Logo
Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Radimovice, zámek Sychrov
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
U zámku, 1:10000, ekv. 5 m, ISOM-2017-2, autor: Petr Matula, stav 09/2021. Rozměr A4.
Ředitel závodu:
Karatsiolis Kryštof
Hlavní rozhodčí:
Zabořil Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš - R3
Protokol:
Vše proběhlo v pořádku bez protestů a úrazů.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 1.76 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostrašilová Vendula JJN1151 Team Jizerky 13:02
2. Michálková Ela BOR1152 OK Jiskra Nový Bor 13:40 + 0:38
3. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 13:51 + 0:49
4. Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov 16:08 + 3:06
5. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 16:10 + 3:08
6. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 16:11 + 3:09
7. Valtrová Ema JJN1152 Team Jizerky 19:44 + 6:42
8. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 21:20 + 8:18
9. Kovaříková Anna KDZ1153 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 21:37 + 8:35
10. Brzobohatá Eliška KDZ1150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 23:47 + 10:45
11. Válková Adéla BOR1154 OK Jiskra Nový Bor 24:06 + 11:04
12. Hegrová Naďa 0170004 Chrastava 24:21 + 11:19

D10L 1.69 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 28:16
2. Stadtherrová Adéla JJN1150 Team Jizerky 28:50 + 0:34
3. Maděrová Klárka 0130001 Rudolfovské Gazely 31:47 + 3:31
4. Hegrová Julie 0170001 Chrastava 34:50 + 6:34
5. Procházková Sára TUV1250 SOK TJ Turnov 34:58 + 6:42
6. Valtrová Tea JJN1352 Team Jizerky 37:47 + 9:31
7. Průšková Veronika STB1352 TJ Stadion Nový Bor 39:48 + 11:32
8. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 53:04 + 24:48
MS Balcarová Jana OOB TJ Turnov 57:04 + 28:48

D12 1.98 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 14:53
2. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 15:15 + 0:22
3. Šírová Marie VLI0956 Slavia Liberec orienteering 15:24 + 0:31
4. Růtová Amálka JJN0951 Team Jizerky 17:10 + 2:17
5. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 17:21 + 2:28
6. Justová Anika CHA1050 OK Chrastava 18:01 + 3:08
7. Míková Sofie JJN0950 Team Jizerky 19:06 + 4:13
8. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 19:57 + 5:04
9. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 20:15 + 5:22
10. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 21:00 + 6:07
11. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 21:13 + 6:20
12. Straková Kateřina CHA1052 OK Chrastava 22:11 + 7:18
13. Ledabylová Eliška TUR1054 OOB TJ Turnov 22:17 + 7:24
14. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 7:28
15. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 26:22 + 11:29

D14 2.28 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 19:41
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 20:09 + 0:28
3. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 21:21 + 1:40
4. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 21:28 + 1:47
5. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 23:28 + 3:47
6. Pražáková Nella JJN0853 Team Jizerky 24:20 + 4:39
7. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 25:41 + 6:00
8. Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov 26:10 + 6:29
9. Paldusová Nela PGP0855 SK Praga 27:48 + 8:07
10. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 28:06 + 8:25
11. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 29:25 + 9:44
12. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 31:25 + 11:44
13. Mastníková Lenka JJN0854 Team Jizerky 35:03 + 15:22
14. Cicvárková Klára JJN0751 Team Jizerky 36:48 + 17:07

D16 2.84 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 26:21
2. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 26:26 + 0:05
3. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 1:00
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 27:40 + 1:19
5. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:50 + 2:29
6. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 31:03 + 4:42
7. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 32:14 + 5:53
8. Balcarová Marie LLI0652 LOK-o Liberec 33:46 + 7:25
9. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:06 + 8:45
10. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:56 + 11:35
11. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 38:24 + 12:03
12. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 42:51 + 16:30

D18 3.42 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 28:11
2. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 30:00 + 1:49
3. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 31:18 + 3:07
4. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 32:54 + 4:43
5. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 37:38 + 9:27
6. Nejedlová Josefína LLI0350 LOK-o Liberec 62:38 + 34:27
7. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 85:00 + 56:49

D20 3.44 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:45

D21L 4.67 km, 205 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6473

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 37:58 6573
2. Kabáthová Eva LCE8966 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:50 + 0:52 6427
3. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 38:53 + 0:55 6419
4. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 39:57 + 1:59 6240
5. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 43:06 + 5:08 5711
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 44:43 + 6:45 5439
7. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 44:45 + 6:47 5434
8. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 45:03 + 7:05 5384
9. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:05 + 7:07 5378
10. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 45:43 + 7:45 5272
11. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 47:18 + 9:20 5006
12. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 50:07 + 12:09 4533
13. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 52:45 + 14:47 4091
14. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 55:30 + 17:32 3629

D21K 3.44 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2466

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 32:53 2755
2. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 39:07 + 6:14 2342
3. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 39:44 + 6:51 2301
4. Kočí Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 45:19 + 12:26 1932
5. Seemann Anna KDZ8750 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 47:00 + 14:07 1820
6. Malá Daniela JIL9451 OK Jilemnice 52:00 + 19:07 1489
7. Macharová Michaela BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 58:46 + 25:53 1041
Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

D35 3.52 km, 130 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 39:52
2. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 39:58 + 0:06

D40 3.08 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 29:30
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 30:23 + 0:53
3. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 31:21 + 1:51
4. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 31:48 + 2:18
5. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 32:23 + 2:53
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 33:17 + 3:47
7. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 34:17 + 4:47
8. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 35:38 + 6:08
9. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 36:41 + 7:11
10. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 37:00 + 7:30
11. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 37:04 + 7:34
12. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 37:30 + 8:00
13. Tomandlová Radka 0160002 NOK HoRa 38:34 + 9:04
14. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 46:01 + 16:31
15. Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky 47:12 + 17:42
16. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 48:36 + 19:06
17. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:45 + 19:15
18. Kottíková Pavlína JJN7751 Team Jizerky 64:58 + 35:28
19. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 72:51 + 43:21
Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava DISK

D45 2.92 km, 105 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 33:17
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 33:19 + 0:02
3. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 33:31 + 0:14
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 33:50 + 0:33
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 33:57 + 0:40
6. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:31 + 2:14
7. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 36:10 + 2:53
8. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 36:39 + 3:22
9. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 37:40 + 4:23
10. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:04 + 5:47
11. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 39:07 + 5:50
12. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 41:00 + 7:43
13. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 43:41 + 10:24
14. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:11 + 10:54
15. Mairichová Radka JJN7450 Team Jizerky 47:08 + 13:51
16. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 47:26 + 14:09
17. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 51:07 + 17:50
18. Míková Markéta JJN7351 Team Jizerky 52:48 + 19:31
19. Růtová Martina JJN7652 Team Jizerky 53:40 + 20:23
20. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 58:33 + 25:16
21. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 60:14 + 26:57
22. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 66:54 + 33:37
23. Nejedlová Lucie LLI7350 LOK-o Liberec 68:51 + 35:34
24. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 71:37 + 38:20
25. Pavlova Irena JJN7650 Team Jizerky 71:57 + 38:40
26. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 72:26 + 39:09

D50 2.76 km, 80 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 27:46
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 28:02 + 0:16
3. Pavlů Veronika TAP6952 KOB Tretra Praha 28:20 + 0:34
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 28:42 + 0:56
5. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 29:50 + 2:04
6. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 31:08 + 3:22
7. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 34:03 + 6:17
8. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 34:25 + 6:39
9. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:37 + 6:51
10. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 34:48 + 7:02
11. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 34:56 + 7:10
12. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 34:58 + 7:12
13. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 35:04 + 7:18
14. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 35:17 + 7:31
15. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 36:07 + 8:21
16. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 38:35 + 10:49
17. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 39:44 + 11:58
18. Nadera Agata 0210002 CX80 Kalisz 41:06 + 13:20
19. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:51 + 14:05
20. Pokorná Hana JJN6951 Team Jizerky 43:58 + 16:12
21. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 44:04 + 16:18
22. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:37 + 17:51
23. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 48:44 + 20:58
24. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 58:49 + 31:03

D55 2.43 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 29:34
2. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 32:17 + 2:43
3. Šírová Jana VLI6552 Slavia Liberec orienteering 33:23 + 3:49
4. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 33:47 + 4:13
5. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 34:13 + 4:39
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 37:54 + 8:20
7. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 38:40 + 9:06
8. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 48:35 + 19:01

D60 2.14 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 25:58

D65 2.14 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 28:33
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 34:24 + 5:51
3. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 36:21 + 7:48
4. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 40:27 + 11:54
5. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 18:28
6. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 51:55 + 23:22

D70 2.03 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 37:01
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 41:21 + 4:20
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 42:01 + 5:00
4. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 49:04 + 12:03
5. Kubíková Hela LLI4851 LOK-o Liberec 53:26 + 16:25

D75 2.03 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 36:28
2. Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec 45:53 + 9:25
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 53:42 + 17:14
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 74:22 + 37:54

H10L 1.58 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 21:14
2. Erben Vojtěch STB1100 TJ Stadion Nový Bor 23:31 + 2:17
3. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 23:55 + 2:41
4. Fanta Michal TJN1304 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:25 + 3:11
5. Řezka Václav JJN1104 Team Jizerky 25:05 + 3:51
6. Kasse Matej 0200002 HO Jurije Gagarina 26:10 + 4:56
7. Brzoň Matouš CHA1202 OK Chrastava 26:38 + 5:24
8. Kubík Tomáš LLI1208 LOK-o Liberec 27:29 + 6:15
9. Guida Sebastian VLI1302 Slavia Liberec orienteering 27:57 + 6:43
10. Louda Štěpán TUR1209 OOB TJ Turnov 28:13 + 6:59
11. Kunc Jakub LLI1203 LOK-o Liberec 30:09 + 8:55
12. Duda Wiktor DKP1303 Oddíl OB Kotlářka 31:34 + 10:20
13. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:57 + 14:43
14. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:24 + 21:10
15. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 22:19
16. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 45:20 + 24:06

H10 1.84 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 13:51
2. Brzoň Šimon CHA1100 OK Chrastava 14:18 + 0:27
3. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 17:20 + 3:29
4. Jůza Bruno KDZ1200 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 18:34 + 4:43
5. Bahník Václav JJN1102 Team Jizerky 18:49 + 4:58
6. Kvasnička Jakub KDZ1100 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 20:31 + 6:40
7. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 21:44 + 7:53
8. Rypáček Radim TJP1300 TJ Sokol Troja 22:13 + 8:22
9. Kasse Jakub 0200001 HO Jurije Gagarina 26:10 + 12:19
10. Oupický Matouš TUR1103 OOB TJ Turnov 30:40 + 16:49
11. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:22 + 20:31
Rafaj Hynek EKP1400 VŠTJ Ekonom Praha DISK

H12 2.02 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 15:37
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 16:00 + 0:23
3. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 17:04 + 1:27
4. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 19:54 + 4:17
5. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 20:35 + 4:58
6. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 21:52 + 6:15
7. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 22:13 + 6:36
8. Mitiska Matěj BOR0905 OK Jiskra Nový Bor 22:52 + 7:15
9. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 23:04 + 7:27
10. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 23:08 + 7:31
11. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 25:09 + 9:32
12. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 26:34 + 10:57
13. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 28:29 + 12:52
14. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 29:35 + 13:58
15. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 29:42 + 14:05
16. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 33:30 + 17:53
17. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 19:02
18. Ježek Josef 0170003 Chrastava 35:04 + 19:27
19. Wiedeman Nicolas TUR0907 OOB TJ Turnov 39:09 + 23:32
20. Rafaj Mikuláš EKP0900 VŠTJ Ekonom Praha 44:57 + 29:20

H14 2.70 km, 90 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 20:50
2. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 20:59 + 0:09
3. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 22:44 + 1:54
4. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 22:59 + 2:09
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 23:08 + 2:18
6. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 24:55 + 4:05
7. Zajger David TUR0703 OOB TJ Turnov 25:53 + 5:03
8. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 26:03 + 5:13
9. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 27:05 + 6:15
10. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 27:08 + 6:18
11. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 27:16 + 6:26
12. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:38 + 6:48
13. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 27:45 + 6:55
14. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 28:16 + 7:26
15. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 29:39 + 8:49
16. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 29:45 + 8:55
17. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 30:39 + 9:49
18. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 33:03 + 12:13
19. Oravec Viktor JJN0802 Team Jizerky 33:08 + 12:18
20. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 35:11 + 14:21
21. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 39:42 + 18:52
22. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 43:55 + 23:05
23. Jiroutek Jakub LLI0902 LOK-o Liberec 54:46 + 33:56
24. Kašpar Patrik KDZ0700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 58:02 + 37:12
Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov DISK

H16 3.60 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 28:05
2. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 33:22 + 5:17
3. Mastník Ondřej JJN0501 Team Jizerky 35:53 + 7:48
4. Knap Šimon CHA0606 OK Chrastava 41:18 + 13:13
5. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 51:17 + 23:12
6. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 69:08 + 41:03

H18 4.16 km, 170 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 26:41
2. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 29:12 + 2:31
3. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 29:52 + 3:11
4. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 32:05 + 5:24
5. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 32:10 + 5:29
Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor DISK

H21K 4.93 km, 210 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1264

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 51:28 1277
2. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 51:44 + 0:16 1270
3. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:50 + 1:22 1244
4. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:47 + 7:19 1099
5. Pavel Martin JJN0004 Team Jizerky 64:27 + 12:59 961
6. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:17 + 16:49 868
7. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 78:25 + 26:57 622

H21L 5.88 km, 245 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7449

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:04 7516
2. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:06 + 0:02 7509
3. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 38:02 + 0:58 7323
4. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 39:14 + 2:10 7084
5. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:52 + 2:48 6958
6. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:20 + 3:16 6865
7. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 4:16 6666
8. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 4:22 6646
9. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 41:36 + 4:32 6613
10. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 42:02 + 4:58 6526
11. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 42:32 + 5:28 6427
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 44:28 + 7:24 6042
13. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 8:39 5793
14. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 46:42 + 9:38 5597
15. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 47:27 + 10:23 5448
16. Průša Michal VSP7310 USK Praha 48:31 + 11:27 5235
17. Zátka Josef PVP0100 VSK Přírodní vědy Praha 49:12 + 12:08 5099
18. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:11 + 13:07 4903
19. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 51:11 + 14:07 4704
20. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 51:41 + 14:37 4604
21. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:52 + 14:48 4568
22. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 52:43 + 15:39 4399
23. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 54:23 + 17:19 4067
24. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 55:03 + 17:59 3934
25. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 55:07 + 18:03 3920
26. Ondrej Lisy 0090001 HAR 58:54 + 21:50
27. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 62:43 + 25:39 2407
28. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 69:38 + 32:34 1029
29. Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky 81:18 + 44:14 0

H35 4.03 km, 170 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 32:01
2. Albrecht David 0020001 HO Skol 34:09 + 2:08
3. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:26 + 3:25
4. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 35:44 + 3:43
5. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 36:29 + 4:28
6. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:33 + 4:32
7. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 37:18 + 5:17
8. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 39:46 + 7:45
9. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 40:05 + 8:04
10. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 41:40 + 9:39
11. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:44 + 10:43
12. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 45:58 + 13:57
13. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 47:13 + 15:12
14. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:16 + 15:15
15. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 48:28 + 16:27
16. Kalousek Zdeněk JEN8200 OB Jenišovice 65:17 + 33:16
17. Jůza David KDZ8200 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 83:41 + 51:40
Blumtritt František BOR8500 OK Jiskra Nový Bor DISK

H40 3.87 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pražák Michal TJN7900 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:28
2. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 38:01 + 6:33
3. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 38:11 + 6:43
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 38:48 + 7:20
5. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 39:51 + 8:23
6. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 40:19 + 8:51
7. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 41:55 + 10:27
8. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 42:28 + 11:00
9. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 42:34 + 11:06
10. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 46:12 + 14:44
11. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 49:27 + 17:59
12. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 51:13 + 19:45
13. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 53:54 + 22:26

H45 3.63 km, 125 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 28:06
2. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 30:40 + 2:34
3. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 30:46 + 2:40
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 32:15 + 4:09
5. Rypáček Miroslav SPC7506 SPORTICUS team 32:43 + 4:37
6. Nadera Dariusz 0210001 CX80 Kalisz 32:50 + 4:44
7. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 33:01 + 4:55
8. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 33:04 + 4:58
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 33:43 + 5:37
10. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 34:05 + 5:59
11. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:54 + 6:48
12. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 35:52 + 7:46
13. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 36:05 + 7:59
14. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 9:09
15. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 37:34 + 9:28
16. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:42 + 9:36
17. Kvasnička Ladislav KDZ7400 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 40:32 + 12:26
18. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 40:43 + 12:37
19. Tomandl Jan 0160001 NOK HoRa 40:55 + 12:49
20. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 43:09 + 15:03
21. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:58 + 15:52
22. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:00 + 16:54
23. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:20 + 17:14
24. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 45:26 + 17:20
25. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 49:39 + 21:33
26. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 52:18 + 24:12
27. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:12 + 26:06
28. Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orienteering 59:06 + 31:00
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H50 3.23 km, 125 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:27
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 26:38 + 4:11
3. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 28:27 + 6:00
4. Rýdl Jiří JJN7000 Team Jizerky 28:29 + 6:02
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 29:55 + 7:28
6. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 30:07 + 7:40
7. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 31:30 + 9:03
8. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 32:03 + 9:36
9. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 34:05 + 11:38
10. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:47 + 12:20
11. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 35:22 + 12:55
12. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 35:31 + 13:04
13. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:24 + 13:57
14. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 37:00 + 14:33
15. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 37:22 + 14:55
16. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 38:37 + 16:10
17. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 39:18 + 16:51
18. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 39:53 + 17:26
19. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 41:18 + 18:51
20. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 42:52 + 20:25
21. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 45:31 + 23:04
22. Nejedlo David LLI7100 LOK-o Liberec 52:09 + 29:42
23. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:26 + 30:59
Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering DISK
Pavel Jiří JJN7100 Team Jizerky DISK

H55 2.86 km, 95 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 23:46
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 28:05 + 4:19
3. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 30:06 + 6:20
4. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Mladá Boleslav 33:51 + 10:05
5. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 34:15 + 10:29
6. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 35:08 + 11:22
7. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 38:21 + 14:35
8. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:47 + 15:01
9. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 43:35 + 19:49

H60 2.31 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 29:27
2. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:16 + 1:49
3. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 31:59 + 2:32
4. Vokuš Zdeněk JJN5601 Team Jizerky 34:03 + 4:36
5. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 42:04 + 12:37
6. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:37 + 27:10

H65 2.15 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:49
2. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 23:00 + 0:11
3. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 32:11 + 9:22
4. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 41:22 + 18:33
5. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 41:27 + 18:38
6. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 72:59 + 50:10

H70 2.15 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:35
2. Conrad Helmut 0220001 USV TU Dresden 24:37 + 1:02
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:40 + 4:05
4. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 27:43 + 4:08
5. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:32 + 5:57
6. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:07 + 10:32
7. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:14 + 15:39
8. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 45:44 + 22:09
9. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 56:35 + 33:00
10. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 75:02 + 51:27
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov DISK
Peterka Josef LLI4702 LOK-o Liberec DISK

H75 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 36:36
2. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 37:55 + 1:19

H80 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venuš Jaroslav BOR3800 OK Jiskra Nový Bor 40:04
2. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 42:25 + 2:21
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 43:55 + 3:51
4. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:48 + 6:44
5. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:11 + 32:07

HDR 1.71 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kořínková Marie STB1353 TJ Stadion Nový Bor 25:05
2. Zofová Taťána JEN1450 OB Jenišovice 27:03 + 1:58
3. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 27:29 + 2:24
4. Peteráč Jindřich neregistrovaní 27:42 + 2:37
5. Koláček Jan 0100001 - 27:51 + 2:46
6. Meierová Karolína TUR1553 OOB TJ Turnov 28:22 + 3:17
7. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 28:36 + 3:31
8. Bělecký Jan JEN1501 OB Jenišovice 28:38 + 3:33
9. Hanušová Eva STB1550 TJ Stadion Nový Bor 29:23 + 4:18
10. Vančurová Lenka TJN1354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:34 + 4:29
11. Paldusová Ema neregistrovaní 29:53 + 4:48
12. Kysilka Tobiáš JJN1407 Team Jizerky 29:58 + 4:53
13. Maděrová Ája 0130003 Rudolfovské Gazely 30:23 + 5:18
13. Augustová Ema TUR1162 OOB TJ Turnov 30:23 + 5:18
15. Matouš Matěj JEN1502 OB Jenišovice 31:14 + 6:09
16. Dudová Marta DKP1555 Oddíl OB Kotlářka 31:45 + 6:40
17. Tumova Liliana NNN3 Neregistrovaní 32:07 + 7:02
18. Zajíček Matěj TJN1400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:41 + 7:36
19. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 33:26 + 8:21
20. Gottstein Josef LLI1300 LOK-o Liberec 34:11 + 9:06
21. Sodomka Kryštof JJN1300 Team Jizerky 34:12 + 9:07
22. Ježková Johana NNN4 Neregistrovaní 34:57 + 9:52
23. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 36:11 + 11:06
24. Kunc Ema TJN34 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:43 + 11:38
25. Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 37:06 + 12:01
26. Jůzová Beáta KDZ1550 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 37:09 + 12:04
26. Janatová Ester TJN1450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:09 + 12:04
28. Limon Johana Mia TJN1356 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:10 + 12:05
29. Stránský Jakub DOK1300 OK Doksy 37:52 + 12:47
30. Matějů Emil VLI1 Slavia Liberec orienteering 38:29 + 13:24
31. Čech Jan FSP1401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:41 + 16:36
32. Kunc Vojtěch LLI1401 LOK-o Liberec 43:02 + 17:57
33. Erbenová Marina STB1451 TJ Stadion Nový Bor 43:04 + 17:59
34. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 43:25 + 18:20
35. Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 43:39 + 18:34
36. Bartoňová Elena JJN1251 Team Jizerky 43:54 + 18:49
37. Pavlíčková Valerie JJN1454 Team Jizerky 44:39 + 19:34
38. Kunc Kryštof TJN67 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:07 + 21:02
39. Balej Ondřej JJN1302 Team Jizerky 47:08 + 22:03
40. Hostelard Filip JJN1303 Team Jizerky 47:19 + 22:14
41. Stadtherrová Leontýna Team Jizerky 48:05 + 23:00
42. Kyselová Natálie JJN1354 Team Jizerky 49:47 + 24:42
43. Kassova Julie 0200003 HO Jurije Gagarina 49:51 + 24:46
44. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 50:05 + 25:00
45. Anděl Jáchym JJN1403 Team Jizerky 51:07 + 26:02
46. Kuprová Hana JJN1361 Team Jizerky 51:26 + 26:21
47. Kupr Jaroslav JJN1501 Team Jizerky 51:28 + 26:23
48. Grošof Adam 0050001 neregistrovaní 55:26 + 30:21
49. Romportlová Lucie TEP1551 Tempo Praha 56:02 + 30:57
50. Oupický Šimon OOB TJ Turnov 61:01 + 35:56
51. Vorel František JEN1900 OB Jenišovice 62:35 + 37:30
52. Rakoušová Gabriela STB1452 TJ Stadion Nový Bor 63:09 + 38:04
53. Vorel Václav JEN1700 OB Jenišovice 63:20 + 38:15
54. Jiroutek Matěj LLI1600 LOK-o Liberec 63:34 + 38:29
Slámová Simona OOB TJ Turnov DISK
Janatová Sára TJN1650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Polášková Anna neregistrovaní DISK
Starostová Rozálie neregistrovaní DISK

P 2.27 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuklík Tomáš JIL7901 OK Jilemnice 23:05
2. Erben Jiří STB7700 TJ Stadion Nový Bor 23:39 + 0:34
3. Fürstová Anna LLI9854 LOK-o Liberec 24:48 + 1:43
4. Hewitt Christopher NNN22 Neregistrovaní 25:25 + 2:20
5. Haklová Tereza 0180001 XXX 25:29 + 2:24
6. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 25:35 + 2:30
7. Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant 25:38 + 2:33
8. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 26:25 + 3:20
9. Pech Richard neregistrovaní 27:16 + 4:11
10. Polášková Kristýna neregistrovaní 28:37 + 5:32
11. Tuma Samuel NNN2 Neregistrovaní 29:00 + 5:55
12. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 29:09 + 6:04
13. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 29:21 + 6:16
14. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 30:21 + 7:16
15. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 30:56 + 7:51
16. Hataš Jan neregistrovaní 31:21 + 8:16
17. Pavlova Lenka JJN0850 Team Jizerky 31:53 + 8:48
18. Procházková Lenka TUV7650 SOK TJ Turnov 31:56 + 8:51
19. Svoboda Jan 0190001 LLI 32:04 + 8:59
20. Pechová Helena VLI7251 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 9:37
21. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 34:30 + 11:25
22. Kocmanová Kateřina BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 34:46 + 11:41
23. Svoboda Vojtěch KDZ0701 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 35:22 + 12:17
24. Kindlová Barbora 0120001 SJC, neregistrovaní 35:24 + 12:19
25. Tuma Benjamin NNN1 Neregistrovaní 36:19 + 13:14
26. Kubíková Lenka LLI8050 LOK-o Liberec 37:22 + 14:17
27. Třešňák David neregistrovaní 37:43 + 14:38
28. Votavová Světla 0010002 DSVJ 38:49 + 15:44
29. Průšková Gabriela STB7650 TJ Stadion Nový Bor 39:30 + 16:25
30. Labská Bohuslava LLI6951 LOK-o Liberec 39:35 + 16:30
31. Hataš David OOB TJ Turnov 40:04 + 16:59
32. Pelcová Barbora NNN79 Neregistrovaní 40:55 + 17:50
33. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 42:01 + 18:56
34. Kuklikova Katerina 0140001 Kuklikova 42:43 + 19:38
35. Štemberová Iva TJN7550 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:42 + 21:37
36. Hnídek Stanislav neregistrovaní 47:03 + 23:58
37. Marek Drbohlan neregistrovaní 48:04 + 24:59
38. Čalounová Jana 0070001 *Jana* 50:31 + 27:26
39. Mitisková Hana BOR7460 OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 28:49
40. Mertlíková Denisa neregistrovaní 52:16 + 29:11
41. Kottíková Lucie JJN1 Team Jizerky 57:21 + 34:16
42. Nový Jiří CHA5600 OK Chrastava 57:53 + 34:48
43. Paldus Petr neregistrovaní 58:24 + 35:19
44. Matyášová Eliška NNN78 Neregistrovaní 62:53 + 39:48
45. Otmar Abtonín OOB TJ Turnov 64:47 + 41:42
46. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:44 + 55:39
47. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 89:15 + 66:10
Valušiak Cyril 0150001 Vrchlabí DISK

T 4.31 km, 185 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:24
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 39:19 + 1:55
3. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 40:54 + 3:30
4. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 44:25 + 7:01
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 45:09 + 7:45
6. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 50:09 + 12:45
7. Romportl Dušan TEP7800 Tempo Praha 51:34 + 14:10
8. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:52 + 16:28
9. Válek Ondřej 0060001 Aktivit 59:10 + 21:46
10. Řezka Petr JJN9 Team Jizerky 61:29 + 24:05
11. Francke Pavla 0110001 Žižkovský tygři 63:12 + 25:48
12. Maděrová Míša 0130002 Rudolfovské Gazely 64:13 + 26:49
13. Smékal Aleš 0030001 Pro Radost 66:55 + 29:31
14. Drápalík Jan neregistrovaní 68:27 + 31:03
15. Votava David 0010001 DSVJ 70:26 + 33:02
16. Kuprová Klára JJN8150 Team Jizerky 71:16 + 33:52
17. Kupr Jaroslav JJN8001 Team Jizerky 71:48 + 34:24
18. Kunc Tomáš LLI7800 LOK-o Liberec 71:57 + 34:33
19. Čermák Petr neregistrovaní 72:22 + 34:58
20. Kálalová Tereza 0110003 Žižkovský tygři 75:58 + 38:34
21. Zajger Honza TUR7223 OOB TJ Turnov 80:03 + 42:39
22. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 81:45 + 44:21
23. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 89:14 + 51:50
24. Sádovský Luboš JJN2 Team Jizerky 95:29 + 58:05