Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Markoušovice - louka u hřbitova
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D21C     D21D     D45C     D45D     D55C     H10N     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     HDR     P     T    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 8013885 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8006737 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8016306 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 110 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 110 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 110 Kč

D21D Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 110 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8076025 110 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2134343 110 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 8003625 110 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2011799 110 Kč
PHK7505 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 1425339 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč

HDR

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU1700 Školník Antonín Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425512 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
PHK1717 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 80 Kč

P

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148137 80 Kč

T

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
celkem přihlášených: 66, vklad: 6450 Kč