Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TCB1551 | Němcová VeronikaNěmcová Veronika | SK Technik České Budějovice | C | 446414 | 90 Kč |
JHB1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 9201757 | 90 Kč |
SJI1650 | Prošková AndreaProšková Andrea | OK Jihlava | C | 8063078 | 90 Kč |
RUZ1150 | Benešová AnetaBenešová Aneta | TJ Růžená | 7208083 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI1352 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Orientační sporty Písek | B | 2064771 | 90 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 8420964 | 90 Kč |
OPI1351 | Jandová AlžbětaJandová Alžběta | Orientační sporty Písek | C | 2155991 | 90 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 8063043 | 90 Kč |
VIM1350 | Roučková TerezaRoučková Tereza | Ski klub Šumava Vimperk | C | 8006332 | 90 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 90 Kč |
PZR1352 | Olišarová AnnaOlišarová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121893 | 90 Kč |
SJI1450 | Buršíková EliškaBuršíková Eliška | OK Jihlava | C | 336770 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 8482093 | 90 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | B | 8042140 | 90 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | B | 8012875 | 90 Kč |
OPI1152 | Kalábová KateřinaKalábová Kateřina | Orientační sporty Písek | B | 2039130 | 90 Kč |
OPI1150 | Smolíková AdélaSmolíková Adéla | Orientační sporty Písek | B | 2091537 | 90 Kč |
VTA1252 | Leitnerová MarieLeitnerová Marie | SC vebr-sport | B | 8670760 | 90 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 90 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 8022621 | 90 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 8007184 | 90 Kč |
CTB1253 | Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna | SK OB Chotěboř | C | 8043378 | 90 Kč |
RUZ1252 | Nevrklová AdélaNevrklová Adéla | TJ Růžená | C | 2133912 | 90 Kč |
DKP1158 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 90 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003655 | 90 Kč |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681891 | 90 Kč |
SJH1152 | Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila | SOS Jindřichův Hradec | C | 8047163 | 90 Kč |
PZR1151 | Vinopalová BarboraVinopalová Barbora | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210084 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA0954 | Šimotová ElenŠimotová Elen | OK Střelka | B | 8047297 | 90 Kč |
SJI1151 | Rychnovská EliškaRychnovská Eliška | OK Jihlava | B | 8409865 | 90 Kč |
VTA0958 | Leitnerová AnnaLeitnerová Anna | SC vebr-sport | B | 8670753 | 90 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8119491 | 90 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | B | 8482073 | 90 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 90 Kč |
CHT0951 | Slavíková BáraSlavíková Bára | OOB SK Chrast | B | 2120993 | 90 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 8047244 | 90 Kč |
CTB1052 | Petříčková ZitaPetříčková Zita | SK OB Chotěboř | C | 8500058 | 90 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | B | 8680427 | 90 Kč |
VTA1053 | Kůrková EmaKůrková Ema | SC vebr-sport | B | 2221505 | 90 Kč |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 8225500 | 90 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 8502709 | 90 Kč |
OPI0953 | Velátová TerezaVelátová Tereza | Orientační sporty Písek | B | 2088196 | 135 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8183102 | 150 Kč |
OPI0750 | Velátová LucieVelátová Lucie | Orientační sporty Písek | B | 8137514 | 150 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 800 | 150 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | B | 8003665 | 150 Kč |
CTB0754 | Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka | SK OB Chotěboř | C | 8482641 | 150 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | A | 8410786 | 150 Kč |
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | A | 8076607 | 150 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014456 | 150 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 150 Kč |
KRE0751 | Čerklová EvaČerklová Eva | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8516427 | 150 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 150 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2800116 | 150 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8033281 | 150 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 150 Kč |
STA0852 | Sedláčková VeronikaSedláčková Veronika | OK Střelka | C | 2001918 | 150 Kč |
OPI0951 | Sobotková LadaSobotková Lada | Orientační sporty Písek | B | 8226381 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8116689 | 150 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 8226309 | 150 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | C | 2126386 | 150 Kč |
KRE0650 | Hendrychová VeronikaHendrychová Veronika | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8516927 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI0054 | Račanová JanaRačanová Jana | Orientační sporty Písek | C | 8226382 | 150 Kč |
LPU0458 | Kubáková NelaKubáková Nela | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8414138 | 150 Kč |
SHK9051 | Voštová LenkaVoštová Lenka | OK Slavia Hradec Králové | E | 8642186 | 150 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7207775 | 150 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | A | 8482108 | 150 Kč |
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | A | 8014535 | 150 Kč |
PGP8556 | Matějů MartinaMatějů Martina | SK Praga | R | 8680605 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB9755 | Gottfriedová AdélaGottfriedová Adéla | OB České Budějovice | C | 426398 | 150 Kč |
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 8285934 | 150 Kč |
JHB8952 | Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8014463 | 150 Kč |
OPI0452 | Pazderníková JanaPazderníková Jana | Orientační sporty Písek | B | 8022373 | 150 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | C | 8116671 | 150 Kč |
VTA0254 | Rudová MagdalénaRudová Magdaléna | SC vebr-sport | C | 7208074 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 150 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 150 Kč |
0020002 | Tichá JanaTichá Jana | 002 - WILD ANIMALS | 8044636 | 300 Kč | |
OPI8051 | Smolíková LenkaSmolíková Lenka | Orientační sporty Písek | C | 2088174 | 150 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 150 Kč |
TCB8551 | Němcová MartinaNěmcová Martina | SK Technik České Budějovice | C | 52190 | 150 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 2039078 | 150 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 8047133 | 150 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 2146034 | 150 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 2801046 | 150 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 8013844 | 150 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 8237724 | 150 Kč |
RUZ8053 | Nevrklová MartinaNevrklová Martina | TJ Růžená | C | 2133899 | 150 Kč |
VIM8350 | Roučková RomanaRoučková Romana | Ski klub Šumava Vimperk | C | 8500038 | 150 Kč |
JHB8360 | Nováková HanaNováková Hana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8501785 | 150 Kč |
SJI8057 | Paulíčková RenataPaulíčková Renata | OK Jihlava | C | 8660557 | 150 Kč |
MFP7953 | Blahutová HankaBlahutová Hanka | Matfyz Praha | C | 51928 | 150 Kč |
SJI8151 | Bartáková PetraBartáková Petra | OK Jihlava | C | 8076038 | 150 Kč |
CHT8751 | Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava | OOB SK Chrast | C | 4537 | 150 Kč |
VCB8854 | Kovářová JulieKovářová Julie | OB České Budějovice | C | 8445288 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7854 | Mazzarese JanaMazzarese Jana | OK Jihlava | C | 2102555 | 150 Kč |
0010001 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | 001 - Zámečníci Trhové Sviny | 8047213 | 300 Kč | |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 150 Kč |
OPI7350 | Velátová JanaVelátová Jana | Orientační sporty Písek | C | 1000464 | 150 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 150 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8680294 | 150 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426392 | 150 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8013883 | 150 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022352 | 150 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 150 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 8033239 | 150 Kč |
VCB7358 | Hojdarová AlenaHojdarová Alena | OB České Budějovice | C | 2087654 | 150 Kč |
SOB7151 | Janečková VeronikaJanečková Veronika | SOBSA | C | 53017 | 150 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 8515516 | 150 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 150 Kč |
CTB7751 | Petříčková LenkaPetříčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2039098 | 150 Kč |
RIC7575 | Rožková PetraRožková Petra | OB Říčany | C | 8660563 | 150 Kč |
RIC7351 | Růžičková LucieRůžičková Lucie | OB Říčany | 8226398 | 300 Kč | |
KRE7450 | Nováková AlenaNováková Alena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8445298 | 150 Kč |
CHT6460 | Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra | OOB SK Chrast | C | 8063094 | 150 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 8009530 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR6151 | Syslová IvaSyslová Iva | OOB Třebíč | C | 52237 | 150 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 150 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 8003667 | 150 Kč |
VTA6751 | Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka | SC vebr-sport | C | 7208093 | 150 Kč |
SJI6751 | Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka | OK Jihlava | C | 2080979 | 150 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 150 Kč |
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 8033691 | 150 Kč |
KRE6050 | Brémová HildegardaBrémová Hildegarda | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207620 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 150 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 150 Kč |
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 150 Kč |
TCB5851 | Soudková AlenaSoudková Alena | SK Technik České Budějovice | C | 52191 | 150 Kč |
TCB5751 | Pokorná EvaPokorná Eva | SK Technik České Budějovice | C | 52184 | 150 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 1000506 | 150 Kč |
VCB5750 | Vejvodová MirkaVejvodová Mirka | OB České Budějovice | C | 8656660 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UVP4750 | Matějů LadislavaMatějů Ladislava | Slovan Praha | C | 7999 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1500 | Mackerle JonášMackerle Jonáš | OB České Budějovice | C | 2152881 | 90 Kč |
KRE1501 | Koutník AdamKoutník Adam | OOB TJ Sokol Křemže | C | 21819555 | 90 Kč |
PGP1501 | Matějů AntonínMatějů Antonín | SK Praga | C | 682623 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI1502 | Mazzarese AidenMazzarese Aiden | OK Jihlava | C | 2148130 | 90 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8502676 | 90 Kč |
TCB1301 | Němec MatoušNěmec Matouš | SK Technik České Budějovice | C | 52188 | 90 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 90 Kč |
KRE1300 | Koutník JakubKoutník Jakub | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2181950 | 90 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 8409897 | 90 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 8136477 | 90 Kč |
OPI1300 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | Orientační sporty Písek | C | 2420032 | 135 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI1100 | Mazzarese DavidMazzarese David | OK Jihlava | C | 8047195 | 90 Kč |
OPI1102 | Kaláb JakubKaláb Jakub | Orientační sporty Písek | C | 2039114 | 90 Kč |
OPI1100 | Janda FilipJanda Filip | Orientační sporty Písek | B | 2219090 | 90 Kč |
STA1205 | Klíma HugoKlíma Hugo | OK Střelka | C | 2001929 | 90 Kč |
PZR1004 | Havlíček ThomasHavlíček Thomas | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121884 | 90 Kč |
OPI1202 | Kouba MikulášKouba Mikuláš | Orientační sporty Písek | C | 2039158 | 90 Kč |
VIM1100 | Roučka TomášRoučka Tomáš | Ski klub Šumava Vimperk | C | 8500052 | 90 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014505 | 90 Kč |
CTB1200 | Fikar MichalFikar Michal | SK OB Chotěboř | C | 2082924 | 90 Kč |
SJI1202 | Kasal JohanKasal Johan | OK Jihlava | C | 10700080 | 90 Kč |
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8680414 | 90 Kč |
PZR1102 | Petrlík DavidPetrlík David | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121887 | 90 Kč |
OPI1203 | Velát FilipVelát Filip | Orientační sporty Písek | B | 2064778 | 135 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | B | 2125311 | 90 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 90 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | B | 8107762 | 90 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | B | 8116806 | 90 Kč |
CTB0903 | Jirásek RostislavJirásek Rostislav | SK OB Chotěboř | C | 8026651 | 90 Kč |
SJI0900 | Dočkal MatoušDočkal Matouš | OK Jihlava | C | 2029126 | 90 Kč |
OPI1002 | Kouba JanKouba Jan | Orientační sporty Písek | B | 2039216 | 90 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 90 Kč |
OPI0904 | Váně ŠimonVáně Šimon | Orientační sporty Písek | C | 2039129 | 90 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014562 | 90 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 90 Kč |
SJI1002 | Buršík MatějBuršík Matěj | OK Jihlava | C | 2141936 | 90 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | B | 8003661 | 90 Kč |
PZR0901 | Vinopal VojtěchVinopal Vojtěch | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8501081 | 90 Kč |
STA0901 | Wierer AntonínWierer Antonín | OK Střelka | C | 8047302 | 90 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | B | 8505208 | 90 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | B | 8003650 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8501056 | 150 Kč |
SJI0809 | Debef AlanDebef Alan | OK Jihlava | B | 8017749 | 150 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 8014531 | 150 Kč |
SJI0806 | Hudec DavidHudec David | OK Jihlava | C | 2653481 | 150 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 150 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 8015319 | 150 Kč |
SJH0805 | Těthal JosefTěthal Josef | SOS Jindřichův Hradec | B | 8107773 | 150 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8024756 | 150 Kč |
KRE0800 | Fiala OndřejFiala Ondřej | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8077472 | 150 Kč |
STA0701 | Wierer JanWierer Jan | OK Střelka | C | 8047302 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | B | 2039823 | 150 Kč |
OPI0601 | Hrdlička ŠimonHrdlička Šimon | Orientační sporty Písek | B | 8014482 | 150 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 8501847 | 150 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 8670552 | 150 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 8226396 | 150 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | B | 8663162 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8351967 | 150 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | A | 8109370 | 150 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 150 Kč |
SJI9501 | Koumar FrantišekKoumar František | OK Jihlava | C | 682090 | 150 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 150 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 7200366 | 150 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 150 Kč |
SJI9203 | Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj | OK Jihlava | C | 8026655 | 150 Kč |
OPI0300 | Sobotka RadimSobotka Radim | Orientační sporty Písek | B | 8226333 | 150 Kč |
KAM9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Kamenice | E | 8656609 | 150 Kč |
OPI0400 | Velát VojtěchVelát Vojtěch | Orientační sporty Písek | B | 8226416 | 150 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8016309 | 150 Kč |
VCB8748 | Vošta ZdeněkVošta Zdeněk | OB České Budějovice | C | 7207704 | 150 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014551 | 150 Kč |
RUZ7100 | Čermák MartinČermák Martin | TJ Růžená | C | 2134278 | 150 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 150 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 8015316 | 150 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | A | 8116725 | 150 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | C | 8656540 | 150 Kč |
ZBM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | R | 8660442 | 150 Kč |
OPI0701 | Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto | Orientační sporty Písek | B | 8077477 | 150 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8515514 | 150 Kč |
SJI8509 | Plíhal TomášPlíhal Tomáš | OK Jihlava | C | 8660510 | 150 Kč |
STH0205 | Link LukášLink Lukáš | SK Studenec | C | 8659414 | 150 Kč |
VCB8901 | Krška VojtěchKrška Vojtěch | OB České Budějovice | C | 2080931 | 150 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | A | 8666871 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7900 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | C | 2039175 | 150 Kč |
PZR9502 | Skryja OndřejSkryja Ondřej | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232483 | 150 Kč |
JHB8305 | Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 4630 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 150 Kč |
STA7902 | Klíma DavidKlíma David | OK Střelka | C | 8501559 | 150 Kč |
CHT8002 | Leksa RobertLeksa Robert | OOB SK Chrast | C | 301340 | 150 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 150 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 150 Kč |
0020001 | Fiala JanFiala Jan | 002 - WILD ANIMALS | 8008278 | 300 Kč | |
STA7803 | Klíma MartinKlíma Martin | OK Střelka | C | 2224784 | 150 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 150 Kč |
SJH8003 | Duba VojtěchDuba Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 8013940 | 150 Kč |
PLU7823 | Matyšek BronislavMatyšek Bronislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 8285917 | 150 Kč |
OSN6901 | Sláma JaroslavSláma Jaroslav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 1232505 | 150 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 150 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 150 Kč |
VIM8000 | Roučka MartinRoučka Martin | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2224141 | 150 Kč |
PZR7905 | Vinopal TomášVinopal Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8501404 | 150 Kč |
STA7702 | Wierer MartinWierer Martin | OK Střelka | C | 2029215 | 150 Kč |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2127647 | 150 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 8162828 | 150 Kč |
OPI8700 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | Orientační sporty Písek | C | 8226313 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OPI6900 | Hartvich OttoHartvich Otto | Orientační sporty Písek | C | 8013426 | 150 Kč |
OPI7700 | Klimeš PetrKlimeš Petr | Orientační sporty Písek | C | 8013894 | 150 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 150 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 150 Kč |
SJI7702 | Rychnovský RadekRychnovský Radek | OK Jihlava | C | 2771362 | 150 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 8420959 | 150 Kč |
SJH7504 | Šteflíček MartinŠteflíček Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 150 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 150 Kč |
CTB7601 | Paul PavelPaul Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2039076 | 150 Kč |
OPI7302 | Velát JosefVelát Josef | Orientační sporty Písek | C | 8226393 | 150 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 8654910 | 150 Kč |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 8226334 | 150 Kč |
SJI7302 | Vala FerdinandVala Ferdinand | OK Jihlava | C | 8076611 | 150 Kč |
SOB7001 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 8505711 | 150 Kč |
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 150 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 8014557 | 150 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 150 Kč |
VTA7401 | Kůrka FrantišekKůrka František | SC vebr-sport | C | 2211477 | 150 Kč |
VTA7501 | Novisedlák DušanNovisedlák Dušan | SC vebr-sport | C | 7210406 | 150 Kč |
KRE7301 | Hendrych FrantišekHendrych František | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207867 | 150 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 8648548 | 150 Kč |
SJI7812 | Kasal VítKasal Vít | OK Jihlava | C | 51766 | 150 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 8028823 | 150 Kč |
VTA7301 | Ruda PetrRuda Petr | SC vebr-sport | C | 8501843 | 150 Kč |
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI5901 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | OK Jihlava | C | 8648620 | 150 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 150 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 150 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 150 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 150 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 8077486 | 150 Kč |
PCB6101 | Hošek LubomírHošek Lubomír | SKP České Budějovice | C | 8676101 | 150 Kč |
TCB5601 | Soudek VojtěchSoudek Vojtěch | SK Technik České Budějovice | C | 52189 | 150 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 150 Kč |
OPI6500 | Hrdlička PavelHrdlička Pavel | Orientační sporty Písek | C | 8022348 | 150 Kč |
TCB6301 | Pšenička JiříPšenička Jiří | SK Technik České Budějovice | C | 52193 | 150 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 8676001 | 150 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 150 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 150 Kč |
ACB6301 | Honsa LuděkHonsa Luděk | ABK České Budějovice - Šumava | 446445 | 300 Kč | |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8009526 | 150 Kč |
SJI6000 | Šenkýř VladimírŠenkýř Vladimír | OK Jihlava | C | 2044881 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 150 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 150 Kč |
VTA5401 | Khýn MiroslavKhýn Miroslav | SC vebr-sport | C | 2221502 | 150 Kč |
CHT5001 | Mrštík VáclavMrštík Václav | OOB SK Chrast | C | 8656516 | 150 Kč |
PZR5603 | Forst VlastimilForst Vlastimil | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8162866 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 150 Kč |
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 8140927 | 150 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 150 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 150 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 150 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 150 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 150 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 150 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 150 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1451 | Klímová RozálieKlímová Rozálie | OK Střelka | C | 2139483 | 90 Kč |
CHT1701 | Korecký MarekKorecký Marek | OOB SK Chrast | C | 90 Kč | |
RUZ1650 | Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna | TJ Růžená | C | 2801042 | 90 Kč |
RUZ1301 | Beneš PetrBeneš Petr | TJ Růžená | 53500 | 90 Kč | |
KRE1650 | Heřmanová LauraHeřmanová Laura | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2148185 | 90 Kč |
VCB1700 | Mackerle JáchymMackerle Jáchym | OB České Budějovice | C | 2118448 | 90 Kč |
RUZ1502 | Beneš JakubBeneš Jakub | TJ Růžená | 129 | 90 Kč | |
RUZ1201 | Beneš MichalBeneš Michal | TJ Růžená | 51923 | 90 Kč | |
RUZ1750 | Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana | TJ Růžená | C | 2113360 | 90 Kč |
RUZ1600 | Gregor ŠimonGregor Šimon | TJ Růžená | C | 2088726 | 90 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 90 Kč |
SJH1604 | Matoušek Jan ml.Matoušek Jan ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 2099718 | 90 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 90 Kč |
SJH1652 | Těthalová MarieTěthalová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2260168 | 90 Kč |
SJI1750 | Buršíková KateřinaBuršíková Kateřina | OK Jihlava | C | 51770 | 90 Kč |
KRE1701 | Koutník MatějKoutník Matěj | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2771497 | 90 Kč |
CHT1651 | Sadílková KateřinaSadílková Kateřina | OOB SK Chrast | C | 4680 | 90 Kč |
CTB1552 | Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 232861 | 90 Kč |
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 90 Kč |
STA1553 | Dokoupilová EliškaDokoupilová Eliška | OK Střelka | C | 2116494 | 90 Kč |
RUZ1400 | Pecina JanPecina Jan | TJ Růžená | 2092371 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7750 | Jirků OlgaJirků Olga | OK Jihlava | C | 2039188 | 90 Kč |
STA8052 | Klímová MichalaKlímová Michala | OK Střelka | 2224779 | 90 Kč | |
SJI7703 | Mazzarese KennethMazzarese Kenneth | OK Jihlava | C | 2214520 | 90 Kč |
OPI7950 | Kalábová VendulaKalábová Vendula | Orientační sporty Písek | C | 2419909 | 90 Kč |
STA8152 | Klímová JanaKlímová Jana | OK Střelka | C | 2134370 | 90 Kč |
OPI8350 | Kostiuk VitaKostiuk Vita | Orientační sporty Písek | C | 2039195 | 90 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022374 | 90 Kč |
OPI7500 | Janda LiborJanda Libor | Orientační sporty Písek | C | 2039219 | 90 Kč |
OPI8252 | Koubová KláraKoubová Klára | Orientační sporty Písek | C | 2064783 | 90 Kč |
0030001 | Matyšková LindaMatyšková Linda | 003 - PLU | 515418 | 90 Kč | |
VCB7508 | Hojdar IvanHojdar Ivan | OB České Budějovice | C | 2087641 | 90 Kč |
VCB0708 | Hojdar JakubHojdar Jakub | OB České Budějovice | C | 301110 | 90 Kč |
VCB0908 | Hojdar JanHojdar Jan | OB České Budějovice | C | 301111 | 90 Kč |
0040001 | Debefová Zuzana Debefová Zuzana | 004 - Jihlava | 2211504 | 90 Kč | |
0040002 | Debef DominikDebef Dominik | 004 - Jihlava | 2213781 | 90 Kč | |
RUZ8200 | Beneš LiborBeneš Libor | TJ Růžená | 51780 | 90 Kč | |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 90 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 90 Kč |
0060001 | Kůrková IvetaKůrková Iveta | 006 - Kůrkovci | 301647 | 90 Kč | |
0050001 | Rychtecký JosefRychtecký Josef | 005 - České Budějovice | 7206533 | 90 Kč | |
SJI8150 | Buršíková OlgaBuršíková Olga | OK Jihlava | C | 2141924 | 90 Kč |
PZR7402 | Knap MiroslavKnap Miroslav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210811 | 90 Kč |
KRE7950 | Fialová IrenaFialová Irena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8517327 | 90 Kč |
KRE7300 | Novák MilanNovák Milan | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8116675 | 90 Kč |
CHT6601 | Jehlička OldřichJehlička Oldřich | OOB SK Chrast | C | 49857 | 90 Kč |
ROU9999 | Loskotová GabrielaLoskotová Gabriela | SKOB Roudnice nad Labem | zapůjčit | 130 Kč | |
ROU9998 | Chaloupka PřemyslChaloupka Přemysl | SKOB Roudnice nad Labem | zapůjčit | 130 Kč |