Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Krásný Dvůr - koupaliště
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P3    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 500
Náhradníků: 0
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 60 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 60 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 60 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 51475 60 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 60 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 90 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 90 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 90 Kč
1.60 km, 15 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 60 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347913 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 60 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 301502 60 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 60 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 60 Kč
JES0350 Mourová Marie OK Rakovník C 301662 60 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 60 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 60 Kč
2.10 km, 35 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 80 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 80 Kč
BSO0151 Dlesková Dana KOB Baník Sokolov C 301432 80 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 301433 80 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 80 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 80 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 80 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 80 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 80 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 80 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
2.20 km, 30 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 80 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 80 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 80 Kč
NEK9950 Marešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 80 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 80 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 80 Kč
2.50 km, 30 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 80 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 80 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 80 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 80 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 80 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 80 Kč
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 80 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 80 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 80 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 80 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 80 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 80 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 80 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 7150266 80 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 80 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 232207 80 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 80 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 80 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 80 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 80 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 80 Kč
2.20 km, 30 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 80 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 80 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 80 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 80 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416173 80 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 80 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 80 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 80 Kč
2.00 km, 25 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 80 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 80 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 80 Kč
1.60 km, 15 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 60 Kč
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 60 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 60 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 60 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 60 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 90 Kč
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 416180 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 301443 60 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 301430 60 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 60 Kč
JES0603 Mour Matěj OK Rakovník C 410780 60 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 60 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov C 301497 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 60 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
2.10 km, 35 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 60 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 2102676 60 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 60 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 60 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 60 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 60 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 60 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 60 Kč
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 80 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 80 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 80 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 80 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 80 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 80 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 232205 80 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 80 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 80 Kč
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 80 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 80 Kč
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 80 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 80 Kč
3.00 km, 50 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 80 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
NEJ9200 Frey Martin TJ Jiskra Nejdek C 301425 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 80 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 80 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš C 301505 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 80 Kč
9BC7601 Škop Michal NNN zapůjčit 120 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 80 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 80 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 80 Kč
SKV9501 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary 2045233 80 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 80 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 80 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 80 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 80 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 80 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 80 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 80 Kč
2.60 km, 40 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 232234 80 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 80 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 80 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 80 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 80 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 80 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 80 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 80 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 80 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 80 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 80 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 80 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 80 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 120 Kč
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 80 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 80 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 80 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420432 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 80 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 80 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 80 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 80 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 80 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 80 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 80 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 80 Kč
2.00 km, 25 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 301494 60 Kč
ONO0850 Kaválková Doubravka SKOB Ostrov C 301491 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 60 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 60 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 60 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 60 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 60 Kč
JES1150 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 8808 60 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 60 Kč
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 60 Kč
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ1450 Freyová Sára TJ Jiskra Nejdek C 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 60 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 60 Kč
JES0800 Pilař Jiří OK Rakovník C 8809 60 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 60 Kč
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 60 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 60 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 60 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 60 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 60 Kč
celkem přihlášených: 249, vklad: 18190 Kč