Logo
Datum:
08.05.2022
Místo konání:
Rájov u Mar. Lázní
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R1
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R2
JURY:
Urbánková Jana, Bořánek Petr, Kamaryt Tomáš
Protokol:
Závod proběhl podle zveřejněného rozpisu a platných pravidel . Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    

D10F 3.06 km, 5 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 43:33
2. Petrušová Anna MLA1550 MLOK Mariánské Lázně 79:24 + 35:51
Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK
Bartošová Magdalena LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň DISK

D10C 2.57 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 36:16
2. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 1:50
3. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 39:02 + 2:46
4. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 40:09 + 3:53
5. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 76:31 + 40:15
6. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 86:21 + 50:05
Mravcová Jasmína KRL1354 Kometa Kralovice DISK

D12B 3.01 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 34:03
2. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 36:10 + 2:07
3. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 40:28 + 6:25
4. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 48:19 + 14:16
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 49:56 + 15:53
6. Zabolotná Kiára MLA1152 MLOK Mariánské Lázně 50:43 + 16:40
7. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 54:50 + 20:47
8. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 57:24 + 23:21
9. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 57:29 + 23:26
10. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 63:26 + 29:23
11. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 69:40 + 35:37
12. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 103:35 + 69:32
13. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 109:02 + 74:59
14. Topičová Nina MLA1156 MLOK Mariánské Lázně 119:49 + 85:46
Štiková Julie KRL1051 Kometa Kralovice DISK

D14B 3.04 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 33:14
2. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 35:10 + 1:56
3. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 37:23 + 4:09
4. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 38:51 + 5:37
5. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 41:23 + 8:09
6. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 41:54 + 8:40
7. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 45:25 + 12:11
8. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 47:40 + 14:26
9. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 64:55 + 31:41
10. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 82:48 + 49:34
11. Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov 86:25 + 53:11
12. Tauerová Kristina BSO0855 KOB Baník Sokolov 94:26 + 61:12
13. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 102:24 + 69:10
14. Sedláková Nela BSO0952 KOB Baník Sokolov 106:24 + 73:10
Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov DISK

D16B 3.64 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třísková Tereza VPM0650 KOS Slavia Plzeň 40:26
2. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 41:42 + 1:16
3. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 41:47 + 1:21
4. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 45:42 + 5:16
5. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 52:56 + 12:30
6. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 53:28 + 13:02
7. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 55:10 + 14:44
8. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 55:19 + 14:53
9. Kadlecová Barbora ZTC0750 Západočeské sportovní centrum OB 56:47 + 16:21
10. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 62:23 + 21:57
11. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 74:24 + 33:58
Němečková Eliška DCH0765 Radioelektronika Cheb DISK

D18B 3.73 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Karla SKV0454 TJ Slovan Karlovy Vary 48:31
2. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 49:05 + 0:34
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 50:45 + 2:14
4. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 83:06 + 34:35
5. Křížková Marie MAS0001 OOB Aš 91:07 + 42:36
6. Döhler Karla 015001 SV Pechbrunn 96:30 + 47:59

D21C 4.63 km, 30 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6605

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 33:24 7150
2. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 36:53 + 3:29 6518
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 38:56 + 5:32 6146
4. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 39:56 + 6:32 5965
5. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 45:12 + 11:48 5009
6. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 45:28 + 12:04 4961
7. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 45:38 + 12:14 4931
8. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 47:15 + 13:51 4638
9. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 47:25 + 14:01 4607
10. Sieglová Dagmar MFP 50:47 + 17:23
11. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 53:22 + 19:58 3528
12. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 53:30 + 20:06 3504
13. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 56:54 + 23:30 2887
14. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 57:52 + 24:28 2711
15. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 60:04 + 26:40 2312
16. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 71:15 + 37:51 283
17. Hříchová Jana 0020001 Rokycany 76:27 + 43:03
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0
Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering DISK 0

D35C 3.41 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 36:14
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 36:56 + 0:42
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 41:09 + 4:55
4. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 43:28 + 7:14
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 44:18 + 8:04
6. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 44:22 + 8:08
7. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 47:02 + 10:48
8. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 48:11 + 11:57
9. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 48:18 + 12:04
10. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 49:30 + 13:16
11. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:17 + 14:03
12. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 54:18 + 18:04
13. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 57:45 + 21:31
14. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 58:09 + 21:55
15. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 60:55 + 24:41
16. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 63:17 + 27:03
17. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 63:45 + 27:31
18. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 66:28 + 30:14
19. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 66:56 + 30:42
20. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 67:12 + 30:58
21. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 76:13 + 39:59
22. Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 84:25 + 48:11

D45C 2.97 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 24:54
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 26:42 + 1:48
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 30:04 + 5:10
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 34:41 + 9:47
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 35:06 + 10:12
6. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 36:51 + 11:57
7. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 37:29 + 12:35
8. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 40:50 + 15:56
9. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 41:37 + 16:43
10. Döhler Ute 015002 SV Pechbrunn 43:48 + 18:54
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 46:10 + 21:16
12. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 46:14 + 21:20
13. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 47:33 + 22:39
14. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 48:08 + 23:14
15. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 48:24 + 23:30
16. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 51:06 + 26:12
17. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 52:53 + 27:59
18. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 54:55 + 30:01
19. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 56:07 + 31:13
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 60:45 + 35:51
21. Váchová Ilona 0050001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 61:07 + 36:13
22. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 63:41 + 38:47
23. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 68:05 + 43:11
24. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 72:20 + 47:26
25. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 73:46 + 48:52
26. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 76:14 + 51:20
Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha DISK

D55C 2.97 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 51:48
2. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 53:58 + 2:10
3. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 55:33 + 3:45
4. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 55:53 + 4:05
5. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 61:02 + 9:14
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:32 + 12:44
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 70:12 + 18:24
Vašková Blanka 0030001 MAS DISK

D65C 2.07 km, 15 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 30:05
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 31:05 + 1:00
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 37:01 + 6:56
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 39:37 + 9:32
5. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 43:24 + 13:19
6. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 46:20 + 16:15
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 47:28 + 17:23
8. Nyklová Helena 0060001 Dalovice 56:30 + 26:25
9. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 59:40 + 29:35
10. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 82:46 + 52:41
11. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 133:44 + 103:39

H10F 3.06 km, 5 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 25:12
2. Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka 31:54 + 6:42
3. Matoušek Vít 0040001 MFP 34:42 + 9:30
4. Říšský Daniel DCH1207 Radioelektronika Cheb 36:56 + 11:44
5. Kučera Martin HCE1400 TJ Hostivice 66:12 + 41:00
Stehlík Filip LPM1400 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H10C 2.57 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 31:41
2. Rauch Tobiáš VPM1300 KOS Slavia Plzeň 36:12 + 4:31
3. Podzimek Tomáš MLA1203 MLOK Mariánské Lázně 38:23 + 6:42
4. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 51:58 + 20:17
5. Cepek Vojtech 0160002 XCEP 59:00 + 27:19
6. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 59:26 + 27:45
7. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 78:31 + 46:50
Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering DISK
Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně DISK

H12B 2.87 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 26:54
2. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 29:31 + 2:37
3. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 32:33 + 5:39
4. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 33:45 + 6:51
5. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 33:49 + 6:55
6. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 35:00 + 8:06
7. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 36:36 + 9:42
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 38:52 + 11:58
9. Fišer Adam ONO1003 SKOB Ostrov 61:01 + 34:07
10. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 65:42 + 38:48
11. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 66:46 + 39:52
12. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 73:38 + 46:44
13. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 74:11 + 47:17
14. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 91:11 + 64:17
15. Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 93:34 + 66:40
16. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 96:41 + 69:47
17. Kučera Jakub HCE1101 TJ Hostivice 101:26 + 74:32
18. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 125:06 + 98:12

H14B 3.62 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 33:43
2. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 34:42 + 0:59
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 34:54 + 1:11
4. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 35:54 + 2:11
5. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 37:22 + 3:39
6. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 38:55 + 5:12
7. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 39:52 + 6:09
8. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 40:51 + 7:08
9. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 41:24 + 7:41
10. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 45:31 + 11:48
11. Tříska Lukáš VPM0803 KOS Slavia Plzeň 59:06 + 25:23
12. Ďurica Matěj DCH0912 Radioelektronika Cheb 80:56 + 47:13
13. Černý Matyáš LPM0804 OK Lokomotiva Plzeň 104:53 + 71:10
Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš DISK

H16B 3.80 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 28:30
2. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 28:49 + 0:19
3. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 29:51 + 1:21
4. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 32:30 + 4:00
5. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 36:23 + 7:53
6. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 40:01 + 11:31
7. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 46:43 + 18:13
8. Fišer Filip 0140001 HC Baník Sokolov 64:35 + 36:05
9. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 74:43 + 46:13

H18B 4.32 km, 25 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej ZTC0502 Západočeské sportovní centrum OB 45:32
2. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 50:56 + 5:24

H21C 5.69 km, 35 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7419

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 7977
2. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 37:35 + 3:47 7209
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 38:16 + 4:28 7071
4. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 38:56 + 5:08 6935
5. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:23 + 9:35 6032
6. Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně 43:44 + 9:56
7. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 45:53 + 12:05 5525
8. Despetovic Tihomir 0130001 OC München 45:59 + 12:11
9. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 47:52 + 14:04 5122
10. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 48:23 + 14:35 5017
11. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 49:59 + 16:11 4692
12. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 50:14 + 16:26 4642
13. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 50:22 + 16:34 4615
14. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 51:28 + 17:40 4391
15. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 55:11 + 21:23 3637
16. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 56:31 + 22:43 3366
17. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 57:45 + 23:57 3116
18. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 58:03 + 24:15 3055
19. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 60:16 + 26:28 2605
20. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 60:27 + 26:39 2568
21. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 61:41 + 27:53 2317
22. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 87:04 + 53:16 0
23. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 104:00 + 70:12 0

H35C 4.32 km, 25 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 33:00
2. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 33:29 + 0:29
3. Körner Ralph 0110001 OLV Landshut 35:58 + 2:58
4. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 37:11 + 4:11
5. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 38:11 + 5:11
6. Stehlík Petr ZTC7903 Západočeské sportovní centrum OB 40:14 + 7:14
7. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 40:37 + 7:37
8. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 41:16 + 8:16
9. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 43:53 + 10:53
10. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 44:16 + 11:16
11. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 45:34 + 12:34
12. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 48:00 + 15:00
13. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 50:16 + 17:16
14. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 51:32 + 18:32
15. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 53:35 + 20:35
16. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 69:32 + 36:32
17. Kučera Tomáš HCE8100 TJ Hostivice 102:39 + 69:39
18. Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice 108:39 + 75:39
19. Hořejší Jan DKP8209 Oddíl OB Kotlářka 110:31 + 77:31
Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň DISK
Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš DISK
Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H45C 3.61 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 26:22
2. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 27:26 + 1:04
3. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 28:04 + 1:42
4. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 28:41 + 2:19
5. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 30:51 + 4:29
6. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 31:21 + 4:59
7. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 32:37 + 6:15
8. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 33:30 + 7:08
9. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 33:46 + 7:24
10. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 37:15 + 10:53
11. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 38:20 + 11:58
12. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 40:19 + 13:57
13. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 42:14 + 15:52
14. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 43:14 + 16:52
15. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 44:01 + 17:39
16. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 46:07 + 19:45
17. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 46:09 + 19:47
18. Ševčík Jiří ONO7001 SKOB Ostrov 47:45 + 21:23
19. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 48:07 + 21:45
20. Kopp Petr 0120001 Šumavský průzkum 48:10 + 21:48
21. Frühauf Jiří SKV7002 TJ Slovan Karlovy Vary 48:52 + 22:30
22. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 49:27 + 23:05
23. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 50:40 + 24:18
24. Jirásek Petr DCH7403 Radioelektronika Cheb 50:47 + 24:25
25. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 53:31 + 27:09
26. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 56:05 + 29:43
27. Jirásek Pavel DCH7404 Radioelektronika Cheb 62:55 + 36:33
28. Parula Martin LPM7600 OK Lokomotiva Plzeň 69:31 + 43:09
29. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 71:26 + 45:04
30. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 74:31 + 48:09
31. Peterka Pavel KRL7502 Kometa Kralovice 78:04 + 51:42
32. Döhler Thomas 015003 SV Pechbrunn 78:32 + 52:10
Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb DISK
Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha DISK
MS Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 33:47 + 7:25

H55C 3.53 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 37:25
2. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 38:52 + 1:27
3. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 39:28 + 2:03
4. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 41:57 + 4:32
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 43:02 + 5:37
6. Sova Petr KSH6501 OB Kašperské Hory 44:03 + 6:38
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 44:59 + 7:34
8. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 46:42 + 9:17
9. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 49:44 + 12:19
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:52 + 12:27
11. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 50:59 + 13:34
12. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 52:16 + 14:51
13. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:14 + 16:49
14. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 54:33 + 17:08
15. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 63:21 + 25:56
16. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 73:10 + 35:45
17. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:01 + 49:36
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DISK

H65C 2.97 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 35:21
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 36:43 + 1:22
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 43:45 + 8:24
4. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 49:17 + 13:56
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 50:03 + 14:42
6. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 50:15 + 14:54
7. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 52:29 + 17:08
8. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 52:40 + 17:19
9. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 55:29 + 20:08
10. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 58:05 + 22:44
11. Novák Jan SKV5001 TJ Slovan Karlovy Vary 63:17 + 27:56
12. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 65:00 + 29:39
13. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 82:10 + 46:49
Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD DISK
Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb DISK

H75C 2.07 km, 15 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 29:27
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 29:44 + 0:17
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 54:09 + 24:42
4. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 63:22 + 33:55
5. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 74:03 + 44:36

T1 2.12 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Petra LOK-o Liberec 22:36
2. Pelikán Tomáš OK Kamenice 26:39 + 4:03
3. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 35:02 + 12:26
4. Černá Lucie LPM8354 OK Lokomotiva Plzeň 35:22 + 12:46
5. Petrušová Klára MLOK Mariánské Lázně 35:49 + 13:13
6. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 37:21 + 14:45
7. Porada Kryštof SKV0001 TJ Slovan Karlovy Vary 38:38 + 16:02
8. Ďurica Jakub DCH1106 Radioelektronika Cheb 40:28 + 17:52
9. Čadová Magdaléna DCH8460 Radioelektronika Cheb 41:05 + 18:29
10. Lahučký Radim DCH1107 Radioelektronika Cheb 41:17 + 18:41
11. Nguyen Huu Thang DCH0812 Radioelektronika Cheb 41:59 + 19:23
12. Barusová Julia DCH1152 Radioelektronika Cheb 42:02 + 19:26
13. Říšská Kristýna DCH0963 Radioelektronika Cheb 42:28 + 19:52
14. Sasko Jan MLA0999 MLOK Mariánské Lázně 51:06 + 28:30
15. Černá Nikol 0070001 neregistrovaný 53:22 + 30:46
16. Mušková Magdalenka Oddíl OB Kotlářka 66:26 + 43:50
17. Mahar Valerie SKV8653 TJ Slovan Karlovy Vary 68:26 + 45:50
18. Hanáková Marta Kometa Kralovice 69:48 + 47:12
19. Knot Ondřej KRL1302 Kometa Kralovice 71:06 + 48:30
20. Bartoš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň 71:52 + 49:16
21. Milota Jan MLA0003 MLOK Mariánské Lázně 74:44 + 52:08
22. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 78:56 + 56:20
Strnad Tomáš Kometa Kralovice DISK

T2 3.77 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Materna Josef VPM7900 KOS Slavia Plzeň 71:16
2. Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. 90:38 + 19:22
3. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 95:24 + 24:08
4. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 99:59 + 28:43
Kvítková Krystýna LOK-o Liberec DISK
Marešová Naděžda NEK8750 Nejdek Orienteering DISK

TF 3.06 km, 5 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauerová Lucie 0100022 LK Slovan Karlovy Vary 26:41
2. Pelcová Aneta 0100007 LK Slovan Karlovy Vary 30:24 + 3:43
3. Mullis Elizabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 32:05 + 5:24
4. Šulc Kristián 0100009 LK Slovan Karlovy Vary 32:49 + 6:08
5. Cepek Eduard 0160003 XCEP 34:09 + 7:28
6. Klement Jakub 0100004 LK Slovan Karlovy Vary 35:09 + 8:28
7. Kouřil Michal 0100001 LK Slovan Karlovy Vary 35:17 + 8:36
8. Shorná Ela 0100014 LK Slovan Karlovy Vary 35:49 + 9:08
9. Kunešová Dominika SKV0002 TJ Slovan Karlovy Vary 36:42 + 10:01
10. Kleinová Natálie 0100003 LK Slovan Karlovy Vary 37:34 + 10:53
11. Kuneš Tomáš 0100011 LK Slovan Karlovy Vary 37:50 + 11:09
12. Košinová Linda 0100005 LK Slovan Karlovy Vary 39:52 + 13:11
13. Glanc Linda neregistrovaný 40:11 + 13:30
14. Šesták Petr 0100008 LK Slovan Karlovy Vary 40:19 + 13:38
15. Poradová Ema 0100006 LK Slovan Karlovy Vary 40:39 + 13:58
16. Krejčí Matěj SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 41:03 + 14:22
17. Toufar Šimon 0100002 LK Slovan Karlovy Vary 42:57 + 16:16
18. Vítek Mikuláš 0100019 LK Slovan Karlovy Vary 43:23 + 16:42
19. Vítek Matěj 0100015 LK Slovan Karlovy Vary 43:28 + 16:47
20. Živnůstková Julinka 0100012 LK Slovan Karlovy Vary 44:03 + 17:22
21. Vítek Max 0100017 LK Slovan Karlovy Vary 44:05 + 17:24
22. Šulcová Tonička 0100020 LK Slovan Karlovy Vary 46:07 + 19:26
22. Novotný Lukáš 0100016 LK Slovan Karlovy Vary 46:07 + 19:26
24. Polák Robert neregistrovaný 46:47 + 20:06
25. Pelcová Dominika neregistrovaný 51:35 + 24:54
26. Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov 51:39 + 24:58
27. Linhartová Eliška 0100018 LK Slovan Karlovy Vary 51:49 + 25:08
28. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 52:19 + 25:38
29. Klomínský Václav KPY0001 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:43 + 28:02
30. Liška František KPY1900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:19 + 34:38
Kuneš Matěj 0100010 LK Slovan Karlovy Vary DISK
Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha DISK
Maulen Roza 0100013 LK Slovan Karlovy Vary DISK