Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2022 - stav po 2 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-05-2121.05.2022 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2022-05-2222.05.2022 Žebříček B-Morava ZBM Ano Ano
2022-06-1818.06.2022 Žebříček B-Morava LCE Ne Ne
2022-06-1919.06.2022 Žebříček B-Morava LCE Ne Ne
2022-09-1010.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava TZL Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Čechová Johana TBM0888 A 203.13 1. 102.39( 1)100.74( 2)
2 Otrubová Karolína PLU0888 A 194.40 1. 92.18( 5)102.22( 1)
3 Hubáčková Sabina LCE0851 A 193.51 3. 96.48( 3) 97.03( 3)
4 Ptáčková Julie TBM0980 A 182.50 2. 101.13( 2) 81.37( 8)
5 Janíková Anna ZBM0862 A 178.94 6. 91.82( 6) 87.12( 7)
6 Strýčková Barbora PBM0852 A 178.13 5. 83.13(10) 95.00( 5)
7 Marková Eva ZBM0954 A 167.18 7. 91.46( 7) 75.72(12)
8 Rotková Veronika ZBM0854 A 160.43 4. 92.27( 4) 68.16(15)
9 Kočová Klára ZBM0850 A 159.02 6. 67.55(16) 91.47( 6)
10 Pinkavová Eliška JPV0850 B 150.88 13. 75.25(13) 75.63(13)
11 Byrtusová Klára SIT0851 B 150.11 9. 85.19( 9) 64.92(19)
12 Fedrová Anežka RBK0853 B 149.95 11. 74.00(14) 75.95(11)
13 Kawuloková Tereza SIT0951 B 148.47 11. 80.54(11) 67.93(17)
14 Skřivanková Anna TBM0853 B 148.12 12. 76.06(12) 72.06(14)
15 Vlčková Markéta VIC0951 B 147.07 9. 66.12(17) 80.95( 9)
16 Horká Kateřina TBM0856 B 136.05 15. 71.22(15) 64.83(20)
17 Mašláňová Ema TZL0955 B 124.84 4. 28.78(28) 96.06( 4)
18 Tomanková Alice KSU0959 B 122.69 20. 58.42(20) 64.27(21)
19 Fišerová Markéta TZL0851 B 121.64 18. 54.12(22) 67.52(18)
20 Ryglová Adéla TBM0857 B 119.93 10. 41.76(26) 78.17(10)
21 Štěpánková Anna VIC0956 B 114.46 21. 55.19(21) 59.27(23)
22 Jágrová Aneta RBK0951 B 111.38 8. 86.45( 8) 24.93(30)
23 Stašková Sofie PBM0952 B 107.24 23. 52.33(23) 54.91(25)
24 Burešová Eliška BFM0955 95.64 24. 50.09(24) 45.55(26)
25 Walaská Klára TRI0950 89.70 25. 47.58(25) 42.12(27)
26 Pachmannová Iva AOP0852 87.80 15. 19.64(30) 68.16(15)
27 Hýblová Eliška JPV0952 81.04 24. 22.51(29) 58.53(24)
28 Kubíčková Lucie VIC0952 71.60 18. 65.76(18) 5.84(31)
29 Coufalová Rea ZBM0953 61.91 22. 0.00(35) 61.91(22)
30 Lázničková Alžběta TZL0858 61.10 19. 61.10(19)
31 Veselá Veronika RBK0852 41.82 29. 14.99(31) 26.83(29)
32 Mudráková Natálie TBM0953 40.96 27. 40.96(27) 0.00(32)
33 Cymorková Julie TRI0953 32.62 28. 0.00(36) 32.62(28)

D16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Jílková Lenka UOL0654 A 217.91 1. 116.75( 1)101.16( 2)
2 Matoušková Johana STE0751 A 199.03 1. 92.82( 2)106.21( 1)
3 Myšková Ema TBM0759 A 176.94 3. 90.44( 3) 86.50( 4)
4 Burdová Helena STE0653 B 163.37 3. 70.74( 6) 92.63( 3)
5 Dobrovolná Anna TBM0758 B 158.32 5. 72.17( 5) 86.15( 5)
6 Cetlová Karolína AOP0752 B 141.29 6. 60.66(10) 80.63( 6)
7 Přikrylová Ivana JPV0653 B 117.77 10. 52.14(13) 65.63(10)
8 Dráčová Barbora UOL0652 B 110.45 9. 43.24(15) 67.21( 9)
9 Přikrylová Jana JPV0652 B 97.33 11. 37.30(16) 60.03(11)
10 Karafiátová Eliška ABM0752 B 95.05 7. 69.12( 7) 25.93(15)
11 Vrbková Marta RBK0651 B 92.56 14. 52.09(14) 40.47(14)
12 Sližová Lucie TRI0659 B 86.88 12. 26.93(17) 59.95(12)
13 Zaoralová Eliška SSU0752 B 80.79 9. 65.13( 9) 15.66(16)
14 Ryšavá Viktorie TBM0760 76.54 7. 76.54( 7)
15 Kusáková Valentýna TZL0651 74.88 4. 74.88( 4)
16 Kubáňová Tereza TBM0756 72.99 8. 72.99( 8)
17 Mynářová Markéta ZBM0657 68.08 8. 68.08( 8)
18 Dvořáková Ema KON0777 58.75 11. 58.75(11)
19 Hiklová Eva ZBM0755 56.71 12. 56.71(12) 0.00(17)
20 Čudková Kristýna MOV0654 46.22 13. 46.22(13)

D18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Finstrlová Julie ZBM0552 A 212.03 1. 102.24( 2)109.79( 1)
2 Haltofová Romana TRI0451 A 187.54 2. 89.50( 6) 98.04( 2)
3 Ondrová Anna ZBM0553 A 182.21 3. 93.30( 3) 88.91( 6)
4 Otrubová Anna PLU0577 A 172.93 5. 91.22( 5) 81.71(10)
5 Smékalová Viktorie UOL0450 B 171.26 1. 104.46( 1) 66.80(17)
6 Pišová Adéla LCE0551 B 167.26 7. 83.24( 7) 84.02( 7)
7 Miková Lenka TBM0460 B 163.36 4. 91.94( 4) 71.42(15)
8 Vrbková Magdalena RBK0454 B 153.03 8. 70.36(10) 82.67( 8)
9 Plachá Aneta JPV0555 B 147.66 9. 65.87(13) 81.79( 9)
10 Smékalová Karolína UOL0451 B 145.09 11. 69.32(11) 75.77(11)
11 Rybková Vendula TRI0453 B 143.69 4. 52.95(15) 90.74( 4)
12 Mikulová Klára TBM0553 B 141.95 12. 66.23(12) 75.72(12)
13 Kovalčíková Anna AOP0453 B 136.60 8. 77.39( 8) 59.21(19)
14 Venusová Anna STE0554 B 134.08 14. 64.15(14) 69.93(16)
15 Pinkavová Hana JPV0551 B 130.29 5. 40.75(16) 89.54( 5)
16 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 110.35 13. 35.85(17) 74.50(13)
17 Šánová Julie KSU0494 102.30 14. 30.59(19) 71.71(14)
18 Janečková Adéla PLU0452 92.17 3. 92.17( 3)
19 Ošmerová Tereza SKM0550 87.91 18. 27.24(20) 60.67(18)
20 Lukašáková Sára STE0450 76.75 9. 76.75( 9)
21 Müllerová Marie KSU0565 69.75 18. 32.04(18) 37.71(20)

D20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Bernatíková Hana SIT0252 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Mudráková Eliška LCE0352 49.81 2. 49.81( 2)

D35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Létalová Soňa SFM8252 144.49 2. 51.66( 3) 92.83( 2)
2 Dittrichová Andrea SKM7750 100.00 1. 100.00( 1)
2 Hubáčková Renata LCE8151 100.00 1. 0.00( 4)100.00( 1)
4 Kozumplíková Alice RBK8151 76.46 2. 76.46( 2)

D40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Plachá Andrea JPV7676 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Jílková Hana UOL8050 154.16 2. 54.63( 4) 99.53( 2)
3 Matoušková Jana STE7951 151.11 3. 65.19( 3) 85.92( 4)
4 Červinková Jana BFM8052 149.85 2. 82.69( 2) 67.16( 5)
5 Burešová Petra BFM7855 93.56 3. 93.56( 3)

D45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 211.88 1. 103.10( 1)108.78( 1)
2 Pachmannová Hana AOP7252 198.25 2. 102.35( 2) 95.90( 2)
3 Hulenková Martina MOV7352 178.57 3. 94.54( 3) 84.03( 6)
4 Kundratová Jana TZL7350 167.24 4. 80.78( 7) 86.46( 4)
5 Poláčková Monika JPV7552 167.16 5. 81.33( 6) 85.83( 5)
6 Tomanková Martina KSU7552 165.67 5. 84.80( 5) 80.87( 7)
7 Strýčková Monika ADA7454 141.65 8. 69.11( 9) 72.54( 8)
8 Mičíková Lada SKM7250 136.32 9. 66.62(10) 69.70( 9)
9 Janků Renata STE7251 95.33 3. 95.33( 3)
10 Chmelářová Radka JPV7650 86.30 4. 86.30( 4)
11 Slavíková Lenka TVR7350 70.65 8. 70.65( 8)
12 Zbraňková Magda STE7352 65.83 11. 65.83(11)
13 Kubíčková Eva UOL7752 42.61 12. 42.61(12)

D50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Kostková Jana AOP7151 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

D55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Ferdusová Eva LCE6461 181.87 1. 100.00( 1) 81.87( 3)
2 Švejdíková Yvona AOP6351 173.22 2. 86.61( 2) 86.61( 2)
3 Jarošová Petra JPV6666 100.00 1. 100.00( 1)
4 Slezáková Jitka LCE6351 79.27 3. 79.27( 3)

D60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Vlažná Mirka LCE5852 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

D65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Stackeová Anna LCE5551 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Bulička Martin ZBM0807 A 208.50 1. 102.24( 1)106.26( 1)
2 Pernička Martin TZL0800 A 192.93 2. 99.08( 2) 93.85( 3)
3 Čech Viktor AOP0801 A 191.76 3. 98.68( 3) 93.08( 4)
4 Matoušek Jan STE0909 A 178.53 4. 93.41( 4) 85.12( 8)
5 Holas Štěpán AOP0900 A 171.56 5. 85.38( 5) 86.18( 6)
6 Kovalčík Petr AOP0901 A 170.49 5. 79.71( 7) 90.78( 5)
7 Navrátil Jakub TBM0811 A 150.37 6. 80.11( 6) 70.26(15)
8 Pavlík Adam TZL0810 A 148.26 7. 62.52(13) 85.74( 7)
9 Franc Kryštof TBM0817 B 147.74 8. 73.55( 8) 74.19(12)
10 Světnický Antonín STE0800 B 140.53 9. 71.85( 9) 68.68(16)
11 Mrkvica Václav ZLH0800 B 139.17 10. 71.12(10) 68.05(17)
12 Linhart Jakub TZL0813 B 135.56 13. 61.71(14) 73.85(13)
13 Jahudka Tomáš TZL0815 B 134.90 12. 67.71(12) 67.19(18)
14 Hájek Štěpán TBM0804 B 134.00 10. 58.71(15) 75.29(10)
15 Hozík Štěpán TZL0806 B 133.71 10. 71.12(10) 62.59(20)
16 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 131.63 9. 54.66(18) 76.97( 9)
17 Gallo Ondřej AOP0802 B 127.86 14. 56.12(16) 71.74(14)
18 Malý Matyáš TBM0910 B 116.77 11. 41.53(20) 75.24(11)
19 Štěpánek Ondřej TBM0809 115.97 2. 16.08(26) 99.89( 2)
20 Svirák Benjamin TBM0915 107.97 17. 55.07(17) 52.90(21)
21 Denemarek Max PBM0800 100.46 19. 34.23(22) 66.23(19)
22 Létal Jonáš SFM0901 73.92 22. 28.64(23) 45.28(22)
23 Zřídkaveselý Martin PBM0808 66.62 23. 27.34(24) 39.28(23)
24 Mikula Marek TBM0902 63.76 19. 49.07(19) 14.69(28)
25 Bruk Lukáš TRI0901 44.74 24. 15.43(27) 29.31(24)
26 Doušek Vilém TBM0904 40.34 25. 19.32(25) 21.02(26)
27 Červinka Ondřej BFM0806 35.61 21. 35.61(21) 0.00(31)
28 Kožnárek Pavel PLU0902 22.69 25. 0.00(30) 22.69(25)
29 Lutera Oliver PLU1001 22.56 28. 8.30(28) 14.26(29)
30 Bruk Tomáš TRI0900 19.95 27. 4.97(29) 14.98(27)
31 Kroutil Tadeáš TBM0928 5.34 30. 5.34(30)

H16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Štábl Patrik KSU0606 A 206.64 1. 103.02( 1)103.62( 1)
2 Mudrák Daniel TBM0629 A 195.17 2. 101.38( 2) 93.79( 5)
3 Koča Vojtěch ZBM0602 A 192.62 2. 93.67( 4) 98.95( 2)
4 Vojvodík Eduard MOV0600 A 188.87 3. 95.60( 3) 93.27( 6)
5 Čech Radan TBM0611 B 187.08 3. 89.65( 5) 97.43( 3)
6 Ryška Matěj TRI0604 B 173.11 6. 83.16( 6) 89.95( 9)
7 Urválek Jan TBM0707 B 169.58 4. 72.89(13) 96.69( 4)
8 Veselý Štěpán VIC0712 B 168.90 9. 80.13( 9) 88.77(10)
9 Janeček Jáchym UOL0700 B 167.79 7. 75.52(11) 92.27( 7)
10 Komenda Jakub PBM0712 B 163.27 8. 71.72(14) 91.55( 8)
11 Kundrata Vít TZL0700 B 162.80 7. 82.81( 7) 79.99(15)
12 Marek Filip ZBM0706 B 156.10 8. 82.46( 8) 73.64(18)
13 Šána Robert KSU0616 B 150.82 12. 74.64(12) 76.18(17)
14 Petrášek Eduard ZBM0609 B 140.98 16. 63.31(17) 77.67(16)
15 Huleja Martin TZL0604 B 140.37 11. 52.98(20) 87.39(11)
16 Lasota Jan ZBM0603 B 139.91 13. 57.71(19) 82.20(13)
17 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 137.53 12. 51.69(21) 85.84(12)
18 Finstrle Filip ZBM0702 B 124.38 16. 68.16(16) 56.22(21)
19 Krupa Jan TRI0706 B 112.33 15. 70.49(15) 41.84(24)
20 Jordán Alexandr KSU0626 107.14 18. 57.82(18) 49.32(22)
21 Václavík Vojtěch TZL0711 103.86 20. 43.11(22) 60.75(20)
22 Strakoš Ondřej TZL0601 101.48 19. 31.32(23) 70.16(19)
23 Mudrák Šimon LCE0601 80.02 14. 80.02(14)
24 Hanousek Prokop TBM0613 78.49 10. 78.49(10)
25 Pánek Ondřej SSU0702 68.91 23. 25.71(24) 43.20(23)
26 Kroutil Jošt TBM0712 47.41 25. 15.61(25) 31.80(26)
27 Plachý Ondřej JPV0707 35.41 25. 0.00(27) 35.41(25)
28 Valla Jakub TZL0710 0.19 26. 0.19(26)

H18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Beneš Jindřich KON0404 A 204.05 1. 102.48( 1)101.57( 2)
2 Trepáč Adam STE0504 A 187.19 3. 91.91( 4) 95.28( 3)
3 Cícha Václav TTR0401 A 186.24 2. 101.35( 2) 84.89( 6)
4 Otruba František PLU0501 B 177.28 3. 96.17( 3) 81.11( 8)
5 Sláma Šimon LCE0502 B 176.44 1. 73.29(10)103.15( 1)
6 Doušek Tomáš TBM0401 B 166.99 5. 88.37( 5) 78.62(10)
7 Bláha Adam KSU0525 B 166.40 4. 73.75( 9) 92.65( 4)
8 Racek Josef ZBM0400 B 163.81 6. 80.42( 6) 83.39( 7)
9 Rada Štěpán ABM0404 B 162.55 5. 77.29( 7) 85.26( 5)
10 Černoch Martin PLU0500 B 151.58 9. 70.78(12) 80.80( 9)
11 Dvořáček Michal ZBM0513 B 151.08 8. 76.47( 8) 74.61(12)
12 Malý Tomáš VRB0414 138.24 11. 73.08(11) 65.16(13)
13 Zádrapa Marian Petr MOV0503 128.98 11. 52.51(14) 76.47(11)
14 Klösel Samuel AOP0504 128.03 13. 68.98(13) 59.05(14)

H20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Svoboda Radek STE0207 A 199.80 1. 104.77( 1) 95.03( 3)
2 Martynek Petr TRI0304 A 185.53 1. 81.59( 7)103.94( 1)
3 Štorek David JPV0202 B 178.59 4. 87.51( 4) 91.08( 5)
4 Sliž Rostislav TRI0302 B 178.52 4. 84.95( 6) 93.57( 4)
5 Oujezdský Matyáš ZBM0307 B 170.97 3. 92.35( 3) 78.62( 7)
6 Jirka Matyáš UOL0203 B 167.75 5. 86.88( 5) 80.87( 6)
7 Karásek František PLU0301 B 167.42 2. 66.39( 9)101.03( 2)
8 Stryk Štěpán KSU0306 B 102.88 2. 102.88( 2)
9 Kundrata Jan TZL0203 80.42 8. 80.42( 8)
10 Rajman Filip UOL0301 64.64 10. 64.64(10)
11 Mielec Radomír AOV0301 52.82 8. 52.82( 8)

H35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Zicha Jiří LCE7708 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Vojvodík Martin MOV7400 161.29 2. 93.90( 2) 67.39( 3)
3 Peterek Vít SOP8600 88.18 2. 14.48( 4) 73.70( 2)
4 Kopecký David UOL7800 85.88 3. 85.88( 3)

H40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Dittrich Pavel SKM7501 230.28 1. 117.07( 1)113.21( 1)
2 Brosch Petr RBK7111 173.01 3. 87.06( 4) 85.95( 3)
3 Pěček Martin SKM7301 170.51 3. 91.15( 3) 79.36( 4)
4 Greschner Luboš ASU7848 161.87 2. 91.78( 2) 70.09( 6)
5 Rytíř Michal SKM7325 148.40 5. 81.42( 5) 66.98( 8)
6 Kawulok Marek SIT8001 140.80 5. 69.35( 6) 71.45( 5)
7 Hanousek Kamil RBK7401 126.65 7. 58.04( 7) 68.61( 7)
8 Veselý Martin RBK7502 111.15 8. 57.32( 8) 53.83( 9)
9 Otrusina Jiří JPV8201 100.85 2. 100.85( 2)
10 Walaski Antonín TRI8006 56.65 9. 56.65( 9)

H45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Pěček Vítězslav SKM7104 203.05 2. 100.38( 2)102.67( 2)
2 Štábl Roman KSU7501 172.72 4. 84.22( 5) 88.50( 4)
3 Pavelka Martin KSU7503 166.78 4. 92.58( 4) 74.20( 6)
4 Burda Tomáš STE7600 152.10 5. 73.31( 6) 78.79( 5)
5 Kolek Petr ASU7501 107.73 1. 107.73( 1)
6 Vlček Roman SKM7000 103.25 1. 103.25( 1)
7 Slezák Libor LCE6207 96.38 3. 96.38( 3)
8 Peřinka Jan AOP6301 89.60 3. 89.60( 3)

H50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Svěchota Milan MOV7202 165.25 1. 100.00( 1) 65.25( 2)
2 Silnoušek Jiří STE7200 113.60 3. 75.44( 3) 38.16( 4)
3 Pavlík Radek ASU6849 100.00 1. 100.00( 1)
4 Slavík Tomáš TVR6800 93.30 2. 93.30( 2)
5 Mielec Jaromír AOV6901 65.20 3. 65.20( 3)

H55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Navrátil Václav KON6427 233.36 1. 116.41( 1)116.95( 1)
2 Grepl Ladislav KON6111 192.51 2. 92.51( 2)100.00( 2)
3 Šimek Roman UOL6503 174.13 3. 91.08( 3) 83.05( 3)
4 Plachý Martin JPV6515 137.11 4. 77.22( 4) 59.89( 5)
5 Sklenář Miroslav AOP6302 124.81 4. 49.69( 7) 75.12( 4)
6 Kubíček Jiří UOL6500 110.39 6. 64.27( 6) 46.12( 7)
7 Svoboda Martin BFM6701 98.88 6. 40.42( 8) 58.46( 6)
8 Sochor Tomáš HAV6301 65.22 5. 65.22( 5)

H60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Lužný Ladislav HAV6000 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Jakobi Zdeněk HAV5701 184.40 2. 99.35( 2) 85.05( 2)
3 Chmelař Miroslav JPV6217 123.07 3. 84.72( 3) 38.35( 4)
4 Maceček Otakar MOV6102 112.45 3. 50.18( 4) 62.27( 3)

H65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Robotka Libor PBM5303 181.67 1. 100.00( 1) 81.67( 2)
2 Koudelný Jiří TTR5401 177.90 2. 98.85( 2) 79.05( 3)
3 Strachota Jaroslav ASU5600 100.00 1. 100.00( 1)
4 Kostka Evžen AOP5701 54.40 3. 54.40( 3)

H70B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Pilc Oldřich SPR5100 199.20 2. 101.66( 2) 97.54( 2)
2 Vlach Oldřich BOV4403 150.47 4. 85.55( 4) 64.92( 4)
3 Toman Stanislav SBR4801 149.98 1. 49.98( 5)100.00( 1)
4 Jurčák Karel SOP5101 146.94 3. 89.32( 3) 57.62( 5)
5 Herdegen Ondřej BOV5200 112.33 3. 26.43( 6) 85.90( 3)
6 Pospíšil Karel TVR5000 109.02 1. 109.02( 1)

H75B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Skácel Jaroslav KON4617 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Ptáček Jiří BOV4401 102.63 2. 41.13( 2) 61.50( 2)

H80B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
1 Kroupa Jaroslav ZPV4012 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Beneš Karel HAV4201 77.68 2. 77.68( 2)