Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 30 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 30 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 30 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 30 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 30 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 30 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 30 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 30 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 30 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 30 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 30 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 1398976 30 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 30 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 30 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 30 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec B 330596 30 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 30 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 2042545 30 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 30 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 30 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 30 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 30 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 30 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 30 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 30 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 30 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 30 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 30 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 30 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 30 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 30 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 425545 30 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 30 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 30 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 30 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 30 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 30 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 30 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 30 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 30 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 30 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 30 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 30 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 30 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 30 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 30 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 30 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 30 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 30 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 30 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 30 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 30 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 30 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 30 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 30 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 30 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 30 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 30 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 30 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 30 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 30 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 30 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 30 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 30 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 30 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 30 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 30 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 52966 30 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 30 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 6886 30 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 30 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 30 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 30 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 30 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 30 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 30 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 30 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 30 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 30 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 30 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 30 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 30 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 30 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 30 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 30 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 30 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 30 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 30 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 2031363 30 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 30 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 30 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 30 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 30 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 30 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 30 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 30 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Barbora SJH Jindřichův Hradec B 331719 30 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 30 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 30 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové A 301640 30 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 30 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 30 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 30 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 30 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 30 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 30 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 30 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 30 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 30 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 30 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 30 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 30 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 30 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 30 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 30 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 30 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 30 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 30 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 30 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 30 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 30 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 30 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 30 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 30 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 30 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 30 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 30 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 30 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 30 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 30 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 30 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 30 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 30 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 30 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 30 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 30 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 30 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 30 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 30 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 30 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 30 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 30 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 30 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 30 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 30 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 30 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 30 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 30 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 30 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 30 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 30 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 30 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 30 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 30 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 30 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 30 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 30 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 30 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 30 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 30 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 30 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 30 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 30 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 30 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 30 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 30 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 30 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 30 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 30 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 30 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 30 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 30 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 30 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 30 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 30 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 30 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 30 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 30 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 30 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 30 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 30 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 30 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 30 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 30 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 30 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 30 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 30 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 30 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 30 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 30 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 30 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 30 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 30 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 30 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 30 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 30 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 30 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 30 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 30 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 30 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha A 218785 30 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 30 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 30 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 30 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 30 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 30 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 30 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 30 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 30 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 30 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 30 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 30 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 30 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 30 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2058525 30 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 30 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 30 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 30 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 30 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 30 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 30 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 30 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 30 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 30 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 30 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 30 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 30 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 30 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 232029 30 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405998 30 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 30 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 30 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 30 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 30 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 30 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 30 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 30 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 30 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 30 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 30 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 30 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 30 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 30 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 30 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 30 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 30 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 30 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 30 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 30 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 30 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 30 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 30 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 30 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 30 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 224869 30 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 30 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 30 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 30 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 30 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SJH Jindřichův Hradec B 436434 30 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 30 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 30 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 30 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2070826 30 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 30 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 30 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 30 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 30 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 30 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 30 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 30 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 30 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 30 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 30 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 30 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 30 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 30 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 30 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 30 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 30 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 30 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 410789 30 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 30 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 30 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 30 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 30 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 30 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 30 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 30 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 30 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 30 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 30 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 30 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 30 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 30 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 30 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 30 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 30 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 30 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 30 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 30 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B 30 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 30 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 30 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 30 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 30 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 30 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 30 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 30 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1302800 30 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 30 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 30 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 30 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 30 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 30 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 30 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 30 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 30 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 30 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 30 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 30 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 30 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 30 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 30 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 30 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 30 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 30 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 30 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 30 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 30 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 30 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 30 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 30 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 30 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 30 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 30 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 30 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 30 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 30 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 30 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 30 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 30 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 30 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 30 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 30 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 30 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 30 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 30 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 30 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 30 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 30 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 30 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 30 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 30 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 30 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 30 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 30 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 30 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 30 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 30 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 30 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 30 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 30 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 30 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 30 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 30 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 30 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 30 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 30 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 30 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 30 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 30 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 30 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 30 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 30 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 30 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 30 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 30 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 30 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 30 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 30 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 30 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 30 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 30 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 30 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 30 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 30 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 30 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 30 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 30 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 30 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 30 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 30 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 30 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 30 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 30 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 30 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 30 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 30 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 30 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 30 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 30 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 30 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 30 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 30 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 30 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 30 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 30 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 30 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 30 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 30 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 30 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 30 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 30 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 30 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 30 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 30 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 30 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 30 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 30 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 30 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 30 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 30 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 30 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 30 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 30 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 30 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 30 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 30 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 30 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 30 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 30 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 30 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 30 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 30 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 30 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 30 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 30 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 30 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 30 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 30 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 30 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 30 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 30 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 30 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 30 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 30 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 30 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 30 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 30 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 30 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 30 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 30 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 30 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 30 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 30 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 30 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 30 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 30 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 30 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 30 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 30 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 30 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 30 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 30 Kč
celkem přihlášených: 484, vklad: 14520 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.