Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
12.01.2019
Místo konání:
Vysočina Arena, Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H20     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
1.54 km, 35 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 8660576 150 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 150 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 150 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 150 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 150 Kč
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 8667954 150 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 150 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 150 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 150 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 2081351 150 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín 8940 150 Kč
SSU0777 Horvátová Eva SK Severka Šumperk 224902 150 Kč
SPC0952 Akrmanová Jana SPORTICUS team zapůjčit 340 Kč
1.77 km, 40 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067392 150 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8655465 150 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 150 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 150 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 150 Kč
KSU0551 Hloušková Marcela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 150 Kč
KSU0552 Venoušová Terezie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 150 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8123459 150 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha C 2067999 150 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno 8667955 150 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 150 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 7204976 150 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 150 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 150 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 150 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov C 8660577 150 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 150 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 1418087 150 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8662300 150 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice 2061855 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 150 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8667974 150 Kč
VCB0662 Procházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 150 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C dodáme 300 Kč
2.80 km, 75 m, 15 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 180 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 180 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 180 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 180 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8656680 180 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 180 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 180 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 180 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava 8660560 180 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8863167 180 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 180 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 180 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 180 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 180 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk C 8655379 180 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 180 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň A 8656747 180 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 180 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 180 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 180 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 180 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 180 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 180 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 180 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 180 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 180 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 180 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 180 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga A 8660550 180 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice 442879 180 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 7204618 180 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 180 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno 8635873 180 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 180 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662747 180 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga C 8667539 180 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 180 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032385 180 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 180 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 180 Kč
3.50 km, 107 m, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660435 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 1421909 180 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 180 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 180 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8655484 180 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 180 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice 8100500 180 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 180 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport 8659410 180 Kč
OSN0098 Trávníčková Aneta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8662686 180 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Zdravotník Praha A 8670500 180 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové 8655422 360 Kč
3.50 km, 107 m, 20 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 180 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 8660373 180 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 180 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8660544 180 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 8654900 180 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 180 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8660465 180 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Zdravotník Praha E 7009782 180 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 180 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka A 9784 180 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 180 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 180 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 180 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 180 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka A 8450007 180 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška 8660520 180 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 180 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 180 Kč
SHK9355 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 8660401 180 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 180 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 180 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 180 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 1397548 180 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín 8000426 180 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 180 Kč
SZP8150 Lacigová Michaela TJ Slovan Zdravotník Praha C 887608 180 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno A 703370 180 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno 8660408 180 Kč
2.92 km, 110 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 180 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 180 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080815 180 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 180 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team 2118493 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660394 180 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 180 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor 8304113 180 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno 8100026 180 Kč
2.73 km, 65 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 180 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 180 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 180 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 220 Kč
2.52 km, 50 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 180 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 232184 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8656549 180 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2085638 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8655485 180 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno 8663184 180 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo 8635828 180 Kč
1.72 km, 35 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 150 Kč
1.77 km, 40 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 150 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8656612 150 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava 8667506 150 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8070717 150 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 150 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2134388 150 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 150 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 150 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň 2031365 150 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 150 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 150 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 2801030 150 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 150 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport 8659411 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor 8304111 150 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2800931 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663117 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 150 Kč
2.85 km, 65 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 8667526 150 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8080825 150 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 150 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 8663128 150 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 9101679 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 150 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656630 150 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 150 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 8663178 150 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 8663152 150 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 2113360 150 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 150 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 8660548 150 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662444 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 150 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 7003010 150 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 8662678 150 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 150 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 2080838 150 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 150 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 150 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 150 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 150 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast 336786 150 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 150 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 150 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032388 150 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 150 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 1426043 150 Kč
SPC0505 Akrman Václav SPORTICUS team zapůjčit 340 Kč
3.49 km, 100 m, 19 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 180 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 180 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 180 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 2126352 180 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 180 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 180 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662353 180 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 180 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 180 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 2080834 180 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 180 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 180 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 2102777 180 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 180 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 8001809 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662432 180 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 180 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 180 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 180 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 180 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno 8654918 180 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 180 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 180 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek 2064779 180 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 180 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 180 Kč
JIL0403 Trojan Matěj OK Jilemnice C nahlásíme u prezentace 180 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 180 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 8655411 180 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 180 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8656645 180 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 180 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 180 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8180018 180 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 180 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 180 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 180 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno 8651737 180 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 360 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 360 Kč
4.26 km, 145 m, 22 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 180 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 180 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8651709 180 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 180 Kč
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Zdravotník Praha C 331216 180 Kč
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 995879 180 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 180 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8656735 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 7207505 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš C 8660476 180 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 180 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk C 8656558 180 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8655228 180 Kč
4.26 km, 145 m, 22 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 180 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 180 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 180 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 180 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 180 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř 1001979 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8656540 180 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 180 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava A 995877 180 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8632139 180 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 180 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Zdravotník Praha E 8656559 180 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 180 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Zdravotník Praha E 8662439 180 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 180 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8663200 180 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 8286697 180 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín A 8010100 180 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 180 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 180 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice B 8662325 180 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice 8066608 180 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 180 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 180 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň E 995796 180 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 180 Kč
SZP8101 Kovář Miroslav TJ Slovan Zdravotník Praha C 8008104 180 Kč
2XX8100 Topolovský Stanislav Neregistrovní-Topolovský zapůjčit 220 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 8656509 180 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov A 8912 180 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 8007701 180 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 8654886 180 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 180 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8660522 180 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 180 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 180 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 180 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 8667979 180 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8656628 180 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 180 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654903 180 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8662707 180 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 8640906 180 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice 8645928 180 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín 8068608 180 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 180 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 180 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 180 Kč
3.39 km, 120 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8656638 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662299 180 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno 8007835 180 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory B 7506161 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 180 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno 8017701 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 180 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 180 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8656726 180 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 180 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 180 Kč
TBM7711 Rovensky Milan KOS TJ Tesla Brno 8301177 180 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team 8667508 180 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor 8304110 180 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 7726244 180 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava 500580 180 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 180 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 360 Kč
2.92 km, 110 m, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 180 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 180 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 2088182 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 180 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška B 7241 180 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8655429 180 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 180 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 180 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno 8656501 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 180 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek 2088168 180 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 180 Kč
SPC7406 Akrman Libor SPORTICUS team zapůjčit 220 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 180 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno 8655419 180 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 2067243 180 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno 8645929 180 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 180 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská 2131192 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast 52155 180 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 180 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 180 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 180 Kč
TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno 8667984 180 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 220 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 360 Kč
2.73 km, 65 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 180 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 180 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 180 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8654915 180 Kč
UOL6400 Roubalík Radovan SOB Olomouc C 8656544 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 180 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno 515090 180 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 180 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 180 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 180 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 180 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha 8627106 180 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 180 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 180 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 180 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8656580 180 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 180 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno 8663197 180 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Zdravotník Praha C 2011900 360 Kč
2.52 km, 50 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 150 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 150 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Zdravotník Praha C 7200325 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8656611 150 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 8655430 150 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Zdravotník Praha C 8667549 150 Kč
1.72 km, 35 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
1.72 km, 40 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice 2088714 150 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 416128 150 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 150 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 150 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška 8660521 150 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 7209459 150 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek 2091538 150 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 150 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové 51179 150 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové 9531 150 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 887950 150 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092396 150 Kč
VIP6501 Řízek Jaroslav SK VIPrahlo 7208230 150 Kč
celkem přihlášených: 424, vklad: 74490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.