Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2018
Místo konání:
Šedivec (50.0489897N, 16.5380844E)
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.10 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 09436 60 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 9463 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 60 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 232902 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 405952 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 60 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 301633 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 0 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 90 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 426353 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 60 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 2078459 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 90 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 90 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 90 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
5.70 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
6.80 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 90 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 90 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 90 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 135 Kč
5.60 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA zapůjčit 130 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 90 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí 51470 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 90 Kč
5.90 km, 21 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 90 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
4.50 km, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod C 2111756 90 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 135 Kč
4.20 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 7210243 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 60 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057580 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 60 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 60 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 0 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 60 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 0 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 60 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 2085637 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 52324 60 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 0 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 0 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
3.60 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 09723 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 60 Kč
CHC0404 Lorenc Matyáš K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
5.60 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 90 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 90 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 90 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 90 Kč
KUO0303 Kovařík Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887161 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 90 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
6.40 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 90 Kč
8.80 km, 31 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
8MX8800 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling team 9510 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 90 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 90 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OOB Vamberk C 7260010 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 8656695 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 90 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 90 Kč
7.00 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 7219 90 Kč
LPU2222 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9250 90 Kč
LPU2223 Šofr Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 9252 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 135 Kč
7.70 km, 27 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 90 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 135 Kč
5.70 km, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 90 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 1420849 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2116474 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
6.40 km, 21 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 90 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 135 Kč
4.70 km, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
4SZ7300 Maršoun Petr 44u (neregistr.) 2116489 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 90 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
5.20 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OOB Vamberk C 9667 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 90 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 361922 60 Kč
CET1151 Kadrmanová Nelinka TJ Loko Česká Třebová 361914 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
3SC1250 Kušičková Lucie ČHTM Horní Jelení 1425339 60 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 60 Kč
ZAM0861 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk 2096135 0 Kč
ZAM0810 Adamec Filip OB TJ Sokol Žamberk 53569 0 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
LPU1420 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice 7202878 60 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 0000 60 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425568 60 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9499 60 Kč
KUN1601 Toman Max TJ Sokol Kunvald 09028 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 60 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
JIL1111 Horák Vojtěch OK Jilemnice 09068 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 90 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 90 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2090864 90 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 60 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí 2103716 60 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 60 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod 2122269 60 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 60 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk 9039 0 Kč
ZAM8161 Hovadová Iva OB TJ Sokol Žamberk 2056289 0 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk 436955 0 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OOB Vamberk C 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
5.70 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9015 Urban Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 416300 90 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
celkem přihlášených: 629, vklad: 48655 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.