Logo
Datum:
08.05.2024
Místo konání:
Voznice
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Králova stolice (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/kralova-stolice-2024)
Ředitel závodu:
Hruška Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Španěl Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Etrych Tomáš - R3
JURY:
Kavková Dana, Košárek Pavel, Pospíšilová Marie
Protokol:
Závod proběhl bez závad, nebyl podán žádný protest.
Ošetřena následující zranění:
1x distorze hlezna (dop. kontrola na traumatologii)
4x tržná rána (3x koleno, 1x prst)
1x bodná rána v oblasti hlezna (doporučeno definitivní ošetření v úrazovce)
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T4     TF     Z1     Z2    
Nahrávám data...

D10F 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohořelá Viktorie KNC1451 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:11
2. Karolina Surgová 0520002 OB Jinonice 22:28 + 1:17
3. Pospíšilová Rebeka DKP1771 C Oddíl OB Kotlářka 22:53 + 1:42
4. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 1:49
5. Čermáková Lea 0160001 E+L 23:06 + 1:55
6. Rollier Eva PHK1851 C OK 99 Hradec Králové 25:34 + 4:23
7. Málková Antonie TAP1751 C KOB Tretra Praha 26:22 + 5:11
8. Tesařová Karin SCP1550 C OK Sparta Praha 26:49 + 5:38
9. Preisslerová Karolína HAV1651 C OB Havířov 26:50 + 5:39
10. Šístková Šárka SCP1650 C OK Sparta Praha 27:07 + 5:56
11. Izdná Alžběta DKP1554 C Oddíl OB Kotlářka 28:05 + 6:54
12. Prokšová Eliška TAP1653 C KOB Tretra Praha 28:29 + 7:18
13. Andrlová Ina KNC1551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:47 + 7:36
14. Petrašová Eliška MKP1451 C SK Meteor Kačerov 28:49 + 7:38
15. Rippelová Anita DKP1656 C Oddíl OB Kotlářka 29:26 + 8:15
16. Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 30:58 + 9:47
17. Jagerová Gréta DKP1657 C Oddíl OB Kotlářka 34:07 + 12:56
18. Bulířová Dora TAP1553 C KOB Tretra Praha 34:16 + 13:05
19. Pavlíková Veronika ODV1551 C TJ Aero Odolena Voda 34:20 + 13:09
20. Svobodová Marie PGP1650 C SK Praga 34:27 + 13:16
21. Lavičková Renata PGP1651 C SK Praga 36:50 + 15:39
22. Dvořáková Ema KNC1552 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:55 + 15:44
23. Kašová Viktorie KNC1553 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:17 + 17:06
24. Lazarová Diana ODV1550 C TJ Aero Odolena Voda 38:26 + 17:15
25. Matysková Eliška TAP1651 C KOB Tretra Praha 38:57 + 17:46
26. Špatenková Tereza JES1750 C OK Rakovník 40:37 + 19:26
Mrázová Tamara KNC1554 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D10 2.21 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 13:22
2. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 15:04 + 1:42
3. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 15:23 + 2:01
4. Kůdelová Eliška TAP1451 C KOB Tretra Praha 17:01 + 3:39
5. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 18:20 + 4:58
6. Jelínková Anna ROZ1452 C OK Roztoky 18:29 + 5:07
7. Libusová Alena SCP1451 C OK Sparta Praha 19:19 + 5:57
8. Veselá Alena ZVO1451 C OB SK Zvole 19:21 + 5:59
9. Nezvedová Terezka 0310002 Malí draci 21:08 + 7:46
10. Sýkorová Viktorie ROZ1451 C OK Roztoky 21:31 + 8:09
11. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 22:57 + 9:35
12. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 23:02 + 9:40
13. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 23:31 + 10:09
14. Litschmannová Barbora PGP1451 C SK Praga 24:11 + 10:49
15. Neškudlová Kateřina KAM1450 C OK Kamenice 26:47 + 13:25
16. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 27:28 + 14:06
17. Dvořáková Anežka KNC1450 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:05 + 14:43
18. Hnátková Kateřina LOU1400 C SK Moravan Louňovice 49:50 + 36:28
Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš DISK

D12 2.59 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 16:44
2. Súkupová Anita PGP1352 B SK Praga 17:04 + 0:20
3. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 17:43 + 0:59
4. Bašusová Olga KAM1250 B OK Kamenice 17:45 + 1:01
5. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 18:53 + 2:09
6. Ouhrabková Bára TAP1256 B KOB Tretra Praha 19:14 + 2:30
7. Dvořáková Šarlota DKP1360 B Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 2:43
8. Sýkorová Žofie ROZ1252 C OK Roztoky 19:46 + 3:02
9. Schindlerová Beáta PGP1353 C SK Praga 20:19 + 3:35
10. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 20:27 + 3:43
11. Šimůnková Kateřina RIC1251 C OB Říčany 20:37 + 3:53
12. Michalíková Stela ZVO1352 C OB SK Zvole 20:44 + 4:00
13. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 20:46 + 4:02
14. Haisová Anna DOR1252 C OK Dobříš 21:11 + 4:27
15. Jelínková Alžběta ROZ1250 C OK Roztoky 21:34 + 4:50
16. Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 22:38 + 5:54
17. Müllerová Karla PGP1355 C SK Praga 24:33 + 7:49
18. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 25:01 + 8:17
19. Wiedermannová Maja PGP1358 C SK Praga 25:02 + 8:18
20. Kuthanová Amálie RIC1352 C OB Říčany 26:24 + 9:40
21. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 27:13 + 10:29
22. Mrázová Lucie DKP1263 C Oddíl OB Kotlářka 27:19 + 10:35
23. Tesařová Frida SCP1351 C OK Sparta Praha 27:32 + 10:48
24. Komárková Eva FSP1352 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:21 + 12:37
25. Hezká Zuzana DOR1351 C OK Dobříš 29:49 + 13:05
26. Dobyášová Kateřina KAM1252 C OK Kamenice 29:51 + 13:07
27. Evanová Anna Lydie DKP1261 C Oddíl OB Kotlářka 30:18 + 13:34
28. Sedláčková Adéla TAP1351 C KOB Tretra Praha 34:19 + 17:35
29. Kůdelová Nela TAP1255 C KOB Tretra Praha 34:56 + 18:12
30. Čermáková Emílie 0160002 E+L 37:25 + 20:41
31. Vlachová Stella ZVO1254 C OB SK Zvole 40:06 + 23:22
32. Ptáčková Abigail PGP1361 C SK Praga 41:10 + 24:26
33. Zhuchenko Anna MKP1250 C SK Meteor Kačerov 42:06 + 25:22
34. Zlatušková Marie PGP1357 C SK Praga 42:23 + 25:39
35. Dorschnerová Ema RIC1354 OB Říčany 46:21 + 29:37
36. Králová Helena LBE1250 C TJ Lokomotiva Beroun 46:22 + 29:38
37. Zamastilová Amálie FSP1350 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:17 + 31:33
38. Lettová Matylda DKP1364 C Oddíl OB Kotlářka 53:14 + 36:30
39. Straková Nora LME1350 C SK Los Mělník 53:16 + 36:32
40. Forštová Linda 0200001 Forštíci 57:45 + 41:01
41. Petáková Alžběta DOR1353 C OK Dobříš 63:01 + 46:17
42. Barhoňová Marie ODV1251 C TJ Aero Odolena Voda 64:16 + 47:32
Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D14 2.94 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 19:45
2. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 20:23 + 0:38
3. Řepková Anna PGP1052 A SK Praga 21:25 + 1:40
4. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 21:30 + 1:45
5. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 22:23 + 2:38
6. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 24:04 + 4:19
7. Súkupová Sára PGP1151 B SK Praga 24:06 + 4:21
8. Hrušková Gabriela PGP1150 B SK Praga 24:07 + 4:22
9. Rypáčková Šárka TAP1155 B KOB Tretra Praha 24:23 + 4:38
10. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 24:25 + 4:40
11. Fuchsová Barbora KAM1153 B OK Kamenice 24:27 + 4:42
12. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 24:33 + 4:48
13. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 25:15 + 5:30
14. Truhlářová Dora ZVO1053 C OB SK Zvole 26:00 + 6:15
15. Brotánková Klára ROU1151 B SKOB Roudnice nad Labem 26:31 + 6:46
16. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 26:49 + 7:04
17. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 26:54 + 7:09
18. Králová Žofie LBE1152 C TJ Lokomotiva Beroun 27:04 + 7:19
19. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 27:16 + 7:31
20. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 27:33 + 7:48
21. Kukačková Johana FSP1056 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:50 + 8:05
22. Knýbelová Anna FSP1152 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:55 + 8:10
23. Starostová Lucie PGP1055 C SK Praga 28:00 + 8:15
24. Naňková Zuzana DLP1053 C OOB TJ Dukla Praha 28:04 + 8:19
25. Škodová Denisa PGP1058 B SK Praga 29:08 + 9:23
26. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 29:32 + 9:47
27. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 29:33 + 9:48
28. Šňupárková Barborka PGP1152 C SK Praga 30:10 + 10:25
29. Magazu Sophia DOR1152 B OK Dobříš 30:59 + 11:14
30. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 31:06 + 11:21
31. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 31:13 + 11:28
32. Adámková Sára DKP1064 C Oddíl OB Kotlářka 31:30 + 11:45
33. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 31:34 + 11:49
34. Veselá Klára ZVO1156 B OB SK Zvole 31:46 + 12:01
35. Havlíčková Kateřina DOR1062 C OK Dobříš 32:08 + 12:23
36. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:58 + 13:13
37. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 33:24 + 13:39
38. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 33:51 + 14:06
39. Tomešová Evelína DKP1168 B Oddíl OB Kotlářka 34:52 + 15:07
40. Havlíková Zuzana DKP1167 C Oddíl OB Kotlářka 35:02 + 15:17
41. Bolinová Evelína FSP1150 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:30 + 15:45
42. Zeidlerová Šárka 0450002 AB 36:56 + 17:11
43. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 37:03 + 17:18
44. Abrahamová Kateřina DKP1176 C Oddíl OB Kotlářka 37:06 + 17:21
45. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 37:32 + 17:47
46. Váchová Soňa TAP1060 C KOB Tretra Praha 39:15 + 19:30
47. Rybecká Eliška ROZ1152 C OK Roztoky 40:19 + 20:34
48. Tarešová Sofie DKP1165 C Oddíl OB Kotlářka 40:35 + 20:50
49. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 43:22 + 23:37
50. Šáchová Lucie DOR1153 OK Dobříš 43:39 + 23:54
51. Čechová Jolana DKP1173 C Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 25:28
52. Mikovcová Lucie 0070001 999 47:55 + 28:10
53. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 49:39 + 29:54
54. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:49 + 30:04
55. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 51:36 + 31:51
56. Vaňásková Petra ODV1152 C TJ Aero Odolena Voda 53:06 + 33:21
57. Kožnarová Monika SPC1152 C SPORTICUS team 68:19 + 48:34
58. Nešporová Nora 0080001 888 92:41 + 72:56
Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice DISK

D16 3.25 km, 70 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 23:09
2. Nemšovská Magdalena PGP0859 A SK Praga 24:38 + 1:29
3. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 24:54 + 1:45
4. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 25:27 + 2:18
5. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 25:43 + 2:34
6. Volešová Edita TAP0960 B KOB Tretra Praha 26:02 + 2:53
7. Honzáková Nela PGP0858 B SK Praga 26:25 + 3:16
8. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 26:29 + 3:20
9. Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany 27:01 + 3:52
10. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 27:07 + 3:58
11. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 29:43 + 6:34
12. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 29:49 + 6:40
13. Tomášková Linda PGP0961 B SK Praga 29:50 + 6:41
14. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 30:33 + 7:24
15. Hüblová Agáta FSP0853 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:55 + 7:46
16. Dvořáková Lucie PGP0956 B SK Praga 31:03 + 7:54
17. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 31:28 + 8:19
18. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 31:41 + 8:32
19. Fišerová Emma ZVO0956 C OB SK Zvole 31:54 + 8:45
20. Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice 32:08 + 8:59
21. Žambochová Anežka PGP0962 C SK Praga 32:23 + 9:14
22. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 32:45 + 9:36
23. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 33:02 + 9:53
24. Hrušková Tereza PGP0953 A SK Praga 33:09 + 10:00
25. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 33:52 + 10:43
26. Bartoňová Elena FSP0953 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:53 + 10:44
27. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 34:00 + 10:51
28. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 34:01 + 10:52
29. Labská Kateřina PGP0963 B SK Praga 34:11 + 11:02
30. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 34:15 + 11:06
31. Bednářová Štěpánka TAP0862 C KOB Tretra Praha 34:43 + 11:34
32. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 36:01 + 12:52
33. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 36:02 + 12:53
34. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 36:03 + 12:54
35. Sobotová Veronika DLP0850 C OOB TJ Dukla Praha 38:36 + 15:27
36. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 15:38
37. Tomášková Ines PGP0960 C SK Praga 39:33 + 16:24
38. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 40:09 + 17:00
39. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 40:40 + 17:31
40. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 40:47 + 17:38
41. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 40:49 + 17:40
42. Michalíková Alžběta ZVO0953 B OB SK Zvole 40:52 + 17:43
43. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 42:19 + 19:10
44. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 48:59 + 25:50
45. Kuglerová Anna ROZ0956 C OK Roztoky 50:38 + 27:29
46. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:54 + 30:45
47. Šedivá Ema DKP0959 C Oddíl OB Kotlářka 54:06 + 30:57
48. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 55:55 + 32:46
49. Abrahamová Alžběta 0450001 AB 67:00 + 43:51

D18 3.95 km, 75 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 29:18
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 29:20 + 0:02
3. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 31:56 + 2:38
4. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 33:00 + 3:42
5. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:48 + 4:30
6. Švejdová Karolína ZVO0752 B OB SK Zvole 34:04 + 4:46
7. Geffertová Agáta FSP0753 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:48 + 5:30
8. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:13 + 5:55
9. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 37:02 + 7:44
10. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 37:12 + 7:54
11. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 37:23 + 8:05
12. Svobodová Adriana FSP0653 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:11 + 9:53
13. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:19 + 13:01
14. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:02 + 13:44
15. Mušková Amálie Anna JES0750 B OK Rakovník 48:34 + 19:16
16. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB Tretra Praha 52:22 + 23:04
17. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:25 + 25:07
18. Kuklová Tereza PGP0755 C SK Praga 58:31 + 29:13
Pangrácová Anna MFP0650 C Matfyz Praha DISK

D21L 4.82 km, 85 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8295

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 32:07 8359
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 32:09 + 0:02 8351
3. Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 32:50 + 0:43 8176
4. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 33:57 + 1:50 7889
5. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:53 + 3:46 7394
6. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 36:34 + 4:27 7219
7. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:55 + 4:48 7129
8. Martanová Lea TUR0555 R OOB TJ Turnov 37:08 + 5:01 7074
9. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 37:11 + 5:04 7061
10. Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga 37:38 + 5:31 6945
11. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 38:25 + 6:18 6745
12. Tichá Dorotea DKP0351 C Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 6:51 6604
13. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 39:13 + 7:06 6540
13. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 39:13 + 7:06 6540
15. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 39:22 + 7:15 6501
16. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:26 + 7:19 6484
17. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 39:36 + 7:29 6441
18. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 39:58 + 7:51 6347
19. Kotačková Lenka SLP8387 C OOB Slavia Praha 40:28 + 8:21 6219
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 40:38 + 8:31 6177
21. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 41:26 + 9:19 5972
22. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 42:01 + 9:54 5822
23. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:25 + 11:18 5463
24. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 44:04 + 11:57 5297
25. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 44:19 + 12:12 5233
26. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:34 + 12:27 5169
27. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 44:35 + 12:28 5164
28. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 45:02 + 12:55 5049
29. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 45:50 + 13:43 4844
30. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 46:14 + 14:07 4741
31. Štraitová Jolana ZTC0450 R Západočeské sportovní centrum OB 46:48 + 14:41 4596
32. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 46:50 + 14:43 4588
33. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 46:59 + 14:52 4549
34. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 47:05 + 14:58 4524
35. Nedasová Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:29 + 16:22 4165
36. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 48:55 + 16:48 4054
37. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 50:24 + 18:17 3673
38. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:46 + 18:39 3580
39. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 50:50 + 18:43 3562
40. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 50:54 + 18:47 3545
41. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 51:34 + 19:27 3374
42. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:03 + 20:56 2994
43. Vyhnálková Marie RIC0151 C OB Říčany 53:06 + 20:59 2982
44. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 58:52 + 26:45 1504
45. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 60:46 + 28:39 1017
46. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:56 + 29:49 718
47. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 64:08 + 32:01 154
Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0

D21K 3.95 km, 75 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3272

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 39:41 3494
2. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 39:45 + 0:04 3489
3. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 48:16 + 8:35 2834
4. Kalinová Tereza LBE9150 C TJ Lokomotiva Beroun 48:39 + 8:58 2805
5. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 52:37 + 12:56 2500
6. Malá Anna LOU9250 C SK Moravan Louňovice 82:23 + 42:42 211

D35 4.03 km, 70 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:18
2. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 36:55 + 0:37
3. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 37:43 + 1:25
4. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 39:12 + 2:54
5. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 39:15 + 2:57
6. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 39:41 + 3:23
7. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 40:29 + 4:11
8. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:56 + 5:38
9. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 42:49 + 6:31
10. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 43:13 + 6:55
11. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 43:18 + 7:00
12. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 43:44 + 7:26
13. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 43:48 + 7:30
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 48:00 + 11:42
15. Salgueiro Eva 0400002 Salgueiro 48:27 + 12:09
16. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 49:30 + 13:12
17. Havlíková Barbora DKP8551 C Oddíl OB Kotlářka 50:32 + 14:14
18. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 50:46 + 14:28
19. Fuchsová Aneta KAM8551 C OK Kamenice 52:14 + 15:56
20. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 59:39 + 23:21
21. Veselá Lenka ZVO8052 C OB SK Zvole 62:09 + 25:51
22. Cikhardtová Balžima TAP8751 C KOB Tretra Praha 68:12 + 31:54
23. Papp Luca 0430001 Přifuk 81:52 + 45:34

D40 3.51 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 30:16
2. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 32:13 + 1:57
3. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 34:33 + 4:17
4. Králová Michaela MFP7959 C Matfyz Praha 35:00 + 4:44
5. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 35:07 + 4:51
6. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 35:56 + 5:40
7. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 6:38
8. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 37:00 + 6:44
9. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 37:23 + 7:07
10. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 37:42 + 7:26
11. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 39:10 + 8:54
12. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 41:57 + 11:41
13. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 42:05 + 11:49
14. Žufníčková Pavla LBE8152 C TJ Lokomotiva Beroun 42:28 + 12:12
15. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 43:30 + 13:14
16. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:38 + 13:22
17. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 13:23
18. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 44:46 + 14:30
19. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:27 + 16:11
20. Červená Lenka DKP8252 C Oddíl OB Kotlářka 46:56 + 16:40
21. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 47:09 + 16:53
22. Bazinková Blanka ROU8151 C SKOB Roudnice nad Labem 47:10 + 16:54
23. Súkupová Hana PGP8156 C SK Praga 48:00 + 17:44
24. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 48:13 + 17:57
25. Andrlova Vendula KNC8050 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:50 + 20:34
26. Jakubská Jitka TAP8152 C KOB Tretra Praha 51:23 + 21:07
27. Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:31 + 25:15
28. Sedláčková Petra TAP8451 C KOB Tretra Praha 57:10 + 26:54
29. Nožičková Petra FSP8054 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:15 + 28:59
30. Stočesová Lucie 0490001 Podbrďáčci 60:04 + 29:48
31. Haluzová Marie DKP8153 C Oddíl OB Kotlářka 61:42 + 31:26
32. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 64:01 + 33:45
33. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 71:00 + 40:44
34. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 80:32 + 50:16
Zamastilová Hana FSP8250 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice DISK

D45 3.32 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 27:43
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 29:43 + 2:00
3. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 32:00 + 4:17
4. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 32:42 + 4:59
5. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 33:36 + 5:53
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 33:50 + 6:07
7. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 33:51 + 6:08
8. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 34:08 + 6:25
9. Veselá Iva KAM7553 C OK Kamenice 34:41 + 6:58
10. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:11 + 7:28
11. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 35:16 + 7:33
12. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:11 + 8:28
13. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:32 + 8:49
14. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 36:48 + 9:05
14. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 36:48 + 9:05
16. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 39:00 + 11:17
17. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 39:23 + 11:40
18. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 39:31 + 11:48
19. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 39:34 + 11:51
20. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 39:48 + 12:05
21. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 40:04 + 12:21
22. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 40:18 + 12:35
23. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 40:59 + 13:16
24. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 41:10 + 13:27
25. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 41:45 + 14:02
26. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 42:02 + 14:19
27. Ellederová Zdenka TAP7755 C KOB Tretra Praha 42:18 + 14:35
28. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 43:00 + 15:17
29. Bulířová Blanka TAP7352 C KOB Tretra Praha 43:36 + 15:53
30. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 43:39 + 15:56
31. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 43:40 + 15:57
32. Matoušková Kateřina EKP7750 C VŠTJ Ekonom Praha 45:32 + 17:49
33. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 46:06 + 18:23
34. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 46:09 + 18:26
35. Stuchlíková Martina TAP7851 C KOB Tretra Praha 47:23 + 19:40
36. Kolářová Petra 0590001 00 48:03 + 20:20
37. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:29 + 21:46
38. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:30 + 21:47
39. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 49:59 + 22:16
40. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:02 + 22:19
41. Seifertová Vendula 0090001 DKP 50:44 + 23:01
42. Knýbelová Lucie FSP7955 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:30 + 23:47
43. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 51:58 + 24:15
44. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 55:31 + 27:48
45. Zvěřinová Marie DKL7650 C KOB Kladno 55:46 + 28:03
46. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 56:54 + 29:11
47. Štěpánková Zdenka ODV7851 C TJ Aero Odolena Voda 57:07 + 29:24
48. Varhaníková Halka KPY7550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:16 + 30:33
49. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 58:56 + 31:13
50. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 59:21 + 31:38
51. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 60:12 + 32:29
52. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 61:15 + 33:32
53. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 71:53 + 44:10
54. Slavíčková Renata FSP7551 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:15 + 45:32
55. Hüblová Kateřina FSP7750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:48 + 65:05
56. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 122:43 + 95:00
Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno DISK

D50 3.08 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 32:22
2. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 33:15 + 0:53
3. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 33:44 + 1:22
4. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 37:53 + 5:31
5. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 39:34 + 7:12
6. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 40:51 + 8:29
7. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 44:31 + 12:09
8. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 44:55 + 12:33
9. Polanová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 45:06 + 12:44
10. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 51:01 + 18:39
11. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 51:20 + 18:58
12. Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 51:57 + 19:35
13. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 52:20 + 19:58
14. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 62:20 + 29:58
15. Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 63:10 + 30:48
16. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 67:06 + 34:44
17. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 72:51 + 40:29
18. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:02 + 45:40
19. petržílková šárka 0240001 není 80:26 + 48:04

D55 2.87 km, 35 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 24:25
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 28:27 + 4:02
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 29:32 + 5:07
4. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 35:47 + 11:22
5. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 35:51 + 11:26
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 36:17 + 11:52
7. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 37:31 + 13:06
8. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 38:42 + 14:17
9. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 39:07 + 14:42
10. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 40:38 + 16:13
11. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 47:11 + 22:46
12. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 47:49 + 23:24
13. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:31 + 25:06
14. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 54:56 + 30:31

D60 2.71 km, 35 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 34:12
2. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:28 + 0:16
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 35:18 + 1:06
4. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 37:45 + 3:33
5. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 40:17 + 6:05
6. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 45:43 + 11:31
7. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 51:14 + 17:02

D65 2.46 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 26:20
2. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 28:06 + 1:46
3. Linková Eugenie DKP5951 C Oddíl OB Kotlářka 30:07 + 3:47
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 31:07 + 4:47
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 31:26 + 5:06
6. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 32:02 + 5:42
7. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:04 + 5:44
8. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 32:58 + 6:38
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 34:16 + 7:56
10. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 34:41 + 8:21
11. Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 37:55 + 11:35
12. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 41:57 + 15:37
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 42:14 + 15:54
14. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:20 + 25:00
15. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 63:37 + 37:17

D70 2.25 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánková Eva MKP5150 SK Meteor Kačerov 49:29
2. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 56:22 + 6:53

D75 2.15 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 40:00
2. Píšová Jitka 0060001 HoDoH 96:40 + 56:40
Šťovíčková Zdena DVP4951 C DVP ORIENTATION DISK

H10F 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Tadeáš PGP1600 C SK Praga 16:03
2. Segev Aaron KAM1500 C OK Kamenice 20:03 + 4:00
3. Košek Hugo 22:01 + 5:58
4. Štefek Jakub 22:08 + 6:05
5. Bureš Josef DKP1409 C Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 6:29
6. Janda Vratislav KPY1501 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:22 + 10:19
7. Slezák Petr ODV1402 C TJ Aero Odolena Voda 26:24 + 10:21
8. Veverka Jan PGP1403 C SK Praga 26:46 + 10:43
9. Gondek Jan PGP1601 C SK Praga 29:10 + 13:07
10. Vosáhlo Ondřej MKP1501 C SK Meteor Kačerov 31:36 + 15:33
11. Marušák Bernard DKP1703 C Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 16:34
12. Cabrnoch Matěj 0550002 KOB Kladno - neregistrovaní 33:30 + 17:27
13. Kim Jonatán MKP1404 C SK Meteor Kačerov 33:35 + 17:32
14. Pinkava Adam FSP1400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:19 + 21:16
15. Jaroš Lukáš SAD1400 C Sportovní akademie Dobříš 42:32 + 26:29
16. Cikhardt Václav TAP1602 C KOB Tretra Praha 43:40 + 27:37
17. Dostalík Alex KAM1702 C OK Kamenice 43:59 + 27:56
18. Šťovíček David DVP1601 C DVP ORIENTATION 46:46 + 30:43
19. Černý Vít CEP1500 Čepíci 53:24 + 37:21
Kukačka Janek FSP1501 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H10 2.13 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 12:29
2. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 14:49 + 2:20
3. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 15:32 + 3:03
4. Rippel Nikolas DKP1403 C Oddíl OB Kotlářka 15:45 + 3:16
5. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 15:51 + 3:22
6. Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha 16:13 + 3:44
7. Doležel Václav PGP1503 C SK Praga 16:42 + 4:13
8. Hýbl Šimon TAP1401 C KOB Tretra Praha 17:01 + 4:32
9. Klečka Jakub DKP1406 C Oddíl OB Kotlářka 17:42 + 5:13
10. Jiroušek Lukáš DOR1401 C OK Dobříš 18:03 + 5:34
11. Tománek Jan DOR1400 C OK Dobříš 18:07 + 5:38
12. Suchý Prokop TAP1502 C KOB Tretra Praha 18:17 + 5:48
13. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 18:25 + 5:56
14. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 19:27 + 6:58
15. Bystřický Felix 0150001 DDM Praha 6 19:48 + 7:19
16. Mošnička Jan DKP1509 C Oddíl OB Kotlářka 20:09 + 7:40
17. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 20:50 + 8:21
18. Veselý Hubert PGP1402 C SK Praga 20:51 + 8:22
19. Šmídek Matyáš DKP1511 C Oddíl OB Kotlářka 23:36 + 11:07
20. Šreier Ben TAP1403 C KOB Tretra Praha 23:42 + 11:13
21. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 23:49 + 11:20
22. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 24:03 + 11:34
23. Palich Kryštof ROZ1401 C OK Roztoky 24:22 + 11:53
24. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 24:34 + 12:05
25. Stuchlík Eduard TAP1600 C KOB Tretra Praha 25:34 + 13:05
26. Schuhmeier Radim ROZ1400 C OK Roztoky 25:55 + 13:26
27. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 29:02 + 16:33
28. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 29:34 + 17:05
29. Nezveda David 0310001 Malí draci 40:41 + 28:12
30. Salgueiro Antonio 0400001 Salgueiro 42:15 + 29:46
31. Cabrnoch Lukáš 0550001 KOB Kladno - neregistrovaní 46:48 + 34:19
32. Král Jaroslav LBE1500 C TJ Lokomotiva Beroun 57:44 + 45:15
Štěpánek Šimon ODV1401 C TJ Aero Odolena Voda DISK

H12 3.00 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš DKP1206 B Oddíl OB Kotlářka 17:29
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 18:40 + 1:11
3. Sláma Marek KAM1201 B OK Kamenice 19:07 + 1:38
4. Dostál Václav DOR1202 B OK Dobříš 19:40 + 2:11
5. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 20:24 + 2:55
6. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 20:49 + 3:20
7. Rypáček Radim TAP1303 C KOB Tretra Praha 21:12 + 3:43
8. Bína Richard KAM1205 B OK Kamenice 21:46 + 4:17
9. Doležel Adam PGP1202 B SK Praga 22:38 + 5:09
10. Krejčík Daniel RIC1206 C OB Říčany 22:42 + 5:13
10. Štola Kristián PGP1205 B SK Praga 22:42 + 5:13
12. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 6:21
12. Kazda František PGP1207 B SK Praga 23:50 + 6:21
14. Ptáček Ondřej DKP1204 B Oddíl OB Kotlářka 24:29 + 7:00
15. Červenka Vojtěch SAD1301 C Sportovní akademie Dobříš 24:46 + 7:17
16. Žižkovský Daniel DKP1304 C Oddíl OB Kotlářka 25:09 + 7:40
17. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 25:17 + 7:48
18. Holeček Jakub KAM1208 C OK Kamenice 26:01 + 8:32
19. Sankot Jakub KAM1207 B OK Kamenice 26:15 + 8:46
20. Pinkr Josef HCE1200 B TJ Hostivice 26:40 + 9:11
21. Jager Robert DKP1401 C Oddíl OB Kotlářka 26:44 + 9:15
22. Dorschner David RIC1207 C OB Říčany 27:01 + 9:32
23. Měrka Matouš RIC1208 OB Říčany 27:41 + 10:12
24. Kosák Damián PGP1303 C SK Praga 28:13 + 10:44
25. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 28:50 + 11:21
26. Veselý Vilém PGP1201 C SK Praga 28:54 + 11:25
27. Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno 29:07 + 11:38
28. Šavel Jan TAP1203 C KOB Tretra Praha 29:17 + 11:48
29. Mrázek Emil PGP1308 C SK Praga 29:41 + 12:12
30. Řehák Prokop PGP1203 B SK Praga 29:45 + 12:16
31. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 30:14 + 12:45
32. Petráň Lukáš TAP1200 C KOB Tretra Praha 30:23 + 12:54
33. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 30:37 + 13:08
34. Smutný Martin DLP1300 C OOB TJ Dukla Praha 30:49 + 13:20
35. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 31:04 + 13:35
36. Vyskočil Jan PGP1306 C SK Praga 31:11 + 13:42
37. Suchý Vojtěch TAP1310 C KOB Tretra Praha 31:18 + 13:49
38. Stuchlík Antonín TAP1307 C KOB Tretra Praha 31:28 + 13:59
39. Hendrich Jáchym LOU1301 C SK Moravan Louňovice 32:16 + 14:47
40. Abraham Jan DKP1310 C Oddíl OB Kotlářka 33:07 + 15:38
41. Veselý Václav KAM1303 C OK Kamenice 33:21 + 15:52
42. Červený Antonín DKP1211 C Oddíl OB Kotlářka 33:44 + 16:15
43. Matějovský Vojtěch DKP1209 C Oddíl OB Kotlářka 34:28 + 16:59
44. Kuthan Mikuláš RIC1302 C OB Říčany 35:24 + 17:55
45. Evan Marek Amos DKP1213 C Oddíl OB Kotlářka 35:33 + 18:04
46. Kaska Adam KAM1304 C OK Kamenice 35:42 + 18:13
47. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 36:02 + 18:33
48. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 36:37 + 19:08
49. Šuster Jakub FSP1202 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:54 + 19:25
50. Špatenka Martin JES1300 C OK Rakovník 37:24 + 19:55
51. Větvička Antonín DKP1309 C Oddíl OB Kotlářka 37:37 + 20:08
52. Vaněk Petr ZBP1200 C OOB SK Zbraslav 40:15 + 22:46
53. Kovanda Zdeněk PGP1307 C SK Praga 40:42 + 23:13
54. Knížek Samuel FSP1304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:31 + 24:02
55. Spáčil Zdeněk SAD1202 C Sportovní akademie Dobříš 47:27 + 29:58
56. Fuchs Vojtěch KAM1301 C OK Kamenice 48:55 + 31:26
57. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 49:01 + 31:32
58. Nožička Vojtěch FSP1302 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:23 + 33:54
59. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 55:10 + 37:41
60. Černý Ota CEP1302 Čepíci 56:23 + 38:54
61. Šťovíček Filip DVP1201 C DVP ORIENTATION 62:11 + 44:42
62. Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 91:48 + 74:19
Kunc Kryštof DKL1202 C KOB Kladno DISK

H14 3.42 km, 65 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 19:35
2. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 21:41 + 2:06
3. Elleder Jan TAP1010 B KOB Tretra Praha 22:17 + 2:42
4. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:23 + 2:48
5. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 22:28 + 2:53
6. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 22:34 + 2:59
7. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 24:35 + 5:00
8. Neškudla Jan KAM1005 C OK Kamenice 25:08 + 5:33
9. Kašpar Adam DOR1101 B OK Dobříš 25:23 + 5:48
10. Větvička Vojtěch DKP1115 B Oddíl OB Kotlářka 25:30 + 5:55
11. Gregor Kevin DOR1001 B OK Dobříš 25:39 + 6:04
12. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 26:11 + 6:36
13. Andrle Hynek KNC1000 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:16 + 6:41
14. Jetel Václav DOR1105 B OK Dobříš 26:40 + 7:05
15. Vaculovič Matěj DOR1004 B OK Dobříš 26:46 + 7:11
16. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 26:48 + 7:13
17. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 27:01 + 7:26
18. Kamenický Karel TAP1105 B KOB Tretra Praha 27:06 + 7:31
19. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 27:15 + 7:40
20. Šňupárek Jenda PGP1005 C SK Praga 27:28 + 7:53
21. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 29:30 + 9:55
22. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 29:33 + 9:58
23. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 29:49 + 10:14
24. Červenka Daniel SAD1101 C Sportovní akademie Dobříš 30:59 + 11:24
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 31:55 + 12:20
26. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 34:08 + 14:33
27. Špatenka Ondřej JES1100 C OK Rakovník 35:31 + 15:56
28. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 35:37 + 16:02
29. Tesař Jonáš PGP1103 C SK Praga 35:47 + 16:12
30. Kousal Theodor DKP1118 C Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 16:22
31. Jakubský Pavel TAP1109 B KOB Tretra Praha 36:57 + 17:22
32. Pysarev Rodion ZVO1104 C OB SK Zvole 37:38 + 18:03
32. Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 37:38 + 18:03
34. Šuster Jan FSP1101 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:39 + 18:04
35. Černý Dominik PGP1104 B SK Praga 39:02 + 19:27
36. Čermák Josef DKP1019 C Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 20:10
37. Baláš Jan DOR1113 C OK Dobříš 40:29 + 20:54
38. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 43:29 + 23:54
39. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 44:00 + 24:25
40. Matoušek Jan DKP1120 C Oddíl OB Kotlářka 48:20 + 28:45
41. Červený Jiří DKP1008 C Oddíl OB Kotlářka 49:25 + 29:50
42. Kuptík Jonáš KPY1000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:41 + 37:06
43. Fanta Jáchym DKP1013 C Oddíl OB Kotlářka 59:43 + 40:08
44. Hendrych Lukáš KPY1100 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:50 + 40:15
45. Buchanan Timothy Jan ROZ1004 C OK Roztoky 60:09 + 40:34
46. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 60:16 + 40:41
47. Šíma Marek DKP1119 C Oddíl OB Kotlářka 61:00 + 41:25
48. Hübl Hugo FSP1103 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:07 + 46:32
49. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 72:04 + 52:29
50. Trnobranský Dominik ODV1100 C TJ Aero Odolena Voda 103:39 + 84:04
Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky DISK
Pinkava Jonáš FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Zvěřina Ondřej DKL1003 C KOB Kladno DISK

H16 3.85 km, 70 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brandejs Štěpán DKP0807 A Oddíl OB Kotlářka 22:16
2. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 24:21 + 2:05
3. Engel Adam DKP0910 A Oddíl OB Kotlářka 25:43 + 3:27
4. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 27:23 + 5:07
5. Kříž Matěj KAM0900 B OK Kamenice 27:50 + 5:34
6. Novák Adam DKP0924 B Oddíl OB Kotlářka 28:39 + 6:23
7. Šnejdar Martin PGP0806 B SK Praga 30:11 + 7:55
8. Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:20 + 9:04
9. Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice 31:32 + 9:16
10. Pazák Eduard TAP0913 B KOB Tretra Praha 31:52 + 9:36
11. Drašar Jakub DKL0903 B KOB Kladno 32:32 + 10:16
12. Zyma Petr PGP0807 C SK Praga 32:36 + 10:20
13. Linhart Jakub ZVO0802 B OB SK Zvole 32:44 + 10:28
14. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 32:57 + 10:41
14. Luhan Jakub PGP0809 C SK Praga 32:57 + 10:41
16. Cháma Ondřej RIC0904 B OB Říčany 33:48 + 11:32
17. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 33:53 + 11:37
18. Jiras František DOR0900 B OK Dobříš 33:59 + 11:43
19. Švejda Jáchym ZVO0902 B OB SK Zvole 34:11 + 11:55
20. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 35:43 + 13:27
21. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 35:45 + 13:29
22. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 35:52 + 13:36
23. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 36:15 + 13:59
24. Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 37:30 + 15:14
25. Folber Vladimír ZVO0907 C OB SK Zvole 38:18 + 16:02
26. Porsch Jan DOR0904 C OK Dobříš 39:09 + 16:53
27. Pilař František CEP0900 C Čepíci 39:10 + 16:54
28. Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 39:41 + 17:25
29. Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 43:17 + 21:01
30. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 44:30 + 22:14
31. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 45:29 + 23:13
32. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 45:33 + 23:17
33. Rousek Vít TAP0812 C KOB Tretra Praha 45:48 + 23:32
34. Hrdý Kryštof TAP0912 C KOB Tretra Praha 52:19 + 30:03
35. Bukva Matyáš PGP0905 C SK Praga 62:06 + 39:50
36. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 64:35 + 42:19
37. Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:10 + 45:54
Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš DISK

H18 4.58 km, 85 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 34:40
2. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 34:52 + 0:12
3. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 35:10 + 0:30
4. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 36:17 + 1:37
5. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 37:12 + 2:32
6. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 38:45 + 4:05
7. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 39:24 + 4:44
8. Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš 40:55 + 6:15
9. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 41:50 + 7:10
10. Svoboda František ROZ0700 B OK Roztoky 42:59 + 8:19
11. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 43:59 + 9:19
12. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:05 + 10:25
13. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 45:34 + 10:54
14. Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 46:40 + 12:00
15. Strnad Jakub DLP0703 C OOB TJ Dukla Praha 47:53 + 13:13
16. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 52:02 + 17:22
17. Hošek Ondřej DOR0606 C OK Dobříš 56:08 + 21:28
18. Neubauer René ZVO0704 B OB SK Zvole 57:56 + 23:16
19. Bureš Šimon LBE0703 C TJ Lokomotiva Beroun 62:50 + 28:10
20. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 65:05 + 30:25
21. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 67:24 + 32:44
22. Veselý Vojtěch DOR0708 C OK Dobříš 70:03 + 35:23
23. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 70:59 + 36:19
24. Smiggels Adam TAP0708 C KOB Tretra Praha 84:28 + 49:48
Štěňha David SPC0701 C SPORTICUS team DISK
Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky DISK

H21L 6.33 km, 130 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8105

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 C SK Praga 33:52 8302
2. Procházka Jan PGP8407 R SK Praga 34:32 + 0:40 8147
3. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 35:44 + 1:52 7866
4. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 36:11 + 2:19 7761
5. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:27 + 3:35 7465
6. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:34 + 3:42 7438
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 38:03 + 4:11 7325
8. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 38:33 + 4:41 7209
9. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 38:59 + 5:07 7107
10. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 39:00 + 5:08 7104
11. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 39:24 + 5:32 7010
12. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 39:44 + 5:52 6932
13. Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 6:15 6843
14. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 6:27 6796
15. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 40:37 + 6:45 6726
16. Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 41:10 + 7:18 6598
17. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 41:31 + 7:39 6516
18. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 41:35 + 7:43 6500
19. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 41:41 + 7:49 6477
20. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 42:05 + 8:13 6384
21. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 42:35 + 8:43 6267
22. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 43:06 + 9:14 6146
23. Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 43:45 + 9:53 5994
24. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:56 + 10:04 5952
25. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 44:15 + 10:23 5878
26. Krejčík Jan RIC8003 C OB Říčany 44:16 + 10:24 5874
27. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 44:28 + 10:36 5827
28. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 45:02 + 11:10 5695
29. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 45:10 + 11:18 5664
30. Tesař Pavel PGP7708 C SK Praga 45:54 + 12:02 5492
31. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 45:58 + 12:06 5477
32. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 46:02 + 12:10 5461
33. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 46:24 + 12:32 5376
34. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 46:37 + 12:45 5325
35. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 47:04 + 13:12 5220
36. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 47:09 + 13:17 5201
37. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 47:31 + 13:39 5115
38. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 47:36 + 13:44 5095
39. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 47:44 + 13:52 5064
40. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 47:48 + 13:56 5049
41. Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 48:01 + 14:09 4998
42. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 48:08 + 14:16 4971
43. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 48:17 + 14:25 4936
44. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 48:48 + 14:56 4815
45. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 48:49 + 14:57 4811
46. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 49:08 + 15:16 4737
47. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 49:10 + 15:18 4730
48. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 49:31 + 15:39 4648
49. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:11 + 16:19 4492
50. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 51:30 + 17:38 4185
50. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 51:30 + 17:38 4185
52. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 51:51 + 17:59 4103
53. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 52:35 + 18:43 3932
54. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 53:04 + 19:12 3819
55. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 53:20 + 19:28 3757
56. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 53:31 + 19:39 3714
57. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 54:24 + 20:32 3508
58. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 54:56 + 21:04 3383
59. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 55:35 + 21:43 3231
60. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 55:57 + 22:05 3146
61. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 57:06 + 23:14 2877
62. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 57:24 + 23:32 2807
63. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 57:28 + 23:36 2792
64. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 58:24 + 24:32 2574
65. Hladký Jan DKP8301 C Oddíl OB Kotlářka 59:05 + 25:13 2414
66. Měrka Nikola RIC0710 C OB Říčany 59:28 + 25:36 2325
67. Schejbal Martin 0320001 Neregistrovaný 60:13 + 26:21
68. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 60:44 + 26:52 2029
69. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 62:25 + 28:33 1636
70. Měrka Alexis RIC0459 OB Říčany 64:09 + 30:17
71. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB Tretra Praha 67:18 + 33:26 496
72. Bílek Martin 0020001 Klub veslování Kondor Brandýs nad Labem 69:37 + 35:45
73. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 71:08 + 37:16 0
74. Raška Martin 0100001 Prasátka 75:44 + 41:52
75. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 107:21 + 73:29 0
Janas Adam PGP0404 B SK Praga DISK 0

H21K 4.58 km, 85 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 40:22
2. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 42:49 + 2:27
3. Foršt Jakub 0130001 Tchoří dech 43:15 + 2:53
4. Forsterevicz Ondřej 0130002 Tchoří dech 45:23 + 5:01
5. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 68:42 + 28:20

H35 4.83 km, 90 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sankot Jaroslav KAM8100 C OK Kamenice 34:23
2. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 37:14 + 2:51
3. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 37:19 + 2:56
4. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 37:35 + 3:12
5. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 38:52 + 4:29
6. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 40:56 + 6:33
7. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 41:02 + 6:39
8. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 41:14 + 6:51
9. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 44:45 + 10:22
10. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 44:49 + 10:26
11. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 46:16 + 11:53
12. Libus Jan SCP7900 C OK Sparta Praha 46:43 + 12:20
13. Doležel Jiří PGP8005 C SK Praga 50:34 + 16:11
14. Michalík Bohumil ZVO8002 C OB SK Zvole 51:26 + 17:03
15. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 52:20 + 17:57
16. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 56:18 + 21:55
17. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 57:25 + 23:02
18. Bureš Michal DKP8506 C Oddíl OB Kotlářka 64:55 + 30:32
19. Marušák Jan DKP8803 C Oddíl OB Kotlářka 85:55 + 51:32
20. Jager Jiří DKP8504 C Oddíl OB Kotlářka 88:17 + 53:54

H40 4.58 km, 85 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 38:12
2. Cabrnoch Pavel DKL8200 C KOB Kladno 40:07 + 1:55
3. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 41:05 + 2:53
4. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 41:51 + 3:39
5. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 42:26 + 4:14
6. Svoboda Lukáš PGP7901 C SK Praga 43:45 + 5:33
7. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 43:54 + 5:42
8. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 44:57 + 6:45
9. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 45:02 + 6:50
10. Doležal Jan PGP8400 C SK Praga 45:28 + 7:16
11. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 46:03 + 7:51
12. Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 46:16 + 8:04
13. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 46:44 + 8:32
14. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 47:38 + 9:26
15. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:15 + 12:03
16. Dorschner Jan RIC8004 OB Říčany 50:48 + 12:36
17. Suchý Ondřej TAP8303 C KOB Tretra Praha 51:44 + 13:32
18. Stuchlík Martin TAP8302 C KOB Tretra Praha 57:08 + 18:56
19. Schindler Václav PGP8110 C SK Praga 59:24 + 21:12
20. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 60:48 + 22:36
21. Mošnička Michal DKP8003 C Oddíl OB Kotlářka 61:53 + 23:41

H45 4.02 km, 75 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 28:38
2. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 28:46 + 0:08
3. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 30:01 + 1:23
4. Bašus Petr KAM7400 C OK Kamenice 30:16 + 1:38
5. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 30:31 + 1:53
6. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 30:37 + 1:59
7. Komín David PGP7405 C SK Praga 30:56 + 2:18
8. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 31:13 + 2:35
9. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 31:16 + 2:38
10. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 31:50 + 3:12
11. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 32:02 + 3:24
12. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 33:04 + 4:26
13. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 33:19 + 4:41
14. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 33:24 + 4:46
15. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 34:05 + 5:27
16. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 34:24 + 5:46
17. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 34:46 + 6:08
18. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 35:30 + 6:52
19. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 35:44 + 7:06
20. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 7:07
21. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 35:55 + 7:17
22. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 36:22 + 7:44
23. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 37:30 + 8:52
24. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 37:32 + 8:54
25. Knýbel Pavel FSP7602 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:46 + 9:08
26. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 37:59 + 9:21
27. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 38:23 + 9:45
28. Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:40 + 10:02
29. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 39:09 + 10:31
30. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 39:42 + 11:04
31. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 40:07 + 11:29
32. Petráň Jiří SCP7501 C OK Sparta Praha 40:20 + 11:42
33. Benák Rostislav TAP7400 C KOB Tretra Praha 40:40 + 12:02
34. Špatenka Šťepán JES7800 C OK Rakovník 40:50 + 12:12
35. Galuška Ondřej KPY7700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:09 + 12:31
36. Pavlík Michal ODV7705 C TJ Aero Odolena Voda 41:20 + 12:42
37. Marek Vladimír OKP7800 C SK OK 24 Praha 41:44 + 13:06
38. Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 41:54 + 13:16
39. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:00 + 13:22
40. Jakubský Ondřej TAP7700 C KOB Tretra Praha 42:11 + 13:33
41. Červenka Daniel SAD7500 C Sportovní akademie Dobříš 42:24 + 13:46
42. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 14:29
43. Folber Vladimír ZVO7701 C OB SK Zvole 43:27 + 14:49
44. Šebesta Petr TAP7604 C KOB Tretra Praha 43:46 + 15:08
45. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 43:48 + 15:10
46. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 44:19 + 15:41
47. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 44:41 + 16:03
48. Bureš Kamil LBE7900 C TJ Lokomotiva Beroun 45:18 + 16:40
49. Janoušek Petr 0120001 Na Majera 45:27 + 16:49
50. Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 46:27 + 17:49
51. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 46:47 + 18:09
52. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:08 + 18:30
53. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:13 + 18:35
54. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:31 + 18:53
55. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 50:40 + 22:02
56. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:09 + 22:31
57. Drašar Tomáš DKL7600 C KOB Kladno 51:47 + 23:09
58. Sedláček Milan PGP7408 C SK Praga 59:56 + 31:18
59. Kožnar Pavel SPC7712 C SPORTICUS team 60:47 + 32:09
60. Nedas Dušan KPY7701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:36 + 32:58
61. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 63:58 + 35:20
62. Šnejdar Ondřej PGP7712 C SK Praga 65:27 + 36:49
63. Zíma Martin ODV7706 C TJ Aero Odolena Voda 66:15 + 37:37

H50 3.76 km, 70 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gutak Mykhaylo 0280001 Azymut(Ukraine) 25:49
2. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 27:26 + 1:37
3. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 28:14 + 2:25
4. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 28:30 + 2:41
5. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 28:50 + 3:01
6. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 28:58 + 3:09
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 31:00 + 5:11
8. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 31:06 + 5:17
9. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 31:46 + 5:57
10. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 32:01 + 6:12
11. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 32:31 + 6:42
12. Vydra Lukáš DKP7001 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 8:33
13. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 35:38 + 9:49
14. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 35:46 + 9:57
15. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 39:46 + 13:57
16. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 39:49 + 14:00
17. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 41:19 + 15:30
18. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 43:04 + 17:15
19. Svoboda Miroslav FSP7402 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:10 + 17:21
20. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 44:10 + 18:21
21. Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:32 + 18:43
22. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 45:03 + 19:14
23. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 45:32 + 19:43
24. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 47:51 + 22:02
25. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 49:54 + 24:05
26. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 53:28 + 27:39
27. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 54:43 + 28:54
28. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 56:16 + 30:27
29. Píša Pavel 0060002 HoDoH 57:10 + 31:21
30. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 58:22 + 32:33
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK

H55 3.27 km, 65 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 25:45
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 28:23 + 2:38
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 29:00 + 3:15
4. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 30:14 + 4:29
5. Kořistka Libor EKP6300 C VŠTJ Ekonom Praha 31:11 + 5:26
6. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 31:25 + 5:40
7. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 33:54 + 8:09
8. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 36:08 + 10:23
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 38:18 + 12:33
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:33 + 12:48
11. Drahoňovský Roman SOB6700 C SOBSA 39:24 + 13:39
12. Valenta Jan OKP6501 C SK OK 24 Praha 44:38 + 18:53
13. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 45:06 + 19:21
14. Sedláček Jaroslav