Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 8:15 | ||
2. | Malecková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 8:41 | + 0:26 | |
3. | Miseková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 9:37 | + 1:22 | |
4. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 9:51 | + 1:36 | |
5. | Vondrácková Alzbeta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 10:14 | + 1:59 | |
6. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 10:33 | + 2:18 | |
7. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 10:47 | + 2:32 | |
8. | Bartalosová Ada | PGP1050 | SK Praga | 10:55 | + 2:40 | |
9. | Kudrnácová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 11:33 | + 3:18 | |
10. | Simunková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 11:47 | + 3:32 | |
11. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 11:48 | + 3:33 | |
12. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 11:57 | + 3:42 | |
13. | Hudosová Kristyna | RIC0750 | OB Říčany | 12:39 | + 4:24 | |
14. | Miseková Katerina | KAM0756 | OK Kamenice | 12:48 | + 4:33 | |
15. | Michalská Kristyna | RIC0852 | OB Říčany | 16:48 | + 8:33 | |
16. | Bastová Justyna | DOR0952 | OK Dobříš | 18:07 | + 9:52 | |
17. | Pekná Alzbeta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:34 | + 10:19 | |
18. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 23:15 | + 15:00 | |
19. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:20 | + 35:05 | |
20. | Paierová Jana | DKLXXX1 | KOB Kladno | 54:03 | + 45:48 | |
Zemanová Eliska | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 9:11 | ||
2. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 9:25 | + 0:14 | |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 9:57 | + 0:46 | |
4. | Svecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 9:58 | + 0:47 | |
5. | Motycková Marie | 5RX0550 | NNN | 11:15 | + 2:04 | |
6. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 11:21 | + 2:10 | |
7. | Kohoutová Zdenka | DKL0651 | KOB Kladno | 12:01 | + 2:50 | |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 12:24 | + 3:13 | |
9. | Chramostová Julie | KAM0652 | OK Kamenice | 12:37 | + 3:26 | |
10. | Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | 13:22 | + 4:11 | |
11. | Pokorná Terezie | RIC0552 | OB Říčany | 14:08 | + 4:57 | |
12. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 14:30 | + 5:19 | |
13. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 15:01 | + 5:50 | |
14. | Mirceva Tereza | DOR0750 | OK Dobříš | 15:35 | + 6:24 | |
15. | Vlasaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 15:39 | + 6:28 | |
16. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 15:45 | + 6:34 | |
17. | Pangracová Anna | MFP0650 | VŠSK MFF UK Praha | 15:46 | + 6:35 | |
18. | Dobiásová Anna | ROU0550 | SKOB Roudnice nad Labem | 16:02 | + 6:51 | |
19. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 16:22 | + 7:11 | |
20. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:30 | + 8:19 | |
21. | Lostakova Sara | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:17 | + 9:06 | |
22. | Cerná Anezka | KPY0650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 18:37 | + 9:26 | |
23. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 19:44 | + 10:33 | |
24. | Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | 25:01 | + 15:50 | |
25. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB TRETRA Praha | 30:59 | + 21:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 9:52 | ||
2. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 10:41 | + 0:49 | |
3. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 10:54 | + 1:02 | |
4. | Jedlicková Kristyna | KAM0455 | OK Kamenice | 10:55 | + 1:03 | |
5. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 10:58 | + 1:06 | |
6. | Capková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 10:59 | + 1:07 | |
7. | Cermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 11:25 | + 1:33 | |
8. | Svecová Anezka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 11:40 | + 1:48 | |
9. | Pavlícková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 11:47 | + 1:55 | |
10. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 11:58 | + 2:06 | |
11. | Bastová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 12:00 | + 2:08 | |
12. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 12:07 | + 2:15 | |
13. | Krejcová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 12:10 | + 2:18 | |
14. | Vísková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 12:30 | + 2:38 | |
15. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 12:45 | + 2:53 | |
16. | Kramlová Katerina | ZVO0353 | OB SK Zvole | 13:19 | + 3:27 | |
17. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 13:27 | + 3:35 | |
18. | Treslová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 13:28 | + 3:36 | |
19. | Stepánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 13:39 | + 3:47 | |
20. | Vlasaná Michaela | DOR0452 | OK Dobříš | 14:56 | + 5:04 | |
21. | Dobiásová Jitka | ROU0350 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:51 | + 5:59 | |
22. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 17:14 | + 7:22 | |
23. | Lorencová Jana | DOR0454 | OK Dobříš | 20:01 | + 10:09 | |
MS | Jiras Jiri | DOR | OK Dobříš | 15:14 | + 5:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerná Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 11:47 | ||
2. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 12:21 | + 0:34 | |
3. | Radová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 13:12 | + 1:25 | |
4. | Petriláková Anezka | DOR0251 | OK Dobříš | 13:13 | + 1:26 | |
5. | Vareková Bohdana | RIC0152 | OB Říčany | 13:21 | + 1:34 | |
6. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 14:04 | + 2:17 | |
7. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 14:08 | + 2:21 | |
8. | Votavová Zofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 14:13 | + 2:26 | |
9. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 18:06 | + 6:19 | |
10. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 18:37 | + 6:50 | |
11. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 18:47 | + 7:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skarková Katerina | PGP9955 | SK Praga | 13:32 | ||
2. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 14:48 | + 1:16 | |
3. | Míchalová Sárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:38 | + 3:06 | |
4. | Sedlácková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 17:36 | + 4:04 | |
5. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 17:43 | + 4:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Lucie | PGP9150 | SK Praga | 12:35 | 7804 | ||
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 12:38 | + 0:03 | 7773 | |
3. | Mullis Katerina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 12:42 | + 0:07 | 7732 | |
4. | Neumannová Katerina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 13:06 | + 0:31 | 7486 | |
5. | Slavíková Silvie | PGP9751 | SK Praga | 13:31 | + 0:56 | 7230 | |
6. | Simsová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 13:32 | + 0:57 | 7220 | |
7. | Janovská Katerina | PGP9850 | SK Praga | 13:33 | + 0:58 | 7209 | |
8. | Hájková Eliska | KAM9851 | OK Kamenice | 13:42 | + 1:07 | 7117 | |
9. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 13:46 | + 1:11 | 7076 | |
10. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 13:49 | + 1:14 | 7045 | |
11. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 13:51 | + 1:16 | 7025 | |
12. | Pospísilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 13:55 | + 1:20 | 6984 | |
13. | Kozinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 14:15 | + 1:40 | 6779 | |
14. | Kudrnácová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 14:24 | + 1:49 | 6687 | |
15. | Zimmerová Katerina | KAM9850 | OK Kamenice | 14:37 | + 2:02 | 6554 | |
16. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 14:51 | + 2:16 | 6410 | |
17. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:01 | + 2:26 | 6308 | |
18. | Lostáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:23 | + 2:48 | 6082 | |
19. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 15:24 | + 2:49 | 6072 | |
20. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 15:27 | + 2:52 | 6041 | |
21. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 15:28 | + 2:53 | 6031 | |
22. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 15:32 | + 2:57 | 5990 | |
22. | Bartalosová Jana | PGP8154 | SK Praga | 15:32 | + 2:57 | 5990 | |
24. | GrundmanovA# Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | 15:34 | + 2:59 | 5970 | |
25. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 15:38 | + 3:03 | 5929 | |
26. | Hosková Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 15:41 | + 3:06 | 5898 | |
27. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 15:43 | + 3:08 | 5877 | |
28. | Olhavová Hana | ASU9199 | Magnus Orienteering | 16:12 | + 3:37 | 5580 | |
29. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 16:31 | + 3:56 | 5386 | |
30. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 16:38 | + 4:03 | 5314 | |
31. | Tumová Pavla | 2PZ7550 | Lipno team | 16:47 | + 4:12 | ||
32. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 16:54 | + 4:19 | 5150 | |
33. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:02 | + 4:27 | 5068 | |
34. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 17:06 | + 4:31 | 5027 | |
35. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 18:09 | + 5:34 | 4382 | |
36. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:17 | + 6:42 | 3685 | |
37. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:37 | + 7:02 | 3480 | |
38. | Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | 21:51 | + 9:16 | 2107 | |
39. | Dlouhá Jana | DKP5950 | Oddíl OB Kotlářka | 21:56 | + 9:21 | 2056 | |
40. | Kasparová Lucie | CHT9999 | OOB SK Chrast | 22:02 | + 9:27 | ||
41. | Kápicková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:15 | + 21:40 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Káninská Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 14:40 | 0 | ||
2. | Hill Radka | NNN1007 | Neregistrovaní (NNN) | 19:47 | + 5:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlácková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 15:33 | ||
2. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 15:40 | + 0:07 | |
3. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 16:31 | + 0:58 | |
4. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 16:37 | + 1:04 | |
5. | Pangrácová Jana | MFP7653 | VŠSK MFF UK Praha | 16:40 | + 1:07 | |
6. | Vanecková Petra | TJP7950 | TJ Sokol Troja | 16:48 | + 1:15 | |
7. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 16:51 | + 1:18 | |
8. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 17:09 | + 1:36 | |
8. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 17:09 | + 1:36 | |
10. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 17:22 | + 1:49 | |
11. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 17:43 | + 2:10 | |
12. | Miseková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 17:48 | + 2:15 | |
13. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 17:49 | + 2:16 | |
14. | Dobiásová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:14 | + 2:41 | |
15. | Skripniková Katerina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:25 | + 2:52 | |
16. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 18:46 | + 3:13 | |
17. | Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 18:49 | + 3:16 | |
18. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | 18:51 | + 3:18 | |
19. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:52 | + 3:19 | |
20. | Lorencová Marcela | DOR7752 | OK Dobříš | 19:44 | + 4:11 | |
21. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 20:48 | + 5:15 | |
22. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 21:08 | + 5:35 | |
23. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 21:50 | + 6:17 | |
24. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 25:04 | + 9:31 | |
25. | Havláková Daniela | ROU7951 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:33 | + 17:00 | |
Simerková Olga | PGP7551 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 15:01 | ||
2. | Ciháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 16:02 | + 1:01 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 16:06 | + 1:05 | |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 16:39 | + 1:38 | |
5. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 18:12 | + 3:11 | |
6. | Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 18:14 | + 3:13 | |
6. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 18:14 | + 3:13 | |
8. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 18:34 | + 3:33 | |
9. | Havlícková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:07 | + 4:06 | |
10. | Kasparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 19:38 | + 4:37 | |
11. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 19:59 | + 4:58 | |
12. | Simunková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 20:00 | + 4:59 | |
13. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 20:02 | + 5:01 | |
14. | Surkova Nadezda | DKL7153 | KOB Kladno | 20:23 | + 5:22 | |
15. | Buková Zdenka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | 20:24 | + 5:23 | |
16. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 20:26 | + 5:25 | |
17. | Foglarová Nada | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 20:38 | + 5:37 | |
18. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 21:26 | + 6:25 | |
19. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 24:33 | + 9:32 | |
20. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:35 | + 11:34 | |
21. | Radová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 27:36 | + 12:35 | |
22. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:42 | + 17:41 | |
Zdimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 13:48 | ||
2. | Silerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 14:10 | + 0:22 | |
3. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 14:48 | + 1:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krízová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 10:38 | ||
2. | Hankovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 11:20 | + 0:42 | |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 11:36 | + 0:58 | |
4. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 13:00 | + 2:22 | |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 13:50 | + 3:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 6:39 | ||
2. | Skripnik Matous | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 6:49 | + 0:10 | |
3. | Jandera Krystof | PGP0700 | SK Praga | 7:18 | + 0:39 | |
4. | Matys Ondrej | DOR0803 | OK Dobříš | 7:34 | + 0:55 | |
5. | Havlák Stepán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 7:58 | + 1:19 | |
6. | Volek Robin | KNC0701 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 8:14 | + 1:35 | |
7. | Simerka Ondrej | PGP0800 | SK Praga | 8:18 | + 1:39 | |
8. | Vítecek Simon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 8:25 | + 1:46 | |
9. | Brandejs Stepán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 8:51 | + 2:12 | |
10. | Beran Frantisek | SLA0700 | SKOB Slaný | 9:25 | + 2:46 | |
11. | Janda Simon | DKL0800 | KOB Kladno | 9:48 | + 3:09 | |
12. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 10:14 | + 3:35 | |
13. | Schnabl Jakub | RIC0706 | OB Říčany | 10:22 | + 3:43 | |
13. | Peckl Krystof | NNN1004 | Neregistrovaní (NNN) | 10:22 | + 3:43 | |
15. | Ouda Filip | 6KC0800 | Neregistrovaný | 10:59 | + 4:20 | |
15. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 10:59 | + 4:20 | |
17. | Schnabl Petr | RIC0802 | OB Říčany | 11:22 | + 4:43 | |
18. | Tuma Jonás | 2PZ0800 | Lipno team | 11:52 | + 5:13 | |
19. | Rejsek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 11:53 | + 5:14 | |
20. | Müller Frantisek | HCE0801 | TJ Hostivice | 12:51 | + 6:12 | |
21. | Havlín Prokop | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 13:17 | + 6:38 | |
22. | Subrt Ondrej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 13:30 | + 6:51 | |
23. | Tolar Ondrej | RIC0701 | OB Říčany | 13:55 | + 7:16 | |
24. | Paces Frantisek | KNC0801 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 13:59 | + 7:20 | |
25. | Svoboda Fabián | FSP0708 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:48 | + 8:09 | |
26. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 16:39 | + 10:00 | |
27. | Ouda Krystof | 6KC1000 | Neregistrovaný | 17:02 | + 10:23 | |
28. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 18:05 | + 11:26 | |
29. | Vaclavik Martin | SLA | SKOB Slaný | 18:40 | + 12:01 | |
30. | Veljacik Jonás | SCP0800 | OK Sparta Praha | 19:48 | + 13:09 | |
31. | Rejsek Cenek | KAM1002 | OK Kamenice | 27:54 | + 21:15 | |
32. | Motycka Jan | 9BC0700 | NNN | 28:30 | + 21:51 | |
33. | Dvorák Patrik | DKP0905 | Oddíl OB Kotlářka | 29:25 | + 22:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilát Borivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 9:58 | ||
2. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 10:51 | + 0:53 | |
3. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 11:00 | + 1:02 | |
4. | Lorenc Vasek | DOR0702 | OK Dobříš | 11:04 | + 1:06 | |
5. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 11:12 | + 1:14 | |
6. | Husák Ondrej | SLA0600 | SKOB Slaný | 11:20 | + 1:22 | |
7. | Bartalos Matyás | PGP0503 | SK Praga | 11:26 | + 1:28 | |
8. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 11:41 | + 1:43 | |
9. | Sedlácek Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 11:53 | + 1:55 | |
10. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 11:55 | + 1:57 | |
11. | Strelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 12:34 | + 2:36 | |
12. | Novy Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 12:59 | + 3:01 | |
13. | Schnabl David | RIC0508 | OB Říčany | 13:18 | + 3:20 | |
14. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 13:29 | + 3:31 | |
15. | Machar Matej | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 13:43 | + 3:45 | |
16. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 13:54 | + 3:56 | |
16. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 13:54 | + 3:56 | |
18. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 14:58 | + 5:00 | |
19. | Holesta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:21 | + 5:23 | |
20. | Zápotocky Jirí | SLA0800 | SKOB Slaný | 15:32 | + 5:34 | |
21. | Paier Lukás | DKLXXX2 | KOB Kladno | 15:36 | + 5:38 | |
22. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 16:30 | + 6:32 | |
23. | Elleder David | DKP0605 | Oddíl OB Kotlářka | 17:20 | + 7:22 | |
24. | Zebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 17:33 | + 7:35 | |
25. | Jansky Jan | DKP0507 | Oddíl OB Kotlářka | 21:44 | + 11:46 | |
Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlicka Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 11:03 | ||
2. | Petrilák Matous | DOR0409 | OK Dobříš | 11:11 | + 0:08 | |
3. | Snízek Ondrej | DOR0406 | OK Dobříš | 11:30 | + 0:27 | |
4. | Snízek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 12:04 | + 1:01 | |
5. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 12:11 | + 1:08 | |
6. | Heller Jirí | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 13:04 | + 2:01 | |
7. | Holecek Stepán | RIC0401 | OB Říčany | 13:19 | + 2:16 | |
8. | Pinkava Frantisek | DKL0401 | KOB Kladno | 14:17 | + 3:14 | |
9. | Marhold Premysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 14:39 | + 3:36 | |
10. | Paces Marek | KNC0402 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 15:00 | + 3:57 | |
11. | Surkov Jury | DKL0402 | KOB Kladno | 17:06 | + 6:03 | |
12. | Ouska Filip | DOR0304 | OK Dobříš | 17:50 | + 6:47 | |
13. | Simerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 19:14 | + 8:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 11:56 | ||
2. | Sedlácek Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 11:58 | + 0:02 | |
3. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 12:27 | + 0:31 | |
4. | Husák Zdenek | SLA0201 | SKOB Slaný | 13:17 | + 1:21 | |
5. | Tesarík Jáchym | DKP0106 | Oddíl OB Kotlářka | 13:33 | + 1:37 | |
6. | Marhold Ondrej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 13:50 | + 1:54 | |
7. | Svoboda Ludek | DKL0200 | KOB Kladno | 14:15 | + 2:19 | |
8. | Buk Ondrej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:47 | + 2:51 | |
9. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 17:34 | + 5:38 | |
10. | Hrdlicka Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 21:08 | + 9:12 | |
11. | Surkov Aleksandr | DKL0104 | KOB Kladno | 22:49 | + 10:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ridzon Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 12:17 | ||
2. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 14:47 | + 2:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 12:41 | 7936 | ||
2. | Pospísil Ondrej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 12:55 | + 0:14 | 7793 | |
3. | Vesely Jakub | PGP9503 | SK Praga | 12:57 | + 0:16 | 7773 | |
4. | Smelík Martin | ASU9644 | Magnus Orienteering | 13:01 | + 0:20 | 7732 | |
5. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 13:12 | + 0:31 | 7621 | |
6. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 13:16 | + 0:35 | 7580 | |
7. | Janovsky Tomás | PGP0101 | SK Praga | 13:32 | + 0:51 | 7417 | |
8. | Olhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 13:36 | + 0:55 | 7377 | |
9. | Malacka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 13:48 | + 1:07 | 7255 | |
10. | Skalka Jakub | 5RX9101 | NNN | 13:51 | + 1:10 | ||
11. | Prazák Jirí | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 13:53 | + 1:12 | 7204 | |
12. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 13:54 | + 1:13 | 7194 | |
13. | Kozák Petr | KAM6501 | OK Kamenice | 14:00 | + 1:19 | 7133 | |
14. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 14:02 | + 1:21 | 7113 | |
15. | Jirka Mikulás | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 14:17 | + 1:36 | 6960 | |
16. | Ramba Jirí | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 14:25 | + 1:44 | 6879 | |
17. | Johanovsky Tomás | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 14:28 | + 1:47 | 6848 | |
18. | Hosek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 14:30 | + 1:49 | 6828 | |
19. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 14:33 | + 1:52 | 6798 | |
20. | Vlásek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 14:34 | + 1:53 | 6787 | |
21. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:37 | + 1:56 | 6757 | |
22. | Janovsky Tomás | PGP6401 | SK Praga | 14:43 | + 2:02 | 6696 | |
22. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 14:43 | + 2:02 | 6696 | |
24. | Pasek Frantisek | KAM7600 | OK Kamenice | 14:57 | + 2:16 | 6554 | |
25. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 15:03 | + 2:22 | 6493 | |
26. | Pangrác Ondrej | MFP7603 | VŠSK MFF UK Praha | 15:08 | + 2:27 | 6442 | |
27. | Prásil Ondrej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | 15:18 | + 2:37 | 6340 | |
28. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:26 | + 2:45 | 6259 | |
29. | Koldinsky Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:32 | + 2:51 | 6198 | |
30. | Vondra Jirí | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 15:33 | + 2:52 | 6188 | |
31. | Martan Jirí | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 15:37 | + 2:56 | 6147 | |
32. | Bartalos Tomás | PGP8010 | SK Praga | 15:49 | + 3:08 | 6025 | |
33. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 15:55 | + 3:14 | 5964 | |
34. | Kohl Ondrej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:57 | + 3:16 | 5944 | |
35. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 15:59 | + 3:18 | 5924 | |
36. | Buk Jindrich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 16:06 | + 3:25 | 5853 | |
37. | Besta Lukás | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 16:25 | + 3:44 | 5660 | |
38. | Hybl Lukás | PGP7504 | SK Praga | 16:33 | + 3:52 | 5578 | |
39. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 16:47 | + 4:06 | 5436 | |
39. | Kremen Stepán | KAM9804 | OK Kamenice | 16:47 | + 4:06 | 5436 | |
41. | Rada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 16:54 | + 4:13 | 5365 | |
42. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:09 | + 4:28 | 5213 | |
43. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 17:38 | + 4:57 | 4918 | |
44. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 17:45 | + 5:04 | 4847 | |
45. | Borovicka Tomás | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:48 | + 5:07 | 4816 | |
46. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 17:51 | + 5:10 | 4786 | |
47. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 18:18 | + 5:37 | 4511 | |
48. | Strelba Ondrej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 18:30 | + 5:49 | 4389 | |
49. | Straka Tomás | SLA9702 | SKOB Slaný | 18:35 | + 5:54 | 4339 | |
50. | Fiala Matej | DKL98XX | KOB Kladno | 18:42 | + 6:01 | ||
51. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 19:02 | + 6:21 | ||
52. | Zácek Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:16 | + 7:35 | 3312 | |
53. | Simunek Petr | MFP9849 | VŠSK MFF UK Praha | 20:48 | + 8:07 | ||
54. | Kohl Jirí | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:57 | + 8:16 | 2896 | |
55. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 21:05 | + 8:24 | 2815 | |
56. | Koc Zdenek | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 22:31 | + 9:50 | 1941 | |
Klomínsky Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 | |||
Surkov Ivan | DKL7400 | KOB Kladno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Axmann Simon | 44C8700 | Neregistrovaní | 9:59 | |||
2. | Urbánek Jan | 3SZ8800 | Neregistrovaní | 11:57 | + 1:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Ondrej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:39 | ||
2. | Hill Richard | NNN1008 | Neregistrovaní (NNN) | 14:08 | + 0:29 | |
3. | Pavlícek Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 14:29 | + 0:50 | |
4. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 16:05 | + 2:26 | |
5. | Matys Jan | DOR8001 | OK Dobříš | 16:13 | + 2:34 | |
6. | Svoboda Jirí | ROZ7500 | OK Roztoky | 16:14 | + 2:35 | |
7. | Balej Jirí | KAM7201 | OK Kamenice | 16:16 | + 2:37 | |
8. | Slapánek René | ROU7904 | SKOB Roudnice nad Labem | 16:23 | + 2:44 | |
9. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 16:26 | + 2:47 | |
10. | Jedlicka Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 16:42 | + 3:03 | |
11. | Houska Jindrich | DOR7601 | OK Dobříš | 16:46 | + 3:07 | |
12. | Svec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 16:58 | + 3:19 | |
13. | Ouda Martin | 6KC0000 | Neregistrovaný | 17:07 | + 3:28 | |
14. | Heller Jirí | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:23 | + 3:44 | |
15. | Cerny Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:55 | + 4:16 | |
16. | Vanecek Jan | TJP8000 | TJ Sokol Troja | 18:40 | + 5:01 | |
17. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 20:48 | + 7:09 | |
18. | Chramosta Tomás | KAM7601 | OK Kamenice | 25:29 | + 11:50 | |
19. | Krejcí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:52 | + 14:13 | |
Jandera Tomás | SOB7300 | SOBSA | DISK | |||
Hladík Zdenek | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 14:43 | ||
2. | Veljacik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 14:52 | + 0:09 | |
3. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 15:59 | + 1:16 | |
4. | Subrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 16:16 | + 1:33 | |
5. | Simsa Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 16:41 | + 1:58 | |
6. | Straka Lukás | SLA7002 | SKOB Slaný | 16:53 | + 2:10 | |
7. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:27 | + 2:44 | |
8. | Kozina Petr | PGP6000 | SK Praga | 17:31 | + 2:48 | |
9. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 17:35 | + 2:52 | |
10. | Lorenc Václav | DOR7200 | OK Dobříš | 18:38 | + 3:55 | |
11. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 19:01 | + 4:18 | |
12. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 19:12 | + 4:29 | |
13. | Sedlácek Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 20:04 | + 5:21 | |
14. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 20:16 | + 5:33 | |
15. | Hájek Tomás | ZVO6401 | OB SK Zvole | 20:28 | + 5:45 | |
16. | Kraml Martin | ZVO7102 | OB SK Zvole | 20:36 | + 5:53 | |
17. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 20:56 | + 6:13 | |
18. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 21:44 | + 7:01 | |
19. | Fiala Zdenek | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 21:51 | + 7:08 | |
20. | Zdimera Zdenek | LME7000 | SK Los Mělník | 21:57 | + 7:14 | |
21. | Uhlír Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 23:27 | + 8:44 | |
22. | Dobes Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:01 | + 17:18 | |
23. | Buk Jirí | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:39 | + 25:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 15:22 | ||
2. | Jirka Jirí | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 15:50 | + 0:28 | |
3. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 16:45 | + 1:23 | |
4. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 16:55 | + 1:33 | |
5. | Koc Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 17:22 | + 2:00 | |
6. | Kudrnác Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 18:12 | + 2:50 | |
7. | Sváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 18:25 | + 3:03 | |
8. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 18:37 | + 3:15 | |
9. | Dlouhy Jirí | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 19:50 | + 4:28 | |
10. | Svobodny Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 4:41 | |
11. | Grivalsky Michal | PGP5900 | SK Praga | 20:57 | + 5:35 | |
12. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 21:24 | + 6:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 9:15 | ||
2. | Kríz Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 9:51 | + 0:36 | |
3. | Novák Milos | SCP4600 | OK Sparta Praha | 9:58 | + 0:43 | |
4. | Zeleny Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 11:11 | + 1:56 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 13:40 | + 4:25 | |
6. | Duda Frantisek | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 14:04 | + 4:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábransky Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 10:23 | ||
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 11:25 | + 1:02 | |
3. | Lousa Frantisek | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 13:28 | + 3:05 | |
4. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 19:33 | + 9:10 | |
5. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 25:01 | + 14:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Katerina | PGP6650 | SK Praga | 8:12 | ||
2. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 8:48 | + 0:36 | |
3. | Tumová Dominika | 2PZ1050 | Lipno team | 9:02 | + 0:50 | |
4. | Ellederová Eva | DKP0858 | Oddíl OB Kotlářka | 9:20 | + 1:08 | |
5. | Elleder Jan | DKP1003 | Oddíl OB Kotlářka | 9:23 | + 1:11 | |
6. | Kukackova Johana | FSP0951 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 10:01 | + 1:49 | |
7. | Kukacková Jana | 11:02 | + 2:50 | |||
8. | Ouda Tomás | 6KC1200 | Neregistrovaný | 11:14 | + 3:02 | |
9. | Pangrácová Eva | MFP1051 | VŠSK MFF UK Praha | 11:20 | + 3:08 | |
10. | Rejsková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 11:21 | + 3:09 | |
11. | Savelová Katerina | DKP1154 | Oddíl OB Kotlářka | 11:26 | + 3:14 | |
12. | Tumová Simona | 2PZ1051 | Lipno team | 12:12 | + 4:00 | |
13. | Zápotocky Tomás | SLA1200 | SKOB Slaný | 12:39 | + 4:27 | |
14. | Nahi Adam | FSP0705 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 12:57 | + 4:45 | |
15. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 12:58 | + 4:46 | |
16. | Subrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 13:00 | + 4:48 | |
17. | Seborová Kacka | DKL0951 | KOB Kladno | 13:17 | + 5:05 | |
18. | Seborová Barbora | DKL1150 | KOB Kladno | 13:19 | + 5:07 | |
19. | Michalsky Ondrej | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 13:22 | + 5:10 | |
20. | Pompachová Natálie | SLA0952 | SKOB Slaný | 13:48 | + 5:36 | |
21. | Savelová Julie | DKP0863 | Oddíl OB Kotlářka | 14:10 | + 5:58 | |
22. | Lenská Tereza | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 14:25 | + 6:13 | |
23. | Havlák Tobiás | ROU1301 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:44 | + 6:32 | |
24. | Finco Dneboska Eva | PVP7755 | VSS Přírodověda Praha | 14:59 | + 6:47 | |
25. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 15:33 | + 7:21 | |
26. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 17:52 | + 9:40 | |
27. | Václavíková Amálie | 18:47 | + 10:35 | |||
28. | Hill Daisy | NNN1009 | Neregistrovaní (NNN) | 20:49 | + 12:37 | |
29. | Pecklová Laura | NNN1005 | Neregistrovaní (NNN) | 21:32 | + 13:20 | |
30. | Zbynek Krupicka | DKL09X1 | KOB Kladno | 22:20 | + 14:08 | |
31. | Magazu Sophia | DOR | OK Dobříš | 22:45 | + 14:33 | |
32. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 22:53 | + 14:41 | |
33. | Pospisilova Rebeka | DKP1771 | Oddíl OB Kotlářka | 22:58 | + 14:46 | |
34. | Vondrová Eliska | FSP0850 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:57 | + 17:45 | |
35. | Slechtová Martina | 27:12 | + 19:00 | |||
36. | Mullerová Emílie | HCE | TJ Hostivice | 29:27 | + 21:15 | |
37. | Chalupecka Anezka | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 29:33 | + 21:21 | |
38. | Van Dongen Annemiek | 33:15 | + 25:03 | |||
39. | Van Dongen Tim | 33:16 | + 25:04 | |||
40. | Matyás+Krystof Komínovi | DKL09XX | KOB Kladno | 35:52 | + 27:40 | |
41. | Muller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | -698:30 | + | |
Dobiás Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Dobiásová Eliska | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Motycka Michal | 9BC0701 | NNN | DISK | |||
Václavíková Anna | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plánicka Jirí | 13:33 | ||||
2. | Pokorny Stanislav | 14:14 | + 0:41 | |||
3. | Beran Jaroslav | SLA | SKOB Slaný | 15:02 | + 1:29 | |
4. | Michalska Lenka | 16:59 | + 3:26 | |||
5. | Planickova Libuse | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 17:42 | + 4:09 | |
6. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 18:21 | + 4:48 | |
7. | Pecklová Jarmila | NNN1003 | Neregistrovaní (NNN) | 19:10 | + 5:37 | |
8. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 19:21 | + 5:48 | |
9. | Priehodová Katerina | 99Z7800 | Lísteček | 19:29 | + 5:56 | |
10. | Misek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 20:37 | + 7:04 | |
11. | Niklová Michaela | DOB | KOB Dobruška | 20:59 | + 7:26 | |
12. | Bastová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 22:05 | + 8:32 | |
13. | Paierová Iveta | DKLXXX3 | KOB Kladno | 22:45 | + 9:12 | |
14. | Basta Jaroslav | DOR7401 | OK Dobříš | 23:05 | + 9:32 | |
15. | Beranová Jana | 29:10 | + 15:37 | |||
16. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 30:09 | + 16:36 | |
17. | Pekná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | 31:03 | + 17:30 | |
18. | Svoboda Filip | 5FX0700 | MMOB Praha | 37:13 | + 23:40 | |
19. | Beran Simon | SLA | SKOB Slaný | 37:31 | + 23:58 | |
20. | Samohyl Richard | PGP2800 | SK Praga | 55:10 | + 41:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dnebosky Frantisek | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 18:32 | ||
2. | Peckl Martin | NNN1006 | Neregistrovaní (NNN) | 21:27 | + 2:55 | |
3. | Motycka Michal | 9BC7401 | NNN | 21:29 | + 2:57 | |
4. | Malecková Iva | PGP7559 | SK Praga | 23:53 | + 5:21 | |
5. | Malacka Milan | DKP6000 | Oddíl OB Kotlářka | 24:09 | + 5:37 | |
6. | Linhart Václav | 25:04 | + 6:32 | |||
7. | Kukacková Renata | 5VX7950 | Neregistrovaní-Kuk. | 25:07 | + 6:35 | |
8. | Skalka Michal | 25:08 | + 6:36 | |||
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 25:18 | + 6:46 | |
10. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 25:45 | + 7:13 | |
11. | Kopácek Jirí | DOR6100 | OK Dobříš | 25:58 | + 7:26 | |
12. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 26:04 | + 7:32 | |
13. | Elleder Daniel | DKP7101 | Oddíl OB Kotlářka | 27:00 | + 8:28 | |
14. | Malacková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 27:11 | + 8:39 | |
15. | Vísková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 27:38 | + 9:06 | |
16. | Kudrnácová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 28:28 | + 9:56 | |
17. | Subrt Evzen | TAP8000 | KOB TRETRA Praha | 28:52 | + 10:20 | |
18. | Svoboda Jakub | FSP7601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:09 | + 10:37 | |
19. | Kopácková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 32:32 | + 14:00 | |
20. | Jirkovská Katerina | 6KC7550 | Neregistrovaný | 33:37 | + 15:05 | |
21. | Cápová Jana | NNN1000 | Neregistrovaní (NNN) | 34:28 | + 15:56 | |
22. | Halková Jarka | 5RC7753 | Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní | 35:42 | + 17:10 | |
23. | Bednárová Barbora | 6KC7650 | Neregistrovaný | 37:55 | + 19:23 | |
Albrecht Vladimír | KAM7800 | OK Kamenice | DISK |