Logo
Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
pod Borným
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí:
Hradecký Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za deštivého podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 23:04
2. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 23:05 + 0:01
3. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 25:30 + 2:26
4. Stadtherrová Adéla JJN1150 C Team Jizerky 28:10 + 5:06
5. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 29:53 + 6:49
6. Kvasničková Julie KDZ1452 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 34:08 + 11:04
7. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 52:36 + 29:32

D10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rypáčková Šárka TJP1151 C TJ Sokol Troja 21:45
2. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 25:00 + 3:15
3. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 30:59 + 9:14
4. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 32:36 + 10:51
5. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 34:38 + 12:53
6. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 36:24 + 14:39
7. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 38:46 + 17:01
8. Kitto Klára TUR1156 C OOB TJ Turnov 42:26 + 20:41
9. Brzobohatá Eliška KDZ1150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 50:27 + 28:42
10. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 59:05 + 37:20

D12 2.93 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 23:42
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 24:40 + 0:58
3. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 27:58 + 4:16
4. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:40 + 8:58
5. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 39:14 + 15:32
6. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 43:06 + 19:24
7. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 43:36 + 19:54
8. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 43:50 + 20:08
9. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 45:59 + 22:17
10. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 48:35 + 24:53
11. Tejkalová Aneta KDZ1052 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 49:11 + 25:29
12. Ryšavá Anežka JJN1054 C Team Jizerky 51:13 + 27:31
13. Zurynková Lenka TJN0957 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:36 + 30:54
14. Jiráková Adéla JJN1052 C Team Jizerky 93:24 + 69:42
15. Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 155:25 + 131:43

D14 3.24 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 24:48
2. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 25:08 + 0:20
3. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 25:49 + 1:01
4. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 26:00 + 1:12
5. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 26:21 + 1:33
6. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 27:22 + 2:34
7. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 27:49 + 3:01
8. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 28:31 + 3:43
9. Flossmannová Lucie VLI0852 B Slavia Liberec orienteering 29:50 + 5:02
10. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 31:30 + 6:42
11. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 32:23 + 7:35
12. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 32:25 + 7:37
13. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 33:03 + 8:15
14. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 9:59
15. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 37:58 + 13:10
16. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 39:39 + 14:51
17. Mastníková Lenka JJN0854 C Team Jizerky 41:41 + 16:53
18. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 45:28 + 20:40
19. Fifernová Kateřina BOR0859 C OK Jiskra Nový Bor 46:52 + 22:04
20. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 54:41 + 29:53
21. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 57:41 + 32:53
22. Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 60:20 + 35:32
23. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 66:32 + 41:44
24. Stehlíková Josefína TJN0864 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:42 + 62:54
Nováková Barborka TUR0860 C OOB TJ Turnov DISK
Zlatušková Sofie TUR0852 C OOB TJ Turnov DISK

D16 3.47 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 31:10
2. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 31:15 + 0:05
3. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 32:37 + 1:27
4. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 33:19 + 2:09
5. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 34:22 + 3:12
6. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:47 + 4:37
7. Balcarová Marie LLI0652 C LOK-o Liberec 38:09 + 6:59
8. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:00 + 8:50
9. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 49:33 + 18:23
10. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:48 + 28:38

D18 3.57 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:50
2. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 26:17 + 1:27
3. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 28:35 + 3:45
4. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 29:48 + 4:58
5. Skácelová Kateřina VLI0550 A Slavia Liberec orienteering 29:51 + 5:01
6. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 30:02 + 5:12
7. Podrábská Alžběta JJN0452 A Team Jizerky 36:56 + 12:06
8. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 37:59 + 13:09
9. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 62:55 + 38:05

D20 3.57 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 30:04
2. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 34:18 + 4:14
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:14 + 7:10
4. Budská Anna JJN0253 C Team Jizerky 41:00 + 10:56

D21L 4.35 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7564

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 30:33 7935
2. Omová Michaela TUR8153 R OOB TJ Turnov 32:19 + 1:46 7519
3. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 33:31 + 2:58 7237
4. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 33:44 + 3:11 7186
5. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 34:29 + 3:56 7009
6. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 35:56 + 5:23 6668
7. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 36:14 + 5:41 6597
8. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 36:51 + 6:18 6452
9. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 37:02 + 6:29 6409
10. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 37:48 + 7:15 6228
11. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 38:17 + 7:44 6115
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:38 + 8:05 6032
13. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 38:57 + 8:24 5958
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 40:29 + 9:56 5597
15. Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 9:57 5593
16. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 41:46 + 11:13 5294
17. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 43:32 + 12:59 4879
18. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:41 + 13:08 4843
19. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 49:41 + 19:08 3431
20. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:28 + 19:55 3246
21. Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:38 + 23:05 2501
22. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:51 + 24:18 2214
23. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 67:50 + 37:17 0
Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D21K 3.29 km, 80 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1635

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 29:48 1876
2. Marhanová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 33:03 + 3:15 1724
3. Legátová Alžběta CHA9450 C OK Chrastava 42:04 + 12:16 1303
4. Němcová Andrea CHA8753 C OK Chrastava 44:15 + 14:27 1201
5. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 48:13 + 18:25 1015
6. Prokšová Blanka CHA8350 C OK Chrastava 48:45 + 18:57 991
7. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 69:03 + 39:15 42

D35 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 35:47
2. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 38:27 + 2:40
3. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 40:14 + 4:27
4. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 48:13 + 12:26
5. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 48:56 + 13:09
Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team DISK

D40 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 32:24
2. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 32:53 + 0:29
3. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 34:57 + 2:33
4. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 35:20 + 2:56
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 37:17 + 4:53
5. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 37:17 + 4:53
7. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 37:27 + 5:03
8. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 41:34 + 9:10
9. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 41:46 + 9:22
10. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 45:00 + 12:36
11. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 46:11 + 13:47
12. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 50:39 + 18:15
13. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 51:34 + 19:10
14. Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 52:17 + 19:53
15. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:46 + 22:22
16. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 60:34 + 28:10
17. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 60:45 + 28:21
18. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 63:34 + 31:10
19. Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 65:24 + 33:00
20. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 66:19 + 33:55
21. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 67:52 + 35:28
22. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 79:08 + 46:44

D45 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 35:16
2. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 36:02 + 0:46
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 37:15 + 1:59
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 38:06 + 2:50
5. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 41:23 + 6:07
6. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 42:55 + 7:39
7. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:03 + 10:47
8. Mairichová Radka JJN7450 C Team Jizerky 49:47 + 14:31
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 53:25 + 18:09
10. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 54:12 + 18:56
11. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:19 + 20:03
12. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 67:58 + 32:42
13. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 72:32 + 37:16
14. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 72:49 + 37:33
15. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 73:41 + 38:25
16. Zábranská Ivana ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem 80:09 + 44:53
17. Kneřová Jana JJN7251 C Team Jizerky 84:44 + 49:28
18. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:15 + 49:59
19. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 86:22 + 51:06

D50 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 28:29
2. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 33:30 + 5:01
3. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 37:00 + 8:31
4. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 37:10 + 8:41
5. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:58 + 9:29
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 37:59 + 9:30
7. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:42 + 10:13
8. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 39:02 + 10:33
9. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 39:49 + 11:20
10. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 40:07 + 11:38
11. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:45 + 13:16
12. Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec 44:06 + 15:37
13. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 44:27 + 15:58
14. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 49:47 + 21:18

D55 3.23 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 32:35
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 33:28 + 0:53
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 42:55 + 10:20
4. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 46:00 + 13:25
5. Hausmannová Irena 10007 1 NEREGISTROVANÍ 131:53 + 99:18
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK

D65 3.23 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 37:57
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 41:20 + 3:23
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:29 + 3:32
4. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 47:25 + 9:28
5. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 69:44 + 31:47
6. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 124:17 + 86:20

D70 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 41:49
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 46:57 + 5:08
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 49:25 + 7:36
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 55:46 + 13:57
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 65:11 + 23:22

D75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 56:45
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 63:52 + 7:07
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 77:07 + 20:22

H10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 24:44
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 24:50 + 0:06
3. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 25:05 + 0:21
4. Kameník Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 35:31 + 10:47
5. Rypáček Radim TJP1300 C TJ Sokol Troja 37:20 + 12:36
6. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 42:14 + 17:30
7. Juřina Michal FYD1300 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:57 + 35:13
8. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 77:13 + 52:29

H10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 29:42
2. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 30:30 + 0:48
3. Bahník Václav JJN1102 C Team Jizerky 37:50 + 8:08
4. Jůza Bruno KDZ1200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:33 + 8:51
5. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 42:22 + 12:40
6. Kvasnička Jakub KDZ1100 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 42:57 + 13:15
7. Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:57 + 14:15
8. Kollár Daniel KDZ1201 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 47:22 + 17:40
9. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:11 + 24:29
10. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 60:15 + 30:33
Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor DISK

H12 2.95 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 19:33
2. Kutek Matěj TUR0908 B OOB TJ Turnov 19:45 + 0:12
3. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 22:18 + 2:45
4. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 23:05 + 3:32
5. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 25:02 + 5:29
6. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 28:12 + 8:39
7. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 28:27 + 8:54
8. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 29:08 + 9:35
9. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 30:16 + 10:43
10. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:44 + 19:11
11. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 39:09 + 19:36
12. Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor 48:05 + 28:32
13. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 51:51 + 32:18
14. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 58:45 + 39:12
Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 C OK Chrastava DISK
Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava DISK
Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov DISK

H14 3.47 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 20:39
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 23:03 + 2:24
3. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 23:45 + 3:06
4. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 25:50 + 5:11
5. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 27:07 + 6:28
6. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 27:18 + 6:39
7. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 27:20 + 6:41
8. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:03 + 9:24
9. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 30:52 + 10:13
10. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:43 + 14:04
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 36:29 + 15:50
12. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 38:36 + 17:57
13. Mertlík Vojtěch TUR0704 B OOB TJ Turnov 40:32 + 19:53
14. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 40:37 + 19:58
15. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 41:02 + 20:23
16. Oravec Viktor JJN0802 C Team Jizerky 47:37 + 26:58
17. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 49:16 + 28:37
18. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 52:07 + 31:28
19. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 66:20 + 45:41
20. Svoboda Vojtěch KDZ0701 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 69:24 + 48:45
21. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 75:34 + 54:55
22. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 90:33 + 69:54
Král Matyáš JJN0803 C Team Jizerky DISK

H16 3.64 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 23:56
2. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 24:04 + 0:08
3. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 25:12 + 1:16
4. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:26 + 2:30
5. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 28:23 + 4:27
6. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 32:36 + 8:40
7. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:41 + 10:45
8. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:33 + 12:37
9. Městka Václav VSP0600 A USK Praha 39:23 + 15:27
10. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 42:42 + 18:46
11. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 44:29 + 20:33
12. Mastník Ondřej JJN0501 C Team Jizerky 45:12 + 21:16
13. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 63:48 + 39:52

H18 3.83 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 23:24
2. Řehoř Vojta JJN0303 B Team Jizerky 33:49 + 10:25
3. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:40 + 21:16
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:35 + 23:11
5. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:05 + 57:41

H20 4.03 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Riby Thomas LTP0202 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:15

H21L 5.70 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8700

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 31:27 8927
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 32:25 + 0:58 8667
3. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 33:01 + 1:34 8505
4. Hájek Kryštof TUR0212 R OOB TJ Turnov 34:36 + 3:09 8078
5. Hradec Pavel TUR8801 C OOB TJ Turnov 34:49 + 3:22 8020
6. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 35:44 + 4:17 7773
7. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 36:09 + 4:42 7661
8. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 36:16 + 4:49 7629
9. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:16 + 5:49 7360
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 37:22 + 5:55 7333
11. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 37:28 + 6:01 7306
12. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 37:44 + 6:17 7234
13. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 37:49 + 6:22 7212
14. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 37:58 + 6:31 7172
15. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 39:22 + 7:55 6794
16. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 39:32 + 8:05 6749
17. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 40:07 + 8:40 6592
18. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 40:09 + 8:42 6583
19. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 40:15 + 8:48 6556
20. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 40:45 + 9:18 6422
21. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 10:07 6202
22. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 44:14 + 12:47 5483
23. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 44:21 + 12:54 5452
24. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 44:22 + 12:55 5447
25. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 44:41 + 13:14 5362
26. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 44:45 + 13:18 5344
27. Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:03 + 13:36 5263
28. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 45:42 + 14:15 5088
29. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 45:56 + 14:29 5025
30. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 46:31 + 15:04 4868
31. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 47:14 + 15:47 4675
32. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 47:26 + 15:59 4621
33. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 48:29 + 17:02 4339
34. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 50:53 + 19:26 3692
35. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 51:14 + 19:47 3598
36. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 51:33 + 20:06 3512
37. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 52:37 + 21:10 3225
38. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 57:46 + 26:19 1838
39. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 58:08 + 26:41 1739
40. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 58:28 + 27:01 1649
41. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 66:27 + 35:00 0
42. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 91:37 + 60:10 0

H21K 3.71 km, 95 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice 40:00
2. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:37 + 35:37

H35 4.03 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 31:04
2. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 31:07 + 0:03
3. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 32:23 + 1:19
4. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:02 + 3:58
5. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 35:35 + 4:31
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 36:24 + 5:20
7. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 36:28 + 5:24
8. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 38:23 + 7:19
9. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 41:34 + 10:30
10. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 42:42 + 11:38
11. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 45:04 + 14:00
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 45:41 + 14:37
13. Palaščak Ján 10006 1 NEREGISTROVANÍ 51:54 + 20:50
14. Jůza David KDZ8200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 86:25 + 55:21
15. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 104:59 + 73:55

H40 4.03 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 32:09
2. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 33:11 + 1:02
3. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 33:22 + 1:13
4. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:04 + 2:55
5. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:58 + 3:49
6. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 37:12 + 5:03
7. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 37:16 + 5:07
8. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 5:11
9. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 40:21 + 8:12
10. Rypáček Miroslav SPC7506 C SPORTICUS team 41:17 + 9:08
11. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 43:54 + 11:45
12. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 45:32 + 13:23
13. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 46:58 + 14:49

H45 3.98 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 29:49
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 31:47 + 1:58
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 31:53 + 2:04
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 35:11 + 5:22
5. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 36:02 + 6:13
6. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 36:25 + 6:36
7. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 39:22 + 9:33
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 40:26 + 10:37
9. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:16 + 11:27
10. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 44:21 + 14:32
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 44:37 + 14:48
12. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:39 + 14:50
13. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 45:30 + 15:41
14. Kvasnička Ladislav KDZ7400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 47:21 + 17:32
15. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 48:56 + 19:07
16. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 51:33 + 21:44
17. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:05 + 23:16
18. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 55:39 + 25:50
19. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:39 + 34:50
20. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 65:25 + 35:36
21. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 65:37 + 35:48
22. Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:39 + 35:50
23. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 69:44 + 39:55
24. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:19 + 47:30
25. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 77:54 + 48:05
26. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 109:32 + 79:43

H50 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 29:09
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 30:43 + 1:34
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 31:29 + 2:20
4. Klaška Jan 10001 1 NEREGISTROVANÍ 33:25 + 4:16
5. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 35:00 + 5:51
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:56 + 6:47
7. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 36:53 + 7:44
8. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 36:59 + 7:50
9. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 37:10 + 8:01
10. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 37:28 + 8:19
11. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:37 + 8:28
12. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 37:50 + 8:41
13. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 39:59 + 10:50
14. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:53 + 11:44
15. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 41:01 + 11:52
16. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 41:03 + 11:54
17. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 43:00 + 13:51
18. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 43:05 + 13:56
19. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:50 + 14:41
20. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:40 + 16:31
21. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 48:18 + 19:09
22. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 48:21 + 19:12
23. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 54:10 + 25:01

H55 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 33:32
2. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 47:16 + 13:44

H60 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 74:20
Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice DISK

H65 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 34:23
2. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 51:33 + 17:10
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:46 + 17:23
4. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 68:45 + 34:22
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK

H70 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 31:26
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 34:08 + 2:42
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 41:12 + 9:46
4. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:33 + 11:07
5. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 43:40 + 12:14
6. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 49:06 + 17:40
7. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 142:56 + 111:30
Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec DISK

H75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 48:27
2. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 55:11 + 6:44

H80 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 52:19
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 53:22 + 1:03
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 55:10 + 2:51
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 68:24 + 16:05
Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor DISK

HDR 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 22:12
2. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 22:14 + 0:02
3. Stadtherrová Keontýna JJN Team Jizerky 24:29 + 2:17
4. Slabá Kateřina NER 1 NEREGISTROVANÍ 30:01 + 7:49
4. Hájková Eliška NER 1 NEREGISTROVANÍ 30:01 + 7:49
6. Matouš Matěj JEN1502 C OB Jenišovice 30:05 + 7:53
7. Hájková Anna NER 1 NEREGISTROVANÍ 30:09 + 7:57
8. Brožková Marie JJN1357 C Team Jizerky 31:47 + 9:35
9. Sodomka Kryštof JJN1300 C Team Jizerky 32:07 + 9:55
10. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 32:49 + 10:37
11. Švihovská Tereza JJN1450 C Team Jizerky 33:01 + 10:49
12. Karafiátová Kamila BOR1451 C OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 11:02
13. Němcová Beata CHA1650 C OK Chrastava 35:23 + 13:11
14. Kameník Šibrik Tomáš BOR1700 C OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 13:12
15. Patka Jonáš BOR1600 C OK Jiskra Nový Bor 35:53 + 13:41
16. Erlichová Julie NER 1 NEREGISTROVANÍ 42:24 + 20:12
17. Pavlík Eliáš LIT1717 C KOB Litvínov 42:51 + 20:39
18. Schulhof Matěj TUR2020 C OOB TJ Turnov 44:14 + 22:02
19. Holeš Vojta JJN1002 C Team Jizerky 44:45 + 22:33
20. Jůzová Beáta KDZ1550 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 47:46 + 25:34
21. Tejkalová Zuzana ADA OOB Spartak Adamov 48:23 + 26:11
22. Kühnová Emma DOK1050 C OK Doksy 52:42 + 30:30
23. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 59:10 + 36:58
Marhan Jakub 10004 1 NEREGISTROVANÍ DISK

P 2.91 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadovský Luboš NER 1 NEREGISTROVANÍ 28:06
2. Kotíková Lucie JJN8059 Team Jizerky 29:09 + 1:03
3. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 29:18 + 1:12
4. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 31:00 + 2:54
5. Zajger Honza TUR7223 C OOB TJ Turnov 31:16 + 3:10
6. Votavová Světla 10012 1 NEREGISTROVANÍ 32:25 + 4:19
7. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 32:31 + 4:25
8. Vokušová Tereza NER 1 NEREGISTROVANÍ 32:54 + 4:48
9. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 33:16 + 5:10
10. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 33:24 + 5:18
11. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 34:02 + 5:56
12. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 34:14 + 6:08
13. Kunášek Martin VLI7405 C Slavia Liberec orienteering 35:00 + 6:54
14. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 35:17 + 7:11
15. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 35:45 + 7:39
16. Kováčková Barbara NER 1 NEREGISTROVANÍ 35:49 + 7:43
17. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 36:10 + 8:04
18. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 37:55 + 9:49
19. Týfová Radka 10015 1 NEREGISTROVANÍ 44:07 + 16:01
20. Ledabylová Eliška TUR1054 C OOB TJ Turnov 44:45 + 16:39
21. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 45:15 + 17:09
22. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 45:34 + 17:28
23. Topol Milan NER 1 NEREGISTROVANÍ 45:57 + 17:51
24. Pohlová Kateřina NER 1 NEREGISTROVANÍ 47:44 + 19:38
25. Koníčková Pavlína TJN7551 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:37 + 20:31
26. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 52:23 + 24:17
27. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 55:23 + 27:17
28. Kraková Iva 10013 1 NEREGISTROVANÍ 61:40 + 33:34
29. Kašpar Patrik KDZ0700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 66:23 + 38:17
30. Heřmánek Adam KDZ1000 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 66:25 + 38:19
31. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 66:58 + 38:52
32. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 95:35 + 67:29
Straková Kateřina CHA OK Chrastava DISK

T 3.50 km, 125 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 30:16
2. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 33:29 + 3:13
3. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 34:40 + 4:24
4. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 34:48 + 4:32
5. Savruková Adéla NER NER 35:47 + 5:31
6. Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 40:50 + 10:34
7. Skalova Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:18 + 14:02
8. Nováková Jana 10016 1 NEREGISTROVANÍ 45:35 + 15:19
9. Karafiát Filip BOR7900 OK Jiskra Nový Bor 47:00 + 16:44
10. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 47:55 + 17:39
11. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 48:46 + 18:30
12. Hejhal Jan NER NER 49:47 + 19:31
13. Pecina Jan NER NER 50:41 + 20:25
14. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 52:05 + 21:49
15. Kábrt Filip 10010 1 NEREGISTROVANÍ 52:20 + 22:04
16. Votava David 10011 1 NEREGISTROVANÍ 53:35 + 23:19
17. Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 56:18 + 26:02
18. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 57:23 + 27:07
19. Vršanský Robert NER NER 58:37 + 28:21
20. Voráč Michal NER0000 NER 58:59 + 28:43
21. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 59:10 + 28:54
22. Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha 60:14 + 29:58
23. Válek Ondřej NER 1 NEREGISTROVANÍ 62:06 + 31:50
24. Novák Petr NER NER 65:21 + 35:05
25. Janečko Jakub NER NER 66:03 + 35:47
26. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 81:14 + 50:58
27. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 82:06 + 51:50
28. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 85:08 + 54:52
Jurkiewicz Patrik 10009 1 NEREGISTROVANÍ DISK
Škoch Jan 10014 1 NEREGISTROVANÍ DISK
Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor DISK