Přihlášky závodu: Advanta cup

Datum:
09.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
1.60 km, 25 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 300 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie KČT Aš C 301516 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C 2056265 Ano Ano Ne 200 Kč
VRL0552 Havlová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano 540 Kč
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 Ano Ano Ano 300 Kč
19P0050 Brylak Karolina (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 Ano Ano Ano 300 Kč
19P0200 Pulda Aleksandra (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha 436426 Ne Ne Ano 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 Ne Ano Ne 100 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 Ano Ano Ano 540 Kč
1.80 km, 25 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 Ano Ano Ano 300 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 Ano Ano Ano 300 Kč
1.80 km, 35 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 Ano Ano Ano 450 Kč
2.00 km, 35 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 720 Kč
2.20 km, 35 m, 18 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9350 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9550 Haniszewska Angelika (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2028218 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 Ano Ne Ne 150 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ne Ano Ano 300 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ne Ano Ne 150 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 Ne Ano Ne 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 Ne Ano Ne 150 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ne Ne 150 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ano Ne Ne 240 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 Ne Ano Ne 240 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 720 Kč
BOR9159 Beranová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 995839 Ano Ano Ano 720 Kč
2.00 km, 35 m, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC9151 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7950 Jirásková Pavla VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416330 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP9455 Borovičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano 450 Kč
LME9150 Petrvalská Olívia SK Los Mělník C 2020723 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP8353 Šípová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 Ne Ano Ne 150 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 Ne Ano Ne 150 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000051599 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 450 Kč
YBM9151 Hruskova Kristyna Klub turistů a lyžařů Brno 416101 Ano Ano Ano 720 Kč
TUR7850 Kvapilová Jana OOB TJ Turnov C 8206 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ne Ne Ano 0 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 52211 Ne Ano Ne 240 Kč
2.00 km, 25 m, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2PC1350 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9551 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7551 Rožková Petra Matfyz Praha 428270 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 450 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ano Ne Ano 300 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 Ne Ano Ne 150 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 Ano Ano Ano 450 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 Ano Ano Ano 450 Kč
1.80 km, 35 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 Ano Ano Ano 450 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ano Ano Ne 300 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000052037 Ne Ano Ne 150 Kč
CHT7551 Marečková Kateřina OOB SK Chrast C 51992 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 450 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 Ano Ano Ano 720 Kč
1.70 km, 25 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 450 Kč
18H6750 Jakubecz Andrea (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45296 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 450 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 Ano Ano Ano 450 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ne Ano Ne 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 720 Kč
1.60 km, 25 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ne 300 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 219272 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 405951 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 Ano Ano Ne 480 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 720 Kč
LDC6250 Vlková Soňa KOB Děčín 232349 Ano Ano Ano 450 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 Ano Ano Ano 720 Kč
1.60 km, 25 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 Ano Ano Ano 300 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN5050 Šilerová Zdena Neregistrovaní 2023962 Ano Ano Ano 300 Kč
1.60 km, 25 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 300 Kč
1.60 km, 25 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ne Ano Ne 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 Ano Ano Ano 300 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025001 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 0000410340 Ne Ano Ne 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
27S0501 Bukovác Filip (SVK) Farmaceut Bratislava 307460 Ano Ano Ano 300 Kč
19P0500 Pulda Eryk (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025007 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha 436404 Ne Ne Ano 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0302 Dvořáček Jakub OOB Třebíč C 0000053173 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 0002011898 Ano Ne Ne 100 Kč
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ne Ano Ano 200 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano 300 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej KČT Aš B 301515 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416342 Ano Ano Ano 300 Kč
1.80 km, 25 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 Ne Ano Ne 100 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 Ne Ano Ne 100 Kč
1.90 km, 35 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9600 Wieczorek Marcin (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396722 Ano Ano Ano 450 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 Ano Ano Ano 450 Kč
2.10 km, 35 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9500 Szeliga Bartosz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396721 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 35 m, 20 kontrol
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ano Ne 150 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7904 Zaoral Pedros OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232631 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ne Ano Ne 150 Kč
27S7601 Bukovác Maroš (SVK) Farmaceut Bratislava 525005 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 Ano Ne Ne 150 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ne Ano Ano 300 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ne Ne Ano 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ne Ano 300 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 Ano Ano Ano 450 Kč
45P8500 Terpai Dmytro (POL) KU AZS WAT Warszawa 1395205 Ano Ano Ano 450 Kč
45P8300 Babych Serhiy (POL) KU AZS WAT Warszawa 1301860 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 1403057 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ne Ano Ne 150 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano 450 Kč
19P9200 Pawłowicz Adam (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025009 Ne Ne Ano 150 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové 7003041 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 887949 Ne Ano Ne 150 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 Ne Ano Ne 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 Ne Ano Ne 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ne Ne 150 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 Ano Ne Ano 300 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ano Ne 150 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ne Ano Ne 150 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 720 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 Ano Ano Ano 720 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ano Ne Ne 240 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 Ano Ano Ano 720 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 Ne Ano Ne 240 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 Ne Ano Ne 240 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 Ano Ano Ano 720 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ne Ano Ne 240 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 Ano Ano Ano 720 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 Ano Ne Ne 240 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 Ano Ano Ano 720 Kč
46F8200 Loniewski Grzegorz (FRA) Guyancourt Orientation 78 2015828 Ano Ano Ano 720 Kč
46F8400 Sokalski Dariusz (FRA) Guyancourt Orientation 78 888969 Ano Ano Ano 720 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 Ne Ano Ne 240 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano 720 Kč
2.30 km, 35 m, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 320286 Ne Ano Ne 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ne Ano Ano 300 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 Ano Ano Ano 450 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 450 Kč
97C9100 Dlouhý Josef No register zapůjčit Ano Ano Ano 549 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9422 Jašek Otakar SK Žabovřesky Brno C 0000230664 Ano Ano Ano 450 Kč
18H9100 Kovács Boldizsár (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45295 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ne Ano Ne 150 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9999 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové 9199 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 450 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 Ano Ano Ne 480 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 Ano Ano Ano 720 Kč
AOP830_ Stoszek Jakub Orientační Běh Opava 52939 Ne Ano Ne 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 720 Kč
2.00 km, 35 m, 20 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano 450 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 Ano Ano Ano 450 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504408 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000887901 Ne Ano Ne 150 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT6901 Mareček Petr OOB SK Chrast C 51991 Ano Ano Ano 450 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 Ne Ano Ano 300 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 Ano Ano Ano 450 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 Ne Ano Ne 150 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 Ne Ano Ne 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 Ne Ano Ne 150 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 9898 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ne Ne 150 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 Ne Ano Ne 150 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 Ne Ano Ne 240 Kč
1.90 km, 25 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 Ne Ano Ano 300 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ne Ano Ne 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 450 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 450 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano 450 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ne Ano Ano 480 Kč
1.80 km, 25 m, 19 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 450 Kč
18H6700 Kovács Gábor (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 45292 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 450 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6601 Suchý Jiří OK Jihlava C 301242 Ano Ano Ano 450 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 Ano Ano Ne 300 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano 720 Kč
KRE6401 Zimmermann Pavel OOB TJ Sokol Křemže C 51418 Ano Ano Ano 720 Kč
1.80 km, 25 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 450 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava 301207 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 450 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 Ano Ano Ano 450 Kč
YBM6401 Hruška Tomáš Klub turistů a lyžařů Brno C 49393 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002019219 Ne Ano Ne 150 Kč
1.70 km, 25 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 Ne Ano Ne 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 300 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano 300 Kč
3HC5600 Balcar Pavel Šerlich 8.30 9487 Ano Ano Ano 300 Kč
66C5500 Ďoubal Jaromír Amatéři 7248 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 540 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 540 Kč
1.70 km, 25 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 25 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 300 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 300 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 300 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ne Ano Ne 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 25 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 100 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 Ano Ano Ano 100 Kč
1.00 km, 25 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 300 Kč
TJH0751 Komárková Zbyňka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano 300 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025003 Ano Ano Ano 300 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ano Ne Ne 100 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 0000446326 Ne Ano Ne 100 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň 2049581 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0402 Kašpar Adam OK Lokomotiva Plzeň 2049584 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 Ano Ano Ano 300 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 Ano Ano Ano 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 Ne Ano Ano 200 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk 553452 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0751 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000053158 Ano Ne Ne 100 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000224888 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 Ne Ano Ne 100 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C Ne Ano Ne 100 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 399 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 Ano Ano Ano 300 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha Ano Ano Ano 300 Kč
LME0905 Beníšek Vojtěch SK Los Mělník 2056261 Ano Ano Ne 200 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 Ano Ano Ano 540 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 Ne Ano Ne 180 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN0000 František Jireš Neregistrovaní 301639 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53731 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0052 Kheilová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ne Ne 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 300 Kč
18H9150 Balázs Anna (HUN) Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 969 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit Ne Ano Ano 266 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 Ano Ano Ano 300 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ne 200 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436423 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 Ano Ano Ano 300 Kč
1.70 km, 25 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN0001 Martin Zelenka Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 399 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 Ano Ne Ne 100 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ne 200 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ne 200 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ano Ne 100 Kč
MFP7599 Eva Vyhnálková Matfyz Praha 889279 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 Ano Ano Ano 300 Kč
27S7451 Bukovácová Alena (SVK) Farmaceut Bratislava 522004 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000886298 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ne Ano Ano 200 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 399 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 Ne Ano Ne 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ne Ano Ne 100 Kč
NNN0010 Kaluš Ondřej Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 133 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ne Ano Ne 100 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano 300 Kč
55P0000 Tarnawa Szymon (POL) Grunwald Poznań Ano Ano Ano 300 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 Ne Ano Ne 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 Ne Ano Ne 100 Kč
celkem přihlášených: 578, vklad: 217185 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.