Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Povišerová Lucie | MLA1350 | MLOK Mariánské Lázně | 17:31 | ||
2. | Petrušová Anna | MLA1550 | MLOK Mariánské Lázně | 26:16 | + 8:45 | |
Müller Ronja | STB1453 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 17:34 | ||
2. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 17:58 | + 0:24 | |
3. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 18:15 | + 0:41 | |
4. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 23:48 | + 6:14 | |
5. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 24:46 | + 7:12 | |
6. | Mravcová Jasmína | KRL1354 | Kometa Kralovice | 29:51 | + 12:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 13:17 | ||
2. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 13:23 | + 0:06 | |
3. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 14:11 | + 0:54 | |
4. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 14:45 | + 1:28 | |
5. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 14:53 | + 1:36 | |
6. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 17:47 | + 4:30 | |
7. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 20:34 | + 7:17 | |
8. | Štiková Julie | KRL1051 | Kometa Kralovice | 21:04 | + 7:47 | |
9. | Povišerová Aneta | MLA1050 | MLOK Mariánské Lázně | 21:26 | + 8:09 | |
10. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 23:22 | + 10:05 | |
11. | Juhaszová Tereza | NEK1151 | Nejdek Orienteering | 34:29 | + 21:12 | |
12. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 35:30 | + 22:13 | |
Šňupárková Barborka | PGP1152 | SK Praga | DISK | |||
Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 12:50 | ||
2. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 12:57 | + 0:07 | |
3. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 13:37 | + 0:47 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 13:50 | + 1:00 | |
5. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 14:48 | + 1:58 | |
6. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 16:50 | + 4:00 | |
7. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 17:22 | + 4:32 | |
7. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:22 | + 4:32 | |
9. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 19:46 | + 6:56 | |
10. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 22:41 | + 9:51 | |
11. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 24:47 | + 11:57 | |
12. | Tauerová Kristina | BSO0855 | KOB Baník Sokolov | 25:22 | + 12:32 | |
13. | Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | 30:43 | + 17:53 | |
14. | Sedláková Nela | BSO0952 | KOB Baník Sokolov | 36:51 | + 24:01 | |
15. | Petýrková Karolína | NEK0851 | Nejdek Orienteering | 55:27 | + 42:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třísková Tereza | VPM0650 | KOS Slavia Plzeň | 13:18 | ||
2. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 13:53 | + 0:35 | |
3. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 15:00 | + 1:42 | |
4. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 15:08 | + 1:50 | |
4. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 15:08 | + 1:50 | |
6. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:23 | + 3:05 | |
7. | Kadlecová Barbora | ZTC0750 | Západočeské sportovní centrum OB | 16:34 | + 3:16 | |
8. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 16:51 | + 3:33 | |
9. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 17:07 | + 3:49 | |
10. | Nejedlá Barbora | ONO0750 | SKOB Ostrov | 17:37 | + 4:19 | |
11. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 20:13 | + 6:55 | |
12. | Němečková Eliška | DCH0765 | Radioelektronika Cheb | 34:22 | + 21:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 15:23 | ||
2. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 15:24 | + 0:01 | |
3. | Peřinová Zuzana | SKV0551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:46 | + 2:23 | |
4. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 22:24 | + 7:01 | |
5. | Döhler Karla | 015001 | SV Pechbrunn | 23:08 | + 7:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 15:25 | 7375 | ||
2. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 17:20 | + 1:55 | 6592 | |
3. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 17:28 | + 2:03 | 6538 | |
4. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 17:46 | + 2:21 | 6415 | |
5. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 17:47 | + 2:22 | 6408 | |
6. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 17:57 | + 2:32 | 6340 | |
7. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 18:50 | + 3:25 | 5980 | |
8. | Sieglová Dagmar | MFP | 18:57 | + 3:32 | |||
9. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 19:29 | + 4:04 | 5714 | |
10. | Hříchová Jana | 0020001 | Rokycany | 20:05 | + 4:40 | ||
11. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 20:32 | + 5:07 | 5285 | |
11. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 20:32 | + 5:07 | 5285 | |
13. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 20:56 | + 5:31 | 5122 | |
14. | Marešová Alexandra | NEK9950 | Nejdek Orienteering | 21:03 | + 5:38 | 5074 | |
15. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 27:56 | + 12:31 | 2264 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:50 | ||
2. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 16:00 | + 0:10 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 16:50 | + 1:00 | |
4. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 17:00 | + 1:10 | |
5. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 17:33 | + 1:43 | |
6. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 17:35 | + 1:45 | |
7. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 17:48 | + 1:58 | |
8. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 18:20 | + 2:30 | |
9. | Romová Kateřina | KRL8051 | Kometa Kralovice | 19:11 | + 3:21 | |
10. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 19:23 | + 3:33 | |
11. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 20:05 | + 4:15 | |
12. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 21:19 | + 5:29 | |
13. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 21:55 | + 6:05 | |
14. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:01 | + 6:11 | |
15. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 23:07 | + 7:17 | |
16. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 23:43 | + 7:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 12:15 | ||
2. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 14:52 | + 2:37 | |
3. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 14:58 | + 2:43 | |
4. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 15:25 | + 3:10 | |
5. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:11 | + 3:56 | |
6. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 16:12 | + 3:57 | |
7. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 16:50 | + 4:35 | |
8. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 17:18 | + 5:03 | |
9. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 17:34 | + 5:19 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 17:35 | + 5:20 | |
11. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 18:08 | + 5:53 | |
12. | Döhler Ute | 015002 | SV Pechbrunn | 18:10 | + 5:55 | |
13. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 18:48 | + 6:33 | |
14. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:09 | + 6:54 | |
15. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 19:25 | + 7:10 | |
16. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 19:31 | + 7:16 | |
17. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:39 | + 7:24 | |
18. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 21:00 | + 8:45 | |
19. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 21:05 | + 8:50 | |
20. | Váchová Ilona | 0050001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 21:11 | + 8:56 | |
21. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 24:54 | + 12:39 | |
22. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 26:22 | + 14:07 | |
23. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 26:26 | + 14:11 | |
Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 15:37 | ||
2. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 16:15 | + 0:38 | |
3. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:47 | + 1:10 | |
4. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:35 | + 2:58 | |
5. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 19:35 | + 3:58 | |
Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Setínková Zuzana | DKP5753 | Oddíl OB Kotlářka | 17:17 | ||
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 19:10 | + 1:53 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 19:16 | + 1:59 | |
4. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 20:08 | + 2:51 | |
5. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 22:38 | + 5:21 | |
6. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 24:10 | + 6:53 | |
7. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 31:21 | + 14:04 | |
8. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 41:08 | + 23:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 17:52 | ||
2. | Mullis Robert | Oddíl OB Kotlářka | 23:19 | + 5:27 | ||
3. | Stehlík Filip | LPM1400 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:25 | + 7:33 | |
4. | Rauch Jonáš | VPM1500 | KOS Slavia Plzeň | 50:08 | + 32:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | KOS Slavia Plzeň | 10:51 | ||
2. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 11:30 | + 0:39 | |
3. | Křenek Martin | VPM1301 | KOS Slavia Plzeň | 13:37 | + 2:46 | |
4. | Podzimek Tomáš | MLA1203 | MLOK Mariánské Lázně | 13:54 | + 3:03 | |
5. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 17:48 | + 6:57 | |
6. | Arnošt Daniel | SAD1200 | Sportovní akademie Dobříš | 22:11 | + 11:20 | |
7. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 23:34 | + 12:43 | |
8. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 31:46 | + 20:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 10:10 | ||
2. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 11:11 | + 1:01 | |
3. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 11:48 | + 1:38 | |
4. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 11:57 | + 1:47 | |
5. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 12:06 | + 1:56 | |
6. | Fišer Adam | ONO1003 | SKOB Ostrov | 12:33 | + 2:23 | |
7. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 13:14 | + 3:04 | |
8. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 13:19 | + 3:09 | |
9. | Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | 15:03 | + 4:53 | |
10. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | SK Praga | 15:44 | + 5:34 | |
11. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 16:46 | + 6:36 | |
12. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 19:45 | + 9:35 | |
13. | Křenek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | 25:05 | + 14:55 | |
14. | Svatý Filip | PGP1101 | SK Praga | 25:49 | + 15:39 | |
15. | Klier Šimon | MLA1101 | MLOK Mariánské Lázně | 27:37 | + 17:27 | |
16. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:45 | + 20:35 | |
17. | Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | 32:41 | + 22:31 | |
Kváč Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 13:05 | ||
2. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 13:52 | + 0:47 | |
3. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 14:00 | + 0:55 | |
4. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 14:07 | + 1:02 | |
5. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 14:43 | + 1:38 | |
6. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 14:54 | + 1:49 | |
7. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 15:09 | + 2:04 | |
8. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 16:02 | + 2:57 | |
8. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 16:02 | + 2:57 | |
10. | Tříska Lukáš | VPM0803 | KOS Slavia Plzeň | 17:48 | + 4:43 | |
11. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 18:47 | + 5:42 | |
12. | Ďurica Matěj | DCH0912 | Radioelektronika Cheb | 27:03 | + 13:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 13:19 | ||
2. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 13:28 | + 0:09 | |
3. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 13:50 | + 0:31 | |
4. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 15:14 | + 1:55 | |
5. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 15:35 | + 2:16 | |
6. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 16:18 | + 2:59 | |
7. | Beneš Josef | MLA0702 | MLOK Mariánské Lázně | 16:27 | + 3:08 | |
8. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 18:15 | + 4:56 | |
9. | Mackovič Adam | HCE0700 | TJ Hostivice | 24:14 | + 10:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:21 | ||
2. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 16:27 | + 1:06 | |
3. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 46:33 | + 31:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 14:48 | 7068 | ||
2. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 16:17 | + 1:29 | 6453 | |
3. | Despetovic Tihomir | 0130001 | OC München | 16:18 | + 1:30 | ||
4. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 16:40 | + 1:52 | 6294 | |
5. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 16:56 | + 2:08 | 6183 | |
6. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 17:05 | + 2:17 | 6121 | |
7. | Körner Christoph | 0110002 | OLV Landshut | 17:16 | + 2:28 | ||
8. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 17:20 | + 2:32 | 6017 | |
9. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 17:29 | + 2:41 | 5955 | |
10. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:10 | + 3:22 | 5671 | |
11. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 18:23 | + 3:35 | 5581 | |
12. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 18:27 | + 3:39 | 5554 | |
13. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 19:04 | + 4:16 | 5298 | |
14. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 19:16 | + 4:28 | 5215 | |
15. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 19:22 | + 4:34 | 5173 | |
16. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:33 | + 4:45 | 5097 | |
17. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 19:35 | + 4:47 | 5083 | |
18. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 19:43 | + 4:55 | 5028 | |
19. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 20:47 | + 5:59 | 4585 | |
20. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 20:56 | + 6:08 | 4523 | |
21. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 21:12 | + 6:24 | 4412 | |
22. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 21:15 | + 6:27 | 4392 | |
23. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 25:03 | + 10:15 | 2815 | |
24. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 32:26 | + 17:38 | 0 | |
Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | ZTC7903 | Západočeské sportovní centrum OB | 14:35 | ||
2. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | 15:05 | + 0:30 | |
3. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 15:31 | + 0:56 | |
4. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 15:45 | + 1:10 | |
5. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 15:47 | + 1:12 | |
6. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:49 | + 1:14 | |
7. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 16:14 | + 1:39 | |
7. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:14 | + 1:39 | |
9. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 16:17 | + 1:42 | |
10. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 16:42 | + 2:07 | |
11. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | 16:58 | + 2:23 | |
12. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:04 | + 2:29 | |
13. | Körner Ralph | 0110001 | OLV Landshut | 17:27 | + 2:52 | |
14. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:38 | + 3:03 | |
15. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 17:45 | + 3:10 | |
16. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:58 | + 3:23 | |
17. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:05 | + 3:30 | |
18. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:22 | + 3:47 | |
19. | Křenek Jaroslav | VPM7502 | KOS Slavia Plzeň | 18:39 | + 4:04 | |
20. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 18:47 | + 4:12 | |
21. | Fišer Pavel | SKV7200 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:31 | + 5:56 | |
22. | Jedlička Jiří | VPM7602 | KOS Slavia Plzeň | 20:49 | + 6:14 | |
Preibisch Jan | MLA8300 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 13:55 | ||
2. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 15:13 | + 1:18 | |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 15:14 | + 1:19 | |
4. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 15:20 | + 1:25 | |
5. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 15:35 | + 1:40 | |
6. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:38 | + 1:43 | |
7. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 16:24 | + 2:29 | |
8. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 16:39 | + 2:44 | |
9. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 16:50 | + 2:55 | |
10. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 17:43 | + 3:48 | |
11. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 18:11 | + 4:16 | |
12. | Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 18:40 | + 4:45 | |
13. | Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | 18:43 | + 4:48 | |
14. | Döhler Thomas | 015003 | SV Pechbrunn | 19:18 | + 5:23 | |
15. | Parula Martin | LPM7600 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:48 | + 5:53 | |
16. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 20:04 | + 6:09 | |
17. | Šňupárek Ondřej | ZUP6949 | MTBO ČZU Praha | 20:26 | + 6:31 | |
18. | Frühauf Jiří | SKV7002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:34 | + 6:39 | |
19. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 20:45 | + 6:50 | |
20. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 21:30 | + 7:35 | |
21. | Kopp Petr | 0120001 | Šumavský průzkum | 21:52 | + 7:57 | |
22. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 22:03 | + 8:08 | |
23. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 30:20 | + 16:25 | |
Zdráhal Tomáš | OOL5301 | SK Haná orienteering | DISK | |||
Soukup Michal | NEK7400 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 14:58 | ||
2. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 16:45 | + 1:47 | |
3. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 17:08 | + 2:10 | |
4. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 18:28 | + 3:30 | |
5. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 18:57 | + 3:59 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 19:10 | + 4:12 | |
7. | Sova Petr | KSH6501 | OB Kašperské Hory | 19:21 | + 4:23 | |
8. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 20:03 | + 5:05 | |
9. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 20:14 | + 5:16 | |
10. | Kirsch Stefan | 52D5901 | TV Coburg-Neuses | 20:17 | + 5:19 | |
11. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:04 | + 6:06 | |
12. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 25:29 | + 10:31 | |
13. | Šafka Jan | KAM6604 | OK Kamenice | 26:06 | + 11:08 | |
14. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:46 | + 23:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 16:44 | ||
2. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 16:48 | + 0:04 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 16:51 | + 0:07 | |
4. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 18:23 | + 1:39 | |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 18:44 | + 2:00 | |
6. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 18:58 | + 2:14 | |
7. | Chotětický Jan | MAS5400 | OOB Aš | 21:03 | + 4:19 | |
8. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:08 | + 6:24 | |
9. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 24:02 | + 7:18 | |
10. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 24:29 | + 7:45 | |
11. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 28:06 | + 11:22 | |
12. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 31:08 | + 14:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 16:24 | ||
2. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 18:11 | + 1:47 | |
3. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 27:35 | + 11:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebián Pavel | Kometa Kralovice | 14:08 | |||
2. | Černá Petra | LOK-o Liberec | 14:33 | + 0:25 | ||
3. | Pokorný Tomáš | Kometa Kralovice | 16:44 | + 2:36 | ||
4. | Mágrová Sofie | LCV0001 | TJ Lokomotiva Chomutov | 17:57 | + 3:49 | |
5. | Šebián Samuel | Kometa Kralovice | 19:47 | + 5:39 | ||
6. | Mahar Valerie | SKV8653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:22 | + 6:14 | |
7. | Strnad Tomáš | Kometa Kralovice | 24:20 | + 10:12 | ||
8. | Austerlitz Ben | 26:54 | + 12:46 | |||
9. | Austerlitz David | 27:11 | + 13:03 | |||
10. | Šebiánová Adéla | Kometa Kralovice | 28:48 | + 14:40 | ||
11. | Černá Lucie | LPM8354 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:21 | + 18:13 | |
12. | Dědková Jelena | ONO0000 | SKOB Ostrov | 37:17 | + 23:09 | |
13. | Trdá Lucie | KPY0002 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:46 | + 37:38 | |
14. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 56:36 | + 42:28 | |
Sasko Jan | MLA0999 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Emil | KOS Slavia Plzeň | 17:12 | |||
2. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 18:57 | + 1:45 | |
3. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 25:49 | + 8:37 | |
4. | Bradáč Václav | LLI0600 | LOK-o Liberec | 29:29 | + 12:17 | |
Koubová Eva | MLA0002 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | 16:08 | ||
2. | Gregor Ondřej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | 21:05 | + 4:57 | |
3. | Rambousek Marek | BSO1400 | KOB Baník Sokolov | 21:16 | + 5:08 | |
4. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | 22:30 | + 6:22 | |
5. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 22:32 | + 6:24 | |
6. | Rambousková Daniela | BSO1650 | KOB Baník Sokolov | 23:43 | + 7:35 | |
7. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 23:56 | + 7:48 | |
8. | Liška František | KPY1900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:12 | + 8:04 | |
9. | Pinkr Lukáš | HCE1700 | TJ Hostivice | 28:49 | + 12:41 |