Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Radvanice (50°33'44.923"N, 16°3'44.672"E)
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 70 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
PHK0955 Čížková Hana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 70 Kč
0070001 Suchá Anežka 007 - OK 99 zapůjčit 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
STH1151 Háková Emma SK Studenec C 2144182 70 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 70 Kč
SHK1055 Dytrychová Lucie OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 70 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 4293 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 70 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 70 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU0762 Sluková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 70 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 8109311 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 70 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 70 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 100 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670483 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 100 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 100 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 2058465 100 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 100 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 7300174 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 100 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 100 Kč
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 100 Kč
0020001 Klíchová Petra 002 - CEDA Maps zapůjčit 100 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové 8660523 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 100 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7588 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
KUN7650 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald C 9025 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 100 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 100 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 100 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 100 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 100 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
0140001 Mašatová Zora 014 - Český Brod 207870 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 70 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
0090001 Podlešák Martin 009 - neregistrovaný zapůjčit 70 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 8680422 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 70 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2115066 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 70 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 70 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
LTU0502 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2141913 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0008670486 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové B 2127606 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 70 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 70 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
LTU0503 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 70 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8109419 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2134343 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8109305 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8028836 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 100 Kč
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 100 Kč
0010001 Klícha Martin 001 - Rafkarna IDEA Cycling Team 9510 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 100 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 100 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 100 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 100 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 100 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 100 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 100 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 100 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 100 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 100 Kč
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
PHK9302 Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové C 232647 100 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 100 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 100 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
0110001 Mojžíš Robert 011 - OK99 neregistrovany 2148209 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
0130001 Erbert Ladislav 013 - NER TJ Harant Pecka zapůjčit 100 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 100 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 100 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 100 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7313 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2104618 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
HOR7111 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice 2102559 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 100 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 410769 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 70 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
BRU0900 Pelán Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032376 70 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 70 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 70 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 1700078 70 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 70 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
LPU1362 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 70 Kč
0150901 Bouček Jan 015 - SKI Police nad metují 70 Kč
0151201 Bouček Jakub 015 - SKI Police nad metují 70 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 70 Kč
0030001 Štefaniková Markéta 003 - Turisti zapůjčit 70 Kč
0050002 Macháčková Markéta 005 - HO Stěžery zapůjčit 70 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 70 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 70 Kč
0080001 Věříšová Lenka 008 - OB Lenka 2129221 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 70 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 70 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 70 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 70 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 70 Kč
0100001 Horák Pavel 010 - PH 2088722 70 Kč
BRU7551 Meierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 70 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk 9284 70 Kč
ZAM0751 Bryscejnová Marietka OB TJ Sokol Žamberk 2075607 70 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 70 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk 2056289 70 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 51128 70 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
0120001 Pešek Vladimír 012 - TJ Sokol Košov zapůjčit 70 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 70 Kč
SHK9999 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové 2420035 70 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
0050001 Macháček Jiří 005 - HO Stěžery zapůjčit 100 Kč
0060001 Doležalová Libuše 006 - Nové Město nad Metují zapůjčit 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
BRU6601 Pelán Kamil Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000331168 100 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 100 Kč
celkem přihlášených: 816, vklad: 70530 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.