Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
3.50 km, 15 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 80 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 80 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 80 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 80 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
2.32 km, 15 m, 5 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 80 Kč
JIL1051 Laštovková Zuzana OK Jilemnice C 2039176 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 80 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 80 Kč
3.23 km, 25 m, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0855 Šišková Andrea OK Jilemnice C 425595 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 80 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
2.32 km, 15 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 80 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 80 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 80 Kč
3.94 km, 30 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 80 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680392 80 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 2102084 80 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 80 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 80 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 80 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 80 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 80 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 80 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 80 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 80 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 80 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 80 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 80 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 405952 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 80 Kč
3.40 km, 25 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
5.51 km, 40 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 8680319 110 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 110 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 110 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 110 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 110 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 110 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 110 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 110 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 110 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 110 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 110 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C 2113068 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 110 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 110 Kč
6.41 km, 50 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 110 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
0050001 Durdová Michaela 005 - KB Jilemnice 1459054 110 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 9284 110 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 110 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 110 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 110 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 110 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 110 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 110 Kč
6.41 km, 50 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 8013845 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 110 Kč
8.77 km, 60 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 110 Kč
0040002 Myslivcová Pavla 004 - Neregistrovaný 2051524 110 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 110 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 110 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk C 436955 110 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 110 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 110 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 110 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8656704 110 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 110 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 110 Kč
5.94 km, 45 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 110 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 110 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 110 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 110 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 110 Kč
8.08 km, 60 m, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 110 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 110 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 110 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 502086 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 110 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 110 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 110 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 110 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 110 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 110 Kč
5.48 km, 40 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 110 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové zapůjčit 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 2128439 110 Kč
KUN7650 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald C 9025 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 110 Kč
0100002 Tomandlová Radka 010 - HoRa 2099521 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 110 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 110 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 1428930 110 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 110 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 110 Kč
6.27 km, 50 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 110 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 110 Kč
4.79 km, 35 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 110 Kč
0050002 Durdová Miroslava 005 - KB Jilemnice 1000463 110 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 110 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 110 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 110 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 110 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 110 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 110 Kč
3.60 km, 25 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 110 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 110 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 110 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 110 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
3.03 km, 20 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Lenka Zelenková 002 - Zelenkovi 9920924 110 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 110 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 110 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 110 Kč
3.03 km, 20 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
3.50 km, 15 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 80 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 80 Kč
2.36 km, 15 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 80 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 04743 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 80 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 80 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 80 Kč
3.37 km, 25 m, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 80 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 80 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 80 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 80 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 80 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 80 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 80 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2039815 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
2.36 km, 15 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 80 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 80 Kč
LPU0920 Flos David OK Lokomotiva Pardubice 7209449 80 Kč
5.34 km, 40 m, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 80 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 80 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 80 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 80 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 80 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 80 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 80 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 80 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 80 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 80 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 80 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 80 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 80 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 80 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 80 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 8014543 80 Kč
4.06 km, 30 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 80 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 80 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 80 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 80 Kč
7.04 km, 55 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 110 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 110 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 110 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 110 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 110 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 110 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 110 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 110 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 110 Kč
8.77 km, 60 m, 23 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 9560 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 110 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 110 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 110 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 110 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 110 Kč
8.77 km, 60 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 110 Kč
11.54 km, 70 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
0040001 Důrek Milan 004 - Neregistrovaný 1417129 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 110 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 110 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 110 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 110 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 110 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 110 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 110 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 110 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 110 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 110 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 110 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 110 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 110 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 110 Kč
9.58 km, 65 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 110 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 110 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 110 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 110 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 110 Kč
9.58 km, 65 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 110 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 110 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 8226379 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 110 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 110 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 110 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 110 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 110 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 110 Kč
6.94 km, 55 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové 8109421 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 110 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 110 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 110 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 110 Kč
0110002 Hruša Petr 011 - Vysoká nad Labem 682336 110 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 110 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 110 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
7.20 km, 55 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 110 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 110 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 110 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 110 Kč
6.01 km, 45 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 110 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 110 Kč
0100001 Tomandl Jan 010 - HoRa 2090861 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
6.41 km, 50 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 110 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 110 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
5.94 km, 45 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 110 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 110 Kč
4.79 km, 35 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
3.60 km, 25 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
3.03 km, 20 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
3.50 km, 15 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
0090001 Šumpík Filip 009 - Slavia Hradec Králové zapůjčit 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 80 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 80 Kč
0110001 Hrušová Kateřina 011 - Vysoká nad Labem 434594 80 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 80 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 80 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
SHK9998 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové 9856 80 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C 80 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 80 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 80 Kč
3.46 km, 25 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 80 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 80 Kč
0060001 Korbelová Petra 006 - Korbelovi 2419927 80 Kč
0070001 Horák Pavel 007 - PH 2088722 80 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 80 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 80 Kč
0120001 Pešek Vladimír 012 - TJ Sokol Košov 2115010 80 Kč
LPU2223 Flos Radek OK Lokomotiva Pardubice 2025372 80 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK9999 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové 2095932 80 Kč
5.83 km, 45 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Jireš František 002 - Zelenkovi 301639 110 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
0030001 Zelenka Martin 003 - Zelenkovi 886259 110 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 110 Kč
0080001 Záveský Jan 008 - Česká Třebová 361922 110 Kč
celkem přihlášených: 645, vklad: 63120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.