Místo konání:
Hradec Králové, Stříbrný rybník
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Stříbrňák 2021, 1:10000, E=5m, A4, voděodolný papír
Ředitel závodu:
Hlaváčková Petra
Hlavní rozhodčí:
Vítek Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Kosová Denisa - R2
D10N DOP
2.01 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
31 |
Chotěnovská Nela |
HJL1153 |
2039825 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
10:37:00 |
37 |
Hovorková Nikol |
LPU1353 |
7209796 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:43:00 |
43 |
Schwengerová Karla |
SRK1351 |
0 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:49:00 |
49 |
Helmeczi Ema |
LPU1166 |
2096140 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:55:00 |
55 |
Poláková Gabriela |
VRL1351 |
8013854 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:01:00 |
61 |
Kárníková Alžběta |
LPU1354 |
9201841 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:07:00 |
67 |
Kušičková Jolana |
HJL1252 |
2419956 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
11:13:00 |
73 |
Stryková Zuzana |
LPU1351 |
9298 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D10C DOP
2.09 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:27:00 |
27 |
Matějková Eliška |
SNA1153 |
9645 |
C |
TJ START Náchod |
10:33:00 |
33 |
Kay Leila |
LPU1155 |
2103249 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:39:00 |
39 |
Kvapilová Simona |
PHK1150 |
7209658 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:45:00 |
45 |
Hostinská Barbora |
LPU1162 |
2049512 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:51:00 |
51 |
Kušičková Lucie |
HJL1251 |
8014454 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
10:57:00 |
57 |
Zitková Markéta |
LPU1251 |
8662351 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:03:00 |
63 |
Vaňátková Thea |
LTU1150 |
2144168 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:09:00 |
69 |
Hepnerová Tereza |
PHK1155 |
1398689 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:15:00 |
75 |
Stryková Johana |
LPU1151 |
2045250 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:21:00 |
81 |
Novotná Anna |
PHK1352 |
886826 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:27:00 |
87 |
Kroupová Anna |
LPU1154 |
2075642 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:33:00 |
93 |
Lepšová Julie |
SRK1152 |
2027219 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:39:00 |
99 |
Zajačiková Lucie |
HJL1253 |
1425339 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
11:45:00 |
105 |
Macháčková Eliška |
LPU1153 |
2090838 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D12C DOP
3.16 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Macháčková Lucie |
SHK1155 |
2141921 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:07:00 |
07 |
Macháčková Tereza |
LPU0951 |
8109392 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:11:00 |
11 |
Kvapilová Markéta |
PHK0950 |
7209356 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:15:00 |
15 |
Kutlvašrová Pavla |
VRL0951 |
2096243 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:19:00 |
19 |
Jakubcová Karolína |
SJC1050 |
8112770 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:23:00 |
23 |
Hovorková Elen |
LPU0954 |
2103243 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:27:00 |
27 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:31:00 |
31 |
Jelínková Eva |
PHK0953 |
2113479 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:35:00 |
35 |
Lepšová Lucie |
SRK0951 |
2091531 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:39:00 |
39 |
Švíglerová Anna |
LPU0952 |
8109379 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:43:00 |
43 |
Sochorová Kristýna |
SHK0953 |
8461735 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:47:00 |
47 |
Zitková Veronika |
LPU1051 |
8663131 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:51:00 |
51 |
Grusserová Diana |
PHK0999 |
8013885 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:55:00 |
55 |
Lapáčková Šárka |
SHK0954 |
2126271 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:59:00 |
59 |
Macková Gita |
LPU0961 |
8109409 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:03:00 |
63 |
Málková Karolína |
SHK1051 |
2124764 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:07:00 |
67 |
Vrbatová Barbora |
VRL1054 |
2080950 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:11:00 |
71 |
Froschová Magdalena |
LPU1052 |
8014517 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:15:00 |
75 |
Hančová Karolína |
VRL0952 |
8014548 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:19:00 |
79 |
Munzarová Monika |
LPU1056 |
8013836 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:23:00 |
83 |
Záveská Eliška |
VRL0955 |
2124805 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:27:00 |
87 |
Fenclová Hana |
LPU1054 |
8109335 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:31:00 |
91 |
Salabová Pavlína |
JIL0954 |
8482071 |
B |
OK Jilemnice |
D12D DOP
2.87 km, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:30:00 |
90 |
Macháčková Kateřina |
CHC0951 |
9544 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:36:00 |
96 |
Kubíčková Nela |
LPU0969 |
2108901 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:42:00 |
102 |
Holingerová Alžběta |
CHC0953 |
2141896 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:48:00 |
108 |
Zajačiková Eliška |
HJL1052 |
2039821 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
11:54:00 |
114 |
Venclová Aneta |
ZAM1051 |
2053565 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
D14C DOP
3.63 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:35:00 |
35 |
Malá Anežka |
JIL0751 |
8670769 |
B |
OK Jilemnice |
10:42:00 |
42 |
Švíglerová Kateřina |
LPU0752 |
8116716 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:48:00 |
48 |
Podlešáková Monika |
PHK0752 |
8515512 |
A |
OK 99 Hradec Králové |
10:54:00 |
54 |
Zitková Andrea |
LPU0751 |
8109320 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:00:00 |
60 |
Vltavská Eliška |
SJC0850 |
2114998 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:06:00 |
66 |
Netuková Anežka |
SHK0750 |
8660536 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
11:12:00 |
72 |
Hanušová Markéta |
VRL0852 |
8033283 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:18:00 |
78 |
Matoušková Markéta |
PHK0855 |
8003654 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:24:00 |
84 |
Dominová Julie |
LPU0857 |
8663171 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:30:00 |
90 |
Kunartová Dominika |
PHK0888 |
8482084 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
11:36:00 |
96 |
Vyziblová Viktorie |
SJC0853 |
8226352 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:42:00 |
102 |
Šumpíková Barbora |
SHK0759 |
2144069 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:48:00 |
108 |
Balcarová Olga |
SNA0851 |
8076019 |
B |
TJ START Náchod |
11:54:00 |
114 |
Kvášovská Ludmila |
LTU0753 |
8680392 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
D14D DOP
3.26 km, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:08:00 |
08 |
Hamáková Adéla |
HJL0851 |
2148138 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
10:14:00 |
14 |
Nimshausová Helena |
CHC0854 |
2128449 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:20:00 |
20 |
Hanlová Kristýna |
SRK0752 |
2027235 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:26:00 |
26 |
Kubíková Adéla |
LPU0761 |
2127660 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:32:00 |
32 |
Schwengerová Anna |
SRK0851 |
2091522 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
D16C DOP
6.01 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:06:00 |
06 |
Mimrová Kateřina |
CHC0658 |
206485 |
B |
K.O.B. Choceň |
10:10:00 |
10 |
Dvořáková Kateřina |
LPU0656 |
8109315 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:14:00 |
14 |
Matušincová Anna |
PHK0561 |
2102541 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:18:00 |
18 |
Kubíková Magdaléna |
LPU0566 |
2124759 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:22:00 |
22 |
Hanlová Nikola |
SRK0553 |
2027231 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:26:00 |
26 |
Skořepová Lucie |
LPU0657 |
8109317 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:30:00 |
30 |
Plevová Barbora |
SJC0559 |
2115006 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:34:00 |
34 |
Kay Nathalie |
LPU0559 |
2070810 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:38:00 |
38 |
Plecháčová Marie |
NPA0652 |
2122274 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:42:00 |
42 |
Hájková Marie |
VRL0651 |
2092425 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:46:00 |
46 |
Housková Barbora |
DOR0655 |
8116682 |
A |
OK Dobříš |
10:50:00 |
50 |
Haasová Klára |
LPU0655 |
8663174 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:54:00 |
54 |
Matěásková Šárka |
JIL0551 |
8670751 |
A |
OK Jilemnice |
D18C DOP
7.05 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:09:00 |
09 |
Tučková Anna |
LPU0455 |
9310 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:15:00 |
15 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
8670740 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:21:00 |
21 |
Bártová Adéla |
LPU0353 |
8109309 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:27:00 |
27 |
Vodičková Johana |
LPU0354 |
8656504 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
D21C DOP
9.02 km, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Křivdová Lenka |
CHC7251 |
8655490 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:28:00 |
88 |
Kulhavá Šárka |
LPU9357 |
219279 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:32:00 |
92 |
Dubrovská Veronika |
SHK8753 |
9182 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:36:00 |
96 |
Fenclová Marta |
LPU7667 |
8651740 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:40:00 |
100 |
Ďoubalová Věra |
DOB8751 |
8008301 |
C |
KOB Dobruška |
11:44:00 |
104 |
Chudomelová Monika |
LPU9153 |
7260017 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D21D DOP
7.04 km, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:17:00 |
77 |
Peremská Dana |
SRK9351 |
9536 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:23:00 |
83 |
Vandělíková Marie |
ALB9050 |
8076035 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
11:29:00 |
89 |
Müllerová Petra |
BZP9050 |
8113498 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
11:35:00 |
95 |
Kleiberová Eliška |
CHC9952 |
2132920 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:41:00 |
101 |
Vojtěchová Eva |
HOR8851 |
53361 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:47:00 |
107 |
Sýkorová Daniela |
CHC8851 |
9549 |
C |
K.O.B. Choceň |
D35C DOP
6.85 km, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:50:00 |
50 |
Vandasová Markéta |
VAM7250 |
8170272 |
C |
OB Vamberk |
10:54:00 |
54 |
Jiroutová Eva |
SNA8051 |
2144091 |
C |
TJ START Náchod |
11:01:00 |
61 |
Novotná Barbora |
SHK8658 |
9101107 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:06:00 |
66 |
Kašparová Eva |
LPU7854 |
8013834 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:13:00 |
73 |
Komárková Lucie |
LTU7851 |
8662725 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:19:00 |
79 |
Vrbatová Petra |
VRL8552 |
331151 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:25:00 |
85 |
Čečková Martina |
SHK7753 |
8660534 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:31:00 |
91 |
Kutlvašrová Vlaďka |
VRL7752 |
2060275 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:37:00 |
97 |
Novotná Kateřina |
PHK8252 |
8656724 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:43:00 |
103 |
Malá Věra |
JIL7752 |
9077 |
C |
OK Jilemnice |
11:49:00 |
109 |
Čížová Andrea |
SHK8251 |
8076029 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:55:00 |
115 |
Matěásková Eva |
JIL7651 |
2096127 |
C |
OK Jilemnice |
D35D DOP
5.72 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Kroupová Kateřina |
LPU8154 |
2075645 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:05:00 |
05 |
Svejštilová Radka |
ZAM8252 |
2108886 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:09:00 |
09 |
Kay Kateřina |
LPU7963 |
2001986 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:13:00 |
13 |
Šafářová Ivana |
CET8051 |
9724 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:17:00 |
17 |
Hladká Petra |
KOR7950 |
8660542 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:21:00 |
21 |
Brožová Jana |
LTU8250 |
2085618 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:25:00 |
25 |
Poláková Lucie |
VRL8254 |
2096239 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:29:00 |
29 |
Kvapilová Zuzana |
PHK7853 |
7300083 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:33:00 |
33 |
Nimshausová Hana |
CHC8151 |
9822 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:37:00 |
37 |
Haasová Renata |
LPU7960 |
8014506 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:41:00 |
41 |
Slavíková Jana |
SHK7352 |
420436 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:45:00 |
45 |
Jelínková Zuzana |
PHK7452 |
2126400 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:49:00 |
49 |
Vörösová Markéta |
LPU7868 |
9271 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:53:00 |
53 |
Kodytková Iva |
VAM7751 |
9677 |
C |
OB Vamberk |
10:57:00 |
57 |
Zitková Radka |
LPU7958 |
8663169 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:01:00 |
61 |
Venclová Veronika |
ZAM8251 |
8003646 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:05:00 |
65 |
Kadaňová Barbora |
LPU8253 |
8013926 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:09:00 |
69 |
Posoldová Eva |
SJC7957 |
8033285 |
C |
Sportcentrum Jičín |
D45C DOP
5.72 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Rybínová Iva |
KOR7551 |
2067247 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:13:00 |
73 |
Krpatová Zuzana |
LPU7558 |
2035734 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 |
77 |
Lazáková Šárka |
LTU6952 |
2057594 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:21:00 |
81 |
Waňková Dita |
LPU7158 |
7200595 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:25:00 |
85 |
Licková Dana |
LTU7350 |
2057595 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:29:00 |
89 |
Hájková Ludmila |
CET7554 |
9722 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
11:33:00 |
93 |
Smith Lucie |
VRL7353 |
2096241 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:37:00 |
97 |
Bendáková Jitka |
LTU6951 |
2085652 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:41:00 |
101 |
Štreglová Andrea |
VRL7552 |
8075000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:49:00 |
109 |
Loukotová Andrea |
HOR7350 |
52892 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
D45D DOP
5.14 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Vodičková Lenka |
LPU7357 |
2049524 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:08:00 |
08 |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
9606 |
C |
TJ START Náchod |
10:14:00 |
14 |
Semrádová Jitka |
CHC6651 |
331708 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:20:00 |
20 |
Krunková Bohuslava |
SNA7053 |
416262 |
C |
TJ START Náchod |
10:26:00 |
26 |
Rykalová Jitka |
VAM7251 |
7210243 |
C |
OB Vamberk |
10:32:00 |
32 |
Fialová Radmila |
SHK7653 |
232493 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:38:00 |
38 |
Čiháková Olga |
HOR7651 |
2104603 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:44:00 |
44 |
Hančová Alice |
VRL7052 |
206480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:50:00 |
50 |
Dvořáková Zuzana |
LPU7559 |
2108891 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:56:00 |
56 |
Machová Iveta |
NPA6851 |
7207884 |
C |
SK LOB Nová Paka |
11:02:00 |
62 |
Kubíková Irena |
LPU6956 |
1080493 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
68 |
Třešňáková Blanka |
JIL7051 |
2096128 |
C |
OK Jilemnice |
D55C DOP
5.14 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:14:00 |
74 |
Choutková Lenka |
SOB6350 |
2419963 |
C |
SOBSA |
11:20:00 |
80 |
Macháčková Jana |
SHK6450 |
887607 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:26:00 |
86 |
Benešová Iva |
SJC6151 |
886513 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:32:00 |
92 |
Thýnová Ivana |
SHK6651 |
2017663 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:38:00 |
98 |
Bienová Věra |
SJC5752 |
8000438 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:44:00 |
104 |
Bláhová Luba |
SHK5852 |
9118 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:50:00 |
110 |
Langrová Eva |
SNA5351 |
9612 |
C |
TJ START Náchod |
11:56:00 |
116 |
Bartoňová Iva |
SHK6151 |
7203454 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
D55D DOP
4.26 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Peremská Dana |
SRK6351 |
9535 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:09:00 |
09 |
Filipová Dagmar |
LTU5650 |
9111 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:15:00 |
15 |
Dusílková Marie |
SRK5752 |
2091518 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:21:00 |
21 |
Vondráčková Zdeňka |
SNA6251 |
9608 |
C |
TJ START Náchod |
D65C DOP
4.26 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:13:00 |
13 |
Malá Marie |
LPU4753 |
301172 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:25:00 |
25 |
Hepnerová Dagmar |
SHK5451 |
9108 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:34:00 |
94 |
Kutáčková Stanislava |
LTU4751 |
2058517 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:40:00 |
100 |
Martincová Helena |
ZAM5051 |
9033 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
H10N DOP
2.14 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:25:00 |
85 |
Hájek Aleš |
CET1501 |
2060236 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
11:29:00 |
89 |
Mokrý Tadeáš |
HJL1100 |
2126356 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
11:33:00 |
93 |
Sýkora Jan |
SRK1204 |
9500 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:37:00 |
97 |
Stránský Filip |
SHK1302 |
331703 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:41:00 |
101 |
Klabzuba Jan |
SRK1207 |
2027216 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:45:00 |
105 |
Šafář Jan |
CET1402 |
320290 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
11:49:00 |
109 |
Votroubek Jan |
SRK1206 |
2039811 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:53:00 |
113 |
Svejštil Dominik |
ZAM1501 |
9593 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:57:00 |
117 |
Jirout Filip |
SNA1401 |
2148062 |
C |
TJ START Náchod |
H10C DOP
2.66 km, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:11:00 |
11 |
Jirout Jáchym |
SNA1201 |
9621 |
C |
TJ START Náchod |
10:17:00 |
17 |
Šafář Jakub |
CET1103 |
9725 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:23:00 |
23 |
Čihák Matěj |
HOR1100 |
2111759 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
10:29:00 |
29 |
Macháček Jakub |
SHK1202 |
2141929 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:35:00 |
35 |
Vrbata Alan |
VRL1203 |
2085611 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:41:00 |
41 |
Slavík František |
SHK1110 |
410782 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:47:00 |
47 |
Vošvrda Václav |
SJC1203 |
8202261 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:53:00 |
53 |
Macek Dan |
LPU1104 |
8109424 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:59:00 |
59 |
Posolda Lukáš |
SJC1100 |
8226418 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:05:00 |
65 |
Fiala Matyáš |
SHK1102 |
2059736 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:11:00 |
71 |
Domin Ondřej |
LPU1103 |
886271 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 |
77 |
Částek Adam |
SHK1201 |
2039222 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:23:00 |
83 |
Pavelec Daniel |
NPA1101 |
2122275 |
C |
SK LOB Nová Paka |
11:29:00 |
89 |
Hrdinka Josef |
SHK1205 |
2181914 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:35:00 |
95 |
Potůček Josef |
LPU1102 |
2075644 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:41:00 |
101 |
Brož Jiří |
LTU1101 |
2108872 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H12C DOP
3.57 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:08:00 |
08 |
Jelínek František |
PHK0900 |
2113356 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
10:12:00 |
12 |
Čečka Matěj |
SHK0901 |
8005119 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:16:00 |
16 |
Severa Matyáš |
PHK1004 |
2029217 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:20:00 |
20 |
Kutlvašr Vladimír |
VRL1002 |
2001971 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:24:00 |
24 |
Kunart Lukáš |
PHK1010 |
8482087 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:28:00 |
28 |
Kvášovský Filip |
LTU0902 |
8028803 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:32:00 |
32 |
Chrtek Jan |
PHK1100 |
2126302 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:36:00 |
36 |
Brož Jindřich |
LTU0903 |
2057580 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:40:00 |
40 |
Držka Filip |
LPU0901 |
416258 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:44:00 |
44 |
Částek Filip |
SHK1006 |
2419868 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:48:00 |
48 |
Kárník Štěpán |
LPU1002 |
8109417 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:52:00 |
52 |
Sochor Jakub |
SHK0903 |
8022640 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:56:00 |
56 |
Jirout Vilém |
SNA1001 |
2124797 |
C |
TJ START Náchod |
11:00:00 |
60 |
Novotný Kryštof |
PHK1002 |
8656702 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:04:00 |
64 |
Maloch David |
LPU0905 |
8109427 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
68 |
Hladký Radovan |
KOR0900 |
8226395 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
11:12:00 |
72 |
Kadaně Matěj |
LPU1001 |
8109408 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:16:00 |
76 |
Čihák Jakub |
HOR0901 |
8014569 |
B |
TJ Jiskra Hořice |
11:20:00 |
80 |
Kroupa Matyáš |
LPU0902 |
8109402 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
H12D DOP
3.14 km, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
82 |
Svejštil Martin |
ZAM1001 |
7210085 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
11:28:00 |
88 |
Polák Vlastimil |
VRL1001 |
8454321 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:34:00 |
94 |
Šíma Antonín |
SRK1001 |
2080830 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
H14C DOP
5.18 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Kutáček Ondřej |
LTU0700 |
2103289 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:04:00 |
04 |
Hladký Matěj |
KOR0700 |
8109384 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
10:08:00 |
08 |
Vaníček Jan |
SJC0705 |
8051111 |
A |
Sportcentrum Jičín |
10:12:00 |
12 |
Goláň Antonín |
LPU0804 |
2122259 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:16:00 |
16 |
Karásek Šimon |
SJC0804 |
8499900 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:20:00 |
20 |
Rémiš Štěpán |
SHK0802 |
2122266 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:24:00 |
24 |
Pavelec Michal |
NPA0801 |
2122281 |
B |
SK LOB Nová Paka |
10:28:00 |
28 |
Šlambora Kryštof |
SHK0806 |
8076016 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:32:00 |
32 |
Doucha Tomáš |
SNA0801 |
9616 |
B |
TJ START Náchod |
10:36:00 |
36 |
Třešňák Matěj |
JIL0701 |
8670765 |
A |
OK Jilemnice |
10:40:00 |
40 |
Macháček Tomáš |
SHK0811 |
2141903 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:44:00 |
44 |
Matušinec Jakub |
PHK0802 |
2103293 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:48:00 |
48 |
Šípek Daniel |
LPU0806 |
8663155 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:52:00 |
52 |
Rémiš Šimon |
SHK0801 |
2122288 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
10:56:00 |
56 |
Hlavatý Jan |
LPU0713 |
2049541 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:00:00 |
60 |
Borovec Šimon |
CHC0701 |
9550 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:04:00 |
64 |
Frosch Vítek |
LPU0801 |
8656503 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
68 |
Pleva Stanislav |
SJC0805 |
8654389 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:12:00 |
72 |
Kadaně Marek |
LPU0703 |
8109319 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:16:00 |
76 |
Pešek Ondřej |
SJC0802 |
8226384 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:20:00 |
80 |
Goláň František |
LPU0803 |
8663151 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:24:00 |
84 |
Posolda Tomáš |
SJC0803 |
8109334 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:30:00 |
90 |
Matěásko Marek |
JIL0702 |
2127648 |
B |
OK Jilemnice |
H16C DOP
7.89 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Pekárek Tomáš |
LPU0515 |
8014532 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:16:00 |
16 |
Nimshaus Viktor |
CHC0502 |
2025344 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:22:00 |
22 |
Flos Tomáš |
LPU0633 |
8109314 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:28:00 |
28 |
Doucha Martin |
SNA0501 |
8076025 |
B |
TJ START Náchod |
10:34:00 |
34 |
Pavelec Matěj |
NPA0501 |
2122282 |
B |
SK LOB Nová Paka |
10:40:00 |
40 |
Severa Lukáš |
PHK0603 |
2112750 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:46:00 |
46 |
Dolejší Matouš |
SJC0606 |
2053584 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:52:00 |
52 |
Vališ Vojtěch |
LPU0512 |
8109312 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:58:00 |
58 |
Zounar Adam |
SRK0507 |
2080847 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
11:04:00 |
64 |
Hanuš Filip |
VRL0604 |
8116669 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:10:00 |
70 |
Pirkl Jakub |
CHC0503 |
2128454 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:16:00 |
76 |
Čihák Jan |
HOR0601 |
8670737 |
A |
TJ Jiskra Hořice |
11:22:00 |
82 |
Hájek Dominik |
LPU0607 |
8660514 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:28:00 |
88 |
Dlabola Jakub |
SJC0602 |
8052360 |
B |
Sportcentrum Jičín |
11:34:00 |
94 |
Lazák Jan |
LTU0500 |
8662729 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:40:00 |
100 |
Hostinský Matěj |
LPU0604 |
2102530 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:46:00 |
106 |
Podolský Petr |
SHK0507 |
8014546 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:52:00 |
112 |
Malý Antonín |
JIL0501 |
8680403 |
A |
OK Jilemnice |
H18C DOP
8.77 km, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:12:00 |
12 |
Typlt Tomáš |
NPA0406 |
8680412 |
A |
SK LOB Nová Paka |
10:18:00 |
18 |
Retek David |
LTU0402 |
2134343 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:24:00 |
24 |
Kunt Stanislav |
ZAM0401 |
2102818 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:30:00 |
30 |
Šitina Tomáš |
LTU0300 |
8662708 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:36:00 |
36 |
Choutka Matěj |
NPA0402 |
2122280 |
B |
SK LOB Nová Paka |
10:42:00 |
42 |
Hájek Matěj |
VRL0402 |
2032144 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:48:00 |
48 |
Krpata Michal |
LPU0403 |
8656545 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:54:00 |
54 |
Fajfer Filip |
NPA0401 |
8680282 |
A |
SK LOB Nová Paka |
11:00:00 |
60 |
Dvořáček Filip |
LPU0420 |
2113098 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:06:00 |
66 |
Balcar Jiří |
SNA0301 |
8022679 |
C |
TJ START Náchod |
11:12:00 |
72 |
Haas Filip |
LPU0401 |
8656543 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:18:00 |
78 |
Pirožek Vojtěch |
LTU0400 |
8662734 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:24:00 |
84 |
Novák Adam |
LPU0320 |
8109307 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:30:00 |
90 |
Novák Stanislav |
NPA0404 |
8109325 |
A |
SK LOB Nová Paka |
11:36:00 |
96 |
Malý Evžen ml. |
JIL0301 |
53224 |
C |
OK Jilemnice |
H21C DOP
10.65 km, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:12:00 |
12 |
Zlámal David |
SJC9603 |
8053542 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:18:00 |
18 |
Sháněl Jan |
CHC9402 |
8199402 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:24:00 |
24 |
Zamastil Michal |
LTU0203 |
8648549 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:30:00 |
30 |
Vališ Jan |
LPU0210 |
8109304 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:36:00 |
36 |
Ďoubal Jan |
DOB8600 |
897364 |
C |
KOB Dobruška |
10:42:00 |
42 |
Hepner David |
SHK7601 |
8655416 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H21D DOP
8.77 km, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:46:00 |
106 |
Vandělík Michal |
ALB8501 |
8012039 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
11:52:00 |
112 |
Procházka Tomáš |
LPU9110 |
981815 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
H35C DOP
9.79 km, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Houska Jindřich |
DOR7601 |
8663146 |
C |
OK Dobříš |
10:07:00 |
07 |
Matoušek Josef |
PHK7900 |
2143399 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:13:00 |
13 |
Polák Vlastimil |
VRL7702 |
7702000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:19:00 |
19 |
Hladký Viktor |
VAM8201 |
8667969 |
C |
OB Vamberk |
10:25:00 |
25 |
Bartoň Zdeněk |
NPA8301 |
2073743 |
C |
SK LOB Nová Paka |
10:31:00 |
31 |
Vrbata Alan |
VRL7802 |
8648606 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:37:00 |
37 |
Jakubec Petr |
SJC8106 |
8115757 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:43:00 |
43 |
Zitka Adam |
LPU8402 |
8663196 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:49:00 |
49 |
Vandas Luděk |
VAM6601 |
8261111 |
C |
OB Vamberk |
11:14:00 |
74 |
Choutka Jaroslav |
SOB6301 |
1396839 |
C |
SOBSA |
H35D DOP
7.46 km, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Nekvapil Ondřej |
LPU7403 |
9201683 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:07:00 |
07 |
Šíma Jiří |
SRK8304 |
2144171 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:11:00 |
11 |
Vaňátko Jakub |
LTU8100 |
2001938 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:15:00 |
15 |
Kárník Jan |
LPU7811 |
920672 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:19:00 |
19 |
Šafář Miroslav |
CET7001 |
232633 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
10:23:00 |
23 |
Hovorka Pavel |
LPU7908 |
9338 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:27:00 |
27 |
Kvapil Ondřej |
PHK7804 |
8663194 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:35:00 |
35 |
Goláň Oldřich |
LPU7417 |
7210917 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:39:00 |
39 |
Holinger Jiří |
CHC7707 |
2141906 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:47:00 |
47 |
Brož Michal |
LTU8000 |
2057588 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:51:00 |
51 |
Kroupa Jan |
LPU8103 |
2070819 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:59:00 |
119 |
Matějka Luboš |
SNA7602 |
2419981 |
C |
TJ START Náchod |
H45C DOP
7.46 km, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:55:00 |
55 |
Kušička Josef |
HJL7600 |
2148069 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
10:59:00 |
59 |
Fencl Jiří |
LPU6301 |
9653 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:03:00 |
63 |
Toužil Karel |
SHK7602 |
9134 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:07:00 |
67 |
Macháček Jiří |
XHK7601 |
8109421 |
C |
MTBO Racing team Hradec Králové |
11:11:00 |
71 |
Čihák Petr |
HOR6900 |
2113495 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
11:15:00 |
75 |
Haas Karel |
LPU7304 |
8014526 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:19:00 |
79 |
Lazák Jan |
LTU6900 |
8662675 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:23:00 |
83 |
Čečka Jiří |
SHK7600 |
8109416 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:27:00 |
87 |
Bendák Petr |
LTU6500 |
8662683 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:31:00 |
91 |
Fencl Petr |
LPU6901 |
2102522 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:35:00 |
95 |
Netuka Jan |
SHK7001 |
9126 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:39:00 |
99 |
Kutlvašr Ruda |
VRL7601 |
2017664 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:43:00 |
103 |
Pleva Stanislav |
SJC7601 |
8654390 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:47:00 |
107 |
Belej Jiří |
LPU7421 |
2045236 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:51:00 |
111 |
Tesař Zdeněk |
SJC7401 |
8053543 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:55:00 |
115 |
Matěásko Dušan |
JIL7503 |
2116463 |
C |
OK Jilemnice |
H45D DOP
6.61 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:17:00 |
17 |
Hanuš Vladimír |
VRL7508 |
2078480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:28:00 |
28 |
Hanl Vratislav |
SRK7402 |
2027249 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
10:34:00 |
34 |
Adamovský Michal |
TYN7200 |
9852 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:46:00 |
46 |
Hájek Tibor |
VRL7202 |
2075627 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:52:00 |
52 |
Kunt Stanislav |
ZAM7401 |
1421292 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:58:00 |
58 |
Rémiš Jaromír |
SHK7200 |
2103291 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:04:00 |
64 |
Ptáček Miloš |
BRU7000 |
2032371 |
C |
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov |
11:10:00 |
70 |
Semrád Pavel |
CHC6602 |
9555 |
C |
K.O.B. Choceň |
11:16:00 |
76 |
Frosch Petr |
LPU7514 |
2127624 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:22:00 |
82 |
Hanč Jaroslav |
VRL6702 |
438038 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:28:00 |
88 |
Kohout Josef |
SHK6902 |
2107669 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
11:34:00 |
94 |
Macháček Lubomír |
LPU7515 |
8014564 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:40:00 |
100 |
Třešňák Miloš |
JIL6902 |
2096118 |
C |
OK Jilemnice |
H55C DOP
6.61 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:47:00 |
107 |
Jakeš Josef |
TYN6501 |
995825 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
11:53:00 |
113 |
Beneš Josef |
SJC5801 |
9907 |
C |
Sportcentrum Jičín |
H55D DOP
5.69 km, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:04:00 |
04 |
Dvořák Vladimír |
LPU6004 |
2075604 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:10:00 |
10 |
Imlauf Martin |
SNA6301 |
9629 |
C |
TJ START Náchod |
10:16:00 |
16 |
Lux Zdeněk |
KUN6201 |
7208208 |
C |
OB Kunvald |
10:22:00 |
22 |
Andrš Milan |
ZAM5801 |
2085624 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:29:00 |
29 |
Zákravský Zdeněk |
SNA5702 |
232953 |
C |
TJ START Náchod |
10:34:00 |
34 |
Malý Evžen |
JIL6102 |
9070 |
C |
OK Jilemnice |
10:40:00 |
40 |
Hnyk Petr |
SNA5701 |
416261 |
C |
TJ START Náchod |
H65C DOP
5.69 km, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:08:00 |
68 |
Souček Pavel |
PHK5503 |
7202881 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:14:00 |
74 |
Štregl Tomáš |
VRL5001 |
8662306 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
11:20:00 |
80 |
Stárek Jiří |
DOB5001 |
9818 |
C |
KOB Dobruška |
11:26:00 |
86 |
Kynčl Stanislav |
JIL5401 |
9087 |
C |
OK Jilemnice |
11:32:00 |
92 |
Kalibán Pavel |
SNA5649 |
2122255 |
C |
TJ START Náchod |
11:38:00 |
98 |
Šroler Zdeněk |
KUN5201 |
7208201 |
C |
OB Kunvald |
11:44:00 |
104 |
Langr Stanislav |
SNA5403 |
9633 |
C |
TJ START Náchod |
11:50:00 |
110 |
Kalibán Jaroslav |
NPA5101 |
2059741 |
C |
SK LOB Nová Paka |
H65D DOP
4.47 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:19:00 |
19 |
Sáňka Bedřich |
LPU5102 |
2032164 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:25:00 |
25 |
Procházka Jiří |
LTU4802 |
9778 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
10:31:00 |
31 |
Hostinský Jiří |
LPU5501 |
9255 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:37:00 |
37 |
Sedloň Josef |
SNA5600 |
7244 |
C |
TJ START Náchod |
10:43:00 |
43 |
Klimpl Petr |
LPU5401 |
8656533 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:49:00 |
49 |
Filip Aleš |
SHK5501 |
9192 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H75C DOP
4.47 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:55:00 |
55 |
Novotný Petr |
PHK3802 |
9422 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:01:00 |
61 |
Sokolář Zdeněk |
SNA4501 |
9610 |
C |
TJ START Náchod |
11:07:00 |
67 |
Weber Petr |
PHK3901 |
9460 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:13:00 |
73 |
Málek Josef |
LPU3901 |
416268 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:19:00 |
79 |
Vykysalý František |
PHK3002 |
9455 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
HDR DOP
1.97 km, 5 kontrol, Start: 2
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Šklíbová Emma |
PHK |
1413977 |
|
OK 99 Hradec Králové |
10:00:00 |
00 |
Sýkorová Lucie |
CHC1751 |
9563 |
C |
K.O.B. Choceň |
10:00:00 |
00 |
Dvořáková Marie |
LPU1452 |
2045243 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:00:00 |
00 |
Melicharová Nina |
PHK1451 |
224919 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:00:00 |
00 |
Minaříková Anna |
SNA1352 |
405985 |
C |
TJ START Náchod |
10:00:00 |
00 |
Hamáková Zuzana |
HJL1050 |
2148107 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
10:00:00 |
00 |
Kutlvašrová Marta |
VRL1451 |
2001908 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:00:00 |
00 |
Dubrovská Tereza |
SHK1550 |
2181322 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:00:00 |
00 |
Hepner Martin |
PHK1501 |
9133 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:00:00 |
00 |
Fenclová Zuzana |
LPU1454 |
887920 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:00:00 |
00 |
Potůčková Jana |
LPU1361 |
2049516 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D10N ODP
2.01 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
122 |
Vondroušová Laura |
JIL1251 |
2139475 |
C |
OK Jilemnice |
12:06:00 |
126 |
Švorcová Karolína |
HJL1250 |
2214529 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
12:10:00 |
130 |
Zahrádková Anna |
JIL1352 |
2139484 |
C |
OK Jilemnice |
12:14:00 |
134 |
Saturová Eliška |
VRL1254 |
2181281 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:18:00 |
138 |
Brožíková Johanka |
JIL1351 |
2139472 |
C |
OK Jilemnice |
12:22:00 |
142 |
Sedláčková Magdaléna |
KOR1251 |
2083388 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
12:26:00 |
146 |
Lukešová Hana |
SHK1351 |
2144088 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:30:00 |
150 |
Kuhnová Šárka |
LPU1356 |
2070814 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D10C ODP
2.09 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:49:00 |
109 |
Wohanková Michaela |
VRL1151 |
8973 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:06:00 |
126 |
Vojtová Julie |
PHK1153 |
9366 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:10:00 |
130 |
Spilková Magdalena |
JIL1151 |
2122268 |
C |
OK Jilemnice |
12:14:00 |
134 |
Horáková Eliška |
PHK1152 |
2099496 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:18:00 |
138 |
Hanousková Michaela |
SJC1351 |
8000334 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:22:00 |
142 |
Korbelová Tereza |
PHK1254 |
2080941 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:30:00 |
150 |
Besedová Magdaléna |
PHK1252 |
232884 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:38:00 |
158 |
Korbelová Eliška |
PHK1253 |
2124758 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
D12C ODP
3.16 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
123 |
Bohdanecká Antonie |
SHK0960 |
8014570 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:07:00 |
127 |
Rutová Renata |
PHK0959 |
2148204 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:11:00 |
131 |
Šimková Lucie |
STH0951 |
2116482 |
B |
SK Studenec |
12:15:00 |
135 |
Mojžíšová Nela |
PHK1053 |
9436 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:19:00 |
139 |
Netopilová Simona |
VAM0950 |
1700083 |
C |
OB Vamberk |
12:23:00 |
143 |
Buďárková Laura |
STH1051 |
2124779 |
C |
SK Studenec |
12:27:00 |
147 |
Besedová Barborka |
PHK1051 |
1410002 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:31:00 |
151 |
Ladýřová Alžběta |
SHK1058 |
1700078 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:35:00 |
155 |
Nová Klára |
VRL1053 |
8013842 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:39:00 |
159 |
Suchá Anežka |
PHK0960 |
2419861 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:43:00 |
163 |
Laštovková Zuzana |
JIL1051 |
2039176 |
C |
OK Jilemnice |
12:47:00 |
167 |
Andrlová Barbora |
PHK0961 |
49604 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
D12D ODP
2.87 km, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:34:00 |
154 |
Valentová Adriana |
STH1057 |
2008992 |
C |
SK Studenec |
12:38:00 |
158 |
Vítková Eliška |
PHK1056 |
8007193 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:42:00 |
162 |
Bucharová Marie |
VRL0954 |
2214513 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
D14C ODP
3.63 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
121 |
Dobiášová Johana |
SHK0856 |
2144078 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:05:00 |
125 |
Kynčlová Anna |
JIL0852 |
2127635 |
B |
OK Jilemnice |
12:09:00 |
129 |
Čapková Markéta |
PHK0850 |
8013911 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
12:13:00 |
133 |
Votočková Amélie |
JIL0750 |
2133886 |
B |
OK Jilemnice |
12:17:00 |
137 |
Málková Michaela |
PHK0853 |
8004344 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
12:21:00 |
141 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
8081227 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:25:00 |
145 |
Chrástová Barbora |
STH0851 |
8033224 |
B |
SK Studenec |
12:29:00 |
149 |
Ondrušová Zuzana |
PHK0757 |
2148113 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:33:00 |
153 |
Mužná Josefína |
SJC0854 |
8116786 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:37:00 |
157 |
Chlupáčová Anežka |
SHK0760 |
52799 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:41:00 |
161 |
Stavrinou Kristýna |
SRK0751 |
9523 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:45:00 |
165 |
Čivrná Eliška |
VRL0851 |
8226375 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:49:00 |
169 |
Laštovková Jana |
JIL0853 |
2134347 |
B |
OK Jilemnice |
12:53:00 |
173 |
Bašová Ema |
KOR0850 |
2067990 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
D14D ODP
3.26 km, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:19:00 |
139 |
Julišová Kateřina |
ZAM0851 |
426310 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:23:00 |
143 |
Sisrová Eliška |
JIL0856 |
426353 |
C |
OK Jilemnice |
12:27:00 |
147 |
Bryscejnová Marieta |
ZAM0752 |
2075607 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:31:00 |
151 |
Kaplanová Viktorie |
HJL0850 |
2148137 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
12:35:00 |
155 |
Šírková Charlotte |
JIL0857 |
2124750 |
C |
OK Jilemnice |
12:39:00 |
159 |
Čížková Alena |
SHK0851 |
1428939 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:43:00 |
163 |
Němcová Kateřina |
ZAM0852 |
2058527 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
D16C ODP
6.01 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
123 |
Košková Martina |
SHK0652 |
8113524 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
12:07:00 |
127 |
Gurinová Gabriela |
SJC0557 |
8300479 |
B |
Sportcentrum Jičín |
12:11:00 |
131 |
Čečková Karolína |
SHK0650 |
8414128 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:15:00 |
135 |
Výchová Veronika |
SRK0557 |
8014445 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:19:00 |
139 |
Holohlavská Ema |
JIL0652 |
2096121 |
C |
OK Jilemnice |
12:23:00 |
143 |
Cejpková Karolína |
SRK0552 |
8663142 |
A |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:31:00 |
151 |
Kopecká Martina |
PHK0555 |
7210231 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
12:35:00 |
155 |
Kuhnová Alžběta |
LPU0652 |
2045220 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:39:00 |
159 |
Kopecká Anna |
JIL0552 |
2124766 |
B |
OK Jilemnice |
12:43:00 |
163 |
Mikysková Adéla |
VAM0550 |
51468 |
B |
OB Vamberk |
D18C ODP
7.05 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
123 |
Gottsteinová Ema |
JIL0451 |
8670793 |
A |
OK Jilemnice |
12:07:00 |
127 |
Vávrová Vanda |
HOR0350 |
8680365 |
A |
TJ Jiskra Hořice |
12:11:00 |
131 |
Adámková Klára |
JIL0452 |
8680319 |
A |
OK Jilemnice |
12:15:00 |
135 |
Besedová Katka |
PHK0351 |
8648619 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
D21C ODP
9.02 km, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:42:00 |
162 |
Wohanková Gabriela |
VRL7652 |
8033284 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:46:00 |
166 |
Zlámalová Nikola |
SJC9951 |
8107998 |
R |
Sportcentrum Jičín |
D35C ODP
6.85 km, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:46:00 |
166 |
Škodová Petra |
LPU8359 |
2025334 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:50:00 |
170 |
Suchá Eva |
SHK7851 |
8656671 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:54:00 |
174 |
Fagré Iva |
PHK7554 |
410789 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:58:00 |
178 |
Podlipná Veronika |
SJC8152 |
8172882 |
C |
Sportcentrum Jičín |
D35D ODP
5.72 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:58:00 |
118 |
Wohanková Kateřina |
VRL7955 |
425552 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:44:00 |
164 |
Kodytková Karolína |
SHK7750 |
2070825 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:52:00 |
172 |
Lukešová Klára |
SHK7850 |
2049540 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:56:00 |
176 |
Podlešáková Markéta |
PHK7851 |
2127884 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
13:00:00 |
180 |
Bohdanecká Barbora |
SHK7950 |
8003669 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
13:04:00 |
184 |
Švorcová Lenka |
HJL8550 |
9145 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
13:08:00 |
188 |
Kotyková Libuše |
LTU7854 |
2108882 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
13:12:00 |
192 |
Ticháčková Magdalena |
SJC7962 |
8060679 |
C |
Sportcentrum Jičín |
D45C ODP
5.72 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
120 |
Čivrná Karolína |
VRL7355 |
886273 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:04:00 |
124 |
Junková Kateřina |
STH7351 |
7204984 |
C |
SK Studenec |
12:08:00 |
128 |
Záveská Ladislava |
VRL7655 |
2139482 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:12:00 |
132 |
Hvězdová Dagmar |
SJC7656 |
8654569 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:16:00 |
136 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:20:00 |
140 |
Vlastníková Lucie |
JIL7554 |
2060258 |
C |
OK Jilemnice |
12:24:00 |
144 |
Kulhavá Jarmila |
SRK6751 |
2045240 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:28:00 |
148 |
Melicharová Zdeňka |
PHK7551 |
8028877 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:32:00 |
152 |
Karlová Kateřina |
JIL7553 |
2096130 |
C |
OK Jilemnice |
12:36:00 |
156 |
Besedová Petra |
PHK7654 |
1417264 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:40:00 |
160 |
Kubečková Terezie |
LIP7650 |
995872 |
C |
SOS Mamuti z Lipovky |
D45D ODP
5.14 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:58:00 |
118 |
Procingerová Inka |
VRL7053 |
2082910 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:31:00 |
151 |
Lockerová Milena |
SRK7251 |
9801 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:35:00 |
155 |
Hanušová Monika |
VRL7654 |
2080989 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:39:00 |
159 |
Kynčlová Dagmar |
JIL7256 |
9074 |
C |
OK Jilemnice |
12:43:00 |
163 |
Nová Martina |
VRL7656 |
2126291 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:47:00 |
167 |
Mutinská Zdeňka |
KUO6499 |
8482088 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
12:51:00 |
171 |
Stará Petra |
VRL7354 |
425562 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:55:00 |
175 |
Kaplanová Alena |
HJL7550 |
2420049 |
C |
Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů |
D55C ODP
5.14 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
121 |
Chmelařová Marie |
SHK6352 |
9122 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:05:00 |
125 |
Jiřištová Hana |
JIL6052 |
9093 |
C |
OK Jilemnice |
12:09:00 |
129 |
Nožková Dagmar |
ZAM6251 |
2092408 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:13:00 |
133 |
Klapalová Jana |
VAM6451 |
1416361 |
C |
OB Vamberk |
12:17:00 |
137 |
Kalousová Dana |
ZAM5951 |
9032 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:21:00 |
141 |
Víchová Ladislava |
LPU5851 |
8014508 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
D55D ODP
4.26 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:19:00 |
139 |
Šabatková Zdeňka |
SHK5652 |
9112 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:23:00 |
143 |
Hančová Hana |
VRL5652 |
8980 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:27:00 |
147 |
Gazdačková Jana |
SHK5851 |
9117 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H10N ODP
2.14 km, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:17:00 |
137 |
Kubíček Jonáš |
JIL1301 |
425538 |
C |
OK Jilemnice |
12:21:00 |
141 |
Ruta Jiří |
PHK1202 |
2420062 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:25:00 |
145 |
Satur Jakub |
VRL1204 |
2260355 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
H10C ODP
2.66 km, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:05:00 |
125 |
Mojžíš Radovan |
PHK1200 |
9405 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:09:00 |
129 |
Kopecký Mikuláš |
SJC1204 |
2080844 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:13:00 |
133 |
Cepek Dominik |
PHK1104 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:17:00 |
137 |
Nonner Prokop |
JIL1101 |
253359 |
C |
OK Jilemnice |
12:21:00 |
141 |
Podlipný Filip |
SJC1202 |
8056400 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:25:00 |
145 |
Pompach Tobiáš |
PHK1201 |
9433 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:29:00 |
149 |
Řehák Jan |
SJC1103 |
9916 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:33:00 |
153 |
Šafář Martin |
PHK1102 |
8014455 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:37:00 |
157 |
Šimek Oldřich |
STH1104 |
2134336 |
C |
SK Studenec |
12:41:00 |
161 |
Bohdanecký František |
SHK1104 |
8003635 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:45:00 |
165 |
Hauschwitz Roman |
JIL1102 |
425563 |
C |
OK Jilemnice |
H12C ODP
3.57 km, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:08:00 |
128 |
Jakubský David |
SHK0905 |
8014481 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:12:00 |
132 |
Hanousek Jan |
SJC1005 |
8519812 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:16:00 |
136 |
Valenta Jakub |
JIL0902 |
426380 |
C |
OK Jilemnice |
12:20:00 |
140 |
Pouchlý Matěj |
SHK1009 |
2139495 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:24:00 |
144 |
Ducháček Vojtěch |
JIL1001 |
425535 |
C |
OK Jilemnice |
12:28:00 |
148 |
Bernard Mikuláš |
HOR0902 |
2059759 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
12:32:00 |
152 |
Nonner Hynek |
JIL0903 |
426343 |
C |
OK Jilemnice |
12:36:00 |
156 |
Ticháček Jáchym |
SJC1004 |
8250110 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:40:00 |
160 |
Gottstein Matouš |
JIL0901 |
2124769 |
C |
OK Jilemnice |
12:44:00 |
164 |
Štefanik Marek |
SHK1007 |
2144111 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:48:00 |
168 |
Kobík Kryštof |
LTU0901 |
2103286 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
12:52:00 |
172 |
Wohanka Antonín |
VRL1201 |
2096236 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:56:00 |
176 |
Sedláček Benedikt |
KOR0902 |
2061852 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
H12D ODP
3.14 km, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
123 |
Juliš Josef |
ZAM1010 |
426332 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:07:00 |
127 |
Sisr František |
JIL1003 |
2144156 |
C |
OK Jilemnice |
12:11:00 |
131 |
Zástava Marek |
SHK0908 |
2111664 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:15:00 |
135 |
Kuklík Tobiáš |
JIL0904 |
426308 |
C |
OK Jilemnice |
H14C ODP
5.18 km, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
122 |
Bezvoda Jakub |
SHK0807 |
2113060 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:06:00 |
126 |
Buďárek Šimon |
STH0703 |
8680286 |
B |
SK Studenec |
12:10:00 |
130 |
Horák Filip |
PHK0701 |
2088727 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
12:14:00 |
134 |
Kolátor Štěpán |
HOR0801 |
8680422 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
12:18:00 |
138 |
Kopecký Matyáš |
SJC0702 |
8654570 |
B |
Sportcentrum Jičín |
12:22:00 |
142 |
Kurka Antonín |
SHK0700 |
2144092 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:26:00 |
146 |
Vrábel Štěpán |
PHK0705 |
9387 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
12:30:00 |
150 |
Spilka Petr |
JIL0803 |
2144174 |
C |
OK Jilemnice |
12:34:00 |
154 |
Štefanik Jan |
SHK0705 |
2144114 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:38:00 |
158 |
Ticháček Jakub |
SJC0704 |
8190207 |
B |
Sportcentrum Jičín |
12:42:00 |
162 |
Kubeček Antonín |
SNA0803 |
8022684 |
B |
TJ START Náchod |
H16C ODP
7.89 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:25:00 |
145 |
Pulc Ondřej |
ZAM0505 |
2096135 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:29:00 |
149 |
Stach Ondřej |
JIL0602 |
8662678 |
A |
OK Jilemnice |
12:33:00 |
153 |
Čivrný Jan |
VRL0501 |
8656604 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:37:00 |
157 |
Kurka Jaroslav |
SHK0501 |
2082901 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
12:41:00 |
161 |
Stavrinou David |
SRK0506 |
2027238 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:45:00 |
165 |
Novák Marek |
SHK0505 |
2134322 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:49:00 |
169 |
Suchý Štěpán |
PHK0607 |
2029188 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:53:00 |
173 |
Jiroušek Dominik |
SRK0602 |
8670741 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:57:00 |
177 |
Baše Ondřej |
KOR0503 |
2087679 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
13:01:00 |
181 |
Kotyk Vojtěch |
LTU0502 |
2057585 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
13:05:00 |
185 |
Krejčí Martin |
KOR0600 |
2095970 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
H18C ODP
8.77 km, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:51:00 |
171 |
Kolář Šimon |
SHK0405 |
8662691 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
12:55:00 |
175 |
Kuhn Vojtěch |
LPU0404 |
2049547 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:59:00 |
179 |
Kodytek Adam |
SHK0402 |
8670470 |
B |
OK Slavia Hradec Králové |
13:03:00 |
183 |
Valenta Ondřej |
JIL0401 |
8226326 |
B |
OK Jilemnice |
13:07:00 |
187 |
Karban Mikuláš |
HOR0301 |
2078473 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
13:11:00 |
191 |
Salaba Dan |
JIL0404 |
8680328 |
B |
OK Jilemnice |
H21C ODP
10.65 km, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:59:00 |
119 |
Wohanka Petr |
VRL7305 |
8087305 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:54:00 |
174 |
Šabatka Jan |
SHK9001 |
9193 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:58:00 |
178 |
Moravec Jan |
ZAM0205 |
8629818 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
13:02:00 |
182 |
Mühlbach Aleš |
STH0104 |
8109420 |
A |
SK Studenec |
13:06:00 |
186 |
Wohanka Pavel |
VRL7501 |
8330550 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:10:00 |
190 |
Hrouda Matěj |
JIL9804 |
2035717 |
C |
OK Jilemnice |
H21D ODP
8.77 km, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:42:00 |
162 |
Roll Martin |
ALB8401 |
7206 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
H35C ODP
9.79 km, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:50:00 |
170 |
Baše Petr |
KOR7701 |
2083356 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
12:54:00 |
174 |
Kadečka Petr |
ALB8400 |
8670738 |
C |
OOB Albrechtice nad Orlicí |
12:58:00 |
178 |
Podlešák Marek |
PHK7802 |
2088213 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
H35D ODP
7.46 km, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:45:00 |
165 |
Erbert Ladislav |
PEN7700 |
8516415 |
C |
OK RECO Sport |
12:53:00 |
173 |
Kuhn Jiří |
LPU7718 |
2049548 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:57:00 |
177 |
Mojžíš Robert |
PHK7902 |
2148209 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
13:01:00 |
181 |
Šnokhous Jan |
SJC8002 |
8357666 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:05:00 |
185 |
Šafář Jan |
PHK7700 |
8116828 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
13:09:00 |
189 |
Doležal Josef |
VAM6101 |
7203452 |
C |
OB Vamberk |
13:13:00 |
193 |
Novák Michal |
SHK7802 |
2420035 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
H45C ODP
7.46 km, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
122 |
Locker Martin |
SRK7001 |
301158 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:06:00 |
126 |
Křivda Ivan |
CHC6701 |
9200535 |
C |
K.O.B. Choceň |
12:10:00 |
130 |
Charvát František |
SHK7501 |
9130 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:14:00 |
134 |
Netopil Libor |
VAM7401 |
8061483 |
C |
OB Vamberk |
12:18:00 |
138 |
Kolář Viktor |
SHK7300 |
7200597 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:22:00 |
142 |
Mutinský Viktor |
KUO6501 |
8670813 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
12:26:00 |
146 |
Sedlák Radek |
LIP7500 |
8629812 |
C |
SOS Mamuti z Lipovky |
H45D ODP
6.61 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:44:00 |
164 |
Beseda Pavel |
PHK6910 |
2126272 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:48:00 |
168 |
Krejčí Milan |
KOR7400 |
2095967 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
12:52:00 |
172 |
Vých Luboš |
SRK7300 |
2095976 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:56:00 |
176 |
Mikyska Alan |
VAM7149 |
9684 |
C |
OB Vamberk |
13:00:00 |
180 |
Buchar Marcel |
VRL7408 |
9005 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:04:00 |
184 |
Šimek Oldřich |
STH7101 |
2116485 |
C |
SK Studenec |
13:08:00 |
188 |
Vychopeň Tomáš |
BRU6800 |
2144103 |
C |
Ulita-HOBRA Orienteering Broumov |
13:12:00 |
192 |
Hanuš Karel |
STH6701 |
9754 |
C |
SK Studenec |
H55C ODP
6.61 km, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
120 |
Chmelař Pavel |
SHK6402 |
9151 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:04:00 |
124 |
Chládek Josef |
ZAM5901 |
2060235 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:08:00 |
128 |
Starý Pavel |
VRL6301 |
2025354 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:12:00 |
132 |
Vávra Radek |
HOR6301 |
2032106 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
12:16:00 |
136 |
Gazdačko Milan |
SHK5702 |
410797 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:20:00 |
140 |
Hanč Pavel |
VRL5601 |
8996 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:24:00 |
144 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:28:00 |
148 |
Tupec Jiří |
VAM5801 |
2126289 |
C |
OB Vamberk |
12:32:00 |
152 |
Vávra Martin |
HOR6302 |
8680322 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
12:36:00 |
156 |
Kulhavý Josef |
SRK5701 |
681857 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:40:00 |
160 |
Čivrný Pavel |
VRL6306 |
995887 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
H55D ODP
5.69 km, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
120 |
Rücker Petr |
HOR6500 |
2035741 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
12:04:00 |
124 |
Řehák Pavel |
SJC6001 |
8008020 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:08:00 |
128 |
Procházka Radek |
LPU6504 |
2060272 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:12:00 |
132 |
Melichar Igor |
PHK6504 |
8028839 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:16:00 |
136 |
Karel Miloš |
JIL6004 |
682091 |
C |
OK Jilemnice |
12:20:00 |
140 |
Novotný Pavel |
SHK6104 |
7203333 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:24:00 |
144 |
Vícha Vladimír |
LPU5801 |
7207852 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:28:00 |
148 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
13:09:00 |
189 |
Cinkan Zdeněk |
LPU6201 |
9327 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
H65C ODP
5.69 km, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:40:00 |
160 |
Pohl Zdeněk |
SRK5301 |
9533 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
12:44:00 |
164 |
Erlebach Josef |
JIL5201 |
8516412 |
C |
OK Jilemnice |
12:48:00 |
168 |
Šponar Josef |
ZAM4701 |
8008294 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:52:00 |
172 |
Rejmont Milan |
LTU4801 |
9777 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
12:56:00 |
176 |
Tobiška Václav |
ZAM4401 |
9039 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
13:00:00 |
180 |
Vítek Zdeněk |
SRK4701 |
9799 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
HDR ODP
1.97 km, 5 kontrol, Start: 2
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
120 |
Tihonová Martina |
PHK8651 |
2096126 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Čapek Samuel |
PHK1600 |
53164 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Randík Jakub |
SOB1800 |
53027 |
C |
SOBSA |
12:00:00 |
120 |
Tihonová Magdalena |
PHK1450 |
9088 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Fagré Lukáš |
PHK1319 |
29746 |
|
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Fagré Julie |
PHK1099 |
0 |
|
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Melzer Kryštof |
PHK1203 |
9355 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Wohanka Metoděj |
VRL1601 |
2042537 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:00:00 |
120 |
Wohanka Jakub |
VRL1301 |
8987 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:00:00 |
120 |
Vrábel Ondřej |
PHK1500 |
51176 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Sedláková Anna |
LIP1550 |
7207339 |
C |
SOS Mamuti z Lipovky |
12:00:00 |
120 |
Vítek Michal |
PHK1402 |
9431 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Jiranová Veronika |
PHK1452 |
7209426 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Vojtová Klára |
PHK1351 |
9408 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
12:00:00 |
120 |
Ticháček Jonáš |
SJC1302 |
8150313 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:00:00 |
120 |
Čížek Antonín |
SHK1105 |
1428930 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |