. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 42:14 + 6:15
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 43:23 + 7:24
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 43:30 + 7:31
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 43:36 + 7:37
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 46:05 + 10:06
8. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 46:06 + 10:07
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 46:18 + 10:19
10. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:03 + 12:04
11. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 51:48 + 15:49
12. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:40 + 27:41
13. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 64:26 + 28:27
14. Buráň Zdeněk 0030001 BzB 69:46 + 33:47
15. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 69:48 + 33:49
16. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 72:08 + 36:09
Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč DISK
Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H65
2.46 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:27
2. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 30:13 + 4:46
3. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 33:18 + 7:51
4. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 36:22 + 10:55
5. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 37:08 + 11:41
6. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 39:21 + 13:54
7. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 39:40 + 14:13
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 40:51 + 15:24
9. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 42:14 + 16:47
10. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 71:48 + 46:21
Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť DISK
HDR
3.55 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 20:55
2. Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 24:58 + 4:03
3. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 28:12 + 7:17
4. Hybnerová Johana CTB1551 C SK OB Chotěboř 28:49 + 7:54
5. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 28:51 + 7:56
6. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 28:52 + 7:57
7. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 29:03 + 8:08
8. Novisedlák Denis 29:09 + 8:14
9. Hubnerová Antonie 29:28 + 8:33
10. Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 30:42 + 9:47
11. Klečákovi L+M 30:52 + 9:57
12. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 31:25 + 10:30
13. Zelina Jachym 33:15 + 12:20
14. Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 34:12 + 13:17
15. Kosslová Šárka 34:13 + 13:18
16. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 34:25 + 13:30
17. Boučková Elena CHT1151 C OOB SK Chrast 37:06 + 16:11
18. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 37:58 + 17:03
19. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 41:42 + 20:47
20. Kalinová Aneta JHBxx01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:53 + 21:58
21. Slavíčková Julie JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:39 + 22:44
22. Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 44:24 + 23:29
23. Komárková Ondřejka SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec 46:59 + 26:04
24. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 49:16 + 28:21
25. Forstová Viola PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:59 + 31:04
26. Martinec Darek CHT1501 C OOB SK Chrast 59:42 + 38:47
27. Buršíková Eliška SJI1450 C OK Jihlava 69:51 + 48:56
28. Močubová Magdaléna Marie OSN1357 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:55 + 55:00
29. Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:46 + 57:51
30. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 99:20 + 78:25
P
2.44 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Martin 18:08
2. Buršíková Olga SJI8150 C OK Jihlava 20:36 + 2:28
3. Močuba Stanislav Andy OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:29 + 3:21
4. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:04 + 5:56
5. Wacková Hana SJI7853 C OK Jihlava 24:18 + 6:10
6. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:39 + 8:31
7. Vala Ferdinand 28:55 + 10:47
8. Vítovcová Radana STA7651 C OK Střelka 31:12 + 13:04
9. Hejnáková Adéla 32:23 + 14:15
10. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:42 + 14:34
11. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 32:59 + 14:51
12. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 33:49 + 15:41
13. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 33:56 + 15:48
14. Forstová Veronika 34:53 + 16:45
15. Rezler Tomáš 34:56 + 16:48
16. Stuchlíková Jana 36:16 + 18:08
17. Buráňová Hana 0030002 BzB 37:48 + 19:40
18. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 39:45 + 21:37
19. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 39:47 + 21:39
20. Pojmanová Anežka 42:40 + 24:32
21. Minaříková Dagmar 42:50 + 24:42
22. Sobotková Helena PZR7550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:03 + 31:55
23. Krátká Soňa 50:26 + 32:18
24. Knap Miroslav PZR7402 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:31 + 36:23
25. Kocourková Dagmar 57:49 + 39:41
26. Venhaver Jaroslav 63:07 + 44:59
27. Jahoda Jonáš JHBja04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:23 + 50:15
28. Jahodová Julie JHBja01 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:29 + 50:21
29. El-hady Hassan 81:25 + 63:17
30. Matějková Petra 87:46 + 69:38
Masmeter Kryštof DISK
Jíra Tomáš DISK
Jtrová Kristýna DISK
T
3.43 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 41:50
2. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 57:53 + 16:03
3. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 61:50 + 20:00
4. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 62:18 + 20:28
4. Kubičková Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 62:18 + 20:28
6. Jirků František 0020001 Jirků 66:35 + 24:45
7. Kopencova Veronika 87:52 + 46:02