Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šňupárková Barborka | PGP1152 | SK Praga | 24:11 | ||
2. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 26:20 | + 2:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 11:45 | ||
2. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 13:59 | + 2:14 | |
3. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 16:43 | + 4:58 | |
4. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 20:45 | + 9:00 | |
5. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 21:26 | + 9:41 | |
6. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 25:18 | + 13:33 | |
7. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 27:36 | + 15:51 | |
8. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 29:31 | + 17:46 | |
9. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 37:19 | + 25:34 | |
10. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 39:38 | + 27:53 | |
11. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 49:43 | + 37:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 10:38 | ||
2. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 12:08 | + 1:30 | |
3. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 15:25 | + 4:47 | |
4. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | Radioelektronika Cheb | 17:22 | + 6:44 | |
5. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 17:51 | + 7:13 | |
6. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 26:07 | + 15:29 | |
7. | Povišerová Aneta | MLA1050 | MLOK Mariánské Lázně | 38:17 | + 27:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 14:38 | ||
2. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 15:07 | + 0:29 | |
3. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 15:17 | + 0:39 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 16:05 | + 1:27 | |
5. | Hrabánková Kateřina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 17:21 | + 2:43 | |
6. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 17:50 | + 3:12 | |
7. | Nejedlá Barbora | ONO0750 | SKOB Ostrov | 19:22 | + 4:44 | |
8. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 20:43 | + 6:05 | |
9. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 21:35 | + 6:57 | |
10. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 22:46 | + 8:08 | |
11. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:09 | + 11:31 | |
12. | Peřinová Eliška | SKV0755 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:27 | + 15:49 | |
13. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 41:50 | + 27:12 | |
Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Mattesová Pavla | BSO0750 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 13:29 | ||
2. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | KOS Slavia Plzeň | 13:32 | + 0:03 | |
3. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 14:16 | + 0:47 | |
4. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 14:26 | + 0:57 | |
5. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 14:43 | + 1:14 | |
6. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 15:13 | + 1:44 | |
7. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 16:59 | + 3:30 | |
8. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 20:52 | + 7:23 | |
9. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 21:37 | + 8:08 | |
10. | Peřinová Zuzana | SKV0551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:42 | + 8:13 | |
11. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 22:08 | + 8:39 | |
12. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:12 | + 8:43 | |
Pekárková Bára | ONO0655 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 21:02 | ||
2. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 21:08 | + 0:06 | |
Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 17:15 | 5226 | ||
2. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 17:23 | + 0:08 | 5187 | |
3. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:07 | + 0:52 | 4973 | |
4. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:56 | + 1:41 | 4735 | |
5. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 20:04 | + 2:49 | 4404 | |
6. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 20:09 | + 2:54 | 4380 | |
7. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 20:19 | + 3:04 | 4332 | |
8. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 21:18 | + 4:03 | 4045 | |
9. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 21:48 | + 4:33 | 3899 | |
10. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 22:39 | + 5:24 | 3651 | |
11. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 23:14 | + 5:59 | 3481 | |
12. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 28:55 | + 11:40 | 1823 | |
13. | Eretová Kateřina | SKV8651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:59 | + 15:44 | 637 | |
14. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 40:24 | + 23:09 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 17:17 | ||
2. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:50 | + 1:33 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 19:26 | + 2:09 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 19:26 | + 2:09 | |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 19:48 | + 2:31 | |
6. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 21:05 | + 3:48 | |
7. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 23:46 | + 6:29 | |
8. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 24:29 | + 7:12 | |
9. | Romová Kateřina | KRL8051 | Kometa Kralovice | 27:44 | + 10:27 | |
10. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 29:11 | + 11:54 | |
11. | Váchová Ilona | 0050001 | Ski klub Karlovy Vary | 30:13 | + 12:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 16:18 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 17:44 | + 1:26 | |
3. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:50 | + 1:32 | |
3. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 17:50 | + 1:32 | |
5. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 18:39 | + 2:21 | |
6. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 19:25 | + 3:07 | |
7. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 19:51 | + 3:33 | |
8. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:07 | + 3:49 | |
9. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:24 | + 4:06 | |
10. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:01 | + 4:43 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 22:35 | + 6:17 | |
12. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 23:04 | + 6:46 | |
13. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 23:45 | + 7:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 16:38 | ||
2. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:08 | + 2:30 | |
3. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 22:26 | + 5:48 | |
4. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:34 | + 6:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 20:33 | ||
2. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 21:39 | + 1:06 | |
3. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 21:54 | + 1:21 | |
4. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 26:16 | + 5:43 | |
5. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | OOB Aš | 28:00 | + 7:27 | |
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 43:04 | + 22:31 | |
7. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 43:38 | + 23:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klier Šimon | MLA1101 | MLOK Mariánské Lázně | 29:54 | ||
2. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 57:12 | + 27:18 | |
Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 11:09 | ||
2. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 13:20 | + 2:11 | |
3. | Kváč Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | 15:42 | + 4:33 | |
4. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 19:39 | + 8:30 | |
5. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 25:54 | + 14:45 | |
6. | Skalský David | MLA1201 | MLOK Mariánské Lázně | 28:49 | + 17:40 | |
7. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:51 | + 18:42 | |
MS | Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | 49:37 | + 38:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 11:27 | ||
2. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 13:05 | + 1:38 | |
3. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 14:10 | + 2:43 | |
4. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 14:41 | + 3:14 | |
5. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 15:24 | + 3:57 | |
6. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 15:54 | + 4:27 | |
7. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | SK Praga | 16:22 | + 4:55 | |
8. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 21:23 | + 9:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 13:07 | ||
2. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 13:08 | + 0:01 | |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 13:11 | + 0:04 | |
4. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 14:09 | + 1:02 | |
5. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 14:21 | + 1:14 | |
6. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 14:45 | + 1:38 | |
7. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:13 | + 2:06 | |
8. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:22 | + 2:15 | |
9. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 16:30 | + 3:23 | |
10. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 17:03 | + 3:56 | |
11. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 17:08 | + 4:01 | |
12. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 17:26 | + 4:19 | |
13. | Beneš Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | 17:35 | + 4:28 | |
14. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 20:15 | + 7:08 | |
15. | Vilém Štěpán | VLI0902 | Slavia Liberec orienteering | 21:33 | + 8:26 | |
16. | Pjenčák Adam | MAS0802 | OOB Aš | 27:47 | + 14:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 14:21 | ||
2. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 14:39 | + 0:18 | |
3. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 15:53 | + 1:32 | |
4. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 17:13 | + 2:52 | |
5. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 17:53 | + 3:32 | |
6. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 18:06 | + 3:45 | |
7. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 19:09 | + 4:48 | |
8. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 22:24 | + 8:03 | |
9. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 24:16 | + 9:55 | |
10. | Sedláček David | SRK0508 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:34 | + 10:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 15:29 | 6088 | ||
2. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:25 | + 0:56 | 5749 | |
3. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 16:29 | + 1:00 | 5725 | |
4. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 17:10 | + 1:41 | 5477 | |
5. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:16 | + 1:47 | 5441 | |
6. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:27 | + 1:58 | 5374 | |
7. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 17:31 | + 2:02 | 5350 | |
8. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 17:39 | + 2:10 | 5302 | |
9. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:55 | + 3:26 | 4842 | |
10. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 19:34 | + 4:05 | 4606 | |
11. | Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | 19:48 | + 4:19 | 4521 | |
12. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 20:20 | + 4:51 | 4328 | |
13. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 22:32 | + 7:03 | 3529 | |
14. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 22:39 | + 7:10 | 3487 | |
15. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 22:46 | + 7:17 | 3444 | |
16. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:07 | + 7:38 | 3317 | |
17. | Frank Jiří | MAS9600 | OOB Aš | 23:11 | + 7:42 | 3293 | |
18. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 23:54 | + 8:25 | 3033 | |
19. | Šulc Marek | MAS9302 | OOB Aš | 23:58 | + 8:29 | 3009 | |
20. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 25:01 | + 9:32 | 2628 | |
21. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 29:29 | + 14:00 | 1006 | |
Preibisch Jan | MLA8300 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 16:10 | ||
2. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 17:09 | + 0:59 | |
3. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 17:42 | + 1:32 | |
4. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 18:11 | + 2:01 | |
5. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 18:41 | + 2:31 | |
6. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 18:43 | + 2:33 | |
7. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 19:26 | + 3:16 | |
8. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:28 | + 4:18 | |
9. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:55 | + 4:45 | |
9. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 20:55 | + 4:45 | |
11. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 25:38 | + 9:28 | |
12. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:30 | + 11:20 | |
13. | Kalousek Zdeněk | 0040001 | Kalouskovi | 30:35 | + 14:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:43 | ||
2. | Pekárek Martin | ONO7203 | SKOB Ostrov | 16:41 | + 0:58 | |
3. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 17:43 | + 2:00 | |
4. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:18 | + 3:35 | |
5. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:09 | + 4:26 | |
6. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:41 | + 4:58 | |
7. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 20:55 | + 5:12 | |
8. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 21:28 | + 5:45 | |
9. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 21:44 | + 6:01 | |
10. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:31 | + 6:48 | |
11. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 22:50 | + 7:07 | |
12. | Nádeníček Josef | NEK7000 | Nejdek Orienteering | 22:59 | + 7:16 | |
13. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 23:16 | + 7:33 | |
14. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 23:50 | + 8:07 | |
15. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:58 | + 8:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 13:34 | ||
2. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 15:54 | + 2:20 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 18:52 | + 5:18 | |
4. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22:16 | + 8:42 | |
5. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:48 | + 9:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 17:24 | ||
2. | Böhm Eduard | 0010001 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 20:43 | + 3:19 | |
3. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 20:47 | + 3:23 | |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 21:15 | + 3:51 | |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 21:15 | + 3:51 | |
6. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 21:40 | + 4:16 | |
7. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 33:01 | + 15:37 | |
8. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 49:32 | + 32:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 19:57 | ||
2. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:06 | + 2:09 | |
3. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 22:42 | + 2:45 | |
4. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 23:35 | + 3:38 | |
5. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 26:42 | + 6:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 26:37 | ||
2. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 32:10 | + 5:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gabriel Vojtěch | ONO | SKOB Ostrov | 17:24 | ||
2. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 20:15 | + 2:51 | |
3. | Materna Josef | 0100001 | JM | 20:26 | + 3:02 | |
4. | Pavel Jan | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 20:55 | + 3:31 | |
5. | Řehořek Jaroš | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:09 | + 3:45 | |
6. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 23:18 | + 5:54 | |
7. | Gabrielová Markéta | ONO | SKOB Ostrov | 34:57 | + 17:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Ronja | STB1453 | TJ Stadion Nový Bor | 13:37 | ||
2. | Gelnerová Martina | KRL7850 | Kometa Kralovice | 17:49 | + 4:12 | |
3. | Klier Matyáš | nereg. | 18:42 | + 5:05 | ||
4. | Suchá Edita | LPM1650 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:16 | + 9:39 | |
5. | Stehlíková Kateřina | LPM7750 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:28 | + 9:51 | |
6. | Rambousek Marek | BSO1400 | KOB Baník Sokolov | 25:14 | + 11:37 | |
7. | Pinkr Lukáš | 0060001 | HCE | 27:42 | + 14:05 | |
8. | Povišerová Lucie | MLA1350 | MLOK Mariánské Lázně | 28:53 | + 15:16 | |
9. | Petýrková Karolína | NEK0851 | Nejdek Orienteering | 31:11 | + 17:34 | |
10. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 33:28 | + 19:51 | |
11. | Petrušová Anna | MLA1550 | MLOK Mariánské Lázně | 40:59 | + 27:22 |