Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bambousková Julie | DOR0650 | A | OK Dobříš | 24:01 | |
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 25:19 | + 1:18 |
3. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 26:15 | + 2:14 |
4. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 27:03 | + 3:02 |
5. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 27:17 | + 3:16 |
6. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | A | SK Brno Žabovřesky | 27:33 | + 3:32 |
7. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 27:43 | + 3:42 |
8. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 27:52 | + 3:51 |
9. | Vilémová Eliška | VLI0655 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:24 | + 5:23 |
10. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:25 | + 5:24 |
11. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 29:46 | + 5:45 |
12. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:48 | + 5:47 |
13. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 30:01 | + 6:00 |
14. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:35 | + 7:34 |
15. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 32:07 | + 8:06 |
16. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 32:10 | + 8:09 |
17. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | A | SK Praga | 32:39 | + 8:38 |
18. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 41:36 | + 17:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 25:44 | |
2. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | A | SK Brno Žabovřesky | 25:54 | + 0:10 |
3. | Urbánková Eva | ONO0650 | B | SKOB Ostrov | 26:40 | + 0:56 |
4. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 27:49 | + 2:05 |
5. | Janošíková Marie | VCB0752 | A | OB České Budějovice | 28:11 | + 2:27 |
6. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:17 | + 2:33 |
7. | Košková Martina | SHK0652 | A | OK Slavia Hradec Králové | 28:38 | + 2:54 |
8. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:40 | + 2:56 |
9. | Netuková Anežka | SHK0750 | B | OK Slavia Hradec Králové | 28:50 | + 3:06 |
10. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 29:09 | + 3:25 |
11. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 29:42 | + 3:58 |
12. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:49 | + 4:05 |
13. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:19 | + 4:35 |
14. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:46 | + 5:02 |
15. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:09 | + 5:25 |
16. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:30 | + 5:46 |
17. | Fuchsová Ema | TBM0653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:41 | + 5:57 |
18. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 31:56 | + 6:12 |
19. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 32:08 | + 6:24 |
20. | Malá Anežka | JIL0751 | A | OK Jilemnice | 33:18 | + 7:34 |
21. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 33:52 | + 8:08 |
22. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 34:04 | + 8:20 |
23. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 34:15 | + 8:31 |
24. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:05 | + 9:21 |
25. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | A | KOB Tretra Praha | 35:40 | + 9:56 |
26. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 35:42 | + 9:58 |
27. | Podlešáková Monika | PHK0752 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:56 | + 10:12 |
28. | Votočková Amélie | JIL0750 | B | OK Jilemnice | 37:44 | + 12:00 |
29. | Pavlová Eliška | MOV0650 | A | SKOB Ostrava | 47:06 | + 21:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 26:25 | |
2. | Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:50 | + 0:25 |
3. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 26:53 | + 0:28 |
4. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:33 | + 1:08 |
5. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 27:34 | + 1:09 |
6. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 28:43 | + 2:18 |
7. | Havlová Tereza | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 28:49 | + 2:24 |
8. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | B | OK Jiskra Nový Bor | 29:05 | + 2:40 |
9. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:49 | + 3:24 |
10. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 30:27 | + 4:02 |
11. | Barnatová Magda | ZBM0653 | B | SK Brno Žabovřesky | 30:31 | + 4:06 |
12. | Podoubská Adéla | TJN0658 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:50 | + 4:25 |
13. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 30:55 | + 4:30 |
14. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 31:03 | + 4:38 |
15. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:10 | + 4:45 |
16. | Slavíková Tereza | CHT0656 | B | OOB SK Chrast | 31:13 | + 4:48 |
17. | Mynářová Markéta | ZBM0657 | B | SK Brno Žabovřesky | 32:12 | + 5:47 |
18. | Chrtková Anežka | PHK0658 | B | OK 99 Hradec Králové | 33:26 | + 7:01 |
19. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:48 | + 7:23 |
20. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 33:55 | + 7:30 |
21. | Bublíková Klára | TAP0752 | C | KOB Tretra Praha | 34:18 | + 7:53 |
22. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 34:45 | + 8:20 |
23. | Balcarová Marie | VLI0658 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:56 | + 8:31 |
24. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:58 | + 8:33 |
25. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | B | SK OB Chotěboř | 35:30 | + 9:05 |
25. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 35:30 | + 9:05 |
27. | Kaláčová Anna | LPU0763 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:37 | + 9:12 |
28. | Nožičková Lea | LPU0753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:19 | + 9:54 |
29. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:45 | + 10:20 |
30. | Solařová Linda | SHK0758 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:00 | + 11:35 |
31. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 38:56 | + 12:31 |
32. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:41 | + 13:16 |
33. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:19 | + 13:54 |
34. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 40:57 | + 14:32 |
35. | Konovalova Daria | BOR0661 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:11 | + 14:46 |
36. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 41:33 | + 15:08 |
37. | Zitková Andrea | LPU0751 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:48 | + 16:23 |
38. | Přikrylová Jana | JPV0652 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 47:24 | + 20:59 |
39. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:09 | + 24:44 |
Ballonová Lucie | PHK0664 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 24:49 | |
2. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 25:43 | + 0:54 |
3. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 26:43 | + 1:54 |
4. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:01 | + 2:12 |
5. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 27:33 | + 2:44 |
6. | Bulířová Ema | TAP0452 | A | KOB Tretra Praha | 27:34 | + 2:45 |
7. | Martanová Lea | TUR0555 | A | OOB TJ Turnov | 28:00 | + 3:11 |
8. | Černá Ema | ROU0451 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 28:33 | + 3:44 |
9. | Metelková Michaela | PHK0550 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:16 | + 4:27 |
10. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 29:56 | + 5:07 |
11. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 30:05 | + 5:16 |
12. | Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | 30:32 | + 5:43 |
13. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:10 | + 6:21 |
14. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 33:33 | + 8:44 |
15. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:52 | + 9:03 |
16. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 36:13 | + 11:24 |
17. | Tomášková Linda | TAP0455 | B | KOB Tretra Praha | 40:13 | + 15:24 |
18. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 47:05 | + 22:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Zita | STA0551 | A | OK Střelka | 26:15 | |
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | A | SOS Jindřichův Hradec | 27:25 | + 1:10 |
3. | Pračková Ema | RIC0451 | A | OB Říčany | 28:12 | + 1:57 |
4. | Šestáková Marie | VLI0452 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:03 | + 2:48 |
5. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | A | OOB TJ Turnov | 29:18 | + 3:03 |
6. | Čápová Eliška | STA0451 | A | OK Střelka | 29:36 | + 3:21 |
7. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Brno Žabovřesky | 29:44 | + 3:29 |
8. | Bartošová Marie | MLA0451 | A | MLOK Mariánské Lázně | 29:56 | + 3:41 |
9. | Krejčová Lucie | PGP0455 | A | SK Praga | 29:59 | + 3:44 |
10. | Kulová Laura | ONO0552 | A | SKOB Ostrov | 30:02 | + 3:47 |
11. | Balejová Julie | KAM0551 | A | OK Kamenice | 30:51 | + 4:36 |
12. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:57 | + 4:42 |
13. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:59 | + 4:44 |
14. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 31:53 | + 5:38 |
15. | Kubáková Nela | SJH0451 | A | SOS Jindřichův Hradec | 32:49 | + 6:34 |
16. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:07 | + 6:52 |
17. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | A | USK Praha | 33:20 | + 7:05 |
18. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 33:37 | + 7:22 |
19. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:47 | + 7:32 |
20. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | A | SK Studenec | 33:55 | + 7:40 |
21. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 34:33 | + 8:18 |
22. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 34:50 | + 8:35 |
23. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:26 | + 9:11 |
24. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:04 | + 9:49 |
25. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | A | Orientační Běh Opava | 36:58 | + 10:43 |
26. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 38:46 | + 12:31 |
27. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Brno Žabovřesky | 41:10 | + 14:55 |
28. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:27 | + 15:12 |
29. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 50:55 | + 24:40 |
Skácelová Kateřina | JJN0550 | B | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilná Klára | LPU0451 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:38 | |
2. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:38 | + 3:00 |
3. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:54 | + 4:16 |
4. | Janovská Vendula | JIL0453 | A | OK Jilemnice | 32:55 | + 5:17 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 32:56 | + 5:18 |
6. | Janošíková Eva | VCB0552 | A | OB České Budějovice | 32:58 | + 5:20 |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 33:03 | + 5:25 |
8. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 33:18 | + 5:40 |
9. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 33:42 | + 6:04 |
10. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 34:39 | + 7:01 |
11. | Andrlová Lea | SHK0463 | B | OK Slavia Hradec Králové | 34:53 | + 7:15 |
12. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 34:57 | + 7:19 |
13. | Venusová Anna | STE0554 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:21 | + 8:43 |
14. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 37:16 | + 9:38 |
15. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:22 | + 9:44 |
16. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 37:50 | + 10:12 |
17. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 37:57 | + 10:19 |
18. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 10:37 |
19. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:10 | + 11:32 |
20. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 39:26 | + 11:48 |
21. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 40:41 | + 13:03 |
22. | Kopecká Anna | JIL0552 | B | OK Jilemnice | 42:47 | + 15:09 |
23. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:12 | + 15:34 |
24. | Tučková Anna | LPU0455 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:13 | + 15:35 |
25. | Müllerová Marie | KSU0565 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:04 | + 25:26 |
26. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:45 | + 27:07 |
27. | Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | 72:21 | + 44:43 |
Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:45 | 8694 | |
2. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 26:50 | + 0:05 | 8667 |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | E | OK Jilemnice | 26:59 | + 0:14 | 8619 |
4. | Vandasová Adéla | PHK0255 | E | OK 99 Hradec Králové | 27:11 | + 0:26 | 8554 |
5. | Semíková Lucie | KAM0250 | E | OK Kamenice | 27:13 | + 0:28 | 8544 |
6. | Weissová Ľuboslava | TBM0252 | R | KOS TJ Tesla Brno | 29:07 | + 2:22 | 7931 |
7. | Pekařová Jana | TUR0252 | R | OOB TJ Turnov | 29:39 | + 2:54 | 7759 |
8. | Smolková Barbora | TAP0356 | R | KOB Tretra Praha | 31:00 | + 4:15 | 7324 |
9. | Holečková Petra | SHK0250 | R | OK Slavia Hradec Králové | 31:08 | + 4:23 | 7281 |
10. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | R | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 4:58 | 7092 |
11. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:56 | + 5:11 | 7023 |
12. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 33:12 | + 6:27 | 6614 |
13. | Bednaříková Sára | LCE0252 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:32 | + 7:47 | 6184 |
14. | Thýnová Martina | SHK0350 | R | OK Slavia Hradec Králové | 34:45 | + 8:00 | 6114 |
15. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 37:35 | + 10:50 | 5201 |
16. | Vávrová Vanda | SHK0360 | R | OK Slavia Hradec Králové | 38:17 | + 11:32 | 4975 |
17. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | A | OK 99 Hradec Králové | 47:11 | + 20:26 | 2105 |
18. | Barnatová Klára | ZBM0352 | A | SK Brno Žabovřesky | 50:30 | + 23:45 | 1035 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | SSU0252 | R | SK Severka Šumperk | 26:21 | 7492 | |
2. | Pachmannová Bára | AOP0351 | A | Orientační Běh Opava | 28:56 | + 2:35 | 6857 |
3. | Chrástová Tereza | TUR0255 | A | OOB TJ Turnov | 29:56 | + 3:35 | 6611 |
4. | Chrzová Eliška | PGP0353 | A | SK Praga | 31:03 | + 4:42 | 6336 |
5. | Raková Petra | SHK0251 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:11 | + 4:50 | 6303 |
6. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | A | Team Jizerky | 31:26 | + 5:05 | 6242 |
7. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | B | Orientační sporty Písek | 32:07 | + 5:46 | 6074 |
8. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | A | SC vebr-sport | 34:02 | + 7:41 | 5602 |
9. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | A | Sportcentrum Jičín | 34:36 | + 8:15 | 5463 |
10. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 35:12 | + 8:51 | 5315 |
11. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 35:35 | + 9:14 | 5221 |
12. | Bídová Markéta | UOL0352 | A | SOB Olomouc | 35:54 | + 9:33 | 5143 |
13. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:23 | + 10:02 | 5024 |
14. | Mrózek Teresa | SIT0251 | R | OK SILESIA | 37:03 | + 10:42 | 4860 |
15. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:23 | + 11:02 | 4778 |
16. | Jelínková Adéla | LPU0254 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:37 | + 11:16 | 4721 |
17. | Šritrová Lenka | TUR0250 | A | OOB TJ Turnov | 37:40 | + 11:19 | 4709 |
18. | Podrábská Marie | JJN0251 | B | Team Jizerky | 39:26 | + 13:05 | 4274 |
19. | Dvořáková Hana | PGP0355 | A | SK Praga | 40:27 | + 14:06 | 4024 |
20. | Pušová Bára | LPU0357 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 46:16 | + 19:55 | 2593 |
21. | Linková Lucie | JJN0254 | B | Team Jizerky | 50:54 | + 24:33 | 1454 |
22. | Kalašová Anna | DOK0353 | C | OK Doksy | 78:39 | + 52:18 | 0 |
Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:07 | 10749 | |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 35:23 | + 0:16 | 10670 |
3. | Finstrlová Adéla | ZBM9153 | E | SK Brno Žabovřesky | 36:52 | + 1:45 | 10233 |
4. | Voštová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 37:57 | + 2:50 | 9914 |
5. | Štičková Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 39:05 | + 3:58 | 9580 |
6. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 39:17 | + 4:10 | 9521 |
7. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | E | OOB TJ Turnov | 39:35 | + 4:28 | 9432 |
8. | Sieglová Eliška | PGP9954 | E | SK Praga | 40:04 | + 4:57 | 9290 |
9. | Wiśniewska Hanna | CHC9051 | E | K.O.B. Choceň | 41:22 | + 6:15 | 8906 |
10. | Teplá Karolína | SHK9251 | E | OK Slavia Hradec Králové | 41:26 | + 6:19 | 8887 |
11. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 41:27 | + 6:20 | 8882 |
12. | Gregorová Kamila | SJH8150 | E | SOS Jindřichův Hradec | 41:42 | + 6:35 | 8808 |
13. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 41:47 | + 6:40 | 8784 |
14. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 42:19 | + 7:12 | 8626 |
15. | Stehlíková Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 42:25 | + 7:18 | 8597 |
16. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Brno Žabovřesky | 43:26 | + 8:19 | 8297 |
17. | Nováková Tereza | LPU9757 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 8:22 | 8282 |
18. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 43:39 | + 8:32 | 8233 |
19. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:52 | + 8:45 | 8169 |
20. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 44:02 | + 8:55 | 8120 |
21. | Poklopová Lenka | SSU8952 | C | SK Severka Šumperk | 44:25 | + 9:18 | 8007 |
22. | Bogarová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 45:08 | + 10:01 | 7796 |
23. | Šiková Barbora | ZTC9650 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 45:23 | + 10:16 | 7722 |
23. | Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 45:23 | + 10:16 | 7722 |
25. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 45:30 | + 10:23 | 7688 |
26. | Voborníková Alena | CTB9451 | C | SK OB Chotěboř | 45:46 | + 10:39 | 7609 |
27. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 45:54 | + 10:47 | 7570 |
28. | Valentová Eva | LCE8966 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:02 | + 10:55 | 7531 |
29. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 47:20 | + 12:13 | 7147 |
30. | Kosová Tereza | PHK0151 | R | OK 99 Hradec Králové | 47:39 | + 12:32 | 7054 |
31. | Hájková Eliška | KAM9851 | R | OK Kamenice | 49:54 | + 14:47 | 6391 |
32. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:37 | + 17:30 | 5590 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | 9260 | |
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 39:00 | + 0:45 | 9083 |
3. | Nechanická Klára | TBM0055 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:16 | + 1:01 | 9021 |
4. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | C | OOB TJ Turnov | 39:40 | + 1:25 | 8927 |
5. | Opálková Martina | TBM0056 | R | KOS TJ Tesla Brno | 39:44 | + 1:29 | 8911 |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 40:07 | + 1:52 | 8821 |
7. | Surkova Polina | PGP0157 | R | SK Praga | 40:15 | + 2:00 | 8790 |
8. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:45 | + 2:30 | 8672 |
9. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 41:00 | + 2:45 | 8614 |
10. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 41:11 | + 2:56 | 8571 |
11. | Mádlová Věra | PBM8951 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 41:16 | + 3:01 | 8551 |
12. | Kamarytová Marie | VPM9191 | C | KOS Slavia Plzeň | 41:40 | + 3:25 | 8457 |
13. | Janovská Kateřina | PGP9850 | C | SK Praga | 42:35 | + 4:20 | 8242 |
14. | Landovská Petra | KAM9354 | E | OK Kamenice | 42:46 | + 4:31 | 8199 |
15. | Hepnerová Martina | PHK8150 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:54 | + 4:39 | 8168 |
16. | Knapová Lenka | LPU9351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:58 | + 4:43 | 8152 |
17. | Grycová Kateřina | TBM0058 | R | KOS TJ Tesla Brno | 43:10 | + 4:55 | 8105 |
18. | Horová Pavla | UOL9454 | C | SOB Olomouc | 43:31 | + 5:16 | 8023 |
19. | Korpasová Lucie | TBM0151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:36 | + 5:21 | 8003 |
20. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SOS Jindřichův Hradec | 43:41 | + 5:26 | 7984 |
21. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:42 | + 5:27 | 7980 |
22. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 44:01 | + 5:46 | 7905 |
23. | Fenclová Marta | LPU7667 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:09 | + 5:54 | 7874 |
24. | Matějková Barbora | TUR0156 | R | OOB TJ Turnov | 44:40 | + 6:25 | 7753 |
25. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 45:20 | + 7:05 | 7596 |
26. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | C | SKOB Zlín | 45:56 | + 7:41 | 7455 |
27. | Mašínová Anna | DKP0157 | R | Oddíl OB Kotlářka | 46:26 | + 8:11 | 7338 |
28. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:58 | + 8:43 | 7212 |
29. | Kubínová Veronika | SKV9752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:12 | + 8:57 | 7158 |
30. | Thýnová Nikola | SHK0051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 47:30 | + 9:15 | 7087 |
31. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 48:14 | + 9:59 | 6915 |
32. | Procházková Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:16 | + 10:01 | 6907 |
33. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 48:48 | + 10:33 | 6782 |
34. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:30 | + 12:15 | 6383 |
35. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 51:16 | + 13:01 | 6203 |
36. | Rollier Monika | PHK8051 | R | OK 99 Hradec Králové | 52:13 | + 13:58 | 5980 |
37. | Kosová Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:50 | + 14:35 | 5835 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | C | SKOB Zlín | 36:31 | 8362 | |
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | E | SK Brno Žabovřesky | 36:35 | + 0:04 | 8347 |
3. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Brno Žabovřesky | 37:06 | + 0:35 | 8230 |
4. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | R | Oddíl OB Kotlářka | 38:00 | + 1:29 | 8026 |
5. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 38:55 | + 2:24 | 7819 |
6. | Paclíková Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:03 | + 2:32 | 7789 |
7. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | R | SKOB Zlín | 39:48 | + 3:17 | 7619 |
8. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 39:50 | + 3:19 | 7611 |
9. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:48 | + 4:17 | 7393 |
10. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:52 | + 4:21 | 7378 |
11. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 40:53 | + 4:22 | 7374 |
12. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | C | Team Jizerky | 41:16 | + 4:45 | 7287 |
13. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 42:24 | + 5:53 | 7031 |
14. | Poláková Tereza | SOP9951 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:36 | + 6:05 | 6985 |
15. | Holasová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 42:56 | + 6:25 | 6910 |
16. | Horáková Barbora | VSP0150 | C | USK Praha | 43:51 | + 7:20 | 6702 |
17. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 43:56 | + 7:25 | 6684 |
18. | Nováková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 43:59 | + 7:28 | 6672 |
19. | Matušková Jana | RBK9999 | C | SK Radioklub Blansko | 44:20 | + 7:49 | 6593 |
20. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:25 | + 7:54 | 6574 |
21. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 45:15 | + 8:44 | 6386 |
22. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:45 | + 9:14 | 6272 |
23. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 46:04 | + 9:33 | 6201 |
24. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 46:24 | + 9:53 | 6125 |
25. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:11 | + 10:40 | 5948 |
26. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:53 | + 11:22 | 5790 |
27. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 47:58 | + 11:27 | 5771 |
27. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 47:58 | + 11:27 | 5771 |
29. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 49:14 | + 12:43 | 5484 |
30. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 49:27 | + 12:56 | 5435 |
31. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:24 | + 14:53 | 4994 |
32. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 51:50 | + 15:19 | 4896 |
33. | Baierová Hana | TUR8989 | C | OOB TJ Turnov | 53:15 | + 16:44 | 4575 |
34. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 53:56 | + 17:25 | 4421 |
35. | Riby Rose | DOK0052 | C | OK Doksy | 55:18 | + 18:47 | 4111 |
36. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 58:00 | + 21:29 | 3500 |
37. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:39 | + 29:08 | 1769 |
Kašparová Lucie | CHT9652 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | A | SK Brno Žabovřesky | 24:19 | |
2. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 24:36 | + 0:17 |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:44 | + 1:25 |
4. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 26:34 | + 2:15 |
5. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 26:42 | + 2:23 |
6. | Elleder David | TAP0615 | A | KOB Tretra Praha | 27:17 | + 2:58 |
7. | Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | 27:24 | + 3:05 |
8. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 27:50 | + 3:31 |
9. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 28:00 | + 3:41 |
10. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 28:35 | + 4:16 |
11. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 28:47 | + 4:28 |
12. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | A | SK Praga | 29:16 | + 4:57 |
13. | Zurynek Jan | TJN0605 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:37 | + 5:18 |
14. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 29:46 | + 5:27 |
15. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 29:48 | + 5:29 |
16. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Brno Žabovřesky | 29:53 | + 5:34 |
17. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 30:34 | + 6:15 |
18. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | A | KOS TJ Tesla Brno | 30:36 | + 6:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Jędrzej | TJN0607 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:05 | |
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:14 | + 0:09 |
3. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 23:00 | + 0:55 |
4. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 24:15 | + 2:10 |
5. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 25:04 | + 2:59 |
6. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 25:21 | + 3:16 |
7. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:58 | + 3:53 |
8. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 26:26 | + 4:21 |
9. | Shyp Oleksii | BOR0711 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:40 | + 4:35 |
10. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 27:23 | + 5:18 |
11. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 27:36 | + 5:31 |
12. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 27:47 | + 5:42 |
13. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:59 | + 6:54 |
14. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Brno Žabovřesky | 29:01 | + 6:56 |
15. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | A | OB České Budějovice | 29:02 | + 6:57 |
16. | Štichhauer Adam | LPU0603 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:03 | + 6:58 |
17. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 29:21 | + 7:16 |
18. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | B | KOB Tretra Praha | 29:52 | + 7:47 |
19. | Gallo Ondřej | AOP0802 | A | Orientační Běh Opava | 30:03 | + 7:58 |
20. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 30:34 | + 8:29 |
21. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | B | SKOB Ostrov | 30:56 | + 8:51 |
22. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:21 | + 9:16 |
23. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 32:14 | + 10:09 |
24. | Stacke Václav | LCE0703 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:52 | + 10:47 |
25. | Šmelík Daniel | LCE0704 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:16 | + 11:11 |
26. | Ticháček Jakub | SJC0704 | A | Sportcentrum Jičín | 33:22 | + 11:17 |
27. | Buďárek Šimon | STH0703 | A | SK Studenec | 33:36 | + 11:31 |
28. | Votoček Michal | JIL0601 | A | OK Jilemnice | 37:09 | + 15:04 |
29. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:39 | + 18:34 |
30. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 40:40 | + 18:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | A | Sportcentrum Jičín | 20:44 | |
2. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 21:21 | + 0:37 |
3. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:25 | + 1:41 |
4. | Třešňák Matěj | JIL0701 | A | OK Jilemnice | 22:37 | + 1:53 |
5. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 22:39 | + 1:55 |
6. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 22:53 | + 2:09 |
7. | Maroušek Dominik | DKP0716 | A | Oddíl OB Kotlářka | 23:18 | + 2:34 |
7. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 23:18 | + 2:34 |
9. | Stach Ondřej | JIL0602 | B | OK Jilemnice | 23:36 | + 2:52 |
10. | Lorenc Václav | DOR0702 | B | OK Dobříš | 23:45 | + 3:01 |
11. | Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | 24:00 | + 3:16 |
12. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 24:22 | + 3:38 |
13. | Schwab Filip | TBM0710 | A | KOS TJ Tesla Brno | 24:37 | + 3:53 |
14. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | B | KOB Tretra Praha | 24:41 | + 3:57 |
15. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | B | SK Praga | 25:05 | + 4:21 |
16. | Račanský Jiří | TBM0706 | A | KOS TJ Tesla Brno | 25:06 | + 4:22 |
17. | Donda Jakub | ONO0700 | A | SKOB Ostrov | 25:29 | + 4:45 |
18. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 25:37 | + 4:53 |
19. | Žižka Přemysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | 25:59 | + 5:15 |
20. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:16 | + 5:32 |
21. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:20 | + 5:36 |
22. | Urválek Jan | TBM0707 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:24 | + 5:40 |
23. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 26:48 | + 6:04 |
24. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:59 | + 6:15 |
25. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:18 | + 6:34 |
26. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 27:49 | + 7:05 |
27. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 28:02 | + 7:18 |
28. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 28:26 | + 7:42 |
29. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 28:29 | + 7:45 |
30. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 28:32 | + 7:48 |
31. | Maglia Šimon | ONO0702 | B | SKOB Ostrov | 29:47 | + 9:03 |
32. | Fajfr Marek | LPU0612 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:49 | + 9:05 |
33. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:00 | + 9:16 |
34. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 30:09 | + 9:25 |
35. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:19 | + 9:35 |
36. | Finstrle Filip | ZBM0702 | B | SK Brno Žabovřesky | 30:45 | + 10:01 |
37. | Škrle Michael | KRL0702 | C | Kometa Kralovice | 30:55 | + 10:11 |
38. | Marek Filip | ZBM0706 | B | SK Brno Žabovřesky | 31:01 | + 10:17 |
39. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:27 | + 11:43 |
40. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | B | Orientační sporty Písek | 32:30 | + 11:46 |
41. | Hruška Marek | DOR0604 | C | OK Dobříš | 32:53 | + 12:09 |
42. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:39 | + 17:55 |
43. | Pánek Ondřej | SSU0702 | B | SK Severka Šumperk | 39:35 | + 18:51 |
44. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 41:10 | + 20:26 |
45. | Kroutil Jošt | TBM0712 | B | KOS TJ Tesla Brno | 42:42 | + 21:58 |
46. | Seligr Lukáš | PHK0709 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:29 | + 24:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | PBM0503 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 23:43 | |
2. | Donda Jiří | ONO0403 | A | SKOB Ostrov | 23:59 | + 0:16 |
3. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 26:05 | + 2:22 |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | LOK-o Liberec | 26:18 | + 2:35 |
5. | Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:32 | + 2:49 |
6. | Tkáč Matěj | JJN0401 | A | Team Jizerky | 26:33 | + 2:50 |
7. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 26:37 | + 2:54 |
8. | Titz Adam | VSP0401 | A | USK Praha | 28:13 | + 4:30 |
9. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 28:29 | + 4:46 |
10. | Blaha Michal | VSP0412 | A | USK Praha | 28:30 | + 4:47 |
11. | Kovalchuk Serafim | PHK0508 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:32 | + 4:49 |
12. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 28:53 | + 5:10 |
13. | Račanský Jakub | TBM0503 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:58 | + 6:15 |
14. | Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:01 | + 6:18 |
15. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 32:06 | + 8:23 |
16. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 34:29 | + 10:46 |
17. | Čtrnáct František | PGP0401 | A | SK Praga | 38:38 | + 14:55 |
18. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 41:04 | + 17:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | A | SK Brno Žabovřesky | 23:11 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 23:41 | + 0:30 |
3. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | A | USK Praha | 23:54 | + 0:43 |
4. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 24:05 | + 0:54 |
5. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | A | OOB TJ Turnov | 24:06 | + 0:55 |
6. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 24:09 | + 0:58 |
7. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 25:09 | + 1:58 |
8. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:31 | + 2:20 |
9. | Blaha Jiří | VSP0411 | A | USK Praha | 25:41 | + 2:30 |
10. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | A | USK Praha | 25:45 | + 2:34 |
11. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:50 | + 2:39 |
12. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 25:51 | + 2:40 |
13. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 26:05 | + 2:54 |
14. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 26:07 | + 2:56 |
15. | Bukovác Filip | PBM0501 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 26:55 | + 3:44 |
16. | Sork Dominik | TAP0504 | A | KOB Tretra Praha | 27:26 | + 4:15 |
17. | Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | 27:27 | + 4:16 |
18. | Jiras Jan | DOR0505 | B | OK Dobříš | 28:03 | + 4:52 |
19. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 28:38 | + 5:27 |
19. | Mrózek Paweł | SIT0402 | A | OK SILESIA | 28:38 | + 5:27 |
21. | Černý Antonín | TAP0402 | A | KOB Tretra Praha | 29:20 | + 6:09 |
22. | Pompach Lukáš | PHK0500 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:35 | + 6:24 |
23. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 29:42 | + 6:31 |
24. | Choutka Matěj | NPA0402 | A | SK LOB Nová Paka | 30:04 | + 6:53 |
25. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:26 | + 7:15 |
26. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 31:45 | + 8:34 |
27. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 31:53 | + 8:42 |
28. | Racek Josef | ZBM0400 | B | SK Brno Žabovřesky | 31:57 | + 8:46 |
29. | Heřmánek Petr | TUR0500 | A | OOB TJ Turnov | 32:35 | + 9:24 |
30. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:45 | + 11:34 |
31. | Trepáč Adam | STE0504 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:58 | + 13:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 22:20 | |
2. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | A | OK Slavia Hradec Králové | 23:13 | + 0:53 |
3. | Kasza Tomáš | PBM0512 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 25:08 | + 2:48 |
4. | Kuchař Matěj | TAP0405 | A | KOB Tretra Praha | 25:28 | + 3:08 |
5. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | B | MLOK Mariánské Lázně | 25:40 | + 3:20 |
5. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 25:40 | + 3:20 |
7. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:45 | + 3:25 |
7. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 25:45 | + 3:25 |
9. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 25:59 | + 3:39 |
10. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 26:02 | + 3:42 |
11. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 26:04 | + 3:44 |
12. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:24 | + 4:04 |
13. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:31 | + 4:11 |
14. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:41 | + 4:21 |
15. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:53 | + 4:33 |
16. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 27:01 | + 4:41 |
17. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:19 | + 4:59 |
18. | Marek Matěj | JJN0402 | B | Team Jizerky | 27:31 | + 5:11 |
19. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 27:45 | + 5:25 |
20. | Jelínek Filip | LPU0514 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:55 | + 5:35 |
21. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:10 | + 5:50 |
22. | Doucha Martin | SNA0501 | A | TJ START Náchod | 28:41 | + 6:21 |
23. | Pivec Jan | MLA0503 | B | MLOK Mariánské Lázně | 28:51 | + 6:31 |
24. | Černý Matouš | TAP0501 | B | KOB Tretra Praha | 29:00 | + 6:40 |
25. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 29:50 | + 7:30 |
26. | Pelc Matyáš | CST0401 | C | OB Strakonice | 30:09 | + 7:49 |
27. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:28 | + 8:08 |
28. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 30:38 | + 8:18 |
29. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 31:22 | + 9:02 |
30. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 31:33 | + 9:13 |
31. | Čermák Martin | PHK0502 | A | OK 99 Hradec Králové | 31:34 | + 9:14 |
32. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:40 | + 9:20 |
33. | Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | 31:47 | + 9:27 |
34. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:51 | + 9:31 |
35. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:55 | + 9:35 |
36. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 32:02 | + 9:42 |
37. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 32:10 | + 9:50 |
38. | Kubeček Josef | SNA0402 | C | TJ START Náchod | 32:12 | + 9:52 |
39. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:54 | + 11:34 |
40. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 34:37 | + 12:17 |
41. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | B | SKOB Ostrava | 36:02 | + 13:42 |
42. | Rak Tomáš | SHK0400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:33 | + 14:13 |
43. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:33 | + 15:13 |
44. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 40:04 | + 17:44 |
45. | Pavelec Matěj | NPA0501 | B | SK LOB Nová Paka | 40:25 | + 18:05 |
46. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:35 | + 18:15 |
47. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:27 | + 19:07 |
48. | Kándl Matěj | PGP0508 | C | SK Praga | 45:24 | + 23:04 |
49. | Vacek František | CHT0501 | B | OOB SK Chrast | 50:34 | + 28:14 |
50. | Vejražka David | KPY0401 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:17 | + 37:57 |
Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | E | OK 99 Hradec Králové | 27:05 | 8854 | |
2. | Čech Vít | AOP0302 | R | Orientační Běh Opava | 29:42 | + 2:37 | 8097 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | R | Orientační Běh Opava | 29:45 | + 2:40 | 8082 |
4. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 29:49 | + 2:44 | 8063 |
5. | Mareček Šimon | LPU0222 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 30:02 | + 2:57 | 8000 |
6. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | A | Team Jizerky | 30:25 | + 3:20 | 7890 |
7. | Štregl Matyáš | TUR0301 | R | OOB TJ Turnov | 30:30 | + 3:25 | 7865 |
8. | Škvor Adam | KAM0202 | R | OK Kamenice | 30:55 | + 3:50 | 7745 |
9. | Tokár Radim | ZTC0300 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 31:10 | + 4:05 | 7673 |
10. | Roháč Martin | LCE0308 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:17 | + 4:12 | 7639 |
11. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:37 | + 4:32 | 7542 |
12. | Hájek Kryštof | TUR0212 | R | OOB TJ Turnov | 32:05 | + 5:00 | 7407 |
13. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 33:34 | + 6:29 | 6978 |
14. | Kostka Jiří | AOP0201 | E | Orientační Běh Opava | 33:36 | + 6:31 | 6969 |
15. | Melišík Martin | TAP0200 | R | KOB Tretra Praha | 36:07 | + 9:02 | 6241 |
16. | Světnický František | STE0204 | R | SK SKI-OB Šternberk | 36:34 | + 9:29 | 6110 |
17. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:45 | + 9:40 | 6057 |
Macek Ondřej | LPU0209 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:05 | 7910 | |
2. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:31 | + 0:26 | 7783 |
3. | Nechanický Jan | TBM0200 | R | KOS TJ Tesla Brno | 26:56 | + 0:51 | 7661 |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | R | SK Brno Žabovřesky | 27:05 | + 1:00 | 7617 |
5. | Čepička Ladislav | ZTC0303 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 28:24 | + 2:19 | 7230 |
6. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:50 | + 2:45 | 7103 |
7. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:56 | + 2:51 | 7073 |
8. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 29:04 | + 2:59 | 7034 |
9. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | A | KOB Baník Sokolov | 29:08 | + 3:03 | 7015 |
10. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 30:16 | + 4:11 | 6682 |
11. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 32:12 | + 6:07 | 6114 |
12. | Havlíček Albert | BSO0304 | B | KOB Baník Sokolov | 33:12 | + 7:07 | 5821 |
13. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 33:30 | + 7:25 | 5732 |
14. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:52 | + 8:47 | 5331 |
15. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 34:53 | + 8:48 | 5326 |
16. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:34 | + 9:29 | 5126 |
17. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:45 | + 9:40 | 5072 |
18. | Malačka Milan | DKP0210 | R | Oddíl OB Kotlářka | 35:53 | + 9:48 | 5033 |
19. | Dostál František | UOL0201 | A | SOB Olomouc | 35:57 | + 9:52 | 5013 |
20. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 36:59 | + 10:54 | 4710 |
21. | Šimek Jakub | CHC0303 | B | K.O.B. Choceň | 37:03 | + 10:58 | 4690 |
22. | Jirka Matyáš | UOL0203 | B | SOB Olomouc | 37:10 | + 11:05 | 4656 |
23. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:56 | + 11:51 | 4431 |
24. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 38:49 | + 12:44 | 4171 |
25. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:05 | + 15:00 | 3506 |
26. | Švarc Antonín | DKP0203 | R | Oddíl OB Kotlářka | 42:24 | + 16:19 | 3119 |
27. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 44:56 | + 18:51 | 2375 |
28. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 51:13 | + 25:08 | 530 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vališ Jan | LPU0210 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:15 | 5059 | |
2. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 34:28 | + 2:13 | 4746 |
3. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:26 | + 3:11 | 4609 |
4. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:46 | + 3:31 | 4562 |
5. | Kováč František | MLA0201 | B | MLOK Mariánské Lázně | 39:36 | + 7:21 | 4021 |
Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | DISK | 0 | ||
Zamastil Michal | LTU0203 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 31:25 | 10867 | |
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 32:56 | + 1:31 | 10382 |
3. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 33:44 | + 2:19 | 10126 |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:17 | + 2:52 | 9950 |
5. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:10 | + 3:45 | 9667 |
6. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 35:34 | + 4:09 | 9539 |
7. | Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | 35:37 | + 4:12 | 9523 |
8. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:00 | + 4:35 | 9401 |
9. | Hirš Otakar | ZBM9801 | E | SK Brno Žabovřesky | 36:31 | + 5:06 | 9236 |
10. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 37:14 | + 5:49 | 9006 |
11. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 37:56 | + 6:31 | 8782 |
12. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 38:08 | + 6:43 | 8718 |
13. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:13 | + 6:48 | 8692 |
14. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:16 | + 6:51 | 8676 |
15. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 38:23 | + 6:58 | 8638 |
16. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:44 | + 7:19 | 8526 |
17. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 39:01 | + 7:36 | 8436 |
18. | Metelka Ondřej | PHK0101 | R | OK 99 Hradec Králové | 39:33 | + 8:08 | 8265 |
19. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:52 | + 8:27 | 8164 |
20. | Šedivý Jan | PGP8409 | C | SK Praga | 40:08 | + 8:43 | 8079 |
20. | Horčička Vít | TBM9919 | E | KOS TJ Tesla Brno | 40:08 | + 8:43 | 8079 |
22. | Mrázek Jan | SJC8102 | R | Sportcentrum Jičín | 40:32 | + 9:07 | 7951 |
23. | Pompura Daniel | TBM0108 | E | KOS TJ Tesla Brno | 40:34 | + 9:09 | 7940 |
24. | Hradec Pavel | TUR8801 | C | OOB TJ Turnov | 40:58 | + 9:33 | 7812 |
25. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 41:03 | + 9:38 | 7785 |
26. | Šafka Sebastian | KAM0101 | R | OK Kamenice | 41:04 | + 9:39 | 7780 |
27. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 41:11 | + 9:46 | 7743 |
28. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 41:20 | + 9:55 | 7695 |
29. | Semík Ondřej | KAM9401 | R | OK Kamenice | 41:25 | + 10:00 | 7668 |
30. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 42:01 | + 10:36 | 7476 |
31. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:03 | + 10:38 | 7466 |
32. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Brno Žabovřesky | 42:43 | + 11:18 | 7252 |
Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 32:03 | 9177 | |
2. | Valeš Jiří | ZTC9502 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 32:08 | + 0:05 | 9154 |
3. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 32:44 | + 0:41 | 8985 |
4. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 33:03 | + 1:00 | 8895 |
5. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Orientační Běh Opava | 33:16 | + 1:13 | 8834 |
6. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | R | OK Kamenice | 33:27 | + 1:24 | 8783 |
7. | Bořil Jan | TBM9700 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:48 | + 1:45 | 8684 |
8. | Jonáš Martin | PGP9606 | C | SK Praga | 33:52 | + 1:49 | 8665 |
9. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | R | OK Jilemnice | 33:55 | + 1:52 | 8651 |
10. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 33:58 | + 1:55 | 8637 |
11. | Rusý Tomáš | KAM9301 | R | OK Kamenice | 34:04 | + 2:01 | 8609 |
12. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:07 | + 2:04 | 8595 |
13. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:17 | + 2:14 | 8548 |
14. | Chupek Jakub | JPV9911 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 34:38 | + 2:35 | 8449 |
15. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 35:12 | + 3:09 | 8289 |
16. | Burda Matěj | BOR9608 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:20 | + 3:17 | 8252 |
17. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 35:26 | + 3:23 | 8224 |
18. | Losman Petr | PHK7901 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:35 | + 3:32 | 8181 |
18. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | C | KOS Slavia Plzeň | 35:35 | + 3:32 | 8181 |
20. | Bendák Jan | PHK9800 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:39 | + 3:36 | 8163 |
20. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:39 | + 3:36 | 8163 |
22. | Jonáš Adam | ZBM0102 | R | SK Brno Žabovřesky | 35:47 | + 3:44 | 8125 |
23. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 35:51 | + 3:48 | 8106 |
24. | Melecký Martin | SSU9001 | R | SK Severka Šumperk | 35:53 | + 3:50 | 8097 |
25. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 3:54 | 8078 |
26. | Adámek Filip | TBM0101 | E | KOS TJ Tesla Brno | 36:07 | + 4:04 | 8031 |
27. | Flašar Jan | PGP8610 | C | SK Praga | 36:19 | + 4:16 | 7975 |
28. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:50 | + 4:47 | 7829 |
29. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 37:18 | + 5:15 | 7697 |
30. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:31 | + 5:28 | 7636 |
31. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:08 | + 6:05 | 7463 |
32. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:09 | + 6:06 | 7458 |
33. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 38:23 | + 6:20 | 7392 |
34. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Brno Žabovřesky | 39:49 | + 7:46 | 6988 |
35. | Müller Jonáš | KSU9906 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:59 | + 7:56 | 6941 |
36. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:22 | + 8:19 | 6833 |
37. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:35 | + 8:32 | 6772 |
38. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:12 | + 9:09 | 6598 |
39. | Kafka Miloš | LPU8608 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:19 | + 15:16 | 4874 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 29:46 | 8369 | |
2. | Bogar Kryštof | BOR9402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:53 | + 0:07 | 8337 |
3. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:57 | + 0:11 | 8318 |
4. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:11 | + 1:25 | 7974 |
5. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 31:16 | + 1:30 | 7950 |
6. | Bořil Tomáš | TBM8833 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:18 | + 1:32 | 7941 |
7. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 31:23 | + 1:37 | 7918 |
8. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SOS Jindřichův Hradec | 31:30 | + 1:44 | 7885 |
9. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 32:13 | + 2:27 | 7685 |
10. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 32:26 | + 2:40 | 7624 |
11. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:28 | + 2:42 | 7615 |
12. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 32:35 | + 2:49 | 7583 |
13. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 32:39 | + 2:53 | 7564 |
14. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 32:49 | + 3:03 | 7517 |
15. | Kligl Radim | TBM0103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:08 | + 3:22 | 7429 |
16. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 33:31 | + 3:45 | 7322 |
17. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 33:34 | + 3:48 | 7308 |
18. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:59 | + 4:13 | 7192 |
19. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 34:11 | + 4:25 | 7136 |
20. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 34:59 | + 5:13 | 6912 |
21. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 35:25 | + 5:39 | 6791 |
22. | Baier Martin | TUR7603 | C | OOB TJ Turnov | 35:27 | + 5:41 | 6782 |
23. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 35:45 | + 5:59 | 6698 |
24. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:10 | + 6:24 | 6582 |
25. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | E | OOB TJ Turnov | 36:13 | + 6:27 | 6568 |
26. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 36:45 | + 6:59 | 6419 |
27. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:02 | + 7:16 | 6340 |
27. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 37:02 | + 7:16 | 6340 |
29. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:48 | + 8:02 | 6126 |
30. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 39:28 | + 9:42 | 5660 |
31. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:56 | + 10:10 | 5530 |
31. | Dvorský Vojtěch | KSU9400 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:56 | + 10:10 | 5530 |
33. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:37 | + 10:51 | 5339 |
34. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 41:49 | + 12:03 | 5004 |
35. | Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | 43:12 | + 13:26 | 4618 |
36. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 43:21 | + 13:35 | 4576 |
37. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:14 | + 15:28 | 4050 |
38. | Karásek Matěj | TUR0000 | C | OOB TJ Turnov | 59:54 | + 30:08 | 0 |
Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 27:59 | 8205 | |
2. | Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | 28:55 | + 0:56 | 7944 |
3. | Škoda Jakub | DOK8800 | R | OK Doksy | 29:08 | + 1:09 | 7884 |
4. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:34 | + 1:35 | 7763 |
5. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 30:03 | + 2:04 | 7628 |
6. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:05 | + 2:06 | 7618 |
7. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | 30:16 | + 2:17 | 7567 |
8. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Brno Žabovřesky | 30:21 | + 2:22 | 7544 |
9. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:49 | + 2:50 | 7413 |
10. | Uhlík Michal | SJC8007 | R | Sportcentrum Jičín | 31:29 | + 3:30 | 7227 |
11. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 31:40 | + 3:41 | 7176 |
12. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 3:48 | 7143 |
13. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 32:02 | + 4:03 | 7073 |
14. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:08 | + 4:09 | 7046 |
15. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Brno Žabovřesky | 32:09 | + 4:10 | 7041 |
16. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 32:38 | + 4:39 | 6906 |
17. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 32:46 | + 4:47 | 6869 |
18. | Gedeon Dominik | KSU9900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:47 | + 4:48 | 6864 |
19. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 33:12 | + 5:13 | 6748 |
20. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 33:36 | + 5:37 | 6636 |
21. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 33:57 | + 5:58 | 6538 |
22. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 34:16 | + 6:17 | 6450 |
23. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:17 | + 6:18 | 6445 |
24. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 34:26 | + 6:27 | 6403 |
25. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 34:34 | + 6:35 | 6366 |
26. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Brno Žabovřesky | 35:01 | + 7:02 | 6240 |
27. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:02 | + 7:03 | 6235 |
28. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 35:16 | + 7:17 | 6170 |
29. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:22 | + 7:23 | 6142 |
30. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 35:27 | + 7:28 | 6119 |
31. | Paleček Ondřej | STH0105 | C | SK Studenec | 35:31 | + 7:32 | 6100 |
32. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:00 | + 8:01 | 5965 |
33. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 36:14 | + 8:15 | 5900 |
34. | Vošta Zdeněk | VCB8748 | C | OB České Budějovice | 36:32 | + 8:33 | 5816 |
35. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 36:50 | + 8:51 | 5733 |
36. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:56 | + 8:57 | 5705 |
37. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 37:34 | + 9:35 | 5528 |
38. | Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | 37:39 | + 9:40 | 5505 |
39. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 37:53 | + 9:54 | 5439 |
40. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:56 | + 9:57 | 5425 |
41. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:06 | + 10:07 | 5379 |
42. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | 38:40 | + 10:41 | 5221 |
43. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:50 | + 10:51 | 5174 |
44. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 38:52 | + 10:53 | 5165 |
45. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 38:54 | + 10:55 | 5155 |
46. | Arenth Ole Jorgen Bogen | MOV9900 | C | SKOB Ostrava | 40:23 | + 12:24 | 4741 |
47. | Klement David | DKP0110 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:28 | + 12:29 | 4718 |
48. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:00 | + 14:01 | 4289 |
49. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Brno Žabovřesky | 43:30 | + 15:31 | 3870 |
50. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:54 | + 16:55 | 3479 |
51. | Schulhof Jan | TUR8900 | E | OOB TJ Turnov | 54:49 | + 26:50 | 709 |
Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | ||
Měšťan Ondřej | TAP0100 | R | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | ||
Féder Medard | LCE0111 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |