Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.05.2016
Místo konání:
Janovičky (část obce Heřmánkovice), chata Vyhlídka
Pořadatel:
BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
BRM - Sokol Burdych
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.10 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 50 Kč
1.90 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2102557 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 7200908 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027245 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 303925 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
KUN0150 Obermajerová Gabriela TJ Sokol Kunvald 9021 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 80 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 80 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
5.20 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
5.90 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
88P7050 Depta Monika (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7777773 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 120 Kč
4.60 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682628 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
4.80 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 456351 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
3.80 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 50 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 2085637 50 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 7200909 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová 9723 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0406 Nečesaný Jáchym TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2081384 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 50 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096131 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 75 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
PHK0304 Janele David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
LPU0206 Jindra Michal OK Lokomotiva Pardubice 2085635 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 50 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 50 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 50 Kč
5.20 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 120 Kč
6.40 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 120 Kč
7.20 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682691 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 80 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 120 Kč
88P9601 Nowak Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200189 120 Kč
5.20 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
SRK8912 Fleischmann Aleš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002091560 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
6.70 km, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 0007090873 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
5.20 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 80 Kč
4.80 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
88P6500 Depta Piotr (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 501094 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 120 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
KUN6501 Brůna Tomáš TJ Sokol Kunvald 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 80 Kč
3.80 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
88P5400 Niemiec Janusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411018 80 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 120 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 90 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 50 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 50 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 9621 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 50 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 50 Kč
SJC1010 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 50 Kč
SJC1050 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 50 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0803 Luňáček  Ondřej OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 50 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 50 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 1398978 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
89X1000 Kraus Jan RH Valdice 04289 75 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 50 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000425566 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
LPU2256 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 426316 50 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 50 Kč
LTU7801 Rybář Oleg OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
SHK9999 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk 2085612 50 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2075607 50 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB zapůjčit 115 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB 2091520 75 Kč
4.30 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 09624 80 Kč
celkem přihlášených: 625, vklad: 41580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.