Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Chrastava
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ovčí hora
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Vokál Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Vydra Ivan - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného podzimně slunného počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10L 4.20 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 27:37
2. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 31:01 + 3:24
3. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 5:58
4. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 38:43 + 11:06
5. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 41:43 + 14:06

D10 1.80 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 18:38
2. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 23:51 + 5:13
3. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 25:08 + 6:30
4. Bader Tyra DE070214 Post SV Dresden 26:45 + 8:07
5. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 33:49 + 15:11
6. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:20 + 18:42
7. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 38:54 + 20:16
8. Klotz Mathilda DE064936 SV Robotron Dresden 39:05 + 20:27
9. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 41:05 + 22:27
10. Brzobohatá Eliška KDZ1150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 44:34 + 25:56
11. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 54:04 + 35:26
12. Kovaříková Anna Frýdlant 70:15 + 51:37
Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering DISK
Höbig Helena SV Bad Düben DISK

D12 2.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 22:06
2. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46 + 1:40
3. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 23:55 + 1:49
4. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 23:56 + 1:50
5. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 27:07 + 5:01
6. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 27:18 + 5:12
7. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 6:45
8. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 31:07 + 9:01
9. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 31:32 + 9:26
10. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 32:05 + 9:59
11. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 33:13 + 11:07
12. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 33:54 + 11:48
13. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 34:55 + 12:49
14. Förster Magdalena OL-Team Wehrsdorf 38:58 + 16:52
15. Míková Sofie JJN0950 C Team Jizerky 41:31 + 19:25
16. Jiráková Adéla JJN1052 C Team Jizerky 45:40 + 23:34

D14 2.70 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 32:06
2. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 34:03 + 1:57
3. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 3:40
4. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 37:18 + 5:12
5. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 37:20 + 5:14
6. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 37:46 + 5:40
7. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 40:21 + 8:15
8. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 44:43 + 12:37
9. Mastníková Lenka JJN0854 C Team Jizerky 48:06 + 16:00
10. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 51:02 + 18:56
11. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 52:25 + 20:19
12. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 53:42 + 21:36
13. Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 55:37 + 23:31
14. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 59:14 + 27:08
15. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 60:40 + 28:34
16. Zlatušková Sofie TUR0852 C OOB TJ Turnov 62:52 + 30:46
Oertelt Chalia DE071098 OL Görlitz 97:18 + 65:12

D16 3.00 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 30:15
2. Roßner Jule DE039111 OK Leipzig 31:02 + 0:47
3. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 33:01 + 2:46
4. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 33:15 + 3:00
5. Balcarová Marie LLI0652 C LOK-o Liberec 39:43 + 9:28
6. Hänsel Flora DE030169 SV Lengefeld 39:50 + 9:35
7. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:56 + 12:41
8. Knuth Sara DE059945 OLV Potsdam 44:05 + 13:50
9. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 44:59 + 14:44
10. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 45:15 + 15:00
11. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 45:45 + 15:30
12. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 45:46 + 15:31
13. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 47:18 + 17:03
14. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 48:02 + 17:47
15. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:10 + 17:55
16. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 103:15 + 73:00

D18 3.40 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmann Hanne DE050547 USV TU Dresden 43:05
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:18 + 6:13
3. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 56:18 + 13:13
4. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 103:51 + 60:46

D20 3.70 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wartewig Anna DE040340 USV TU Dresden 46:40
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:13 + 9:33
3. Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 71:26 + 24:46

D21L 4.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6601

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 45:20 7082
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 49:23 + 4:03 6536
3. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 51:59 + 6:39 6185
4. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 52:33 + 7:13
5. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 55:19 + 9:59 5735
6. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 55:20 + 10:00 5732
7. Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 56:12 + 10:52 5615
8. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:27 + 19:07 4502
9. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 70:11 + 24:51 3728
10. Hříchová Jana 0040001 Rokycany 84:16 + 38:56
11. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 87:40 + 42:20 1368

D21K 3.70 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3355

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:13 3492
2. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:11 + 1:58 3364
3. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 53:35 + 4:22 3207
4. Pidrmanová Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 55:54 + 6:41 3056
5. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 59:30 + 10:17 2820
6. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 59:57 + 10:44 2791
7. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 61:24 + 12:11 2696
8. Wagner Sabine DE036349 SG Zittau Süd 62:51 + 13:38
9. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 64:25 + 15:12 2499
10. Kočí Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 64:41 + 15:28 2482
11. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 66:26 + 17:13 2367
12. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 80:07 + 30:54 1473
13. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV Berlin 81:37 + 32:24
14. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 83:05 + 33:52 1279
15. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 85:11 + 35:58 1142

D35 3.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 40:42
2. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 42:07 + 1:25
3. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 42:23 + 1:41
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 5:03
5. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 46:02 + 5:20
6. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 50:28 + 9:46
7. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 58:11 + 17:29
8. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 61:44 + 21:02
9. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 66:26 + 25:44
10. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 67:30 + 26:48

D40 3.30 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hugelshofer Barbara DE071410 OLC Waldrose 41:56
2. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 42:18 + 0:22
3. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 43:13 + 1:17
4. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 43:55 + 1:59
5. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 45:07 + 3:11
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 46:35 + 4:39
7. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 46:38 + 4:42
8. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 52:41 + 10:45
9. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 53:09 + 11:13
10. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 53:22 + 11:26
11. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 56:57 + 15:01
12. Jakubská Jitka TAP8152 C KOB Tretra Praha 57:30 + 15:34
13. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:11 + 19:15
14. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 68:42 + 26:46
15. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 70:58 + 29:02
16. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 75:36 + 33:40
17. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 79:39 + 37:43
18. Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 88:33 + 46:37

D45 3.10 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 33:01
2. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 39:13 + 6:12
3. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 40:09 + 7:08
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 41:09 + 8:08
5. Špeldová Magdaléna BOR7551 C OK Jiskra Nový Bor 43:18 + 10:17
6. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 44:05 + 11:04
7. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 44:30 + 11:29
8. Mairichová Radka JJN7450 C Team Jizerky 46:29 + 13:28
9. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 47:36 + 14:35
10. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 48:23 + 15:22
11. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 48:30 + 15:29
12. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:21 + 16:20
13. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 49:22 + 16:21
14. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 57:12 + 24:11
15. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 59:09 + 26:08
16. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 60:40 + 27:39
17. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 62:31 + 29:30
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 67:17 + 34:16
19. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:03 + 36:02
20. Borrmann Bianca DE036159 OL Görlitz 73:37 + 40:36
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:48 + 44:47
22. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 78:29 + 45:28
23. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 92:11 + 59:10
24. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 100:48 + 67:47

D50 3.10 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 34:45
2. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:01 + 2:16
3. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:24 + 2:39
4. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 37:32 + 2:47
5. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 38:40 + 3:55
6. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 39:55 + 5:10
7. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:26 + 5:41
8. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 41:05 + 6:20
9. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 44:11 + 9:26
10. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 44:35 + 9:50
11. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 45:36 + 10:51
12. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:41 + 11:56
13. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 48:30 + 13:45
14. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 51:34 + 16:49
15. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 51:41 + 16:56
16. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 19:49
17. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 56:22 + 21:37
18. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 56:29 + 21:44
19. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 58:18 + 23:33
20. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 60:05 + 25:20
21. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 60:07 + 25:22
22. Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec 60:17 + 25:32
23. Schmiedeberg Anke DE030987 SV Turbine Neubrandenburg 60:42 + 25:57
24. Žihlová Lucie LLI6952 C LOK-o Liberec 66:28 + 31:43
25. Schulz-Coppi Uta USV TU Dresden 68:23 + 33:38
26. Kohl Ina DE049037 OL Team Pulsnitz 78:23 + 43:38
27. Kaufmann Constance DE053187 USV TU Dresden 84:15 + 49:30
28. Krakorova Iva 0170001 Neregistrovana - malesice 101:25 + 66:40

D55 2.70 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 41:24
2. Hellmann Kerstin DE019626 USV TU Dresden 41:49 + 0:25
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 42:08 + 0:44
4. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 46:44 + 5:20
5. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 47:15 + 5:51
6. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 48:39 + 7:15
7. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 54:13 + 12:49
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 54:15 + 12:51
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 57:39 + 16:15

D60 2.80 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 37:03
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 38:44 + 1:41
3. Fritzsche Martina DE017886 USG Chemnitz 41:35 + 4:32
4. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 43:13 + 6:10
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 43:55 + 6:52
6. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 49:33 + 12:30
7. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 52:49 + 15:46
8. Kretzschmar Ute DE016292 USV TU Dresden 57:12 + 20:09
9. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 59:33 + 22:30

D65 2.80 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 42:32
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 46:39 + 4:07
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 46:52 + 4:20
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 47:38 + 5:06
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 56:33 + 14:01
6. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 56:43 + 14:11
7. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 69:27 + 26:55
8. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:23 + 27:51
9. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:10 + 32:38

D70 2.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 47:47
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 52:27 + 4:40
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 61:24 + 13:37
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK

D75 1.90 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 45:09
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 47:51 + 2:42
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 50:33 + 5:24
4. Renger Rita SV Robotron Dresden 66:33 + 21:24
Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec DISK

H10 2.50 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 19:42
2. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:27 + 1:45
3. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 22:55 + 3:13
4. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 23:53 + 4:11
5. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 28:03 + 8:21
6. Bahník Václav JJN1102 C Team Jizerky 29:02 + 9:20
7. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 29:50 + 10:08
8. Jakubský Pavel TAP1109 C KOB Tretra Praha 31:00 + 11:18
9. Förster Johann OL-Team Wehrsdorf 31:18 + 11:36
10. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 33:47 + 14:05
11. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 34:24 + 14:42
12. Kašše Jakub 0190001 HO Jurije Gagarina 36:42 + 17:00
13. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 39:54 + 20:12
14. Jůza Bruno KDZ1200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 40:44 + 21:02
15. Fremder Liam OL-Team Wehrsdorf 46:30 + 26:48
16. Tuma Benjamin 0070001 Tumici 46:42 + 27:00
17. Kvasnička Jakub KDZ1100 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 50:26 + 30:44
18. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:03 + 31:21
Moučka Ondřej JJN1005 Team Jizerky 64:44 + 45:02

H10L 4.20 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:44
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 27:14 + 3:30
3. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 30:29 + 6:45
4. Lange Marius USV TU Dresden 30:32 + 6:48
5. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 30:40 + 6:56
6. Kašše Matěj 0190003 HO Jurije Gagarina 32:31 + 8:47
7. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 33:21 + 9:37
8. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 35:08 + 11:24
9. Petráň Lukáš TAP1200 C KOB Tretra Praha 36:54 + 13:10
10. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 38:18 + 14:34
11. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 44:27 + 20:43
12. Havlíček Tomáš TUR1110 C OOB TJ Turnov 44:34 + 20:50
13. Handrk Adam 0120001 Handrci 45:34 + 21:50
14. Husák Jakub NNN 57:47 + 34:03
15. Vozka Ondřej 0150001 Liberec 60:39 + 36:55
16. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:39 + 37:55
17. Ponc Sébastien FYD1201 C Jizerský klub OB Frýdlant 78:45 + 55:01
18. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 81:01 + 57:17
19. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 86:48 + 63:04
Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering DISK

H12 2.70 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 22:49
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 22:49
3. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 23:37 + 0:48
4. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 27:16 + 4:27
5. Přinda Vojta VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 29:53 + 7:04
6. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 30:16 + 7:27
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 31:30 + 8:41
8. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 31:42 + 8:53
9. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 32:51 + 10:02
10. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 33:26 + 10:37
11. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 35:37 + 12:48
12. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 35:52 + 13:03
13. Klotz Arthur DE052519 SV Robotron Dresden 42:38 + 19:49
14. Hähnel Ron DE057436 OL-Team Wehrsdorf 49:16 + 26:27
15. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 50:44 + 27:55
16. Pilař František CEP0900 Čepíci 53:39 + 30:50
17. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 53:54 + 31:05
18. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 55:11 + 32:22
19. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 60:19 + 37:30
20. Foršt Bruno DOR0905 C OK Dobříš 62:43 + 39:54
Lange Julian USV TU Dresden 37:55 + 15:06
Knoppik Martin DE056438 SV Robotron Dresden 42:43 + 19:54

H14 3.00 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:19
2. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 30:30 + 0:11
3. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 31:47 + 1:28
4. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 32:32 + 2:13
5. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 33:00 + 2:41
6. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 35:57 + 5:38
7. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:08 + 5:49
8. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 37:29 + 7:10
9. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 38:31 + 8:12
10. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 39:43 + 9:24
11. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 40:31 + 10:12
12. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 41:34 + 11:15
13. Oravec Viktor JJN0802 C Team Jizerky 48:24 + 18:05
14. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 50:22 + 20:03
15. Höbig Felix DE053468 SV Bad Düben 52:13 + 21:54
16. Knuth Gergely DE059953 OLV Potsdam 53:21 + 23:02
17. Svoboda Vojtěch KDZ0701 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 59:30 + 29:11
18. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 60:30 + 30:11
19. Neumann Rasmus DE030151 SV Lengefeld 63:13 + 32:54
20. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 63:39 + 33:20
21. Fremder Linus DE057808 OL-Team Wehrsdorf 65:32 + 35:13
22. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 84:02 + 53:43
Eckstädt Oliver DE052527 SV Robotron Dresden DISK

H16 3.40 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hähnel Per DE044946 OL-Team Wehrsdorf 38:41
2. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 43:08 + 4:27
3. Mastník Ondřej JJN0501 C Team Jizerky 43:28 + 4:47
4. Balla Georg DE053111 SV Robotron Dresden 55:26 + 16:45
5. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 55:54 + 17:13
6. Knoppik Philipp DE054713 SV Robotron Dresden 67:40 + 28:59

H18 3.70 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 39:27
2. Petzold Kuno DE047304 SV Robotron Dresden 41:13 + 1:46
3. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 55:27 + 16:00
4. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 56:05 + 16:38
5. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 57:47 + 18:20
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:31 + 19:04
7. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:49 + 23:22
8. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 95:56 + 56:29

H21K 3.80 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1150

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 47:42 1273
2. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:07 + 8:25 1091
3. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 56:19 + 8:37 1087
4. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:25 + 9:43 1063
5. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 80:14 + 32:32 572
Tabka Slim DE064514 SV IHW Alex 78 Berlin DISK

H21L 5.20 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6142

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 37:48
2. Hradec Pavel TUR8801 C OOB TJ Turnov 39:43 + 1:55 6770
3. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 41:04 + 3:16
4. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 44:42 + 6:54 6078
5. Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul 45:45 + 7:57
6. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 46:43 + 8:55
7. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 48:18 + 10:30 5578
8. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:34 + 10:46 5541
9. Friedländer Emil DE017802 SV Robotron Dresden 48:43 + 10:55
10. Zelenin Anatoly DE028958 USV TU Dresden 49:27 + 11:39
11. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 49:46 + 11:58 5375
12. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 50:14 + 12:26 5310
13. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 50:22 + 12:34 5291
14. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 51:20 + 13:32
15. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 51:39 + 13:51 5113
16. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 52:48 + 15:00 4953
17. Riebisch Martin USV TU Dresden 53:58 + 16:10
18. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 54:27 + 16:39
19. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 54:51 + 17:03
20. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 54:59 + 17:11 4650
21. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 56:31 + 18:43 4437
22. Peters Nils DE054812 USV TU Dresden 57:49 + 20:01
23. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 58:55 + 21:07 4104
24. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 59:33 + 21:45
25. Richter Friedmar DE024401 USV TU Dresden 60:49 + 23:01
26. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 61:50 + 24:02 3699
27. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 61:56 + 24:08 3685
28. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 62:20 + 24:32 3630
29. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 62:40 + 24:52 3584
30. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 62:55 + 25:07 3549
31. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 63:42 + 25:54
32. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 65:01 + 27:13 3257
33. Bouda Petr NNN 67:36 + 29:48
34. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 69:34 + 31:46
35. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 73:41 + 35:53 2054
36. Řehoř Filip JJN9200 C Team Jizerky 85:20 + 47:32 437
37. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 120:29 + 82:41 0

H35 4.80 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 44:01
2. Kašše Jakub 0190002 HO Jurije Gagarina 47:08 + 3:07
3. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:33 + 3:32
4. Albrecht David 0180001 HO Skol 50:31 + 6:30
5. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 52:06 + 8:05
6. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 56:12 + 12:11
7. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 59:23 + 15:22
8. Kraemer Peter DE029378 Post SV Dresden 62:26 + 18:25
9. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 63:32 + 19:31
10. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 64:45 + 20:44
11. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 66:12 + 22:11
12. Mieske Frank DE035581 Kaulsdorfer OLV Berlin 68:07 + 24:06
13. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 69:21 + 25:20
14. Blumtritt František BOR8500 C OK Jiskra Nový Bor 73:43 + 29:42
15. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 93:05 + 49:04
16. Jůza David KDZ8200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 103:41 + 59:40

H40 4.50 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schöne André DE025988 OL-Team Wehrsdorf 48:31
2. Fremder Lars DE017711 OL-Team Wehrsdorf 50:18 + 1:47
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 51:02 + 2:31
4. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 54:09 + 5:38
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 54:35 + 6:04
6. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:34 + 7:03
7. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 57:33 + 9:02
8. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 58:32 + 10:01
9. Müller Kai DE032975 - Dresden - 63:01 + 14:30
10. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 63:26 + 14:55
11. Röhner Uwe DE024790 SV IHW Alex 78 Berlin 65:10 + 16:39
12. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 68:52 + 20:21
13. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 71:48 + 23:17
14. Jakubský Ondřej TAP7700 C KOB Tretra Praha 75:45 + 27:14
15. Nowack Lars DE067435 OL Görlitz 76:36 + 28:05
16. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 77:38 + 29:07
17. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 88:13 + 39:42
18. Klotz Christian DE060059 SV Robotron Dresden 99:13 + 50:42
19. Válek Ondřej 0050001 Aktivit 104:21 + 55:50
20. Čermák Petr 0140001 Au 123:46 + 75:15
21. Drápalík Jan 0140002 Au 133:32 + 85:01
Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul DISK

H45 3.60 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 37:02
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 37:17 + 0:15
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 39:39 + 2:37
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 39:49 + 2:47
5. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 40:06 + 3:04
6. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 42:14 + 5:12
7. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 42:25 + 5:23
8. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 42:41 + 5:39
9. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 6:38
10. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 44:58 + 7:56
11. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:28 + 11:26
12. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 49:50 + 12:48
13. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 50:14 + 13:12
14. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 51:33 + 14:31
15. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 53:11 + 16:09
16. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 53:54 + 16:52
17. Kvasnička Ladislav KDZ7400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 55:15 + 18:13
18. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 58:06 + 21:04
19. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 58:49 + 21:47
20. Petr Hartl 0100001 Hartlovi 59:22 + 22:20
21. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 59:49 + 22:47
22. Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:33 + 25:31
23. Borrmann Sven DE011440 OL Görlitz 62:34 + 25:32
24. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 63:42 + 26:40
25. Lange Stephan USV TU Dresden 66:38 + 29:36
26. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:56 + 29:54
27. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 68:50 + 31:48
28. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:43 + 36:41
29. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 85:04 + 48:02
30. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 87:16 + 50:14
31. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 87:21 + 50:19

H50 3.60 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils DE025805 SV Turbine Neubrandenburg 32:23
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:21 + 5:58
3. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 39:20 + 6:57
4. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 40:55 + 8:32
5. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 42:29 + 10:06
6. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 11:03
7. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 47:12 + 14:49
8. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 47:38 + 15:15
9. Kaufmann Torsten DE029443 USV TU Dresden 47:39 + 15:16
10. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:44 + 17:21
11. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:02 + 19:39
12. Hänsel Jörg DE019098 SV Lengefeld 53:21 + 20:58
13. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 55:29 + 23:06
14. Hoffmann Martin DE058252 USV TU Dresden 55:53 + 23:30
15. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 56:35 + 24:12
16. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 56:56 + 24:33
17. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:28 + 25:05
18. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 58:19 + 25:56
19. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 58:21 + 25:58
20. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 59:09 + 26:46
21. Grassow Thomas DE035284 Kaulsdorfer OLV Berlin 59:30 + 27:07
22. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 60:22 + 27:59
23. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 63:14 + 30:51
24. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 64:09 + 31:46
25. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 67:31 + 35:08
26. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 68:40 + 36:17
27. Votava David 0030001 DSVJ 69:25 + 37:02
28. Knuth David DE059903 OLV Potsdam 73:29 + 41:06
29. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 76:07 + 43:44
Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha DISK
Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín DISK

H55 3.50 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 42:17
2. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 46:13 + 3:56
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 47:38 + 5:21
4. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:51 + 5:34
5. Wendisch Mayk DE067336 USV TU Dresden 49:25 + 7:08
6. Ehms Holger SG LVB Leipzig 50:10 + 7:53
7. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:57 + 16:40
8. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 60:02 + 17:45
9. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 60:28 + 18:11
10. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 61:36 + 19:19
11. Große Veit DE030680 USG Chemnitz 73:44 + 31:27
12. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 84:40 + 42:23
13. Stöcker Günter Karsten DE042180 OK Leipzig 91:44 + 49:27
14. Feldmann André DE049384 Kaulsdorfer OLV Berlin 95:25 + 53:08

H60 2.80 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 31:03
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 33:39 + 2:36
3. Zenker Norbert DE029005 USV TU Dresden 38:37 + 7:34
4. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 39:46 + 8:43
5. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 40:23 + 9:20
6. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 45:44 + 14:41
7. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:01 + 16:58
8. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 54:01 + 22:58

H65 2.80 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 39:53
2. Cuche Denis DE071395 OLC Waldrose 40:21 + 0:28
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:24 + 3:31
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 43:26 + 3:33
5. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 47:47 + 7:54
6. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 48:33 + 8:40
7. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 48:39 + 8:46
8. Frenzel Michael DE017745 ESV Lok Berlin-Schöneweide 49:29 + 9:36
9. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 50:02 + 10:09
10. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 54:33 + 14:40
11. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 75:24 + 35:31
12. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 94:24 + 54:31
13. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 127:04 + 87:11
Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Kohl Christian DE036505 OL Team Pulsnitz 53:39 + 13:46

H70 2.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 23:45
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 26:59 + 3:14
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 29:51 + 6:06
4. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 31:02 + 7:17
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 36:08 + 12:23
6. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:24 + 12:39
7. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 37:15 + 13:30
8. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 38:55 + 15:10
9. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 44:30 + 20:45
10. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:03 + 22:18
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 48:47 + 25:02
12. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 61:03 + 37:18
13. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 109:20 + 85:35

H75 2.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 34:13
2. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 42:11 + 7:58
3. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 53:01 + 18:48
4. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 55:50 + 21:37
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 59:23 + 25:10
6. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 60:47 + 26:34
7. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 65:34 + 31:21

H80 2.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 39:30
2. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 52:34 + 13:04
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 58:01 + 18:31
4. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:03 + 19:33
5. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 59:09 + 19:39
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 59:58 + 20:28
7. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:28 + 55:58

HDR 4.20 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Förster Katharina , Luis OL-Team Wehrsdorf
2. Müller Ronja STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 23:17 + 23:17
3. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 24:09 + 24:09
4. Čepelková Alena NNN 24:36 + 24:36
5. Tumová Liliana 0070004 Tumici 25:28 + 25:28
6. Kořínek Jakub STB1501 C TJ Stadion Nový Bor 26:35 + 26:35
7. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 27:24 + 27:24
8. Havlíček Jakub TUR1406 C OOB TJ Turnov 28:29 + 28:29
9. Reiss Nella 0160002 Frýdlant 30:17 + 30:17
10. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 32:08 + 32:08
11. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 32:57 + 32:57
12. Grassow Petra DE037644 Kaulsdorfer OLV Berlin 36:02 + 36:02
13. Winkler Matyáš 0160001 Frýdlant 36:21 + 36:21
14. Šebelková Magdaléna NNN 38:40 + 38:40
15. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 39:12 + 39:12
16. Kadavý Vojta OK Chrastava 39:55 + 39:55
16. Knuth Kamilla DE060083 OLV Potsdam 39:55 + 39:55
18. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 40:07 + 40:07
19. Ouzký Martin BOR1701 C OK Jiskra Nový Bor 41:17 + 41:17
20. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 42:13 + 42:13
21. Hradcová Žofie CHA1881 C OK Chrastava 42:17 + 42:17
22. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 42:52 + 42:52
23. Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 43:12
24. Diener Terezka OK Chrastava 44:09 + 44:09
25. Hartová Silvie NNN 44:23 + 44:23
26. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 44:46 + 44:46
27. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 44:53 + 44:53
28. Hartl Jan 0100002 Hartlovi 45:03 + 45:03
29. Jiroutek Matěj LLI1600 LOK-o Liberec 45:36 + 45:36
30. Tejkalová Zuzana ADA1451 OOB Spartak Adamov 47:16 + 47:16
31. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 47:28 + 47:28
32. Havlíková Anička Sportcentrum Jičín 48:16 + 48:16
33. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:57 + 50:57
34. Jůzová Beáta KDZ1550 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 51:19 + 51:19
35. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:14 + 52:14
36. Stephan Albert SV Robotron Dresden 52:53 + 52:53
37. Francke Johana NNN 53:44 + 53:44
38. Forštová Linda DOR1350 C OK Dobříš 55:55 + 55:55
39. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 57:35 + 57:35
40. Kuprová Hana JJN1361 C Team Jizerky 60:54 + 60:54
41. Kupr Jaroslav JJN1501 C Team Jizerky 60:57 + 60:57
42. Khelová Eliška SCP1651 C OK Sparta Praha 63:30 + 63:30
43. Kmínek Štěpán NNN 67:28 + 67:28
44. Balcarová Klára PHK1650 C OK 99 Hradec Králové 99:23 + 99:23
45. Balcarová Anna PHK1850 C OK 99 Hradec Králové 99:25 + 99:25
Jobke Kurt USV TU Dresden DISK
Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice DISK

P 2.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erben Jiří STB7700 C TJ Stadion Nový Bor 23:07
2. Reslová Lenka NNN 24:55 + 1:48
3. Resl Zbyněk NNN 25:50 + 2:43
4. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 28:43 + 5:36
5. Maturová Jana 0080001 Tajm 29:45 + 6:38
6. Pech Richard Orientačně chabí 29:56 + 6:49
7. Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 30:57 + 7:50
8. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 31:00 + 7:53
9. Bradáč Václav LLI0600 C LOK-o Liberec 31:13 + 8:06
10. Čalounová Jana NNN 32:26 + 9:19
11. Kottíková Lucie JJN8059 Team Jizerky 33:10 + 10:03
12. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 34:12 + 11:05
13. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 36:03 + 12:56
14. Michal Jirák 0080002 Tajm 37:20 + 14:13
15. Blínová Vendula NNN 37:52 + 14:45
16. Topol Milan NNN Neregistrovaní 38:01 + 14:54
17. Pechová Helena VLI7251 C Slavia Liberec orienteering 40:19 + 17:12
18. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 40:42 + 17:35
19. Drapák Karel NNN 40:46 + 17:39
20. Pecka Vlastimil NNN 41:34 + 18:27
21. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 42:01 + 18:54
22. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 42:09 + 19:02
23. Pastorek Ondřej NNN 42:56 + 19:49
24. Žáček Martin 0010001 NN64 43:10 + 20:03
25. Hnídek Stanislav Tanvald 43:21 + 20:14
26. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 43:28 + 20:21
27. Mitisková Hana BOR7460 OK Jiskra Nový Bor 43:32 + 20:25
28. Drapáková Lucie NNN 44:22 + 21:15
29. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 47:21 + 24:14
30. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 47:32 + 24:25
31. Drapáková Lenka NNN 47:42 + 24:35
32. Diener Jenda OK Chrastava 49:54 + 26:47
33. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 51:29 + 28:22
34. Tuma Daniel 0070002 Tumici 51:36 + 28:29
35. Tuma Samuel 0070003 Tumici 52:24 + 29:17
36. Čepelka Matěj NNN 52:32 + 29:25
37. Blín Oldřich NNN 53:59 + 30:52
38. Koníčková Pavlína TJN7551 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:26 + 32:19
39. Havlíčková Markéta NNN 58:40 + 35:33
40. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 64:05 + 40:58
41. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 66:18 + 43:11
Dušková Petra TJN DISK
Nový Jan NNN DISK