Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2019
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Kuchyňka
Ředitel závodu:
Fišar Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Šilhavý Miroslav, Lisá Monika, Pilař Karel
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě cca 20 stupňů. Bez zranění a bez závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T7     TU     Z1     ZF    
D10
2.58 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 31:06
2. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 37:23 + 6:17
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 42:53 + 11:47
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 45:53 + 14:47
5. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 49:02 + 17:56
6. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 49:26 + 18:20
7. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 50:35 + 19:29
8. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 51:54 + 20:48
9. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 54:41 + 23:35
10. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 69:38 + 38:32
11. Makovcová Julie ONO0951 SKOB Ostrov 77:30 + 46:24
Houbová Hana Kometa Kralovice 42:31 + 11:25
Šebiánová Lucie Kometa Kralovice 43:06 + 12:00
Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 76:23 + 45:17
D12
2.53 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 20:23
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 21:17 + 0:54
3. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 21:44 + 1:21
4. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 23:03 + 2:40
5. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 25:04 + 4:41
6. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 27:53 + 7:30
7. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 27:57 + 7:34
8. Peřinová Eliška Neregistrovaí 31:20 + 10:57
9. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 32:53 + 12:30
10. Patková Viktorie Neregistrovaí 34:00 + 13:37
11. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 36:40 + 16:17
12. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 41:52 + 21:29
13. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 42:14 + 21:51
14. Šperlová Iva Neregistrovaí 44:02 + 23:39
15. Kučerová Veronika ONO0852 SKOB Ostrov 45:15 + 24:52
16. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 50:49 + 30:26
17. Soukupová Silva SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 86:40 + 66:17
18. Bártová Kornélie Neregistrovaí 88:05 + 67:42
D14
3.58 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 32:05
2. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 32:20 + 0:15
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 35:32 + 3:27
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 35:48 + 3:43
5. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 37:22 + 5:17
6. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 37:29 + 5:24
7. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 38:08 + 6:03
8. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 40:09 + 8:04
9. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 40:21 + 8:16
10. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 42:50 + 10:45
11. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 46:16 + 14:11
12. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 48:26 + 16:21
13. Kolovratová Tereza Neregistrovaí 49:17 + 17:12
14. Holá Valerie Neregistrovaí 56:09 + 24:04
15. Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 58:25 + 26:20
16. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 60:42 + 28:37
17. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 60:50 + 28:45
18. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 61:33 + 29:28
19. Peřinová Zuzana Neregistrovaí 61:52 + 29:47
20. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 64:34 + 32:29
21. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 68:58 + 36:53
22. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 72:42 + 40:37
23. Měchurová Zuzana ONO0669 SKOB Ostrov 80:59 + 48:54
24. Křiklavová Magdalena NNN2006 Neregistrovaní 91:02 + 58:57
25. Kučerová Eliška ONO0554 SKOB Ostrov 96:44 + 64:39
Kocumová Linda ONO0654 SKOB Ostrov DISK
Dursíková Martina TJ Slovan Karlovy Vary 115:52 + 83:47
D16
4.13 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 38:42
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 39:09 + 0:27
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 50:05 + 11:23
4. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 51:31 + 12:49
5. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 85:15 + 46:33
6. Kolenatá Ema Neregistrovaí 91:19 + 52:37
7. Nováková Anna Neregistrovaní 101:13 + 62:31
8. Dvořáková Karla Neregistrovaí 104:08 + 65:26
D18
4.82 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 51:20
D21
6.69 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 69:00
2. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 73:33 + 4:33
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 75:26 + 6:26
4. Pecoldová Pavlína 0040001 Cookies & Pancakes 75:27 + 6:27
5. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 77:10 + 8:10
6. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 78:48 + 9:48
7. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 93:27 + 24:27
D35
5.66 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 49:56
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 50:48 + 0:52
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 55:10 + 5:14
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 56:34 + 6:38
5. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 59:07 + 9:11
6. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 60:31 + 10:35
7. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 67:44 + 17:48
8. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 67:46 + 17:50
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 67:52 + 17:56
10. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 68:58 + 19:02
11. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 69:46 + 19:50
12. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 70:30 + 20:34
13. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 70:32 + 20:36
14. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 73:29 + 23:33
15. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 74:51 + 24:55
16. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 81:30 + 31:34
17. Székelyová Erika MLA7752 MLOK Mariánské Lázně 103:28 + 53:32
18. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 107:08 + 57:12
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně DISK
D45
4.82 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 50:26
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 54:11 + 3:45
3. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 55:14 + 4:48
4. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 56:53 + 6:27
5. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 58:18 + 7:52
6. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 61:19 + 10:53
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 63:54 + 13:28
8. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 68:34 + 18:08
9. Millionová Hedvika MAS7351 KČT Aš 69:21 + 18:55
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 71:00 + 20:34
11. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 72:21 + 21:55
12. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 73:09 + 22:43
13. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 83:27 + 33:01
D55
4.13 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 52:00
2. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 57:25 + 5:25
3. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 62:46 + 10:46
4. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 66:33 + 14:33
5. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 74:25 + 22:25
6. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 79:58 + 27:58
7. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 91:07 + 39:07
D65
3.58 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Jindra VPM4550 KOS Slavia Plzeň 64:15
2. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 64:37 + 0:22
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 71:40 + 7:25
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 82:41 + 18:26
5. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 84:47 + 20:32
6. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 91:01 + 26:46
H10
2.58 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 25:39
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 26:15 + 0:36
3. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 31:36 + 5:57
4. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 35:19 + 9:40
5. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 37:23 + 11:44
6. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 37:26 + 11:47
7. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 39:20 + 13:41
8. Dlouhý Erik 0030001 MAS - KČT Aš 41:36 + 15:57
9. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 43:22 + 17:43
10. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 46:46 + 21:07
11. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 52:23 + 26:44
12. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 59:28 + 33:49
13. Švejda Pavel BSO0901 KOB Baník Sokolov 59:59 + 34:20
H12
2.57 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:05
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 23:17 + 1:12
3. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 23:20 + 1:15
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 24:34 + 2:29
5. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 24:52 + 2:47
6. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 26:13 + 4:08
7. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 26:18 + 4:13
8. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 28:58 + 6:53
9. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 28:59 + 6:54
10. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 29:01 + 6:56
11. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 29:07 + 7:02
12. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 30:13 + 8:08
13. Rüster Maxmilian NNN2007 Neregistrovaní 31:52 + 9:47
14. Holý Tobiáš Neregistrovaí 39:22 + 17:17
15. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 41:42 + 19:37
16. Witney Sanuel Neregistrovaí 45:43 + 23:38
17. Bauer David Neregistrovaí 46:02 + 23:57
18. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 49:06 + 27:01
19. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 54:52 + 32:47
H14
4.77 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 34:17
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 34:36 + 0:19
3. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 39:30 + 5:13
4. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 41:41 + 7:24
5. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 42:05 + 7:48
6. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 42:08 + 7:51
7. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 43:49 + 9:32
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 49:59 + 15:42
9. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 51:58 + 17:41
10. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 53:40 + 19:23
11. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 58:59 + 24:42
12. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 67:44 + 33:27
13. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 69:10 + 34:53
14. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 77:02 + 42:45
15. Krul Michal Neregistrovaí 80:52 + 46:35
16. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 81:59 + 47:42
17. Kováč Štěpán Neregistrovaí 85:44 + 51:27
18. Vyskočil Jan Neregistrovaí 94:28 + 60:11
19. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 98:22 + 64:05
H16
5.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:08
2. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 40:05 + 1:57
3. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 40:08 + 2:00
4. Dvořák Jan Neregistrovaí 53:21 + 15:13
5. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 59:51 + 21:43
6. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 69:12 + 31:04
7. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 72:11 + 34:03
8. Břečka Vojtěch LPM0302 OK Lokomotiva Plzeň 82:00 + 43:52
9. Kollár nikola Neregistrovaí 100:21 + 62:13
10. Dlabač Marek NNN2003 Neregistrovaní 101:52 + 63:44
11. Pavlas Ondra Neregistrovaí 109:21 + 71:13
H18
6.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 78:49
2. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 81:04 + 2:15
3. Křiklava Jakub NNN2001 Neregistrovaní 111:31 + 32:42
H21
9.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 72:55 2524
2. Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 90:48 + 17:53 2060
3. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 91:35 + 18:40 2040
4. Šulc Marek MAS9302 KČT Aš 97:59 + 25:04 1874
5. Čechura Tomáš LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 98:22 + 25:27 1864
6. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 103:01 + 30:06 1743
7. Brož Jan LPM8901 OK Lokomotiva Plzeň 106:41 + 33:46 1648
8. Paták Pavel KSH8501 OB Kašperské Hory 109:24 + 36:29 1577
9. Dvořáček Dan 0040002 Cookies & Pancakes 117:17 + 44:22
10. Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary 118:57 + 46:02
11. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 124:02 + 51:07 1198
H35
7.99 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 57:43
2. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 65:06 + 7:23
3. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 66:23 + 8:40
4. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 66:49 + 9:06
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 74:56 + 17:13
6. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 77:02 + 19:19
7. Bauer Jan Neregistrovaí 79:58 + 22:15
8. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 80:52 + 23:09
9. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 82:14 + 24:31
10. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 83:00 + 25:17
11. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 84:13 + 26:30
12. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 85:27 + 27:44
13. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 92:34 + 34:51
14. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 92:52 + 35:09
15. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 93:26 + 35:43
16. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 93:41 + 35:58
17. Švorc Martin Ner 98:12 + 40:29
18. Parula Martin 0010001 LPM 100:20 + 42:37
19. Nováček Jan Neregistrovaí 116:48 + 59:05
20. Soukup David SKV7601 TJ Slovan Karlovy Vary 139:20 + 81:37
Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering DISK
H45
6.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 62:41
2. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 65:57 + 3:16
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 71:48 + 9:07
4. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 73:42 + 11:01
5. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 77:01 + 14:20
6. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 77:04 + 14:23
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 78:50 + 16:09
8. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 81:26 + 18:45
9. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 81:33 + 18:52
10. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 84:41 + 22:00
11. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 85:24 + 22:43
12. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 87:19 + 24:38
13. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 96:33 + 33:52
14. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 104:07 + 41:26
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 105:01 + 42:20
Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně DISK
H55
5.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 58:06
2. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 66:53 + 8:47
3. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 71:29 + 13:23
4. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 83:39 + 25:33
5. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 84:26 + 26:20
6. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 85:47 + 27:41
7. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 90:43 + 32:37
Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno DISK
H65
4.77 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 53:11
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 55:13 + 2:02
3. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 58:11 + 5:00
4. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 65:40 + 12:29
5. Otta Pavel JES4601 OK Rakovník 68:13 + 15:02
6. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 72:22 + 19:11
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 88:49 + 35:38
8. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 94:21 + 41:10
9. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 94:27 + 41:16
H75
2.57 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 36:42
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 37:03 + 0:21
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 38:09 + 1:27
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 40:28 + 3:46
5. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 43:05 + 6:23
HD10F
3.08 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 26:44
2. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 33:01 + 6:17
3. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 41:44 + 15:00
4. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 43:06 + 16:22
5. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 44:56 + 18:12
Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Dlouhá Viktorie 0030002 MAS - KČT Aš DISK
T7
6.69 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březinová Ivana KRL9359 Kometa Kralovice 99:21
2. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 133:29 + 34:08
3. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 155:09 + 55:48
Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
TU
8.07 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 68:22
Z1
3.14 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Homola Dušan 0050001 Žabouš 36:02
2. Křiklava Adam NNN2004 Neregistrovaní 39:19 + 3:17
3. Cepek Pavel Ner 41:18 + 5:16
4. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 41:41 + 5:39
5. Valeš Milan LPM6000 OK Lokomotiva Plzeň 43:05 + 7:03
6. Donda Jiří SKOB Ostrov 43:16 + 7:14
7. Valešová Irena LPM7050 OK Lokomotiva Plzeň 44:16 + 8:14
8. Homola Matěj 0050002 Žabouš 45:14 + 9:12
9. Křiklavová Petra NNN1979 Neregistrovaní 46:53 + 10:51
10. Váchová Ilona NNN1977 Neregistrovaní 47:31 + 11:29
11. Dondová Kateřina SKOB Ostrov 66:51 + 30:49
12. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 66:52 + 30:50
13. Beránek Šimon VPM1000 KOS Slavia Plzeň 73:41 + 37:39
14. Mokrusch Dan ONO0502 SKOB Ostrov 79:59 + 43:57
15. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 81:21 + 45:19
ZF
3.08 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bursa Áron LPM1101 OK Lokomotiva Plzeň 30:10
2. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 32:00 + 1:50
3. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 39:24 + 9:14
4. Kropáčová Silvie Kometa Kralovice 43:30 + 13:20
5. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 46:08 + 15:58
6. Homolová Žofka 0050003 Žabouš 54:18 + 24:08
7. Cepek Vojtěch Ner 56:36 + 26:26
8. Cepek Eduard Ner 60:51 + 30:41
Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně DISK