Přihlášky závodu: Na Houpačce cerven-20, denní závod

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Dubenec, okres Příbram, bývalé uranové doly - šachta č. 19
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
K2     K3     K3,5     K4     T4     T5     T6     T7    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 500
Náhradníků: 0
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 80 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš C 2420065 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1450 Aschermannová Šarlota OK Dobříš 2031374 80 Kč
SJC1701 Fujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 53634 80 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 80 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 120 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 120 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
2.60 km, 55 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 80 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029170 80 Kč
3.50 km, 90 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 80 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
4.00 km, 85 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 80 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 120 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 120 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 80 Kč
FSP0711 Lukeš Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4641788 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
3.80 km, 90 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
0060001 Holíček Peter 006 - bez klubu zapůjčit 150 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 150 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 150 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 150 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 150 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 150 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 150 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 150 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 150 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 150 Kč
0080001 Kopáček Vojtěch 008 - Dobříš 434573 150 Kč
0090003 Vávra Petr 009 - StillAliveCZ 7210810 150 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 150 Kč
0030002 Gebauerová Jana 003 - No Brain No Pain 703370 150 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 150 Kč
0110001 Haisová Stanislava 011 - bez klubu 2082940 200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 200 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 200 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 200 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 150 Kč
71D7051 Grismajer Sonnhild (GER) USV TU Dresden 8121181 150 Kč
4.80 km, 110 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 150 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 150 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 150 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 150 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 150 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 150 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 51662 150 Kč
0090002 Vávrová Sára 009 - StillAliveCZ 7210925 150 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 150 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 150 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 150 Kč
0030003 Cicvárková Lucie 003 - No Brain No Pain 2067937 150 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 200 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 200 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
18D0150 Schubert Helene (GER) Post SV Dresden 8606413 150 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 150 Kč
FSP0501 Lukeš František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4641787 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 150 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 150 Kč
FSP Fišarová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 150 Kč
6.10 km, 145 m, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
0050002 Jan Ohnisko 005 - Dobřichovice 7200333 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 150 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 150 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 150 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 150 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 150 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 150 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 52320 150 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 150 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 150 Kč
0090001 Vávrová Rút 009 - StillAliveCZ 7001404 150 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 150 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 150 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
71D6350 Peters Nils (GER) USV TU Dresden 7891000 150 Kč
7.10 km, 140 m, 21 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 150 Kč
0050001 Procházková Marie 005 - Dobřichovice 8051795 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 150 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 150 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 150 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 150 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 8226383 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 150 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 150 Kč
0030001 Kasal Vít 003 - No Brain No Pain 8008808 150 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 150 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 150 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 150 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 150 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 150 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 150 Kč
0100001 Pecoldová Pavlína 010 - Cookies & Pancakes 8066680 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 150 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
FSP7403 Lukeš Zdeněk VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4641786 150 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 150 Kč
celkem přihlášených: 201, vklad: 26270 Kč