Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:18 | ||
2. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 20:27 | + 1:09 | |
3. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:57 | + 1:39 | |
4. | Holíková Petra | NEJ0651 | TJ Jiskra Nejdek | 21:45 | + 2:27 | |
5. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 23:02 | + 3:44 | |
6. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:26 | + 5:08 | |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 28:50 | + 9:32 | |
8. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 29:05 | + 9:47 | |
9. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 29:56 | + 10:38 | |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 30:52 | + 11:34 | |
11. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 33:11 | + 13:53 | |
12. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 38:07 | + 18:49 | |
13. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:43 | + 21:25 | |
14. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 43:09 | + 23:51 | |
15. | Peřinová Eliška | SKV1650 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:56 | + 39:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:37 | ||
2. | Holíková Simona | NEJ0551 | TJ Jiskra Nejdek | 18:36 | + 1:59 | |
3. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:46 | + 6:09 | |
4. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 28:12 | + 11:35 | |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 29:52 | + 13:15 | |
6. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 31:36 | + 14:59 | |
7. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 33:05 | + 16:28 | |
8. | Peřinová Anna | SKV1652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:23 | + 16:46 | |
9. | Peřinová Zuzana | SKV1651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:49 | + 21:12 | |
Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | DISK | |||
MS | Smolíková Zuzana | SKV1659 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:37 | + 47:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chernykh Zoya | 17R0250 | Club by name Gorelov | 23:20 | ||
2. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 26:41 | + 3:21 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 32:29 | + 9:09 | |
4. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 39:09 | + 15:49 | |
5. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:20 | + 17:00 | |
6. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 41:23 | + 18:03 | |
7. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 45:59 | + 22:39 | |
8. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:59 | + 24:39 | |
9. | Lillová Marie | BSO0351 | KOB Baník Sokolov | 49:56 | + 26:36 | |
10. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 66:59 | + 43:39 | |
Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 27:01 | ||
2. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 27:20 | + 0:19 | |
3. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 28:00 | + 0:59 | |
4. | Charlotte Leonhardt | 1ND0051 | Berlin O-Team | 31:19 | + 4:18 | |
5. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:45 | + 14:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Větříčková Andrea | SHK9951 | OK Slavia Hradec Králové | 34:48 | ||
2. | Malinová Apolena | SHK9952 | OK Slavia Hradec Králové | 37:41 | + 2:53 | |
3. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 38:18 | + 3:30 | |
4. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 45:47 | + 10:59 | |
5. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 49:29 | + 14:41 | |
6. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:47 | + 14:59 | |
7. | Marešová Saša | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 51:02 | + 16:14 | |
Koldinská Veronika | 61X9850 | koldi | DISK | |||
Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:33 | 6784 | ||
2. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 38:34 | + 1:01 | ||
3. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 38:46 | + 1:13 | 6583 | |
4. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 41:44 | + 4:11 | 6094 | |
5. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 44:36 | + 7:03 | 5622 | |
6. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:56 | + 11:23 | 4907 | |
7. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 52:19 | + 14:46 | 4349 | |
8. | Doležalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:29 | + 15:56 | 4157 | |
9. | Jarošová Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 54:52 | + 17:19 | 3929 | |
10. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:05 | + 28:32 | 2080 | |
11. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:29 | + 28:56 | 2014 | |
12. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:30 | + 32:57 | 1352 | |
13. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 74:55 | + 37:22 | 624 | |
14. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 78:57 | + 41:24 | 0 | |
15. | Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | 94:34 | + 57:01 | 0 | |
16. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 95:59 | + 58:26 | ||
17. | Gottliebová Petra | KPY8752 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:01 | + 63:28 | 0 | |
Petrushko Maria | 17R9550 | Club by name Gorelov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 49:14 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 52:18 | + 3:04 | |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 53:37 | + 4:23 | |
4. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:28 | + 6:14 | |
5. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:48 | + 6:34 | |
6. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 62:31 | + 13:17 | |
7. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:46 | + 13:32 | |
8. | Kaválková Jana | ONO7551 | SKOB Ostrov | 66:14 | + 17:00 | |
9. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:54 | + 17:40 | |
10. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 68:56 | + 19:42 | |
11. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:22 | + 22:08 | |
12. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:24 | + 22:10 | |
13. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 71:49 | + 22:35 | |
14. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 72:39 | + 23:25 | |
15. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 73:40 | + 24:26 | |
16. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 76:37 | + 27:23 | |
17. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 80:12 | + 30:58 | |
18. | Martínková Kateřina | KPY7350 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 96:54 | + 47:40 | |
Křížková Jitka | MAS8050 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 41:02 | ||
2. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 41:05 | + 0:03 | |
3. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:52 | + 1:50 | |
4. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 48:23 | + 7:21 | |
5. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:23 | + 8:21 | |
6. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:19 | + 10:17 | |
7. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 53:27 | + 12:25 | |
8. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:36 | + 13:34 | |
9. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 57:53 | + 16:51 | |
10. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:04 | + 18:02 | |
11. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:34 | + 36:32 | |
12. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 82:32 | + 41:30 | |
Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:11 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 31:32 | + 0:21 | |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 33:14 | + 2:03 | |
4. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 35:35 | + 4:24 | |
5. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 35:36 | + 4:25 | |
6. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 37:37 | + 6:26 | |
7. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 39:29 | + 8:18 | |
8. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 39:55 | + 8:44 | |
9. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 42:11 | + 11:00 | |
10. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 42:54 | + 11:43 | |
11. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | KČT Aš | 50:01 | + 18:50 | |
12. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:45 | + 21:34 | |
13. | Patáková Mária | KSH5751 | OB Kašperské Hory | 65:11 | + 34:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 43:28 | ||
2. | Krausová Marie | LLI4451 | TJ Loko Liberec | 50:41 | + 7:13 | |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 52:50 | + 9:22 | |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 56:13 | + 12:45 | |
Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:00 | ||
2. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 23:17 | + 2:17 | |
3. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 27:09 | + 6:09 | |
4. | Louša Vojtěch | KPY0600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:33 | + 9:33 | |
5. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 37:23 | + 16:23 | |
6. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:31 | + 23:31 | |
7. | Pávek Štěpán | NEJ0700 | TJ Jiskra Nejdek | 57:19 | + 36:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:19 | ||
2. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 24:11 | + 2:52 | |
3. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:19 | + 4:00 | |
4. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 28:35 | + 7:16 | |
5. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 29:34 | + 8:15 | |
6. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:37 | + 8:18 | |
7. | Bauer Matyáš | SKV0402 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:29 | + 12:10 | |
8. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 40:30 | + 19:11 | |
9. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 55:46 | + 34:27 | |
10. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:31 | + 48:12 | |
Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Košina Tobiáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:07 | ||
2. | Chernykh Misha | 17R0200 | Club by name Gorelov | 29:39 | + 1:32 | |
3. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 29:41 | + 1:34 | |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:53 | + 2:46 | |
5. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:09 | + 4:02 | |
6. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 35:26 | + 7:19 | |
7. | Henrik Rudert | 1ND0001 | Berlin O-Team | 36:16 | + 8:09 | |
8. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 37:57 | + 9:50 | |
9. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 39:23 | + 11:16 | |
10. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 40:19 | + 12:12 | |
11. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 41:25 | + 13:18 | |
12. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 43:21 | + 15:14 | |
13. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 49:21 | + 21:14 | |
14. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 54:08 | + 26:01 | |
15. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 72:08 | + 44:01 | |
16. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 75:35 | + 47:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Newiak Nick | NEJ0101 | TJ Jiskra Nejdek | 58:06 | ||
2. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 60:29 | + 2:23 | |
3. | Bartoš Václav | PGP0105 | SK Praga | 64:41 | + 6:35 | |
4. | Dellinger Mikuláš | NEJ0100 | TJ Jiskra Nejdek | 66:32 | + 8:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 43:34 | ||
2. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 50:42 | + 7:08 | |
3. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 50:44 | + 7:10 | |
4. | Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | 60:47 | + 17:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 35:28 | 9064 | ||
2. | Malinovskij Stephan | 17R9200 | Club by name Gorelov | 40:48 | + 5:20 | ||
3. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 43:30 | + 8:02 | 7487 | |
3. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 43:30 | + 8:02 | 7487 | |
5. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 47:15 | + 11:47 | 6751 | |
6. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 49:27 | + 13:59 | 6319 | |
7. | Aster Tomáš | PGP9604 | SK Praga | 49:40 | + 14:12 | 6277 | |
8. | Leo Graumann | 1ND0004 | Berlin O-Team | 50:26 | + 14:58 | ||
9. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:33 | + 15:05 | 6104 | |
10. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:09 | + 15:41 | 5986 | |
11. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:42 | + 18:14 | 5485 | |
12. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 53:45 | + 18:17 | 5475 | |
13. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 54:17 | + 18:49 | 5371 | |
14. | Robin Zschaeckel | 1ND0002 | Berlin O-Team | 54:18 | + 18:50 | ||
15. | Sebastian Fleiß | 1ND0003 | Berlin O-Team | 55:08 | + 19:40 | ||
16. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 55:34 | + 20:06 | 5119 | |
17. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:51 | + 20:23 | 5063 | |
18. | Fruhauf Ladislav | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:05 | + 20:37 | ||
19. | Procházka Vít | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:48 | + 23:20 | 4484 | |
20. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:51 | + 27:23 | 3689 | |
21. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | OK Sparta Praha | 65:04 | + 29:36 | 3254 | |
22. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 67:11 | + 31:43 | 2839 | |
23. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 69:04 | + 33:36 | 2469 | |
24. | Schimm Petr | BSO8202 | KOB Baník Sokolov | 69:47 | + 34:19 | 2328 | |
25. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:01 | + 40:33 | 1105 | |
26. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:33 | + 45:05 | 215 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 41:41 | ||
2. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:47 | + 1:06 | |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 44:10 | + 2:29 | |
4. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 44:49 | + 3:08 | |
5. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:53 | + 3:12 | |
6. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 49:57 | + 8:16 | |
7. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 52:42 | + 11:01 | |
8. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:56 | + 11:15 | |
9. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 53:18 | + 11:37 | |
10. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 54:04 | + 12:23 | |
11. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 57:05 | + 15:24 | |
12. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 57:08 | + 15:27 | |
13. | Sebastian Groß | 95D7400 | SV Wissenschaft Quedlinburg | 59:04 | + 17:23 | |
14. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:25 | + 17:44 | |
15. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:40 | + 17:59 | |
16. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 61:16 | + 19:35 | |
17. | Procházka Zdenek | TEH7800 | Sokol Tehov | 62:00 | + 20:19 | |
18. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 64:29 | + 22:48 | |
19. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 66:13 | + 24:32 | |
20. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 70:56 | + 29:15 | |
21. | Fišer Pavel | NXNH35 | 72:42 | + 31:01 | ||
22. | Uwe Röhner | 1ND0005 | Berlin O-Team | 72:55 | + 31:14 | |
23. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:06 | + 31:25 | |
24. | Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | 76:20 | + 34:39 | |
25. | Řehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 83:03 | + 41:22 | |
26. | Louša Ladislav | KPY7300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:28 | + 57:47 | |
27. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:43 | + 58:02 | |
28. | Černý Marcel | MAS7201 | KČT Aš | 102:44 | + 61:03 | |
29. | Kaválek Daniel | ONO7202 | SKOB Ostrov | 119:27 | + 77:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raik Zschaeckel | 1ND0006 | Berlin O-Team | 34:17 | ||
2. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 36:43 | + 2:26 | |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 37:29 | + 3:12 | |
4. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 46:52 | + 12:35 | |
5. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 48:28 | + 14:11 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 50:46 | + 16:29 | |
7. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 53:58 | + 19:41 | |
8. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 54:58 | + 20:41 | |
9. | Chernykh Sergey | 17R6200 | Club by name Gorelov | 55:58 | + 21:41 | |
10. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:33 | + 24:16 | |
11. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 63:02 | + 28:45 | |
12. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:25 | + 29:08 | |
13. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 83:49 | + 49:32 | |
14. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 89:34 | + 55:17 | |
Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 37:51 | ||
2. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 42:08 | + 4:17 | |
3. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 44:01 | + 6:10 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 46:01 | + 8:10 | |
5. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 49:02 | + 11:11 | |
6. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 52:26 | + 14:35 | |
7. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 53:51 | + 16:00 | |
8. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 57:38 | + 19:47 | |
9. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:39 | + 26:48 | |
10. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:23 | + 38:32 | |
11. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 81:16 | + 43:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 38:21 | ||
2. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 39:36 | + 1:15 | |
3. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 39:56 | + 1:35 | |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 42:09 | + 3:48 | |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 42:39 | + 4:18 | |
6. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 43:29 | + 5:08 | |
7. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 44:16 | + 5:55 | |
8. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 46:37 | + 8:16 | |
9. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 46:46 | + 8:25 | |
10. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 50:58 | + 12:37 | |
11. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 51:28 | + 13:07 | |
12. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 52:51 | + 14:30 | |
13. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 53:01 | + 14:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 25:03 | ||
2. | Bauer David | SKV1601 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:55 | + 5:52 | |
3. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 32:01 | + 6:58 | |
4. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:50 | + 16:47 | |
5. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:53 | + 22:50 | |
6. | Smrt Vojtěch | ONO0601 | SKOB Ostrov | 50:11 | + 25:08 | |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:08 | + 26:05 | |
8. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:47 | + 26:44 | |
9. | Dřízhalová Klára | MLA0751 | MLOK Mariánské Lázně | 54:15 | + 29:12 | |
10. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 58:19 | + 33:16 | |
11. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 67:35 | + 42:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 20:06 | ||
2. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 22:03 | + 1:57 | |
3. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 23:17 | + 3:11 | |
4. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:34 | + 9:28 | |
5. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 31:38 | + 11:32 | |
6. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 31:50 | + 11:44 | |
7. | Klouša Vítek | KPY | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:10 | + 12:04 | |
8. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 33:44 | + 13:38 | |
9. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 35:31 | + 15:25 | |
10. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 35:37 | + 15:31 | |
11. | Fiveber Michal | NXN | 35:52 | + 15:46 | ||
12. | Fiedler Filip | NXN | 35:59 | + 15:53 | ||
13. | Fiveberová Markéta | NXN | 36:31 | + 16:25 | ||
14. | Fiedlerová Eliška | NXN | 37:19 | + 17:13 | ||
15. | Hill Daisy | 21G0950 | Airienteers | 40:37 | + 20:31 | |
16. | Nduwimana Lisa | 17R | Club by name Gorelov | 40:50 | + 20:44 | |
17. | Nduwimana Ania | 17R | Club by name Gorelov | 42:08 | + 22:02 | |
18. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 51:52 | + 31:46 | |
19. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 53:08 | + 33:02 | |
20. | Dřízhalová Anna | MLA1051 | MLOK Mariánské Lázně | 56:46 | + 36:40 | |
21. | Freyová Sára | NEJ1150 | TJ Jiskra Nejdek | 60:54 | + 40:48 | |
22. | Procházková Elena | TEH1459 | Sokol Tehov | 78:58 | + 58:52 | |
Fiedlerová Elizabeth | NXN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nduwimana Eva | 17R | Club by name Gorelov | 23:09 | ||
2. | Řehořek Jaroš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:43 | + 0:34 | |
3. | Frey Jaromír | NEJ6300 | TJ Jiskra Nejdek | 26:52 | + 3:43 | |
4. | Fiveberová Jana | NXN | 34:14 | + 11:05 | ||
5. | Stehlíková Kateřina | LPM0059 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:34 | + 11:25 | |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:18 | + 13:09 | |
7. | Brendlerová Gabriela | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:36 | + 18:27 | |
8. | Píchová Barbora | 44C0059 | Neregistrovaní | 43:01 | + 19:52 | |
9. | Peřina Jan | SKV1600 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:10 | + 21:01 | |
10. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 44:14 | + 21:05 | |
11. | Horák FJPŠ | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 50:23 | + 27:14 | |
12. | Martínek Jaroslav | KPY0300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:59 | + 30:50 | |
13. | Študlarová Simca | NXN | 56:16 | + 33:07 | ||
14. | Hendrich Ladislav | 37C7901 | Bez registrace | 56:17 | + 33:08 | |
15. | Študlarová Zuzana | NXN | 57:07 | + 33:58 | ||
16. | McMahon Anežka | 7LX0200 | Mahoni | 60:48 | + 37:39 | |
17. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 66:17 | + 43:08 | |
18. | Pivec Jan | BSO | KOB Baník Sokolov | 70:28 | + 47:19 | |
19. | Hronová Katarína | VSP7570 | USK Praha | 73:38 | + 50:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivec Lukáš | BSO | KOB Baník Sokolov | 75:46 | ||
2. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 75:53 | + 0:07 | |
3. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 109:29 | + 33:43 | |
4. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 112:17 | + 36:31 | |
5. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 123:27 | + 47:41 | |
Žabenský Josef | 6KC8701 | Neregistrovaný | DISK |