Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Hradec Králové - Kluky
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T     VRL    
2.03 km, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín 0000000000 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 0 Kč
SHK0799 Bláhová Klárka OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
PHK0754 Jedličková Jana OK 99 Hradec Králové C 2115066 60 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
2.21 km, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 0 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 0 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 0 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
2.92 km, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 0002102084 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 0002114997 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 0 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
2.36 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 0 Kč
SHK0550 Kempová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2102523 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
3.41 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 0 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
2.92 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
8XC0450 Šodorová Katarína NER- Neregistrovani zapůjčit 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 0 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
3.51 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
3.88 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 436955 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
5.35 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 90 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
4.16 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 90 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 90 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9486 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 90 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
4.44 km, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 52211 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 9541 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 90 Kč
3.79 km, 14 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
8XC7350 Šodorová Magda NER- Neregistrovani 682660 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
NNN7659 Čechová Iva Neregistrovaní (NNN) 90 Kč
3.89 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 90 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 90 Kč
3.31 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 90 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
3.09 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
8UX6150 Léharová Iva ROB Pardubice 2109965 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
LPU5752 Baštová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9220 90 Kč
3.09 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
2.15 km, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
SRK0802 Lánský Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 0 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C zapůjčit 0 Kč
SHK0602 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 60 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk 426310 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 60 Kč
SOP0811 Volný Matěj OOB TJ Slezan Opava 301237 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 0 Kč
2.47 km, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C zapůjčit 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 0 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 0 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 0 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 0 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 0 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 0 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0707 Korecký Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9002 60 Kč
2.96 km, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 0 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
2.74 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 09723 60 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice 416277 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 0 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 72010209 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk 2075624 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk 2096135 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
SHK0701 Lhotský Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
3.73 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 60 Kč
PDY0403 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115755 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 0 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 0 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 0 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 7200595 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
2.96 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
SHK0407 Verner Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2122264 0 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 0 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
3.88 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 90 Kč
SHK0249 Udržal Marek OK Slavia Hradec Králové 2111606 0 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032387 90 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 9424 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 90 Kč
4.16 km, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 425529 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 90 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 0 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
6.27 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7209449 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 90 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
8MX8800 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling team 9510 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515136 90 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8000049 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk A 2085646 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
5.05 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk C 438629 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
LTU7800 Procházka Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 2085636 90 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 90 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
5.48 km, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 0 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 0 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
4.87 km, 21 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
81C7500 Novák Pavel Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 232902 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
4.91 km, 20 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 90 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
NNN6800 Špaček Robert Neregistrovaní (NNN) 2049554 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 90 Kč
4.04 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 232622 90 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 90 Kč
79Z6800 Zamouřil Petr RajP zapůjčit 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 0 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 0 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 0 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 09645 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
4.44 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 0 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 0 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 0 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
3.79 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
3.89 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
3.09 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
2.03 km, 7 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 60 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
81C1051 Nováková Klára Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
PHK1050 Hrůšová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 60 Kč
PHK1213 Šíma Filip OK 99 Hradec Králové C 553442 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
PHK1055 Šímová Julie OK 99 Hradec Králové C 553446 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 0 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK0902 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0809 Silber Jáchym OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK9999 Kočí Antonín OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
3QZ1250 Souralová Veronika Dolní čermná 60 Kč
3QZ1000 Soural Adam Dolní čermná 60 Kč
LPU1198 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2075647 60 Kč
LPU1240 Kokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice 2081384 60 Kč
LPU1188 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice 436951 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1295 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice 2102530 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1254 Korecká Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 2122283 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 60 Kč
LPU0858 Musílková Emílie OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9254 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
ZAM1157 ČihákováVendula OB TJ Sokol Žamberk 2075607 60 Kč
ZAM0956 Čiháková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk 53569 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
NNN0959 Čechová Monika Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232881 60 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK1052 Faltýnková Johana OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK0950 Brinkmanová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 0 Kč
SHK1152 Brinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK1100 Račák Jakub OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SHK2221 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové 0 0 Kč
SHK2222 Řehůřková Gabriela OK Slavia Hradec Králové 0 0 Kč
3.19 km, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 60 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u sporteam (neregistr.) 2116489 60 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 60 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 60 Kč
CHT9991 Kašparová Lucie OOB SK Chrast 53141 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 60 Kč
SJC8099 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 60 Kč
79Z0300 Zamouřil Jáchym RajP zapůjčit 60 Kč
1QC8700 Bláha Petr Neregistrovaní-HK zapůjčit 60 Kč
SRK0599 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301107 60 Kč
SRK6799 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301116 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
PDY7150 Pavlíková Gábina Běhej Poděbrady C 2102693 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 60 Kč
LTUbbbb Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2091519 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 0 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 0 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 60 Kč
LPU2222 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice 2102524 60 Kč
LPU2223 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU2224 Drahorád Ctirad OK Lokomotiva Pardubice 2102521 60 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 416266 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 09619 60 Kč
ZAM7202 Pulc Petr OB TJ Sokol Žamberk 1398978 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
SHK0654 Ludvíková Valerie OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
4.59 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 90 Kč
SJC8049 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 90 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové 1700078 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 90 Kč
HOR0000 Švoma Vojtěch TJ Jiskra Hořice 53361 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
BSO9309 Vodička Lukáš KOB Baník Sokolov zapůjčit 90 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
4.91 km, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 90 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 90 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
celkem přihlášených: 912, vklad: 65700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.