Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hamerská Karin | VAM1550 | C | OB Vamberk | 13:48 | |
2. | Šabatková Pavla | LPU1456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:32 | + 0:44 |
3. | Chrástová Markéta | STH1550 | C | SK Studenec | 15:11 | + 1:23 |
4. | Krásná Isabela | DKP1551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:49 | + 2:01 |
5. | Solanská Barbora | PHK1750 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:33 | + 2:45 |
6. | Kolínová Anita | JIL1850 | C | OK Jilemnice | 17:08 | + 3:20 |
7. | Andršová Sára | SRK1455 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:27 | + 3:39 |
8. | Šimečková Denisa | SRK1454 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:47 | + 3:59 |
9. | Kalibánová Bára | SNA1651 | C | TJ START Náchod | 19:40 | + 5:52 |
10. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:37 | + 6:49 |
11. | Nová Aneta | 20:48 | + 7:00 | |||
12. | Křížová Dorota | LPU1453 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:00 | + 7:12 |
13. | Jiranová Veronika | PHK1452 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:19 | + 10:31 |
Šedová Hana | LPU1653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:16 | |
2. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:21 | + 2:05 |
3. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:06 | + 2:50 |
4. | Weinerová Eliška | SHK1452 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:57 | + 3:41 |
5. | Sedláková Anna | SRK1550 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:18 | + 5:02 |
6. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | C | Sportcentrum Jičín | 19:27 | + 5:11 |
7. | Kubešová Sára | LPU1459 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:56 | + 5:40 |
8. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:06 | + 6:50 |
9. | Vošvrdová Eliška | SJC1551 | C | Sportcentrum Jičín | 22:08 | + 7:52 |
10. | Mrázková Barbora | DKP1451 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:12 | + 7:56 |
11. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:13 | + 7:57 |
12. | Škorpíková Markéta | LPU1450 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:34 | + 8:18 |
13. | Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 22:45 | + 8:29 |
14. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:01 | + 11:45 |
15. | Purmová Alžběta | SRK1453 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:02 | + 23:46 |
16. | Slouková Ela | LPU1461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:16 | + 33:00 |
Bejrová Anita | VRL1552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:49 | |
2. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:38 | + 1:49 |
3. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 19:40 | + 1:51 |
4. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 20:08 | + 2:19 |
5. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:22 | + 2:33 |
6. | Saifrtová Bára | HOR1251 | B | TJ Jiskra Hořice | 21:03 | + 3:14 |
7. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:04 | + 3:15 |
8. | Kušičková Lucie | HJL1251 | C | Sokol Horní Jelení | 22:15 | + 4:26 |
9. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:18 | + 4:29 |
10. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 23:12 | + 5:23 |
11. | Vančurová Lenka | TJN1354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:19 | + 5:30 |
12. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 23:35 | + 5:46 |
13. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:14 | + 6:25 |
14. | Pauerová Zita | SRK1252 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:28 | + 6:39 |
15. | Hrušová Kateřina | PHK1380 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:45 | + 6:56 |
16. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:54 | + 7:05 |
17. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:08 | + 7:19 |
18. | Šedová Natálie | LPU1260 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:22 | + 8:33 |
19. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 28:02 | + 10:13 |
20. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:38 | + 11:49 |
21. | Kopecká Eliška | PHK1250 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:03 | + 12:14 |
22. | Špačková Kateřina | JIL1354 | C | OK Jilemnice | 30:12 | + 12:23 |
23. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:19 | + 12:30 |
24. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 30:21 | + 12:32 |
25. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:59 | + 13:10 |
26. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:36 | + 14:47 |
27. | Jedlinská Kateřina | VAM1250 | C | OB Vamberk | 32:49 | + 15:00 |
28. | Kramperová Zuzana | VRL1255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:43 | + 16:54 |
29. | Lukešová Hana | SHK1351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:16 | + 18:27 |
30. | Kušičková Jolana | HJL1252 | C | Sokol Horní Jelení | 37:26 | + 19:37 |
31. | Retková Adina | LTU1350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:09 | + 21:20 |
31. | Johanisová Nikola | PHK1354 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:09 | + 21:20 |
33. | Holcová Barbora | LPU1357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:07 | + 25:18 |
34. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:54 | + 26:05 |
35. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:03 | + 30:14 |
Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosinová Kateřina | SHK1358 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:30 | |
2. | Hanslíková Anna | SHK1356 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:47 | + 0:17 |
3. | Janková Klára | CHC1351 | C | K.O.B. Choceň | 21:08 | + 3:38 |
4. | Zástěrová Karolína | TYN1351 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 23:22 | + 5:52 |
5. | Dvořáková Tereza | CHT1353 | C | OOB SK Chrast | 25:10 | + 7:40 |
6. | Štěpánková Stela | HJL1351 | C | Sokol Horní Jelení | 32:44 | + 15:14 |
7. | Šedová Soňa | LPU1360 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:15 | + 16:45 |
8. | Červinková Michaela | HJL1350 | C | Sokol Horní Jelení | 34:34 | + 17:04 |
9. | Čtvrtečková Natálie | TYN1250 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 40:18 | + 22:48 |
10. | Saturová Eliška | VRL1254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:25 | + 23:55 |
11. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 87:47 | + 70:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | A | OK Slavia Hradec Králové | 27:53 | |
2. | Munzarová Monika | LPU1056 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:25 | + 0:32 |
3. | Fenclová Hana | LPU1054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:07 | + 2:14 |
4. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:28 | + 4:35 |
5. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:36 | + 5:43 |
6. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 33:55 | + 6:02 |
7. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 34:24 | + 6:31 |
8. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | B | Sokol Horní Jelení | 38:48 | + 10:55 |
9. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:17 | + 11:24 |
10. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 40:32 | + 12:39 |
11. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:04 | + 13:11 |
12. | Kroupová Anna | LPU1154 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:31 | + 13:38 |
13. | Helmeczi Ema | LPU1166 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:38 | + 13:45 |
14. | Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:51 | + 14:58 |
15. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 43:04 | + 15:11 |
16. | Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:38 | + 15:45 |
17. | Stratilová Anna | ZAM1052 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 44:35 | + 16:42 |
18. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:52 | + 16:59 |
19. | Maráková Sofie | SNA1151 | C | TJ START Náchod | 46:40 | + 18:47 |
20. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 47:53 | + 20:00 |
21. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:16 | + 20:23 |
22. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 48:25 | + 20:32 |
23. | Pajerová Laura | HJL1151 | C | Sokol Horní Jelení | 48:28 | + 20:35 |
24. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 50:23 | + 22:30 |
25. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:27 | + 22:34 |
26. | Lukášová Aneta | LPU1170 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:11 | + 23:18 |
27. | Čapková Kateřina | LTU1050 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:55 | + 28:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějková Eliška | SNA1153 | C | TJ START Náchod | 27:36 | |
2. | Venclová Aneta | ZAM1051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 27:58 | + 0:22 |
3. | Valdmanová Anna | 54319 | OK Jilemnice | 34:56 | + 7:20 | |
4. | Vybíhalová Hana | HJL1154 | C | Sokol Horní Jelení | 37:27 | + 9:51 |
5. | Prchalová Magdaléna | ZAM1053 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:19 | + 15:43 |
6. | Bílková Lenka | PHK1154 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:39 | + 21:03 |
MS | Kvapilová Denisa | HOR8850 | C | TJ Jiskra Hořice | 63:39 | + 36:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:58 | |
2. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 45:16 | + 1:18 |
3. | Lepšová Lucie | SRK0951 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:30 | + 2:32 |
4. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 47:11 | + 3:13 |
5. | Sochorová Kristýna | PHK0963 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:40 | + 3:42 |
6. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:10 | + 5:12 |
7. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 49:54 | + 5:56 |
8. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 50:39 | + 6:41 |
9. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:51 | + 6:53 |
10. | Kaplanová Viktorie | LPU0864 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:56 | + 7:58 |
11. | Vlková Ema | SJC0953 | C | Sportcentrum Jičín | 52:22 | + 8:24 |
12. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 52:33 | + 8:35 |
13. | Renská Adéla | SNA0951 | C | TJ START Náchod | 52:53 | + 8:55 |
14. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | B | K.O.B. Choceň | 53:14 | + 9:16 |
15. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 54:35 | + 10:37 |
16. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 55:13 | + 11:15 |
17. | Polanecká Anežka | SJC0952 | B | Sportcentrum Jičín | 55:14 | + 11:16 |
18. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:42 | + 11:44 |
19. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 55:45 | + 11:47 |
20. | Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:08 | + 12:10 |
21. | Šimková Lucie | STH0951 | B | SK Studenec | 56:46 | + 12:48 |
22. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:07 | + 18:09 |
23. | Řadová Ráchel | SHK0961 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:52 | + 19:54 |
24. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:52 | + 21:54 |
25. | Balcarová Olga | SNA0851 | C | TJ START Náchod | 67:46 | + 23:48 |
26. | Jindrová Ema | PDY0953 | C | Běhej Poděbrady | 89:01 | + 45:03 |
Laštovková Jana | VRL0855 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaláčová Anna | LPU0763 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:13 | |
2. | Šmídová Terezie | LPU0659 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 51:16 | + 2:03 |
3. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 52:00 | + 2:47 |
4. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:31 | + 6:18 |
5. | Solařová Linda | SHK0758 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:29 | + 8:16 |
6. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 58:18 | + 9:05 |
7. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:07 | + 10:54 |
8. | Brožková Elena | SJC0751 | C | Sportcentrum Jičín | 61:04 | + 11:51 |
9. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 64:56 | + 15:43 |
10. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 65:05 | + 15:52 |
11. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 66:37 | + 17:24 |
12. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 69:33 | + 20:20 |
13. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 71:17 | + 22:04 |
14. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 73:32 | + 24:19 |
15. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 75:50 | + 26:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirčáková Martina | LCE8951 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:30 | 8709 | |
2. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:10 | + 2:40 | 8310 |
3. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 57:55 | + 4:25 | 8048 |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 59:28 | + 5:58 | 7816 |
5. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 61:34 | + 8:04 | 7502 |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 61:49 | + 8:19 | 7465 |
7. | Nováková Zuzana | NPA9151 | R | SK LOB Nová Paka | 63:42 | + 10:12 | 7183 |
8. | Thýnová Nikola | SHK0051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:04 | + 11:34 | 6979 |
9. | Škodová Šárka | LTU8951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:17 | + 12:47 | 6797 |
10. | Vávrová Vanda | HOR0350 | C | TJ Jiskra Hořice | 69:01 | + 15:31 | 6388 |
11. | Krásná Jitřenka | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:17 | + 15:47 | 6348 |
12. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 70:40 | + 17:10 | 6141 |
13. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:43 | + 17:13 | 6133 |
14. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | C | K.O.B. Choceň | 71:02 | + 17:32 | 6086 |
15. | Kopecká Martina | PHK0555 | B | OK 99 Hradec Králové | 73:26 | + 19:56 | 5727 |
16. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:54 | + 20:24 | 5657 |
17. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 75:01 | + 21:31 | 5490 |
18. | Barnetová Veronika | ZAM9951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 76:22 | + 22:52 | 5288 |
19. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:49 | + 26:19 | 4772 |
20. | Metelková Taťána | PHK7250 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:19 | + 27:49 | 4548 |
21. | Procházková Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:32 | + 28:02 | 4516 |
22. | Holohlavská Ema | JIL0652 | B | OK Jilemnice | 81:43 | + 28:13 | 4488 |
23. | Rückerová Šárka | HOR0050 | C | TJ Jiskra Hořice | 83:11 | + 29:41 | 4269 |
24. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 84:58 | + 31:28 | 4002 |
25. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 86:12 | + 32:42 | 3818 |
26. | Pušová Bára | STH0357 | C | SK Studenec | 87:30 | + 34:00 | 3623 |
27. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 89:10 | + 35:40 | 3374 |
28. | Doudová Alžběta | PHK0554 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:00 | + 38:30 | 2950 |
29. | Jelínková Michaela | CTB0851 | C | SK OB Chotěboř | 118:53 | + 65:23 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výchová Veronika | SRK0557 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:18 | 2585 | |
2. | Strachotová Pavlína | JJN9350 | C | Team Jizerky | 61:10 | + 8:52 | 2228 |
3. | Ďoubalíková Anna | CHT9651 | C | OOB SK Chrast | 61:16 | + 8:58 | 2224 |
4. | Hladíková Alžběta | LPU9456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:10 | + 9:52 | 2187 |
5. | Langrová Anna | SHK9753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:29 | + 11:11 | 2134 |
6. | Kamenická Karolína | PHK9155 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:47 | + 16:29 | 1921 |
7. | Nymsová Marie | TYN8651 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 72:25 | + 20:07 | 1775 |
8. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:34 | + 21:16 | 1728 |
9. | Hanlová Nikola | SRK0553 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:00 | + 28:42 | 1429 |
10. | Loukotová Adéla | HOR0150 | C | TJ Jiskra Hořice | 93:07 | + 40:49 | 941 |
11. | Lipovská Markéta | SRK9851 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 104:38 | + 52:20 | 477 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 56:05 | |
2. | Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | 57:02 | + 0:57 |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:15 | + 3:10 |
4. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 59:17 | + 3:12 |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:25 | + 3:20 |
6. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:30 | + 4:25 |
7. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:58 | + 4:53 |
8. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:25 | + 5:20 |
9. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:50 | + 6:45 |
10. | Palasová Petra | SJC8658 | C | Sportcentrum Jičín | 63:51 | + 7:46 |
11. | Renská Lenka | SNA8053 | C | TJ START Náchod | 66:51 | + 10:46 |
12. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:56 | + 11:51 |
13. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 72:27 | + 16:22 |
14. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:13 | + 17:08 |
15. | Špačková Michaela | JIL8452 | C | OK Jilemnice | 85:04 | + 28:59 |
Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | DISK | ||
Schmidtová Jana | VRL7553 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Hepnerová Martina | PHK8150 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 44:44 | |
2. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 46:42 | + 1:58 |
3. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 49:07 | + 4:23 |
4. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 50:39 | + 5:55 |
5. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:22 | + 6:38 |
6. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OB Vamberk | 51:42 | + 6:58 |
7. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:15 | + 7:31 |
8. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 52:20 | + 7:36 |
9. | Jiroutová Eva | SNA8051 | C | TJ START Náchod | 52:36 | + 7:52 |
10. | Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:34 | + 8:50 |
11. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 55:44 | + 11:00 |
12. | Slavíková Jana | SHK7352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:15 | + 13:31 |
13. | Říhová Kateřina | LPU8060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:31 | + 15:47 |
14. | Lišková Kateřina | PHK8151 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:33 | + 15:49 |
15. | Culková Dita | SHK8151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:03 | + 17:19 |
16. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:48 | + 18:04 |
17. | Holingerová Eva | CHC8052 | C | K.O.B. Choceň | 63:01 | + 18:17 |
18. | Hakenová Dana | STH8251 | C | SK Studenec | 63:27 | + 18:43 |
19. | Kučerová Petra | SJC7950 | C | Sportcentrum Jičín | 63:58 | + 19:14 |
20. | Knedlíková Zuzana | SNA8052 | C | TJ START Náchod | 64:48 | + 20:04 |
21. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:51 | + 20:07 |
22. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 65:09 | + 20:25 |
23. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:16 | + 20:32 |
24. | Dousková Jiřina | 160002 | Čeřovka Jičín | 67:05 | + 22:21 | |
25. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 67:53 | + 23:09 |
26. | Šumpíková Kateřina | SHK8154 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:56 | + 25:12 |
27. | Makovská Lenka | HJL8650 | C | Sokol Horní Jelení | 72:35 | + 27:51 |
28. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:55 | + 28:11 |
29. | Jindrová Klára | PDY8051 | C | Běhej Poděbrady | 77:35 | + 32:51 |
30. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:55 | + 41:11 |
Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:38 | |
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 47:53 | + 1:15 |
3. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 49:24 | + 2:46 |
4. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 50:27 | + 3:49 |
5. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:38 | + 5:00 |
6. | Komárková Lucie | LTU7851 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:53 | + 5:15 |
7. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:05 | + 5:27 |
8. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OB Vamberk | 52:29 | + 5:51 |
9. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:48 | + 6:10 |
10. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 52:55 | + 6:17 |
11. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 53:06 | + 6:28 |
12. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:23 | + 7:45 |
13. | Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:31 | + 7:53 |
14. | Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | C | OOB SK Chrast | 56:01 | + 9:23 |
15. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 56:08 | + 9:30 |
16. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:54 | + 10:16 |
17. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 57:45 | + 11:07 |
18. | Macháčková Markéta | XHK7650 | C | MTBO Hradec Králové | 58:06 | + 11:28 |
19. | Kunartová Lenka | PHK7852 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:41 | + 12:03 |
20. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 60:01 | + 13:23 |
21. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:44 | + 15:06 |
22. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:07 | + 16:29 |
23. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:48 | + 17:10 |
24. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 64:17 | + 17:39 |
25. | Houžvičková Kateřina | SHK7951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:26 | + 21:48 |
26. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:44 | + 22:06 |
27. | Jakubská Naděžda | SHK7652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:40 | + 23:02 |
28. | Bolehovská Iva | LTU7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:42 | + 26:04 |
29. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 84:22 | + 37:44 |
30. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 87:09 | + 40:31 |
Podlešáková Markéta | PHK7851 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:56 | |
2. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 39:53 | + 0:57 |
3. | Mrázková Jana | DKP7857 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:01 | + 2:05 |
4. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 41:02 | + 2:06 |
5. | Sedláková Hana | SRK7850 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:49 | + 2:53 |
6. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:35 | + 4:39 |
7. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:58 | + 5:02 |
8. | Saifrtová Jana | HOR7551 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:28 | + 5:32 |
9. | Lukešová Klára | SHK7850 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:48 | + 5:52 |
10. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 45:07 | + 6:11 |
11. | Langrová Lenka | KOR7450 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:25 | + 6:29 |
12. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:17 | + 7:21 |
13. | Sadílková Michaela | LTU7650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:08 | + 8:12 |
13. | Čiháková Olga | HOR7651 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:08 | + 8:12 |
15. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | C | SK LOB Nová Paka | 49:23 | + 10:27 |
16. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 49:40 | + 10:44 |
17. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:13 | + 11:17 |
18. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:13 | + 12:17 |
19. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:42 | + 12:46 |
20. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:10 | + 13:14 |
21. | Havelková Eva | 54:15 | + 15:19 | |||
22. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:38 | + 17:42 |
23. | Horáčková Helena | 190001 | Horac | 56:46 | + 17:50 | |
24. | Boháčová Alena | KUN7450 | C | OB Kunvald | 59:03 | + 20:07 |
25. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 60:24 | + 21:28 |
26. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:27 | + 22:31 |
27. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:09 | + 24:13 |
28. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 65:22 | + 26:26 |
29. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 66:03 | + 27:07 |
30. | Vrábelová Petra | PHK7755 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:44 | + 27:48 |
31. | Procingerová Inka | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:25 | + 44:29 |
32. | Vrabcová Lucie | 240001 | PHK edu | 86:59 | + 48:03 | |
33. | Valdmanová Zuzana | 91:27 | + 52:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:41 | |
2. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 43:54 | + 2:13 |
3. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OB Vamberk | 44:18 | + 2:37 |
4. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 45:09 | + 3:28 |
5. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:35 | + 4:54 |
6. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:56 | + 5:15 |
7. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:39 | + 5:58 |
8. | Bartoňová Iva | SHK6151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:56 | + 6:15 |
9. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 48:43 | + 7:02 |
10. | Jiřištová Hana | JIL6052 | C | OK Jilemnice | 53:46 | + 12:05 |
11. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 54:26 | + 12:45 |
12. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:27 | + 14:46 |
13. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:37 | + 23:56 |
14. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 65:46 | + 24:05 |
15. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 68:37 | + 26:56 |
16. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 69:28 | + 27:47 |
17. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:24 | + 30:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:31 | |
2. | Šabatová Jana | PHK6853 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:14 | + 2:43 |
3. | Francová Julínková Dana | LPU6555 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 2:56 |
4. | Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:03 | + 3:32 |
5. | Zelenková Lenka | 30001 | Zelenkovi | 40:13 | + 7:42 | |
6. | Kološová Jana | LPU6653 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:43 | + 12:12 |
7. | Doležalová Ivana | TYN6451 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 46:35 | + 14:04 |
8. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:58 | + 18:27 |
9. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | C | TJ START Náchod | 52:21 | + 19:50 |
10. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OB Vamberk | 58:45 | + 26:14 |
11. | Remešová Alena | SRK6150 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:46 | + 28:15 |
12. | Smrčková Olga | LPU6055 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:10 | + 32:39 |
MS | Baše Martin | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 160:30 | + 127:59 |
Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:24 | |
2. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:26 | + 3:02 |
3. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:59 | + 4:35 |
4. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 48:28 | + 5:04 |
5. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:56 | + 5:32 |
6. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 49:39 | + 6:15 |
7. | Panchártková Jitka | PHK5951 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:41 | + 6:17 |
8. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:54 | + 7:30 |
9. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:23 | + 11:59 |
10. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 55:56 | + 12:32 |
11. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 63:12 | + 19:48 |
12. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:36 | + 21:12 |
13. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:35 | + 23:11 |
14. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:48 | + 37:24 |
15. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 92:29 | + 49:05 |
16. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 99:02 | + 55:38 |
Hepnerová Dagmar | SHK5451 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 51:43 | |
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 53:01 | + 1:18 |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 56:00 | + 4:17 |
4. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:44 | + 8:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jindra Cyril | HOR1301 | C | TJ Jiskra Hořice | 13:11 | |
2. | Šedivý Marek | PGP1400 | C | SK Praga | 14:20 | + 1:09 |
3. | Koudela Adam | HJL1402 | C | Sokol Horní Jelení | 15:33 | + 2:22 |
4. | Komárek Josef | CHC1501 | C | K.O.B. Choceň | 17:24 | + 4:13 |
5. | Kříž Prokop | LPU1602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:47 | + 5:36 |
6. | Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:48 | + 7:37 |
7. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 22:54 | + 9:43 |
8. | Pýcha Jan | LPU1604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:05 | + 9:54 |
9. | Leštínský Vojtěch | VRL1616 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:33 | + 11:22 |
10. | Klícha Kryštof | SRK1602 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:32 | + 13:21 |
11. | Zahradník Eduard | SJC1504 | Sportcentrum Jičín | 27:48 | + 14:37 | |
12. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 28:38 | + 15:27 |
13. | Gregor Matyáš | DOB1501 | C | KOB Dobruška | 30:59 | + 17:48 |
14. | Drhlík Antonín | SRK1601 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:51 | + 19:40 |
15. | Novák Karel | STH1402 | C | SK Studenec | 33:39 | + 20:28 |
16. | Tejnora František | SHK1503 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:27 | + 22:16 |
Parma Ondřej | SRK1502 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:23 | |
2. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:56 | + 1:33 |
3. | Jirout Filip | LPU1403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:03 | + 1:40 |
4. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 16:00 | + 2:37 |
5. | Matras Štěpán | CHT1402 | C | OOB SK Chrast | 16:19 | + 2:56 |
6. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:53 | + 3:30 |
7. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 17:04 | + 3:41 |
8. | Pauer Libor | SRK1402 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:38 | + 4:15 |
9. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:43 | + 4:20 |
9. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:43 | + 4:20 |
11. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:57 | + 4:34 |
12. | Janovec Karel | SRK1404 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:31 | + 5:08 |
13. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:33 | + 5:10 |
14. | Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | 19:24 | + 6:01 |
15. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:47 | + 6:24 |
16. | Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:48 | + 6:25 |
17. | Teplý Lukáš | VRL1401 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:43 | + 8:20 |
18. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:17 | + 8:54 |
19. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 23:38 | + 10:15 |
20. | Kosina Vít | CHT1403 | C | OOB SK Chrast | 24:01 | + 10:38 |
21. | Brož Martin | PHK1400 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:18 | + 10:55 |
22. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:30 | + 11:07 |
23. | Marek Lukáš | LPU1407 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:04 | + 15:41 |
24. | Makovský Jonáš | HJL1400 | C | Sokol Horní Jelení | 29:42 | + 16:19 |
25. | Jiřišta Vladimír | JIL1502 | C | OK Jilemnice | 29:43 | + 16:20 |
26. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 30:39 | + 17:16 |
27. | Kučera Šimon | LPU1406 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:35 | + 23:12 |
28. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 40:28 | + 27:05 |
29. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 42:51 | + 29:28 |
Klícha Jindřich | SRK1406 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jakub | SHK1202 | B | OK Slavia Hradec Králové | 25:09 | |
2. | Vrbata Alan | VRL1203 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:00 | + 1:51 |
3. | Vošvrda Václav | SJC1203 | B | Sportcentrum Jičín | 27:42 | + 2:33 |
4. | Wohanka Antonín | VRL1201 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:10 | + 4:01 |
5. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | + 4:22 |
6. | Udržal Lukáš | LPU1303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:32 | + 5:23 |
7. | Kopecký Šimon | JIL1302 | C | OK Jilemnice | 30:37 | + 5:28 |
8. | Votroubek Jan | SRK1206 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:52 | + 7:43 |
9. | Hrdinka Josef | SHK1205 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:18 | + 8:09 |
10. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | B | OK 99 Hradec Králové | 34:16 | + 9:07 |
11. | Komárek Jakub | SHK1209 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:45 | + 9:36 |
12. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 34:47 | + 9:38 |
13. | Klabzuba Jan | SRK1207 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:31 | + 10:22 |
14. | Šimek Jan | CHC1301 | C | K.O.B. Choceň | 35:39 | + 10:30 |
15. | Teplý Martin | VRL1202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:44 | + 11:35 |
16. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:39 | + 13:30 |
17. | Liška Albert | PHK1313 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:45 | + 14:36 |
18. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:28 | + 15:19 |
19. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 41:38 | + 16:29 |
20. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 42:13 | + 17:04 |
21. | Mrázek Václav | DKP1202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:51 | + 17:42 |
22. | Holata Vojtěch | PDY1303 | B | Běhej Poděbrady | 43:08 | + 17:59 |
23. | Sedlák Antonín | VRL1304 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:19 | + 18:10 |
24. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:09 | + 19:00 |
25. | Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:24 | + 22:15 |
26. | Štučka Štěpán | VRL1303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:35 | + 22:26 |
27. | Sýkora Jan | SRK1204 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:53 | + 27:44 |
28. | Kostečka Antonín | JIL1304 | C | OK Jilemnice | 53:56 | + 28:47 |
29. | Kakos Martin | LPU1304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:44 | + 29:35 |
30. | Toman Jonáš | VRL1305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:56 | + 29:47 |
31. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 57:08 | + 31:59 |
32. | Kubíček Jonáš | JIL1301 | C | OK Jilemnice | 61:16 | + 36:07 |
33. | Volák Jiří | PHK1204 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:21 | + 39:12 |
Kutnar Vladimír | VRL1307 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kokaisl Filip | LPU1210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:54 | |
2. | Culek Tibor | SHK1307 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:15 | + 0:21 |
3. | Šimák Marek | SHK1208 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:50 | + 2:56 |
4. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 28:21 | + 7:27 |
5. | Samek Viktor | LPU1307 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:10 | + 8:16 |
6. | Dvořák Vít | ZAM1301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:11 | + 8:17 |
7. | Balcar Štěpán | 300001 | Balcar | 29:13 | + 8:19 | |
8. | Zářecký Štěpán | ZAM1204 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:28 | + 10:34 |
9. | Vágner Matouš | LPU1214 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:47 | + 10:53 |
10. | Balcar Denis | ZAM1201 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:09 | + 12:15 |
11. | Tauchman Matěj | STH1304 | C | SK Studenec | 33:48 | + 12:54 |
12. | Hanč Jan | VRL1306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:56 | + 15:02 |
13. | Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:03 | + 16:09 |
14. | Novák František | STH1303 | C | SK Studenec | 39:43 | + 18:49 |
15. | Ophoff Alex | STH1204 | C | SK Studenec | 40:52 | + 19:58 |
16. | Satur Jakub | VRL1204 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:36 | + 20:42 |
17. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:03 | + 22:09 |
18. | Plůcha Petr | STH1203 | C | SK Studenec | 78:50 | + 57:56 |
19. | Vohradský Dominik | LPU1309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:28 | + 62:34 |
Jelínek David | LPU1213 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Potštejnský Vít | SRK1306 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:21 | |
2. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:16 | + 0:55 |
3. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 1:54 |
4. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 39:19 | + 2:58 |
5. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:05 | + 3:44 |
6. | Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:10 | + 4:49 |
7. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:52 | + 5:31 |
8. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 44:17 | + 7:56 |
9. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:24 | + 8:03 |
10. | Šumpík Filip | SHK1109 | B | OK Slavia Hradec Králové | 45:07 | + 8:46 |
11. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:13 | + 8:52 |
12. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:27 | + 10:06 |
13. | Novák Vojtěch | VRL1003 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:00 | + 10:39 |
14. | Juška Vojtěch | LPU1003 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:02 | + 10:41 |
15. | Kozel Lukáš | LPU1010 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:09 | + 10:48 |
16. | Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | 47:41 | + 11:20 |
17. | Vejvoda Martin | SJC1102 | C | Sportcentrum Jičín | 49:22 | + 13:01 |
18. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 49:50 | + 13:29 |
19. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:08 | + 14:47 |
20. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 54:16 | + 17:55 |
21. | Šíma Antonín | SRK1001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:21 | + 18:00 |
22. | Polák Vlastimil | VRL1001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:58 | + 18:37 |
23. | Slavík František | SHK1110 | B | OK Slavia Hradec Králové | 55:30 | + 19:09 |
24. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | C | Sportcentrum Jičín | 61:48 | + 25:27 |
25. | Šatínský Jan | SHK1103 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:01 | + 25:40 |
26. | Košťál Antonín | SHK1004 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:29 | + 26:08 |
27. | Retka Jakub | LTU1000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:05 | + 30:44 |
28. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:12 | + 31:51 |
29. | Bednář Filip | LPU1011 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:05 | + 34:44 |
30. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | 72:13 | + 35:52 |
31. | Andrle Tomáš | SHK1111 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:26 | + 36:05 |
32. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 78:16 | + 41:55 |
Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | DISK | ||
Bohdanecký František | SHK1104 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Řehák Jan | SJC1103 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brož Jiří | LTU1101 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:35 | |
2. | Jindra Antonín | HOR0903 | C | TJ Jiskra Hořice | 31:13 | + 0:38 |
3. | Šabatka Filip | LPU1107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:13 | + 2:38 |
4. | Stejskal Petr | ZAM1103 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:29 | + 3:54 |
5. | Ločárek Daniel | LPU1111 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:48 | + 6:13 |
6. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 37:55 | + 7:20 |
7. | Munzar Tomáš | PDY1003 | C | Běhej Poděbrady | 38:18 | + 7:43 |
8. | Liška Viktor | PHK1111 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:12 | + 9:37 |
9. | Urbanec Patrik | STH1101 | C | SK Studenec | 40:55 | + 10:20 |
10. | Jičínský Antonín | SRK1101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:10 | + 10:35 |
11. | Adamů Matěj | LPU0912 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:20 | + 10:45 |
12. | Luňáček Filip | SHK1118 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:50 | + 11:15 |
13. | Špinar František | VRL1005 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:01 | + 18:26 |
14. | Jindra Jáchym | PDY1105 | C | Běhej Poděbrady | 51:14 | + 20:39 |
15. | Klůz Jiří | LTU1103 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:15 | + 23:40 | |
16. | Červený Matyáš | LPU1110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:16 | + 23:41 |
17. | Jiřík Marek | STH1108 | C | SK Studenec | 54:50 | + 24:15 |
18. | Potštejnský Vojtěch | SRK1102 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:17 | + 25:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek František | PHK0900 | A | OK 99 Hradec Králové | 39:44 | |
2. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 43:50 | + 4:06 |
3. | Sochor Jakub | PHK0906 | A | OK 99 Hradec Králové | 44:24 | + 4:40 |
4. | Matoušek Alex | CHC0902 | B | K.O.B. Choceň | 47:34 | + 7:50 |
5. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | B | OK Slavia Hradec Králové | 47:47 | + 8:03 |
6. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 48:24 | + 8:40 |
7. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 49:58 | + 10:14 |
8. | Čihák Jakub | HOR0901 | A | TJ Jiskra Hořice | 50:21 | + 10:37 |
9. | Jakubský David | PHK0905 | B | OK 99 Hradec Králové | 50:49 | + 11:05 |
10. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:51 | + 11:07 |
11. | Kvášovský Filip | LTU0902 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:17 | + 12:33 |
12. | Lučan Matěj | LPU0903 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:27 | + 16:43 |
13. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:44 | + 17:00 |
14. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:33 | + 17:49 |
15. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | B | OK Slavia Hradec Králové | 57:48 | + 18:04 |
16. | Škorpil Marek | HOR0900 | A | TJ Jiskra Hořice | 59:24 | + 19:40 |
17. | Držka Filip | LPU0901 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:25 | + 19:41 |
18. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 60:08 | + 20:24 |
19. | Jedlinský Martin | VAM0800 | C | OB Vamberk | 61:27 | + 21:43 |
20. | Čapek Karel | LTU0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:31 | + 23:47 |
21. | Renský Matěj | SNA0903 | C | TJ START Náchod | 64:28 | + 24:44 |
22. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:29 | + 25:45 |
23. | Erben Hynek | VRL0801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:35 | + 27:51 |
24. | Stejskal Pavel | ZAM0903 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 68:26 | + 28:42 |
25. | Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:50 | + 31:06 |
26. | Lasík Martin | LTU0803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:14 | + 32:30 |
27. | Vít Petr | KOR0805 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 108:37 | + 68:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borovec Šimon | CHC0701 | B | K.O.B. Choceň | 71:55 | |
Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 55:35 | 8754 | |
2. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 61:17 | + 5:42 | 7968 |
3. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 61:41 | + 6:06 | 7913 |
4. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 65:19 | + 9:44 | 7412 |
5. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:43 | + 11:08 | 7218 |
6. | Dutkowski Mikolaj | CHC9201 | C | K.O.B. Choceň | 67:47 | + 12:12 | 7071 |
7. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:12 | + 12:37 | 7014 |
8. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 70:23 | + 14:48 | 6712 |
9. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:51 | + 16:16 | 6510 |
10. | Dvořáček Radek | VAM9401 | C | OB Vamberk | 72:09 | + 16:34 | 6469 |
11. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 73:53 | + 18:18 | 6230 |
12. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 74:25 | + 18:50 | 6156 |
13. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 74:55 | + 19:20 | 6087 |
14. | Podolský Petr | SHK0507 | A | OK Slavia Hradec Králové | 76:29 | + 20:54 | 5871 |
15. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 76:56 | + 21:21 | 5809 |
16. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:58 | + 22:23 | 5666 |
17. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 79:24 | + 23:49 | 5468 |
18. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 81:36 | + 26:01 | 5165 |
19. | Mühlbach Aleš | STH0104 | C | SK Studenec | 81:37 | + 26:02 | 5163 |
20. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 83:40 | + 28:05 | 4880 |
21. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:21 | + 28:46 | 4785 |
22. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:23 | + 29:48 | 4643 |
23. | Balcar Jiří | SNA0301 | C | TJ START Náchod | 86:18 | + 30:43 | 4516 |
24. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 87:52 | + 32:17 | 4300 |
25. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 90:43 | + 35:08 | 3907 |
26. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 92:56 | + 37:21 | 3601 |
27. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 95:09 | + 39:34 | 3295 |
28. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 95:27 | + 39:52 | 3254 |
29. | Mlateček Jiří | TYN9501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 97:23 | + 41:48 | 2987 |
30. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 107:21 | + 51:46 | 1612 |
31. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 109:14 | + 53:39 | 1352 |
32. | Houžvička Filip | SHK0504 | B | OK Slavia Hradec Králové | 111:47 | + 56:12 | 1000 |
33. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 139:20 | + 83:45 | 0 |
Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Stanislav | STH0107 | C | SK Studenec | 54:02 | 1818 | |
2. | Bejr Zdeněk | NPA8401 | C | SK LOB Nová Paka | 55:00 | + 0:58 | 1789 |
3. | Rak Tomáš | SHK0400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:49 | + 7:47 | 1582 |
4. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:06 | + 9:04 | 1543 |
5. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:35 | + 9:33 | 1528 |
6. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 70:47 | + 16:45 | 1309 |
7. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:22 | + 21:20 | 1170 |
Kamenický Jakub | PHK9104 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 51:42 | |
2. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:14 | + 0:32 |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:41 | + 2:59 |
4. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:50 | + 4:08 |
5. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:02 | + 4:20 |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:39 | + 4:57 |
7. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 56:49 | + 5:07 |
8. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:47 | + 6:05 |
9. | Martinec Petr | CHT8502 | C | OOB SK Chrast | 59:07 | + 7:25 |
10. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 61:24 | + 9:42 |
11. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 61:34 | + 9:52 |
12. | Moravec Marek | LPU8811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:35 | + 9:53 |
13. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:31 | + 11:49 |
14. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 64:27 | + 12:45 |
15. | Bláha Jan | HJL8200 | C | Sokol Horní Jelení | 64:44 | + 13:02 |
16. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:09 | + 14:27 |
17. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 66:21 | + 14:39 |
18. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 68:42 | + 17:00 |
19. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | C | SK LOB Nová Paka | 76:16 | + 24:34 |
20. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 78:04 | + 26:22 |
21. | Brož Michal | LTU8000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:35 | + 27:53 |
22. | Bolech Filip | CHT8603 | C | OOB SK Chrast | 82:06 | + 30:24 |
23. | Škoda Jáchym | LTU8700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:14 | + 34:32 |
24. | Kummer Lukáš | PHK7805 | C | OK 99 Hradec Králové | 99:29 | + 47:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:23 | |
2. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 50:43 | + 3:20 |
3. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 51:10 | + 3:47 |
4. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:13 | + 3:50 |
5. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 51:53 | + 4:30 |
6. | Kremzar Petr | 90002 | OŘJ Vamberk | 51:55 | + 4:32 | |
7. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 51:59 | + 4:36 |
8. | Tauchman Vít | STH8103 | C | SK Studenec | 53:09 | + 5:46 |
9. | Hamerský David | 90001 | OŘJ Vamberk | 53:16 | + 5:53 | |
10. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:03 | + 6:40 |
11. | Balek Jan | SNA8301 | C | TJ START Náchod | 54:13 | + 6:50 |
12. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:28 | + 8:05 |
13. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:04 | + 8:41 |
14. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 56:11 | + 8:48 |
15. | Zahradník Jakub | SJC8604 | C | Sportcentrum Jičín | 56:45 | + 9:22 |
16. | Nachtigall Petr | LPU8210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:46 | + 15:23 |
17. | Souček Karel | SHK6601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:13 | + 23:50 |
18. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:54 | + 28:31 |
19. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 78:50 | + 31:27 |
Kronika Miroslav | PEN7100 | C | OK RECO Sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 46:03 | |
2. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 47:11 | + 1:08 |
3. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:23 | + 3:20 |
4. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:35 | + 3:32 |
5. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 50:44 | + 4:41 |
6. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OB Vamberk | 54:56 | + 8:53 |
7. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:19 | + 10:16 |
8. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:33 | + 10:30 |
9. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:49 | + 10:46 |
10. | Pilgr Luděk | CET7601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:53 | + 10:50 |
11. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:15 | + 11:12 |
12. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | C | Orienteering Adventure | 57:43 | + 11:40 |
13. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 58:02 | + 11:59 |
14. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 58:14 | + 12:11 |
15. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 59:55 | + 13:52 |
16. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:49 | + 14:46 |
17. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:47 | + 15:44 |
18. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:59 | + 15:56 |
19. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 62:03 | + 16:00 |
20. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:20 | + 16:17 |
21. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:34 | + 16:31 |
22. | Karkoš Petr | 250001 | Jantaři II | 62:45 | + 16:42 | |
23. | Saifrt Tomáš | HOR7600 | C | TJ Jiskra Hořice | 63:02 | + 16:59 |
24. | Vrbata Alan | VRL7802 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:03 | + 17:00 |
25. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:34 | + 17:31 |
26. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:03 | + 18:00 |
27. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 64:04 | + 18:01 |
28. | Macháček Jiří | XHK7601 | C | MTBO Hradec Králové | 65:51 | + 19:48 |
29. | Šafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 66:22 | + 20:19 |
30. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:52 | + 21:49 |
31. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:47 | + 23:44 |
32. | Matoušek Josef | PHK7900 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:08 | + 24:05 |
33. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:50 | + 24:47 |
34. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 72:11 | + 26:08 |
35. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 72:53 | + 26:50 |
36. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:08 | + 27:05 |
37. | Budík MIlan | 250004 | Jantaři II | 73:23 | + 27:20 | |
38. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:07 | + 28:04 |
39. | Holinger Jiří | CHC7707 | C | K.O.B. Choceň | 75:10 | + 29:07 |
40. | Borovec Alexandr | CHC7606 | C | K.O.B. Choceň | 76:32 | + 30:29 |
41. | Volák Pavel | SNA7002 | C | TJ START Náchod | 76:41 | + 30:38 |
42. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 78:12 | + 32:09 |
43. | Hruša Petr | PHK7806 | C | OK 99 Hradec Králové | 78:34 | + 32:31 |
44. | Falta Radim | KUO7802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 86:34 | + 40:31 |
45. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 86:54 | + 40:51 |
46. | Budík Radek | 250002 | Jantaři II | 100:05 | + 54:02 | |
Kunart Tomáš | PHK7205 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Jiří | CHC7901 | C | K.O.B. Choceň | 49:20 | |
2. | Jindra Vladimír | HOR7500 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:20 | + 3:00 |
3. | Pouchlý Jan | SHK7700 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:22 | + 3:02 |
4. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:40 | + 5:20 |
5. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 54:57 | + 5:37 |
6. | Kubík Ondřej | LPU7404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:07 | + 6:47 |
7. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 56:16 | + 6:56 |
8. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:33 | + 7:13 |
9. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:34 | + 7:14 |
10. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:42 | + 9:22 |
11. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 59:00 | + 9:40 |
12. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:40 | + 10:20 |
13. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:49 | + 10:29 |
14. | Ločárek Pavel | LPU7721 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:26 | + 11:06 |
15. | Klíž Michal | 120001 | ROB | 60:47 | + 11:27 | |
16. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 61:02 | + 11:42 |
17. | Kakos Tomáš | LPU7819 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:26 | + 12:06 |
18. | Sedlák Radek | SRK7503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:37 | + 12:17 |
19. | Čapek Karel | LTU7803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:28 | + 13:08 |
20. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:27 | + 14:07 |
21. | Hanl Vratislav | SRK7402 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:37 | + 14:17 |
22. | Mokrý Michal | HJL7900 | C | Sokol Horní Jelení | 67:12 | + 17:52 |
23. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:54 | + 18:34 |
24. | Vých Luboš | SRK7300 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:24 | + 19:04 |
25. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:37 | + 19:17 |
26. | Vacek Jiří | CET7701 | C | TJ Loko Česká Třebová | 68:44 | + 19:24 |
27. | Šeps Jiří | SRK7504 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:45 | + 21:25 |
28. | Strnad Jiří | PHK7105 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:48 | + 22:28 |
29. | Dudášek Karel | DOB7001 | C | KOB Dobruška | 71:52 | + 22:32 |
30. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:18 | + 23:58 |
31. | Buchar Marcel | VRL7408 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:02 | + 25:42 |
32. | Šimek Oldřich | STH7101 | C | SK Studenec | 79:45 | + 30:25 |
33. | Šumpík Michal | SHK7400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:56 | + 31:36 |
34. | Valdman Miloš | 55137 | OK Jilemnice | 83:43 | + 34:23 | |
35. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 90:14 | + 40:54 |
36. | Gottwald Ondřej | TYN7800 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 90:57 | + 41:37 |
37. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 101:36 | + 52:16 |
Macháček Milan | CHC7701 | C | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 41:44 | |
2. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 43:07 | + 1:23 |
3. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 43:59 | + 2:15 |
4. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:21 | + 3:37 |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:44 | + 4:00 |
6. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:04 | + 4:20 |
7. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:51 | + 5:07 |
8. | Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:07 | + 5:23 |
9. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:18 | + 5:34 |
10. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:37 | + 5:53 |
11. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:17 | + 7:33 |
12. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:46 | + 8:02 |
13. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 49:52 | + 8:08 |
14. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:40 | + 8:56 |
15. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:19 | + 9:35 |
16. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:37 | + 9:53 |
17. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:48 | + 10:04 |
18. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:27 | + 11:43 |
19. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:47 | + 12:03 |
20. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:08 | + 12:24 |
21. | Košťál Pavel | XHK6401 | C | MTBO Hradec Králové | 54:32 | + 12:48 |
22. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 56:21 | + 14:37 |
23. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:46 | + 18:02 |
24. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 60:47 | + 19:03 |
25. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:37 | + 19:53 |
26. | Beseda Pavel | PHK6910 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:24 | + 20:40 |
27. | Mlateček Jiří | TYN6701 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 70:46 | + 29:02 |
28. | Müller Robert | OAV6900 | C | Orienteering Adventure | 72:27 | + 30:43 |
29. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:14 | + 34:30 |
30. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:18 | + 37:34 |
31. | Ježek Jiří | PHK6201 | C | OK 99 Hradec Králové | 96:24 | + 54:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:12 | |
2. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 40:32 | + 1:20 |
3. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:19 | + 3:07 |
4. | Král Martin | JIL6101 | C | OK Jilemnice | 44:11 | + 4:59 |
5. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 44:34 | + 5:22 |
6. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 46:24 | + 7:12 |
7. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:31 | + 7:19 |
8. | Ďoubalík Petr | CHT6002 | C | OOB SK Chrast | 47:54 | + 8:42 |
9. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 48:01 | + 8:49 |
10. | Hanuš Luboš | SNA6401 | C | TJ START Náchod | 48:13 | + 9:01 |
11. | Vošlajer Robert | 40001 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 48:27 | + 9:15 | |
12. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 49:08 | + 9:56 |
13. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 50:30 | + 11:18 |
14. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 50:32 | + 11:20 |
15. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 51:21 | + 12:09 |
16. | Horák Jan | HOR6000 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:26 | + 13:14 |
17. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 52:30 | + 13:18 |
18. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:52 | + 13:40 |
19. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:56 | + 13:44 |
20. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:19 | + 16:07 |
21. | Novák Pavel | SNA6901 | C | TJ START Náchod | 57:11 | + 17:59 |
22. | Hynek Petr | SNA6302 | C | TJ START Náchod | 57:18 | + 18:06 |
23. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:35 | + 20:23 |
24. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 59:52 | + 20:40 |
25. | Malý Evžen | JIL6102 | C | OK Jilemnice | 66:43 | + 27:31 |
MS | Bašová Hana | KOR8551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 55:19 | + 16:07 |
Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:07 | |
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 43:55 | + 5:48 |
3. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 44:43 | + 6:36 |
4. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 44:50 | + 6:43 |
5. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:48 | + 7:41 |
6. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | OB Kunvald | 48:51 | + 10:44 |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:11 | + 11:04 |
8. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 49:35 | + 11:28 |
9. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:40 | + 12:33 |
9. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 50:40 | + 12:33 |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | + 13:29 |
12. | Mrštík Václav | CHT5001 | C | OOB SK Chrast | 53:25 | + 15:18 |
13. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:45 | + 18:38 |
14. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:50 | + 18:43 |
15. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:31 | + 19:24 |
16. | Štěpán Pavel | PHK5901 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:54 | + 20:47 |
17. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 20:48 |
18. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 58:59 | + 20:52 |
19. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 60:09 | + 22:02 |
20. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 62:03 | + 23:56 |
21. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:49 | + 24:42 |
22. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 63:31 | + 25:24 |
23. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 64:38 | + 26:31 |
24. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:54 | + 27:47 |
25. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 73:42 | + 35:35 |
26. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:27 | + 45:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:50 | |
2. | Tůma Miloš | DOB5600 | C | KOB Dobruška | 46:07 | + 3:17 |
3. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:29 | + 4:39 |
4. | Doležal Petr | TYN5401 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:06 | + 7:16 |
5. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 52:31 | + 9:41 |
6. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 52:39 | + 9:49 |
7. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:05 | + 14:15 |
8. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:18 | + 17:28 |
9. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | OB Kunvald | 66:25 | + 23:35 |
10. | Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 74:28 | + 31:38 |
11. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 77:02 | + 34:12 |
Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:01 | |
2. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | Sportcentrum Jičín | 43:28 | + 1:27 |
3. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:49 | + 1:48 |
4. | Jirásek Josef | LTU4600 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:05 | + 3:04 |
4. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:05 | + 3:04 |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:59 | + 8:58 |
7. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 52:08 | + 10:07 |
8. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 62:18 | + 20:17 |
9. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 74:56 | + 32:55 |
Vávra Jaroslav | LPU4601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zajačik Josef | 70001 | HJL | 13:13 | ||
2. | Vybíhalová Eliška | HJL1451 | C | Sokol Horní Jelení | 15:46 | + 2:33 |
3. | Bilek ml. Tomáš | 130002 | Vojice | 15:52 | + 2:39 | |
4. | Kvapilová Antonie | HOR1750 | C | TJ Jiskra Hořice | 16:42 | + 3:29 |
5. | Palasová Tina | SJC1777 | C | Sportcentrum Jičín | 16:52 | + 3:39 |
6. | Pražák Josef | SHK1900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:54 | + 3:41 |
7. | Sedlák Jiří | VRL1701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:04 | + 3:51 |
8. | Klapal Tomáš | VAM1600 | C | OB Vamberk | 17:27 | + 4:14 |
9. | Cholasta Vilém | SHK1602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:33 | + 4:20 |
10. | Potštejnský Jiří | SRK1603 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:11 | + 4:58 |
11. | Koberová Klára | 18:36 | + 5:23 | |||
12. | Dan Votroubek | SRK1515 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:00 | + 5:47 | |
13. | Horáček Josef | LPU1601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:01 | + 5:48 |
14. | Kvapilová Eliška | HOR1451 | C | TJ Jiskra Hořice | 19:25 | + 6:12 |
15. | Žáková Tonička | 19:28 | + 6:15 | |||
16. | Vacek Martin | CET1505 | C | TJ Loko Česká Třebová | 19:29 | + 6:16 |
17. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 19:30 | + 6:17 |
18. | Matějka Vojtěch | SNA1701 | C | TJ START Náchod | 19:40 | + 6:27 |
19. | Jiran Tomáš | XHK1600 | MTBO Hradec Králové | 19:45 | + 6:32 | |
20. | Nachtigall Lukáš | LPU1705 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:18 | + 7:05 |
21. | Cholasta Marek | SHK1403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:27 | + 7:14 |
22. | Nachtigall Marek | LPU1704 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:40 | + 7:27 |
23. | Válková Barbora | STH1651 | C | SK Studenec | 20:44 | + 7:31 |
24. | Stejskalová Eliška | 210003 | Stejskalovi | 20:49 | + 7:36 | |
25. | Kubíková Aneta | 110001 | LPU | 20:57 | + 7:44 | |
26. | Milský Antonín | SRK1701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:03 | + 7:50 |
27. | Kokaislová Aneta | LPU1556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:05 | + 7:52 |
28. | Doudová Marie | 21:09 | + 7:56 | |||
29. | Matincová Daniela Sofie | VAM1351 | C | OB Vamberk | 21:14 | + 8:01 |
30. | Samková Aleksandra | 21:46 | + 8:33 | |||
31. | Puš Kryštof | STH1801 | C | SK Studenec | 22:13 | + 9:00 |
32. | Mádr Mikuláš | 70002 | HJL | 22:23 | + 9:10 | |
33. | Kubíček Radek | PHK1701 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:48 | + 9:35 |
34. | Hrdinka Václav | SHK1701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:54 | + 9:41 |
35. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 23:00 | + 9:47 |
36. | Šklíbová Emma | PHK1661 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:04 | + 9:51 |
37. | Prokopcová Magdaléna | 23:07 | + 9:54 | |||
38. | Sokolářová Pavlína | SNA1951 | C | TJ START Náchod | 23:20 | + 10:07 |
39. | Makovský Mikuláš | 330001 | HJL nereg. | 23:23 | + 10:10 | |
40. | Pilgr Vladimír | CET1401 | C | TJ Loko Česká Třebová | 23:24 | + 10:11 |
41. | Holcová Zora | LPU1853 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:10 | + 10:57 |
42. | Štantejský Václav | CET1504 | C | TJ Loko Česká Třebová | 24:46 | + 11:33 |
43. | Koberová Adéla | 24:54 | + 11:41 | |||
44. | Kroupová Elen | LPU1851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:39 | + 12:26 |
45. | Meloun Václav | LPU1703 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:57 | + 12:44 |
46. | Tihonová Ester | PHK1855 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:20 | + 14:07 |
47. | Dmejchal Martin | PHK1408 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:54 | + 14:41 |
48. | Vančura Martin | TJN1700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:48 | + 16:35 |
49. | Nováková Julie | NPA1950 | C | SK LOB Nová Paka | 31:31 | + 18:18 |
50. | Dvořáková Lucie | CHT1652 | C | OOB SK Chrast | 32:03 | + 18:50 |
51. | Bolehovská Jana | LTU1451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:48 | + 19:35 |
52. | Potchepko Klimplová Emma | LPU1751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:45 | + 21:32 |
53. | Gregor Vilém | DOB2100 | C | KOB Dobruška | 35:14 | + 22:01 |
54. | Brožová Jolana | PHK1751 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:43 | + 25:30 |
55. | Vojtěch František | HOR2000 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:29 | + 26:16 |
56. | Škoda Matěj | LTU1701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:40 | + 26:27 | |
57. | Trummová Magdalena | 42:17 | + 29:04 | |||
58. | Amélie Šestáková | 340001 | TYN nereg. | 44:53 | + 31:40 | |
59. | Falta Viktor | 81:00 | + 67:47 | |||
60. | Šarochová Anna | KOR8950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 84:40 | + 71:27 |
Beneš Eda | SJC1712 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Doležalová Karolína | SHK2150 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:58 | |
2. | Kučera Jan | PHK0100 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:42 | + 5:44 |
3. | Koudela Adam | 70003 | HJL | 35:41 | + 8:43 | |
4. | Klícha Tomáš | SRK8401 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:42 | + 9:44 |
5. | Kosinová Alena | SHK7654 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:22 | + 10:24 |
6. | Vlk Daniel | SRK9949 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:07 | + 11:09 | |
7. | Dlouhá Tereza | 39:12 | + 12:14 | |||
8. | Šedová Jana | LPU8259 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:34 | + 12:36 |
9. | John Václav | 39:39 | + 12:41 | |||
10. | Sedloňová Aneta | SNA9450 | C | TJ START Náchod | 40:30 | + 13:32 |
11. | Jahoda Radim | 280004 | 40:54 | + 13:56 | ||
12. | Žabčík Marek | LPU8005 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:05 | + 15:07 |
13. | Čtvrtečková Martina | TYN8352 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 42:36 | + 15:38 |
14. | Neradová Klára | 150001 | Chýnice | 42:47 | + 15:49 | |
15. | Bílková Zdenka | 130003 | Vojice | 43:09 | + 16:11 | |
16. | Nová Eliška | 43:27 | + 16:29 | |||
17. | Tejnora David | 20001 | Klub | 43:41 | + 16:43 | |
18. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:55 | + 16:57 |
19. | Lžíčařová Iveta | DOB9090 | C | KOB Dobruška | 44:40 | + 17:42 |
20. | Válková Kateřina | STH9451 | C | SK Studenec | 44:48 | + 17:50 |
21. | Kavuljak Karel | 45:08 | + 18:10 | |||
22. | Langr Jan | 45:11 | + 18:13 | |||
23. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:59 | + 19:01 |
24. | Johnová Eliška | 47:00 | + 20:02 | |||
25. | Nachtigallová Alena | LPU8155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:42 | + 20:44 |
26. | Zástěrová Petra | TYN8552 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:46 | + 20:48 |
27. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 47:49 | + 20:51 |
28. | Smisitelová Elena | KOR0551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:57 | + 20:59 | |
29. | Strnadová Anežka | 240004 | PHK edu | 47:59 | + 21:01 | |
30. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:19 | + 21:21 |
31. | Klíchová Alena | SRK9099 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:07 | + 22:09 | |
32. | Vejvoda Michal | 180001 | Jičín | 51:59 | + 25:01 | |
33. | Říhová Eliška | SRK0952 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:24 | + 25:26 |
34. | Rybínová Vendula | KOR0651 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:41 | + 27:43 | |
35. | Komárek Josef | CHC8001 | C | K.O.B. Choceň | 55:53 | + 28:55 |
36. | Tomáš Fikeis | 190002 | Horac | 56:46 | + 29:48 | |
37. | Nováková Miloslava | ZAM6051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:13 | + 32:15 |
38. | Vošvrda Michal | 200002 | Kbelnice u Jičína | 59:55 | + 32:57 | |
39. | Vrabcová Eliška | 240003 | PHK edu | 62:06 | + 35:08 | |
40. | Dvořáková Marika | PHK1157 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:17 | + 36:19 |
41. | Krpatová Zuzana | 63:24 | + 36:26 | |||
42. | Sedloň Josef | SNA5600 | C | TJ START Náchod | 64:08 | + 37:10 |
43. | Beran Pavel | 40002 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 65:07 | + 38:09 | |
44. | Douda Tomáš | 65:47 | + 38:49 | |||
45. | Knitl Pavel | 65:50 | + 38:52 | |||
46. | Vošvrdová Šárka | 200001 | Kbelnice u Jičína | 68:06 | + 41:08 | |
47. | Stejskalová Lucie | 210002 | Stejskalovi | 68:49 | + 41:51 | |
48. | Tučková Markéta | HOR8750 | C | TJ Jiskra Hořice | 68:55 | + 41:57 |
49. | Štantejská Markéta | CET7651 | C | TJ Loko Česká Třebová | 69:57 | + 42:59 |
50. | Doudová Gabriela | 70:39 | + 43:41 | |||
51. | Kaplanová Alena | HJL7550 | C | Sokol Horní Jelení | 72:28 | + 45:30 |
52. | Vošlajerová Eva | 40003 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 73:34 | + 46:36 | |
53. | Balcar Michal | 300002 | Balcar | 73:48 | + 46:50 | |
54. | Tejnorová Jitka | 50001 | Klub1 | 77:48 | + 50:50 | |
55. | Vohradská Renata | 350001 | LPU nereg. | 78:16 | + 51:18 | |
56. | Vrabec Tobiáš | 240002 | PHK edu | 84:56 | + 57:58 | |
57. | Munzarová Eliška | PDY0853 | C | Běhej Poděbrady | 85:24 | + 58:26 |
58. | Šolc Jakub | 160001 | Čeřovka Jičín | 87:20 | + 60:22 | |
59. | Schröterová Ladislava | 80001 | SHK | 94:47 | + 67:49 | |
60. | Lasíková Ivana | LTU7551 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 96:14 | + 69:16 |
61. | Volák Tomáš | 170001 | neregistován | 100:10 | + 73:12 | |
62. | Lhotská Hana | ZAM4651 | OB T.J. Sokol Žamberk | 113:47 | + 86:49 | |
63. | Podolský Petr | 230001 | petr | 121:42 | + 94:44 | |
64. | Pilgrová Alexandra | CET0951 | C | TJ Loko Česká Třebová | 124:53 | + 97:55 |
Bendová Jana | 320001 | Jana Bendová | DISK | |||
Vítová Eva | KOR6950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | ||
Šturma Petr | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlinský Radek | 60001 | RHJ | 55:44 | ||
2. | Jahoda Jiří | 280002 | 58:36 | + 2:52 | ||
3. | Kvapil Antonín | HOR8701 | C | TJ Jiskra Hořice | 58:52 | + 3:08 |
4. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 61:11 | + 5:27 |
5. | Sommer Jaroslav | 280001 | 61:33 | + 5:49 | ||
6. | Nová Zuzana | 63:54 | + 8:10 | |||
7. | Stejskal Petr | 210001 | Stejskalovi | 64:33 | + 8:49 | |
8. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 66:00 | + 10:16 |
9. | Buďárek Robert | STH7802 | C | SK Studenec | 66:17 | + 10:33 |
10. | Solánská Jana | 66:40 | + 10:56 | |||
11. | Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:54 | + 12:10 |
12. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 68:34 | + 12:50 |
13. | Škorpil Jaromír | 70:54 | + 15:10 | |||
14. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:23 | + 16:39 |
15. | Munzar Petr | 290001 | OBR | 72:31 | + 16:47 | |
16. | Retka Jiří | LTU8200 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:08 | + 20:24 |
17. | Matějka Luboš | SNA7602 | C | TJ START Náchod | 76:54 | + 21:10 |
18. | Munzar Petr | 290002 | OBR | 77:44 | + 22:00 | |
19. | Masák Lukáš | 280003 | 80:26 | + 24:42 | ||
20. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:41 | + 24:57 |
21. | Šabata Milan | PHK6901 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:15 | + 31:31 |
22. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 88:43 | + 32:59 |
23. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 92:29 | + 36:45 |
24. | Jireš Frantisek | 30002 | Zelenkovi | 96:26 | + 40:42 | |
25. | Najmanová Marcela | 96:51 | + 41:07 | |||
26. | Válek Lukáš | KOR8249 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 99:51 | + 44:07 |
27. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 100:41 | + 44:57 |
28. | Černíková Tereza | ALB9999 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 101:33 | + 45:49 | |
29. | Šaroch Marek | KOR8801 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 103:12 | + 47:28 |
30. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 104:11 | + 48:27 |
31. | Borovičková Vendula | 105:17 | + 49:33 | |||
32. | Tillmannová Stanislava | 140001 | GTC Čáslav | 108:34 | + 52:50 | |
33. | Jindrová Rejmanová Markéta | HOR7950 | C | TJ Jiskra Hořice | 129:38 | + 73:54 |
Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Kolařík Ladislav | SOB7800 | C | SOBSA | DISK | ||
Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Přibyl Václav | LPU9009 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |