Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Ronja | STB1453 | TJ Stadion Nový Bor | 43:33 | ||
2. | Petrušová Anna | MLA1550 | MLOK Mariánské Lázně | 79:24 | + 35:51 | |
Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Pelikánová Jitka | KAM1451 | OK Kamenice | DISK | |||
Bartošová Magdalena | LPM1251 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 36:16 | ||
2. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 38:06 | + 1:50 | |
3. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 39:02 | + 2:46 | |
4. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 40:09 | + 3:53 | |
5. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 76:31 | + 40:15 | |
6. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 86:21 | + 50:05 | |
Mravcová Jasmína | KRL1354 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 34:03 | ||
2. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 36:10 | + 2:07 | |
3. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 40:28 | + 6:25 | |
4. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 48:19 | + 14:16 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 49:56 | + 15:53 | |
6. | Zabolotná Kiára | MLA1152 | MLOK Mariánské Lázně | 50:43 | + 16:40 | |
7. | Šňupárková Barborka | PGP1152 | SK Praga | 54:50 | + 20:47 | |
8. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 57:24 | + 23:21 | |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 57:29 | + 23:26 | |
10. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 63:26 | + 29:23 | |
11. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 69:40 | + 35:37 | |
12. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 103:35 | + 69:32 | |
13. | Juhaszová Tereza | NEK1151 | Nejdek Orienteering | 109:02 | + 74:59 | |
14. | Topičová Nina | MLA1156 | MLOK Mariánské Lázně | 119:49 | + 85:46 | |
Štiková Julie | KRL1051 | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 33:14 | ||
2. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 35:10 | + 1:56 | |
3. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 37:23 | + 4:09 | |
4. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:51 | + 5:37 | |
5. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 41:23 | + 8:09 | |
6. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:54 | + 8:40 | |
7. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 45:25 | + 12:11 | |
8. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 47:40 | + 14:26 | |
9. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 64:55 | + 31:41 | |
10. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 82:48 | + 49:34 | |
11. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 86:25 | + 53:11 | |
12. | Tauerová Kristina | BSO0855 | KOB Baník Sokolov | 94:26 | + 61:12 | |
13. | Petýrková Karolína | NEK0851 | Nejdek Orienteering | 102:24 | + 69:10 | |
14. | Sedláková Nela | BSO0952 | KOB Baník Sokolov | 106:24 | + 73:10 | |
Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třísková Tereza | VPM0650 | KOS Slavia Plzeň | 40:26 | ||
2. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 41:42 | + 1:16 | |
3. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 41:47 | + 1:21 | |
4. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 45:42 | + 5:16 | |
5. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 52:56 | + 12:30 | |
6. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 53:28 | + 13:02 | |
7. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 55:10 | + 14:44 | |
8. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 55:19 | + 14:53 | |
9. | Kadlecová Barbora | ZTC0750 | Západočeské sportovní centrum OB | 56:47 | + 16:21 | |
10. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:23 | + 21:57 | |
11. | Nejedlá Barbora | ONO0750 | SKOB Ostrov | 74:24 | + 33:58 | |
Němečková Eliška | DCH0765 | Radioelektronika Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Karla | SKV0454 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:31 | ||
2. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 49:05 | + 0:34 | |
3. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 50:45 | + 2:14 | |
4. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 83:06 | + 34:35 | |
5. | Křížková Marie | MAS0001 | OOB Aš | 91:07 | + 42:36 | |
6. | Döhler Karla | 015001 | SV Pechbrunn | 96:30 | + 47:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | Západočeské sportovní centrum OB | 33:24 | 7150 | ||
2. | Kamarytová Marie | VPM9191 | KOS Slavia Plzeň | 36:53 | + 3:29 | 6518 | |
3. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 38:56 | + 5:32 | 6146 | |
4. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 39:56 | + 6:32 | 5965 | |
5. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 45:12 | + 11:48 | 5009 | |
6. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 45:28 | + 12:04 | 4961 | |
7. | Kuncová Eliška | SSU8951 | SK Severka Šumperk | 45:38 | + 12:14 | 4931 | |
8. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 47:15 | + 13:51 | 4638 | |
9. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 47:25 | + 14:01 | 4607 | |
10. | Sieglová Dagmar | MFP | 50:47 | + 17:23 | |||
11. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 53:22 | + 19:58 | 3528 | |
12. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 53:30 | + 20:06 | 3504 | |
13. | Marešová Alexandra | NEK9950 | Nejdek Orienteering | 56:54 | + 23:30 | 2887 | |
14. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 57:52 | + 24:28 | 2711 | |
15. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 60:04 | + 26:40 | 2312 | |
16. | Kuklová Jana | TJP8750 | TJ Sokol Troja | 71:15 | + 37:51 | 283 | |
17. | Hříchová Jana | 0020001 | Rokycany | 76:27 | + 43:03 | ||
Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | DISK | 0 | |||
Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 36:14 | ||
2. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 36:56 | + 0:42 | |
3. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 41:09 | + 4:55 | |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:28 | + 7:14 | |
5. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 44:18 | + 8:04 | |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:22 | + 8:08 | |
7. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 47:02 | + 10:48 | |
8. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 48:11 | + 11:57 | |
9. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 48:18 | + 12:04 | |
10. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 49:30 | + 13:16 | |
11. | Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:17 | + 14:03 | |
12. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:18 | + 18:04 | |
13. | Vrabcová Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 57:45 | + 21:31 | |
14. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 58:09 | + 21:55 | |
15. | Romová Kateřina | KRL8051 | Kometa Kralovice | 60:55 | + 24:41 | |
16. | Houbová Hana | KRL8251 | Kometa Kralovice | 63:17 | + 27:03 | |
17. | Kučerová Barbora | HCE8650 | TJ Hostivice | 63:45 | + 27:31 | |
18. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:28 | + 30:14 | |
19. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | OK Kamenice | 66:56 | + 30:42 | |
20. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 67:12 | + 30:58 | |
21. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 76:13 | + 39:59 | |
22. | Soukupová Andrea | NEK7851 | Nejdek Orienteering | 84:25 | + 48:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 24:54 | ||
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 26:42 | + 1:48 | |
3. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 30:04 | + 5:10 | |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:41 | + 9:47 | |
5. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 35:06 | + 10:12 | |
6. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 36:51 | + 11:57 | |
7. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 37:29 | + 12:35 | |
8. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 40:50 | + 15:56 | |
9. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 41:37 | + 16:43 | |
10. | Döhler Ute | 015002 | SV Pechbrunn | 43:48 | + 18:54 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 46:10 | + 21:16 | |
12. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:14 | + 21:20 | |
13. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 47:33 | + 22:39 | |
14. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:08 | + 23:14 | |
15. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 48:24 | + 23:30 | |
16. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 51:06 | + 26:12 | |
17. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:53 | + 27:59 | |
18. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 54:55 | + 30:01 | |
19. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 56:07 | + 31:13 | |
20. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 60:45 | + 35:51 | |
21. | Váchová Ilona | 0050001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 61:07 | + 36:13 | |
22. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 63:41 | + 38:47 | |
23. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 68:05 | + 43:11 | |
24. | Ptáčková Helena | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 72:20 | + 47:26 | |
25. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 73:46 | + 48:52 | |
26. | Bartošová Milena | LPM7755 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:14 | + 51:20 | |
Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 51:48 | ||
2. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:58 | + 2:10 | |
3. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 55:33 | + 3:45 | |
4. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 55:53 | + 4:05 | |
5. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 61:02 | + 9:14 | |
6. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:32 | + 12:44 | |
7. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:12 | + 18:24 | |
Vašková Blanka | 0030001 | MAS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 30:05 | ||
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 31:05 | + 1:00 | |
3. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 37:01 | + 6:56 | |
4. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 39:37 | + 9:32 | |
5. | Setínková Zuzana | DKP5753 | Oddíl OB Kotlářka | 43:24 | + 13:19 | |
6. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:20 | + 16:15 | |
7. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 47:28 | + 17:23 | |
8. | Nyklová Helena | 0060001 | Dalovice | 56:30 | + 26:25 | |
9. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 59:40 | + 29:35 | |
10. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 82:46 | + 52:41 | |
11. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 133:44 | + 103:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 25:12 | ||
2. | Mullis Robert | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 6:42 | ||
3. | Matoušek Vít | 0040001 | MFP | 34:42 | + 9:30 | |
4. | Říšský Daniel | DCH1207 | Radioelektronika Cheb | 36:56 | + 11:44 | |
5. | Kučera Martin | HCE1400 | TJ Hostivice | 66:12 | + 41:00 | |
Stehlík Filip | LPM1400 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 31:41 | ||
2. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | KOS Slavia Plzeň | 36:12 | + 4:31 | |
3. | Podzimek Tomáš | MLA1203 | MLOK Mariánské Lázně | 38:23 | + 6:42 | |
4. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 51:58 | + 20:17 | |
5. | Cepek Vojtech | 0160002 | XCEP | 59:00 | + 27:19 | |
6. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 59:26 | + 27:45 | |
7. | Pelikán Vít | KAM1203 | OK Kamenice | 78:31 | + 46:50 | |
Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 26:54 | ||
2. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 29:31 | + 2:37 | |
3. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | SK Praga | 32:33 | + 5:39 | |
4. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 33:45 | + 6:51 | |
5. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 33:49 | + 6:55 | |
6. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:00 | + 8:06 | |
7. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 36:36 | + 9:42 | |
8. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 38:52 | + 11:58 | |
9. | Fišer Adam | ONO1003 | SKOB Ostrov | 61:01 | + 34:07 | |
10. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 65:42 | + 38:48 | |
11. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 66:46 | + 39:52 | |
12. | Křížek Vilém | MAS1000 | OOB Aš | 73:38 | + 46:44 | |
13. | Kváč Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | 74:11 | + 47:17 | |
14. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 91:11 | + 64:17 | |
15. | Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | 93:34 | + 66:40 | |
16. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 96:41 | + 69:47 | |
17. | Kučera Jakub | HCE1101 | TJ Hostivice | 101:26 | + 74:32 | |
18. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 125:06 | + 98:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 33:43 | ||
2. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 34:42 | + 0:59 | |
3. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 34:54 | + 1:11 | |
4. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 35:54 | + 2:11 | |
5. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 37:22 | + 3:39 | |
6. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 38:55 | + 5:12 | |
7. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 39:52 | + 6:09 | |
8. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 40:51 | + 7:08 | |
9. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 41:24 | + 7:41 | |
10. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 45:31 | + 11:48 | |
11. | Tříska Lukáš | VPM0803 | KOS Slavia Plzeň | 59:06 | + 25:23 | |
12. | Ďurica Matěj | DCH0912 | Radioelektronika Cheb | 80:56 | + 47:13 | |
13. | Černý Matyáš | LPM0804 | OK Lokomotiva Plzeň | 104:53 | + 71:10 | |
Křížek Ivo | MAS0801 | OOB Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 28:30 | ||
2. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 28:49 | + 0:19 | |
3. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 29:51 | + 1:21 | |
4. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 32:30 | + 4:00 | |
5. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 36:23 | + 7:53 | |
6. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 40:01 | + 11:31 | |
7. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 46:43 | + 18:13 | |
8. | Fišer Filip | 0140001 | HC Baník Sokolov | 64:35 | + 36:05 | |
9. | Mackovič Adam | HCE0700 | TJ Hostivice | 74:43 | + 46:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | Západočeské sportovní centrum OB | 45:32 | ||
2. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 50:56 | + 5:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | 7977 | ||
2. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 37:35 | + 3:47 | 7209 | |
3. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 38:16 | + 4:28 | 7071 | |
4. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 38:56 | + 5:08 | 6935 | |
5. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 43:23 | + 9:35 | 6032 | |
6. | Bartoš Vojtěch | MLOK Mariánské Lázně | 43:44 | + 9:56 | |||
7. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 45:53 | + 12:05 | 5525 | |
8. | Despetovic Tihomir | 0130001 | OC München | 45:59 | + 12:11 | ||
9. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 47:52 | + 14:04 | 5122 | |
10. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 48:23 | + 14:35 | 5017 | |
11. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 49:59 | + 16:11 | 4692 | |
12. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 50:14 | + 16:26 | 4642 | |
13. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 50:22 | + 16:34 | 4615 | |
14. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 51:28 | + 17:40 | 4391 | |
15. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 55:11 | + 21:23 | 3637 | |
16. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 56:31 | + 22:43 | 3366 | |
17. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:45 | + 23:57 | 3116 | |
18. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 58:03 | + 24:15 | 3055 | |
19. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 60:16 | + 26:28 | 2605 | |
20. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 60:27 | + 26:39 | 2568 | |
21. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 61:41 | + 27:53 | 2317 | |
22. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 87:04 | + 53:16 | 0 | |
23. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 104:00 | + 70:12 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 33:00 | ||
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 33:29 | + 0:29 | |
3. | Körner Ralph | 0110001 | OLV Landshut | 35:58 | + 2:58 | |
4. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:11 | + 4:11 | |
5. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | 38:11 | + 5:11 | |
6. | Stehlík Petr | ZTC7903 | Západočeské sportovní centrum OB | 40:14 | + 7:14 | |
7. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 40:37 | + 7:37 | |
8. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 41:16 | + 8:16 | |
9. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:53 | + 10:53 | |
10. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:16 | + 11:16 | |
11. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 45:34 | + 12:34 | |
12. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:00 | + 15:00 | |
13. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:16 | + 17:16 | |
14. | Křížek Filip | MAS7800 | OOB Aš | 51:32 | + 18:32 | |
15. | Fišer Pavel | SKV7200 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:35 | + 20:35 | |
16. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 69:32 | + 36:32 | |
17. | Kučera Tomáš | HCE8100 | TJ Hostivice | 102:39 | + 69:39 | |
18. | Mackovič Dušan | HCE7801 | TJ Hostivice | 108:39 | + 75:39 | |
19. | Hořejší Jan | DKP8209 | Oddíl OB Kotlářka | 110:31 | + 77:31 | |
Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | DISK | |||
Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:22 | ||
2. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 27:26 | + 1:04 | |
3. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 28:04 | + 1:42 | |
4. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 28:41 | + 2:19 | |
5. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 30:51 | + 4:29 | |
6. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 31:21 | + 4:59 | |
7. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 32:37 | + 6:15 | |
8. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 33:30 | + 7:08 | |
9. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 33:46 | + 7:24 | |
10. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 37:15 | + 10:53 | |
11. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 38:20 | + 11:58 | |
12. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | SK Haná orienteering | 40:19 | + 13:57 | |
13. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 42:14 | + 15:52 | |
14. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:14 | + 16:52 | |
15. | Soukup Michal | NEK7400 | Nejdek Orienteering | 44:01 | + 17:39 | |
16. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 46:07 | + 19:45 | |
17. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 46:09 | + 19:47 | |
18. | Ševčík Jiří | ONO7001 | SKOB Ostrov | 47:45 | + 21:23 | |
19. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 48:07 | + 21:45 | |
20. | Kopp Petr | 0120001 | Šumavský průzkum | 48:10 | + 21:48 | |
21. | Frühauf Jiří | SKV7002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:52 | + 22:30 | |
22. | Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | 49:27 | + 23:05 | |
23. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 50:40 | + 24:18 | |
24. | Jirásek Petr | DCH7403 | Radioelektronika Cheb | 50:47 | + 24:25 | |
25. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 53:31 | + 27:09 | |
26. | Hradil Jiří | HCE7200 | TJ Hostivice | 56:05 | + 29:43 | |
27. | Jirásek Pavel | DCH7404 | Radioelektronika Cheb | 62:55 | + 36:33 | |
28. | Parula Martin | LPM7600 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:31 | + 43:09 | |
29. | Tříska Jiří | LPM7400 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:26 | + 45:04 | |
30. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 74:31 | + 48:09 | |
31. | Peterka Pavel | KRL7502 | Kometa Kralovice | 78:04 | + 51:42 | |
32. | Döhler Thomas | 015003 | SV Pechbrunn | 78:32 | + 52:10 | |
Jirásek Jaroslav | Radioelektronika Cheb | DISK | ||||
Šňupárek Ondřej | ZUP6949 | MTBO ČZU Praha | DISK | |||
MS | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 33:47 | + 7:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 37:25 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 38:52 | + 1:27 | |
3. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 39:28 | + 2:03 | |
4. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 41:57 | + 4:32 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 43:02 | + 5:37 | |
6. | Sova Petr | KSH6501 | OB Kašperské Hory | 44:03 | + 6:38 | |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 44:59 | + 7:34 | |
8. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 46:42 | + 9:17 | |
9. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 49:44 | + 12:19 | |
10. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 49:52 | + 12:27 | |
11. | Kirsch Stefan | 52D5901 | TV Coburg-Neuses | 50:59 | + 13:34 | |
12. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 52:16 | + 14:51 | |
13. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:14 | + 16:49 | |
14. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 54:33 | + 17:08 | |
15. | Šafka Jan | KAM6604 | OK Kamenice | 63:21 | + 25:56 | |
16. | Čech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 73:10 | + 35:45 | |
17. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:01 | + 49:36 | |
Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 35:21 | ||
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 36:43 | + 1:22 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 43:45 | + 8:24 | |
4. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 49:17 | + 13:56 | |
5. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:03 | + 14:42 | |
6. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 50:15 | + 14:54 | |
7. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 52:29 | + 17:08 | |
8. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 52:40 | + 17:19 | |
9. | Chotětický Jan | MAS5400 | OOB Aš | 55:29 | + 20:08 | |
10. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 58:05 | + 22:44 | |
11. | Novák Jan | SKV5001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:17 | + 27:56 | |
12. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 65:00 | + 29:39 | |
13. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 82:10 | + 46:49 | |
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | DISK | |||
Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 29:27 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 29:44 | + 0:17 | |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 54:09 | + 24:42 | |
4. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 63:22 | + 33:55 | |
5. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 74:03 | + 44:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Petra | LOK-o Liberec | 22:36 | |||
2. | Pelikán Tomáš | OK Kamenice | 26:39 | + 4:03 | ||
3. | Zemko Zdeněk | SLA7300 | SKOB Slaný | 35:02 | + 12:26 | |
4. | Černá Lucie | LPM8354 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:22 | + 12:46 | |
5. | Petrušová Klára | MLOK Mariánské Lázně | 35:49 | + 13:13 | ||
6. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 37:21 | + 14:45 | |
7. | Porada Kryštof | SKV0001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:38 | + 16:02 | |
8. | Ďurica Jakub | DCH1106 | Radioelektronika Cheb | 40:28 | + 17:52 | |
9. | Čadová Magdaléna | DCH8460 | Radioelektronika Cheb | 41:05 | + 18:29 | |
10. | Lahučký Radim | DCH1107 | Radioelektronika Cheb | 41:17 | + 18:41 | |
11. | Nguyen Huu Thang | DCH0812 | Radioelektronika Cheb | 41:59 | + 19:23 | |
12. | Barusová Julia | DCH1152 | Radioelektronika Cheb | 42:02 | + 19:26 | |
13. | Říšská Kristýna | DCH0963 | Radioelektronika Cheb | 42:28 | + 19:52 | |
14. | Sasko Jan | MLA0999 | MLOK Mariánské Lázně | 51:06 | + 28:30 | |
15. | Černá Nikol | 0070001 | neregistrovaný | 53:22 | + 30:46 | |
16. | Mušková Magdalenka | Oddíl OB Kotlářka | 66:26 | + 43:50 | ||
17. | Mahar Valerie | SKV8653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:26 | + 45:50 | |
18. | Hanáková Marta | Kometa Kralovice | 69:48 | + 47:12 | ||
19. | Knot Ondřej | KRL1302 | Kometa Kralovice | 71:06 | + 48:30 | |
20. | Bartoš Vojtěch | LPM0802 | OK Lokomotiva Plzeň | 71:52 | + 49:16 | |
21. | Milota Jan | MLA0003 | MLOK Mariánské Lázně | 74:44 | + 52:08 | |
22. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 78:56 | + 56:20 | |
Strnad Tomáš | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Materna Josef | VPM7900 | KOS Slavia Plzeň | 71:16 | ||
2. | Komers František | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:38 | + 19:22 | ||
3. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 95:24 | + 24:08 | |
4. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 99:59 | + 28:43 | |
Kvítková Krystýna | LOK-o Liberec | DISK | ||||
Marešová Naděžda | NEK8750 | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bauerová Lucie | 0100022 | LK Slovan Karlovy Vary | 26:41 | ||
2. | Pelcová Aneta | 0100007 | LK Slovan Karlovy Vary | 30:24 | + 3:43 | |
3. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | 32:05 | + 5:24 | |
4. | Šulc Kristián | 0100009 | LK Slovan Karlovy Vary | 32:49 | + 6:08 | |
5. | Cepek Eduard | 0160003 | XCEP | 34:09 | + 7:28 | |
6. | Klement Jakub | 0100004 | LK Slovan Karlovy Vary | 35:09 | + 8:28 | |
7. | Kouřil Michal | 0100001 | LK Slovan Karlovy Vary | 35:17 | + 8:36 | |
8. | Shorná Ela | 0100014 | LK Slovan Karlovy Vary | 35:49 | + 9:08 | |
9. | Kunešová Dominika | SKV0002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:42 | + 10:01 | |
10. | Kleinová Natálie | 0100003 | LK Slovan Karlovy Vary | 37:34 | + 10:53 | |
11. | Kuneš Tomáš | 0100011 | LK Slovan Karlovy Vary | 37:50 | + 11:09 | |
12. | Košinová Linda | 0100005 | LK Slovan Karlovy Vary | 39:52 | + 13:11 | |
13. | Glanc Linda | neregistrovaný | 40:11 | + 13:30 | ||
14. | Šesták Petr | 0100008 | LK Slovan Karlovy Vary | 40:19 | + 13:38 | |
15. | Poradová Ema | 0100006 | LK Slovan Karlovy Vary | 40:39 | + 13:58 | |
16. | Krejčí Matěj | SKV9999 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:03 | + 14:22 | |
17. | Toufar Šimon | 0100002 | LK Slovan Karlovy Vary | 42:57 | + 16:16 | |
18. | Vítek Mikuláš | 0100019 | LK Slovan Karlovy Vary | 43:23 | + 16:42 | |
19. | Vítek Matěj | 0100015 | LK Slovan Karlovy Vary | 43:28 | + 16:47 | |
20. | Živnůstková Julinka | 0100012 | LK Slovan Karlovy Vary | 44:03 | + 17:22 | |
21. | Vítek Max | 0100017 | LK Slovan Karlovy Vary | 44:05 | + 17:24 | |
22. | Šulcová Tonička | 0100020 | LK Slovan Karlovy Vary | 46:07 | + 19:26 | |
22. | Novotný Lukáš | 0100016 | LK Slovan Karlovy Vary | 46:07 | + 19:26 | |
24. | Polák Robert | neregistrovaný | 46:47 | + 20:06 | ||
25. | Pelcová Dominika | neregistrovaný | 51:35 | + 24:54 | ||
26. | Rambousková Daniela | BSO1650 | KOB Baník Sokolov | 51:39 | + 24:58 | |
27. | Linhartová Eliška | 0100018 | LK Slovan Karlovy Vary | 51:49 | + 25:08 | |
28. | Vrabec Adrian | SCP1500 | OK Sparta Praha | 52:19 | + 25:38 | |
29. | Klomínský Václav | KPY0001 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:43 | + 28:02 | |
30. | Liška František | KPY1900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:19 | + 34:38 | |
Kuneš Matěj | 0100010 | LK Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Vrabcová Olívie | SCP1450 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Maulen Roza | 0100013 | LK Slovan Karlovy Vary | DISK |