Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Turistická základna Podheraltice
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Kobylí hlava (1:15000, 1:10000), E 5m, stav červen2015
Ředitel závodu:
Klusáček Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Křížová Lenka - R3
Stavitel tratí:
Orálek Miroslav - R3
JURY:
Čechová Zuzana, Beneš Jan, Wurzel Břetislav
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 283 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení ve 13:00 předáním diplomů, medailí a cen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Lékaři nebylo hlášeno žádné závažné zranění. Závod proběhl bez problémů za polojasného počasí bez deště. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích. Protest: žádný
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.20 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682379 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 10:01:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 10:04:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 10:07:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:10:00
0 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 10:13:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 10:19:00
0 Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 10:22:00
142 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 10:25:00
0 Zoulíková Vendula CHT0759 OOB SK Chrast 10:31:00
52192 Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 10:34:00
D10N
2.00 km, 125 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:17:00
2115145 Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 10:20:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 10:23:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 10:26:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 10:29:00
2115140 Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 10:32:00
113 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 10:35:00
303960 Kroupa Hana TTR0853 C OOB Třebíč 10:38:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:41:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:44:00
D12
2.60 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7926 Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 10:11:00
7210128 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:14:00
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 10:17:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:20:00
141 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:23:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:26:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 10:32:00
0 Drobná Kateřina CHT0560 OOB SK Chrast 10:35:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 10:38:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:41:00
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 10:47:00
2121754 Pleskačová Aneta CTB0661 SK OB Chotěboř 10:50:00
0 Slavíková Eva CHT0559 OOB SK Chrast 10:53:00
D14
3.30 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:14:00
2121778 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 10:20:00
9201757 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 10:26:00
2121761 Teclová Linda CTB0354 C SK OB Chotěboř 10:38:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:50:00
D16
4.60 km, 170 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 10:00:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:03:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 10:06:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:09:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 10:12:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 10:18:00
D18
5.60 km, 180 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8636796 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 10:02:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 10:08:00
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
8884 Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 10:26:00
D21C
7.30 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 10:10:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 10:13:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 10:16:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:19:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 10:22:00
232496 Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:25:00
7207865 Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 10:28:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 10:37:00
886269 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 10:40:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
53127 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 10:52:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 10:58:00
7207875 Bauerová Petra 6KC8350 Neregistrovaný 11:01:00
D21D
4.60 km, 175 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:04:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 10:07:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 10:10:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:13:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:16:00
0 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 10:19:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 10:25:00
D35
6.30 km, 210 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:47:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:50:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 10:53:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 10:56:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 10:59:00
111 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 11:02:00
0 Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 11:05:00
995881 Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 11:08:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 11:11:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:14:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 11:17:00
7300180 Turzo Iva OSN7750 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:20:00
D45
4.20 km, 160 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 10:01:00
980334 Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 10:04:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 10:07:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 10:10:00
2070801 Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 10:13:00
8006654 Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 10:16:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:19:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 10:25:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 10:28:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:31:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 10:34:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 10:37:00
D55
3.90 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:28:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 10:34:00
2023804 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:37:00
D65
3.00 km, 105 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232900 Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 10:01:00
H10
2.20 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 10:27:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 10:30:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 10:33:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:36:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:39:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 10:42:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 10:48:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 10:51:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 10:54:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
H10N
2.00 km, 125 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
110 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 10:02:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 10:05:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 10:08:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 10:11:00
0 Kopecký Votěch CHT0709 OOB SK Chrast 10:14:00
112 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 10:17:00
0 Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
2118483 Rozsypal Jakub SJI0805 C OK Jihlava 10:26:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 10:32:00
H12
3.10 km, 115 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
124 Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 10:00:00
0 Šíma Matěj CHT0509 OOB SK Chrast 10:03:00
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 10:06:00
8699 Pařízek Jan PZR0409 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:09:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 10:12:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec 10:15:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 10:18:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:21:00
52000 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:24:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 10:27:00
2113482 Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 10:30:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 10:33:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 10:36:00
2120640 Mašek Jakub PZR0502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:39:00
2085561 Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 10:42:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 10:45:00
52966 Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 10:48:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:51:00
H14
4.90 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 10:30:00
7209358 Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:33:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 10:36:00
2113414 Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 10:39:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:42:00
52143 Chrást Lukáš OSN0448 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:45:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 10:48:00
2096253 Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 10:54:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:57:00
2113360 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 11:00:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 11:03:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 11:06:00
H16
6.10 km, 185 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 10:55:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 10:58:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:01:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 11:04:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 11:07:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:10:00
361999 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 11:16:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:19:00
H18
8.10 km, 230 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 10:01:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 10:07:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 10:19:00
H21C
11.90 km, 340 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 10:00:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
436413 Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 10:06:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:09:00
2082923 Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 10:12:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
301273 Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 10:18:00
52161 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:21:00
2075680 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 10:24:00
7300187 Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 10:27:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 10:30:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 10:33:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:36:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 10:39:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 10:45:00
886813 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 10:48:00
52158 Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 10:51:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 10:54:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 10:57:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 11:00:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:03:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 11:06:00
7677777 Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 11:09:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:12:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
51999 Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 11:18:00
52334 Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava 11:21:00
H21D
7.60 km, 235 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 10:00:00
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 10:03:00
7209355 Ženka Ondřej 6YC8201 Neregistrovaní 10:06:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 10:09:00
52301 Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 10:12:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:18:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 10:24:00
52608 Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:27:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 10:33:00
2099510 Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 10:36:00
H35
8.30 km, 240 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 10:33:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 10:36:00
0 Heimlich Pavel 5FZ7700 Neregistrovaní - Heimlichovi 10:39:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:42:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:45:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7101 SK OB Chotěboř 10:48:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:51:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:57:00
2096219 Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec 11:00:00
2112763 Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť 11:03:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:06:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 11:12:00
330596 Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 11:15:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:18:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 11:21:00
H45
6.90 km, 190 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 10:02:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:05:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:08:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 10:11:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 10:14:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:17:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:20:00
51141 Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 10:23:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 10:26:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 10:29:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:32:00
2049554 Špaček Robert NNN6808 Neregistrovaní (NNN) 10:35:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:44:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:47:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 10:50:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 10:53:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 10:56:00
H55
5.10 km, 175 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:26:00
52357 Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:29:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 10:32:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 10:35:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 10:38:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 10:41:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 10:44:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 10:47:00
8620015 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:50:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 10:53:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 10:56:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 11:02:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 11:05:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 11:08:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 11:11:00
H65
4.10 km, 155 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 10:47:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:50:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 10:56:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:59:00
HDR
2.00 km, 125 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 10:00:00
2090846 Kukačková Johanka FSP1559 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:00:00
2115150 Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 10:00:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2109705 Šmídová Linda NNN0951 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2092366 Jelínek Šimon RUZ1300 TJ Růžená 10:00:00
51780 Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 10:00:00
51833 Hübner Václav CTB1102 C SK OB Chotěboř 10:00:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
125 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C OK Jihlava 10:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 10:00:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:00:00
1010777 Turzo Nela OSN1150 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
0 Heimlichová Alena 5FZ0950 Neregistrovaní - Heimlichovi 10:00:00
52247 Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 10:00:00
2244 Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 10:00:00
2230 Kroupa Otto TTR1212 OOB Třebíč 10:00:00
P
3.00 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049578 Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2096225 Kopenec Milan SJH7102 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2109702 Šmíd Jiří NNN0601 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
52145 Wurzelová Pavlína OSN9273 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
8001989 Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 10:00:00
140 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
2016320 Křivan Václav TTR76XX OOB Třebíč 10:00:00