Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 23:14 | ||
2. | Večerková Klára | DKP1452 | Oddíl OB Kotlářka | 27:16 | + 4:02 | |
3. | Benešová Ludmila | FSP1151 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:58 | + 5:44 | |
4. | Grande Ema | PGP1251 | SK Praga | 29:40 | + 6:26 | |
5. | Knýbelová Anna | FSP1152 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:27 | + 7:13 | |
6. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 32:51 | + 9:37 | |
7. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | OK Kamenice | 33:24 | + 10:10 | |
8. | Jůzková Anna | DKP1652 | Oddíl OB Kotlářka | 37:43 | + 14:29 | |
9. | Suchanová Nela | MKP1351 | SK GORDIC Praha Kačerov | 39:50 | + 16:36 | |
10. | Tomešová Stella | DKP1160 | Oddíl OB Kotlářka | 41:37 | + 18:23 | |
11. | Řepková Ema | PGP1350 | SK Praga | 43:29 | + 20:15 | |
12. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:55 | + 23:41 | |
13. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 47:07 | + 23:53 | |
14. | Košárková Aneta | PGP1255 | SK Praga | 56:11 | + 32:57 | |
15. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 62:26 | + 39:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 14:06 | ||
2. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 15:05 | + 0:59 | |
3. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 15:38 | + 1:32 | |
4. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 17:10 | + 3:04 | |
5. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 19:43 | + 5:37 | |
6. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 20:46 | + 6:40 | |
7. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 22:27 | + 8:21 | |
8. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 22:54 | + 8:48 | |
9. | Komová Barbora | DOR1253 | OK Dobříš | 23:16 | + 9:10 | |
10. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 23:36 | + 9:30 | |
11. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 26:39 | + 12:33 | |
12. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 28:38 | + 14:32 | |
13. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 34:50 | + 20:44 | |
14. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:52 | + 22:46 | |
15. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 37:13 | + 23:07 | |
16. | Rambousková Eliška | LBE1154 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:51 | + 26:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 16:23 | ||
2. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 17:05 | + 0:42 | |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 17:37 | + 1:14 | |
4. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 19:02 | + 2:39 | |
5. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 21:16 | + 4:53 | |
6. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:34 | + 8:11 | |
7. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 25:25 | + 9:02 | |
8. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 25:27 | + 9:04 | |
9. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 26:13 | + 9:50 | |
10. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 27:01 | + 10:38 | |
11. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 27:20 | + 10:57 | |
12. | Komová Johana | DOR1058 | OK Dobříš | 28:47 | + 12:24 | |
13. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 29:31 | + 13:08 | |
14. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | OK Dobříš | 30:01 | + 13:38 | |
15. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 30:21 | + 13:58 | |
16. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 30:44 | + 14:21 | |
17. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 31:07 | + 14:44 | |
18. | Basistová Aneta | DOR1057 | OK Dobříš | 32:22 | + 15:59 | |
19. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 32:33 | + 16:10 | |
20. | Vladařová Anna | PGP0958 | SK Praga | 34:12 | + 17:49 | |
21. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 34:32 | + 18:09 | |
22. | Hercubová Dominika | MKP0950 | SK GORDIC Praha Kačerov | 35:24 | + 19:01 | |
23. | Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:28 | + 20:05 | |
24. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:44 | + 22:21 | |
25. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 40:29 | + 24:06 | |
26. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 50:40 | + 34:17 | |
27. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 51:14 | + 34:51 | |
28. | Geffertová Marta | FSP1054 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:44 | + 39:21 | |
29. | Dusíková Elen | DOR1060 | OK Dobříš | 78:49 | + 62:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 20:40 | ||
2. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 21:21 | + 0:41 | |
3. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 21:28 | + 0:48 | |
4. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 21:47 | + 1:07 | |
5. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 22:04 | + 1:24 | |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 24:31 | + 3:51 | |
7. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 25:40 | + 5:00 | |
8. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 26:15 | + 5:35 | |
9. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | OB SK Zvole | 27:10 | + 6:30 | |
10. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 27:48 | + 7:08 | |
11. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 27:57 | + 7:17 | |
12. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 29:35 | + 8:55 | |
13. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 29:42 | + 9:02 | |
14. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 29:48 | + 9:08 | |
15. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 29:53 | + 9:13 | |
16. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:47 | + 11:07 | |
17. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 31:49 | + 11:09 | |
18. | Šilerová Petra | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 31:58 | + 11:18 | |
19. | Honzáková Nelka | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 33:55 | + 13:15 | |
20. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:13 | + 14:33 | |
21. | Vondrášková Kateřina | KAM0858 | OK Kamenice | 37:00 | + 16:20 | |
22. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 37:06 | + 16:26 | |
23. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 37:37 | + 16:57 | |
24. | Hüblová Agáta | FSP0853 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:08 | + 17:28 | |
25. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:19 | + 20:39 | |
26. | Koubová Markéta | DKP0867 | Oddíl OB Kotlářka | 41:56 | + 21:16 | |
27. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 42:36 | + 21:56 | |
28. | Křečková Apolena | KAM0755 | OK Kamenice | 43:15 | + 22:35 | |
29. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 45:08 | + 24:28 | |
30. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 47:32 | + 26:52 | |
31. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:24 | + 31:44 | |
32. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 55:32 | + 34:52 | |
33. | Pecháčková Barbora | DKP0762 | Oddíl OB Kotlářka | 60:55 | + 40:15 | |
34. | Dolejšová Josefína | KAM0857 | OK Kamenice | 64:12 | + 43:32 | |
35. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 66:04 | + 45:24 | |
36. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 68:27 | + 47:47 | |
Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | DISK | |||
Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 19:35 | ||
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 20:11 | + 0:36 | |
3. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 20:56 | + 1:21 | |
4. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 22:25 | + 2:50 | |
5. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 23:35 | + 4:00 | |
6. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 24:06 | + 4:31 | |
7. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 25:55 | + 6:20 | |
8. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 25:56 | + 6:21 | |
9. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 28:07 | + 8:32 | |
10. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 29:19 | + 9:44 | |
11. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 29:44 | + 10:09 | |
12. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:17 | + 10:42 | |
13. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 32:04 | + 12:29 | |
14. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 32:27 | + 12:52 | |
15. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 34:30 | + 14:55 | |
16. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 38:07 | + 18:32 | |
17. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 39:38 | + 20:03 | |
18. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 40:03 | + 20:28 | |
19. | Šáchová Magdalena | DOR0659 | OK Dobříš | 41:50 | + 22:15 | |
20. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 42:33 | + 22:58 | |
21. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 46:13 | + 26:38 | |
22. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 49:35 | + 30:00 | |
23. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:15 | + 30:40 | |
24. | Švábová Alžběta | TAP0657 | KOB Tretra Praha | 74:47 | + 55:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 33:03 | ||
2. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 33:11 | + 0:08 | |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 33:18 | + 0:15 | |
4. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 35:00 | + 1:57 | |
5. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:46 | + 2:43 | |
6. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 37:03 | + 4:00 | |
7. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 37:15 | + 4:12 | |
8. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 38:57 | + 5:54 | |
9. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 39:01 | + 5:58 | |
10. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 41:19 | + 8:16 | |
11. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 46:26 | + 13:23 | |
12. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 46:43 | + 13:40 | |
13. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 49:48 | + 16:45 | |
14. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | 52:24 | + 19:21 | |
15. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 54:22 | + 21:19 | |
16. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 56:57 | + 23:54 | |
17. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:53 | + 24:50 | |
18. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:35 | + 47:32 | |
Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 43:20 | 650 | ||
2. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 44:12 | + 0:52 | 638 | |
3. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 45:08 | + 1:48 | 624 | |
4. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 50:54 | + 7:34 | 541 | |
5. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 55:18 | + 11:58 | 478 | |
6. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 57:13 | + 13:53 | 450 | |
7. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 73:40 | + 30:20 | 213 | |
8. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 84:53 | + 41:33 | 51 | |
9. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | 86:56 | + 43:36 | 22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 35:59 | 8286 | ||
2. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 37:57 | + 1:58 | 7871 | |
3. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 38:57 | + 2:58 | 7660 | |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 40:27 | + 4:28 | 7344 | |
5. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 43:35 | + 7:36 | 6682 | |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 44:12 | + 8:13 | 6552 | |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 44:38 | + 8:39 | 6461 | |
8. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 44:50 | + 8:51 | 6419 | |
9. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 46:13 | + 10:14 | 6127 | |
10. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 46:21 | + 10:22 | 6099 | |
11. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 46:59 | + 11:00 | 5965 | |
12. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 47:22 | + 11:23 | 5884 | |
12. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 47:22 | + 11:23 | 5884 | |
14. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 47:57 | + 11:58 | 5761 | |
15. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 49:23 | + 13:24 | 5459 | |
16. | Paclíková Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 49:47 | + 13:48 | 5374 | |
17. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 49:59 | + 14:00 | 5332 | |
18. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:15 | + 14:16 | 5276 | |
19. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 52:43 | + 16:44 | 4755 | |
20. | Škáchová Petra | DKP7054 | Oddíl OB Kotlářka | 52:50 | + 16:51 | 4731 | |
21. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:18 | + 18:19 | 4421 | |
22. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 54:28 | + 18:29 | 4386 | |
23. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB Tretra Praha | 55:36 | + 19:37 | 4147 | |
24. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:56 | + 20:57 | 3866 | |
25. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:54 | + 22:55 | 3451 | |
26. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 63:17 | + 27:18 | 2526 | |
27. | Pidrmanová Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:43 | + 27:44 | 2435 | |
28. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 64:46 | + 28:47 | 2213 | |
29. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 70:27 | + 34:28 | 1014 | |
30. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:50 | + 38:51 | 89 | |
31. | Vávrová Sára | 0280002 | StillAliveCZ | 79:09 | + 43:10 | ||
32. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 79:38 | + 43:39 | 0 | |
33. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 84:51 | + 48:52 | 0 | |
Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 37:12 | ||
2. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:32 | + 2:20 | |
3. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 41:04 | + 3:52 | |
4. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 42:35 | + 5:23 | |
5. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 42:49 | + 5:37 | |
6. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:20 | + 7:08 | |
7. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 45:05 | + 7:53 | |
8. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:30 | + 11:18 | |
9. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 50:00 | + 12:48 | |
10. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 50:41 | + 13:29 | |
11. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 51:54 | + 14:42 | |
12. | Vávrová Rút | 0280004 | StillAliveCZ | 51:57 | + 14:45 | |
13. | Řepková Jana | PGP7762 | SK Praga | 52:30 | + 15:18 | |
14. | Stará Vendula | FSP8150 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:35 | + 16:23 | |
15. | Špičáková Barbora | DKP8250 | Oddíl OB Kotlářka | 54:31 | + 17:19 | |
16. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 54:51 | + 17:39 | |
17. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 55:08 | + 17:56 | |
18. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 55:23 | + 18:11 | |
19. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:39 | + 18:27 | |
20. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:48 | + 18:36 | |
21. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 56:42 | + 19:30 | |
22. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 56:57 | + 19:45 | |
23. | Svítilová Pavla | PGP7764 | SK Praga | 57:55 | + 20:43 | |
24. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:04 | + 21:52 | |
25. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 62:32 | + 25:20 | |
26. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 62:37 | + 25:25 | |
27. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 62:50 | + 25:38 | |
28. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:04 | + 25:52 | |
29. | Jakubská Jitka | 0150002 | JAK | 64:14 | + 27:02 | |
30. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | SK Praga | 64:45 | + 27:33 | |
31. | Kolářová Petra | 0170001 | neregistrovaná | 65:07 | + 27:55 | |
32. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 66:11 | + 28:59 | |
33. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:11 | + 31:59 | |
34. | Pinkava Anna | FSP8151 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 81:45 | + 44:33 | |
35. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 83:49 | + 46:37 | |
36. | Basistová Darina | DOR7856 | OK Dobříš | 94:30 | + 57:18 | |
37. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 95:03 | + 57:51 | |
38. | Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | 103:42 | + 66:30 | |
Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | DISK | |||
Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | DISK | |||
Hüblová Kateřina | FSP7750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 33:31 | ||
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 35:20 | + 1:49 | |
3. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 36:56 | + 3:25 | |
3. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 36:56 | + 3:25 | |
5. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 39:00 | + 5:29 | |
6. | Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | 40:20 | + 6:49 | |
7. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 42:47 | + 9:16 | |
8. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 43:15 | + 9:44 | |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 45:13 | + 11:42 | |
10. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:14 | + 11:43 | |
11. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 45:25 | + 11:54 | |
12. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 45:43 | + 12:12 | |
13. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 45:53 | + 12:22 | |
14. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 46:01 | + 12:30 | |
15. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 48:44 | + 15:13 | |
16. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 49:41 | + 16:10 | |
17. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 49:59 | + 16:28 | |
18. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 50:50 | + 17:19 | |
19. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:59 | + 17:28 | |
20. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 51:34 | + 18:03 | |
21. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 51:49 | + 18:18 | |
22. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 55:09 | + 21:38 | |
23. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:45 | + 22:14 | |
24. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 56:06 | + 22:35 | |
25. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 57:25 | + 23:54 | |
26. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 59:38 | + 26:07 | |
27. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:20 | + 28:49 | |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 62:33 | + 29:02 | |
29. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 62:45 | + 29:14 | |
30. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 63:35 | + 30:04 | |
31. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:33 | + 31:02 | |
32. | Švejdová Martina | ZVO7453 | OB SK Zvole | 67:46 | + 34:15 | |
33. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 71:44 | + 38:13 | |
33. | Šimková Markéta | KAM7153 | OK Kamenice | 71:44 | + 38:13 | |
35. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 73:04 | + 39:33 | |
36. | Geffertová Radka | FSP7650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:24 | + 39:53 | |
37. | Dlouhá Jana | DKP5950 | Oddíl OB Kotlářka | 73:50 | + 40:19 | |
38. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 75:17 | + 41:46 | |
39. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 83:11 | + 49:40 | |
40. | Krátká Marta | ROU7553 | SKOB Roudnice nad Labem | 87:44 | + 54:13 | |
41. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 89:25 | + 55:54 | |
42. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 99:14 | + 65:43 | |
43. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 99:36 | + 66:05 | |
44. | Černá Jana | TAP7250 | KOB Tretra Praha | 103:09 | + 69:38 | |
45. | Doubková Dagmar | 0130001 | Zatím bez klubu | 103:57 | + 70:26 | |
46. | Richterová Ilona | TAP6953 | KOB Tretra Praha | 107:01 | + 73:30 | |
47. | Kotenová Petra | DKP7450 | Oddíl OB Kotlářka | 122:33 | + 89:02 | |
Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 32:10 | ||
2. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 32:15 | + 0:05 | |
3. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:17 | + 5:07 | |
4. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 38:06 | + 5:56 | |
5. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:20 | + 6:10 | |
6. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 38:27 | + 6:17 | |
7. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 42:08 | + 9:58 | |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 43:32 | + 11:22 | |
9. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 46:19 | + 14:09 | |
10. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 46:22 | + 14:12 | |
11. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 46:45 | + 14:35 | |
12. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 47:16 | + 15:06 | |
13. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 49:43 | + 17:33 | |
14. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 51:00 | + 18:50 | |
15. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 51:42 | + 19:32 | |
16. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 52:05 | + 19:55 | |
17. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:56 | + 27:46 | |
18. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 92:55 | + 60:45 | |
19. | Hausmannová Irena | 0060001 | Gumídci | 157:57 | + 125:47 | |
Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 28:23 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 28:38 | + 0:15 | |
3. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 37:52 | + 9:29 | |
4. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 44:25 | + 16:02 | |
5. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 45:31 | + 17:08 | |
6. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 52:42 | + 24:19 | |
7. | Šťovíčková Zdena | DVP4951 | DVP ORIENTATION | 98:10 | + 69:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 34:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:41 | ||
2. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 14:43 | + 1:02 | |
3. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 15:00 | + 1:19 | |
4. | Basista Tobiáš | DOR1109 | OK Dobříš | 18:12 | + 4:31 | |
5. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 18:58 | + 5:17 | |
6. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 23:16 | + 9:35 | |
7. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 23:26 | + 9:45 | |
8. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 24:15 | + 10:34 | |
9. | Jakubský Pavel | 0150003 | JAK | 25:01 | + 11:20 | |
10. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 25:44 | + 12:03 | |
11. | Vaněk Jáchym | ROU1201 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:48 | + 15:07 | |
12. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 29:02 | + 15:21 | |
13. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 30:45 | + 17:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Datel Adam | DKL1100 | KOB Kladno | 21:43 | ||
2. | Kužel Jonáš | FSP1201 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:48 | + 4:05 | |
3. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 28:00 | + 6:17 | |
4. | Jakubský Filip | 0150004 | JAK | 33:29 | + 11:46 | |
5. | Bartál Dan | FSP1106 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:25 | + 15:42 | |
6. | Matějovský Vojtěch | DKP1209 | Oddíl OB Kotlářka | 38:51 | + 17:08 | |
7. | Grimmer Kryštof | RIC1301 | OB Říčany | 40:19 | + 18:36 | |
8. | Pinkava Jonáš | FSP1102 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:29 | + 19:46 | |
9. | Hübl Hugo | FSP1103 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:38 | + 23:55 | |
10. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:12 | + 25:29 | |
11. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 52:06 | + 30:23 | |
12. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 69:09 | + 47:26 | |
13. | Šťovíček Filip | DKP1207 | Oddíl OB Kotlářka | 90:35 | + 68:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 22:26 | ||
2. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 24:36 | + 2:10 | |
3. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 26:50 | + 4:24 | |
4. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 28:34 | + 6:08 | |
5. | Brandejs Hynek | DKP1005 | Oddíl OB Kotlářka | 37:53 | + 15:27 | |
6. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 42:01 | + 19:35 | |
7. | Vozábal David | PGP0904 | SK Praga | 42:57 | + 20:31 | |
8. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 43:16 | + 20:50 | |
9. | Hinks-Edwards Adam | ZVO0905 | OB SK Zvole | 44:09 | + 21:43 | |
10. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 44:20 | + 21:54 | |
11. | Šťovíček Jan | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | 45:42 | + 23:16 | |
12. | Koukal Jan | ODV1001 | TJ Aero Odolena Voda | 49:18 | + 26:52 | |
13. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 50:59 | + 28:33 | |
14. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 53:00 | + 30:34 | |
15. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:18 | + 30:52 | |
16. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | OK Dobříš | 53:40 | + 31:14 | |
17. | Černý Martin | RIC1004 | OB Říčany | 55:20 | + 32:54 | |
18. | Lhotský Marek | DVP1002 | DVP ORIENTATION | 63:34 | + 41:08 | |
Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Čeněk Matyáš | TAP1004 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 20:26 | ||
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 20:46 | + 0:20 | |
3. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 21:17 | + 0:51 | |
4. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 21:41 | + 1:15 | |
5. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:58 | + 3:32 | |
6. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 24:40 | + 4:14 | |
7. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 24:57 | + 4:31 | |
8. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 25:31 | + 5:05 | |
9. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 26:03 | + 5:37 | |
10. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 26:19 | + 5:53 | |
11. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 5:56 | |
12. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 27:29 | + 7:03 | |
13. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 27:40 | + 7:14 | |
14. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 27:47 | + 7:21 | |
15. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:59 | + 7:33 | |
16. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 28:21 | + 7:55 | |
17. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 30:37 | + 10:11 | |
18. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 31:36 | + 11:10 | |
19. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 32:28 | + 12:02 | |
20. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 32:39 | + 12:13 | |
21. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 33:04 | + 12:38 | |
22. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 34:09 | + 13:43 | |
23. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 35:26 | + 15:00 | |
24. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 35:47 | + 15:21 | |
25. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 36:34 | + 16:08 | |
26. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 36:50 | + 16:24 | |
27. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 37:24 | + 16:58 | |
28. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 38:14 | + 17:48 | |
29. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 38:57 | + 18:31 | |
30. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 39:05 | + 18:39 | |
31. | Günter Vincent | FSP0701 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:47 | + 19:21 | |
32. | Brdička Tomáš | FSP0710 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:01 | + 19:35 | |
33. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 43:26 | + 23:00 | |
34. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 45:24 | + 24:58 | |
35. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 47:59 | + 27:33 | |
36. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 50:36 | + 30:10 | |
37. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 52:39 | + 32:13 | |
38. | Klimeš Vincent | FSP0808 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:05 | + 35:39 | |
39. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 56:23 | + 35:57 | |
40. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 58:42 | + 38:16 | |
41. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 59:11 | + 38:45 | |
42. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 60:19 | + 39:53 | |
43. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 61:16 | + 40:50 | |
44. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 68:41 | + 48:15 | |
45. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 77:22 | + 56:56 | |
46. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 86:09 | + 65:43 | |
47. | Mackovič Adam | HCE0700 | TJ Hostivice | 93:11 | + 72:45 | |
48. | Pinkava Vojtěch | FSP0806 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 152:36 | + 132:10 | |
Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | DISK | |||
Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Kubeček Tomáš | DOR0808 | OK Dobříš | DISK | |||
Slavíček David | FSP0805 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 25:36 | ||
2. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 27:47 | + 2:11 | |
3. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 29:30 | + 3:54 | |
4. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:35 | + 5:59 | |
5. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 32:17 | + 6:41 | |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 36:30 | + 10:54 | |
7. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 41:08 | + 15:32 | |
8. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 43:19 | + 17:43 | |
9. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 44:51 | + 19:15 | |
10. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 46:05 | + 20:29 | |
11. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 46:43 | + 21:07 | |
12. | Červinka Lukáš | FSP0603 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:33 | + 22:57 | |
13. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 49:32 | + 23:56 | |
14. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 50:04 | + 24:28 | |
15. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:32 | + 24:56 | |
16. | Kořistka Daniel | DKP0614 | Oddíl OB Kotlářka | 51:20 | + 25:44 | |
17. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:01 | + 26:25 | |
18. | Klepetko Adam | FSP0601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:30 | + 26:54 | |
19. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:29 | + 30:53 | |
20. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 61:50 | + 36:14 | |
21. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 74:35 | + 48:59 | |
Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Dudl Vojtěch | ODV0600 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 29:14 | ||
2. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 32:30 | + 3:16 | |
3. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 33:13 | + 3:59 | |
4. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 37:56 | + 8:42 | |
5. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:48 | + 9:34 | |
6. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 41:38 | + 12:24 | |
7. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 45:18 | + 16:04 | |
8. | Kačer Jakub | ZVO0400 | OB SK Zvole | 57:29 | + 28:15 | |
9. | Kozák Jakub | ROU0401 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:55 | + 31:41 | |
10. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 69:19 | + 40:05 | |
11. | Král Quido | PGP0410 | SK Praga | 71:42 | + 42:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 53:50 | 190 | ||
2. | Kolařík Petr | 0329200 | 61:37 | + 7:47 | |||
3. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 75:22 | + 21:32 | 141 | |
4. | Honzák Tomáš | JHB7702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 77:19 | + 23:29 | 137 | |
5. | Škácha Michal | DKP7103 | Oddíl OB Kotlářka | 84:18 | + 30:28 | 121 | |
6. | Prouza Jaromír | DKP8705 | Oddíl OB Kotlářka | 86:02 | + 32:12 | 117 | |
7. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 90:24 | + 36:34 | 107 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 34:32 | 8697 | ||
2. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 40:17 | + 5:45 | 7513 | |
3. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 40:19 | + 5:47 | 7506 | |
4. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 42:55 | + 8:23 | 6971 | |
5. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 43:15 | + 8:43 | 6902 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 44:48 | + 10:16 | 6583 | |
7. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 46:44 | + 12:12 | 6184 | |
8. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 48:44 | + 14:12 | 5772 | |
9. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 49:24 | + 14:52 | 5635 | |
10. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 50:37 | + 16:05 | 5384 | |
11. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 50:51 | + 16:19 | 5336 | |
12. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 50:52 | + 16:20 | 5333 | |
13. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:13 | + 16:41 | 5261 | |
14. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 51:30 | + 16:58 | 5202 | |
15. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 51:44 | + 17:12 | 5154 | |
16. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 52:32 | + 18:00 | 4990 | |
17. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 52:34 | + 18:02 | 4983 | |
18. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 53:30 | + 18:58 | 4790 | |
19. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:36 | + 19:04 | 4770 | |
20. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 53:56 | + 19:24 | 4701 | |
21. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 55:16 | + 20:44 | 4427 | |
22. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 55:28 | + 20:56 | 4385 | |
23. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 55:58 | + 21:26 | 4282 | |
24. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:27 | + 21:55 | 4183 | |
25. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 56:31 | + 21:59 | 4169 | |
26. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 56:59 | + 22:27 | 4073 | |
27. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 57:26 | + 22:54 | 3980 | |
28. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 58:58 | + 24:26 | 3664 | |
29. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:31 | + 24:59 | 3551 | |
30. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 59:56 | + 25:24 | 3465 | |
31. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 60:34 | + 26:02 | 3335 | |
32. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 61:06 | + 26:34 | 3225 | |
33. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 62:35 | + 28:03 | 2919 | |
34. | Pelikán Lukáš | PGP9810 | SK Praga | 65:55 | + 31:23 | 2233 | |
35. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:54 | + 37:22 | 1000 | |
36. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 77:55 | + 43:23 | 0 | |
37. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:37 | + 54:05 | 0 | |
38. | Palaščak Ján | 0060002 | Gumídci | 99:59 | + 65:27 | ||
Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 34:47 | ||
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:45 | + 0:58 | |
3. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 35:57 | + 1:10 | |
4. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 37:41 | + 2:54 | |
5. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 37:55 | + 3:08 | |
6. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 39:58 | + 5:11 | |
7. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 40:29 | + 5:42 | |
8. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 41:21 | + 6:34 | |
9. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 41:49 | + 7:02 | |
10. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 41:52 | + 7:05 | |
11. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 43:49 | + 9:02 | |
12. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 46:02 | + 11:15 | |
13. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 46:33 | + 11:46 | |
14. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 47:13 | + 12:26 | |
15. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 47:32 | + 12:45 | |
16. | Machar Pavel | DKP7903 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 13:21 | |
17. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:39 | + 13:52 | |
18. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 48:49 | + 14:02 | |
19. | Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | 53:26 | + 18:39 | |
20. | Fiala Jakub | SLA8500 | SKOB Slaný | 53:38 | + 18:51 | |
21. | Jiroušek Pavel | DOR7703 | OK Dobříš | 55:39 | + 20:52 | |
22. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 55:49 | + 21:02 | |
23. | Sládeček Petr | RIC7702 | OB Říčany | 58:17 | + 23:30 | |
24. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 60:42 | + 25:55 | |
25. | Jakubský Ondřej | 0150001 | JAK | 67:18 | + 32:31 | |
26. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 67:43 | + 32:56 | |
27. | Svítil Petr | PGP7810 | SK Praga | 70:52 | + 36:05 | |
28. | Marek Jan | LBE6100 | TJ Lokomotiva Beroun | 72:06 | + 37:19 | |
29. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 72:19 | + 37:32 | |
30. | Perkner Radim | ZVO8001 | OB SK Zvole | 74:04 | + 39:17 | |
31. | Lukavský Jiří | DKL7800 | KOB Kladno | 74:35 | + 39:48 | |
32. | Míka Pavel | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 75:30 | + 40:43 | |
33. | Kubeček Lukáš | DOR8300 | OK Dobříš | 81:22 | + 46:35 | |
34. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:55 | + 48:08 | |
Michalík Bohumil | ZVO8002 | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 32:23 | ||
2. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:40 | + 2:17 | |
3. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 35:02 | + 2:39 | |
4. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:09 | + 3:46 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 36:13 | + 3:50 | |
6. | Ptáček Jan | PGP7205 | SK Praga | 39:34 | + 7:11 | |
7. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 39:42 | + 7:19 | |
8. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 39:44 | + 7:21 | |
9. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | Oddíl OB Kotlářka | 41:07 | + 8:44 | |
10. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 41:15 | + 8:52 | |
11. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 41:57 | + 9:34 | |
12. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 42:19 | + 9:56 | |
13. | Řehořek Jan | 0030001 | OB Nikolajka | 42:28 | + 10:05 | |
14. | Pelant Michal | RIC7400 | OB Říčany | 43:37 | + 11:14 | |
15. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:45 | + 14:22 | |
16. | Vaculovič Radim | DOR7505 | OK Dobříš | 47:28 | + 15:05 | |
17. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:24 | + 17:01 | |
18. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 49:31 | + 17:08 | |
19. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:17 | + 17:54 | |
19. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 50:17 | + 17:54 | |
21. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 50:19 | + 17:56 | |
22. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:05 | + 18:42 | |
23. | Mařík Karel | FSP7200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:24 | + 19:01 | |
24. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 52:56 | + 20:33 | |
25. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:10 | + 21:47 | |
26. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 54:51 | + 22:28 | |
27. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 54:55 | + 22:32 | |
28. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 57:03 | + 24:40 | |
29. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:15 | + 24:52 | |
30. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 62:04 | + 29:41 | |
31. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 62:07 | + 29:44 | |
32. | Koten Petr | 0200001 | - | 62:58 | + 30:35 | |
33. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:16 | + 30:53 | |
34. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 64:07 | + 31:44 | |
35. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:34 | + 33:11 | |
36. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:46 | + 33:23 | |
37. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 65:59 | + 33:36 | |
38. | Večerka Daniel | 0110001 | Neregistrovaný | 67:24 | + 35:01 | |
39. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:51 | + 36:28 | |
40. | Švejda Karel | 0300001 | Zvole | 69:34 | + 37:11 | |
41. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 69:45 | + 37:22 | |
42. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 70:11 | + 37:48 | |
43. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 71:53 | + 39:30 | |
44. | Brandejs Jan | DKP7503 | Oddíl OB Kotlářka | 72:48 | + 40:25 | |
45. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 74:25 | + 42:02 | |
46. | Čáp Radim | STA7301 | OK Střelka | 75:12 | + 42:49 | |
47. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:46 | + 43:23 | |
48. | Král Lukáš | 0180001 | Netrefím domu | 78:15 | + 45:52 | |
49. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 79:45 | + 47:22 | |
50. | Chmelař Bohumil | PGP7204 | SK Praga | 81:08 | + 48:45 | |
51. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 84:37 | + 52:14 | |
52. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 86:10 | + 53:47 | |
53. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:25 | + 54:02 | |
54. | Štěp Adam | PGP7407 | SK Praga | 88:26 | + 56:03 | |
55. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 92:45 | + 60:22 | |
56. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 101:45 | + 69:22 | |
57. | Šácha Marek | DOR7102 | OK Dobříš | 102:09 | + 69:46 | |
58. | Řada Richard | DKP6701 | Oddíl OB Kotlářka | 123:44 | + 91:21 | |
Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:45 | ||
2. | Kořistka Libor | EKP6300 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:19 | + 1:34 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 36:55 | + 2:10 | |
4. | Pasnichenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 37:02 | + 2:17 | |
5. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 39:16 | + 4:31 | |
6. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 40:24 | + 5:39 | |
7. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 40:33 | + 5:48 | |
8. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 42:52 | + 8:07 | |
9. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 43:58 | + 9:13 | |
10. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 45:06 | + 10:21 | |
11. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:37 | + 11:52 | |
12. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 47:43 | + 12:58 | |
13. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 50:21 | + 15:36 | |
14. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 52:33 | + 17:48 | |
15. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:44 | + 21:59 | |
16. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:04 | + 25:19 | |
17. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 61:01 | + 26:16 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 69:21 | + 34:36 | |
19. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:35 | + 39:50 | |
20. | Bazika Miroslav | TJP6401 | TJ Sokol Troja | 74:53 | + 40:08 | |
21. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:38 | + 42:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 29:15 | ||
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 31:57 | + 2:42 | |
3. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 32:25 | + 3:10 | |
4. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 33:06 | + 3:51 | |
5. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 33:56 | + 4:41 | |
6. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 36:45 | + 7:30 | |
7. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 37:00 | + 7:45 | |
8. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 51:39 | + 22:24 | |
9. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 59:16 | + 30:01 | |
10. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 61:10 | + 31:55 | |
11. | Vávra Petr | 0280003 | StillAliveCZ | 62:48 | + 33:33 | |
12. | Šťovíček Jan | DVP5001 | DVP ORIENTATION | 67:06 | + 37:51 | |
Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | DISK | |||
Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | DISK | |||
Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 33:18 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 33:40 | + 0:22 | |
3. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 36:00 | + 2:42 | |
4. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:26 | + 12:08 | |
5. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 46:17 | + 12:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Rychlý Rudolf | MKP4100 | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 34:08 | ||
2. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 37:45 | + 3:37 | |
3. | Lhotský Petr | DVP8100 | DVP ORIENTATION | 43:32 | + 9:24 | |
4. | Hübl Karel | FSP7802 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:09 | + 10:01 | |
5. | Peckl Martin | DOR7701 | OK Dobříš | 44:20 | + 10:12 | |
6. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 44:45 | + 10:37 | |
7. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 45:41 | + 11:33 | |
8. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 45:50 | + 11:42 | |
9. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 46:32 | + 12:24 | |
10. | Vaněk Jan | ROU7807 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:25 | + 14:17 | |
11. | Hrubý František | 0040002 | 6YC | 55:24 | + 21:16 | |
12. | Šnejdar Ondřej | 0090001 | - | 61:16 | + 27:08 | |
13. | Dolák Ondřej | DKP8002 | Oddíl OB Kotlářka | 62:33 | + 28:25 | |
14. | Hroch Tomáš | 0290001 | hroši | 62:52 | + 28:44 | |
15. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | OK Dobříš | 65:17 | + 31:09 | |
16. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 70:26 | + 36:18 | |
17. | Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | 73:49 | + 39:41 | |
18. | Mikeszová Martina | 0050001 | - | 75:47 | + 41:39 | |
19. | Urbanová Zora | 0270001 | není členem | 76:37 | + 42:29 | |
20. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 78:59 | + 44:51 | |
21. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 79:04 | + 44:56 | |
22. | Marková Alena | 0230001 | Mapkini Beroun | 79:13 | + 45:05 | |
23. | Špičák Jan | 0010001 | bez klubové příslušnosti | 80:02 | + 45:54 | |
24. | Malá Martina | 0240002 | Tučňáci OB | 81:02 | + 46:54 | |
25. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 81:17 | + 47:09 | |
26. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 85:15 | + 51:07 | |
27. | Tučný Jan | 0240001 | Tučňáci OB | 86:24 | + 52:16 | |
28. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 88:54 | + 54:46 | |
29. | Slámová Michaela | KAM8051 | OK Kamenice | 89:20 | + 55:12 | |
30. | Bauerová Pavla | 0140001 | 0 | 90:04 | + 55:56 | |
31. | Basista Tomáš | DOR7803 | OK Dobříš | 92:06 | + 57:58 | |
32. | Hejsek Jakub | 0070001 | neregistrovaný | 94:39 | + 60:31 | |
33. | Rambousková Pavla | 0230002 | Mapkini Beroun | 95:57 | + 61:49 | |
34. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 142:07 | + 107:59 | |
Šťovíček Jan | DVP7703 | DVP ORIENTATION | DISK | |||
Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Hrubá Veronika | 0040001 | 6YC | DISK |