Logo
Datum:
03.09.2022
Místo konání:
Dalimilova rozhledna (u Starého Města pod Sněžníkem)
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Andělské údolí, 1:7500 a 1:10000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Grepl Ladislav, Otrusina Jiří, Pavlíková Hana
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán protest.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 1.65 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 20:10
2. Michlová Barbora SSU1251 SK Severka Šumperk 20:29 + 0:19
3. Jurčková Sofie SIT1251 OK SILESIA 21:15 + 1:05
4. Kopecká Eliška SSU1252 SK Severka Šumperk 21:19 + 1:09
5. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 21:52 + 1:42
6. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 24:25 + 4:15
7. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 25:29 + 5:19
8. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 25:39 + 5:29
9. Havlíková Michaela KSU1350 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:56 + 9:46
10. Ligocká Alžběta SFM1252 O-RUNNAŘI Beskydy 31:39 + 11:29
11. Profousová Stella KSU1262 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:40 + 23:30
12. Havlíková Julie KSU1666 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:01 + 25:51

D12C 1.79 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 15:47
2. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 16:48 + 1:01
3. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:19 + 1:32
4. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 17:53 + 2:06
5. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 20:22 + 4:35
6. Burešová Sofie BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 21:35 + 5:48
7. Bokišová Johana AOP1051 Orientační Běh Opava 22:27 + 6:40
8. Václavková Amálie KON1079 KOB Konice 22:43 + 6:56
9. Skupieńová Eliška SIT1151 OK SILESIA 24:53 + 9:06
10. Fialová Andrea KON1061 KOB Konice 25:06 + 9:19
11. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 25:43 + 9:56
12. Malasková Linda UOL1053 SOB Olomouc 28:24 + 12:37
13. Šamárková Amélie AOP1052 Orientační Běh Opava 29:11 + 13:24
14. Vojčáková Anastázie ZLH1050 OOB TJ Zlaté Hory 29:55 + 14:08
15. Naumenko Soffia MOV1152 SKOB Ostrava 30:30 + 14:43
16. Kvášová Kateřina UOL1051 SOB Olomouc 31:19 + 15:32
17. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 37:18 + 21:31
18. Matyšková Stela PLU1150 TJ SOKOL Plumlov 44:03 + 28:16
19. Horálková Gabriela MOV1150 SKOB Ostrava 47:45 + 31:58
Tichá Anna SSU1150 SK Severka Šumperk DISK
Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk DISK
Kotůlková Dorota AOP1150 Orientační Běh Opava DISK

D14C 2.05 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 20:23
2. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 21:34 + 1:11
3. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 21:38 + 1:15
4. Kawuloková Tereza SIT0951 OK SILESIA 21:56 + 1:33
5. Holzerová Natálie SSU0850 SK Severka Šumperk 22:04 + 1:41
6. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 22:52 + 2:29
7. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 23:37 + 3:14
8. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:47 + 3:24
9. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:08 + 3:45
10. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 26:10 + 5:47
11. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 26:34 + 6:11
12. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 27:14 + 6:51
13. Soldánová Pavlína JPV0999 Oddíl OS SK Prostějov 28:38 + 8:15
14. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 28:43 + 8:20
15. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 29:27 + 9:04
16. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:12 + 10:49
17. Gottwaldová Amálie STE0952 SK SKI-OB Šternberk 31:50 + 11:27
18. Burdová Hana STE0852 SK SKI-OB Šternberk 32:12 + 11:49
19. Hýblová Eliška JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 32:31 + 12:08
20. Zapletalová Anna KON0979 KOB Konice 39:11 + 18:48
21. Kočandrlová Natálie KSU0979 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:22 + 18:59
22. Křapová Natálie SSU0851 SK Severka Šumperk 47:21 + 26:58
Kranzler Stella Marie SSU0950 SK Severka Šumperk DISK

D16C 2.36 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 21:25
2. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 22:35 + 1:10
3. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 23:43 + 2:18
4. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 25:12 + 3:47
5. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 25:43 + 4:18
6. Dvořáková Ema KON0777 KOB Konice 26:43 + 5:18
7. Benešová Anežka KON0757 KOB Konice 28:19 + 6:54
8. Dráčová Barbora UOL0652 SOB Olomouc 29:56 + 8:31
9. Richtrová Ema SSU0753 SK Severka Šumperk 30:00 + 8:35
9. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 30:00 + 8:35
11. Malá Karolína VRB0777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:17 + 8:52
12. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 30:29 + 9:04
13. Balvanová Vendula JPV0750 Oddíl OS SK Prostějov 31:31 + 10:06
14. Juřinová Adéla KSU0650 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:23 + 13:58
15. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 37:37 + 16:12
Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D18C 2.84 km, 155 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 36:19
2. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 36:56 + 0:37
3. Smékalová Karolína UOL0451 SOB Olomouc 37:15 + 0:56
4. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 38:44 + 2:25
5. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 38:45 + 2:26
6. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 38:48 + 2:29
7. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 40:06 + 3:47
8. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:24 + 5:05
9. Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:53 + 6:34
10. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:53 + 9:34
11. Vojkůvková Hana MOV0552 SKOB Ostrava 51:26 + 15:07

D21C 3.64 km, 170 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5810

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 31:48 6975
2. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 43:39 + 11:51 5244
3. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 43:53 + 12:05 5210
4. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 45:16 + 13:28 5008
5. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 45:29 + 13:41 4976
6. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 46:25 + 14:37 4840
7. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 47:21 + 15:33 4704
8. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 47:53 + 16:05 4626
9. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:49 + 17:01 4489
10. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 56:28 + 24:40 3372
11. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 61:32 + 29:44 2632
12. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 61:51 + 30:03 2586
Typovská Anna SFM9950 O-RUNNAŘI Beskydy DISK 0
Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0

D35C 3.05 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 34:12
2. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 34:55 + 0:43
3. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 35:26 + 1:14
4. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 38:40 + 4:28
5. Holasová Šárka AOP7853 Orientační Běh Opava 38:47 + 4:35
6. Zapletalová Kamila KON7979 KOB Konice 38:52 + 4:40
7. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 40:00 + 5:48
8. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 42:28 + 8:16
9. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 42:54 + 8:42
10. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:47 + 9:35
11. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 44:13 + 10:01
12. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:08 + 10:56
13. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 45:43 + 11:31
14. Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava 46:04 + 11:52
15. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 46:26 + 12:14
16. Juřinová Radka KSU8080 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:02 + 12:50
17. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:28 + 13:16
18. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 47:43 + 13:31
19. Ryšková Barbora SFM8550 O-RUNNAŘI Beskydy 48:06 + 13:54
20. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 49:00 + 14:48
21. Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 49:28 + 15:16
22. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 51:13 + 17:01
23. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 55:21 + 21:09
24. Václavková Lenka KON8155 KOB Konice 56:59 + 22:47
25. Plevačová Alexandra ZLH8150 OOB TJ Zlaté Hory 61:38 + 27:26
26. Brychlecová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 62:44 + 28:32
27. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 62:46 + 28:34
28. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 67:08 + 32:56
29. Vojčáková Ivana ZLH8250 OOB TJ Zlaté Hory 73:06 + 38:54
30. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 83:16 + 49:04

D45C 2.65 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 33:38
2. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 33:48 + 0:10
3. Králová Gabriela HAV7152 OB Havířov 34:40 + 1:02
4. Kašparová Ivana JPV6951 Oddíl OS SK Prostějov 35:43 + 2:05
5. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 35:57 + 2:19
6. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 36:15 + 2:37
7. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 36:43 + 3:05
8. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:27 + 3:49
9. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:45 + 4:07
10. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 37:57 + 4:19
11. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 38:40 + 5:02
12. Pinkavová Helena JPV7767 Oddíl OS SK Prostějov 41:22 + 7:44
13. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 42:30 + 8:52
14. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:24 + 9:46
15. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 44:07 + 10:29
16. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:09 + 10:31
17. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 44:46 + 11:08
18. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 44:56 + 11:18
19. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 45:55 + 12:17
20. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:55 + 13:17
21. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 47:05 + 13:27
22. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 48:31 + 14:53
23. Šaňáková Šárka UOL7650 SOB Olomouc 48:37 + 14:59
24. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 48:55 + 15:17
25. Marie Ženčáková 20002 ASPV OA 48:56 + 15:18
26. Balvanová Martina JPV7777 Oddíl OS SK Prostějov 49:40 + 16:02
27. Varhaníčková Jana 50001 xxxxxKM 49:57 + 16:19
28. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 50:02 + 16:24
29. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 50:20 + 16:42
30. Bergrová Petra MOV7452 SKOB Ostrava 53:08 + 19:30
31. Kotrlová Gita UOL6953 SOB Olomouc 53:16 + 19:38
32. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:19 + 19:41
33. Krhutová Martina TRI7450 TJ TŽ Třinec 54:36 + 20:58
34. Sekaninová Jitka ASU7750 Magnus Orienteering 67:00 + 33:22
35. Hýblová Iveta JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 69:39 + 36:01
36. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 81:39 + 48:01

D55C 2.23 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 31:19
2. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 31:32 + 0:13
3. Glabazňová Jana AOP6151 Orientační Běh Opava 33:42 + 2:23
4. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:35 + 3:16
5. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 45:44 + 14:25
6. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 47:00 + 15:41
7. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 53:49 + 22:30
8. Jarmila Felklová 20005 ASPV OA 59:39 + 28:20
9. Špacírová Danuše UOL5852 SOB Olomouc 62:05 + 30:46

D65C 2.23 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 52:12
2. Künstlerová Milada UOL5651 SOB Olomouc 56:37 + 4:25

DH10N 1.44 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 17:45
2. Holinková Mariana KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:16 + 0:31
3. Rajnošek Samuel KSU1313 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:28 + 1:43
4. Kluz Vojtěch SIT1204 OK SILESIA 19:39 + 1:54
5. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 20:20 + 2:35
6. Srovnalová Julie SIT1351 OK SILESIA 20:22 + 2:37
7. Ryšková Marie SFM1451 O-RUNNAŘI Beskydy 27:57 + 10:12
8. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 28:05 + 10:20
9. Strouhal Matěj AOP1305 Orientační Běh Opava 28:50 + 11:05
10. Komzáková Lucie AOP1255 Orientační Běh Opava 32:42 + 14:57
11. Bednář Richard UOL1400 SOB Olomouc 40:49 + 23:04
12. Tempír Vilém UOL1601 SOB Olomouc 45:51 + 28:06

H10C 1.68 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 13:13
2. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 14:04 + 0:51
3. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:30 + 6:17
4. Rinka Vojtěch AOP1202 Orientační Běh Opava 19:46 + 6:33
5. Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 21:49 + 8:36
6. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 26:02 + 12:49
7. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 27:13 + 14:00
8. Liber Tomáš AOP1302 Orientační Běh Opava 27:23 + 14:10
9. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 31:55 + 18:42
10. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 32:14 + 19:01
11. Vala Karel ASU1300 Magnus Orienteering 33:01 + 19:48
12. Myslivec Lukáš TRI1201 TJ TŽ Třinec 40:12 + 26:59
13. Tempír Jáchym UOL1300 SOB Olomouc 41:59 + 28:46
14. Bokiš Matěj AOP1303 Orientační Běh Opava 50:29 + 37:16

H12C 1.79 km, 85 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 13:35
2. Koutný Ondřej JPV1001 Oddíl OS SK Prostějov 13:41 + 0:06
3. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 15:36 + 2:01
4. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:36 + 3:01
5. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 17:44 + 4:09
6. Ryszkowski Ondřej SSU1001 SK Severka Šumperk 18:17 + 4:42
7. Mrkvica Jan ZLH1100 OOB TJ Zlaté Hory 18:41 + 5:06
8. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 18:51 + 5:16
9. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 19:45 + 6:10
10. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 20:35 + 7:00
11. Havlík Jakub KSU1009 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:47 + 7:12
12. Kawulok Matyáš SIT1201 OK SILESIA 21:54 + 8:19
13. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 22:55 + 9:20
14. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 24:19 + 10:44
15. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 28:32 + 14:57
16. Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:13 + 15:38
17. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:14 + 15:39
18. Kratochvíl David HOB1101 SK OB Horní Benešov 30:04 + 16:29
19. Václavek Alois KON1132 KOB Konice 31:00 + 17:25
20. Malý David VRB1100 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:17 + 17:42
21. Foret Dominik SSU1004 SK Severka Šumperk 31:46 + 18:11
22. Profous Štěpán KSU1030 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:11 + 20:36
23. Prachař Jáchym SSU1003 SK Severka Šumperk 37:04 + 23:29
24. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 43:47 + 30:12
25. Zapletal David KON1111 KOB Konice 43:55 + 30:20
26. Ryška Vojtěch SFM1101 O-RUNNAŘI Beskydy 46:18 + 32:43
27. Turek Václav SSU1102 SK Severka Šumperk 49:18 + 35:43
28. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 50:16 + 36:41
29. Szostek Jiří SSU1005 SK Severka Šumperk 51:17 + 37:42
30. Špiller Vojtěch AOP1003 Orientační Běh Opava 53:14 + 39:39
Šamárek Adam AOP1103 Orientační Běh Opava DISK
Hedrich Jan SSU1101 SK Severka Šumperk DISK

H14C 2.09 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 14:08
2. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 15:38 + 1:30
3. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 15:57 + 1:49
4. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 16:00 + 1:52
5. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 16:08 + 2:00
6. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:35 + 2:27
7. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 16:42 + 2:34
8. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 18:42 + 4:34
9. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 19:23 + 5:15
10. Heiser Matěj SSU0900 SK Severka Šumperk 20:20 + 6:12
11. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 20:22 + 6:14
12. Pánek Antonín SSU0901 SK Severka Šumperk 20:43 + 6:35
13. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 20:44 + 6:36
14. Barták Petr UOL0805 SOB Olomouc 21:58 + 7:50
15. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 24:34 + 10:26
16. Juřina Marek KSU0828 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:00 + 11:52
17. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 27:21 + 13:13
18. Turek Josef SSU0904 SK Severka Šumperk 27:34 + 13:26
19. Kropáček Matěj STE0810 SK SKI-OB Šternberk 27:55 + 13:47
20. Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc 30:24 + 16:16
21. Richtr František SSU0903 SK Severka Šumperk 30:35 + 16:27
22. Fanta Maxmilian UOL0902 SOB Olomouc 36:00 + 21:52
23. Marek Vít KSU0838 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:49 + 36:41
24. Szostek Jakub SSU0905 SK Severka Šumperk 56:29 + 42:21
25. Kubeš David PLU0800 TJ SOKOL Plumlov 89:21 + 75:13
26. Hedrich Miroslav SSU0705 SK Severka Šumperk 103:30 + 89:22

H16C 2.67 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:37
2. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:55 + 1:18
3. Janeček Jáchym UOL0700 SOB Olomouc 23:49 + 2:12
4. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 24:02 + 2:25
5. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 25:43 + 4:06
6. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:37 + 6:00
7. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:01 + 6:24
8. Pánek Ondřej SSU0702 SK Severka Šumperk 29:41 + 8:04
9. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 30:04 + 8:27
10. Menzel Antonín MOV0700 SKOB Ostrava 31:06 + 9:29
11. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 32:48 + 11:11

H18C 4.00 km, 200 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:36
2. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 34:29 + 1:53
3. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 35:24 + 2:48
4. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 37:17 + 4:41
5. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:20 + 6:44
6. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 42:12 + 9:36
7. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:31 + 9:55
8. Řepka Michal MOV0504 SKOB Ostrava 56:21 + 23:45
9. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 57:06 + 24:30
10. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:40 + 25:04
11. Hejtmánek Štěpán SSU0505 SK Severka Šumperk 58:15 + 25:39
12. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 58:22 + 25:46
13. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 74:56 + 42:20
Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK

H21C 4.78 km, 215 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7287

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 33:35 7622
2. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:59 + 2:24 7125
3. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:02 + 2:27 7115
4. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 37:40 + 4:05 6777
5. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:41 + 4:06 6773
6. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 38:04 + 4:29 6694
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 40:17 + 6:42 6235
8. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:33 + 6:58 6180
9. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 40:34 + 6:59 6176
10. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 42:03 + 8:28 5869
11. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 43:50 + 10:15 5500
12. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 44:14 + 10:39 5417
13. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 44:58 + 11:23 5265
14. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 46:12 + 12:37 5010
15. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 47:57 + 14:22 4648
16. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 48:13 + 14:38 4592
17. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 49:45 + 16:10 4275
18. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 49:49 + 16:14 4261
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 51:21 + 17:46 3944
20. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 52:05 + 18:30 3792
21. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 52:12 + 18:37 3768
22. Šidík Petr MOV9200 SKOB Ostrava 54:27 + 20:52 3302
23. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 58:36 + 25:01 2443
24. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:51 + 27:16 1977
25. Holusek Jiří JPV0123 Oddíl OS SK Prostějov 68:46 + 35:11 338
26. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 72:25 + 38:50 0
27. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 76:24 + 42:49 0

H35C 4.00 km, 200 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 36:10
2. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 38:12 + 2:02
3. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 39:14 + 3:04
4. Miča Petr KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:40 + 4:30
5. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 44:32 + 8:22
6. Ženčák Jaroslav 20001 ASPV OA 44:38 + 8:28
7. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 47:22 + 11:12
8. Kotůlek Jan AOP7801 Orientační Běh Opava 48:03 + 11:53
9. Kawulok Marek SIT8001 OK SILESIA 48:46 + 12:36
10. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 49:29 + 13:19
11. Myslivec Jiří TRI7801 TJ TŽ Třinec 49:39 + 13:29
12. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 50:02 + 13:52
13. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 50:41 + 14:31
14. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 59:56 + 23:46
15. Martinek Pavel JPV7700 Oddíl OS SK Prostějov 65:01 + 28:51
16. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 65:03 + 28:53
17. Tempír Tomáš UOL7702 SOB Olomouc 75:16 + 39:06
18. Václavek Leoš KON8216 KOB Konice 76:53 + 40:43
19. Patterman Pavel KSU7337 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:29 + 41:19
20. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 85:36 + 49:26

H45C 3.50 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 29:37
2. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 33:24 + 3:47
3. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 33:45 + 4:08
4. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 34:47 + 5:10
5. Kratochvíl Karel HOB7001 SK OB Horní Benešov 36:29 + 6:52
6. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 36:31 + 6:54
7. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 36:34 + 6:57
8. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 37:04 + 7:27
9. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 38:42 + 9:05
10. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:44 + 9:07
11. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 39:14 + 9:37
12. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 40:04 + 10:27
13. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 41:00 + 11:23
14. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 43:13 + 13:36
15. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 43:31 + 13:54
16. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 43:42 + 14:05
17. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 44:15 + 14:38
18. Kotrle Miroslav UOL7005 SOB Olomouc 44:16 + 14:39
19. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:37 + 15:00
20. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:07 + 16:30
21. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 48:04 + 18:27
22. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 48:53 + 19:16
23. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 50:07 + 20:30
24. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 50:49 + 21:12
25. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 51:17 + 21:40
26. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:02 + 22:25
27. Koutný Pavel JPV7300 Oddíl OS SK Prostějov 53:10 + 23:33
28. Burda Tomáš STE7600 SK SKI-OB Šternberk 54:11 + 24:34
29. Malaska Lukáš UOL7504 SOB Olomouc 54:47 + 25:10
30. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:30 + 25:53
31. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 55:43 + 26:06
32. Holusek Milan JPV6909 Oddíl OS SK Prostějov 62:23 + 32:46
33. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 67:54 + 38:17
34. Kropáček Ivo STE7603 SK SKI-OB Šternberk 68:19 + 38:42
35. Profous Kamil KSU7200 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:40 + 49:03
36. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 87:18 + 57:41
Gentric Marc STE6901 SK SKI-OB Šternberk DISK
Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy DISK

H55C 2.86 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 33:04
2. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 33:18 + 0:14
3. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 35:40 + 2:36
4. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 39:01 + 5:57
5. Roubalík Radovan 60001 ZŠ Těšetice 40:40 + 7:36
6. Vašek Rudolf SOP5702 OOB TJ Slezan Opava 41:27 + 8:23
7. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 42:16 + 9:12
8. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 43:42 + 10:38
9. Kubeš Jaromír PLU6219 TJ SOKOL Plumlov 45:38 + 12:34
10. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 47:07 + 14:03
11. Raclavský Vladislav UOL6600 SOB Olomouc 49:21 + 16:17
12. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 49:29 + 16:25
13. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 60:20 + 27:16
14. Luděk Felkl 20003 ASPV OA 69:56 + 36:52

H65C 2.43 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 Magnus Orienteering 28:06
2. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 34:15 + 6:09
3. Kostka Evžen AOP5701 Orientační Běh Opava 35:00 + 6:54
4. Slivečka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 38:34 + 10:28

H70C 2.14 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 26:49
2. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 29:19 + 2:30
3. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 30:08 + 3:19
4. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 30:42 + 3:53
5. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 34:02 + 7:13
6. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 42:55 + 16:06
7. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 48:07 + 21:18
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 50:29 + 23:40
9. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 53:04 + 26:15
10. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 74:55 + 48:06

HDR 1.66 km, 85 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Klaudie STE0853 SK SKI-OB Šternberk 21:41
2. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 22:06 + 0:25
3. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:11 + 1:30
4. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 25:09 + 3:28
5. Hrouzová Helena KRN1650 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:41 + 4:00
6. Ščerbová Julie KRN0851 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:48 + 4:07
7. Volf Bernard MOV1500 SKOB Ostrava 26:30 + 4:49
8. Podmol Vít AOP1501 Orientační Běh Opava 26:43 + 5:02
9. Tesařová Eva AOP1650 Orientační Běh Opava 28:10 + 6:29
10. Řehová Štěpánka 70001 TJ Sokol Branná 31:03 + 9:22
11. Hunter Petra SSU7350 SK Severka Šumperk 32:01 + 10:20
12. Szostková Tereza SK Severka Šumperk 32:09 + 10:28
13. Rajnošek Matouš KSU1414 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:25 + 11:44
14. Malý Karel VRB7500 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:26 + 11:45
15. Hudečková Vanda AOP1551 Orientační Běh Opava 36:42 + 15:01
16. Vala Jakub ASU1600 Magnus Orienteering 37:24 + 15:43
17. Ryšková Magdaléna O-RUNNAŘI Beskydy 42:12 + 20:31
18. Hubyč Jáchym 40001 Kunzendorf 42:30 + 20:49
19. Začal Petr ZLH1700 OOB TJ Zlaté Hory 43:55 + 22:14
20. Pavlík Radim ZLH1601 OOB TJ Zlaté Hory 43:57 + 22:16
21. Vít ačal OOB TJ Zlaté Hory 44:38 + 22:57
22. Mrkvica Vít ZLH1600 OOB TJ Zlaté Hory 45:39 + 23:58
23. Matyšek Josef PLU1400 TJ SOKOL Plumlov 45:52 + 24:11
24. Herzingerová Linda PLU1599 TJ SOKOL Plumlov 54:02 + 32:21
25. Czasch Janek SK Karlovice 82:20 + 60:39
Kratochvílová Amálie HOB1651 SK OB Horní Benešov DISK
Kropáček Šimon STE1400 SK SKI-OB Šternberk DISK

P 2.06 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawuloková Zdeňka SIT8451 OK SILESIA 28:13
2. Kváša Michal UOL7901 SOB Olomouc 29:06 + 0:53
3. Schwab Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:53 + 1:40
4. Peňázová Hana VRB7878 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:14 + 3:01
5. Kutá Alena UOL8151 SOB Olomouc 31:41 + 3:28
6. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 32:52 + 4:39
7. Pelantová Sára Kolšov 33:20 + 5:07
8. Janeček Petr UOL7301 SOB Olomouc 33:51 + 5:38
9. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 34:24 + 6:11
10. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 34:54 + 6:41
11. Pelantová Veronika Kolšov 36:40 + 8:27
12. Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan STE8400 SK SKI-OB Šternberk 37:57 + 9:44
13. Myslivcová Kateřina TRI7850 TJ TŽ Třinec 38:18 + 10:05
14. Krupa David TRI7602 TJ TŽ Třinec 39:09 + 10:56
15. Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:16 + 11:03
16. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:25 + 11:12
17. Řepka Miroslav MOV7500 SKOB Ostrava 40:01 + 11:48
18. Christodoulou Iva ASU7599 Magnus Orienteering 41:31 + 13:18
19. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 42:13 + 14:00
20. Chmelařová Blanka 30001 Péčkaři 42:27 + 14:14
21. Jeřábková Jana UOL6954 SOB Olomouc 44:57 + 16:44
22. Kluzová Michaela SIT0551 OK SILESIA 47:29 + 19:16
23. Kučera Martin STE7602 SK SKI-OB Šternberk 49:57 + 21:44
24. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 50:50 + 22:37
25. Guřan Jiří + Matěj NNN0001 Neregistrovaní 52:24 + 24:11
26. Guřanová Martina + Marie NNN0002 Neregistrovaní 57:07 + 28:54
27. Dohnal Jan STE0813 SK SKI-OB Šternberk 58:55 + 30:42
Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec DISK