Logo
Datum:
15.10.2022
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
Mapa:
Skalní hrad-1:7 500, pro kategorie DH21L,DH21K, DH20 měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Kubec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Průšek Petr
JURY:
Žejdlík Michal, Kašková Kateřina, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí s mrholením, teplota 13st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Jury ve složení Kašková Kateřina (KAS) , Nehasil Vladislav (LDC), Žejdlík Michal (LTP) se nemusela sejít. Došlo k jednomu podvrknutí kotníku.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.80 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Amálie DOK1251 OK Doksy 26:37
2. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 28:30 + 1:53
3. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 29:36 + 2:59
4. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 31:54 + 5:17
5. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 34:32 + 7:55
6. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 39:58 + 13:21
7. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:22 + 16:45
8. Bábková Klára LDC1251 C KOB Děčín 52:36 + 25:59

D10L 1.70 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 28:45
2. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 30:58 + 2:13
3. Kvasničková Julie KDZ1452 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 37:14 + 8:29
4. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 38:18 + 9:33
5. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 42:14 + 13:29
6. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 42:47 + 14:02
7. Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice 43:05 + 14:20
8. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 43:37 + 14:52
9. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 61:08 + 32:23
Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor DISK

D12 2.20 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lischková Anežka BOR1057 B OK Jiskra Nový Bor 34:50
2. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 36:54 + 2:04
3. Rudolfová Elizabeth JJN1056 C Team Jizerky 37:45 + 2:55
4. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 40:03 + 5:13
5. Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 41:01 + 6:11
6. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 43:17 + 8:27
7. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 46:04 + 11:14
8. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 50:08 + 15:18
9. Feřtová Eliška VLI1056 B Slavia Liberec orienteering 51:57 + 17:07
10. Valtrová Ema JJN1152 C Team Jizerky 53:21 + 18:31
11. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 57:37 + 22:47
12. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 60:06 + 25:16
13. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 69:57 + 35:07
14. Polubentseva Daria TUR1161 B OOB TJ Turnov 81:51 + 47:01
Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha DISK
Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering DISK
Horváthová Eva 150001 15 KDZ-neregistrovani DISK

D14 2.50 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 26:55
2. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 28:14 + 1:19
3. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 29:37 + 2:42
4. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 32:33 + 5:38
5. Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 33:08 + 6:13
6. Polubentseva Iryna TUR0855 B OOB TJ Turnov 35:08 + 8:13
7. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 35:17 + 8:22
8. Čupcová Viktorie BOR0957 B OK Jiskra Nový Bor 43:04 + 16:09
9. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 49:03 + 22:08
10. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 49:37 + 22:42
11. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 52:54 + 25:59
12. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 58:35 + 31:40
13. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 60:24 + 33:29
Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky DISK
Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK

D16 2.80 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 37:10
2. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 38:15 + 1:05
3. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 45:21 + 8:11
4. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 47:05 + 9:55
5. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:36 + 12:26
6. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 52:23 + 15:13

D18 3.40 km, 270 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 49:50
2. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 55:06 + 5:16
3. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:04 + 20:14
Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha DISK

D20 3.40 km, 270 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 68:00
2. Linková Lucie JJN0254 B Team Jizerky 74:51 + 6:51
3. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:32 + 15:32

D21K 3.30 km, 260 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2254

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 44:52 2921
2. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 66:38 + 21:46 2151
3. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 79:39 + 34:47 1691
4. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 93:58 + 49:06 1184
Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov DISK 0

D21L 4.00 km, 340 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7125

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 50:11 7880
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 57:54 + 7:43 6900
3. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 60:18 + 10:07 6596
4. Mašínová Anna DKP0157 R Oddíl OB Kotlářka 62:08 + 11:57 6363
5. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 62:09 + 11:58 6361
6. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 63:31 + 13:20 6187
7. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 65:56 + 15:45 5880
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 68:15 + 18:04 5586
9. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:43 + 18:32 5527
10. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:01 + 22:50 4981
11. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:42 + 23:31 4895
12. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 73:53 + 23:42 4871
13. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 74:53 + 24:42 4744
14. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 77:11 + 27:00 4452
15. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 79:51 + 29:40 4114
16. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 96:39 + 46:28 1981
17. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 120:05 + 69:54 0

D35 3.30 km, 260 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 37:49
2. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 56:40 + 18:51
3. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 59:33 + 21:44
4. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 62:16 + 24:27
5. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 69:40 + 31:51
6. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 73:08 + 35:19
7. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 89:09 + 51:20

D40 3.30 km, 240 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 48:34
2. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 52:06 + 3:32
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 54:35 + 6:01
4. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 54:44 + 6:10
5. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 63:02 + 14:28
6. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 63:08 + 14:34
7. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 64:26 + 15:52
8. Jakubská Jitka TAP8152 C KOB Tretra Praha 66:21 + 17:47
9. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 67:14 + 18:40
10. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 67:36 + 19:02
11. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 72:41 + 24:07
12. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 76:34 + 28:00
13. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 89:24 + 40:50
14. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 92:23 + 43:49
15. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 92:39 + 44:05
Maturová Jana JJN8250 C Team Jizerky DISK

D45 2.80 km, 230 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 46:26
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 50:41 + 4:15
3. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 52:50 + 6:24
4. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:29 + 10:03
5. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 57:44 + 11:18
6. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 59:41 + 13:15
7. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 60:58 + 14:32
8. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 61:19 + 14:53
9. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:29 + 20:03
10. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 67:43 + 21:17
11. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:50 + 21:24
12. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 69:07 + 22:41
13. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 73:07 + 26:41
14. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 74:08 + 27:42
15. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 76:14 + 29:48
16. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 78:04 + 31:38
17. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 82:20 + 35:54
18. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 87:17 + 40:51
19. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 96:58 + 50:32
20. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 100:33 + 54:07
21. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:20 + 55:54
22. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 111:45 + 65:19
23. Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 115:25 + 68:59
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK

D50 2.70 km, 210 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 46:41
2. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 47:18 + 0:37
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:19 + 2:38
4. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 50:06 + 3:25
5. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 53:14 + 6:33
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 57:58 + 11:17
7. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 58:09 + 11:28
8. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 60:18 + 13:37
9. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 64:42 + 18:01
10. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 64:55 + 18:14
11. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 65:41 + 19:00
12. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 66:28 + 19:47
13. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 75:20 + 28:39
14. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 79:50 + 33:09
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 84:19 + 37:38
Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D55 2.70 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 47:55
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 48:27 + 0:32
3. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 60:33 + 12:38
4. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 64:14 + 16:19
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK

D60 2.50 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 42:36
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 53:57 + 11:21
3. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 66:40 + 24:04
4. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 68:42 + 26:06
5. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 76:55 + 34:19
6. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:23 + 41:47
7. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 88:41 + 46:05
8. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 88:56 + 46:20

D65 2.20 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 47:48
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 48:30 + 0:42
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 51:28 + 3:40
4. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 56:34 + 8:46
5. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 56:36 + 8:48
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 67:02 + 19:14
7. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:15 + 43:27

D70 2.10 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 59:10
2. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 65:16 + 6:06
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 65:43 + 6:33
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 76:04 + 16:54
5. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 83:34 + 24:24

D75 1.70 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 66:17
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 87:57 + 21:40
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 90:00 + 23:43

H10 1.90 km, 135 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 24:15
2. Starý Jakub JJN1204 C Team Jizerky 24:36 + 0:21
3. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 36:18 + 12:03
4. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:49 + 12:34
5. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 42:20 + 18:05
6. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 46:34 + 22:19
7. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 47:27 + 23:12
8. Markvart Michal DOK1301 C OK Doksy 54:26 + 30:11
9. Fedorčák Viktor BOR1204 C OK Jiskra Nový Bor 61:18 + 37:03
10. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 66:32 + 42:17
Pochop Matyáš TJN1305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov DISK
Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky DISK

H10L 1.70 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudolf Matyáš 70001 7 Maty 30:43
2. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 32:00 + 1:17
3. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 32:53 + 2:10
4. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 7:16
5. Zajíček Matěj TJN1400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:11 + 8:28
6. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 43:43 + 13:00
7. Javůrek Tomáš LDC1200 C KOB Děčín 50:09 + 19:26
8. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 54:49 + 24:06
9. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 61:33 + 30:50
10. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 75:38 + 44:55
Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

H12 2.30 km, 200 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 26:09
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 28:05 + 1:56
3. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 30:46 + 4:37
4. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 31:15 + 5:06
5. Beneš Max VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 31:59 + 5:50
6. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 33:39 + 7:30
7. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 35:52 + 9:43
8. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 41:36 + 15:27
9. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 41:47 + 15:38
10. Tuma Benjamin VLI1204 C Slavia Liberec orienteering 42:05 + 15:56
11. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 47:46 + 21:37
12. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 51:40 + 25:31
13. Fedorov Mikhail BOR1109 C OK Jiskra Nový Bor 56:47 + 30:38
14. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 59:15 + 33:06
15. Jakubský Pavel TAP1109 C KOB Tretra Praha 61:31 + 35:22
16. Zahradníček Filip BOR1202 C OK Jiskra Nový Bor 66:59 + 40:50
17. Bahník Václav JJN1102 C Team Jizerky 78:59 + 52:50
18. Kvasnička Jakub KDZ1100 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 81:57 + 55:48
19. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 82:44 + 56:35
20. Sanitrník Vojetěch DOK1102 OK Doksy 95:55 + 69:46
Šebelka Jakub VLI1002 B Slavia Liberec orienteering DISK

H14 2.70 km, 220 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 26:09
2. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 29:57 + 3:48
3. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:07 + 3:58
4. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:03 + 4:54
5. Kovanda Jonáš BOR0904 B OK Jiskra Nový Bor 32:02 + 5:53
6. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 32:34 + 6:25
7. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 32:58 + 6:49
8. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 35:27 + 9:18
9. Guida Francesco VLI0810 B Slavia Liberec orienteering 37:19 + 11:10
10. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 37:40 + 11:31
11. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 38:37 + 12:28
12. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 41:03 + 14:54
13. Pešík Matouš VLI0903 B Slavia Liberec orienteering 41:36 + 15:27
14. Průcha Matouš BOR0911 C OK Jiskra Nový Bor 43:33 + 17:24
15. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 49:35 + 23:26
16. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 50:25 + 24:16
17. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 87:48 + 61:39
18. Sadil Martin 100002 10 Neregistrovaný - Šeberov 102:54 + 76:45

H16 3.10 km, 260 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Shyp Oleksii BOR0711 B OK Jiskra Nový Bor 35:57
2. Hrůzek Ondřej BOR0809 A OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 4:14
3. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 41:57 + 6:00
4. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 42:17 + 6:20
5. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 46:00 + 10:03
6. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 46:08 + 10:11
7. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:25 + 12:28
8. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 55:07 + 19:10
9. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:08 + 19:11
10. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 56:13 + 20:16
11. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 58:35 + 22:38
12. Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 61:30 + 25:33
13. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:18 + 40:21
14. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 99:09 + 63:12

H18 3.70 km, 300 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:20
2. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 52:44 + 9:24
3. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 55:36 + 12:16
4. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 61:24 + 18:04
5. Bumbálek Štěpán CHA0401 C OK Chrastava 96:02 + 52:42

H20 3.70 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šašek Jan LTP0301 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:22

H21K 4.10 km, 330 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3869

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 48:11 4441
2. Schulhof Jan TUR8900 E OOB TJ Turnov 50:00 + 1:49 4317
3. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 71:27 + 23:16 2849
4. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:51 + 25:40 2685
5. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 74:12 + 26:01 2661
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:19 + 27:08 2585
7. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:25 + 34:14 2099
8. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 83:29 + 35:18 2026
9. Vágner Libor 50001 5 Lipánek 85:54 + 37:43
10. Kašpar Ludvík ZAK9800 C OK Netopýr Zákupy 88:19 + 40:08 1695
11. Kašpar Vojtěch ZAK0403 C OK Netopýr Zákupy 96:16 + 48:05 1151
Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný DISK 0
Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy DISK 0

H21L 4.80 km, 480 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7454

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 7732
2. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 50:18 + 1:33 7504
3. Vitebský Lukáš JJN0302 R Team Jizerky 52:52 + 4:07 7126
4. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 53:09 + 4:24 7084
5. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 58:04 + 9:19 6360
6. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 61:13 + 12:28 5897
7. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 61:21 + 12:36 5877
8. Březina Karel CHA0605 A OK Chrastava 64:30 + 15:45 5413
9. Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice 66:57 + 18:12 5053
10. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 70:42 + 21:57 4501
11. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 70:51 + 22:06 4479
12. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:56 + 22:11 4467
13. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 72:54 + 24:09 4177
14. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 72:59 + 24:14 4165
15. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 78:21 + 29:36 3375
16. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 79:33 + 30:48 3198
17. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 92:36 + 43:51 1277
18. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 93:41 + 44:56 1118
19. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 115:19 + 66:34 0
Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov DISK 0
Synek Petr DOK0200 B OK Doksy DISK 0

H35 4.10 km, 330 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 51:56
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 53:27 + 1:31
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 55:55 + 3:59
4. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 56:24 + 4:28
5. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 58:08 + 6:12
6. Jančáry Mylan 80001 8 FYD 60:26 + 8:30
7. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 60:59 + 9:03
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 65:22 + 13:26
9. Strachota Michal JJN8300 C Team Jizerky 66:04 + 14:08
10. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 67:45 + 15:49
11. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 70:55 + 18:59
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 76:20 + 24:24
13. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 81:38 + 29:42
14. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 98:46 + 46:50
15. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 106:11 + 54:15

H40 3.90 km, 320 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 45:31
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:51 + 2:20
3. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 49:44 + 4:13
4. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 51:19 + 5:48
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 53:31 + 8:00
6. Rudolf Lukáš JJN7901 C Team Jizerky 59:47 + 14:16
7. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 60:53 + 15:22
8. Pražák Michal JJN7900 C Team Jizerky 61:51 + 16:20
9. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 62:59 + 17:28
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 70:26 + 24:55
11. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 75:22 + 29:51
12. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 87:25 + 41:54
13. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 90:03 + 44:32
14. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 95:27 + 49:56
15. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 99:26 + 53:55
16. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 101:25 + 55:54
Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy DISK

H45 3.50 km, 290 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:38
2. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 44:44 + 5:06
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 47:58 + 8:20
4. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 + 9:07
5. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 49:37 + 9:59
6. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 52:40 + 13:02
7. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 53:06 + 13:28
8. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 53:40 + 14:02
9. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 54:03 + 14:25
10. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 55:39 + 16:01
11. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 58:56 + 19:18
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 63:31 + 23:53
13. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 65:20 + 25:42
14. Kvasnička Ladislav KDZ7400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 66:37 + 26:59
15. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 27:55
16. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 68:30 + 28:52
17. Jakubský Ondřej TAP7700 C KOB Tretra Praha 79:00 + 39:22
18. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 84:41 + 45:03
19. Sadil Milan 100001 10 Neregistrovaný - Šeberov 113:02 + 73:24
20. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 119:19 + 79:41
21. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 124:13 + 84:35
Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem DISK
Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov DISK

H50 3.40 km, 250 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 40:28
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:15 + 4:47
3. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:19 + 4:51
4. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 45:52 + 5:24
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 46:56 + 6:28
6. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:17 + 7:49
7. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 49:11 + 8:43
8. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:36 + 11:08
9. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:22 + 13:54
10. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 54:51 + 14:23
11. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 54:52 + 14:24
12. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 54:56 + 14:28
13. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 55:27 + 14:59
14. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 59:05 + 18:37
15. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:25 + 18:57
16. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 59:49 + 19:21
17. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:04 + 23:36
18. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:57 + 24:29
19. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:23 + 24:55
20. Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 66:00 + 25:32
21. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 71:22 + 30:54
22. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 75:11 + 34:43
23. Andrlík Jiří 90001 9 Neregistrovaný 75:18 + 34:50
24. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 81:49 + 41:21
25. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 83:55 + 43:27
26. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 85:59 + 45:31
27. sykorka ivan AKE7200 Klub OB ATU Košice 86:37 + 46:09
28. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 99:56 + 59:28
29. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:30 + 60:02
30. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 106:44 + 66:16
31. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 115:51 + 75:23
Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering DISK

H55 2.80 km, 230 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 51:26
2. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 54:32 + 3:06
3. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 68:28 + 17:02
4. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 77:48 + 26:22
Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H60 2.70 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 44:54
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 48:01 + 3:07
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 49:42 + 4:48
4. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:55 + 15:01
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 60:25 + 15:31
6. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 61:23 + 16:29

H65 2.70 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 38:45
2. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 45:32 + 6:47
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:15 + 8:30
4. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 48:19 + 9:34
5. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 53:45 + 15:00
6. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 67:04 + 28:19
7. Drbohlav Mirek TUR5500 C OOB TJ Turnov 70:36 + 31:51

H70 2.50 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 40:13
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 40:39 + 0:26
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 47:36 + 7:23
4. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 50:23 + 10:10
5. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 51:30 + 11:17
6. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:20 + 12:07
7. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 12:29
8. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 81:34 + 41:21
Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava DISK

H75 2.20 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 50:11
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 55:54 + 5:43
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 56:40 + 6:29
4. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 68:30 + 18:19
5. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 74:49 + 24:38
6. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 107:27 + 57:16

H80 1.70 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 60:20
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 72:32 + 12:12
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 74:41 + 14:21
Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor DISK

HDR 1.70 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering 29:31
2. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 30:26 + 0:55
3. Patka Jonáš BOR1600 C OK Jiskra Nový Bor 30:37 + 1:06
4. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 33:51 + 4:20
4. Duben Jan LDC1600 C KOB Děčín 33:51 + 4:20
6. Šibrik Tomáš BOR1700 C OK Jiskra Nový Bor 35:57 + 6:26
7. Tumová Liliana 60004 6 Tumici 38:46 + 9:15
8. Zahradníčková Julie BOR1550 C OK Jiskra Nový Bor 39:53 + 10:22
9. Rakoušová Gabriela STB1452 C TJ Stadion Nový Bor 45:35 + 16:04
10. Kamenár Štěpán DOK1500 OK Doksy 47:01 + 17:30
11. Našincová Ella STB1851 C TJ Stadion Nový Bor 49:40 + 20:09
12. Burdová Marie LDC1450 C KOB Děčín 51:05 + 21:34
13. Pospíšil Martin JJN1410 C Team Jizerky 53:41 + 24:10
14. Zakouřil Petr TUR1703 C OOB TJ Turnov 55:28 + 25:57
15. Bendová Veronika 130001 13 Bendovi 66:54 + 37:23
16. Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 67:00 + 37:29
17. Strachota Vítek JJN1700 C Team Jizerky 68:08 + 38:37
18. Limon Johana Mia TJN1356 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:03 + 49:32
19. Schulhof Matěj TUR2020 C OOB TJ Turnov 85:08 + 55:37
20. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:18 + 58:47
Vondráková Marie TJN1451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Bartoš Martin VSP1700 C USK Praha DISK

P 2.60 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 37:37
2. Pech Richard 140001 14 Och421 43:18 + 5:41
3. Lischková Lenka BOR8451 C OK Jiskra Nový Bor 47:13 + 9:36
4. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 47:23 + 9:46
5. Tumová Markéta 60003 6 Tumici 50:29 + 12:52
6. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:30 + 16:53
7. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:05 + 17:28
8. Nejedlová Josefína LLI0350 C LOK-o Liberec 56:30 + 18:53
9. Rudolfová Eliška 10001 1 Nová Telib 57:09 + 19:32
10. Tuma Samuel 60002 6 Tumici 58:04 + 20:27
11. Nejedlo David LLI7100 C LOK-o Liberec 59:03 + 21:26
12. Dudková Alena ZAK0550 OK Netopýr Zákupy 60:18 + 22:41
13. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:42 + 23:05
14. Čalounová Jana 20001 2 Liberec 61:22 + 23:45
15. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 61:45 + 24:08
16. Dušková Petra 180001 18 Neregistrovaní 75:45 + 38:08
17. Lacková Alexandra ZAK9950 OK Netopýr Zákupy 76:57 + 39:20
18. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 78:50 + 41:13
19. Baco Ondřej 110002 11 KOB Děčín - noví závodníci 80:26 + 42:49
20. Stránský Jiří STB TJ Stadion Nový Bor 80:59 + 43:22
21. Valtr Jiří JJN7104 C Team Jizerky 91:24 + 53:47
22. Šídová Hana NNN1978 Neregistrovaní 92:03 + 54:26
23. Šída Ondřej NNN2012 Neregistrovaní 92:06 + 54:29
24. Valtrová Zuzana JJN7850 C Team Jizerky 92:12 + 54:35
25. Bábková Zuzana 110001 11 KOB Děčín - noví závodníci 92:36 + 54:59
26. Leginová Lucie LDC1153 C KOB Děčín 100:00 + 62:23
27. Leginová Tereza LDC0952 C KOB Děčín 100:07 + 62:30
28. Lischková Olga 170002 17 Lischčí smečka 105:29 + 67:52
29. Kočerová Veronika FYD9252 Jizerský klub OB Frýdlant 106:11 + 68:34
30. Pintová Kristýna FYD9253 Jizerský klub OB Frýdlant 106:49 + 69:12
31. Radová Kateřina FYD9151 Jizerský klub OB Frýdlant 107:34 + 69:57
32. Machovičová Tereza FYD9251 Jizerský klub OB Frýdlant 108:55 + 71:18
33. Šolc Jiří NNN1980 Neregistrovaní 142:36 + 104:59
Háková Dagmar 180002 18 Neregistrovaní DISK
Kalašová Anna DOK0353 C OK Doksy DISK
Vondráková Helena TJN8252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Chvojková Renata NNN1993 Neregistrovaní DISK

T 3.60 km, 280 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Daniel STB TJ Stadion Nový Bor 47:19
2. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:34 + 4:15
3. Lischka Martin 170001 17 Lischčí smečka 56:26 + 9:07
4. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 59:08 + 11:49
5. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 59:12 + 11:53
6. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 60:20 + 13:01
7. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 61:00 + 13:41
8. Lischka Roman 160001 16 HO Jiskra Nový Bor 64:06 + 16:47
9. Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky 64:47 + 17:28
10. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 69:50 + 22:31
11. Tuma Roman 60001 6 Tumici 71:36 + 24:17
12. Válek Ondřej 30001 3 Aktivit 74:48 + 27:29
13. Průcha Lukáš 120001 12 sloup 88:18 + 40:59
14. Votava David 40001 4 NER DSVJ - Votavovi 94:32 + 47:13
15. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 104:20 + 57:01
16. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 107:19 + 60:00
17. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 116:27 + 69:08
18. Votavová Světla 40002 4 NER DSVJ - Votavovi 119:05 + 71:46