Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Datum:
27.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Borecké skály
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Při závodě se zranil na hlavě závodník Jiří Nejezchleba KAS4600, pořadateli mu bylo doporučeno vyšetření v nemocnici Turnov, převoz zajistili oddíloví kolegové.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
2.31 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 15:20
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:26 + 3:06
3. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 19:04 + 3:44
4. Kotecká Marie Anna 25L0950 Luxembourg Orienteering Club 20:06 + 4:46
5. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:14 + 5:54
6. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 21:20 + 6:00
7. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 21:31 + 6:11
8. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 21:45 + 6:25
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:55 + 6:35
9. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 21:55 + 6:35
11. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 22:02 + 6:42
12. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 22:10 + 6:50
13. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 22:12 + 6:52
14. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 22:16 + 6:56
15. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 22:30 + 7:10
16. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 23:38 + 8:18
17. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 23:46 + 8:26
18. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 24:33 + 9:13
19. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 24:58 + 9:38
20. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:09 + 10:49
21. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 27:56 + 12:36
22. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 28:16 + 12:56
23. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:30 + 13:10
24. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 28:44 + 13:24
25. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 32:03 + 16:43
26. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 33:22 + 18:02
27. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 35:15 + 19:55
28. Pavlů Marie MFP1054 VŠSK MFF UK Praha 42:25 + 27:05
29. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 54:37 + 39:17
30. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 57:28 + 42:08
D10
1.64 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:52
2. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:56 + 0:04
3. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 0:16
4. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 0:47
5. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 18:05 + 1:13
6. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 2:12
7. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 19:48 + 2:56
7. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 19:48 + 2:56
9. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 20:00 + 3:08
10. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 20:04 + 3:12
11. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 20:12 + 3:20
12. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 20:35 + 3:43
13. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 22:20 + 5:28
14. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 22:47 + 5:55
15. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 23:18 + 6:26
16. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 23:35 + 6:43
17. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 24:08 + 7:16
18. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 24:28 + 7:36
19. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 24:57 + 8:05
20. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 25:27 + 8:35
21. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 26:54 + 10:02
21. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 26:54 + 10:02
23. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 26:57 + 10:05
24. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 28:03 + 11:11
25. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:48 + 11:56
26. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 30:54 + 14:02
27. Rohaľová Adela 43S0852 ŠK Sandberg Bratislava 31:35 + 14:43
28. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 33:51 + 16:59
29. Matochová Anna TZL0753 SKOB Zlín 35:47 + 18:55
D12
1.75 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 14:51
2. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 15:51 + 1:00
3. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 17:09 + 2:18
4. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 17:26 + 2:35
5. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 18:06 + 3:15
6. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 18:25 + 3:34
7. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 18:39 + 3:48
8. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 18:45 + 3:54
9. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 19:27 + 4:36
10. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 19:29 + 4:38
11. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:44 + 4:53
12. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 19:53 + 5:02
13. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 20:19 + 5:28
14. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 20:26 + 5:35
15. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 20:56 + 6:05
16. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 21:58 + 7:07
17. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46 + 8:55
18. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 24:00 + 9:09
19. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 24:28 + 9:37
20. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:44 + 9:53
21. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 24:54 + 10:03
22. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 24:55 + 10:04
23. Návojová Kateřina TZL0652 SKOB Zlín 25:36 + 10:45
24. Repáčová Adriana 17S0550 Ekonom Banska Bystrica 25:41 + 10:50
25. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 25:48 + 10:57
26. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 26:00 + 11:09
27. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 26:40 + 11:49
28. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 27:37 + 12:46
29. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 28:15 + 13:24
30. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:49 + 13:58
31. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 29:22 + 14:31
32. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 SKOB Zlín 29:42 + 14:51
33. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 30:58 + 16:07
34. Kolencová Sára HCE0651 TJ Hostivice 34:02 + 19:11
35. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:54 + 20:03
36. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 35:20 + 20:29
37. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:06 + 22:15
38. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:48 + 22:57
39. Macková Nela LPU0661 OK Lokomotiva Pardubice 39:28 + 24:37
40. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 41:22 + 26:31
41. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 41:23 + 26:32
42. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 42:45 + 27:54
43. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 42:50 + 27:59
44. Vltavská Klára Sportcentrum Jičín 44:27 + 29:36
D14
2.13 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 22:38
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:10 + 0:32
3. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 24:28 + 1:50
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 26:07 + 3:29
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 26:48 + 4:10
6. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 27:25 + 4:47
7. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 28:12 + 5:34
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:41 + 7:03
9. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 29:45 + 7:07
10. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 31:40 + 9:02
11. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 32:10 + 9:32
12. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:39 + 10:01
13. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 32:58 + 10:20
14. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 33:28 + 10:50
15. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 33:49 + 11:11
16. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 33:57 + 11:19
17. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 34:04 + 11:26
18. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:05 + 11:27
19. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 34:22 + 11:44
20. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 34:48 + 12:10
21. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 35:10 + 12:32
22. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:54 + 13:16
23. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 37:53 + 15:15
24. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 37:58 + 15:20
25. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:02 + 15:24
26. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 39:09 + 16:31
27. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 39:23 + 16:45
28. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:44 + 17:06
29. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:04 + 17:26
30. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:45 + 18:07
31. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 42:06 + 19:28
32. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 42:18 + 19:40
33. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 43:30 + 20:52
34. Rohaľová Ivona 43S0453 ŠK Sandberg Bratislava 44:16 + 21:38
35. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:36 + 22:58
36. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 46:09 + 23:31
37. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 46:14 + 23:36
38. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:56 + 25:18
39. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 48:29 + 25:51
40. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 49:08 + 26:30
41. Honzírková Ema 43S0351 ŠK Sandberg Bratislava 51:45 + 29:07
42. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 52:54 + 30:16
43. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 58:08 + 35:30
44. Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:02 + 43:24
45. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 72:34 + 49:56
46. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 95:06 + 72:28
Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 48:19 + 25:41
D16
2.48 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 28:44
2. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 29:12 + 0:28
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:36 + 0:52
4. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:41 + 1:57
5. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 32:12 + 3:28
6. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 32:36 + 3:52
7. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 32:38 + 3:54
8. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 33:18 + 4:34
9. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 35:24 + 6:40
10. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 35:25 + 6:41
11. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 36:18 + 7:34
12. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 36:27 + 7:43
13. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 36:33 + 7:49
14. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 36:49 + 8:05
15. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:02 + 8:18
15. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 37:02 + 8:18
17. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:31 + 8:47
18. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32 + 8:48
19. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:54 + 10:10
20. Mazurek Agnieszka KUO0152 KOB Ústí nad Orlicí 39:10 + 10:26
21. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:37 + 10:53
22. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 40:21 + 11:37
23. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 41:19 + 12:35
24. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:38 + 12:54
25. Baklanova Tatiana 29R0150 MosCompas-Orienta 41:56 + 13:12
26. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 43:31 + 14:47
27. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:15 + 15:31
28. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 45:32 + 16:48
29. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:55 + 17:11
30. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 17:56
31. Čeleďová Justýna TZL0152 SKOB Zlín 46:48 + 18:04
32. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 47:23 + 18:39
33. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 SKOB Zlín 48:36 + 19:52
34. Jánošová Veronika 43S0151 ŠK Sandberg Bratislava 50:21 + 21:37
35. Šuráňová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín 50:37 + 21:53
36. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 52:36 + 23:52
37. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 52:39 + 23:55
38. Ciura Aleksandra 17P0151 WKS Śląsk Wrocław 53:34 + 24:50
39. Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:03 + 27:19
40. Becmer Aleksandra 17P0250 WKS Śląsk Wrocław 59:48 + 31:04
41. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 72:42 + 43:58
42. Pajtášová Katarína 43S0152 ŠK Sandberg Bratislava 104:21 + 75:37
Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor DISK
Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha DISK
D18
3.03 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 35:24
2. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 36:00 + 0:36
3. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 39:49 + 4:25
4. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 5:48
5. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 42:59 + 7:35
6. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 43:04 + 7:40
7. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 KOB Ústí nad Orlicí 46:19 + 10:55
8. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 46:34 + 11:10
9. Kovanen Anu 79F0051 Suunta Jyväskylä 48:50 + 13:26
10. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:34 + 14:10
11. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 50:27 + 15:03
12. Hänsel Hannah 71D0050 USV TU Dresden 51:44 + 16:20
13. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 52:55 + 17:31
14. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 55:06 + 19:42
15. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:22 + 20:58
16. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:18 + 29:54
17. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 65:19 + 29:55
18. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:07 + 30:43
19. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:44 + 36:20
20. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:43 + 42:19
Matulíková Aneta TZL0050 SKOB Zlín DISK
D20
3.03 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6631
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovanen Maiju 79F9802 Suunta Jyväskylä 34:54
2. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 37:01 + 2:07 6749
3. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 37:35 + 2:41 6650
4. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 3:34 6494
5. Mądra Paulina 17P9852 WKS Śląsk Wrocław 41:00 + 6:06
6. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 43:37 + 8:43 5588
7. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:59 + 9:05 5524
8. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 44:30 + 9:36 5433
D21UK
2.53 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 36:18
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 36:22 + 0:04
3. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 36:42 + 0:24
4. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 38:36 + 2:18
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 42:01 + 5:43
6. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 42:08 + 5:50
7. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:24 + 11:06
8. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 47:37 + 11:19
9. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 47:43 + 11:25
10. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 48:53 + 12:35
11. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 88:27 + 52:09
D21UL
3.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 51:25
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 61:04 + 9:39
D21E
4.24 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9059
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 46:45 9253
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 47:23 + 0:38 9133
3. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 48:52 + 2:07
4. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 49:12 + 2:27 8789
5. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 49:13 + 2:28 8786
6. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 3:45 8542
7. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 51:02 + 4:17 8441
8. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 53:15 + 6:30 8021
9. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 53:43 + 6:58 7933
10. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 54:12 + 7:27 7841
11. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 7:35 7816
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 55:11 + 8:26 7655
13. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 56:46 + 10:01
14. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 56:53 + 10:08 7332
15. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 57:09 + 10:24 7282
16. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 57:58 + 11:13
17. Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:05 + 11:20 7105
18. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 58:25 + 11:40 7041
19. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 58:29 + 11:44 7029
20. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 59:26 + 12:41 6849
21. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 59:37 + 12:52 6814
22. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 59:52 + 13:07 6767
23. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 63:58 + 17:13 5989
24. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 64:38 + 17:53 5863
25. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 66:27 + 19:42
Hošeková Vanda ASU9696 Magnus Orienteering DISK 0
D21A
3.76 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8033
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:40 8154
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 44:38 + 0:58 7979
3. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 44:42 + 1:02 7967
4. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 48:06 + 4:26 7351
5. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:30 + 4:50 7278
6. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 49:07 + 5:27 7167
7. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 49:33 + 5:53 7088
8. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 49:41 + 6:01 7064
9. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 50:12 + 6:32 6970
10. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:30 + 9:50 6372
11. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 53:34 + 9:54 6360
12. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 54:51 + 11:11
13. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 11:37 6049
13. Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 55:17 + 11:37
15. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 56:45 + 13:05 5783
16. Bader Anne 71D9999 USV TU Dresden 56:47 + 13:07
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 57:56 + 14:16 5569
18. Kosová Barbora LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 58:43 + 15:03
19. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 59:36 + 15:56 5267
20. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 60:57 + 17:17 5022
21. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 62:31 + 18:51
22. Kanko Ruut 79F9501 Suunta Jyväskylä 63:25 + 19:45
23. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 63:40 + 20:00
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 64:28 + 20:48 4385
25. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:31 + 20:51 4376
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 65:28 + 21:48
27. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 67:18 + 23:38 3872
28. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 68:51 + 25:11 3591
29. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 70:49 + 27:09 3235
30. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 80:49 + 37:09 1422
Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
D21B
3.51 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 49:34 5271
2. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 51:59 + 2:25 5032
3. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 3:16 4948
4. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 53:23 + 3:49 4894
5. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 57:45 + 8:11 4463
6. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 58:44 + 9:10
7. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:55 + 10:21 4249
8. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 60:09 + 10:35
9. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:00 + 11:26 4142
10. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 61:30 + 11:56 4092
10. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 61:30 + 11:56 4092
12. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 61:45 + 12:11 4068
13. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 62:24 + 12:50 4003
14. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 64:44 + 15:10 3773
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:51 + 16:17 3662
16. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 68:18 + 18:44
17. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:33 + 22:59 3001
18. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:53 + 23:19 2968
19. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 75:12 + 25:38 2739
20. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 85:46 + 36:12 1695
21. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 90:43 + 41:09 1206
22. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 122:00 + 72:26 0
D21C
2.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3638
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 37:05 3898
2. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:10 + 3:05 3617
3. Horová Klára PGP8455 SK Praga 42:33 + 5:28 3400
4. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 43:22 + 6:17 3326
5. Šenkýřová Jana PHK8650 OK 99 Hradec Králové 45:54 + 8:49 3095
6. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 49:21 + 12:16 2780
7. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 50:03 + 12:58 2717
8. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 51:17 + 14:12
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:08 + 18:03 2253
10. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 55:11 + 18:06
11. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 56:09 + 19:04 2161
12. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 57:59 + 20:54 1994
13. Pecharová Aneta ASU8699 Magnus Orienteering 58:07 + 21:02 1982
14. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 59:11 + 22:06 1884
15. Tumová Pavla 2PZ7550 Lipno team 59:22 + 22:17
16. Kutilová Jana PGP8057 SK Praga 60:35 + 23:30 1757
17. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 61:14 + 24:09 1698
18. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 62:02 + 24:57 1625
19. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 62:03 + 24:58 1623
20. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 62:39 + 25:34
21. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:42 + 25:37
22. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 72:25 + 35:20 679
23. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:01 + 40:56 169
24. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 95:24 + 58:19 0
25. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 110:37 + 73:32 0
Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice DISK 0
Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice DISK 0
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D35
2.82 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 34:18
2. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:15 + 0:57
3. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 36:16 + 1:58
4. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 36:21 + 2:03
5. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 36:23 + 2:05
6. Kotecká Michaela 25L7850 Luxembourg Orienteering Club 37:15 + 2:57
7. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 37:55 + 3:37
8. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 37:58 + 3:40
9. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 38:00 + 3:42
10. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 38:07 + 3:49
11. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 39:25 + 5:07
12. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 41:17 + 6:59
13. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 41:24 + 7:06
14. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 41:27 + 7:09
15. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:35 + 7:17
16. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 41:45 + 7:27
17. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 41:48 + 7:30
18. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 43:41 + 9:23
19. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 44:36 + 10:18
20. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 45:04 + 10:46
21. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 48:40 + 14:22
22. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 49:04 + 14:46
23. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:53 + 15:35
24. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 49:54 + 15:36
25. Němečková Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 50:20 + 16:02
26. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 52:09 + 17:51
27. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 55:32 + 21:14
28. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 57:00 + 22:42
29. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 59:38 + 25:20
30. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 60:06 + 25:48
31. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 61:16 + 26:58
32. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 61:27 + 27:09
33. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 63:13 + 28:55
34. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 67:07 + 32:49
35. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:18 + 40:00
36. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 78:26 + 44:08
37. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:05 + 51:47
Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha DISK
Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D40
2.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 31:50
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:25 + 1:35
3. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 2:02
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 34:06 + 2:16
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 34:06 + 2:16
6. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 34:33 + 2:43
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 35:03 + 3:13
8. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 35:12 + 3:22
9. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 36:32 + 4:42
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 37:37 + 5:47
11. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 37:50 + 6:00
12. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 38:00 + 6:10
13. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 8:20
14. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 40:18 + 8:28
15. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 41:21 + 9:31
15. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 41:21 + 9:31
17. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 41:22 + 9:32
18. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 41:26 + 9:36
19. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 42:02 + 10:12
20. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 43:33 + 11:43
21. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:14 + 12:24
22. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 45:31 + 13:41
23. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:21 + 14:31
24. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 46:40 + 14:50
25. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 47:45 + 15:55
26. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 47:53 + 16:03
27. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 47:59 + 16:09
28. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:03 + 16:13
29. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:53 + 18:03
30. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 50:31 + 18:41
31. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 51:17 + 19:27
32. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 51:56 + 20:06
33. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 52:21 + 20:31
34. Pavlů Lenka MFP7753 VŠSK MFF UK Praha 52:46 + 20:56
35. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 53:03 + 21:13
36. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 54:18 + 22:28
37. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:00 + 23:10
38. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:32 + 23:42
39. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 56:11 + 24:21
40. Palasová Michaela AZL7474 SKOB ARIS Zlín 56:19 + 24:29
41. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 56:43 + 24:53
42. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 59:32 + 27:42
43. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:45 + 28:55
44. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:44 + 30:54
45. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 64:36 + 32:46
46. Baľová Katarína 43S7551 ŠK Sandberg Bratislava 69:06 + 37:16
47. Pešková Renata Sportcentrum Jičín 70:04 + 38:14
48. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 70:07 + 38:17
49. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 72:52 + 41:02
50. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 75:11 + 43:21
51. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 76:58 + 45:08
52. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 86:49 + 54:59
53. Čabanová Petra FYD7550 Jizerský klub OB Frýdlant 88:59 + 57:09
Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
2.35 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 29:24
2. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 31:36 + 2:12
3. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 34:41 + 5:17
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 35:54 + 6:30
5. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 37:58 + 8:34
6. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 38:08 + 8:44
7. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 38:15 + 8:51
8. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 38:35 + 9:11
9. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 38:55 + 9:31
10. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 38:56 + 9:32
11. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 39:42 + 10:18
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 39:52 + 10:28
13. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 39:59 + 10:35
14. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 41:34 + 12:10
15. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 41:52 + 12:28
16. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 42:22 + 12:58
17. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 43:02 + 13:38
18. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 43:29 + 14:05
19. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 43:34 + 14:10
20. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 16:05
21. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 45:39 + 16:15
22. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 45:46 + 16:22
23. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 47:10 + 17:46
24. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 48:00 + 18:36
25. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 48:44 + 19:20
26. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:04 + 19:40
27. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:20 + 21:56
28. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 55:07 + 25:43
29. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:42 + 26:18
30. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:30 + 28:06
31. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:33 + 28:09
32. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 59:42 + 30:18
33. Muselíková Vladislava ABM7051 KOB ALFA Brno 60:04 + 30:40
34. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 60:12 + 30:48
35. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 60:38 + 31:14
36. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 62:57 + 33:33
37. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:01 + 33:37
38. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 63:52 + 34:28
39. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 64:09 + 34:45
40. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:53 + 36:29
41. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:10 + 36:46
42. Kodejšová Alena VSP7152 USK Praha 67:27 + 38:03
43. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:49 + 38:25
44. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 72:14 + 42:50
45. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 72:39 + 43:15
46. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 73:52 + 44:28
47. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:24 + 49:00
48. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:35 + 52:11
49. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 83:42 + 54:18
50. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 94:20 + 64:56
51. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 95:34 + 66:10
52. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 96:41 + 67:17
Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice DISK
Kopecká Alena VSP7250 USK Praha DISK
D50
2.23 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:09
2. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 31:55 + 0:46
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 35:25 + 4:16
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 37:28 + 6:19
5. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 38:10 + 7:01
6. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 40:00 + 8:51
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:01 + 8:52
8. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 40:03 + 8:54
9. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 40:55 + 9:46
10. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:23 + 10:14
11. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 49:07 + 17:58
12. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 49:10 + 18:01
13. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 52:59 + 21:50
14. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 55:06 + 23:57
15. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:19 + 26:10
16. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 58:10 + 27:01
17. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 60:54 + 29:45
18. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:18 + 33:09
19. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 67:48 + 36:39
20. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 68:05 + 36:56
21. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 72:08 + 40:59
D55
2.03 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 29:40
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 37:14 + 7:34
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 9:15
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 39:33 + 9:53
5. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 41:54 + 12:14
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:06 + 12:26
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 47:09 + 17:29
8. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 47:35 + 17:55
9. Kretzschmar Ute 18D5950 Post SV Dresden 54:52 + 25:12
10. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 56:48 + 27:08
11. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:51 + 27:11
12. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 58:19 + 28:39
13. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 59:14 + 29:34
14. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 64:59 + 35:19
Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D60
1.93 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:49
2. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 34:27 + 4:38
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 34:52 + 5:03
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:14 + 5:25
5. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 35:35 + 5:46
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 35:57 + 6:08
7. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:23 + 7:34
8. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 37:25 + 7:36
9. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 38:33 + 8:44
10. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 40:14 + 10:25
11. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 43:29 + 13:40
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 43:32 + 13:43
13. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 46:22 + 16:33
14. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:56 + 18:07
15. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 48:45 + 18:56
16. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 49:24 + 19:35
17. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 30:36
18. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 60:39 + 30:50
19. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 63:03 + 33:14
20. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 66:06 + 36:17
21. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:28 + 43:39
D65
1.82 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 29:37
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 30:07 + 0:30
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 36:06 + 6:29
4. Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad 37:29 + 7:52
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:13 + 9:36
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 39:16 + 9:39
7. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 43:06 + 13:29
8. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 52:29 + 22:52
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 53:41 + 24:04
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
D70
1.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 42:30
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 45:27 + 2:57
3. Novotná Marie PHK3951 OK 99 Hradec Králové 46:10 + 3:40
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 55:45 + 13:15
H10L
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 15:45
2. Kadečka David JEN0801 OB Jenišovice 17:51 + 2:06
3. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 18:07 + 2:22
4. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 18:16 + 2:31
4. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 18:16 + 2:31
6. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 18:28 + 2:43
7. Kopecký Michal SJC0801 Sportcentrum Jičín 18:46 + 3:01
8. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 18:56 + 3:11
9. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 19:08 + 3:23
10. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 19:19 + 3:34
11. Cipryán Tobiáš BZP0701 Báječné ženy v orientačním běhu 19:45 + 4:00
12. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 19:50 + 4:05
13. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 19:54 + 4:09
14. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 20:54 + 5:09
15. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 22:37 + 6:52
16. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 23:35 + 7:50
17. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 24:48 + 9:03
18. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 25:27 + 9:42
19. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:31 + 10:46
20. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 26:51 + 11:06
21. Muselík Mikuláš ABM0903 KOB ALFA Brno 27:16 + 11:31
22. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 27:29 + 11:44
23. Kotecký Jáchym 25L1100 Luxembourg Orienteering Club 28:59 + 13:14
24. Kolenec Jan HCE0800 TJ Hostivice 29:56 + 14:11
25. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 32:55 + 17:10
26. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 35:11 + 19:26
27. Pavlů Matěj MFP0701 VŠSK MFF UK Praha 48:06 + 32:21
Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín DISK
H10
1.65 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 14:36
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 15:27 + 0:51
3. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:38 + 2:02
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 17:13 + 2:37
5. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 17:19 + 2:43
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 17:40 + 3:04
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 18:16 + 3:40
8. Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:21 + 3:45
9. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 18:39 + 4:03
10. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 18:45 + 4:09
11. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:53 + 4:17
12. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 19:08 + 4:32
13. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 19:36 + 5:00
14. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 19:50 + 5:14
15. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 20:23 + 5:47
16. Skýba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:11 + 6:35
17. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 21:18 + 6:42
18. Pavlů Jakub MFP0700 VŠSK MFF UK Praha 21:21 + 6:45
19. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 23:28 + 8:52
20. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:47 + 9:11
21. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 24:52 + 10:16
22. Vokurka Václav TJN1000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:02 + 10:26
23. Vokurka Antonín TJN0800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:05 + 10:29
24. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:58 + 11:22
25. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 26:03 + 11:27
26. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:05 + 11:29
27. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:34 + 11:58
28. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:36 + 12:00
29. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 27:16 + 12:40
30. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 27:47 + 13:11
31. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:56 + 14:20
32. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 29:53 + 15:17
33. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:27 + 15:51
34. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 30:41 + 16:05
35. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 30:57 + 16:21
36. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:02 + 16:26
37. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:05 + 16:29
38. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 32:19 + 17:43
38. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 32:19 + 17:43
40. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:38 + 18:02
41. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 33:38 + 19:02
42. Tuma Jonáš 2PZ0800 Lipno team 35:27 + 20:51
43. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:21 + 24:45
44. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 40:45 + 26:09
45. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 42:23 + 27:47
Besta Radek 11C0800 Letci v akci DISK
H12
1.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 16:38
2. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 17:49 + 1:11
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:00 + 1:22
4. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 18:34 + 1:56
5. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 20:05 + 3:27
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 20:08 + 3:30
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 20:36 + 3:58
8. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 20:52 + 4:14
9. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 21:00 + 4:22
10. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:21 + 4:43
11. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 21:55 + 5:17
12. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 22:49 + 6:11
13. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 22:58 + 6:20
14. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 23:19 + 6:41
15. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 23:45 + 7:07
16. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 23:55 + 7:17
17. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 23:58 + 7:20
18. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:41 + 8:03
19. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 25:08 + 8:30
20. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 25:32 + 8:54
21. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:34 + 8:56
22. Meier David VSP0606 USK Praha 26:03 + 9:25
23. Městka Václav VSP0600 USK Praha 26:22 + 9:44
24. Soldán Robin PLU0600 TJ SOKOL Plumlov 26:25 + 9:47
25. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 26:31 + 9:53
26. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 29:43 + 13:05
27. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:49 + 13:11
28. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 31:21 + 14:43
29. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:39 + 15:01
30. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 32:35 + 15:57
31. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 33:44 + 17:06
32. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 33:56 + 17:18
33. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 35:10 + 18:32
34. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 37:25 + 20:47
35. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 43:45 + 27:07
36. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 48:43 + 32:05
37. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 51:51 + 35:13
38. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 51:55 + 35:17
H14
2.43 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 19:35
2. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 0:12
3. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 1:57
4. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:49 + 2:14
5. Novota Lukáš 84S0300 Akademik TU Košice 22:42 + 3:07
6. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 22:44 + 3:09
7. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:07 + 3:32
8. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 24:18 + 4:43
9. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 24:38 + 5:03
10. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 25:06 + 5:31
11. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:35 + 6:00
12. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 25:39 + 6:04
13. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:50 + 7:15
14. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 28:21 + 8:46
15. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 28:25 + 8:50
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 28:57 + 9:22
17. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 29:01 + 9:26
18. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:08 + 9:33
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 30:55 + 11:20
20. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 11:38
21. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 31:41 + 12:06
21. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 31:41 + 12:06
23. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 31:55 + 12:20
24. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 31:58 + 12:23
25. Titz Adam VSP0401 USK Praha 32:00 + 12:25
26. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport Warszawa 32:32 + 12:57
27. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 33:06 + 13:31
28. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 34:10 + 14:35
29. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:36 + 15:01
30. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 36:58 + 17:23
31. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:46 + 19:11
32. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:14 + 20:39
33. Dohnal František VSP0303 USK Praha 41:49 + 22:14
34. Janas Adam PGP0404 SK Praga 43:24 + 23:49
35. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 44:39 + 25:04
36. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:34 + 25:59
37. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 48:00 + 28:25
38. Tvrdý Tomáš 43S0201 ŠK Sandberg Bratislava 59:02 + 39:27
39. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 79:07 + 59:32
Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice DISK
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK
H16
3.29 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 29:22
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 32:49 + 3:27
3. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 34:43 + 5:21
4. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 34:47 + 5:25
5. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 36:15 + 6:53
6. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 36:19 + 6:57
7. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 37:05 + 7:43
8. Janas Petr PGP0200 SK Praga 37:51 + 8:29
9. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 38:34 + 9:12
10. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 38:52 + 9:30
11. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 40:00 + 10:38
11. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:00 + 10:38
13. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 41:59 + 12:37
14. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 42:18 + 12:56
15. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 43:25 + 14:03
16. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 44:24 + 15:02
17. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 45:38 + 16:16
18. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 46:11 + 16:49
19. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03 + 17:41
20. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 47:24 + 18:02
21. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 19:38
22. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 49:09 + 19:47
23. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 49:18 + 19:56
24. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 49:36 + 20:14
25. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 51:22 + 22:00
26. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 53:01 + 23:39
27. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:42 + 24:20
28. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 53:57 + 24:35
29. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 55:22 + 26:00
30. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:22 + 28:00
31. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:32 + 29:10
32. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 58:53 + 29:31
33. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:31 + 32:09
34. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 64:42 + 35:20
35. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 65:28 + 36:06
36. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 68:46 + 39:24
37. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 70:53 + 41:31
38. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 74:16 + 44:54
Dostál František UOL0201 SOB Olomouc DISK
Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H18
3.78 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 37:20
2. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 39:29 + 2:09
3. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 43:25 + 6:05
4. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 43:51 + 6:31
5. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 46:06 + 8:46
6. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 46:44 + 9:24
7. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 49:18 + 11:58
8. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 49:30 + 12:10
9. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 49:49 + 12:29
10. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 12:40
11. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:40 + 16:20
12. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:55 + 17:35
13. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 56:57 + 19:37
14. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 21:07
15. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 58:50 + 21:30
16. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 61:26 + 24:06
17. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:02 + 24:42
18. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 72:57 + 35:37
19. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 76:58 + 39:38
20. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:55 + 40:35
21. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 78:22 + 41:02
22. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:56 + 41:36
Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec DISK
Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň DISK
Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice DISK
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK
H20
3.78 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6063
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:33 6335
2. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 40:06 + 1:33 6102
3. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:26 + 3:53 5752
4. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 45:05 + 6:32 5354
5. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:09 + 6:36 5344
6. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 46:15 + 7:42 5179
7. Borgiel Jarek 51P9701 UKS Sparta Czyżowice 68:52 + 30:19
8. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 73:26 + 34:53 1095
Hasal Martin PGP9804 SK Praga DISK 0
H21UK
3.24 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 36:00
2. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 38:15 + 2:15
3. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 39:06 + 3:06
4. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 39:09 + 3:09
5. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:13 + 3:13
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 40:29 + 4:29
7. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:01 + 5:01
8. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:37 + 8:37
9. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 45:18 + 9:18
10. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 52:14 + 16:14
11. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:52 + 22:52
12. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 58:53 + 22:53
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 59:37 + 23:37
14. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 67:24 + 31:24
15. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 86:08 + 50:08
Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering DISK
H21UL
4.22 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 47:54
2. Janeček Oldřich MFP8200 VŠSK MFF UK Praha 48:10 + 0:16
3. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 3:12
4. Průša Michal VSP7310 USK Praha 53:53 + 5:59
5. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 54:53 + 6:59
6. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 55:00 + 7:06
7. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 55:40 + 7:46
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 59:22 + 11:28
9. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:08 + 12:14
10. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 64:59 + 17:05
11. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 73:54 + 26:00
12. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 74:04 + 26:10
13. Šafka Dan 73X9100 Opět na Kozla 81:15 + 33:21
14. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 87:11 + 39:17
15. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 87:37 + 39:43
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK
Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering DISK
H21E
4.85 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8931
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 39:58 9273
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 41:48 + 1:50 8879
3. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 42:43 + 2:45
4. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 42:55 + 2:57 8639
5. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 43:46 + 3:48 8457
6. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 44:04 + 4:06
7. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 44:08 + 4:10 8378
8. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 5:06 8177
9. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 45:08 + 5:10 8163
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 46:13 + 6:15 7930
11. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 46:37 + 6:39 7844
12. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 47:41 + 7:43 7615
13. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 47:57 + 7:59 7558
14. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 48:16 + 8:18 7490
15. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 48:40 + 8:42 7404
16. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 49:20 + 9:22 7261
17. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 50:03 + 10:05 7107
18. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 50:04 + 10:06 7103
19. Jonáš Martin 43S9601 ŠK Sandberg Bratislava 50:07 + 10:09
20. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 50:23 + 10:25 7035
21. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 50:35 + 10:37 6992
22. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 51:07 + 11:09 6877
23. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 51:14 + 11:16 6852
24. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 52:09 + 12:11 6655
25. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 53:18 + 13:20 6408
26. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 53:23 + 13:25 6390
27. Jirka Michal ZBM8403 SK Žabovřesky Brno 54:08 + 14:10 6229
28. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 54:14 + 14:16 6208
29. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 54:22 + 14:24 6179
30. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 54:32 + 14:34 6143
31. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 54:34 + 14:36 6136
32. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 56:24 + 16:26 5742
33. Ockenden John 35G9400 CUOC 57:46 + 17:48
34. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 58:07 + 18:09 5373
35. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 58:55 + 18:57 5201
36. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 60:42 + 20:44 4818
37. Franssen Desmond 99B Trol 61:36 + 21:38
38. Janas Petr PGP7106 SK Praga 63:15 + 23:17 4270
39. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 65:14 + 25:16
40. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 70:28 + 30:30 2719
41. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 89:03 + 49:05 0
42. Knott Jeremy 35G9600 CUOC 105:55 + 65:57
Müller Philipp 18D9000 Post SV Dresden DISK
Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín DISK 0
Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy DISK 0
H21A
4.17 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:36 7556
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 45:48 + 1:12 7365
3. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 47:32 + 2:56 7088
4. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 3:55 6931
5. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 49:31 + 4:55 6772
6. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 50:31 + 5:55 6612
7. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 54:46 + 10:10 5934
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 54:46 + 10:10 5934
9. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 55:32 + 10:56 5812
10. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 56:28 + 11:52 5663
11. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 57:37 + 13:01 5479
12. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 59:32 + 14:56 5174
13. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 59:42 + 15:06 5147
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 60:00 + 15:24 5099
15. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:30 + 15:54 5019
16. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 61:12 + 16:36 4908
17. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 61:18 + 16:42 4892
18. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:38 + 17:02 4838
19. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:08 + 19:32 4440
20. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 65:41 + 21:05 4192
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 65:58 + 21:22 4147
22. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 66:58 + 22:22 3987
23. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 67:15 + 22:39 3942
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 69:02 + 24:26
25. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 71:45 + 27:09 3224
26. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 76:11 + 31:35
27. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 79:36 + 35:00 1972
28. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 96:05 + 51:29 0
Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden DISK
Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha DISK 0
Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
H21B
3.80 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6258
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 42:59 6766
2. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:11 + 5:12 6070
3. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 49:10 + 6:11 5939
4. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 49:55 + 6:56 5838
5. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 50:15 + 7:16 5794
6. Morecchio Marco 98I SSC Napoli 50:18 + 7:19
7. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 50:28 + 7:29 5765
8. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 7:31 5760
9. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 52:48 + 9:49 5453
10. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 52:56 + 9:57
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 53:28 + 10:29 5363
12. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:54 + 10:55 5305
13. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:08 + 11:09 5274
14. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 56:34 + 13:35 4949
15. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 56:46 + 13:47 4922
16. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 57:23 + 14:24 4839
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:35 + 14:36 4813
18. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 57:38 + 14:39 4806
19. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 59:14 + 16:15 4592
20. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 59:16 + 16:17 4587
21. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 61:38 + 18:39 4271
22. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 63:36 + 20:37 4008
23. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 66:55 + 23:56 3564
24. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 67:02 + 24:03 3548
25. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 67:59 + 25:00 3421
26. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 68:32 + 25:33 3348
27. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 70:34 + 27:35 3076
28. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 70:55 + 27:56 3029
29. Randík Jan SOB8703 SOBSA 72:27 + 29:28 2824
30. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 73:06 + 30:07 2737
31. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 77:31 + 34:32 2146
32. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:16 + 48:17 306
Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering DISK 0
Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha DISK 0
H21C
2.95 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3798
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš PGP8207 SK Praga 36:54 4055
2. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:47 + 0:53 3970
3. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 44:03 + 7:09 3368
4. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 45:48 + 8:54 3201
5. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:11 + 9:17 3164
6. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:02 + 10:08 3082
7. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 48:03 + 11:09 2985
8. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:51 + 11:57 2908
9. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 54:04 + 17:10 2407
10. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 56:16 + 19:22
11. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 56:27 + 19:33 2179
12. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 56:37 + 19:43
13. Bolina Michal ZBP7702 OOB SK Zbraslav 58:15 + 21:21 2006
14. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 58:29 + 21:35 1984
15. Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní (NNN) 62:15 + 25:21
16. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 62:22 + 25:28
17. Hájek Jan JEN9703 OB Jenišovice 67:51 + 30:57 1085
18. Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:55 + 38:01
19. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:06 + 44:12 0
20. Lexa Lukáš VTA9301 SC vebr-sport 101:28 + 64:34
21. Glinka Jakub 23P9500 OK!Sport Warszawa 144:07 + 107:13
Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav DISK 0
Szymański Mateusz 23P9301 OK!Sport Warszawa DISK
H35
3.45 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 34:35
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 35:29 + 0:54
3. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 38:44 + 4:09
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 5:24
5. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 43:49 + 9:14
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:50 + 9:15
7. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:04 + 9:29
8. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 45:20 + 10:45
9. Kniebügl Anton 39S6400 KOBRA Bratislava 47:10 + 12:35
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 12:53
11. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 48:01 + 13:26
12. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 48:23 + 13:48
13. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 48:39 + 14:04
14. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 49:31 + 14:56
15. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 49:33 + 14:58
16. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 50:00 + 15:25
17. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 51:00 + 16:25
18. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 51:50 + 17:15
19. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 52:00 + 17:25
20. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 53:10 + 18:35
21. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 54:27 + 19:52
22. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia Plzeň 54:56 + 20:21
23. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 57:32 + 22:57
24. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 25:22
25. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:13 + 28:38
26. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 66:56 + 32:21
27. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 67:14 + 32:39
28. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 75:56 + 41:21
29. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 76:09 + 41:34
30. Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 76:52 + 42:17
31. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 77:04 + 42:29
32. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 79:33 + 44:58
33. Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice 104:32 + 69:57
Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H40
3.22 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 35:09
2. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 38:59 + 3:50
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 41:00 + 5:51
4. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 41:15 + 6:06
5. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:36 + 6:27
6. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 41:40 + 6:31
7. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 43:15 + 8:06
8. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 46:57 + 11:48
9. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 48:18 + 13:09
10. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:54 + 15:45
11. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:58 + 17:49
12. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 53:52 + 18:43
13. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:24 + 19:15
14. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 55:13 + 20:04
15. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:25 + 20:16
16. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 57:24 + 22:15
17. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 58:11 + 23:02
18. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:04 + 25:55
19. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:03 + 26:54
20. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 62:20 + 27:11
21. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem 64:26 + 29:17
22. Matěásko Dušan JIL OK Jilemnice 64:40 + 29:31
23. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 66:45 + 31:36
24. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 67:24 + 32:15
25. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 67:39 + 32:30
26. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 68:45 + 33:36
27. Pavlů Jiří MFP7704 VŠSK MFF UK Praha 69:17 + 34:08
28. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 69:25 + 34:16
29. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 70:35 + 35:26
30. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 71:20 + 36:11
31. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 72:23 + 37:14
32. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 76:04 + 40:55
33. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 82:12 + 47:03
34. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 84:34 + 49:25
35. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 89:32 + 54:23
Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno DISK
Skácel Dalibor 4PX7300 HO Ještěd DISK
Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno DISK
Dębiński Robert 39P7300 UMKS Orkan Ostróda DISK
Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 41:37 + 6:28
H45
2.61 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 29:23
2. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 29:39 + 0:16
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 29:41 + 0:18
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 30:32 + 1:09
5. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 30:52 + 1:29
6. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:00 + 2:37
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 32:14 + 2:51
8. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 32:34 + 3:11
9. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 33:05 + 3:42
10. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 33:21 + 3:58
11. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 34:01 + 4:38
12. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 34:28 + 5:05
13. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 34:32 + 5:09
14. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 34:34 + 5:11
15. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 35:14 + 5:51
16. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 35:18 + 5:55
17. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 35:37 + 6:14
18. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 35:40 + 6:17
19. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 35:56 + 6:33
20. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 36:10 + 6:47
21. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 36:18 + 6:55
22. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 37:10 + 7:47
23. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 37:19 + 7:56
24. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:55 + 10:32
25. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 39:56 + 10:33
26. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 41:10 + 11:47
27. Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems 41:58 + 12:35
28. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 42:33 + 13:10
29. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:44 + 13:21
30. Votava David 4HX7100 DSVJ 44:04 + 14:41
31. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 44:10 + 14:47
32. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 44:11 + 14:48
33. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:27 + 15:04
34. Becmer Dariusz 17P7101 WKS Śląsk Wrocław 45:04 + 15:41
35. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 47:03 + 17:40
36. Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 47:31 + 18:08
37. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:39 + 18:16
38. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL´S ABND RACING TEAM 48:31 + 19:08
39. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 48:38 + 19:15
40. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 48:39 + 19:16
41. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:19 + 19:56
42. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 49:42 + 20:19
43. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:47 + 20:24
44. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 50:20 + 20:57
45. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 50:28 + 21:05
46. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:20 + 22:57
47. Müller Robert 3XX6900 POT 54:09 + 24:46
48. Houžvička Jindřich TUR6912 OOB TJ Turnov 54:46 + 25:23
49. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:40 + 26:17
50. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:01 + 29:38
51. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 60:30 + 31:07
52. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 65:22 + 35:59
53. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 66:37 + 37:14
54. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 76:37 + 47:14
55. Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:17 + 53:54
56. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:46 + 56:23
57. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 88:33 + 59:10
Baldrian Petr PGP7203 SK Praga DISK
Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha DISK
Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové DISK
Puchalský Jakub VSP6911 USK Praha DISK
Rohaľ Ivan 43S7201 ŠK Sandberg Bratislava DISK
H50
2.46 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 25:16
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 27:20 + 2:04
3. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 27:24 + 2:08
4. Novota Mikuláš 84S6001 Akademik TU Košice 28:26 + 3:10
5. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 29:40 + 4:24
6. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 29:52 + 4:36
7. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 29:55 + 4:39
8. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 5:08
9. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:31 + 5:15
10. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 32:53 + 7:37
11. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 34:08 + 8:52
12. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:32 + 9:16
13. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 35:10 + 9:54
14. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 12:44
15. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 39:03 + 13:47
16. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:06 + 15:50
17. Widziewicz Remigius K.O.B. Choceň 42:02 + 16:46
18. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:14 + 16:58
19. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:15 + 16:59
20. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:47 + 17:31
21. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 43:44 + 18:28
22. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:05 + 19:49
23. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 45:56 + 20:40
24. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:00 + 20:44
25. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 46:38 + 21:22
26. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 22:18
27. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 50:14 + 24:58
28. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 50:41 + 25:25
29. Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 50:48 + 25:32
30. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 53:09 + 27:53
31. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 54:35 + 29:19
32. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:49 + 31:33
33. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 62:08 + 36:52
34. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 64:15 + 38:59
Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové DISK
Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55
2.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 27:02
2. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 28:27 + 1:25
3. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 30:40 + 3:38
4. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 30:49 + 3:47
5. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 32:32 + 5:30
6. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 32:50 + 5:48
7. Repáč Ivan 17S5901 Ekonom Banska Bystrica 33:37 + 6:35
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 34:13 + 7:11
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 7:28
10. Kraemer Werner Post SV Dresden 35:11 + 8:09
11. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 37:31 + 10:29
12. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 38:24 + 11:22
13. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 38:27 + 11:25
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 38:42 + 11:40
15. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 38:56 + 11:54
16. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 40:02 + 13:00
17. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 41:51 + 14:49
18. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 16:32
19. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:50 + 17:48
20. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 48:13 + 21:11
21. Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava 48:47 + 21:45
22. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:38 + 22:36
23. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 50:56 + 23:54
24. Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 51:18 + 24:16
25. Kretzschmar Frank 18D5901 Post SV Dresden 61:42 + 34:40
26. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:15 + 35:13
Wiedenfeld Frank 19D0001 SSV Planeta Radebeul DISK
Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice DISK
Štubňa Ján 47S5801 TJ Rapid Bratislava DISK
Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H60
2.22 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 29:20
2. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:54 + 1:34
3. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 38:34 + 9:14
4. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 39:56 + 10:36
5. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 40:25 + 11:05
6. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 41:00 + 11:40
7. Navrátil Antonín UOL5301 SOB Olomouc 41:23 + 12:03
8. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:29 + 13:09
9. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 42:41 + 13:21
10. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:47 + 13:27
11. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 43:18 + 13:58
12. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 44:02 + 14:42
13. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 15:50
14. Rosen David 11G5300 GB MTBO squad 47:33 + 18:13
15. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 49:31 + 20:11
16. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:09 + 20:49
17. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 57:59 + 28:39
H65
2.02 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 25:47
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 29:17 + 3:30
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 29:53 + 4:06
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 30:36 + 4:49
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 32:34 + 6:47
6. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:44 + 7:57
7. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 34:16 + 8:29
8. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 35:01 + 9:14
9. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 35:03 + 9:16
10. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 35:05 + 9:18
11. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 35:38 + 9:51
12. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 36:59 + 11:12
13. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 37:52 + 12:05
14. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 40:02 + 14:15
15. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 40:08 + 14:21
16. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 40:18 + 14:31
17. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 42:20 + 16:33
18. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 43:32 + 17:45
19. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 43:43 + 17:56
20. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 45:33 + 19:46
21. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 46:33 + 20:46
22. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:08 + 22:21
23. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 48:14 + 22:27
24. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 50:06 + 24:19
25. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:26 + 24:39
26. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 51:24 + 25:37
27. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 56:58 + 31:11
28. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 59:16 + 33:29
29. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 59:47 + 34:00
30. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 66:58 + 41:11
Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H70
1.88 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:45
2. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 32:17 + 1:32
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 33:01 + 2:16
4. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 34:04 + 3:19
5. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 36:47 + 6:02
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 6:30
7. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:35 + 6:50
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 38:37 + 7:52
9. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:27 + 14:42
10. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 47:05 + 16:20
11. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 54:04 + 23:19
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 73:48 + 43:03
13. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 83:31 + 52:46
14. Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha 98:45 + 68:00
Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov DISK
Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka DISK
H75
1.76 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 38:33
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 38:37 + 0:04
3. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:34 + 4:01
4. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 43:01 + 4:28
5. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 49:40 + 11:07
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 51:33 + 13:00
7. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 52:06 + 13:33
HDR
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 17:08
2. Tumová Dominika 2PZ1050 Lipno team 17:24 + 0:16
3. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 18:17 + 1:09
4. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 1:34
5. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 19:36 + 2:28
6. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 19:55 + 2:47
7. Melichárková Agata OK RECO Sport 20:26 + 3:18
8. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 21:22 + 4:14
9. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 22:32 + 5:24
10. Cichra Patrik TAP0903 KOB TRETRA Praha 22:33 + 5:25
11. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 5:45
12. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 23:32 + 6:24
13. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 24:00 + 6:52
14. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 24:28 + 7:20
15. Horníček Ondřej Neregistrovaní 24:56 + 7:48
16. Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 25:38 + 8:30
17. Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 25:45 + 8:37
18. Juřinová Aneta FYD1150 Jizerský klub OB Frýdlant 26:16 + 9:08
19. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 27:55 + 10:47
20. Palasová Barbora AZL1077 SKOB ARIS Zlín 28:05 + 10:57
21. NOvotná Linda SJC Sportcentrum Jičín 28:17 + 11:09
22. Tumová Simona 2PZ1051 Lipno team 28:48 + 11:40
23. Čabanová Eva FYD0951 Jizerský klub OB Frýdlant 29:25 + 12:17
24. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 30:19 + 13:11
25. Kabátová Anna EKP0957 VŠTJ Ekonom Praha 30:31 + 13:23
26. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 30:36 + 13:28
27. Datel Adam DKL KOB Kladno 30:54 + 13:46
28. Bader Gustav Neregistrovaní 31:39 + 14:31
29. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 31:54 + 14:46
30. Jánoš Martin 43S1001 ŠK Sandberg Bratislava 32:40 + 15:32
31. Veselá Sára CHA OK Chrastava 32:52 + 15:44
32. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 33:24 + 16:16
33. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 33:58 + 16:50
34. Besedová Magdalena Neregistrovaní 34:21 + 17:13
35. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 17:36
36. Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové 35:58 + 18:50
37. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 19:21
38. Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové 36:49 + 19:41
39. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 37:00 + 19:52
40. Oravcová Amálka TJNxx50 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:05 + 19:57
41. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 38:35 + 21:27
42. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 38:56 + 21:48
43. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 39:19 + 22:11
44. Politi Sophia CHA OK Chrastava 40:07 + 22:59
45. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:01 + 25:53
46. Daněk František SBK1010 KOB Start Blansko 43:17 + 26:09
47. Holasová Ema TUR1262 OOB TJ Turnov 44:33 + 27:25
48. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:08 + 28:00
49. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 46:32 + 29:24
50. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 29:25
51. Bureš Petr TUR OOB TJ Turnov 47:51 + 30:43
52. Cichrová Iveta TAP7752 KOB TRETRA Praha 49:47 + 32:39
53. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 50:18 + 33:10
54. Mrázek Václav NER Neregistrovaní 53:17 + 36:09
55. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:28 + 38:20
55. Křivánková Adéla Neregistrovaní 55:28 + 38:20
57. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:39 + 49:31
58. Nezveda David Neregistrovaní 70:18 + 53:10
59. Nezvedová Tereza Neregistrovaní 70:33 + 53:25