Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 24:20 | ||
2. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 25:35 | + 1:15 | |
3. | Holasová Barbora | AOP0651 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:18 | + 1:58 | |
4. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:42 | + 3:22 | |
5. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 7:23 | |
6. | Bulířová Žofie | 6YC0850 | Neregistrovaní | 34:48 | + 10:28 | |
7. | Čečková Karolína | SHK0650 | TJ Slavia Hradec Králové | 35:29 | + 11:09 | |
8. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 39:17 | + 14:57 | |
9. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:05 | + 22:45 | |
10. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:29 | + 44:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 17:20 | ||
2. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 20:08 | + 2:48 | |
3. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 22:52 | + 5:32 | |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 23:08 | + 5:48 | |
5. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 29:32 | + 12:12 | |
6. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 30:16 | + 12:56 | |
7. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:24 | + 16:04 | |
8. | Suková Majka | LTU0450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:06 | + 18:46 | |
9. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:19 | + 19:59 | |
10. | Trlidová Agáta | LPU0554 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:39 | + 24:19 | |
11. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 41:53 | + 24:33 | |
12. | Stryková Karolína | KSU0656 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:39 | + 26:19 | |
13. | Šemberová Anděla | SJC0451 | TJ Sportcentrum Jičín | 43:45 | + 26:25 | |
14. | Lorencová Jana | DOR0454 | OK Dobříš | 55:56 | + 38:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 18:54 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 19:09 | + 0:15 | |
3. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:53 | + 2:59 | |
4. | Rudenko Zuzanna | 28P0350 | UNTS Warszawa | 22:15 | + 3:21 | |
5. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 22:30 | + 3:36 | |
6. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:42 | + 4:48 | |
7. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:03 | + 5:09 | |
8. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:56 | + 6:02 | |
9. | Marková Ema | STE0252 | SK SKI-OB Šternberk | 25:43 | + 6:49 | |
10. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 26:08 | + 7:14 | |
11. | Tichá Marie | TZL0253 | SKOB Zlín | 26:14 | + 7:20 | |
12. | Vedrová Ela | TBM0357 | KOS TJ Tesla Brno | 26:25 | + 7:31 | |
13. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 26:39 | + 7:45 | |
14. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:33 | + 8:39 | |
15. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 28:04 | + 9:10 | |
16. | Janků Anna | SJC0252 | TJ Sportcentrum Jičín | 28:24 | + 9:30 | |
17. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | Tukan Iwiny | 29:31 | + 10:37 | |
18. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 31:57 | + 13:03 | |
19. | Suchá Simona | SHK0351 | TJ Slavia Hradec Králové | 32:23 | + 13:29 | |
20. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 32:28 | + 13:34 | |
21. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 34:42 | + 15:48 | |
22. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 38:55 | + 20:01 | |
23. | Pluta Aleksandra | DOB0351 | KOB Dobruška | 46:05 | + 27:11 | |
24. | Krejcarová Bára | BRU0351 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:29 | + 33:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raková Petra | SHK0251 | TJ Slavia Hradec Králové | 19:43 | ||
2. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 20:01 | + 0:18 | |
3. | Kodytková Denisa | SHK0252 | TJ Slavia Hradec Králové | 20:17 | + 0:34 | |
4. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:56 | + 3:13 | |
5. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:51 | + 5:08 | |
6. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | KOB Děčín | 25:45 | + 6:02 | |
7. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:48 | + 9:05 | |
8. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 30:29 | + 10:46 | |
9. | Zimová Eliška | LTU0250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:58 | + 11:15 | |
10. | Smolková Sabina | STE0250 | SK SKI-OB Šternberk | 33:17 | + 13:34 | |
11. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:30 | + 13:47 | |
12. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 34:07 | + 14:24 | |
13. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:52 | + 27:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 21:58 | ||
2. | Kochová Anna | SJC0153 | TJ Sportcentrum Jičín | 23:02 | + 1:04 | |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:14 | + 1:16 | |
3. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:14 | + 1:16 | |
5. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:10 | + 2:12 | |
6. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 25:06 | + 3:08 | |
7. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 25:24 | + 3:26 | |
8. | Biederman Adrianna | 41P9850 | WKS Wawel Kraków | 25:45 | + 3:47 | |
9. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 25:48 | + 3:50 | |
10. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:39 | + 5:41 | |
11. | Kundratová Lucie | TZL0058 | SKOB Zlín | 28:35 | + 6:37 | |
12. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 28:50 | + 6:52 | |
13. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 30:36 | + 8:38 | |
14. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:02 | + 9:04 | |
15. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 31:56 | + 9:58 | |
16. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 31:58 | + 10:00 | |
17. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:02 | + 10:04 | |
18. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:11 | + 10:13 | |
19. | Korpasová Lucie | LBM0151 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:52 | + 11:54 | |
20. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 33:55 | + 11:57 | |
21. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 34:16 | + 12:18 | |
22. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 34:41 | + 12:43 | |
23. | Vejražková Róza | SJC0151 | TJ Sportcentrum Jičín | 34:44 | + 12:46 | |
24. | Pluta Magdalena | DOB0050 | KOB Dobruška | 35:50 | + 13:52 | |
25. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 35:52 | + 13:54 | |
26. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:38 | + 15:40 | |
27. | Zimová Barbora | SHK0151 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:48 | + 15:50 | |
28. | Paterová Klára | TZL0093 | SKOB Zlín | 37:49 | + 15:51 | |
29. | Golová Tereza | VIC0162 | OB Vizovice | 39:01 | + 17:03 | |
30. | Niezgodka Dominika | DOB0150 | KOB Dobruška | 40:05 | + 18:07 | |
31. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:28 | + 21:30 | |
32. | Kosíková Eliška | VSP0051 | USK Praha | 46:12 | + 24:14 | |
33. | Plhalová Šárka | ASU0097 | Magnus Orienteering | 46:24 | + 24:26 | |
34. | Macíková Barbora | TZL0053 | SKOB Zlín | 50:29 | + 28:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 23:12 | ||
2. | Susek Julia | 23P0150 | OK!Sport | 28:03 | + 4:51 | |
3. | Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | 28:34 | + 5:22 | |
4. | Matějková Bára | SJC0156 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:35 | + 8:23 | |
5. | Čížková Eliška | ADA0051 | OOB TJ Spartak Adamov | 38:56 | + 15:44 | |
6. | Müllerová Erika | OTK0050 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 38:58 | + 15:46 | |
7. | Brancúská Lenka | LPU0159 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:16 | + 18:04 | |
8. | Kopecká Kateřina | PHK0157 | OK 99 Hradec Králové | 42:17 | + 19:05 | |
9. | Richtrová Kateřina | JIL0151 | OK Jilemnice | 58:34 | + 35:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | SK UP Olomouc | 25:56 | ||
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:22 | + 0:26 | |
3. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 28:20 | + 2:24 | |
4. | Odehnalová Klára | ABM9956 | KOB Moira Brno | 28:29 | + 2:33 | |
5. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 28:46 | + 2:50 | |
6. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 30:10 | + 4:14 | |
7. | Soldánová Tereza | JPV9899 | Oddíl OS SK Prostějov | 31:01 | + 5:05 | |
8. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 31:37 | + 5:41 | |
9. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 33:59 | + 8:03 | |
10. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 34:25 | + 8:29 | |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:54 | + 9:58 | |
12. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | UNTS Warszawa | 36:28 | + 10:32 | |
13. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 36:38 | + 10:42 | |
14. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 37:25 | + 11:29 | |
15. | Nechutová Aneta | PZR9951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:01 | + 12:05 | |
16. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 39:38 | + 13:42 | |
17. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 41:28 | + 15:32 | |
18. | Tichá Veronika | TZL9951 | SKOB Zlín | 42:10 | + 16:14 | |
19. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 46:56 | + 21:00 | |
20. | Bugaj Katarzyna | 41P0050 | WKS Wawel Kraków | 47:36 | + 21:40 | |
21. | Kmentová Barbora | LPU9957 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:57 | + 24:01 | |
22. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 51:10 | + 25:14 | |
23. | Wziętek Barbara | 41P9851 | WKS Wawel Kraków | 51:26 | + 25:30 | |
24. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | OK Dobříš | 62:26 | + 36:30 | |
25. | Pejšková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:35 | + 42:39 | |
26. | Kubečková Veronika | PHK9853 | OK 99 Hradec Králové | 87:51 | + 61:55 | |
27. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 123:56 | + 98:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 32:00 | ||
2. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | KOB Moira Brno | 34:18 | + 2:18 | |
3. | Wańczyk Zuzanna | 25P3027 | PUKS Młode Orły | 34:25 | + 2:25 | |
4. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 37:45 | + 5:45 | |
5. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 37:50 | + 5:50 | |
6. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 38:25 | + 6:25 | |
7. | Roškotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 38:56 | + 6:56 | |
8. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:02 | + 7:02 | |
9. | Hornik Aleksandra | 34P9650 | WKS Grunwald Poznań | 39:55 | + 7:55 | |
10. | Horvátová Hana | ASU9797 | Magnus Orienteering | 40:24 | + 8:24 | |
11. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 40:52 | + 8:52 | |
12. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:56 | + 8:56 | |
13. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 42:38 | + 10:38 | |
14. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 43:00 | + 11:00 | |
15. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | SK Severka Šumperk | 43:18 | + 11:18 | |
16. | Balcarová Barbora | LLI9751 | TJ Loko Liberec | 48:30 | + 16:30 | |
17. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:52 | + 16:52 | |
18. | Matyba Anna | DOB9650 | KOB Dobruška | 52:01 | + 20:01 | |
19. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:43 | + 21:43 | |
20. | Machusová Karolína | SSU9666 | SK Severka Šumperk | 56:50 | + 24:50 | |
21. | Selwon Justyna | 25P3023 | PUKS Młode Orły | 60:12 | + 28:12 | |
22. | Čížková Markéta | ADA9652 | OOB TJ Spartak Adamov | 61:24 | + 29:24 | |
23. | Dominiak Dagmara | 25P3014 | PUKS Młode Orły | 64:14 | + 32:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topinková Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 39:57 | 8424 | ||
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 41:21 | + 1:24 | 8144 | |
3. | Koláriková Lucie | TZL9451 | SKOB Zlín | 41:44 | + 1:47 | 8067 | |
4. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 42:01 | + 2:04 | 8010 | |
5. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 2:41 | 7887 | |
6. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 42:54 | + 2:57 | 7833 | |
7. | Dittrichová Petra | KON8787 | KOB Konice | 43:26 | + 3:29 | 7727 | |
8. | Jindřišková Martina | ASU8597 | Magnus Orienteering | 44:15 | + 4:18 | 7563 | |
9. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 45:16 | + 5:19 | 7360 | |
10. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:47 | + 5:50 | 7256 | |
11. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:23 | + 6:26 | 7136 | |
12. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 46:34 | + 6:37 | 7099 | |
13. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 47:01 | + 7:04 | 7009 | |
14. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:20 | + 7:23 | 6946 | |
15. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 47:50 | + 7:53 | 6846 | |
16. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 47:59 | + 8:02 | 6816 | |
17. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 48:00 | + 8:03 | 6812 | |
18. | Hančová Petra | VRL9652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:43 | + 8:46 | 6669 | |
19. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 50:02 | + 10:05 | 6405 | |
20. | Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 50:13 | + 10:16 | 6368 | |
21. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | OK 99 Hradec Králové | 50:14 | + 10:17 | 6365 | |
22. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 50:33 | + 10:36 | 6302 | |
23. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 50:37 | + 10:40 | 6288 | |
24. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:42 | + 10:45 | 6272 | |
25. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:30 | + 11:33 | 6111 | |
26. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | TJ Slavia Hradec Králové | 51:31 | + 11:34 | 6108 | |
27. | Wysocka Malwina | 23P8550 | OK!Sport | 51:41 | + 11:44 | ||
28. | Toužilová Martina | SHK9151 | TJ Slavia Hradec Králové | 52:12 | + 12:15 | 5971 | |
29. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 53:16 | + 13:19 | 5758 | |
30. | Czajka Iza | 23P8250 | OK!Sport | 53:20 | + 13:23 | ||
31. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 53:41 | + 13:44 | 5674 | |
32. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 53:54 | + 13:57 | 5631 | |
33. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | SK Žabovřesky Brno | 54:07 | + 14:10 | 5587 | |
34. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:29 | + 15:32 | 5314 | |
35. | Čečková Martina | SHK7753 | TJ Slavia Hradec Králové | 58:04 | + 18:07 | 4797 | |
36. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 58:26 | + 18:29 | 4723 | |
37. | Košťálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 59:16 | + 19:19 | 4556 | |
38. | Fundová Eliška | SHK9351 | TJ Slavia Hradec Králové | 60:47 | + 20:50 | 4253 | |
39. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:07 | + 21:10 | 4186 | |
40. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 61:33 | + 21:36 | 4099 | |
41. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 62:01 | + 22:04 | 4006 | |
42. | Kukolová Šárka | LCE9251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:30 | + 22:33 | 3909 | |
43. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | TJ Loko Liberec | 62:34 | + 22:37 | 3896 | |
44. | Cahlová Blanka | LCE9051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:01 | + 24:04 | 3605 | |
45. | Tesařová Marcela | AOP9450 | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:30 | + 27:33 | 2908 | |
46. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:04 | + 28:07 | 2794 | |
47. | Chloupková Barbora | VBM8455 | VSK Mendelu Brno | 68:06 | + 28:09 | 2788 | |
48. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 71:38 | + 31:41 | 2080 | |
49. | Papugová Katarína | LCE9255 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:19 | + 40:22 | 342 | |
50. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 85:57 | + 46:00 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krtičková Michaela | KON7975 | KOB Konice | 39:33 | 6422 | ||
2. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 1:05 | 6264 | |
3. | Kazdová Lenka | SJC8484 | TJ Sportcentrum Jičín | 45:18 | + 5:45 | 5585 | |
4. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 46:17 | + 6:44 | 5441 | |
5. | Otrubová Johana | KON7852 | KOB Konice | 49:05 | + 9:32 | 5034 | |
6. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:11 | + 10:38 | 4874 | |
7. | Košková Anička | LLI9550 | TJ Loko Liberec | 52:34 | + 13:01 | 4527 | |
8. | Doškářová Tereza | BOR9150 | OK Jiskra Nový Bor | 52:37 | + 13:04 | 4519 | |
9. | Štrajtová Štěpánka | UOL9151 | SK UP Olomouc | 53:00 | + 13:27 | 4464 | |
10. | Chmelařová Michaela | SHK8051 | TJ Slavia Hradec Králové | 53:27 | + 13:54 | 4398 | |
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:18 | + 15:45 | 4129 | |
12. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | 55:51 | + 16:18 | 4049 | |
13. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:23 | + 16:50 | 3971 | |
14. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:44 | + 23:11 | 3046 | |
15. | Kondělková Radka | HOS7951 | TJ Tatran Hostinné | 64:42 | + 25:09 | 2760 | |
16. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | TJ Opava | 65:05 | + 25:32 | 2704 | |
17. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 65:35 | + 26:02 | 2631 | |
18. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 66:28 | + 26:55 | 2503 | |
19. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:56 | + 27:23 | 2435 | |
20. | Bulvová Tereza | CHT8854 | OOB SK Chrast | 67:05 | + 27:32 | ||
21. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 67:54 | + 28:21 | 2294 | |
22. | Králová Tereza | JIL8751 | OK Jilemnice | 68:39 | + 29:06 | 2185 | |
23. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 68:47 | + 29:14 | 2165 | |
24. | Aschermannová Petra | KAM9354 | SK Kamenice | 69:30 | + 29:57 | 2061 | |
25. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 71:15 | + 31:42 | 1806 | |
26. | Erbanová Karolína | JIL8851 | OK Jilemnice | 72:40 | + 33:07 | 1600 | |
27. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | SK UP Olomouc | 79:18 | + 39:45 | 634 | |
28. | Hrušková Kristýna | ZBM9156 | SK Žabovřesky Brno | 83:41 | + 44:08 | 0 | |
29. | Stoszková Jana | AOP8850 | Přátelé orientačního běhu Opava | 84:37 | + 45:04 | 0 | |
30. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 96:24 | + 56:51 | 0 | |
31. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 163:42 | + 124:09 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 46:00 | ||
2. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 46:35 | + 0:35 | |
3. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:10 | + 5:10 | |
4. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 52:37 | + 6:37 | |
5. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | wawa bno | 52:56 | + 6:56 | |
6. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | TJ Zbrojovka Vsetín | 55:20 | + 9:20 | |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:47 | + 13:47 | |
8. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 61:01 | + 15:01 | |
9. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 62:42 | + 16:42 | |
10. | Vričanová Sylva | HAV6751 | SKOB Baník Havířov | 62:57 | + 16:57 | |
11. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 63:40 | + 17:40 | |
12. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 63:58 | + 17:58 | |
13. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:20 | + 20:20 | |
14. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | SKOB Baník Havířov | 76:38 | + 30:38 | |
15. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 79:07 | + 33:07 | |
16. | Pavlů Veronika | PGP6950 | SK Praga | 84:55 | + 38:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fikar Stránská Linda | VRL7651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:47 | ||
2. | Votočková Jaroslava | JIL7255 | OK Jilemnice | 41:11 | + 2:24 | |
3. | Valíková Petra | AOP7351 | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:19 | + 4:32 | |
4. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:23 | + 7:36 | |
5. | Holasová Šarka | AOP7853 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:46 | + 8:59 | |
6. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 50:33 | + 11:46 | |
7. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 63:50 | + 25:03 | |
8. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 64:14 | + 25:27 | |
9. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 66:16 | + 27:29 | |
10. | Lorencová Marcela | DOR7752 | OK Dobříš | 81:45 | + 42:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Etterle-Biederman Lilianna | 41P6450 | WKS Wawel Kraków | 28:37 | ||
2. | Koutná Olga | BOR7152 | OK Jiskra Nový Bor | 30:33 | + 1:56 | |
3. | Škorpilová Jana | SJC7451 | TJ Sportcentrum Jičín | 32:30 | + 3:53 | |
4. | Křivdová Lenka | 2PC1350 | Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje | 33:40 | + 5:03 | |
5. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 34:53 | + 6:16 | |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:15 | + 9:38 | |
7. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 38:33 | + 9:56 | |
8. | Semíková Iva | KAM6850 | SK Kamenice | 40:03 | + 11:26 | |
9. | Pilcová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 40:31 | + 11:54 | |
10. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 41:47 | + 13:10 | |
11. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 42:20 | + 13:43 | |
12. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:38 | + 14:01 | |
13. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 42:50 | + 14:13 | |
14. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 44:33 | + 15:56 | |
15. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:43 | + 16:06 | |
16. | Ehlová Pavla | TBM7377 | KOS TJ Tesla Brno | 44:53 | + 16:16 | |
17. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 57:10 | + 28:33 | |
18. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 92:55 | + 64:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Zdena | SJC7253 | TJ Sportcentrum Jičín | 44:32 | ||
2. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:23 | + 10:51 | |
3. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:44 | + 11:12 | |
4. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB Moira Brno | 59:54 | + 15:22 | |
5. | Janků Radka | SJC7353 | TJ Sportcentrum Jičín | 61:40 | + 17:08 | |
6. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 62:53 | + 18:21 | |
7. | Hudosová Gabriela | KSU7299 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:45 | + 19:13 | |
8. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:35 | + 20:03 | |
9. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 66:43 | + 22:11 | |
10. | Stauchová Iva | 3LC7450 | Lipence | 67:01 | + 22:29 | |
11. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:31 | + 25:59 | |
12. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 73:17 | + 28:45 | |
13. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:37 | + 29:05 | |
14. | Sędłak Ewa | 23P7400 | OK!Sport | 75:28 | + 30:56 | |
15. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:18 | + 38:46 | |
16. | Waňková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:19 | + 38:47 | |
17. | Seidenglanzová Irena | SSU7450 | SK Severka Šumperk | 83:45 | + 39:13 | |
18. | Titzová Pavlína | VSP7470 | USK Praha | 86:04 | + 41:32 | |
19. | Fenclová Markéta | LPU7155 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:25 | + 41:53 | |
20. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 89:10 | + 44:38 | |
21. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 89:26 | + 44:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 35:58 | ||
2. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 37:20 | + 1:22 | |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:51 | + 2:53 | |
4. | Dittrichová Lenka | KON6285 | KOB Konice | 39:22 | + 3:24 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:23 | + 3:25 | |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 39:53 | + 3:55 | |
7. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 42:23 | + 6:25 | |
8. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SK UP Olomouc | 42:56 | + 6:58 | |
9. | Čechová Zuzana | SJI6951 | OK Jihlava | 45:04 | + 9:06 | |
10. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 45:36 | + 9:38 | |
11. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 47:05 | + 11:07 | |
12. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 47:16 | + 11:18 | |
13. | Kociánová Eva | OOP6750 | TJ Opava | 47:57 | + 11:59 | |
14. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:08 | + 13:10 | |
15. | Tichá Jana | TJH6451 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 50:06 | + 14:08 | |
16. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:47 | + 14:49 | |
17. | Mokrá Regina | ABM6854 | KOB Moira Brno | 51:06 | + 15:08 | |
18. | Zalabová Martina | SJC6657 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:21 | + 15:23 | |
19. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 52:31 | + 16:33 | |
20. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 53:49 | + 17:51 | |
21. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB Moira Brno | 56:52 | + 20:54 | |
22. | Kukolová Alena | LCE6651 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:55 | + 34:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picková Helena | TJN6952 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:46 | ||
2. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:26 | + 2:40 | |
3. | Nykodýmová Monika | TBM6870 | KOS TJ Tesla Brno | 53:11 | + 7:25 | |
4. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 58:43 | + 12:57 | |
5. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:47 | + 20:01 | |
6. | Kierebińska Paulina | 23P6750 | OK!Sport | 74:24 | + 28:38 | |
7. | Bargiel Beata | 23P6550 | OK!Sport | 79:27 | + 33:41 | |
8. | Kršáková Olga | VIC6758 | OB Vizovice | 81:58 | + 36:12 | |
9. | Nesitka Doris | 33A6850 | WAT-Wien | 83:23 | + 37:37 | |
10. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 84:12 | + 38:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | EKP6150 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:53 | ||
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | VZA Žilina | 45:40 | + 3:47 | |
3. | Benešová Iva | SJC6151 | TJ Sportcentrum Jičín | 46:43 | + 4:50 | |
4. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:03 | + 8:10 | |
5. | Novotná Iva | SHK6151 | TJ Slavia Hradec Králové | 50:14 | + 8:21 | |
6. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 50:48 | + 8:55 | |
7. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 52:22 | + 10:29 | |
8. | Parfianowicz Joanna | 28P6450 | UNTS Warszawa | 52:54 | + 11:01 | |
9. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 55:14 | + 13:21 | |
10. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 55:43 | + 13:50 | |
11. | Sochorová Hana | HAV6250 | SKOB Baník Havířov | 64:06 | + 22:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 37:56 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 39:49 | + 1:53 | |
3. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 52:31 | + 14:35 | |
4. | Dragowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport | 52:34 | + 14:38 | |
5. | Vlčková Pavla | TYN6351 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:28 | + 15:32 | |
6. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 55:37 | + 17:41 | |
7. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 55:41 | + 17:45 | |
8. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 55:45 | + 17:49 | |
9. | Šilerová Zdena | KNC5750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 57:21 | + 19:25 | |
10. | Zháňalová Jana | TTR6051 | OOB Třebíč | 57:46 | + 19:50 | |
11. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:30 | + 28:34 | |
12. | Starčuková Jana | TBM6451 | KOS TJ Tesla Brno | 67:47 | + 29:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:12 | ||
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:57 | + 2:45 | |
3. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:05 | + 4:53 | |
4. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 45:40 | + 9:28 | |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 46:02 | + 9:50 | |
6. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:51 | + 10:39 | |
7. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SK UP Olomouc | 47:34 | + 11:22 | |
8. | Filipová Dagmar | SHK5651 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:50 | + 12:38 | |
9. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 49:28 | + 13:16 | |
10. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 50:21 | + 14:09 | |
11. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:20 | + 16:08 | |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 52:35 | + 16:23 | |
13. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 56:12 | + 20:00 | |
14. | Hauerlandová Jitka | LCE5853 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:49 | + 24:37 | |
15. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:34 | + 33:22 | |
16. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 101:36 | + 65:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 37:03 | ||
2. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 39:09 | + 2:06 | |
3. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 41:22 | + 4:19 | |
4. | Tvrdková Eva | LBE5150 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:47 | + 8:44 | |
5. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 52:22 | + 15:19 | |
6. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 54:13 | + 17:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 50:17 | ||
2. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 58:10 | + 7:53 | |
3. | Bogdálková Věra | LBM4858 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:49 | + 13:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | TJ Slavia Hradec Králové | 34:29 | 9584 | ||
2. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 34:58 | + 0:29 | 9456 | |
3. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 36:41 | + 2:12 | 9002 | |
4. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 37:19 | + 2:50 | 8835 | |
5. | Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | 38:21 | + 3:52 | 8562 | |
6. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 39:32 | + 5:03 | 8249 | |
7. | Poklopová Lenka | UOL8951 | SK UP Olomouc | 40:47 | + 6:18 | 7919 | |
8. | Horčičková Vendula | UOL9353 | SK UP Olomouc | 40:57 | + 6:28 | 7875 | |
9. | Hepnerová Martina | SHK8152 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:13 | + 6:44 | 7805 | |
10. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 41:27 | + 6:58 | 7743 | |
11. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:40 | + 7:11 | 7686 | |
12. | Novotná Markéta | PHK9451 | OK 99 Hradec Králové | 41:50 | + 7:21 | 7642 | |
13. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:51 | + 7:22 | 7637 | |
14. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | + 7:28 | 7611 | |
15. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:24 | + 7:55 | 7492 | |
16. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | SK Žabovřesky Brno | 42:38 | + 8:09 | 7430 | |
17. | Jakobová Adélka | UOL9052 | SK UP Olomouc | 43:17 | + 8:48 | 7258 | |
18. | Szeliga Małgorzata | STB9399 | TJ Stadion Nový Bor | 43:27 | + 8:58 | 7214 | |
19. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 44:26 | + 9:57 | 6955 | |
20. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 44:56 | + 10:27 | 6823 | |
21. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 46:07 | + 11:38 | 6510 | |
22. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 46:37 | + 12:08 | 6378 | |
23. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | 47:03 | + 12:34 | ||
24. | Kubicka Zuzanna | 25P9351 | PUKS Młode Orły | 47:34 | + 13:05 | ||
25. | Zebrowska Barbara | 28P9550 | UNTS Warszawa | 48:21 | + 13:52 | ||
26. | Procházková Marie | KAM9554 | SK Kamenice | 49:09 | + 14:40 | 5708 | |
27. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | SK Žabovřesky Brno | 49:22 | + 14:53 | 5651 | |
28. | Novotná Barbora | SHK8658 | TJ Slavia Hradec Králové | 49:24 | + 14:55 | 5642 | |
29. | Čepová Daniela | PHK8951 | OK 99 Hradec Králové | 51:25 | + 16:56 | 5110 | |
30. | Dragowska Maria | TUR9555 | OOB TJ Turnov | 51:45 | + 17:16 | 5021 | |
31. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 53:53 | + 19:24 | 4458 | |
32. | Krejčíková Marie | TZL9252 | SKOB Zlín | 55:39 | + 21:10 | 3991 | |
33. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 56:28 | + 21:59 | 3775 | |
34. | Bořánková Karolína | KAM9550 | SK Kamenice | 57:08 | + 22:39 | 3599 | |
35. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:46 | + 24:17 | 3168 | |
36. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 62:05 | + 27:36 | 2291 | |
37. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 66:29 | + 32:00 | 1129 | |
38. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 70:36 | + 36:07 | 41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 18:04 | ||
2. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 21:33 | + 3:29 | |
3. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 24:03 | + 5:59 | |
4. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | OOB TJ Spartak Adamov | 24:53 | + 6:49 | |
5. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | KOS TJ Tesla Brno | 25:29 | + 7:25 | |
6. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:59 | + 9:55 | |
7. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:01 | + 13:57 | |
8. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:49 | + 14:45 | |
9. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 33:08 | + 15:04 | |
10. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 33:31 | + 15:27 | |
11. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:40 | + 15:36 | |
12. | Kučera Teodor | DOR0800 | OK Dobříš | 39:14 | + 21:10 | |
13. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:15 | + 21:11 | |
14. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:02 | + 29:58 | |
15. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:31 | + 41:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 17:44 | ||
2. | Antonowicz Jan | 28P0600 | UNTS Warszawa | 18:15 | + 0:31 | |
3. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 18:54 | + 1:10 | |
4. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 19:19 | + 1:35 | |
5. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 20:06 | + 2:22 | |
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | TJ Slavia Hradec Králové | 20:08 | + 2:24 | |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 20:47 | + 3:03 | |
8. | Pulda Eryk | 19P0500 | Tukan Iwiny | 21:22 | + 3:38 | |
9. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 21:24 | + 3:40 | |
10. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:01 | + 4:17 | |
11. | Otruba František | PLU0501 | TJ Sokol Plumlov | 22:03 | + 4:19 | |
12. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 22:54 | + 5:10 | |
13. | Hudos Václav | RIC0503 | OB Říčany | 23:29 | + 5:45 | |
14. | Janků Štěpán | SJC0501 | TJ Sportcentrum Jičín | 23:34 | + 5:50 | |
15. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 25:04 | + 7:20 | |
16. | Černík Adam | SHK0404 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:28 | + 7:44 | |
17. | Rak Tomáš | SHK0400 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:23 | + 8:39 | |
18. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:41 | + 9:57 | |
19. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 27:45 | + 10:01 | |
20. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:20 | + 10:36 | |
21. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 29:17 | + 11:33 | |
22. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 29:36 | + 11:52 | |
23. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 31:06 | + 13:22 | |
24. | Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | 31:39 | + 13:55 | |
25. | Polášek Vít | KSU0402 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:11 | + 14:27 | |
26. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | OK Dobříš | 32:28 | + 14:44 | |
27. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | SK Netopýr Zákupy | 33:03 | + 15:19 | |
28. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 34:16 | + 16:32 | |
29. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:39 | + 16:55 | |
30. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 34:47 | + 17:03 | |
31. | Vitvar Radim | SJC0404 | TJ Sportcentrum Jičín | 36:14 | + 18:30 | |
32. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 40:21 | + 22:37 | |
33. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:09 | + 28:25 | |
34. | Hronza Štěpán | DOR0501 | OK Dobříš | 48:18 | + 30:34 | |
35. | Španěl Vojtěch | DOR0407 | OK Dobříš | 49:23 | + 31:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 15:56 | ||
2. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 17:28 | + 1:32 | |
3. | Pachnik Stanisław | STB0303 | TJ Stadion Nový Bor | 19:27 | + 3:31 | |
4. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 20:25 | + 4:29 | |
5. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:01 | + 5:05 | |
6. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:23 | + 5:27 | |
7. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:24 | + 5:28 | |
8. | Sędłak Michał | 23P0300 | OK!Sport | 21:33 | + 5:37 | |
9. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:40 | + 6:44 | |
10. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 23:13 | + 7:17 | |
11. | Michalak Hubert | DOB0201 | KOB Dobruška | 23:19 | + 7:23 | |
12. | Stryk Štěpán | KSU0306 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:41 | + 7:45 | |
13. | Vávra Jakub | HOR0202 | TJ Jiskra Hořice | 25:03 | + 9:07 | |
14. | Tichý Lubomír | SHK0303 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:26 | + 9:30 | |
15. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 26:13 | + 10:17 | |
16. | Hronza Jakub | DOR0300 | OK Dobříš | 26:35 | + 10:39 | |
17. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 33:10 | + 17:14 | |
18. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 34:33 | + 18:37 | |
19. | Biolik Emil | 46P0300 | wawa bno | 45:21 | + 29:25 | |
20. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 60:56 | + 45:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 22:22 | ||
2. | Nigrin Matouš | DOR0303 | OK Dobříš | 24:43 | + 2:21 | |
3. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:08 | + 3:46 | |
4. | Socha Ondřej | BOR0302 | OK Jiskra Nový Bor | 28:23 | + 6:01 | |
5. | Fencl Jáchym | LPU0301 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:48 | + 9:26 | |
6. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 35:23 | + 13:01 | |
7. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 38:09 | + 15:47 | |
8. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:46 | + 16:24 | |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 42:46 | + 20:24 | |
10. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:53 | + 20:31 | |
11. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:27 | + 21:05 | |
12. | Suk Jakub | LTU0201 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:14 | + 21:52 | |
13. | Hanák Dominik | LTU0200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:35 | + 22:13 | |
14. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 46:35 | + 24:13 | |
15. | Švestka Jakub | Neregistrovaný | 47:27 | + 25:05 | ||
16. | Zima Milan | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:42 | + 29:20 | |
17. | Makovský Vojtěch | SHK0301 | TJ Slavia Hradec Králové | 63:19 | + 40:57 | |
18. | Kyslík Jiří | BOR0801 | OK Jiskra Nový Bor | 65:18 | + 42:56 | |
19. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | USK Praha | 71:21 | + 48:59 | |
20. | Forsterevicz Matouš | DOR0302 | OK Dobříš | 74:22 | + 52:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | KOB ZPV Prostějov | 21:06 | ||
2. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:22 | + 0:16 | |
3. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 22:51 | + 1:45 | |
4. | Krzysztyński Michał | 41P0000 | WKS Wawel Kraków | 22:59 | + 1:53 | |
5. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 24:36 | + 3:30 | |
6. | Bořánek Michal | STE0007 | SK SKI-OB Šternberk | 24:57 | + 3:51 | |
7. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 25:12 | + 4:06 | |
8. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:43 | + 4:37 | |
9. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 26:39 | + 5:33 | |
10. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 28:04 | + 6:58 | |
11. | Panovec Kryštof | OTK0001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 28:38 | + 7:32 | |
12. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 28:39 | + 7:33 | |
13. | Kubát Tomáš | VRL0001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:40 | + 7:34 | |
14. | Zentrich Dušan | OTK0002 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 28:48 | + 7:42 | |
15. | Pierzchala Michal | 28P0101 | UNTS Warszawa | 29:01 | + 7:55 | |
16. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 29:35 | + 8:29 | |
17. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:45 | + 8:39 | |
18. | Garstka Kamil | DOB0001 | KOB Dobruška | 32:23 | + 11:17 | |
19. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 34:55 | + 13:49 | |
20. | Kijak Jakub | 41P0001 | WKS Wawel Kraków | 36:32 | + 15:26 | |
20. | Javůrek Emil | VSP0100 | USK Praha | 36:32 | + 15:26 | |
22. | Dědek Matěj | TAP0001 | KOB TRETRA Praha | 37:28 | + 16:22 | |
23. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | TJ Sportcentrum Jičín | 38:24 | + 17:18 | |
24. | Karásek Matěj | SJC0001 | TJ Sportcentrum Jičín | 40:36 | + 19:30 | |
25. | Koudelka Tomáš | SJH0003 | SJH Jindřichův Hradec | 43:02 | + 21:56 | |
26. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | TJ Sportcentrum Jičín | 43:19 | + 22:13 | |
27. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | KOS TJ Tesla Brno | 43:24 | + 22:18 | |
28. | Tichý Radomír | SHK0000 | TJ Slavia Hradec Králové | 44:30 | + 23:24 | |
29. | Porkert Jan | SHK0100 | TJ Slavia Hradec Králové | 49:28 | + 28:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:00 | ||
2. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 35:44 | + 10:44 | |
3. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:41 | + 16:41 | |
4. | Burket Vojtěch | JIL0105 | OK Jilemnice | 44:00 | + 19:00 | |
5. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:55 | + 20:55 | |
6. | Dragowski Paweł | 23P0100 | OK!Sport | 81:01 | + 56:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 26:05 | ||
2. | Starý Ondra | VRL9802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:31 | + 0:26 | |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 28:57 | + 2:52 | |
4. | Šiška Petr | TZL9801 | SKOB Zlín | 29:10 | + 3:05 | |
5. | Biederman Marcin | 41P9801 | WKS Wawel Kraków | 29:52 | + 3:47 | |
6. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | SK Kamenice | 33:09 | + 7:04 | |
7. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 34:09 | + 8:04 | |
8. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:12 | + 9:07 | |
9. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:42 | + 9:37 | |
10. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:09 | + 10:04 | |
11. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 37:22 | + 11:17 | |
12. | Horčička Vít | UOL9919 | SK UP Olomouc | 37:28 | + 11:23 | |
13. | Kašpar Petr | SSU9911 | SK Severka Šumperk | 37:37 | + 11:32 | |
14. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | UKS Sparta Czyżowice | 37:41 | + 11:36 | |
15. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:44 | + 12:39 | |
16. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:53 | + 13:48 | |
17. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 40:40 | + 14:35 | |
18. | Sláma Dušan | ASU9843 | Magnus Orienteering | 41:08 | + 15:03 | |
19. | Mossakowski Wojciech | 28P0000 | UNTS Warszawa | 42:44 | + 16:39 | |
20. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 43:56 | + 17:51 | |
21. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 44:01 | + 17:56 | |
22. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:06 | + 18:01 | |
23. | Topór Michał | 41P9800 | WKS Wawel Kraków | 46:48 | + 20:43 | |
24. | Novák Aleš | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 48:00 | + 21:55 | |
25. | Doležal Vít | SJC9802 | TJ Sportcentrum Jičín | 48:12 | + 22:07 | |
26. | Burket Tomáš | JIL9805 | OK Jilemnice | 49:19 | + 23:14 | |
27. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 51:30 | + 25:25 | |
28. | Hůlek Matěj | PHK9904 | OK 99 Hradec Králové | 52:21 | + 26:16 | |
29. | Beneš Miroslav | KON9915 | KOB Konice | 55:02 | + 28:57 | |
30. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 55:18 | + 29:13 | |
31. | Hajný Vojtěch | JIL9902 | OK Jilemnice | 55:41 | + 29:36 | |
32. | Starčuk Zenon | TBM9905 | KOS TJ Tesla Brno | 55:58 | + 29:53 | |
33. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 57:04 | + 30:59 | |
34. | Niezgodka Piotr | DOB9900 | KOB Dobruška | 63:26 | + 37:21 | |
35. | Macko Lukáš | SJC9901 | TJ Sportcentrum Jičín | 63:39 | + 37:34 | |
36. | Hubáček Filip | CEL9800 | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 64:34 | + 38:29 | |
37. | Hudec Antonín | PGP9805 | SK Praga | 79:35 | + 53:30 | |
38. | Wisniewski Janek | 23P9900 | OK!Sport | 87:31 | + 61:26 | |
39. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 103:57 | + 77:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 25:19 | ||
2. | Picek Štěpán | TJN9601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:43 | + 1:24 | |
3. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 27:40 | + 2:21 | |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 29:18 | + 3:59 | |
5. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:40 | + 4:21 | |
6. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 29:47 | + 4:28 | |
7. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 30:31 | + 5:12 | |
8. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 30:36 | + 5:17 | |
9. | Zlámal David | SJC9603 | TJ Sportcentrum Jičín | 32:38 | + 7:19 | |
10. | Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | 33:53 | + 8:34 | |
11. | Kaczocha Przemyslaw | DOB9600 | KOB Dobruška | 35:06 | + 9:47 | |
12. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 36:43 | + 11:24 | |
13. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 41:24 | + 16:05 | |
14. | Růžička Adam | PHK9704 | OK 99 Hradec Králové | 43:42 | + 18:23 | |
15. | Ježdík Václav | ZAM9605 | OB T.J. Sokol Žamberk | 59:53 | + 34:34 | |
16. | Dušek Martin | ZAM9602 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:21 | + 36:02 | |
17. | Moravec Jakub | KAM9702 | SK Kamenice | 65:48 | + 40:29 | |
18. | Šubrt Jan | JIL9701 | OK Jilemnice | 104:24 | + 79:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nečas Jiří | TZL9101 | SKOB Zlín | 30:37 | 8799 | ||
2. | Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | 33:00 | + 2:23 | 8225 | |
3. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 37:03 | + 6:26 | 7248 | |
4. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 37:46 | + 7:09 | 7075 | |
5. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 37:58 | + 7:21 | 7027 | |
6. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 38:53 | + 8:16 | 6806 | |
7. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 38:57 | + 8:20 | 6790 | |
8. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 39:02 | + 8:25 | 6770 | |
9. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 39:17 | + 8:40 | 6710 | |
10. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:58 | + 9:21 | 6545 | |
11. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 40:09 | + 9:32 | 6501 | |
12. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 40:15 | + 9:38 | 6476 | |
13. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | KOB Směr Kroměříž | 40:55 | + 10:18 | 6316 | |
14. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:46 | + 11:09 | 6111 | |
15. | Sklenář Martin | SBR9501 | SKOB Bruntál | 41:59 | + 11:22 | 6059 | |
16. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 42:19 | + 11:42 | 5978 | |
17. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 42:24 | + 11:47 | 5958 | |
18. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 42:38 | + 12:01 | 5902 | |
19. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 42:45 | + 12:08 | 5874 | |
20. | Kobr Tomáš | VLI8901 | Slavia Liberec orienteering | 43:00 | + 12:23 | 5813 | |
21. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 43:07 | + 12:30 | 5785 | |
22. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Žabovřesky Brno | 43:21 | + 12:44 | 5729 | |
23. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 43:27 | + 12:50 | 5705 | |
24. | Semík Vojtěch | KAM9100 | SK Kamenice | 43:33 | + 12:56 | 5681 | |
25. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 43:44 | + 13:07 | 5637 | |
26. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:59 | + 13:22 | 5576 | |
27. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 44:50 | + 14:13 | 5371 | |
28. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:09 | + 14:32 | 5295 | |
29. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:25 | + 14:48 | 5231 | |
30. | Kasal Vít | ZBM7540 | SK Žabovřesky Brno | 45:35 | + 14:58 | 5191 | |
31. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 46:00 | + 15:23 | 5090 | |
32. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:15 | + 15:38 | 5030 | |
33. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 47:02 | + 16:25 | 4841 | |
34. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 47:08 | + 16:31 | 4817 | |
35. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 48:05 | + 17:28 | 4588 | |
36. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 48:29 | + 17:52 | 4491 | |
37. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:37 | + 18:00 | 4459 | |
38. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:00 | + 18:23 | 4367 | |
39. | Pachnik Wojciech | STB9101 | TJ Stadion Nový Bor | 49:01 | + 18:24 | 4363 | |
40. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 49:13 | + 18:36 | 4315 | |
41. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 49:41 | + 19:04 | 4202 | |
42. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 50:19 | + 19:42 | 4049 | |
43. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport | 50:57 | + 20:20 | ||
44. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 51:06 | + 20:29 | 3860 | |
45. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 51:19 | + 20:42 | 3808 | |
46. | Fukátko Petr | LPU8503 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:45 | + 21:08 | 3704 | |
47. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | VSK Mendelu Brno | 53:28 | + 22:51 | 3290 | |
48. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:03 | + 23:26 | 3149 | |
49. | Píro Matěj | TTR8802 | OOB Třebíč | 56:02 | + 25:25 | 2671 | |
50. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 56:23 | + 25:46 | 2587 | |
51. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 57:36 | + 26:59 | 2293 | |
52. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 57:54 | + 27:17 | 2221 | |
53. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 59:07 | + 28:30 | 1928 | |
54. | Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | 64:38 | + 34:01 | 597 | |
55. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:35 | + 42:58 | 0 | |
56. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 80:57 | + 50:20 | 0 | |
57. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 107:36 | + 76:59 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | OK Jihlava | 38:24 | 6394 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 38:34 | + 0:10 | 6367 | |
3. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 40:36 | + 2:12 | 6042 | |
4. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:52 | + 2:28 | 5999 | |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:52 | + 3:28 | 5840 | |
6. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 42:40 | + 4:16 | 5712 | |
7. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:09 | + 4:45 | 5634 | |
8. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:12 | + 5:48 | 5466 | |
9. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 44:50 | + 6:26 | 5365 | |
10. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:52 | + 7:28 | 5200 | |
11. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | SK Žabovřesky Brno | 45:59 | + 7:35 | 5181 | |
12. | Klomínský Václav | KPY8700 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:03 | + 7:39 | 5170 | |
13. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 46:27 | + 8:03 | ||
14. | Záveský Marek | CET9001 | TJ Loko Česká Třebová | 46:41 | + 8:17 | 5069 | |
15. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:23 | + 8:59 | 4957 | |
16. | Krtička Jan | KON7931 | KOB Konice | 48:40 | + 10:16 | 4752 | |
17. | Vašíček Michal | ABM8908 | KOB Moira Brno | 49:15 | + 10:51 | 4659 | |
18. | Sedlák Radek | SRK7503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:51 | + 11:27 | 4563 | |
19. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:57 | + 11:33 | 4547 | |
20. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:39 | + 14:15 | 4115 | |
21. | Madej Michal | BFM8301 | SKOB Frýdek - Místek | 54:16 | + 15:52 | ||
22. | Chmelař Martin | ASU9505 | Magnus Orienteering | 54:39 | + 16:15 | 3795 | |
23. | Přikryl Jan | SSU8945 | SK Severka Šumperk | 55:43 | + 17:19 | 3624 | |
24. | Mutina Jiří | BFM9101 | SKOB Frýdek - Místek | 56:02 | + 17:38 | 3574 | |
25. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:26 | + 18:02 | 3510 | |
26. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:57 | + 18:33 | 3427 | |
27. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | 63:56 | + 25:32 | 2310 | |
28. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:41 | + 29:17 | 1710 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 31:00 | 5807 | ||
2. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 32:28 | + 1:28 | 5557 | |
3. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 34:17 | + 3:17 | 5249 | |
4. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ Sokol Plumlov | 34:55 | + 3:55 | 5141 | |
5. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 36:50 | + 5:50 | 4815 | |
6. | Bernášek Jiří | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 38:04 | + 7:04 | 4606 | |
7. | Procházka Zdenek | TEH7800 | Sokol Tehov | 38:57 | + 7:57 | 4456 | |
8. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 39:03 | + 8:03 | 4439 | |
9. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 39:58 | + 8:58 | 4283 | |
10. | Jedlička Lukáš | SHK8100 | TJ Slavia Hradec Králové | 42:12 | + 11:12 | 3903 | |
11. | Mutina Václav | BFM9301 | SKOB Frýdek - Místek | 42:33 | + 11:33 | 3844 | |
12. | Trávníček Jan | UOL7501 | SK UP Olomouc | 43:49 | + 12:49 | 3628 | |
13. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:12 | + 13:12 | 3563 | |
14. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB TJ Spartak Adamov | 45:45 | + 14:45 | 3300 | |
15. | Skyva Petr | STE9307 | SK SKI-OB Šternberk | 46:36 | + 15:36 | 3155 | |
16. | Souček Tomáš | PHK8202 | OK 99 Hradec Králové | 47:53 | + 16:53 | 2937 | |
16. | Tichý Martin | TJH6401 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 47:53 | + 16:53 | 2937 | |
18. | Musil Marek | CHT8801 | OOB SK Chrast | 48:47 | + 17:47 | 2784 | |
19. | Bubela Tomáš | KVS8100 | SKOB Kobra Vsetín | 49:34 | + 18:34 | 2651 | |
20. | Trýzna Aleš | DKP9100 | Oddíl OB Kotlářka | 49:40 | + 18:40 | 2634 | |
21. | Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | 53:32 | + 22:32 | 1977 | |
22. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 54:42 | + 23:42 | 1779 | |
23. | Pietraszek Martin | OOP8100 | TJ Opava | 63:04 | + 32:04 | 357 | |
24. | Kopic Jiří | JHB9107 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:56 | + 43:56 | 0 | |
25. | Magrini Nicola | SBR8700 | SKOB Bruntál | 77:13 | + 46:13 | ||
26. | Chloupek Tomáš | VBM8404 | VSK Mendelu Brno | 80:55 | + 49:55 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 39:29 | ||
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:33 | + 2:04 | |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 43:16 | + 3:47 | |
4. | Toužil Karel | SHK7602 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:34 | + 4:05 | |
5. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 45:13 | + 5:44 | |
6. | Slovák Miroslav | SHK7704 | TJ Slavia Hradec Králové | 49:30 | + 10:01 | |
7. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:01 | + 12:32 | |
8. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | TJ Slavia Hradec Králové | 54:40 | + 15:11 | |
9. | Milán Radek | 9TC7800 | nereg. - Milánovi | 54:56 | + 15:27 | |
10. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:30 | + 16:01 | |
11. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 55:52 | + 16:23 | |
12. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 57:30 | + 18:01 | |
13. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 58:45 | + 19:16 | |
14. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 62:30 | + 23:01 | |
15. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:04 | + 27:35 | |
16. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 69:27 | + 29:58 | |
17. | Čížek Petr | ADA7101 | OOB TJ Spartak Adamov | 79:37 | + 40:08 | |
18. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 84:12 | + 44:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | SK Karlovice | 43:15 | ||
2. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 46:57 | + 3:42 | |
3. | Hlaváč David | JIL7501 | OK Jilemnice | 49:43 | + 6:28 | |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:54 | + 7:39 | |
5. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 56:45 | + 13:30 | |
6. | Šimek Martin | KSU7227 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:39 | + 26:24 | |
7. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:16 | + 30:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 38:13 | ||
2. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 39:03 | + 0:50 | |
3. | Valík Luděk | AOP7101 | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:30 | + 2:17 | |
4. | Sędłak Krystian | 23P1400 | OK!Sport | 43:08 | + 4:55 | |
5. | Zentrich David | OTK7101 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:48 | + 8:35 | |
6. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 51:01 | + 12:48 | |
7. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 51:18 | + 13:05 | |
8. | Müller Libor | OTK7201 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 52:32 | + 14:19 | |
9. | Urbanec Vít | EZL7010 | PEV Zlín | 54:20 | + 16:07 | |
10. | Smolka Martin | STE7100 | SK SKI-OB Šternberk | 56:57 | + 18:44 | |
11. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SK Severka Šumperk | 57:08 | + 18:55 | |
12. | Biederman Paweł | 41P6400 | WKS Wawel Kraków | 59:28 | + 21:15 | |
13. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 66:58 | + 28:45 | |
14. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 72:43 | + 34:30 | |
15. | Marksteiner Martin | 33A0000 | WAT-Wien | 75:15 | + 37:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB TJ Spartak Adamov | 36:12 | ||
2. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 42:16 | + 6:04 | |
3. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | SK Netopýr Zákupy | 50:22 | + 14:10 | |
4. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 55:38 | + 19:26 | |
5. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | USK Praha | 68:51 | + 32:39 | |
6. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | 70:32 | + 34:20 | |
7. | Lorenc Václav | DOR7200 | OK Dobříš | 70:41 | + 34:29 | |
8. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | TJ Sportcentrum Jičín | 71:22 | + 35:10 | |
9. | Pelánek Libor | TBM7409 | KOS TJ Tesla Brno | 74:02 | + 37:50 | |
10. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 74:04 | + 37:52 | |
11. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:55 | + 38:43 | |
12. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:35 | + 39:23 | |
13. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 75:56 | + 39:44 | |
14. | Nigrin Radek | DOR7202 | OK Dobříš | 82:04 | + 45:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 34:11 | ||
2. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 37:51 | + 3:40 | |
3. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 39:53 | + 5:42 | |
4. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 40:43 | + 6:32 | |
5. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 44:14 | + 10:03 | |
6. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:51 | + 10:40 | |
7. | Odehnal Roman | ABM6909 | KOB Moira Brno | 45:09 | + 10:58 | |
8. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 46:03 | + 11:52 | |
9. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:12 | + 12:01 | |
10. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 49:24 | + 15:13 | |
11. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB Moira Brno | 51:38 | + 17:27 | |
12. | Václavek Jiří | STE5701 | SK SKI-OB Šternberk | 53:22 | + 19:11 | |
13. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 54:41 | + 20:30 | |
14. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 61:28 | + 27:17 | |
15. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:22 | + 44:11 | |
16. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:31 | + 44:20 | |
17. | Sombota Jiří | LTU5901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:08 | + 48:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | UNTS Warszawa | 39:54 | ||
2. | Dragowski Marek | 23P6500 | OK!Sport | 40:45 | + 0:51 | |
3. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 42:35 | + 2:41 | |
4. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:05 | + 3:11 | |
5. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:17 | + 10:23 | |
6. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:49 | + 12:55 | |
7. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:56 | + 13:02 | |
8. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 53:46 | + 13:52 | |
9. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | OK!Sport | 56:12 | + 16:18 | |
10. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:38 | + 20:44 | |
11. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | OK!Sport | 61:46 | + 21:52 | |
12. | Starčuk Zenon | TBM6202 | KOS TJ Tesla Brno | 77:32 | + 37:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 37:03 | ||
2. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 37:51 | + 0:48 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 38:08 | + 1:05 | |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 40:44 | + 3:41 | |
5. | Lužný Ladislav | HAV6000 | SKOB Baník Havířov | 40:55 | + 3:52 | |
6. | Láznička Robert | TZL6309 | SKOB Zlín | 42:09 | + 5:06 | |
7. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:49 | + 5:46 | |
8. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 43:07 | + 6:04 | |
9. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 43:35 | + 6:32 | |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 44:55 | + 7:52 | |
11. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:50 | + 9:47 | |
12. | Sochor Tomáš | HAV6301 | SKOB Baník Havířov | 46:53 | + 9:50 | |
13. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 47:32 | + 10:29 | |
14. | Mossakowski Przemek | 28P0001 | UNTS Warszawa | 48:13 | + 11:10 | |
15. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 53:41 | + 16:38 | |
16. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 54:44 | + 17:41 | |
17. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 59:18 | + 22:15 | |
18. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:47 | + 28:44 | |
19. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:25 | + 29:22 | |
20. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 69:15 | + 32:12 | |
21. | Bačo Lubomír | SOP6201 | OOB TJ Slezan Opava | 76:11 | + 39:08 | |
22. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | SK Žabovřesky Brno | 85:22 | + 48:19 | |
23. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 98:15 | + 61:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 35:21 | ||
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:22 | + 2:01 | |
3. | Paloncý Pavel | KSU6349 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:09 | + 3:48 | |
4. | Novotný Pavel | SHK6104 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:27 | + 5:06 | |
5. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 41:09 | + 5:48 | |
6. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 41:34 | + 6:13 | |
7. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 41:38 | + 6:17 | |
8. | Nykodým Petr | TBM6307 | KOS TJ Tesla Brno | 42:37 | + 7:16 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 47:09 | + 11:48 | |
10. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 49:56 | + 14:35 | |
11. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:08 | + 14:47 | |
12. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 56:23 | + 21:02 | |
13. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:45 | + 21:24 | |
14. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 57:03 | + 21:42 | |
15. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 59:19 | + 23:58 | |
16. | Greguš Miloš | LBM6212 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:45 | + 36:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 28:36 | ||
2. | Mamis Girts | 19L5500 | LTTC | 31:56 | + 3:20 | |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 32:55 | + 4:19 | |
4. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | OOB SK Chrast | 33:07 | + 4:31 | |
5. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport | 33:25 | + 4:49 | |
6. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 33:53 | + 5:17 | |
7. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 35:03 | + 6:27 | |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | SKOB Baník Havířov | 35:25 | + 6:49 | |
9. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 36:45 | + 8:09 | |
10. | Beneš Josef | SJC5801 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:17 | + 8:41 | |
11. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 38:21 | + 9:45 | |
12. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:18 | + 10:42 | |
13. | Kostka Evžen | AOP5701 | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:32 | + 14:56 | |
14. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:47 | + 16:11 | |
15. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:02 | + 26:26 | |
16. | Tomášek Pavel | OTK5800 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 67:20 | + 38:44 | |
17. | Vlček Josef | TYN5602 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:09 | + 42:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 32:46 | ||
2. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 44:29 | + 11:43 | |
3. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | SKOB Kobra Vsetín | 45:59 | + 13:13 | |
4. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 47:10 | + 14:24 | |
5. | Šebela Bedřich | KVS5801 | SKOB Kobra Vsetín | 47:26 | + 14:40 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:45 | + 19:59 | |
7. | Filip Aleš | SHK5501 | TJ Slavia Hradec Králové | 55:07 | + 22:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 29:04 | ||
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 31:41 | + 2:37 | |
3. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 34:19 | + 5:15 | |
4. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:17 | + 6:13 | |
5. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 38:10 | + 9:06 | |
6. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:45 | + 9:41 | |
7. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 39:00 | + 9:56 | |
8. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:24 | + 11:20 | |
9. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:41 | + 11:37 | |
10. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 41:12 | + 12:08 | |
11. | Pospíšil Karel | KAR5001 | SK Karlovice | 42:06 | + 13:02 | |
12. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 46:01 | + 16:57 | |
13. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 49:16 | + 20:12 | |
14. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 50:06 | + 21:02 | |
15. | Liberský Mirko | MKP5100 | SK Meteor Kačerov Praha | 55:02 | + 25:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 34:05 | ||
2. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:33 | + 1:28 | |
3. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 37:28 | + 3:23 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 38:22 | + 4:17 | |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:27 | + 5:22 | |
6. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:24 | + 6:19 | |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 42:53 | + 8:48 | |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 43:23 | + 9:18 | |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | SK SKI-OB Šternberk | 43:26 | + 9:21 | |
10. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 43:43 | + 9:38 | |
11. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:55 | + 9:50 | |
12. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:49 | + 11:44 | |
13. | Kmieciński Józef | 25P30016 | PUKS Młode Orły | 53:27 | + 19:22 | |
14. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:00 | + 22:55 | |
15. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:41 | + 26:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 38:44 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 39:15 | + 0:31 | |
3. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:14 | + 2:30 | |
4. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:38 | + 12:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nýdrle Petr | BOR0502 | OK Jiskra Nový Bor | 25:19 | ||
2. | Hanzl Patrik | Neregistrovaný | 26:32 | + 1:13 | ||
3. | Chrástová Barbora | STH2050 | SK Studenec | 28:24 | + 3:05 | |
4. | Žáková Anna | LPU09 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:15 | + 3:56 | |
5. | Fikar Šimon | Neregistrovaný | 30:12 | + 4:53 | ||
6. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 30:24 | + 5:05 | |
7. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:54 | + 6:35 | |
8. | Paloncý Jan | KSU0808 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:52 | + 8:33 | |
9. | Novotný Mojmír | Neregistrovaný | 34:14 | + 8:55 | ||
10. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 34:59 | + 9:40 | |
11. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:21 | + 10:02 | |
12. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:25 | + 10:06 | |
13. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 37:42 | + 12:23 | |
14. | Pochop Petr | STH0701 | SK Studenec | 37:44 | + 12:25 | |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 40:00 | + 14:41 | |
16. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 40:11 | + 14:52 | |
17. | Urbanec Bruno | EZL | PEV Zlín | 40:52 | + 15:33 | |
18. | Holas Štěpán | AOP0900 | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:04 | + 15:45 | |
19. | Krtičková Ester | KON0750 | KOB Konice | 41:08 | + 15:49 | |
20. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | SK Severka Šumperk | 41:09 | + 15:50 | |
21. | Čečka Matěj | SHK0900 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:11 | + 15:52 | |
22. | Stiborová Blanka | KAR7650 | SK Karlovice | 41:29 | + 16:10 | |
23. | Polášek Filip | KSU2000 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:48 | + 16:29 | |
24. | Voláková Viktorie | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 41:54 | + 16:35 | |
25. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 42:03 | + 16:44 | |
26. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:24 | + 17:05 | |
27. | Forstereviczová Julie | DOR0850 | OK Dobříš | 43:16 | + 17:57 | |
28. | Žák Daniel | LPU04 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:17 | + 17:58 | |
29. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:24 | + 18:05 | |
30. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | OOB TJ Spartak Adamov | 43:26 | + 18:07 | |
31. | Breuer Adam | SHK2020 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:46 | + 18:27 | |
32. | Balcar Jiří | SHK0600 | TJ Slavia Hradec Králové | 43:52 | + 18:33 | |
33. | Milánová Viktorie | 1050 | - | 44:12 | + 18:53 | |
34. | Kyslíková Magdaléna | BOR0650 | OK Jiskra Nový Bor | 45:40 | + 20:21 | |
35. | Tejkalová Aneta | ADA2000 | OOB TJ Spartak Adamov | 45:51 | + 20:32 | |
36. | Paloncý Adéla | KSU0950 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:52 | + 25:33 | |
37. | Hoetzel Sven | Neregistrovaný | 55:50 | + 30:31 | ||
38. | Janatová Violka | DKP0950 | Oddíl OB Kotlářka | 56:06 | + 30:47 | |
39. | Majchrák Jakub | DOR0808 | OK Dobříš | 57:35 | + 32:16 | |
40. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:54 | + 39:35 | |
41. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:37 | + 42:18 | |
42. | Dědková Brigita | Neregistrovaný | 68:43 | + 43:24 | ||
43. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:51 | + 45:32 | |
44. | Křížová Magdaléna | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 72:36 | + 47:17 | |
45. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:26 | + 49:07 | |
46. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:33 | + 49:14 | |
47. | Volkov Maksym | 38S0700 | VZA Žilina | 75:07 | + 49:48 | |
48. | Volkova Maja | 38S0950 | VZA Žilina | 76:04 | + 50:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parfianowicz Piotr | 28P9400 | UNTS Warszawa | 34:53 | |||
2. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 36:23 | + 1:30 | 9342 | |
3. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:49 | + 1:56 | 9235 | |
4. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Brno | 37:41 | + 2:48 | 9019 | |
5. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 37:57 | + 3:04 | 8952 | |
6. | Schuster Marek | AOP9303 | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:22 | + 3:29 | 8849 | |
7. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:28 | + 3:35 | 8824 | |
8. | Hepner David | SHK7601 | TJ Slavia Hradec Králové | 39:13 | + 4:20 | 8637 | |
9. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:22 | + 4:29 | 8600 | |
10. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 39:25 | + 4:32 | 8587 | |
11. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:55 | + 5:02 | 8463 | |
12. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 40:10 | + 5:17 | 8401 | |
12. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 40:10 | + 5:17 | 8401 | |
14. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:12 | + 5:19 | 8393 | |
15. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 40:21 | + 5:28 | 8355 | |
16. | Komanec Václav | SHK8406 | TJ Slavia Hradec Králové | 40:22 | + 5:29 | 8351 | |
17. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:36 | + 5:43 | 8293 | |
18. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 40:39 | + 5:46 | 8281 | |
19. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | KOB Moira Brno | 40:41 | + 5:48 | 8272 | |
20. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:42 | + 5:49 | 8268 | |
21. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 40:59 | + 6:06 | 8198 | |
22. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 41:04 | + 6:11 | 8177 | |
23. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 41:37 | + 6:44 | 8040 | |
24. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 42:21 | + 7:28 | 7857 | |
25. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 42:26 | + 7:33 | 7837 | |
26. | Tomanek Daniel | STE7401 | SK SKI-OB Šternberk | 42:31 | + 7:38 | 7816 | |
27. | Holas Ondřej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 42:39 | + 7:46 | 7783 | |
28. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | KOB Dobruška | 42:54 | + 8:01 | 7721 | |
29. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 43:08 | + 8:15 | 7663 | |
30. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 43:33 | + 8:40 | 7559 | |
31. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 43:34 | + 8:41 | 7555 | |
32. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 44:17 | + 9:24 | 7376 | |
33. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 44:20 | + 9:27 | 7364 | |
34. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 44:28 | + 9:35 | 7331 | |
35. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:51 | + 9:58 | 7235 | |
36. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 45:02 | + 10:09 | 7190 | |
37. | Kettner Lukáš | KAM9403 | SK Kamenice | 45:04 | + 10:11 | 7181 | |
38. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 45:35 | + 10:42 | 7053 | |
39. | Perůtka Jan | LCE8801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:56 | + 11:03 | 6966 | |
40. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:59 | + 11:06 | 6953 | |
41. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 46:15 | + 11:22 | 6887 | |
42. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 46:18 | + 11:25 | 6874 | |
43. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 46:33 | + 11:40 | 6812 | |
44. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 46:51 | + 11:58 | 6738 | |
45. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:05 | + 12:12 | 6679 | |
46. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:30 | + 12:37 | 6576 | |
47. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:41 | + 12:48 | 6530 | |
48. | Holas Tomáš | AOP7802 | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:56 | + 13:03 | 6468 | |
49. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 47:59 | + 13:06 | ||
50. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:12 | + 13:19 | 6402 | |
51. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 48:18 | + 13:25 | 6377 | |
52. | Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | 48:37 | + 13:44 | 6298 | |
53. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 49:09 | + 14:16 | 6165 | |
54. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 49:33 | + 14:40 | 6066 | |
55. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 49:45 | + 14:52 | 6016 | |
56. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:38 | + 15:45 | 5796 | |
57. | Hostaš Petr | TUR9001 | OOB TJ Turnov | 51:18 | + 16:25 | 5630 | |
58. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | 51:24 | + 16:31 | 5605 | |
59. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 53:12 | + 18:19 | 5157 | |
60. | Nejman Stanislav | TUR9500 | OOB TJ Turnov | 53:24 | + 18:31 | 5107 | |
61. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 53:25 | + 18:32 | 5103 | |
62. | Skoupý Jan | STE9411 | SK SKI-OB Šternberk | 53:45 | + 18:52 | 5020 | |
63. | Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | 54:06 | + 19:13 | 4933 | |
64. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 55:43 | + 20:50 | 4531 | |
65. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:22 | + 24:29 | 3622 | |
66. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 60:09 | + 25:16 | 3428 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:40 | ||
2. | Kučerová Vladislava | CHT6460 | OOB SK Chrast | 36:05 | + 1:25 | |
3. | Švestka Jiří | Neregistrovaný | 36:06 | + 1:26 | ||
4. | Socha Tomáš | BOR7312 | OK Jiskra Nový Bor | 36:16 | + 1:36 | |
5. | Tichá Yvona | KSU2050 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:56 | + 3:16 | |
6. | Sochová Petra | BOR7363 | OK Jiskra Nový Bor | 38:15 | + 3:35 | |
7. | Urbanec Hugo | EZL9915 | PEV Zlín | 39:45 | + 5:05 | |
8. | Stará Pavla | BOV | TJ Baník Ostrava OKD | 41:28 | + 6:48 | |
9. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 41:59 | + 7:19 | |
10. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:12 | + 7:32 | |
11. | Poláková Veronika | CHA8150 | OK Chrastava | 42:15 | + 7:35 | |
12. | Urbancová Marcela | EZL9750 | PEV Zlín | 43:34 | + 8:54 | |
13. | Jurčák David | SOP7808 | OOB TJ Slezan Opava | 46:15 | + 11:35 | |
14. | Doušková Vlasta | Neregistrovaný | 47:28 | + 12:48 | ||
15. | Salajka Pavel | LBM5204 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:40 | + 13:00 | |
16. | Hejduková Petra | LBM8252 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 48:08 | + 13:28 | |
17. | Beran Jiří | VSP7102 | USK Praha | 48:24 | + 13:44 | |
18. | Polášková Jana | KSU7171 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:48 | + 15:08 | |
19. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 50:21 | + 15:41 | |
20. | Hejtmánková Ivana | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 50:43 | + 16:03 | |
21. | Švestková Jana | Neregistrovaný | 51:31 | + 16:51 | ||
22. | Doušek Ivo | Neregistrovaný | 51:55 | + 17:15 | ||
23. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:58 | + 17:18 | |
24. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 52:06 | + 17:26 | |
25. | Heclová Jana | KSU7550 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:12 | + 17:32 | |
26. | Stryková Vlasta | KSU7667 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:24 | + 17:44 | |
27. | Procházková Ivana | TEH8451 | Sokol Tehov | 55:35 | + 20:55 | |
28. | Nosek Jan | vsp | VSP USK Praha | 55:37 | + 20:57 | |
29. | Jeřábková Jana | UOL6954 | SK UP Olomouc | 55:45 | + 21:05 | |
30. | Nosková Pavla | VSP | USK Praha | 56:00 | + 21:20 | |
31. | Valtar Luděk | BRU1 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:42 | + 22:02 | |
32. | Linhartová Milena | ZPU | ZPV KOB ZPV Prostějov | 57:00 | + 22:20 | |
33. | Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | 57:08 | + 22:28 | |
34. | Kučerová Bára | DOR7851 | OK Dobříš | 57:09 | + 22:29 | |
35. | Tůmová Jitka | KOB tr | TAP KOB TRETRA Praha | 57:18 | + 22:38 | |
36. | Tučková Silvie | kobtr2 | TAP KOB TRETRA Praha | 57:23 | + 22:43 | |
37. | Arnold Jindřich | HOR4701 | TJ Jiskra Hořice | 62:59 | + 28:19 | |
38. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB Moira Brno | 65:56 | + 31:16 | |
39. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 68:57 | + 34:17 | |
40. | Viková Vendula | STH8951 | SK Studenec | 73:55 | + 39:15 | |
41. | Hulle Jan | CHT6901 | OOB SK Chrast | 74:25 | + 39:45 | |
42. | Smolková Dagmar | STE6451 | SK SKI-OB Šternberk | 77:03 | + 42:23 | |
43. | Kolátor Vojta | HOR | TJ Jiskra Hořice | 89:29 | + 54:49 | |
44. | Sýkorová Eliška | ROU9850 | SKOB Roudnice nad Labem | 108:42 | + 74:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 43:02 | ||
2. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 46:26 | + 3:24 | |
3. | Volkov Alexander | 38S8000 | VZA Žilina | 53:44 | + 10:42 | |
4. | Kašparová Ivana | SSU6951 | SK Severka Šumperk | 59:30 | + 16:28 | |
5. | Vojta Marek | SHK8804 | TJ Slavia Hradec Králové | 68:32 | + 25:30 | |
6. | Hanzl Jaroslav | Neregistrovaný | 72:36 | + 29:34 | ||
7. | Linderová Eliška | 9SC8750 | nereg. - Linderová | 75:41 | + 32:39 | |
8. | Košek Jan | LLI9801 | TJ Loko Liberec | 76:15 | + 33:13 | |
9. | Bulíř Jiří | 6YC7350 | Neregistrovaní | 80:51 | + 37:49 | |
10. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 84:08 | + 41:06 | |
11. | Benroth Miroslav | 5YC8800 | Benroth | 88:16 | + 45:14 | |
12. | Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:56 | + 46:54 | |
13. | Benrothová Irena | 5YC8850 | Benroth | 91:02 | + 48:00 | |
14. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 92:57 | + 49:55 | |
15. | Šubrt Jiří | TEP6100 | Tempo Praha | 93:00 | + 49:58 | |
16. | Hoetzelová Zuzana | Neregistrovaný | 95:04 | + 52:02 | ||
17. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | TJ Zbrojovka Vsetín | 95:25 | + 52:23 | |
18. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 95:50 | + 52:48 | |
19. | Bulířová Blanka | Neregistrovaný | 101:44 | + 58:42 | ||
20. | Kosíková Helena | VSP6550 | USK Praha | 106:21 | + 63:19 | |
21. | Hrbek Pavel | 9SC8700 | nereg. - Linderová | 121:59 | + 78:57 | |
22. | Krejcarová Anežka | BRU9950 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 134:43 | + 91:41 |