Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Uhřice, okr. Hodonín
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1079 Francová Hedvika KOS TJ Tesla Brno C 53273 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 7210090 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 60 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 60 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 60 Kč
LCE0956 Zrníková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 60 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 8656701 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno 52023 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 2134316 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425432 60 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 425438 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 60 Kč
LCE1052 Gregorová Berta OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 60 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 436932 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425433 60 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 60 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 60 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 60 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 60 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 60 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 60 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 331683 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 60 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 60 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 100 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín B 53354 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 100 Kč
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 100 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 100 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 100 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 100 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 100 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 8656501 100 Kč
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Karmazinová Vendula 001 - Klub odvážných navrátilců 04669 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 100 Kč
VIC7753 Špaňhelová Lenka OB Vizovice C 425428 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská 49465 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 100 Kč
0150001 Borkovcová Lenka 015 - nereg. 2067204 100 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 100 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 2094532 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 100 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8655387 100 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 100 Kč
0200003 Tomíčková Dana 020 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 100 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
0090001 Bašeová Magdalena 009 - Brno 2092389 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 100 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 100 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 100 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 100 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 100 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 100 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 100 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 100 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8052217 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno 420418 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 60 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 8116708 60 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Žabovřesky Brno C 49376 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 60 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 60 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 60 Kč
LCE1101 Trčka Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 60 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 60 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno C 2083396 60 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 53811 60 Kč
SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž C 53817 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 60 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 60 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 60 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 60 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 60 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8662706 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 60 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 425425 60 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín B 8662687 60 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 60 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 60 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 60 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno B 2051534 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno B 8667953 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 60 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 60 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 60 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 60 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 60 Kč
BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Orienteering C 2049579 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 60 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 60 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 60 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 60 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 60 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 60 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 2126239 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 60 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno B 2090873 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 100 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 253379 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8660466 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 100 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín C 2067944 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 100 Kč
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 100 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín C 8656568 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 7207358 100 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 100 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 100 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 100 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 100 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 100 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 100 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 100 Kč
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Jakub Černík 001 - Klub odvážných navrátilců zapůjčit 140 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
VIC7631 Špaňhel Zdeněk OB Vizovice C 425423 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. Brněnská 52034 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 100 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 100 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 100 Kč
ABM8101 Kozel Jiří KOB ALFA Brno C 0 100 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 100 Kč
SBK7535 Vychodil Petr KOB START Blansko C 53203 100 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 100 Kč
0200001 Tomíček Oldřich 020 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
0210001 Paseka Tomáš 021 - Mabruk team Brno zapůjčit 140 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 100 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Musil Radek 002 - Musil 7300475 100 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 100 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
TBM7529 Sedláček Břetislav KOS TJ Tesla Brno 2127883 100 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 100 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 53896 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 100 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 100 Kč
0050001 Václavek Lukáš 005 - Tišnov 7300282 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 100 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 100 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 100 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 100 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 100 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín C 1417261 100 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 100 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 100 Kč
SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 100 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 100 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 100 Kč
0180002 Baláč Radek 018 - Baláčovi 53264 100 Kč
0190001 Račanský Martin 019 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
0060001 Novotný Petr 006 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 100 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 100 Kč
0110003 Kruml Tomáš 011 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 100 Kč
0120001 Komenda Kamil 012 - Kamil Komenda 995894 100 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 100 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 100 Kč
0220001 Tužil Petr 022 - Tužilovi 2045249 100 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 100 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C 232419 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 100 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 100 Kč
0030001 Fráňa Pavel 003 - SK Radiosport Bílovice n./Sv. 2060222 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
0070001 Buráň Zdeněk 007 - BzB 2127637 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 100 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 100 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 100 Kč
ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno C 1210961 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 100 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 100 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 100 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 100 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 100 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1110 Franc Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 232708 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín C 08581 60 Kč
TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín C 08595 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
0050003 Václavek Filip 005 - Tišnov zapůjčit 100 Kč
ADA1501 Burdilák Robin OOB Spartak Adamov 1414506 60 Kč
SKM09xx Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž 436930 60 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská 8116763 60 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 60 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín 60 Kč
0140001 Kozel Kryštof 014 - Family Point zapůjčit 100 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
TBM1204 Otoupalík Jakub KOS TJ Tesla Brno 53116 60 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 60 Kč
SKMXXXX Školoudík Miroslav KOB Směr Kroměříž zapůjčit 100 Kč
SKM14xx Školoudík Šimon KOB Směr Kroměříž zapůjčit 100 Kč
SKMYXYX Gregorová Sofie KOB Směr Kroměříž zapůjčit 100 Kč
0200002 Tomíčková Ivana 020 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
0210002 Paseka Matěj Yul 021 - Mabruk team Brno zapůjčit 100 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 60 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8662350 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 52454 60 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno C 53172 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno 2092361 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 60 Kč
0230002 Dohnalová Eliška 023 - Dohnalovi 336762 60 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno C 2067978 100 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 8033220 100 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín C 52685 100 Kč
0070002 Buráňová Hana 007 - BzB 2108870 100 Kč
0100001 Rotková Gabriela 010 - nereg. 2103673 100 Kč
0100002 Nedorostková Monika 010 - nereg. zapůjčit 140 Kč
0100003 Dolejší Zbyněk 010 - nereg. zapůjčit 140 Kč
0080001 Škvor Jan 008 - Žádný klub zapůjčit 140 Kč
0110001 Mynářová Jana 011 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
0110002 Krumlová Andrea 011 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 100 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 100 Kč
0130001 Vrtílek Roman 013 - Vrtas 73 zapůjčit 140 Kč
0130002 Hesová Iva 013 - Vrtas 73 zapůjčit 140 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 100 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 100 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 100 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 100 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 100 Kč
0140002 Kozlová Slávka 014 - Family Point zapůjčit 140 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 100 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 53116 100 Kč
0160001 Kořenová Jana 016 - nemám klub zapůjčit 140 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 100 Kč
0170001 Nollová Marcela 017 - Verim_si 410323 100 Kč
0180001 Baláčová Jana 018 - Baláčovi 410196 100 Kč
SKMXYYY Školoudík Miroslav KOB Směr Kroměříž 52208 100 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč
0210003 Paseková Tereza 021 - Mabruk team Brno zapůjčit 140 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno 2419992 100 Kč
0230001 Dohnalová Květa 023 - Dohnalovi 2144067 100 Kč
0230003 Dohnal Pavel 023 - Dohnalovi zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 487, vklad: 41500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.