Logo
Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Libín
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Sluneční lázně
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Martin - R3
Stavitel tratí:
Rückerová Šárka - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 28:39
2. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:25 + 1:46
3. Munzarová Klára 0160001 OBR 32:16 + 3:37
4. Kubíková Andrea LPU1199 OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 3:45
5. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 32:51 + 4:12
6. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 4:43
7. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 5:19
8. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 5:51
9. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:21 + 7:42
10. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 58:37 + 29:58

D10C 2.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 20:01
2. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 23:10 + 3:09
3. Hepnerová Tereza PHK1155 OK 99 Hradec Králové 23:46 + 3:45
4. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 24:09 + 4:08
5. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:21 + 5:20
6. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 25:23 + 5:22
7. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 26:10 + 6:09
8. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 26:27 + 6:26
9. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:58 + 7:57
10. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 28:50 + 8:49
11. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 29:11 + 9:10
12. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 9:44
13. Helmeczi Ema LPU1166 OK Lokomotiva Pardubice 29:50 + 9:49
14. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 30:14 + 10:13
15. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 10:19
16. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 11:13
17. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 31:18 + 11:17
18. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 31:32 + 11:31
19. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 31:50 + 11:49
20. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 34:33 + 14:32
21. Hrušová Kateřina PHK1380 OK 99 Hradec Králové 34:34 + 14:33
22. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 37:30 + 17:29
23. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 42:15 + 22:14
24. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 43:59 + 23:58

D12C 2.40 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 17:12
2. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:17 + 0:05
3. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 2:44
4. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 20:15 + 3:03
5. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 21:39 + 4:27
6. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 21:50 + 4:38
7. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 21:53 + 4:41
8. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 22:24 + 5:12
8. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 5:12
10. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 22:42 + 5:30
11. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 22:57 + 5:45
12. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 6:37
13. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 24:00 + 6:48
14. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 24:15 + 7:03
15. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 25:18 + 8:06
16. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 26:09 + 8:57
17. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 26:31 + 9:19
18. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 27:15 + 10:03
19. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:32 + 10:20
19. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 27:32 + 10:20
21. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 28:26 + 11:14
22. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 30:24 + 13:12
23. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 31:27 + 14:15
24. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 14:35
25. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 33:06 + 15:54
26. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 39:34 + 22:22
27. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 41:17 + 24:05
28. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:14 + 31:02
29. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 63:11 + 45:59

D12D 2.30 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 25:45
2. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 27:07 + 1:22
3. Kolmanová Anna JIL0953 OK Jilemnice 30:52 + 5:07
4. Řadová Ráchel SHK0961 OK Slavia Hradec Králové 32:01 + 6:16
5. Kopecká Cecilie ZAM0951 OB TJ Sokol Žamberk 34:48 + 9:03
6. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 34:58 + 9:13
7. Nováková Dita VRL0957 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:53 + 22:08
Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D14C 3.10 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:37
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 23:40 + 1:03
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 25:22 + 2:45
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:39 + 3:02
5. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 26:07 + 3:30
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:22 + 3:45
7. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 27:08 + 4:31
8. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 27:17 + 4:40
9. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 29:21 + 6:44
10. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 29:54 + 7:17
11. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 30:26 + 7:49
12. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:29 + 7:52
13. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 33:06 + 10:29
14. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 36:23 + 13:46
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 36:49 + 14:12
16. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 37:00 + 14:23
17. Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové 37:57 + 15:20
18. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:55 + 16:18
19. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:40 + 17:03
20. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 41:02 + 18:25
21. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 42:57 + 20:20
22. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 43:45 + 21:08
23. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 21:59
24. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:43 + 23:06
25. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 46:01 + 23:24
26. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:55 + 27:18
27. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 51:24 + 28:47
28. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 56:04 + 33:27
29. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 59:10 + 36:33
30. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 70:27 + 47:50
Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové DISK

D14D 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 29:08
2. Panáčková Alžběta SHK0859 OK Slavia Hradec Králové 37:36 + 8:28
3. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 40:31 + 11:23
4. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 45:35 + 16:27
5. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 46:00 + 16:52
6. Němcová Kateřina ZAM0852 OB TJ Sokol Žamberk 51:58 + 22:50

D16C 3.60 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:01
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 3:27
3. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 37:19 + 6:18
4. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 40:31 + 9:30
5. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:31 + 10:30
6. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 11:03
7. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 43:03 + 12:02
8. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:24 + 15:23
9. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 48:20 + 17:19
10. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 49:15 + 18:14
11. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 51:23 + 20:22
12. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 20:37
13. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 52:44 + 21:43
14. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 53:13 + 22:12
15. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 25:13
16. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 58:45 + 27:44
17. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 64:08 + 33:07
18. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 68:15 + 37:14
19. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 75:44 + 44:43
20. Matějková Kateřina PDY0651 Běhej Poděbrady 77:11 + 46:10
21. Vohníková Anna VRL0654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:47 + 53:46
22. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:22 + 59:21
Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D18C 4.10 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 36:24
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:30 + 1:06
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 38:49 + 2:25
4. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 4:12
5. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 50:58 + 14:34
6. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:57 + 17:33
7. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 54:49 + 18:25
8. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 60:30 + 24:06
9. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 60:31 + 24:07
10. Míková Klára PDY0353 Běhej Poděbrady 150:59 + 114:35

D21C 4.70 km, 140 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8013

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 36:25 8493
2. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 3:09 7842
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 40:14 + 3:49 7704
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 4:05 7648
5. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:31 + 4:06 7645
6. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 40:42 + 4:17 7607
7. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 4:30 7562
8. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 7:05 7028
9. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 44:15 + 7:50 6873
10. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 7:55 6856
11. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:19 + 9:54 6445
12. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 48:25 + 12:00 6011
13. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 12:03 6001
14. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 51:57 + 15:32 5280
15. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 52:10 + 15:45 5235
16. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 53:52 + 17:27 4884
17. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 54:04 + 17:39 4842
18. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:30 + 19:05 4546
19. Brožková Lucie LPU0154 OK Lokomotiva Pardubice 55:44 + 19:19 4498
20. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 57:00 + 20:35 4236
21. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:03 + 20:38 4225
22. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:40 + 22:15 3891
23. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 61:26 + 25:01 3319
24. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 62:00 + 25:35 3201
25. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 63:19 + 26:54 2929
26. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 73:25 + 37:00 840
27. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 74:17 + 37:52 661
28. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 77:06 + 40:41 78
29. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 86:36 + 50:11 0
30. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 97:45 + 61:20 0
Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D21D 3.70 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Jana PHK8756 OK 99 Hradec Králové 42:33
2. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 + 1:52
3. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:56 + 8:23
4. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 60:07 + 17:34
5. Dubská Veronika OAV Orienteering Adventure 70:07 + 27:34

D35C 4.00 km, 105 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 34:55
2. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 36:48 + 1:53
3. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 3:33
4. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 4:06
5. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 40:16 + 5:21
6. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 40:59 + 6:04
7. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 41:29 + 6:34
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:08 + 8:13
9. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 43:10 + 8:15
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 43:35 + 8:40
11. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 44:15 + 9:20
12. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 9:39
13. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 44:44 + 9:49
14. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 45:12 + 10:17
15. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 45:31 + 10:36
16. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 45:34 + 10:39
17. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 45:37 + 10:42
18. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 12:21
19. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:22 + 15:27
20. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 52:13 + 17:18
21. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 56:01 + 21:06
22. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 56:25 + 21:30
23. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 56:48 + 21:53
24. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 60:40 + 25:45
25. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 67:43 + 32:48
Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod DISK

D35D 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 38:23
2. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 41:10 + 2:47
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 45:30 + 7:07
4. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:22 + 7:59
5. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 46:30 + 8:07
6. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 48:07 + 9:44
7. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:39 + 11:16
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 12:38
9. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 52:16 + 13:53
10. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 15:57
11. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 54:22 + 15:59
12. Tomandlová Radka 0020002 NOK HoRa 55:05 + 16:42
13. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 58:44 + 20:21
14. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 60:47 + 22:24
15. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 62:06 + 23:43
16. Šumpíková Katka 0060001 Slavia HK 62:44 + 24:21
17. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:35 + 25:12
18. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 68:20 + 29:57
19. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:55 + 36:32
20. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:23 + 38:00
21. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 88:21 + 49:58
22. Svejštilová Radka ZAM8252 OB TJ Sokol Žamberk 92:26 + 54:03
Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D45C 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 35:07
2. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 35:36 + 0:29
3. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 36:48 + 1:41
4. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 37:06 + 1:59
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 38:07 + 3:00
6. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 38:08 + 3:01
7. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 40:49 + 5:42
8. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 43:04 + 7:57
9. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 8:38
10. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:14 + 9:07
11. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:29 + 9:22
12. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 9:26
13. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 45:48 + 10:41
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 45:49 + 10:42
15. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 47:25 + 12:18
16. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:32 + 13:25
17. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 48:55 + 13:48
18. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 50:30 + 15:23
19. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 17:45
20. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 55:24 + 20:17
21. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:58 + 21:51
22. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 57:31 + 22:24
23. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:32 + 23:25
24. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 59:57 + 24:50
25. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 67:41 + 32:34
26. Trnková Petra PDY7651 Běhej Poděbrady 87:05 + 51:58

D45D 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 33:44
2. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 2:01
3. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 36:04 + 2:20
4. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:21 + 3:37
5. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 37:32 + 3:48
6. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 38:09 + 4:25
7. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 38:18 + 4:34
8. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:21 + 4:37
9. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 39:30 + 5:46
10. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 40:12 + 6:28
11. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 40:25 + 6:41
12. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 41:14 + 7:30
13. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:17 + 7:33
14. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 42:04 + 8:20
15. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:11 + 8:27
16. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 42:27 + 8:43
17. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 9:43
18. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 45:47 + 12:03
19. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 46:05 + 12:21
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 49:36 + 15:52
21. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 52:50 + 19:06
22. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 55:35 + 21:51
23. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 58:11 + 24:27
24. Štefaniková Markéta 0010001 xxx 58:58 + 25:14
25. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 60:00 + 26:16
26. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 61:41 + 27:57
27. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 68:59 + 35:15
Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

D55C 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 30:34
2. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:35 + 2:01
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 34:21 + 3:47
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 35:18 + 4:44
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 36:35 + 6:01
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 8:53
7. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 40:36 + 10:02
8. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 41:09 + 10:35
9. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 43:15 + 12:41
10. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 45:04 + 14:30
11. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 47:07 + 16:33
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 53:56 + 23:22
13. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 63:15 + 32:41

D55D 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:38
2. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 39:34 + 11:56
3. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:42 + 15:04
4. Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:34 + 16:56
5. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 44:48 + 17:10
6. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 48:20 + 20:42
7. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:30 + 25:52
8. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 63:56 + 36:18
9. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 71:03 + 43:25
Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D65C 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 30:23
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 32:49 + 2:26
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 35:42 + 5:19
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 36:16 + 5:53
5. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 6:03
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:49 + 6:26
7. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:00 + 7:37
8. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 49:03 + 18:40
9. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 56:05 + 25:42
10. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 57:47 + 27:24

H10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 21:52
2. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 24:12 + 2:20
3. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 24:45 + 2:53
4. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 3:02
5. Kopecký Šimon JIL1302 OK Jilemnice 25:02 + 3:10
6. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 27:23 + 5:31
7. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 6:11
8. Škopek Ondřej PDY1104 Běhej Poděbrady 32:15 + 10:23
9. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:34 + 13:42
10. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 43:26 + 21:34
11. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 53:36 + 31:44
12. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 56:55 + 35:03
13. Kubíček Jonáš JIL1301 OK Jilemnice 86:41 + 64:49
Toužil Jan SHK1300 OK Slavia Hradec Králové DISK
Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové DISK

H10C 2.30 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 14:45
2. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 15:42 + 0:57
3. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 16:53 + 2:08
4. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 17:51 + 3:06
5. Makovec Martin PDY1302 Běhej Poděbrady 20:15 + 5:30
6. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 20:36 + 5:51
7. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 21:02 + 6:17
8. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:04 + 6:19
9. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 21:05 + 6:20
10. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 22:04 + 7:19
11. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 22:41 + 7:56
12. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 22:46 + 8:01
13. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 24:11 + 9:26
14. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 24:41 + 9:56
15. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 25:47 + 11:02
16. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 26:10 + 11:25
17. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:35 + 11:50
18. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 30:34 + 15:49
19. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 31:46 + 17:01
20. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 34:12 + 19:27
21. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 35:40 + 20:55
22. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 36:16 + 21:31
23. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 37:22 + 22:37
24. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 37:43 + 22:58
25. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 29:38
26. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 57:55 + 43:10
27. Šafář Martin PHK1102 OK 99 Hradec Králové 63:24 + 48:39
Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové DISK

H12C 2.60 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 18:51
2. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 20:33 + 1:42
3. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 20:56 + 2:05
4. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 21:27 + 2:36
5. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 4:24
6. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 23:17 + 4:26
7. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:38 + 5:47
8. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 24:59 + 6:08
9. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 26:07 + 7:16
10. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:03 + 8:12
11. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:51 + 9:00
12. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 28:33 + 9:42
13. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 28:37 + 9:46
14. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 30:02 + 11:11
15. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 11:30
16. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 31:03 + 12:12
17. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 31:11 + 12:20
18. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 31:22 + 12:31
19. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 31:50 + 12:59
20. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:40 + 13:49
21. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 33:08 + 14:17
22. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 36:20 + 17:29
23. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 39:26 + 20:35
24. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 40:16 + 21:25
25. Makovec Tadeáš PDY1001 Běhej Poděbrady 44:17 + 25:26
26. Procházka Ondřej PHK0902 OK 99 Hradec Králové 48:18 + 29:27
27. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 48:54 + 30:03
28. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 49:21 + 30:30
29. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 54:20 + 35:29
30. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 62:55 + 44:04

H12D 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 17:22
2. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:38 + 0:16
3. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:00 + 4:38
4. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 22:39 + 5:17
5. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 28:11 + 10:49
6. Tomčík František VRL0901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:43 + 11:21
7. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 37:43 + 20:21
8. Molič Jan PDY1002 Běhej Poděbrady 52:59 + 35:37
9. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 57:18 + 39:56

H14C 3.30 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 21:16
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 21:39 + 0:23
3. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 22:04 + 0:48
4. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 22:57 + 1:41
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 24:04 + 2:48
6. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 24:33 + 3:17
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 3:38
8. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 25:11 + 3:55
9. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 25:29 + 4:13
10. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 25:30 + 4:14
11. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 25:34 + 4:18
12. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:44 + 4:28
13. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 4:47
14. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 27:56 + 6:40
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 28:13 + 6:57
16. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:22 + 7:06
17. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 28:32 + 7:16
18. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 28:44 + 7:28
19. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 31:16 + 10:00
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 31:17 + 10:01
21. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 31:23 + 10:07
22. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 31:30 + 10:14
23. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 34:09 + 12:53
24. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:12 + 12:56
25. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 34:22 + 13:06
26. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:08 + 13:52
27. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 36:43 + 15:27
28. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 37:33 + 16:17
29. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 37:38 + 16:22
30. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 39:23 + 18:07
31. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 40:20 + 19:04
32. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 19:24
33. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 42:16 + 21:00
34. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 44:29 + 23:13
35. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 49:11 + 27:55

H14D 2.50 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 32:43
2. Machač Václav LPU0712 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 18:34
3. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 57:04 + 24:21
4. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 69:40 + 36:57
5. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:24 + 46:41

H16C 4.00 km, 90 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 28:00
2. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 30:25 + 2:25
3. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 31:02 + 3:02
4. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 3:43
5. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 4:24
6. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 32:26 + 4:26
7. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:52 + 4:52
8. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 5:27
9. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 35:11 + 7:11
10. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:37 + 11:37
11. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:41 + 11:41
12. Škorpil Marek HOR0906 TJ Jiskra Hořice 40:43 + 12:43
13. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 41:10 + 13:10
14. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 42:26 + 14:26
15. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:04 + 15:04
16. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 43:20 + 15:20
17. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 43:32 + 15:32
18. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:35 + 15:35
19. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 44:27 + 16:27
20. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 16:34
21. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 45:08 + 17:08
22. Volejník Ondřej PDY0601 Běhej Poděbrady 46:10 + 18:10
23. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 46:48 + 18:48
24. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:58 + 18:58
25. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 47:30 + 19:30
26. Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 20:47
27. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:24 + 21:24
28. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:51 + 25:51
29. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 55:17 + 27:17
30. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 88:26 + 60:26
31. Kakrda Matěj PDY0602 Běhej Poděbrady 99:29 + 71:29
Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové DISK

H18C 4.50 km, 150 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 33:38
2. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 0:10
3. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 34:36 + 0:58
4. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 34:56 + 1:18
5. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 37:25 + 3:47
6. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 38:02 + 4:24
7. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 38:26 + 4:48
8. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:23 + 5:45
9. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:36 + 5:58
10. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 40:44 + 7:06
11. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 40:49 + 7:11
12. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 41:21 + 7:43
13. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 42:25 + 8:47
14. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:54 + 12:16
15. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 14:17
16. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:17 + 16:39
17. Kubeček Josef LIP0400 SOS Mamuti z Lipovky 55:13 + 21:35
18. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:00 + 22:22
19. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 61:12 + 27:34
20. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 61:34 + 27:56
Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21C 5.50 km, 180 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8554

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 32:38 8774
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 1:15 8454
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 1:20 8433
4. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 34:55 + 2:17 8191
5. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 37:43 + 5:05 7475
6. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 5:20 7412
7. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 39:21 + 6:43 7058
8. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 7:06 6960
9. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 7:09 6948
10. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 7:14 6926
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 40:06 + 7:28 6867
12. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:08 + 7:30 6858
13. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 8:05 6709
14. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:46 + 8:08 6697
15. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 8:25 6624
16. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 41:46 + 9:08 6441
17. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 42:41 + 10:03 6207
18. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 43:04 + 10:26 6109
19. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 10:50 6007
20. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 43:55 + 11:17 5892
21. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:06 + 11:28 5845
22. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 12:01 5705
23. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 45:00 + 12:22 5615
24. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:17 + 13:39 5288
25. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 14:20 5113
26. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 47:26 + 14:48 4994
27. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:37 + 14:59 4947
28. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 49:14 + 16:36 4534
29. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:25 + 16:47 4488
30. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 17:01 4428
31. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:29 + 17:51 4215
32. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:07 + 18:29 4053
33. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 51:30 + 18:52 3956
34. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 21:06 3385
35. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:33 + 25:55 2155
36. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:55 + 27:17 1806

H21D 4.10 km, 90 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 36:56
2. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 5:17
3. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:09 + 21:13
4. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 68:10 + 31:14

H35C 5.20 km, 180 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 43:24
2. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 46:04 + 2:40
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:22 + 2:58
4. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 3:57
5. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 48:25 + 5:01
6. Etrlebachov Michal STH8301 SK Studenec 49:08 + 5:44
7. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 49:24 + 6:00
8. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:43 + 6:19
9. Albrecht David 0180001 HO Skol 52:32 + 9:08
10. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 54:42 + 11:18
11. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 56:14 + 12:50
12. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 58:36 + 15:12
13. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 15:52
14. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:40 + 17:16
15. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:36 + 19:12
16. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 63:15 + 19:51
17. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:18 + 20:54

H35D 4.00 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 40:12
2. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 1:19
3. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 42:01 + 1:49
4. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:13 + 2:01
5. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 43:17 + 3:05
6. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 44:45 + 4:33
7. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 45:59 + 5:47
8. Holý Michal 0120001 SK Kosořín 47:24 + 7:12
9. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 8:35
10. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 10:14
11. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:50 + 10:38
12. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 52:26 + 12:14
13. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 55:58 + 15:46
14. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 16:48
15. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 58:37 + 18:25
16. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 62:05 + 21:53
17. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 64:23 + 24:11
18. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 65:46 + 25:34
19. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 66:02 + 25:50
20. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 68:19 + 28:07
21. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 73:00 + 32:48
Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H45C 4.30 km, 80 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 32:08
2. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 36:15 + 4:07
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 36:56 + 4:48
4. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 39:44 + 7:36
5. Komín David PGP7405 SK Praga 39:51 + 7:43
6. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:55 + 7:47
7. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 40:13 + 8:05
8. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 40:19 + 8:11
9. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 8:20
10. Grusser Jan PHK7505 OK 99 Hradec Králové 42:23 + 10:15
11. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 42:58 + 10:50
12. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 10:58
13. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 45:20 + 13:12
14. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 45:22 + 13:14
15. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 46:16 + 14:08
16. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 46:48 + 14:40
17. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:46 + 15:38
18. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 47:55 + 15:47
19. Tomandl Jan 0020001 NOK HoRa 48:44 + 16:36
20. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:01 + 17:53
21. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 50:17 + 18:09
22. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 20:17
23. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:10 + 25:02
24. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:44 + 25:36
25. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 58:06 + 25:58
26. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:24 + 33:16
27. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 66:16 + 34:08
28. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 68:06 + 35:58
Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové DISK

H45D 3.00 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 33:28
2. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 0:11
3. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:46 + 0:18
4. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:57 + 0:29
5. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 36:34 + 3:06
6. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 37:05 + 3:37
7. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 39:03 + 5:35
8. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:25 + 5:57
9. Puš Roman STH7501 SK Studenec 39:39 + 6:11
10. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 39:41 + 6:13
11. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 39:54 + 6:26
12. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:07 + 6:39
13. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 7:00
14. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 40:53 + 7:25
15. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 41:10 + 7:42
16. Kubík Ondřej LPU7404 OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 8:26
17. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 43:37 + 10:09
18. Pešek Vladimír 0080001 TJ Sokol Košov 45:51 + 12:23
19. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:13 + 13:45
20. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:47 + 16:19
21. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 50:16 + 16:48
22. Šumpík Michal 0060002 Slavia HK 55:55 + 22:27
23. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 55:56 + 22:28
24. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 57:47 + 24:19
25. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:30 + 27:02
26. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:41 + 31:13
27. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 64:46 + 31:18
28. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:38 + 33:10
29. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 67:17 + 33:49
30. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 111:15 + 77:47
Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice DISK

H55C 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 32:26
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 34:38 + 2:12
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 36:27 + 4:01
4. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 37:16 + 4:50
5. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 6:11
6. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:20 + 7:54
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 8:33
8. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 41:30 + 9:04
9. Tupec Jiří VAM5801 OB Vamberk 45:24 + 12:58
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 46:35 + 14:09
11. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 46:41 + 14:15
12. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:05 + 14:39
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 47:51 + 15:25
14. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 65:44 + 33:18

H55D 3.10 km, 55 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 28:20
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 28:41 + 0:21
3. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 29:46 + 1:26
4. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:01 + 1:41
5. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 30:36 + 2:16
6. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 32:20 + 4:00
7. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 33:47 + 5:27
8. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 33:49 + 5:29
9. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 36:08 + 7:48
10. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 + 8:13
11. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 39:33 + 11:13
12. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 40:33 + 12:13
13. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 42:36 + 14:16
14. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 43:39 + 15:19
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 45:30 + 17:10
16. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 45:38 + 17:18
17. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 48:51 + 20:31
18. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 52:10 + 23:50
19. Čičovský Jiří SRK6502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:52 + 38:32
20. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 71:56 + 43:36
Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H65C 2.80 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 32:24
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 0:07
3. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 0:48
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 33:49 + 1:25
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:22 + 1:58
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:13 + 2:49
7. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 38:25 + 6:01
8. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 39:18 + 6:54
9. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 39:46 + 7:22
10. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 40:03 + 7:39
11. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 11:07
12. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:18 + 12:54
13. Šroler Zdeněk KUN5201 OB Kunvald 45:23 + 12:59
14. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:27 + 13:03
15. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:54 + 13:30
16. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 47:15 + 14:51

H65D 2.90 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 31:01
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 34:29 + 3:28
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 + 5:32
4. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 37:17 + 6:16
5. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:58 + 6:57
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 8:45
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 42:16 + 11:15
8. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 12:48

H75C 2.40 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:37
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 36:04 + 1:27
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 44:47 + 10:10
4. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 10:42
5. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 52:30 + 17:53
6. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 29:13
Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové DISK

HDR 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner Martin PHK1501 OK 99 Hradec Králové 20:34
2. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 22:36 + 2:02
3. Komín Kryštof DFT1201 XXX 23:33 + 2:59
4. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 24:32 + 3:58
5. Novotný Matouš XXX XXX 26:27 + 5:53
6. Plocek Jakub SNA1203 TJ START Náchod 26:59 + 6:25
7. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 27:10 + 6:36
8. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 28:08 + 7:34
9. Zollmann David HOR TJ Jiskra Hořice 28:11 + 7:37
10. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 30:24 + 9:50
11. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 31:09 + 10:35
12. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 31:39 + 11:05
13. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:11 + 11:37
14. Potštejnský Vítek 0040002 Doudleby nad Orlicí 32:23 + 11:49
15. Cichý David PHK1301 OK 99 Hradec Králové 33:07 + 12:33
16. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 34:11 + 13:37
17. Dubrovská Tereza SHK1550 OK Slavia Hradec Králové 34:57 + 14:23
18. Svejštil Dominik ZAM1501 OB TJ Sokol Žamberk 35:44 + 15:10
19. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 15:14
20. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 37:06 + 16:32
21. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 37:19 + 16:45
22. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 37:26 + 16:52
23. Solánský Ondřej XXX XXX 39:41 + 19:07
24. Vrábel Ondřej PHK1500 OK 99 Hradec Králové 40:13 + 19:39
25. Potůček Jáchym 0210001 Potůčkovi 40:19 + 19:45
26. Vošvrdová Eliška 0110001 Kbelnice 40:31 + 19:57
27. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 40:46 + 20:12
28. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 41:00 + 20:26
29. Tihon Jan PHK OK 99 Hradec Králové 42:23 + 21:49
30. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 43:53 + 23:19
31. Kuklík Tomáš XXX XXX 48:44 + 28:10
32. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 52:24 + 31:50
33. Holý Lukáš 0120002 SK Kosořín 53:10 + 32:36
34. Kolínová Anita DKP1851 Oddíl OB Kotlářka 56:28 + 35:54
35. Školník Antonín BRU1700 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:48 + 38:14
36. Maclová Adina LPU1951 OK Lokomotiva Pardubice 66:40 + 46:06
37. Lenner Norbert LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:29 + 46:55
Miláčková Eva PDY1598 Běhej Poděbrady DISK
Maráková Sofie PDY1599 Běhej Poděbrady DISK
Kratochvílová Amálie xxx XXX DISK

P 2.60 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zamouřil Jáchym 0100001 RajP 20:43
2. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 27:16 + 6:33
3. Munzar Petr 0160003 OBR 29:04 + 8:21
4. Hurdálek Tomáš KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:14 + 8:31
5. Maye Jiří XXX XXX 30:09 + 9:26
6. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 9:37
7. Vlk Daniel xxx XXX 30:41 + 9:58
8. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 12:12
9. Čížková Dana SHK7752 OK Slavia Hradec Králové 35:34 + 14:51
10. Hanousek Václav 0070001 Jičín 002 35:37 + 14:54
11. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 39:23 + 18:40
12. Kučerová Petra XXX XXX 40:12 + 19:29
13. Michalec Vojtěch PHK OK 99 Hradec Králové 40:17 + 19:34
14. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:18 + 19:35
15. Vítek Antoš NPA1201 SK LOB Nová Paka 41:25 + 20:42
16. Munzarová Michala 0160002 OBR 41:41 + 20:58
17. Šlambora Ondřej xxx XXX 42:44 + 22:01
18. Krstochvílová Anna xxx XXX 43:31 + 22:48
19. Juška Jiří 0190001 nereg 45:30 + 24:47
20. Potštejnský Vojtěch 0040001 Doudleby nad Orlicí 48:15 + 27:32
21. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:30 + 28:47
22. Vojtíšek Roman KOR7101 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:32 + 28:49
23. Korbelová Petra 0050001 Nový Hradec Králové 50:19 + 29:36
24. Novák Jan XXX XXX 52:31 + 31:48
25. Borovičková Vendula 0150001 Sportcentrum Jičín - neregistr. 54:40 + 33:57
26. Štreklová+Štrekl Simone+Marek XXX XXX 54:52 + 34:09
27. Kubíková Irena LPU6956 OK Lokomotiva Pardubice 55:10 + 34:27
28. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:32 + 34:49
29. Vošvrda Michal 0110002 Kbelnice 58:43 + 38:00
30. Kratochvílová Adéla xxx XXX 58:51 + 38:08
31. Paloušová Sofie xxx XXX 58:52 + 38:09
32. Stránská Zuzana SHK7754 OK Slavia Hradec Králové 60:24 + 39:41
33. Rutová Romana XXX XXX 61:57 + 41:14
34. Nonner Jan JIL OK Jilemnice 69:36 + 48:53
35. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 71:46 + 51:03
36. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 81:23 + 60:40
37. Voňková Simona 0130002 Neregistrovaný 83:12 + 62:29
38. Julišová Jitka ZAM7151 OB TJ Sokol Žamberk 90:52 + 70:09
39. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 92:24 + 71:41
40. Kovářová Milena SJH5350 SOS Jindřichův Hradec 95:02 + 74:19

T 4.50 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 41:06
2. Maňák Matěj XXX XXX 41:35 + 0:29
3. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 46:37 + 5:31
4. Růžička Karel 0130001 Neregistrovaný 49:17 + 8:11
5. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 52:47 + 11:41
6. Jahoda Jiří 0030003 (j)Elita 57:40 + 16:34
7. Nárovec Václav XXX XXX 60:08 + 19:02
8. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 67:47 + 26:41
9. Vít Ladislav XXX XXX 68:28 + 27:22
10. Hruša Petr 0140001 Vysoká nad Labem 69:39 + 28:33
11. Kovářová Lenka SJH8651 SOS Jindřichův Hradec 77:02 + 35:56
12. Sommer Jaroslav 0030001 (j)Elita 88:52 + 47:46
13. Urban Radek XXX XXX 88:59 + 47:53
14. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:05 + 47:59
15. Procházka Martin 0170002 Tatrmani 104:39 + 63:33
16. Fejfar Libor XXX XXX 110:58 + 69:52
17. Markoš Martin 0030002 (j)Elita 116:11 + 75:05
18. Kratochvíl Aleš xxx XXX 138:56 + 97:50
19. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 160:08 + 119:02