Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Retropark Sejfy
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Sejfy, stav jaro 2018,
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.50 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 25 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 26 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
10:12:00 27 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 28 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 29 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 30 Netopilová Simona VAM0950 0 C OOB Vamberk
10:28:00 31 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 32 Landovská Anna SJC0951 9977 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 33 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 34 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 35 Cupáková Anna VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 36 Musilová Johana KUO0899 681880 C KOB Ústí nad Orlicí
10:52:00 37 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 38 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 39 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 40 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
11:08:00 41 Švíglerová Anna LPU0952 51128 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 42 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 43 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 44 Černá Adéla HCE0850 1417259 C TJ Hostivice
11:24:00 45 Vakant 0 Vakant
11:28:00 46 Vakant 0 Vakant
11:32:00 47 Vakant 0 Vakant
11:36:00 48 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:05:00 2 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 3 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:13:00 4 Levrincová Klára TAP0854 2125374 C KOB Tretra Praha
10:17:00 5 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 6 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 7 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 8 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 9 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 10 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 11 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 12 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 13 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 14 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 15 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 16 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
11:05:00 17 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 18 Pešanová Emma LTU0850 2057585 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 19 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 20 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 21 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 22 Vakant 0 Vakant
11:29:00 23 Vakant 0 Vakant
11:33:00 24 Vakant 0 Vakant

D12C 2.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 49 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 50 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:09:00 51 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 52 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 53 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
10:21:00 54 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:25:00 55 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 56 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 57 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 58 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 59 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 60 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 61 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 62 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
10:57:00 63 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 64 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
11:09:00 66 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:13:00 67 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 68 Černá Justina HCE0652 1417251 C TJ Hostivice
11:21:00 69 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 70 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 71 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 72 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:37:00 73 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 74 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 75 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 76 Vakant 0 Vakant
11:53:00 77 Vakant 0 Vakant
11:57:00 78 Vakant 0 Vakant
12:01:00 79 Vakant 0 Vakant
12:05:00 80 Vakant 0 Vakant

D12D 2.10 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 81 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
11:15:00 82 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
11:18:00 83 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 84 Skořepová Lucie LPU0657 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 85 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:27:00 86 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:30:00 87 Barcalová Iva CHC0655 8053577 C K.O.B. Choceň
11:33:00 88 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:36:00 89 Dušková Tereza NPA0751 9696 C SK LOB Nová Paka
11:39:00 90 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
11:42:00 91 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
11:45:00 92 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 93 Vakant 0 Vakant
11:51:00 94 Vakant 0 Vakant
11:54:00 95 Vakant 0 Vakant

D14C 3.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 96 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:04:00 97 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 98 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:00 99 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
10:13:00 100 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 101 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
10:19:00 102 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 103 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:25:00 104 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
10:28:00 105 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 106 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:34:00 107 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 108 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 109 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:43:00 110 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
10:46:00 111 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 112 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 113 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
10:55:00 114 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 115 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 116 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 117 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 118 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
11:10:00 119 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 120 Růžičková Eliška SJC0452 8653298 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 121 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 122 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:22:00 123 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 124 Kay Nathalie LPU0559 2070810 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 125 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
11:31:00 126 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:34:00 127 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:37:00 128 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 129 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:43:00 130 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 131 Vakant 0 Vakant
11:49:00 132 Vakant 0 Vakant
11:52:00 133 Vakant 0 Vakant
11:55:00 134 Vakant 0 Vakant
11:58:00 135 Vakant 0 Vakant

D14D 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 136 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 137 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 138 Pokorná Adéla JIL0454 2122270 C OK Jilemnice
10:46:00 139 Dušková Andrea NPA0451 9686 C SK LOB Nová Paka
10:49:00 140 Šmídová Maya JIL0455 2116443 C OK Jilemnice
10:52:00 141 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 142 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
10:58:00 143 Kempová Eliška SHK0550 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 144 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 145 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
11:07:00 146 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 147 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:13:00 148 Vakant 0 Vakant
11:16:00 149 Vakant 0 Vakant
11:19:00 150 Vakant 0 Vakant
11:22:00 151 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín

D16C 3.10 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 152 Machová Viktorie PHK0252 2070820 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 153 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 154 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:16:00 155 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
10:20:00 156 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
10:24:00 157 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 158 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C K.O.B. Choceň
10:32:00 159 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 160 Sudoł Hanna CHC0352 889179 C K.O.B. Choceň
10:40:00 161 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:44:00 162 Jirásková Barbora BRU0352 2092424 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:48:00 163 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
10:52:00 164 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 165 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
11:00:00 166 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
11:04:00 167 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:08:00 168 Meierová Bára BRU0251 2032385 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:12:00 169 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:16:00 170 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 171 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 172 Lipińska Julia 17P0251 895005 WKS Śląsk Wrocław
11:28:00 173 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
11:32:00 174 Vakant 0 Vakant
11:36:00 175 Vakant 0 Vakant
11:40:00 176 Vakant 0 Vakant
11:44:00 177 Vakant 0 Vakant

D18C 3.10 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 178 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
10:35:00 179 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:38:00 180 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 181 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B KOB Ústí nad Orlicí
10:44:00 182 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 9201008 A K.O.B. Choceň
10:47:00 183 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:50:00 184 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
10:53:00 185 Vakant 0 Vakant
10:56:00 186 Vakant 0 Vakant
10:59:00 187 Vakant 0 Vakant

D21C 4.20 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 188 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 189 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 190 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 191 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 192 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 193 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 194 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 195 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
10:36:00 196 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 197 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 198 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 199 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 200 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 201 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 202 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 203 Vakant 0 Vakant
11:08:00 204 Vakant 0 Vakant
11:12:00 205 Vakant 0 Vakant

D21D 3.10 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 206 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 207 Pokorná Anežka KUO9099 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:08:00 208 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 209 Myslivcová Markéta SHK9650 9472 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 210 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
10:17:00 211 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 212 Sokolová Tereza BRM8451 426338 C Sokol Burdych
10:23:00 213 Koutná Kateřina PHK9351 410800 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 214 Vakant 0 Vakant
10:29:00 215 Vakant 0 Vakant

D35C 3.70 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 216 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 217 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 218 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 219 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
10:17:00 220 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 221 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:25:00 222 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 223 Janelová Lenka 5QZ7400 0 2M
10:33:00 224 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 225 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 226 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 227 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:49:00 228 Jiranová Kateřina PHK8359 888650 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 229 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:57:00 230 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:01:00 231 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
11:05:00 232 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:09:00 233 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 234 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 235 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 236 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
11:25:00 237 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:29:00 238 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 239 Vakant 0 Vakant
11:37:00 240 Vakant 0 Vakant
11:41:00 241 Vakant 0 Vakant

D35D 3.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 242 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 243 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 244 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:10:00 245 Chabinová Jana SHK8350 7208202 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 246 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:16:00 247 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:19:00 248 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:22:00 249 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 250 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:28:00 251 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 252 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:34:00 253 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 254 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:40:00 255 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 256 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 257 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 258 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:52:00 259 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 260 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 261 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 262 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 263 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
11:07:00 264 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:10:00 265 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 266 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 267 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 268 Pešková Renata SJC7550 0 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 269 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 270 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 271 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:31:00 272 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 273 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:37:00 274 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:40:00 275 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 276 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:46:00 277 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 278 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:52:00 279 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 280 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
11:58:00 281 Vakant 0 Vakant
12:01:00 282 Vakant 0 Vakant
12:04:00 283 Vakant 0 Vakant
12:07:00 284 Vakant 0 Vakant
12:10:00 285 Vakant 0 Vakant

D45C 3.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 286 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
10:06:00 287 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:09:00 288 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 289 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:15:00 290 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 291 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 292 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 293 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 294 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 295 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 296 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 297 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 298 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 299 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 300 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 301 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 302 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 303 Vakant 0 Vakant
10:57:00 304 Vakant 0 Vakant
11:00:00 305 Vakant 0 Vakant

D45D 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 306 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 307 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:08:00 308 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 309 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 310 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 311 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 312 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 313 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 314 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:29:00 315 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
10:32:00 316 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 317 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 318 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 319 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 320 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 321 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:50:00 322 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 323 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 324 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 325 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:02:00 326 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 327 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 328 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 329 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 330 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 331 Kolářová Andrea BRU7151 425506 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:20:00 332 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 333 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 334 Pokorná Petra JIL7257 2124768 C OK Jilemnice
11:29:00 335 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 336 Macháčková Jana SHK6450 49868 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 337 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:38:00 338 Vakant 0 Vakant
11:41:00 339 Vakant 0 Vakant
11:44:00 340 Vakant 0 Vakant
11:47:00 341 Vakant 0 Vakant

D55C 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 342 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 343 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:12:00 344 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:16:00 345 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 346 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 347 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 348 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:32:00 349 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 350 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:40:00 351 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 352 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:48:00 353 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 354 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 355 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
11:00:00 356 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 357 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:08:00 358 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:12:00 359 Vakant 0 Vakant
11:16:00 360 Vakant 0 Vakant
11:20:00 361 Vakant 0 Vakant

D55D 2.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 362 Lulayová Věra LPU5651 9224 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 363 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 364 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 365 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 366 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 367 Vakant 0 Vakant

D65C 2.40 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 368 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:06:00 369 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 370 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 371 Vakant 0 Vakant

H10N 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 398 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 399 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 400 Kobík Kryštof LTU1000 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 401 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:18:00 402 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
10:22:00 403 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 404 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
10:30:00 405 Šlambora Kryštof SHK0806 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 406 Pochop Václav STH0902 0 C SK Studenec
10:38:00 407 Toužil Lukáš SHK1000 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 408 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:46:00 409 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C K.O.B. Choceň
10:50:00 410 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 411 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 412 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 413 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 414 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 415 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 416 Cupák Vašík VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 417 Vakant 0 Vakant
11:22:00 418 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 419 Vakant 0 Vakant
11:30:00 420 Vakant 0 Vakant
11:34:00 421 Vakant 0 Vakant

H10C 2.40 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 372 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 373 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:11:00 374 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 375 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 376 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 377 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:27:00 378 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 379 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:35:00 380 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 381 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 382 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 383 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 384 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:55:00 385 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:59:00 386 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:03:00 387 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 388 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 389 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 390 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 391 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 392 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 393 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 394 Vakant 0 Vakant
11:35:00 395 Vakant 0 Vakant
11:39:00 396 Vakant 0 Vakant
11:43:00 397 Vakant 0 Vakant

H12C 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 422 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 423 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 424 Kujal Josef PHK0703 2111620 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 425 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
10:14:00 426 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 427 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
10:20:00 428 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 429 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 430 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:29:00 431 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 432 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
10:35:00 433 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 434 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 435 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 436 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 437 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
10:50:00 438 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 439 Stach Ondřej JIL0602 416277 C OK Jilemnice
10:56:00 440 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 441 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 442 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 443 Metelka Tomáš PHK0801 331689 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 444 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 445 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 446 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 447 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 448 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:23:00 449 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 450 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 451 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 452 Vakant 0 Vakant
11:35:00 453 Vakant 0 Vakant
11:38:00 454 Vakant 0 Vakant
11:41:00 455 Vakant 0 Vakant

H12D 2.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 456 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:07:00 457 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
10:11:00 458 Marek Bořivoj KOR0701 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:15:00 459 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
10:19:00 460 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
10:23:00 461 Adamec Matěj ZAM0603 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 462 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
10:31:00 463 Horkel Antonín LPU0610 2102527 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 464 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 465 Zapletal Tomáš KUO0701 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
10:43:00 466 Ulrych Filip ZAM0702 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
10:47:00 467 Vakant 0 Vakant
10:51:00 468 Vakant 0 Vakant
10:55:00 469 Vakant 0 Vakant

H14C 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 470 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 471 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:07:00 472 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:10:00 473 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:13:00 474 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:16:00 475 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 476 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:22:00 477 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 478 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 479 Fajfer Filip NPA0401 2122275 B SK LOB Nová Paka
10:31:00 480 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:34:00 481 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 482 Vitvar Radim SJC0404 8653300 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 483 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:43:00 484 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:46:00 485 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
10:49:00 486 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 487 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 488 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 489 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 490 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 491 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 492 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
11:10:00 493 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 494 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 495 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 496 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 497 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 498 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 499 Novák Stanislav NPA0404 2122278 B SK LOB Nová Paka
11:31:00 500 Pokorný Ondřej JIL0402 2035791 C OK Jilemnice
11:34:00 501 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 502 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 503 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 504 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 505 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B SK LOB Nová Paka
11:49:00 506 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 507 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
11:55:00 508 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:58:00 509 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 510 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
12:04:00 511 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 512 Vakant 0 Vakant
12:10:00 513 Vakant 0 Vakant
12:13:00 514 Vakant 0 Vakant
12:16:00 515 Vakant 0 Vakant

H14D 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 516 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
11:28:00 517 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:31:00 518 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
11:34:00 519 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 520 Kokrda Adam PHK0503 2078477 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 521 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
11:43:00 522 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 523 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 524 Vakant 0 Vakant
11:52:00 525 Vakant 0 Vakant

H16C 3.50 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 526 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
10:06:00 527 Krejčí Milan KOR0201 2095969 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:09:00 528 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
10:12:00 529 Strugarek Łukasz 17P0302 7203698 WKS Śląsk Wrocław
10:15:00 530 Toborek Jakub CHC0304 8030803 C K.O.B. Choceň
10:18:00 531 Plezia Mikołaj 17P0301 504052 WKS Śląsk Wrocław
10:21:00 532 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 533 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:27:00 534 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 535 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 536 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 537 Kedzierski Nataniel 17P0300 889176 WKS Śląsk Wrocław
10:39:00 538 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:42:00 539 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 540 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 541 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:51:00 542 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:54:00 543 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
10:57:00 544 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 545 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:03:00 546 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:06:00 547 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
11:09:00 548 Kaška Jan ZAM0301 1398978 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 549 Vakant 0 Vakant
11:15:00 550 Vakant 0 Vakant
11:18:00 551 Vakant 0 Vakant

H18C 3.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 552 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
10:54:00 553 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 554 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 555 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:06:00 556 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
11:10:00 557 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 558 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
11:18:00 559 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:22:00 560 Ledniowski Filip CHC0004 9000712 C K.O.B. Choceň
11:26:00 561 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 562 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
11:34:00 563 Černý Petr HCE0100 1421903 C TJ Hostivice
11:38:00 564 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
11:42:00 565 Černý David HCE0000 1421891 C TJ Hostivice
11:46:00 566 Vakant 0 Vakant
11:50:00 567 Vakant 0 Vakant

H21C 5.40 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 568 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C MTB Chrudim
10:03:00 569 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 570 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:07:00 571 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
10:09:00 572 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 573 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:13:00 574 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 575 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
10:17:00 576 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 577 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 578 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 579 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 580 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
10:27:00 581 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 582 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 583 Azeb Karim PHK9110 553448 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 584 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
10:35:00 585 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 586 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 587 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:41:00 588 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 589 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
10:45:00 590 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C TJ START Náchod
10:47:00 591 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:49:00 592 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
10:51:00 593 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
10:53:00 594 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 595 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
10:57:00 596 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 597 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 598 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 599 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 600 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 601 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 602 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:11:00 603 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 604 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
11:15:00 605 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 606 Drobník Michal SJC8709 8278787 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 607 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:21:00 608 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 609 Hájek Jakub SHK9802 232493 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 610 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 611 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 612 Lauterbach David KUO9802 2085646 A KOB Ústí nad Orlicí
11:31:00 613 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 614 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:35:00 615 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 616 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
11:39:00 617 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 618 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 619 Vakant 0 Vakant
11:45:00 620 Vakant 0 Vakant
11:47:00 621 Vakant 0 Vakant
11:49:00 622 Vakant 0 Vakant
11:51:00 623 Vakant 0 Vakant
11:53:00 624 Vakant 0 Vakant
11:55:00 625 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 626 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 627 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 628 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 629 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:05:00 630 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 631 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka

H21D 3.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 632 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:06:00 633 Černý Radomír HCE6901 1417246 C TJ Hostivice
10:10:00 634 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:14:00 635 Jedlička Lukáš SHK8100 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 636 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:22:00 637 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
10:26:00 638 Zajíček Radim SRK9102 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 639 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 640 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 641 Vakant 0 Vakant
10:42:00 642 Vakant 0 Vakant
10:46:00 643 Vakant 0 Vakant

H35C 4.70 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 644 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:06:00 645 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 646 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:14:00 647 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 648 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 649 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 650 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:30:00 651 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 652 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 653 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 654 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 655 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:50:00 656 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 657 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:58:00 658 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 659 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 660 Kolář Zdeněk BRU7101 425502 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:10:00 661 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 662 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:18:00 663 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 664 Vakant 0 Vakant
11:26:00 665 Vakant 0 Vakant
11:30:00 666 Vakant 0 Vakant
11:34:00 667 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
11:38:00 668 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 669 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň

H35D 3.50 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 670 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 671 Kronika Miroslav 22C7100 1398999 www.SPORTeM.info
10:09:00 672 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 673 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 674 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:18:00 675 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 676 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:24:00 677 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:27:00 678 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:30:00 679 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:33:00 680 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 681 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 682 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
10:42:00 683 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:45:00 684 Jirásek Karel BRM6301 5584 C Sokol Burdych
10:48:00 685 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 686 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 687 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 688 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 689 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:03:00 690 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 691 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 692 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 693 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 694 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
11:18:00 695 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:21:00 696 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 697 Vodňanský Jaroslav BRM6101 2032390 C Sokol Burdych
11:27:00 698 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 699 Vakant 0 Vakant
11:33:00 700 Vakant 0 Vakant
11:36:00 701 Vakant 0 Vakant
11:39:00 702 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 703 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová

H45C 3.80 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 704 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 705 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:10:00 706 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 707 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 708 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
10:22:00 709 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:26:00 710 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 711 Bílek Tomáš 2XC7300 2114991 Vojice
10:34:00 712 Háp Pavel PHK7101 9395 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 713 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 714 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 715 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 716 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:54:00 717 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 718 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 719 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 720 Křivda Ivan CHC6701 2025344 C K.O.B. Choceň
11:10:00 721 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 722 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:18:00 723 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 724 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
11:26:00 725 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
11:30:00 726 Mazurek Piotr 17P7000 504050 WKS Śląsk Wrocław
11:34:00 727 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 728 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:42:00 729 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 730 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 731 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 732 Vakant 0 Vakant
11:58:00 733 Vakant 0 Vakant
12:02:00 734 Vakant 0 Vakant
12:06:00 735 Vakant 0 Vakant

H45D 3.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 736 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 737 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:09:00 738 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 739 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
10:15:00 740 Kos Radovan LPU7110 416270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 741 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:21:00 742 Musil Marek KUO7301 1602617 C KOB Ústí nad Orlicí
10:24:00 743 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:27:00 744 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:30:00 745 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
10:33:00 746 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 747 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
10:39:00 748 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 749 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 750 Jirák Stanislav LPU6304 2122283 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 751 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:51:00 752 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 753 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
10:57:00 754 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:00:00 755 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:03:00 756 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 757 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:09:00 758 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 759 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
11:15:00 760 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:18:00 761 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:21:00 762 Waněk Hubert LPU6506 8990 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 763 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 764 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 765 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 766 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
11:36:00 767 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 768 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:42:00 769 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 770 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:48:00 771 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 772 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:54:00 773 Vakant 0 Vakant
11:57:00 774 Vakant 0 Vakant
12:00:00 775 Vakant 0 Vakant
12:03:00 776 Vakant 0 Vakant
12:06:00 777 Vakant 0 Vakant

H55C 3.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 778 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 779 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 780 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 781 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:14:00 782 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 783 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 784 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 785 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
10:26:00 786 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:29:00 787 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 788 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:35:00 789 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:38:00 790 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 791 Prášil Jan NPA5601 9691 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 792 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:47:00 793 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 794 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 795 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 796 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:59:00 797 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 798 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 799 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 800 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 801 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 802 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
11:17:00 803 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:20:00 804 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
11:23:00 805 Vakant 0 Vakant
11:26:00 806 Vakant 0 Vakant
11:29:00 807 Vakant 0 Vakant

H55D 3.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 808 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 809 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 810 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 811 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 812 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 813 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 814 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 815 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 816 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 817 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:43:00 818 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 819 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 820 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:55:00 821 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 822 Vakant 0 Vakant
11:03:00 823 Vakant 0 Vakant

H65C 3.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 824 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:10:00 825 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
11:13:00 826 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 827 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 828 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 829 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:25:00 830 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 831 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 832 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 833 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:37:00 834 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 835 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
11:43:00 836 Vakant 0 Vakant
11:46:00 837 Vakant 0 Vakant

H70C 2.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 838 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 839 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:25:00 840 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 841 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 842 Springer Michal PHK4601 9446 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 843 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 844 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 845 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 846 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 847 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:49:00 848 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 849 Jiran Václav PHK4701 301692 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 850 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 851 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
11:01:00 852 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 853 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod

HDR 3.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 854 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 855 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 857 Jedličková Lucie SHK1050 51781 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 863 Gruner Jan BRU1001 2032386 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 856 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 859 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 860 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 862 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 858 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 861 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 864 Sokol Tomáš BRM1500 0 C Sokol Burdych
10:00:00 865 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 867 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 935 Teplý Martin VRL1202 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 866 Rybářová Kristýnka LTUYYYY 888623 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 869 Nymsová Marie Ema TYN1350 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 870 Nymsa Matyáš TYN1300 0 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 872 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
10:00:00 868 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
10:00:00 871 Macek Matěj SNA1202 2112768 C TJ START Náchod
10:00:00 874 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 875 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 877 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 883 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
10:00:00 876 Hrnčíř Marek SNA0802 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 879 Wohanková Michaela VRL1151 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 880 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 882 Wohanka Jakub VRL1301 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 878 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 881 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 884 Fenclová Zuzana LPU1454 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 885 Domin Ondřej LPU1103 2103277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 887 Hostinská Barbora LPU1090 2102530 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 873 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 886 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 889 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 890 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 892 Kraus Jan SJC1003 9898 Sportcentrum Jičín
10:00:00 888 Sehnoutková Anna KOR0950 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 891 Vyplelová Anna ZAM0961 436955 OB TJ Sokol Žamberk

P 2.40 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 895 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 894 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 905 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 900 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 899 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 898 Kosová Leona LPU7153 416272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 893 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 896 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 903 Mertlíková Eliška VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 902 Škoda Petr LTUXXXX 681889 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 937 Hrdová Blanka VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 936 Teplý Lukáš VRL8003 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 907 Grunerová Martina BRU9351 2011826 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 906 Jansová Romana BRU7650 425504 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 901 Gallová Helena STH7750 0 SK Studenec
10:00:00 904 Boháčová Alena KUN7450 9027 C TJ Sokol Kunvald
10:00:00 897 Kadaně Miroslav LPU2223 2102526 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 910 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 909 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 916 Věříšová Lenka 2SC7750 2129221 NEREG - Věříšovi
10:00:00 911 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 914 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 913 Tomášová Petra SRK0556 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 912 Zahradník Jan KOR0304 9598 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 915 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 918 Šafránek Daniel KOR9700 2095947 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 917 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 908 Munzar Martin LPU2222 2104618 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 919 Vanický Richard KOR0303 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 922 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 921 Věříšová Lucie 2SC0350 2129185 NEREG - Věříšovi
10:00:00 920 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
10:00:00 923 Háp Matěj PHK0501 2017670 C OK 99 Hradec Králové

T 4.10 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 924 Přibyl Ivan PFP5900 49808 C VŠSK PedF UK Praha
10:00:00 925 Jiran Jan PHK7701 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 926 Sokol Milan BRM7201 9625 C Sokol Burdych
10:00:00 927 Dvorský Matyáš LTU 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 928 Gebhartová Klára JIL 0 OK Jilemnice
10:00:00 929 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 930 Nováková Lenka EKP8062 2051473 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 931 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 932 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 933 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 934 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi