Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2016
Místo konání:
Brno-Žebětín - Katolický dům, Křivánkovo nám.35
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Pohádka máje 2015
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Bravená Alexandra - R3, Bravený Adam
JURY:
Zřídkaveselý Libor, Kheil Radim, Ptáček Pavel
Protokol:
Závod proběhl v pořádku, nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
1.76 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 16:09
2. Strýčková Bára ADA0852 OOB Spartak Adamov 17:59 + 1:50
3. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 20:13 + 4:04
4. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 21:31 + 5:22
5. Dánielová Kateřina 23:22 + 7:13
6. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 27:27 + 11:18
7. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 29:40 + 13:31
8. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 32:00 + 15:51
9. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 37:55 + 21:46
D10
1.97 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 16:30
2. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 18:12 + 1:42
3. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 18:46 + 2:16
4. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:02 + 2:32
5. Weignerová Tereza NNN3027 Neregistrovaní (NNN) 20:04 + 3:34
6. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 20:27 + 3:57
7. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 21:06 + 4:36
8. Patermannová Marie TBM0680 KOS TJ Tesla Brno 23:30 + 7:00
9. Taslerová Martina ABM0757 KOB Moira Brno 23:30 + 7:00
10. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 26:26 + 9:56
11. Bružeňáková Mia TBM0652 KOS TJ Tesla Brno 37:31 + 21:01
Bendíková Veronika ABM0656 KOB Moira Brno DISK
MS Dánielová Lenka NNN3023 Neregistrovaní (NNN) 25:37 + 9:07
D12
2.41 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 20:03
2. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 20:15 + 0:12
3. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 20:25 + 0:22
4. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 20:47 + 0:44
5. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 22:52 + 2:49
6. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 23:49 + 3:46
7. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 24:57 + 4:54
8. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 5:45
9. Pánková Klára ZBM0456 SK Žabovřesky Brno 26:02 + 5:59
10. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 30:14 + 10:11
11. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 39:03 + 19:00
12. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 58:31 + 38:28
MS Eliášek Patrik NNN4001 Neregistrovaní (NNN) 59:14 + 39:11
MS Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 61:39 + 41:36
D14
2.86 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 24:30
2. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 26:42 + 2:12
3. Poloučková Hana ABM0350 KOB Moira Brno 28:36 + 4:06
4. Lukšíková Eliška ZBM0256 SK Žabovřesky Brno 30:30 + 6:00
5. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 35:55 + 11:25
6. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 40:13 + 15:43
7. Patermannová Eliška TBM0369 KOS TJ Tesla Brno 46:57 + 22:27
MS Gryc Jan TBM KOS TJ Tesla Brno 22:30 +
MS Zedníková Michaela 58:10 + 33:40
D16
3.62 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 42:25
2. Štefková Klára TBM0059 KOS TJ Tesla Brno 43:55 + 1:30
3. Baštařová Anna ZBM0059 SK Žabovřesky Brno 46:44 + 4:19
4. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 8:41
5. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 61:25 + 19:00
D18
3.87 km, 175 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Hrbáčková Markéta ZBM9959 SK Žabovřesky Brno DISK
D21C
6.42 km, 215 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7492
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:47 7565
2. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 48:21 + 0:34 7477
3. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 48:38 + 0:51 7433
4. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 53:10 + 5:23 6729
5. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 54:55 + 7:08 6457
6. Matulová Iva ADA8451 OOB Spartak Adamov 60:07 + 12:20 5650
7. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 60:41 + 12:54 5562
8. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 75:00 + 27:13 3340
9. Jindřišková Martina ASU8597 Magnus Orienteering 75:15 + 27:28 3301
10. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 76:16 + 28:29 3143
11. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 78:49 + 31:02 2747
12. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:45 + 33:58 2292
13. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 84:05 + 36:18 1929
D21D
3.62 km, 125 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 32:08 0
2. Velešíková Monika NNN3018 Neregistrovaní (NNN) 44:39 + 12:31
3. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 48:07 + 15:59 0
4. Drábková Zuzana NNN Neregistrovaní (NNN) 51:28 + 19:20
5. Katarína Falathová NNN9999 Neregistrovaní (NNN) 52:29 + 20:21
6. Taslerová Tereza ABM0361 KOB Moira Brno 60:06 + 27:58 0
7. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 65:07 + 32:59 0
D35
4.78 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 43:35
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 44:17 + 0:42
3. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 46:44 + 3:09
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 46:50 + 3:15
5. Radová Martina ABM7451 KOB Moira Brno 48:17 + 4:42
6. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 48:22 + 4:47
7. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 50:25 + 6:50
8. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 54:45 + 11:10
9. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 55:32 + 11:57
10. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 56:58 + 13:23
11. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 58:14 + 14:39
12. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 58:32 + 14:57
13. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 59:12 + 15:37
14. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 62:33 + 18:58
15. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 64:14 + 20:39
16. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 67:11 + 23:36
17. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 67:49 + 24:14
18. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 70:45 + 27:10
19. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 74:39 + 31:04
20. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 75:01 + 31:26
21. Němečková Eva UBM7752 MENISKOS Brno 81:47 + 38:12
22. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 92:34 + 48:59
23. Marková Zuzana HER8050 Orientační klub Heršpice 102:24 + 58:49
Chmelíková Gabriela ZBM7653 SK Žabovřesky Brno DISK
Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
3.36 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 45:08
2. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 45:13 + 0:05
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:03 + 3:55
4. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 50:11 + 5:03
5. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 61:06 + 15:58
6. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 66:36 + 21:28
7. Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno 110:21 + 65:13
D55
3.12 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 SK Žabovřesky Brno 32:32
2. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 47:03 + 14:31
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 59:25 + 26:53
4. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 66:36 + 34:04
5. Chromá Eva 76:57 + 44:25
Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Kadlecová Miloslava LBM5457 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H10N
1.76 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 19:00
2. Němeček Adam UBM0702 MENISKOS Brno 19:35 + 0:35
3. Kopecký David ZBM0806 SK Žabovřesky Brno 20:22 + 1:22
4. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 21:20 + 2:20
5. Šnajdr Jakub PTE0700 TJ Sokol Ptení 22:56 + 3:56
6. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:29 + 6:29
7. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 27:41 + 8:41
8. Svirák Samuel 30:31 + 11:31
9. Šicha Matěj ZBM SK Žabovřesky Brno 33:11 + 14:11
10. Skácel Viktor NNN1008 Neregistrovaní (NNN) 36:42 + 17:42
11. Svirák Benjamin 37:20 + 18:20
12. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 41:01 + 22:01
13. Janačík Tadeáš TBM0711 KOS TJ Tesla Brno 42:51 + 23:51
14. Chmelík Robert ZBM0708 SK Žabovřesky Brno 72:51 + 53:51
Marek Richard HER0700 Orientační klub Heršpice DISK
MS Baláč Jan 15:39 +
MS Lička Jakub VBM0503 VSK Mendelu Brno 17:20 +
H10
2.17 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 13:52
2. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 14:01 + 0:09
3. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 14:01 + 0:09
4. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 14:51 + 0:59
5. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 15:06 + 1:14
6. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 15:50 + 1:58
7. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 16:30 + 2:38
8. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 17:48 + 3:56
9. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 18:31 + 4:39
10. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 18:40 + 4:48
11. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 20:14 + 6:22
12. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 20:47 + 6:55
13. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 21:16 + 7:24
14. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 21:44 + 7:52
15. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 21:45 + 7:53
16. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 23:32 + 9:40
17. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 23:40 + 9:48
18. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 25:18 + 11:26
19. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 25:42 + 11:50
20. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 26:36 + 12:44
21. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 26:41 + 12:49
Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno DISK
H12
2.69 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 20:43
2. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Žabovřesky Brno 21:06 + 0:23
3. Rada Štěpán ABM0404 KOB Moira Brno 23:46 + 3:03
4. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 26:54 + 6:11
5. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 28:30 + 7:47
6. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 29:37 + 8:54
7. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 29:52 + 9:09
8. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 32:20 + 11:37
9. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 34:13 + 13:30
10. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 34:18 + 13:35
11. Račanský Matěj TBM0410 KOS TJ Tesla Brno 36:47 + 16:04
12. Račanský Jakub UBM0503 MENISKOS Brno 39:20 + 18:37
13. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 40:32 + 19:49
14. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 56:15 + 35:32
Ševčík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Šíma Dan BBM BETA URSUS Orienteering 61:54 + 41:11
H14
3.12 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 25:06
2. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 26:12 + 1:06
3. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 27:15 + 2:09
4. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 28:10 + 3:04
5. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 30:28 + 5:22
6. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 33:03 + 7:57
7. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 35:15 + 10:09
8. Musil Štěpán TBM0305 KOS TJ Tesla Brno 35:52 + 10:46
9. Račanský Jan UBM0302 MENISKOS Brno 55:06 + 30:00
10. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:38 + 36:32
11. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 63:53 + 38:47
MS Kaiser Atilla Jozef 46:09 + 21:03
H16
4.39 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 42:50
2. Svoboda Martin TBM0105 KOS TJ Tesla Brno 57:27 + 14:37
H18
5.26 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 41:11
2. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 41:21 + 0:10
3. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 41:38 + 0:27
4. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 44:07 + 2:56
5. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 45:20 + 4:09
6. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 49:22 + 8:11
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB Moira Brno 55:27 + 14:16
8. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB Moira Brno 58:42 + 17:31
9. Syrový Lukáš TBM9811 KOS TJ Tesla Brno 76:53 + 35:42
H21C
9.67 km, 355 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 56:50 9097
2. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 64:06 + 7:16 8119
3. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 65:40 + 8:50 7908
4. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 65:51 + 9:01 7883
5. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 67:59 + 11:09 7596
6. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 68:06 + 11:16 7580
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 69:53 + 13:03 7340
8. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 70:20 + 13:30 7280
9. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 72:10 + 15:20 7033
10. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 72:19 + 15:29 7013
11. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 73:00 + 16:10 6921
12. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 75:40 + 18:50 6562
13. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 77:15 + 20:25 6348
14. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 77:58 + 21:08 6252
15. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 80:18 + 23:28 5938
16. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 80:29 + 23:39 5913
17. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 80:48 + 23:58 5870
18. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 84:13 + 27:23 5410
19. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 84:24 + 27:34 5386
20. Mižúr Šimon ASU9443 Magnus Orienteering 84:54 + 28:04 5318
21. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 87:03 + 30:13 5029
22. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 91:57 + 35:07 4369
23. Otrusina Jan ABM9210 KOB Moira Brno 99:08 + 42:18 3402
24. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 101:55 + 45:05 3027
25. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 105:47 + 48:57 2507
26. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 123:44 + 66:54 90
Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Stehlík Miroslav ZBM8208 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
5.90 km, 220 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2589
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 46:29 2834
2. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 49:30 + 3:01 2682
3. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 58:03 + 11:34 2251
4. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 58:58 + 12:29 2204
5. Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN 60:07 + 13:38
6. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 61:18 + 14:49 2087
7. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 62:17 + 15:48 2037
8. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 62:30 + 16:01 2026
9. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 65:42 + 19:13
10. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:23 + 20:54 1780
11. Markovič Lubomír 73C7600 xxx 68:43 + 22:14
12. Pavelec Jan NNN3002 Neregistrovaní (NNN) 69:12 + 22:43
13. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 71:28 + 24:59 1574
14. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 72:07 + 25:38 1541
15. Pokorný Vojtěch 72C7600 Neregistrovaní - Pokorný 72:25 + 25:56
16. Chmelík Petr ZBM7507 SK Žabovřesky Brno 72:47 + 26:18 1508
17. Novotný Petr NNN1002 Neregistrovaní (NNN) 74:30 + 28:01
18. Trávniček Petr ADA8402 OOB Spartak Adamov 75:10 + 28:41 1388
19. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 76:42 + 30:13 1310
20. Karlík Jan NNN3009 Neregistrovaní (NNN) 79:33 + 33:04
21. Zámečník Miroslav VBM83 VSK Mendelu Brno 118:22 + 71:53
Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H35
6.97 km, 260 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 53:44
2. Rada Pavel ABM7401 KOB Moira Brno 53:53 + 0:09
3. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 55:02 + 1:18
4. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 58:53 + 5:09
5. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 59:51 + 6:07
6. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 63:25 + 9:41
7. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 63:38 + 9:54
8. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 64:11 + 10:27
9. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 65:02 + 11:18
10. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 67:12 + 13:28
11. Vaculík Stanislav 73C8000 xxx 67:14 + 13:30
12. Polouček Pavel ABM7100 KOB Moira Brno 69:41 + 15:57
13. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 70:53 + 17:09
14. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 71:53 + 18:09
15. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 72:02 + 18:18
16. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 73:31 + 19:47
17. Baše Tomáš 9BC7400 NNN 73:36 + 19:52
18. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 75:22 + 21:38
19. Kučera Viktor ZBM7608 SK Žabovřesky Brno 76:29 + 22:45
20. Hásek Petr NNN1020 Neregistrovaní (NNN) 76:33 + 22:49
21. Tasler David UBM7105 MENISKOS Brno 76:43 + 22:59
22. Kurečka Robert ABM7210 KOB Moira Brno 77:20 + 23:36
23. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 79:44 + 26:00
24. Hanousek Kamil RBK7102 SK Radioklub Blansko 87:55 + 34:11
25. Skácel Pavel NNN1009 Neregistrovaní (NNN) 90:14 + 36:30
26. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 94:32 + 40:48
27. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 98:04 + 44:20
Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov DISK
Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno DISK
Tomíček Oldřich DISK
Ryšavý Miloš ZBM7607 SK Žabovřesky Brno DISK
H45
5.52 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 52:13
2. Smutný Radek ABM6701 KOB Moira Brno 55:13 + 3:00
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 60:49 + 8:36
4. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 61:31 + 9:18
5. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 61:44 + 9:31
6. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 62:14 + 10:01
7. Svoboda Dalibor 67C7000 LesoBloudi 66:28 + 14:15
8. Kazda Bohumil RBK6201 SK Radioklub Blansko 67:53 + 15:40
9. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 70:56 + 18:43
10. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 71:01 + 18:48
11. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 78:58 + 26:45
12. Pánek Tomáš NNN1013 Neregistrovaní (NNN) 87:59 + 35:46
13. Ruda Miroslav UBM7106 MENISKOS Brno 90:49 + 38:36
Svoboda Petr ABM7124 KOB Moira Brno DISK
Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Jašek Jindřich NNN4002 Neregistrovaní (NNN) 55:16 + 3:03
H55
3.87 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šuler Josef TBM6005 KOS TJ Tesla Brno 40:21
2. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 40:29 + 0:08
3. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 0:22
4. Cigoš Pavel 9CX5600 ČESKÁ 41:50 + 1:29
5. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:20 + 3:59
6. Truhlář Karel ADA5111 OOB Spartak Adamov 46:12 + 5:51
7. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 50:49 + 10:28
8. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 54:00 + 13:39
9. Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov 57:15 + 16:54
10. Fráňa Pavel 65C5900 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 60:52 + 20:31
11. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 72:47 + 32:26
12. Chromý Jiří NNN3024 Neregistrovaní (NNN) 159:53 + 119:32
H65
3.36 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Milan ABM4501 KOB Moira Brno 45:59
2. Šnyrch František ABM4902 KOB Moira Brno 56:53 + 10:54
3. Novotný Jan UBM4401 MENISKOS Brno 122:29 + 76:30
HDR
1.90 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB Start Blansko 16:59
2. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 18:01 + 1:02
3. Venerová Ines RBK0751 SK Radioklub Blansko 18:16 + 1:17
4. Peňázová Charlotta NNN3001 Neregistrovaní (NNN) 18:17 + 1:18
5. Ryšavá Viktorie ZBM SK Žabovřesky Brno 18:27 + 1:28
6. Zimová Kristýna NNN3029 Neregistrovaní (NNN) 21:28 + 4:29
7. Belžíková Nelly NNN3023 Neregistrovaní (NNN) 21:33 + 4:34
8. Weigner Richard NNN3026 Neregistrovaní (NNN) 22:49 + 5:50
9. Mičánková Terezka NNN1017 Neregistrovaní (NNN) 23:05 + 6:06
10. Granátová Markéta NNN3014 Neregistrovaní (NNN) 23:08 + 6:09
11. Holík Ondřej BBM0700 BETA URSUS Orienteering 24:15 + 7:16
12. Bednář Antonín NNN2001 Neregistrovaní (NNN) 25:12 + 8:13
13. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 25:31 + 8:32
14. Dóbi Matěj UBM0703 MENISKOS Brno 25:48 + 8:49
15. Kubíková Kristýna RBK0851 SK Radioklub Blansko 25:57 + 8:58
16. Holíková Kristýna BBM1151 BETA URSUS Orienteering 26:10 + 9:11
17. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 26:11 + 9:12
18. Dvořák Tomáš TBM0906 KOS TJ Tesla Brno 26:31 + 9:32
19. Mičánek Dominik NNN1016 Neregistrovaní (NNN) 26:38 + 9:39
20. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 9:53
21. Šnajdrová Nikol PTE1050 TJ Sokol Ptení 26:56 + 9:57
22. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 26:58 + 9:59
23. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB Start Blansko 27:07 + 10:08
24. Dvořák Jan TBM1105 KOS TJ Tesla Brno 27:40 + 10:41
25. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 27:45 + 10:46
26. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 28:31 + 11:32
27. Černý Šimon UBM MENISKOS Brno 29:04 + 12:05
28. Janečková Veronika NNN3025 Neregistrovaní (NNN) 30:36 + 13:37
29. Navrátil Jakub NNN3024 Neregistrovaní (NNN) 30:43 + 13:44
30. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 31:37 + 14:38
31. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 32:57 + 15:58
32. Hapal Petr 9AX0900 Hapalovi 33:00 + 16:01
33. Hapal Lukáš 9AX1200 Hapalovi 33:02 + 16:03
34. Kopecká Jolanka NNN3008 Neregistrovaní (NNN) 33:15 + 16:16
35. Navrátil Vojtěch NNN3023 Neregistrovaní (NNN) 33:51 + 16:52
36. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:37 + 17:38
37. Růžičková Jana KSU7797 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:44 + 17:45
38. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 35:49 + 18:50
39. Petrová Lucie NNN3020 Neregistrovaní (NNN) 35:54 + 18:55
40. Pokorný Marek 72C1000 Neregistrovaní - Pokorný 36:15 + 19:16
41. Veselá Veronika 37:50 + 20:51
42. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 22:27
43. Skácelová Beáta NNN1007 Neregistrovaní (NNN) 39:36 + 22:37
44. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 39:59 + 23:00
45. Kudová Alenka UBM MENISKOS Brno 40:40 + 23:41
46. Černá Natálka UBM MENISKOS Brno 40:41 + 23:42
47. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 41:04 + 24:05
48. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 41:12 + 24:13
49. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 41:15 + 24:16
50. Kroutilová Eliška ZBM1350 SK Žabovřesky Brno 43:24 + 26:25
51. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 44:35 + 27:36
52. Vlasákovi NNN2005 Neregistrovaní (NNN) 48:04 + 31:05
53. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 48:06 + 31:07
54. Cicvárek Lukáš NNN3013 Neregistrovaní (NNN) 49:50 + 32:51
55. Folprecht Mia NNN1010 Neregistrovaní (NNN) 50:56 + 33:57
56. Pařízek Jakub ZBM0903 SK Žabovřesky Brno 53:41 + 36:42
57. Pařízková Eliška ZBM1150 SK Žabovřesky Brno 53:41 + 36:42
58. Marková Karolína HER1150 Orientační klub Heršpice 55:07 + 38:08
59. Evstafeva Simona NNN1014 Neregistrovaní (NNN) 63:27 + 46:28
60. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 65:24 + 48:25
61. Štěpánková Anežka NNN1015 Neregistrovaní (NNN) 66:04 + 49:05
62. Sychrová Markétka+Hanička NNN1019 Neregistrovaní (NNN) 74:36 + 57:37
63. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 76:23 + 59:24
P
3.23 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Autratová Pavlína TBM9151 KOS TJ Tesla Brno 27:48
2. Šulerová Hana NNN1001 Neregistrovaní (NNN) 27:59 + 0:11
3. Novotný Tomáš NNN3004 Neregistrovaní (NNN) 29:24 + 1:36
4. Ženka Ondřej NNN3007 Neregistrovaní (NNN) 33:48 + 6:00
5. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 34:13 + 6:25
6. Vojna Petr NNN1021 Neregistrovaní (NNN) 34:13 + 6:25
7. Matušková Jana RBK1001 SK Radioklub Blansko 36:09 + 8:21
8. Dadák Michal NNN3021 Neregistrovaní (NNN) 36:12 + 8:24
9. Račanský Martin 6YC7400 Neregistrovaní 36:42 + 8:54
10. Bednářová Anna NNN2002 Neregistrovaní (NNN) 36:46 + 8:58
11. Jirásková Dora NNN1018 Neregistrovaní (NNN) 36:57 + 9:09
12. Hájková Radka 7NC6600 NNNN 37:37 + 9:49
13. Vojnová Řebíčková Michaela NNN1022 Neregistrovaní (NNN) 39:43 + 11:55
14. Vykydal Radek NNN3019 Neregistrovaní (NNN) 40:23 + 12:35
15. Verner Leoš 6BX7600 NOCH Brno 40:41 + 12:53
16. Urban Jaroslav NNN3005 Neregistrovaní (NNN) 42:34 + 14:46
17. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 44:40 + 16:52
18. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 45:10 + 17:22
19. Šmardová Leona UBM8052 MENISKOS Brno 46:33 + 18:45
20. Kurečková Dana ABM7666 KOB Moira Brno 46:51 + 19:03
21. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 47:01 + 19:13
22. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:24 + 19:36
23. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 47:37 + 19:49
24. Jelínková Irena NNN1011 Neregistrovaní (NNN) 47:54 + 20:06
25. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 48:13 + 20:25
26. Bauerová Petra NNN3006 Neregistrovaní (NNN) 48:36 + 20:48
27. Vaculíková Kamila 73C8001 xxx 50:24 + 22:36
28. Bednář Tomáš NNN2003 Neregistrovaní (NNN) 52:11 + 24:23
29. Vítková Kateřina NNN3016 Neregistrovaní (NNN) 52:57 + 25:09
30. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 53:05 + 25:17
31. Palas Šimon NNN3010 Neregistrovaní (NNN) 55:58 + 28:10
32. Hanousková Boučková Daniela ABM7252 KOB Moira Brno 56:27 + 28:39
33. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:59 + 29:11
34. Smolík Václav NNN3017 Neregistrovaní (NNN) 58:09 + 30:21
35. Buřtová Kateřina NNN3012 Neregistrovaní (NNN) 60:50 + 33:02
36. Vlasákovi NNN2004 Neregistrovaní (NNN) 62:52 + 35:04
37. Desová Julie UBM0555 MENISKOS Brno 62:59 + 35:11
38. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 64:06 + 36:18
39. Buráň Zdeněk 64:38 + 36:50
40. Rudová Hana UBM MENISKOS Brno 66:27 + 38:39
41. Uhrovič Blahoslav PTE8448 TJ Sokol Ptení 70:04 + 42:16
42. Michalík Ivan NNN3011 Neregistrovaní (NNN) 71:10 + 43:22
43. Machová Hana NNN3015 Neregistrovaní (NNN) 72:51 + 45:03
44. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:43 + 59:55
Svoboda Tomáš 67C0300 LesoBloudi DISK
Svobodová Hana 67C7100 LesoBloudi DISK