Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazálková Veronika | ZBM0961 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:42 | |
2. | Tomíčková Eliška | 0130002 | C | 36:54 | + 11:12 | |
3. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 38:30 | + 12:48 |
4. | Šichová Zuzana | ZBM1155 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:19 | + 13:37 |
5. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | C | SK Radioklub Blansko | 40:06 | + 14:24 |
6. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:01 | + 15:19 |
7. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:04 | + 17:22 |
8. | Pilná Anna | OSN1151 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:08 | + 18:26 |
9. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:14 | + 21:32 |
10. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 73:01 | + 47:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Eva | ZBM0954 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:08 | |
2. | Beránková Kamila | ZBM1152 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:46 | + 0:38 |
3. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:03 | + 1:55 |
4. | Jágrová Aneta | RBK0951 | C | SK Radioklub Blansko | 31:38 | + 2:30 |
5. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | C | SK OB Chotěboř | 31:45 | + 2:37 |
6. | Šujanová Rozálie | RBK0952 | C | SK Radioklub Blansko | 35:23 | + 6:15 |
7. | Fenclová Hana | LPU1054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:17 | + 8:09 |
8. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 37:50 | + 8:42 |
9. | Coufalová Rea | ZBM0953 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:31 | + 9:23 |
10. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:15 | + 14:07 |
11. | Růžičková Žofie | TZL0953 | C | SKOB Zlín | 44:07 | + 14:59 |
12. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:23 | + 16:15 |
13. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 45:58 | + 16:50 |
14. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:57 | + 18:49 |
15. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:20 | + 28:12 |
16. | Skopalová Alexandra | SKM0950 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:34 | + 30:26 |
17. | Janíková Klára | UBM1053 | C | MENISKOS Brno | 59:44 | + 30:36 |
18. | Tejkalová Aneta | ADA1051 | C | OOB Spartak Adamov | 60:01 | + 30:53 |
19. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:23 | + 33:15 |
20. | Beránková Julie | ZBM0956 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:22 | + 34:14 |
21. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:45 | + 35:37 |
22. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | C | OOB Třebíč | 65:48 | + 36:40 |
23. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 69:01 | + 39:53 |
24. | Vrtílková Marie | ZBM0960 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:05 | + 39:57 |
25. | Coufalová Thea | ZBM1050 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:49 | + 41:41 |
Kadlecová Jolana | BBM1052 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK | ||
Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | B | OB České Budějovice | 27:02 | |
2. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:27 | + 0:25 |
3. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:20 | + 4:18 |
4. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 32:08 | + 5:06 |
5. | Cetlová Karolína | AOP0752 | B | Orientační Běh Opava | 33:08 | + 6:06 |
6. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 33:14 | + 6:12 |
7. | Netuková Anežka | SHK0750 | B | OK Slavia Hradec Králové | 34:17 | + 7:15 |
8. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | B | KOS TJ Tesla Brno | 35:36 | + 8:34 |
9. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:42 | + 11:40 |
10. | Taslerová Martina | ABM0757 | C | KOB ALFA Brno | 39:22 | + 12:20 |
11. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:37 | + 12:35 |
12. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 41:37 | + 14:35 |
13. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:40 | + 14:38 |
14. | Michálková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:50 | + 16:48 |
15. | Krátká Eliška | SJI0851 | C | OK Jihlava | 44:25 | + 17:23 |
16. | Janíková Anna | UBM0855 | C | MENISKOS Brno | 45:45 | + 18:43 |
17. | Poslušná Jitka | TZL0752 | B | SKOB Zlín | 45:57 | + 18:55 |
18. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:36 | + 20:34 |
19. | Potužníková Adéla | SJH0754 | C | SJH Jindřichův Hradec | 48:11 | + 21:09 |
20. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 48:16 | + 21:14 |
21. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:29 | + 21:27 |
22. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | B | BETA URSUS Orienteering | 49:10 | + 22:08 |
23. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 50:27 | + 23:25 |
24. | Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | 51:47 | + 24:45 |
25. | Karafiátová Eliška | ABM0752 | C | KOB ALFA Brno | 55:11 | + 28:09 |
26. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:21 | + 28:19 |
27. | Lepšová Lucie | SRK0951 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:48 | + 29:46 |
28. | Folprecht Mia | TBM0858 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:45 | + 30:43 |
29. | Šujanová Berenika | RBK0752 | C | SK Radioklub Blansko | 58:04 | + 31:02 |
30. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:10 | + 31:08 |
31. | Štefková Michaela | PLU0851 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:44 | + 32:42 |
32. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 60:51 | + 33:49 |
33. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 62:27 | + 35:25 |
34. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:36 | + 37:34 |
35. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 65:21 | + 38:19 |
36. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 66:31 | + 39:29 |
37. | Peňázová Charlotte | ZBM0860 | C | SK Žabovřesky Brno | 75:27 | + 48:25 |
38. | Martinkovičová Marika | BBM0752 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:27 | + 49:25 |
39. | Gregorová Julie | RUZ0750 | C | TJ Růžená | 77:34 | + 50:32 |
40. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | C | OOB Spartak Adamov | 79:01 | + 51:59 |
41. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 82:24 | + 55:22 |
42. | Buksová Karolína | SKM0850 | C | KOB Směr Kroměříž | 103:33 | + 76:31 |
MS | Rudolfová Eva | 0210004 | C | 56:03 | + 29:01 | |
MS | Veselá Veronika | 0240002 | C | 80:52 | + 53:50 | |
MS | Dánielová Kateřina | 0010001 | C | 85:00 | + 57:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 24:52 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 25:15 | + 0:23 |
3. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | A | SK Žabovřesky Brno | 27:45 | + 2:53 |
4. | Srbová Michaela | SJI0551 | A | OK Jihlava | 28:11 | + 3:19 |
5. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 29:05 | + 4:13 |
6. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:11 | + 4:19 |
7. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 29:41 | + 4:49 |
8. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 29:50 | + 4:58 |
9. | Fuchsová Ema | TBM0653 | B | KOS TJ Tesla Brno | 30:03 | + 5:11 |
10. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 30:06 | + 5:14 |
11. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 30:09 | + 5:17 |
12. | Tomanová Eliška | LBM0651 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:31 | + 5:39 |
13. | Košková Martina | SHK0652 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:41 | + 5:49 |
14. | Doušková Kateřina | TBM0679 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:30 | + 6:38 |
15. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:36 | + 6:44 |
16. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 31:41 | + 6:49 |
17. | Matěásková Šárka | JIL0551 | A | OK Jilemnice | 31:47 | + 6:55 |
18. | Haasová Klára | LPU0655 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:01 | + 7:09 |
19. | Matoušková Jana | MOV0551 | B | SKOB Ostrava | 32:03 | + 7:11 |
20. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 32:07 | + 7:15 |
21. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 32:29 | + 7:37 |
22. | Doudová Alžběta | PHK0554 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:40 | + 7:48 |
23. | Ehlová Martina | TBM0655 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:20 | + 8:28 |
24. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:22 | + 8:30 |
25. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:38 | + 8:46 |
26. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:39 | + 8:47 |
27. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 33:41 | + 8:49 |
28. | Palátová Renáta | ABM0655 | B | KOB ALFA Brno | 34:16 | + 9:24 |
29. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 34:20 | + 9:28 |
30. | Cejpková Karolína | SRK0552 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:22 | + 9:30 |
31. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 34:28 | + 9:36 |
32. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:42 | + 9:50 |
33. | Kopecká Anna | JIL0552 | B | OK Jilemnice | 35:18 | + 10:26 |
34. | Ježková Ivana | ZBM0560 | A | SK Žabovřesky Brno | 35:51 | + 10:59 |
35. | Pipková Karolína | LPU0756 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:18 | + 11:26 |
36. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:30 | + 11:38 |
37. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 36:48 | + 11:56 |
38. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 36:52 | + 12:00 |
39. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:59 | + 12:07 |
39. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 36:59 | + 12:07 |
41. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:00 | + 12:08 |
42. | Mazálková Klára | ZBM0558 | B | SK Žabovřesky Brno | 37:37 | + 12:45 |
43. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:22 | + 13:30 |
44. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 40:36 | + 15:44 |
45. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 40:52 | + 16:00 |
46. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:19 | + 16:27 |
47. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 42:01 | + 17:09 |
48. | Kurečková Klára | ABM0657 | B | KOB ALFA Brno | 42:14 | + 17:22 |
49. | Chrtková Anežka | PHK0658 | B | OK 99 Hradec Králové | 42:25 | + 17:33 |
50. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 43:22 | + 18:30 |
51. | Mališková Kristýna | LCE0552 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:03 | + 19:11 |
52. | Losmanová Natálie | LPU0565 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:03 | + 20:11 |
53. | Mikulová Klára | TBM0553 | B | KOS TJ Tesla Brno | 46:18 | + 21:26 |
54. | Skořepová Lucie | LPU0657 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:30 | + 21:38 |
55. | Konečná Julie | KSU0550 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:55 | + 22:03 |
56. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 47:03 | + 22:11 |
57. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SJH Jindřichův Hradec | 48:30 | + 23:38 |
58. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:47 | + 23:55 |
59. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 48:56 | + 24:04 |
60. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | B | OK Jihlava | 56:48 | + 31:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baláčová Natálie | TBM0560 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:20 | |
2. | Stehlíková Barbora | ZBM0559 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:27 | + 9:07 |
3. | Petrášová Kateřina | BBM0550 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:31 | + 12:11 |
4. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:36 | + 12:16 |
5. | Bružeňáková Mia | TBM0652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:06 | + 18:46 |
6. | Kochová Isabel | TBM0675 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:15 | + 19:55 |
MS | Dánielová Lenka | 0010002 | C | 58:59 | + 12:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:04 | |
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:32 | + 1:28 |
3. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:57 | + 4:53 |
4. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:04 | + 5:00 |
5. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 47:52 | + 5:48 |
6. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 48:53 | + 6:49 |
7. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:58 | + 7:54 |
8. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 50:43 | + 8:39 |
9. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | A | SK Žabovřesky Brno | 50:56 | + 8:52 |
10. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:26 | + 11:22 |
11. | Vodičková Johana | LPU0354 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 54:54 | + 12:50 |
12. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 54:55 | + 12:51 |
13. | Janovská Vendula | JIL0453 | B | OK Jilemnice | 55:03 | + 12:59 |
14. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 55:23 | + 13:19 |
15. | Bídová Markéta | UOL0352 | B | SOB Olomouc | 56:15 | + 14:11 |
16. | Poloučková Hana | ABM0350 | B | KOB ALFA Brno | 56:41 | + 14:37 |
17. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | B | Orientační sporty Písek | 56:55 | + 14:51 |
18. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:14 | + 15:10 |
19. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 58:18 | + 16:14 |
20. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:29 | + 16:25 |
21. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:58 | + 16:54 |
22. | Teringlová Vendula | VCB0451 | B | OB České Budějovice | 59:32 | + 17:28 |
23. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 60:14 | + 18:10 |
24. | Brožková Tereza | KUO0451 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 60:32 | + 18:28 |
25. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 60:38 | + 18:34 |
26. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 60:52 | + 18:48 |
27. | Hošková Kateřina | LTU0451 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:54 | + 18:50 |
28. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 61:25 | + 19:21 |
29. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 62:40 | + 20:36 |
30. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 63:38 | + 21:34 |
31. | Šrámková Aneta | TZL0458 | B | SKOB Zlín | 65:17 | + 23:13 |
32. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 67:31 | + 25:27 |
33. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 68:59 | + 26:55 |
34. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 71:19 | + 29:15 |
35. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 73:14 | + 31:10 |
36. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 75:32 | + 33:28 |
37. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 78:21 | + 36:17 |
38. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:19 | + 45:15 |
39. | Nešporová Marie | TTR0351 | B | OOB Třebíč | 90:23 | + 48:19 |
Slehová Eliška | UOL0453 | B | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taslerová Tereza | ABM0361 | B | KOB ALFA Brno | 44:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Taťána | OSN0250 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:47 | |
2. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 66:55 | + 0:08 |
3. | Kejmarová Jana | STH0152 | A | SK Studenec | 67:07 | + 0:20 |
4. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 70:09 | + 3:22 |
5. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:13 | + 3:26 |
6. | Bernatíková Hana | TRI0253 | A | TJ TŽ Třinec | 71:48 | + 5:01 |
7. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 73:11 | + 6:24 |
8. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 74:12 | + 7:25 |
9. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 77:52 | + 11:05 |
10. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 78:23 | + 11:36 |
11. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 79:00 | + 12:13 |
12. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | B | OK Jilemnice | 79:49 | + 13:02 |
13. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 83:21 | + 16:34 |
14. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 85:11 | + 18:24 |
15. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 86:57 | + 20:10 |
16. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 88:09 | + 21:22 |
17. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 94:54 | + 28:07 |
18. | Hamáčková Eliška | STH0153 | B | SK Studenec | 97:05 | + 30:18 |
19. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 98:02 | + 31:15 |
20. | Končáková Alžběta | LCE0256 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 108:35 | + 41:48 |
21. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | B | Orientační sporty Písek | 113:55 | + 47:08 |
Kovářová Jana | LPU0251 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 70:50 | 4534 | |
2. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 80:11 | + 9:21 | 4038 |
3. | Filipová Tereza | SRK0050 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:26 | + 12:36 | 3866 |
4. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | B | Orientační sporty Písek | 84:26 | + 13:36 | 3813 |
5. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 87:02 | + 16:12 | 3675 |
6. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:50 | + 17:00 | 3632 |
7. | Matušková Jana | RBK9999 | A | SK Radioklub Blansko | 89:06 | + 18:16 | 3565 |
8. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 100:34 | + 29:44 | 2957 |
9. | Vacková Anna | CHT0051 | B | OOB SK Chrast | 105:35 | + 34:45 | 2691 |
10. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 114:07 | + 43:17 | 2238 |
Foltýnová Eva | SJI0051 | B | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | KON8888 | C | KOB Konice | 73:59 | 8285 | |
2. | Šímová Jana | PHK8569 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:46 | + 1:47 | 8102 |
3. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | E | SK Žabovřesky Brno | 82:45 | + 8:46 | 7388 |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:00 | + 11:01 | 7158 |
5. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | R | SKOB Zlín | 90:54 | + 16:55 | 6555 |
6. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 91:36 | + 17:37 | 6483 |
7. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 99:48 | + 25:49 | 5645 |
8. | Čechová Lenka | 3GC9000 | C | Neregistrovaní - ZOO | 111:14 | + 37:15 | |
9. | Langrová Anna | SHK9753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 111:50 | + 37:51 | 4414 |
Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matulová Lucie | ADA8880 | C | OOB Spartak Adamov | 61:06 | 6250 | |
2. | Chromá Adéla | TBM8870 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:17 | + 8:11 | 5543 |
3. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 69:53 | + 8:47 | 5492 |
4. | Beržinská Soňa | SBK8554 | C | KOB START Blansko | 72:11 | + 11:05 | 5293 |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:38 | + 11:32 | 5254 |
6. | Toušová Zuzana | RBK8556 | C | SK Radioklub Blansko | 73:52 | + 12:46 | 5148 |
7. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:18 | + 14:12 | 5024 |
8. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:33 | + 21:27 | 4398 |
9. | Peremská Dana | SRK9351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:33 | + 25:27 | 4053 |
10. | Drábková Zuzana | TBM8452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:13 | + 26:07 | 3996 |
11. | Dvořáková Hana | ZBM8676 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:38 | + 28:32 | 3787 |
12. | Hornová Lenka | 0050001 | C | 98:46 | + 37:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Handlová Andrea | 0250001 | C | 44:18 | |||
2. | Matulová Iva | ADA8451 | C | OOB Spartak Adamov | 46:10 | + 1:52 | |
3. | Janíková Marie | UBM7852 | C | MENISKOS Brno | 48:48 | + 4:30 | 512 |
4. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:49 | + 12:31 | 446 |
5. | Dundáčková Julie | SJH9853 | C | SJH Jindřichův Hradec | 60:57 | + 16:39 | 412 |
6. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:27 | + 21:09 | 375 |
7. | Moravčíková Hana | CHT9751 | C | OOB SK Chrast | 99:16 | + 54:58 | 97 |
8. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 104:32 | + 60:14 | 54 |
9. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | C | TJ Růžená | 170:57 | + 126:39 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 58:22 | |
2. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:55 | + 4:33 |
3. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 68:09 | + 9:47 |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 70:58 | + 12:36 |
5. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 71:52 | + 13:30 |
6. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | C | SK Žabovřesky Brno | 75:12 | + 16:50 |
7. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | C | OOB SK Chrast | 78:19 | + 19:57 |
8. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:55 | + 25:33 |
9. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:15 | + 25:53 |
10. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:42 | + 26:20 |
11. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:04 | + 37:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:38 | |
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:48 | + 1:10 |
3. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 56:41 | + 4:03 |
4. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 60:29 | + 7:51 |
5. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB ALFA Brno | 61:34 | + 8:56 |
6. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:30 | + 11:52 |
7. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko | 69:53 | + 17:15 |
8. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:35 | + 18:57 |
9. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 79:17 | + 26:39 |
10. | Coufalová Martina | ZBM7755 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:42 | + 27:04 |
11. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB START Blansko | 81:53 | + 29:15 |
12. | Šichová Radka | ZBM8051 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:27 | + 30:49 |
13. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:57 | + 33:19 |
14. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:37 | + 36:59 |
15. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 96:00 | + 43:22 |
16. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 96:03 | + 43:25 |
17. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 106:20 | + 53:42 |
18. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 107:49 | + 55:11 |
19. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 117:07 | + 64:29 |
Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
MS | Sýkorová Iva | 0380001 | C | 68:06 | + 15:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Górnicka-Antonowicz Anna | STE6851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:49 | |
2. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 55:55 | + 0:06 |
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 58:19 | + 2:30 |
4. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:08 | + 4:19 |
5. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 60:33 | + 4:44 |
6. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:54 | + 8:05 |
7. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 64:19 | + 8:30 |
8. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:12 | + 14:23 |
9. | Potužníková Eva | SJH7652 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:12 | + 16:23 |
10. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 72:22 | + 16:33 |
11. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 73:12 | + 17:23 |
12. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 73:36 | + 17:47 |
12. | Kroutilová Eva | TBM7861 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:36 | + 17:47 |
14. | Komárková Lucie | LTU7851 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:52 | + 18:03 |
15. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 74:13 | + 18:24 |
16. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB ALFA Brno | 74:49 | + 19:00 |
17. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 76:14 | + 20:25 |
18. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 76:17 | + 20:28 |
19. | Matěásková Eva | JIL7651 | C | OK Jilemnice | 80:17 | + 24:28 |
20. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 86:16 | + 30:27 |
21. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 86:55 | + 31:06 |
22. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:47 | + 32:58 |
23. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 92:34 | + 36:45 |
24. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 97:15 | + 41:26 |
25. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 106:54 | + 51:05 |
26. | Tachovská Kamila | ZBM7655 | C | SK Žabovřesky Brno | 111:17 | + 55:28 |
27. | Mikulčíková Irena | KVS7750 | C | SKOB Kobra Vsetín | 182:14 | + 126:25 |
MS | Zámečníková Jitka | 0170001 | C | 103:39 | + 47:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | C | OK SILESIA | 50:24 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:37 | + 2:13 |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 54:34 | + 4:10 |
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:41 | + 5:17 |
5. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:03 | + 5:39 |
6. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 56:29 | + 6:05 |
7. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 58:40 | + 8:16 |
8. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 59:15 | + 8:51 |
9. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:44 | + 10:20 |
10. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:14 | + 11:50 |
11. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 63:32 | + 13:08 |
12. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 63:44 | + 13:20 |
13. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:19 | + 14:55 |
14. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 66:26 | + 16:02 |
15. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 68:59 | + 18:35 |
16. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:41 | + 19:17 |
17. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 70:32 | + 20:08 |
18. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 72:10 | + 21:46 |
19. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 73:58 | + 23:34 |
20. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:00 | + 24:36 |
21. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:03 | + 24:39 |
22. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 75:34 | + 25:10 |
23. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 82:32 | + 32:08 |
24. | Čermáková Lucie | PHK7150 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:10 | + 33:46 |
25. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 90:04 | + 39:40 |
26. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 93:05 | + 42:41 |
27. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 99:29 | + 49:05 |
28. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 103:51 | + 53:27 |
29. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 104:24 | + 54:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:46 | |
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:45 | + 1:59 |
3. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 37:13 | + 5:27 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 37:54 | + 6:08 |
5. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:59 | + 6:13 |
6. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:01 | + 6:15 |
7. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 38:30 | + 6:44 |
8. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:54 | + 7:08 |
9. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:56 | + 7:10 |
10. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:21 | + 7:35 |
11. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB ALFA Brno | 39:29 | + 7:43 |
12. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:09 | + 8:23 |
13. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:23 | + 8:37 |
14. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:03 | + 9:17 |
15. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:21 | + 9:35 |
16. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:23 | + 10:37 |
17. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 43:18 | + 11:32 |
18. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 46:19 | + 14:33 |
19. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 47:11 | + 15:25 |
20. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:50 | + 16:04 |
21. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 48:00 | + 16:14 |
22. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:13 | + 20:27 |
23. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:22 | + 23:36 |
24. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 55:23 | + 23:37 |
25. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 57:19 | + 25:33 |
26. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 57:34 | + 25:48 |
27. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 58:31 | + 26:45 |
28. | Tomanová Elena | ABM6666 | C | KOB ALFA Brno | 68:51 | + 37:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:31 | |
2. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 45:42 | + 1:11 |
3. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:29 | + 3:58 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 50:09 | + 5:38 |
5. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 50:58 | + 6:27 |
6. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:47 | + 7:16 |
7. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:32 | + 11:01 |
8. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:11 | + 11:40 |
9. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 56:54 | + 12:23 |
10. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:50 | + 18:19 |
11. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 66:26 | + 21:55 |
12. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 84:59 | + 40:28 |
13. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 88:54 | + 44:23 |
Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 37:06 | |
2. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 40:53 | + 3:47 |
3. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:21 | + 4:15 |
4. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:57 | + 4:51 |
5. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:55 | + 7:49 |
6. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 45:36 | + 8:30 |
7. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:37 | + 10:31 |
8. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 53:30 | + 16:24 |
9. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 53:54 | + 16:48 |
10. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 57:17 | + 20:11 |
11. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 57:24 | + 20:18 |
12. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 57:58 | + 20:52 |
13. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 61:00 | + 23:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:31 | |
2. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 47:44 | + 19:13 |
3. | Peremská Dana | SRK6351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:54 | + 21:23 |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:36 | + 24:05 |
5. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 56:19 | + 27:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:22 | |
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | + 5:50 |
3. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 46:11 | + 6:49 |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:41 | + 10:19 |
5. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:25 | + 12:03 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 70:48 | + 31:26 |
Svobodová Jindřiška | UBM5751 | C | MENISKOS Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:18 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:26 | + 13:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:38 | |
2. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:26 | + 15:48 |
3. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 57:36 | + 19:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:13 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:23 | + 1:10 |
3. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:52 | + 1:39 |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:09 | + 2:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 43:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 20:50 | |
2. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 25:32 | + 4:42 |
3. | Rose Ondřej | SKM0900 | C | KOB Směr Kroměříž | 26:14 | + 5:24 |
4. | Baláč Jan | C | 28:15 | + 7:25 | ||
5. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 34:47 | + 13:57 |
6. | Fraj David | RUZ0900 | C | TJ Růžená | 35:52 | + 15:02 |
7. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:11 | + 17:21 |
8. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:55 | + 19:05 |
9. | Smola Jakub | TZL1111 | C | SKOB Zlín | 41:25 | + 20:35 |
10. | Novák Michal | KRE1100 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 55:49 | + 34:59 |
11. | Šíma Filip | TBM1213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:50 | + 48:00 |
12. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:13 | + 50:23 |
MS | Drastík Václav | 0160002 | C | 31:15 | + 10:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:46 | |
2. | Koča František | ZBM1100 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:16 | + 5:30 |
3. | Mikula Marek | TBM0902 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:18 | + 5:32 |
4. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 34:18 | + 8:32 |
5. | Kroutil Tadeáš | TBM0928 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:21 | + 8:35 |
6. | Novák Tobiáš | CTB1103 | C | SK OB Chotěboř | 34:23 | + 8:37 |
7. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:08 | + 10:22 |
8. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:47 | + 11:01 |
9. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:01 | + 12:15 |
10. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:57 | + 13:11 |
11. | Heiser Matěj | SSU0900 | C | SK Severka Šumperk | 40:07 | + 14:21 |
12. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 40:41 | + 14:55 |
13. | Kyncl Ondřej | ZBM1003 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:38 | + 15:52 |
14. | Šicha Matěj | ZBM1002 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:46 | + 18:00 |
15. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:45 | + 19:59 |
16. | Malý Matyáš | TBM0910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:46 | + 24:00 |
17. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:02 | + 30:16 |
18. | Čečka Matěj | SHK0901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:12 | + 36:26 |
19. | Kozák Matěj | VCB0920 | C | OB České Budějovice | 64:29 | + 38:43 |
20. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:18 | + 52:32 |
MS | Rudolf Jan | 0210003 | C | 50:07 | + 24:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:29 | |
2. | Schwab Filip | TBM0710 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:13 | + 1:44 |
3. | Ježek David | ZBM0813 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:48 | + 4:19 |
4. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:41 | + 5:12 |
5. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | B | OB České Budějovice | 32:34 | + 6:05 |
6. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 33:09 | + 6:40 |
7. | Račanský Jiří | TBM0706 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:44 | + 7:15 |
8. | Hájek Štěpán | TBM0804 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:51 | + 7:22 |
9. | Vlček Tomáš | VIC0713 | B | OB Vizovice | 33:52 | + 7:23 |
10. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 34:23 | + 7:54 |
11. | Matěásko Marek | JIL0702 | B | OK Jilemnice | 38:21 | + 11:52 |
12. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 38:22 | + 11:53 |
13. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:33 | + 12:04 |
14. | Denemarek Max | TBM0800 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:39 | + 12:10 |
15. | Pernička Martin | TZL0800 | B | SKOB Zlín | 39:22 | + 12:53 |
16. | Pěček Jakub | SKM0700 | B | KOB Směr Kroměříž | 40:17 | + 13:48 |
17. | Komenda Jakub | ZBM0712 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:26 | + 15:57 |
18. | Hozík Štěpán | TZL0806 | B | SKOB Zlín | 43:44 | + 17:15 |
18. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 43:44 | + 17:15 |
20. | Hladký Matěj | KOR0700 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 44:23 | + 17:54 |
21. | Bocek Václav | TRI0802 | C | TJ TŽ Třinec | 44:44 | + 18:15 |
22. | Šeps Miroslav | SRK0801 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:58 | + 20:29 |
23. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 47:31 | + 21:02 |
24. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | C | SKOB Zlín | 49:23 | + 22:54 |
25. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | 52:45 | + 26:16 |
26. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 53:46 | + 27:17 |
27. | Mikláš Matěj | TZL0704 | B | SKOB Zlín | 54:33 | + 28:04 |
28. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:52 | + 28:23 |
29. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 60:27 | + 33:58 |
30. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:37 | + 46:08 |
31. | Kroutil Jošt | TBM0712 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:18 | + 47:49 |
32. | Mlčoch Jakub | SKM0801 | C | KOB Směr Kroměříž | 75:12 | + 48:43 |
33. | Vrtílek Vojtěch | ZBM0714 | C | SK Žabovřesky Brno | 92:50 | + 66:21 |
34. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 133:47 | + 107:18 |
Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | B | SK Žabovřesky Brno | 41:08 | |
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 41:34 | + 0:26 |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:54 | + 0:46 |
4. | Strýček Jan | ADA0503 | A | OOB Spartak Adamov | 43:26 | + 2:18 |
5. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 45:16 | + 4:08 |
6. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 45:45 | + 4:37 |
7. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | 48:11 | + 7:03 |
8. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:16 | + 7:08 |
9. | Nouza Michal | SJH0505 | B | SJH Jindřichův Hradec | 48:36 | + 7:28 |
10. | Čech Radan | TBM0611 | B | KOS TJ Tesla Brno | 48:49 | + 7:41 |
11. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 49:13 | + 8:05 |
12. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 49:42 | + 8:34 |
13. | Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | 50:31 | + 9:23 |
14. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 50:33 | + 9:25 |
15. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:41 | + 9:33 |
16. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 52:19 | + 11:11 |
17. | Bednařík Vilém | VLI0509 | A | Slavia Liberec orienteering | 53:09 | + 12:01 |
18. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:15 | + 13:07 |
19. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | A | SK Žabovřesky Brno | 54:28 | + 13:20 |
20. | Račanský Jakub | TBM0503 | B | KOS TJ Tesla Brno | 54:35 | + 13:27 |
21. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:24 | + 15:16 |
22. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:48 | + 16:40 |
23. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:49 | + 16:41 |
24. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 57:52 | + 16:44 |
25. | Srb Vladimír | SJI0701 | B | OK Jihlava | 57:56 | + 16:48 |
26. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:21 | + 18:13 |
27. | Antonowicz Jan | STE0503 | B | SK SKI-OB Šternberk | 59:26 | + 18:18 |
28. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:14 | + 19:06 |
29. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:39 | + 19:31 |
30. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 61:25 | + 20:17 |
31. | Kirschner Damian | TRI0506 | B | TJ TŽ Třinec | 61:32 | + 20:24 |
32. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 61:36 | + 20:28 |
33. | Pompach Lukáš | PHK0500 | B | OK 99 Hradec Králové | 61:42 | + 20:34 |
34. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 62:32 | + 21:24 |
35. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 62:49 | + 21:41 |
36. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:43 | + 22:35 |
37. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 63:50 | + 22:42 |
38. | Stach Ondřej | JIL0602 | B | OK Jilemnice | 63:58 | + 22:50 |
39. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 64:43 | + 23:35 |
40. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | B | KOS TJ Tesla Brno | 65:51 | + 24:43 |
41. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 66:00 | + 24:52 |
42. | Hrbáček Filip | LCE0501 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:23 | + 25:15 |
43. | Šeps Daniel | SRK0504 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:56 | + 25:48 |
44. | Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | 68:21 | + 27:13 |
45. | Sobotka Ivo | OPI0600 | B | Orientační sporty Písek | 70:14 | + 29:06 |
46. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 75:19 | + 34:11 |
47. | Čermák Martin | PHK0502 | B | OK 99 Hradec Králové | 75:22 | + 34:14 |
48. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | B | SKOB Ostrava | 76:00 | + 34:52 |
49. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 76:01 | + 34:53 |
50. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 79:16 | + 38:08 |
51. | Pelc Tadeáš | CST0601 | B | OB Strakonice | 81:01 | + 39:53 |
52. | Dvořáček Tomáš | C | 87:07 | + 45:59 | ||
53. | Potužník Viktor | SJH0504 | C | SJH Jindřichův Hradec | 93:17 | + 52:09 |
54. | Grygar Václav | MOV0502 | B | SKOB Ostrava | 94:36 | + 53:28 |
55. | Baše Matěj | ZBM0509 | C | SK Žabovřesky Brno | 97:02 | + 55:54 |
Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | DISK | ||
Vacek František | CHT0501 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Krejčí Martin | KOR0600 | B | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | ||
Zlesák Matyáš | TAP0612 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanousek Prokop | TBM0613 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:50 | |
2. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB Spartak Adamov | 33:36 | + 0:46 |
3. | Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | 34:45 | + 1:55 |
4. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:49 | + 3:59 |
5. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:05 | + 8:15 |
6. | Kycl Michal | LBM0500 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:55 | + 14:05 |
7. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 50:48 | + 17:58 |
8. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 54:35 | + 21:45 |
9. | Kycl Ondřej | LBM0501 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:52 | + 34:02 |
10. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 140:45 | + 107:55 |
MS | Lasota Jan | 0190002 | C | 86:04 | + 53:14 | |
MS | Šmíd Jiří | 0160001 | C | 51:57 | + 19:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Adam | ZBM0302 | A | SK Žabovřesky Brno | 43:23 | |
2. | Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:03 | + 5:40 |
3. | Fábera David | SHK0305 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:02 | + 6:39 |
4. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:23 | + 9:00 |
5. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 53:55 | + 10:32 |
5. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 53:55 | + 10:32 |
7. | Hustý Adam | TZL0403 | A | SKOB Zlín | 54:30 | + 11:07 |
8. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 54:52 | + 11:29 |
9. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 54:54 | + 11:31 |
10. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 55:41 | + 12:18 |
11. | Novák Stanislav | NPA0404 | A | SK LOB Nová Paka | 55:51 | + 12:28 |
12. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 56:23 | + 13:00 |
13. | Choutka Matěj | NPA0402 | A | SK LOB Nová Paka | 57:08 | + 13:45 |
14. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 57:37 | + 14:14 |
15. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 57:46 | + 14:23 |
16. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 57:55 | + 14:32 |
17. | Novosad Pavel | TZL0404 | A | SKOB Zlín | 58:08 | + 14:45 |
18. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 58:22 | + 14:59 |
19. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | A | SK Žabovřesky Brno | 59:22 | + 15:59 |
20. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 59:27 | + 16:04 |
21. | Ehl Ondřej | TBM0404 | A | KOS TJ Tesla Brno | 59:39 | + 16:16 |
22. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SJH Jindřichův Hradec | 59:41 | + 16:18 |
23. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | A | TJ Růžená | 60:05 | + 16:42 |
24. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 60:17 | + 16:54 |
25. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 61:34 | + 18:11 |
26. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 61:41 | + 18:18 |
27. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 61:51 | + 18:28 |
28. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 63:01 | + 19:38 |
29. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 63:09 | + 19:46 |
30. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 63:19 | + 19:56 |
31. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 63:30 | + 20:07 |
32. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:18 | + 20:55 |
33. | Novotný Tomáš | TTR0305 | B | OOB Třebíč | 64:55 | + 21:32 |
34. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | 65:18 | + 21:55 |
35. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 65:50 | + 22:27 |
36. | Eichler Vítek | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 67:19 | + 23:56 |
37. | Valenta Ondřej | JIL0401 | B | OK Jilemnice | 67:49 | + 24:26 |
38. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:19 | + 24:56 |
39. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 69:24 | + 26:01 |
40. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:52 | + 26:29 |
41. | Chrást Lukáš | OSN0301 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:30 | + 27:07 |
42. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 76:42 | + 33:19 |
43. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 78:31 | + 35:08 |
44. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:20 | + 35:57 |
45. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 80:27 | + 37:04 |
46. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 80:35 | + 37:12 |
47. | Ježek Filip | ZBM0414 | B | SK Žabovřesky Brno | 82:54 | + 39:31 |
48. | Pelc Matyáš | CST0401 | B | OB Strakonice | 90:48 | + 47:25 |
49. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 91:44 | + 48:21 |
50. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 92:24 | + 49:01 |
51. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | C | SK Žabovřesky Brno | 96:08 | + 52:45 |
52. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 97:58 | + 54:35 |
53. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 101:40 | + 58:17 |
54. | Hybeš Michal | CHT0401 | B | OOB SK Chrast | 102:58 | + 59:35 |
Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | B | MENISKOS Brno | 51:00 | |
2. | Racek Josef | ZBM0400 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:45 | + 5:45 |
3. | Zelený Vladan | ZBM0405 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:02 | + 15:02 |
4. | Sarazin Julien Pierre | UOL0303 | C | SOB Olomouc | 66:32 | + 15:32 |
5. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | C | SOB Olomouc | 68:40 | + 17:40 |
6. | Bružeňák Andrej | TBM0307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:32 | + 19:32 |
7. | Kycl Lukáš | LBM0300 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 75:29 | + 24:29 |
8. | Kozák Ondřej | VCB0420 | C | OB České Budějovice | 79:45 | + 28:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 70:08 | |
2. | Paleček Ondřej | LPU0105 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 74:45 | + 4:37 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 76:29 | + 6:21 |
4. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 76:39 | + 6:31 |
5. | Mrskoč Marek | LPU0205 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 79:35 | + 9:27 |
6. | Mareček Šimon | LPU0222 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 79:54 | + 9:46 |
7. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 80:20 | + 10:12 |
8. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 80:47 | + 10:39 |
9. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 81:12 | + 11:04 |
10. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 81:35 | + 11:27 |
11. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 82:09 | + 12:01 |
12. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 83:42 | + 13:34 |
13. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 84:07 | + 13:59 |
14. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 85:53 | + 15:45 |
15. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 88:05 | + 17:57 |
16. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 88:27 | + 18:19 |
17. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 89:10 | + 19:02 |
18. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 91:31 | + 21:23 |
19. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 92:34 | + 22:26 |
20. | Jirka Matyáš | UOL0203 | B | SOB Olomouc | 92:36 | + 22:28 |
21. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 95:42 | + 25:34 |
22. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 96:13 | + 26:05 |
23. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:28 | + 27:20 |
24. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | B | OOB Třebíč | 97:37 | + 27:29 |
25. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 100:31 | + 30:23 |
26. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 105:12 | + 35:04 |
27. | Zamastil Michal | LTU0203 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 107:05 | + 36:57 |
28. | Moravec Jan | ZAM0205 | B | OB TJ Sokol Žamberk | 112:31 | + 42:23 |
29. | Sitař Miroslav | PZR0205 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 115:06 | + 44:58 |
30. | Kouba Marek | VTA0202 | B | SC vebr-sport | 120:31 | + 50:23 |
31. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 124:30 | + 54:22 |
Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
Vališ Jan | LPU0210 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Štefan Vít | STH0202 | B | SK Studenec | DISK | ||
Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | ||
Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blank Noah | SKM0201 | C | KOB Směr Kroměříž | 76:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 92:35 | 3823 | |
2. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 100:50 | + 8:15 | 3538 |
3. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 111:45 | + 19:10 | 3162 |
4. | Kafka Matěj | SJI9903 | B | OK Jihlava | 124:58 | + 32:23 | 2706 |
5. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 126:20 | + 33:45 | 2659 |
6. | Urban Michal | KUO0001 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 164:09 | + 71:34 | 1355 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Osvald | TBM8201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:44 | 8889 | |
2. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 85:44 | + 4:00 | 8498 |
3. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 91:35 | + 9:51 | 7926 |
4. | Matula Petr | ADA8202 | C | OOB Spartak Adamov | 93:10 | + 11:26 | 7771 |
5. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 95:39 | + 13:55 | 7529 |
6. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 96:43 | + 14:59 | 7425 |
7. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 96:47 | + 15:03 | 7418 |
8. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 96:52 | + 15:08 | 7410 |
9. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 98:25 | + 16:41 | 7258 |
10. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 100:34 | + 18:50 | 7048 |
11. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 100:58 | + 19:14 | 7009 |
12. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 101:24 | + 19:40 | 6967 |
13. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 102:53 | + 21:09 | 6822 |
14. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 104:04 | + 22:20 | 6706 |
15. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:28 | + 24:44 | 6472 |
16. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 106:52 | + 25:08 | 6433 |
17. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 108:01 | + 26:17 | 6320 |
18. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 110:00 | + 28:16 | 6127 |
19. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 110:55 | + 29:11 | 6037 |
20. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 111:01 | + 29:17 | 6027 |
21. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 112:27 | + 30:43 | 5887 |
22. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 113:09 | + 31:25 | 5819 |
23. | Šrom Jakub | TBM9502 | C | KOS TJ Tesla Brno | 113:56 | + 32:12 | 5742 |
24. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 115:33 | + 33:49 | 5584 |
25. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 116:20 | + 34:36 | 5508 |
26. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 116:39 | + 34:55 | 5477 |
27. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 117:48 | + 36:04 | 5364 |
28. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 119:41 | + 37:57 | 5180 |
29. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 120:54 | + 39:10 | 5062 |
30. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 121:09 | + 39:25 | 5037 |
31. | Redlich Tomáš | MAS8200 | C | KČT Aš | 123:43 | + 41:59 | 4786 |
32. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 124:20 | + 42:36 | 4726 |
33. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 129:18 | + 47:34 | 4241 |
34. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 130:26 | + 48:42 | 4130 |
35. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 132:34 | + 50:50 | 3922 |
36. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 142:59 | + 61:15 | 2904 |
37. | Žák Jan | LPU9802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 147:23 | + 65:39 | 2474 |
38. | Lauterbach David | KUO9802 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 152:16 | + 70:32 | 1997 |
39. | Malý Jakub | 3GC9100 | C | Neregistrovaní - ZOO | 153:20 | + 71:36 | |
Poell Matthias | C | DISK | |||||
Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 | ||
Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB ALFA Brno | DISK | 0 | ||
Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Stehlik Ondřej | 0030001 | C | DISK | ||||
Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:33 | 6764 | |
2. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 81:53 | + 3:20 | 6503 |
3. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 86:59 | + 8:26 | 6103 |
4. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 88:51 | + 10:18 | 5957 |
5. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 88:55 | + 10:22 | 5952 |
6. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 95:44 | + 17:11 | 5418 |
7. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 104:35 | + 26:02 | 4726 |
8. | Špičák František | PLU8009 | C | TJ SOKOL Plumlov | 106:25 | + 27:52 | 4582 |
9. | Hala Lukáš | 0300001 | C | 106:50 | + 28:17 | ||
10. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 107:31 | + 28:58 | 4496 |
11. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 110:11 | + 31:38 | 4287 |
12. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 111:13 | + 32:40 | 4206 |
13. | Bednařík Marek | 0270002 | C | 169:04 | + 90:31 | ||
14. | Zámečník Pavel | 0170003 | C | 171:31 | + 92:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:09 | 5195 | |
2. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 57:05 | + 3:56 | 4863 |
3. | Jalový Milan | RBK8347 | C | SK Radioklub Blansko | 61:48 | + 8:39 | 4465 |
4. | Janda Petr | CHT9101 | C | OOB SK Chrast | 67:24 | + 14:15 | 3992 |
5. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:32 | + 14:23 | 3981 |
6. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 76:07 | + 22:58 | 3256 |
7. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 79:34 | + 26:25 | 2965 |
8. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 80:46 | + 27:37 | 2864 |
9. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:15 | + 29:06 | 2739 |
10. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:52 | + 29:43 | 2687 |
11. | Watson Kevin | RBK8101 | C | SK Radioklub Blansko | 84:27 | + 31:18 | 2553 |
12. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 108:42 | + 55:33 | 506 |
13. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 109:46 | + 56:37 | 416 |
14. | Karlík Jan | TBM8809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 110:34 | + 57:25 | 348 |
15. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 145:46 | + 92:37 | 0 |
Frýba Dominik | SJI9702 | C | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 80:56 | |
2. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 88:20 | + 7:24 |
3. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 94:26 | + 13:30 |
4. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 101:50 | + 20:54 |
5. | Vítek Pavel | CHT7501 | C | OOB SK Chrast | 102:11 | + 21:15 |
6. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 107:12 | + 26:16 |
7. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 109:17 | + 28:21 |
8. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 112:42 | + 31:46 |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 117:55 | + 36:59 |
10. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 118:59 | + 38:03 |
11. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 122:24 | + 41:28 |
12. | Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | 124:15 | + 43:19 |
13. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 126:07 | + 45:11 |
14. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 145:40 | + 64:44 |
15. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 152:07 | + 71:11 |
Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:33 | |
2. | Schwab David | TBM7401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:26 | + 0:53 |
3. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:34 | + 1:01 |
4. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:05 | + 7:32 |
5. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB ALFA Brno | 63:51 | + 9:18 |
6. | Kubáň Pavel | TBM7506 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:01 | + 9:28 |
7. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 65:02 | + 10:29 |
8. | Suk Jiří | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 65:35 | + 11:02 |
9. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:41 | + 11:08 |
10. | Hendrych Martin | C | 71:51 | + 17:18 | ||
11. | Baše Tomáš | ZBM7402 | C | SK Žabovřesky Brno | 73:57 | + 19:24 |
12. | Dvořák Martin | ZBM8425 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:49 | + 20:16 |
13. | Klieštík Jiři | C | 76:50 | + 22:17 | ||
14. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:00 | + 22:27 |
15. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 78:06 | + 23:33 |
16. | Veselý Martin | ZBM7502 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:27 | + 23:54 |
17. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 83:08 | + 28:35 |
18. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:15 | + 30:42 |
19. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:21 | + 30:48 |
20. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:25 | + 32:52 |
21. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 90:03 | + 35:30 |
22. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB START Blansko | 94:27 | + 39:54 |
23. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 116:03 | + 61:30 |
Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
MS | Sýkora Lukáš | 0380002 | C | 78:30 | + 23:57 | |
MS | Baláč Radek | 0320001 | C | 112:55 | + 58:22 | |
MS | Lasota Marek | 0190001 | C | 73:42 | + 19:09 | |
MS | Polách David | 0150001 | C | 116:18 | + 61:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 71:24 | |
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:48 | + 3:24 |
3. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:01 | + 5:37 |
4. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 80:12 | + 8:48 |
5. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 80:20 | + 8:56 |
6. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:32 | + 10:08 |
7. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 82:51 | + 11:27 |
8. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 83:59 | + 12:35 |
9. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 84:58 | + 13:34 |
10. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 86:32 | + 15:08 |
11. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 87:15 | + 15:51 |
12. | Kyncl Tomáš | ZBM7201 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:05 | + 17:41 |
13. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 89:36 | + 18:12 |
14. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 90:18 | + 18:54 |
15. | Fousek Martin | RBK7801 | C | SK Radioklub Blansko | 92:54 | + 21:30 |
16. | Procházka Jan | RBK7901 | C | SK Radioklub Blansko | 94:42 | + 23:18 |
17. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 99:56 | + 28:32 |
18. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 100:12 | + 28:48 |
19. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 103:11 | + 31:47 |
20. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 103:28 | + 32:04 |
21. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 104:04 | + 32:40 |
22. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 107:19 | + 35:55 |
23. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:47 | + 38:23 |
24. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 110:44 | + 39:20 |
25. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 117:33 | + 46:09 |
26. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 119:03 | + 47:39 |
27. | Matěásko Dušan | JIL7503 | C | OK Jilemnice | 123:32 | + 52:08 |
28. | Potužník Martin | SJH7705 | C | SJH Jindřichův Hradec | 132:35 | + 61:11 |
29. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 146:29 | + 75:05 |
Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Stohanzl Jan | LPU7600 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Bíčánek Milan | SIT7703 | C | OK SILESIA | DISK | ||
Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko | DISK | ||
MS | Procházka Josef | 0270001 | C | 96:06 | + 24:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Szabi SE | 76:59 | |
2. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 78:31 | + 1:32 |
3. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 80:31 | + 3:32 |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:38 | + 8:39 |
5. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 88:38 | + 11:39 |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 89:33 | + 12:34 |
7. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 89:58 | + 12:59 |
8. | Žáček Zbyněk | RBK7101 | C | SK Radioklub Blansko | 90:12 | + 13:13 |
9. | Ježek Petr | ZBM7202 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:51 | + 13:52 |
10. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 99:52 | + 22:53 |
11. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 101:32 | + 24:33 |
12. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 102:26 | + 25:27 |
13. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 104:11 | + 27:12 |
14. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 106:26 | + 29:27 |
15. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 109:02 | + 32:03 |
16. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 111:48 | + 34:49 |
17. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 115:14 | + 38:15 |
18. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 121:05 | + 44:06 |
19. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 127:33 | + 50:34 |
20. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 131:43 | + 54:44 |
Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáček Petr | TBM7013 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:34 | |
2. | Svoboda Petr | ABM7124 | C | KOB ALFA Brno | 50:15 | + 2:41 |
3. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB ALFA Brno | 52:09 | + 4:35 |
4. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:05 | + 5:31 |
5. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 55:26 | + 7:52 |
6. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:28 | + 10:54 |
7. | Polouček Pavel | ABM7100 | C | KOB ALFA Brno | 58:54 | + 11:20 |
8. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 60:43 | + 13:09 |
9. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 60:57 | + 13:23 |
10. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB ALFA Brno | 62:55 | + 15:21 |
11. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 63:51 | + 16:17 |
12. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:55 | + 16:21 |
13. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:23 | + 19:49 |
14. | Tasler David | ABM7105 | C | KOB ALFA Brno | 68:06 | + 20:32 |
15. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:27 | + 20:53 |
16. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 68:29 | + 20:55 |
17. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 70:26 | + 22:52 |
18. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 70:38 | + 23:04 |
19. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:44 | + 23:10 |
20. | Heiser Kamil | SSU7301 | C | SK Severka Šumperk | 71:13 | + 23:39 |
21. | Matuška Pavel | RBK7001 | C | SK Radioklub Blansko | 71:15 | + 23:41 |
22. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 76:54 | + 29:20 |
23. | Palát Marek | ABM7047 | C | KOB ALFA Brno | 81:37 | + 34:03 |
24. | Sluka Miroslav | SBK7207 | C | KOB START Blansko | 81:48 | + 34:14 |
25. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 87:04 | + 39:30 |
26. | Provazník Dušan | ADA7301 | C | OOB Spartak Adamov | 90:04 | + 42:30 |
27. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 90:50 | + 43:16 |
28. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 107:01 | + 59:27 |
MS | Tužil Petr | 0220001 | C | 118:18 | + 70:44 | |
MS | Zámečník Pavel | 0170002 | C | 58:53 | + 11:19 | |
MS | Novotný Petr | 0120001 | C | 67:04 | + 19:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 58:32 | |
2. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:40 | + 0:08 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 59:46 | + 1:14 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 61:29 | + 2:57 |
5. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 61:56 | + 3:24 |
6. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 64:02 | + 5:30 |
7. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 64:58 | + 6:26 |
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 66:15 | + 7:43 |
9. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 66:54 | + 8:22 |
10. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:58 | + 9:26 |
11. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 68:07 | + 9:35 |
12. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 68:19 | + 9:47 |
13. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:50 | + 11:18 |
14. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:23 | + 14:51 |
15. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:45 | + 16:13 |
16. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:37 | + 19:05 |
17. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:38 | + 19:06 |
18. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:32 | + 20:00 |
19. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 79:08 | + 20:36 |
20. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 80:55 | + 22:23 |
21. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 81:49 | + 23:17 |
22. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 82:49 | + 24:17 |
23. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 84:14 | + 25:42 |
24. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 88:11 | + 29:39 |
25. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 106:21 | + 47:49 |
26. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 118:05 | + 59:33 |
27. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 128:09 | + 69:37 |
Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB ALFA Brno | DISK | ||
Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 62:06 | |
2. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 68:23 | + 6:17 |
3. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:30 | + 9:24 |
4. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 72:37 | + 10:31 |
5. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 76:00 | + 13:54 |
6. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 81:33 | + 19:27 |
7. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:38 | + 20:32 |
8. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 82:46 | + 20:40 |
9. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:45 | + 22:39 |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 84:54 | + 22:48 |
11. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 85:10 | + 23:04 |
12. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 91:29 | + 29:23 |
13. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 91:48 | + 29:42 |
14. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:41 | + 32:35 |
15. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 100:24 | + 38:18 |
16. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 102:57 | + 40:51 |
17. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 104:38 | + 42:32 |
18. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 105:32 | + 43:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:54 | |
2. | Štěpánský Václav | ZBM6108 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:49 | + 9:55 |
3. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:47 | + 16:53 |
4. | Hubík Petr | TBM5913 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:12 | + 18:18 |
5. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 60:03 | + 24:09 |
6. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 61:37 | + 25:43 |
7. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 64:13 | + 28:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 53:32 | |
2. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:25 | + 3:53 |
3. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:39 | + 4:07 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 58:33 | + 5:01 |
5. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 59:47 | + 6:15 |
6. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 60:36 | + 7:04 |
7. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 62:39 | + 9:07 |
8. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 63:45 | + 10:13 |
9. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:02 | + 13:30 |
9. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 67:02 | + 13:30 |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:42 | + 15:10 |
12. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:18 | + 18:46 |
13. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 74:07 | + 20:35 |
14. | Cigoš Pavel | TMB5622 | C | 85:46 | + 32:14 | |
15. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 87:25 | + 33:53 |
16. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 100:30 | + 46:58 |
Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:01 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 52:40 | + 0:39 |
3. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:55 | + 0:54 |
4. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 54:05 | + 2:04 |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:24 | + 5:23 |
6. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:02 | + 6:01 |
7. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 61:02 | + 9:01 |
8. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 61:07 | + 9:06 |
9. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 64:45 | + 12:44 |
10. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 65:26 | + 13:25 |
11. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:34 | + 13:33 |
12. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:50 | + 13:49 |
13. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 68:19 | + 16:18 |
14. | Herdegen Ondřej | BOV5200 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 68:45 | + 16:44 |
15. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 71:14 | + 19:13 |
16. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 77:34 | + 25:33 |
17. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 77:52 | + 25:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:44 | |
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:58 | + 9:14 |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 57:48 | + 17:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:00 | |
2. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:05 | + 2:05 |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 51:16 | + 2:16 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 53:20 | + 4:20 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 62:00 | + 13:00 |
6. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:08 | + 13:08 |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:14 | + 22:14 |
8. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:39 | + 24:39 |
9. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 74:13 | + 25:13 |
10. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 81:04 | + 32:04 |
11. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 85:33 | + 36:33 |
12. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 93:37 | + 44:37 |
Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 52:05 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 54:37 | + 2:32 |
3. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 56:16 | + 4:11 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:52 | + 9:47 |
5. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 61:54 | + 9:49 |
6. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:02 | + 17:57 |
Novotný Jan | UBM4401 | C | MENISKOS Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 71:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hendrych Šimon | C | 23:42 | |||
2. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 31:35 | + 7:53 |
3. | Floryánová Alžběta | UBM1151 | C | MENISKOS Brno | 33:15 | + 9:33 |
4. | Kaněk Václav | C | 33:21 | + 9:39 | ||
5. | Watson Helena | C | 33:27 | + 9:45 | ||
6. | Daňková Viktorie | SBK1353 | C | KOB START Blansko | 34:24 | + 10:42 |
7. | Pompach Tobiáš | C | 34:31 | + 10:49 | ||
8. | Čechová Adéla | VBM1351 | C | VSK Mendelu Brno | 35:34 | + 11:52 |
9. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:11 | + 12:29 |
10. | Šimon Honzík | C | 37:00 | + 13:18 | ||
11. | Hübner Václav | TBM1112 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:36 | + 13:54 |
12. | Smola Štěpán | TZL1414 | C | SKOB Zlín | 38:15 | + 14:33 |
13. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 38:28 | + 14:46 |
14. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 38:37 | + 14:55 |
15. | Malá Lucie | TBM1165 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:06 | + 15:24 |
16. | Němec Štěpán | C | 40:06 | + 16:24 | ||
17. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:23 | + 16:41 |
18. | Drastíková Julie | 0160004 | C | 40:35 | + 16:53 | |
19. | Ebnerová Barbora | C | 42:27 | + 18:45 | ||
20. | Sluka Matouš | SBK1411 | C | KOB START Blansko | 43:32 | + 19:50 |
21. | Troneček Cyril | C | 43:44 | + 20:02 | ||
22. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:51 | + 20:09 |
22. | Tronečková Hana | C | 43:51 | + 20:09 | ||
24. | Krejčiříková Kamilka | BBM | C | BETA URSUS Orienteering | 44:42 | + 21:00 |
25. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:09 | + 21:27 |
26. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:20 | + 21:38 |
27. | Watson Freddy | C | 45:21 | + 21:39 | ||
28. | Urban Jan | SBK1234 | C | KOB START Blansko | 45:22 | + 21:40 |
29. | Tronečková Zuzana | C | 45:45 | + 22:03 | ||
30. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 45:57 | + 22:15 |
31. | Šuláková Karolína | 0230001 | C | 48:04 | + 24:22 | |
32. | Burdilák Robin | ADA1501 | C | OOB Spartak Adamov | 49:20 | + 25:38 |
33. | Kalinová Jasmína | 0280001 | C | 49:43 | + 26:01 | |
34. | Jančaříková Valerie | C | 50:41 | + 26:59 | ||
35. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:50 | + 27:08 |
36. | Mikulčík Jakub | C | 51:09 | + 27:27 | ||
37. | Tomíčková Ivana | 0130003 | C | 52:37 | + 28:55 | |
38. | Janačík Tadeáš | C | 53:00 | + 29:18 | ||
39. | Redlichová Kateřina | C | 54:24 | + 30:42 | ||
40. | Němcová Adéla | C | 55:04 | + 31:22 | ||
41. | Redlich Jan | C | 55:08 | + 31:26 | ||
42. | Denemarek Albert | TBM1306 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:18 | + 35:36 |
43. | Kouřilová Julie | C | 59:29 | + 35:47 | ||
44. | Jalový Kryštof | RBK1401 | C | SK Radioklub Blansko | 60:09 | + 36:27 |
45. | Brabcová Tina | 0070003 | C | 60:41 | + 36:59 | |
46. | Brabec Lukáš | 0070002 | C | 61:09 | + 37:27 | |
47. | Matrasová Marie | C | 61:28 | + 37:46 | ||
48. | Jalová Kristýna | C | 62:07 | + 38:25 | ||
49. | Rábová Markéta | C | 62:20 | + 38:38 | ||
50. | Kozel Kryštof | 0200002 | C | 66:28 | + 42:46 | |
51. | Karásek Richard | C | 66:51 | + 43:09 | ||
52. | Urban Mio | SBK1414 | C | KOB START Blansko | 69:26 | + 45:44 |
53. | Hutařová Pavla | C | 72:44 | + 49:02 | ||
54. | Hutařová Adéla | C | 72:51 | + 49:09 | ||
55. | Kolář Kryštof | C | 73:03 | + 49:21 | ||
56. | Stehlík Jakub | 0030002 | C | 75:06 | + 51:24 | |
57. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:20 | + 51:38 |
58. | Doušková Daniela | TBM1358 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:59 | + 52:17 |
59. | Jandová Gabriela | SBK | C | KOB START Blansko | 78:14 | + 54:32 |
60. | Karpíšek Jonáš | C | 78:55 | + 55:13 | ||
61. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:20 | + 55:38 |
62. | Kozáková Michaela | TBM1552 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:22 | + 55:40 |
63. | Janda Michael | SBK | C | KOB START Blansko | 86:13 | + 62:31 |
64. | Šímová Julie | TBM1055 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:55 | + 63:13 |
65. | Šímová Klaudie | TBM1452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:58 | + 63:16 |
66. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 96:48 | + 73:06 |
Touš Michal | RBK8228 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
Watson Henry | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ráb Martin | C | 31:02 | |||
2. | Verner Leoš | 0260001 | C | 34:40 | + 3:38 | |
3. | Rujsigl Štěpán | C | 38:33 | + 7:31 | ||
4. | Fuchs Jan | TBM7101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:54 | + 7:52 |
5. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 38:57 | + 7:55 |
6. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:22 | + 8:20 |
7. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:14 | + 9:12 |
8. | Koňařík Jaroslav | SVS7401 | C | Orientklub Vsetín | 41:10 | + 10:08 |
9. | Beneš Vojtěch | C | 42:36 | + 11:34 | ||
10. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 43:05 | + 12:03 |
11. | Jelínková Irena | TBM7664 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:14 | + 12:12 |
12. | Fuchs Marek | TBM0603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:26 | + 12:24 |
13. | Mikula Martin | C | 44:07 | + 13:05 | ||
14. | Kozák Martin | VCB7720 | C | OB České Budějovice | 44:12 | + 13:10 |
15. | Šujanová Kateřina | RBK7851 | C | SK Radioklub Blansko | 44:25 | + 13:23 |
16. | Zamouřil Jáchym | C | 45:11 | + 14:09 | ||
17. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 46:19 | + 15:17 |
18. | Buřt Lukáš | SBK2222 | C | KOB START Blansko | 48:10 | + 17:08 |
19. | Nováková Hana | CTB7551 | C | SK OB Chotěboř | 48:16 | + 17:14 |
20. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 49:34 | + 18:32 |
21. | Fišera Ota | C | 49:54 | + 18:52 | ||
22. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | C | TJ Růžená | 50:03 | + 19:01 |
23. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 50:06 | + 19:04 |
24. | Hanousek Radim | TBM7105 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:33 | + 21:31 |
25. | Zimová Kristýna | 0010006 | C | 53:17 | + 22:15 | |
26. | Floryán David | UBM7702 | C | MENISKOS Brno | 53:28 | + 22:26 |
27. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:53 | + 23:51 |
28. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:54 | + 23:52 |
29. | Kučera Viktor | ZBM7608 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:05 | + 24:03 |
30. | Grygarová Eva | MOV7753 | C | SKOB Ostrava | 55:13 | + 24:11 |
31. | Baláčová Jana | 0320002 | C | 55:15 | + 24:13 | |
32. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 55:44 | + 24:42 |
33. | Pejchalová Petra | SJI7950 | C | OK Jihlava | 55:54 | + 24:52 |
34. | Valach Ondřej | C | 56:54 | + 25:52 | ||
35. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:01 | + 25:59 |
36. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 57:16 | + 26:14 |
37. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 57:49 | + 26:47 |
38. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 58:05 | + 27:03 |
39. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 58:24 | + 27:22 |
40. | Dániel Vladimír | C | 59:14 | + 28:12 | ||
41. | Redlichová Jana | C | 60:43 | + 29:41 | ||
42. | Podpierová Dona | 0040001 | C | 61:31 | + 30:29 | |
43. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:33 | + 30:31 |
44. | Bradáčková Martina | C | 62:37 | + 31:35 | ||
45. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 63:07 | + 32:05 |
46. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB ALFA Brno | 63:49 | + 32:47 |
47. | Menzel Pavel | C | 63:53 | + 32:51 | ||
48. | Skopalová Kateřina | SKM77XX | C | KOB Směr Kroměříž | 66:53 | + 35:51 |
49. | Poloučková Vilma | ABM7251 | C | KOB ALFA Brno | 69:03 | + 38:01 |
50. | Pošta Jiří | 0350001 | C | 69:06 | + 38:04 | |
51. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:27 | + 38:25 |
52. | Vrtílek Roman | 0060001 | C | 70:24 | + 39:22 | |
53. | Kyclová Jitka | LBM7450 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 71:48 | + 40:46 |
54. | Kadlecová Gabriela | 0330001 | C | 72:31 | + 41:29 | |
55. | Kozlová Slávka | 0200001 | C | 75:03 | + 44:01 | |
56. | Hanousková Boučková Danie | TBM7282 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:42 | + 44:40 |
57. | Matušková Kateřina | RBK7474 | C | SK Radioklub Blansko | 79:53 | + 48:51 |
58. | Košíková Jana | 0340001 | C | 82:30 | + 51:28 | |
59. | Smrčková Olga | LPU6055 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:48 | + 52:46 |
60. | Francová Jana | C | 86:06 | + 55:04 | ||
61. | Zima Vojtěch | 0010003 | C | 118:31 | + 87:29 | |
62. | Odehnalová Radka | ADA7656 | C | OOB Spartak Adamov | 130:55 | + 99:53 |
Achten Petra | C | DISK | ||||
Janeček Petr | OBR | C | DISK | |||
Žovincová Sylva | ABM7667 | C | KOB ALFA Brno | DISK | ||
Hesová Iva | 0060002 | C | DISK | |||
Boučková Anna | TBM0051 | C | KOS TJ Tesla Brno | VZDAL |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | VAM9000 | C | OB Vamberk | 34:29 | |
2. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:30 | + 5:01 |
3. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:58 | + 5:29 |
4. | Tichovská Martina | PGP8658 | R | SK Praga | 41:43 | + 7:14 |
5. | Tomíčková Dana | 0130004 | C | 46:23 | + 11:54 | |
6. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 47:03 | + 12:34 |
7. | Zdařil Matěj | STE0001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:35 | + 14:06 |
8. | Račanský Martin | C | 49:11 | + 14:42 | ||
9. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 58:52 | + 24:23 |
10. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 59:16 | + 24:47 |
11. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 61:18 | + 26:49 |
12. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:07 | + 27:38 |
13. | Smolová Anna | 0180001 | C | 62:16 | + 27:47 | |
14. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 63:33 | + 29:04 |
15. | Hájková Radka | 0100001 | C | 64:32 | + 30:03 | |
16. | Schwarz Kamila | C | 71:00 | + 36:31 | ||
17. | Kostelková Jitka | C | 76:25 | + 41:56 | ||
18. | Pánek Tomáš | 0110001 | C | 78:29 | + 44:00 | |
Mundl Ondřej | C | DISK | ||||
Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | DISK |