D10
1.60 km, 10 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:05:00 |
05 |
Vlčková Markéta |
VIC0951 |
425437 |
C |
OB Vizovice |
16:08:00 |
08 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:11:00 |
11 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
218973 |
C |
SKOB Zlín |
16:14:00 |
14 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
2108889 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:17:00 |
17 |
Hanušová Markéta |
VRL0852 |
2085588 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:20:00 |
20 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
446409 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:23:00 |
23 |
Volkova Maja |
38S0950 |
502260 |
|
Slávia ŽU Žilina |
16:29:00 |
29 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
2053541 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:32:00 |
32 |
Skřivanková Anna |
TBM0853 |
2058523 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:35:00 |
35 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:38:00 |
38 |
Chumová Adéla |
SLP0950 |
51287 |
C |
OOB Slavia Praha |
16:41:00 |
41 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D12
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:26:00 |
26 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
16:28:00 |
28 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:30:00 |
30 |
Palátová Renáta |
ABM0655 |
2054645 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:32:00 |
32 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:34:00 |
34 |
Kurečková Klára |
ABM0657 |
337648 |
B |
KOB ALFA Brno |
16:38:00 |
38 |
Hájková Marie |
VRL0651 |
2092425 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:40:00 |
40 |
Karafiátová Eliška |
ABM0752 |
361987 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:42:00 |
42 |
Matulová Valérie |
BFM0652 |
2087691 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
16:44:00 |
44 |
Good Julie |
SBR0750 |
345895 |
|
SKOB Bruntál |
16:46:00 |
46 |
Hudosová Kristýna |
RIC0750 |
2069056 |
C |
OB Říčany |
16:48:00 |
48 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:50:00 |
50 |
Janošíková Marie |
VCB0752 |
416309 |
B |
OB České Budějovice |
16:52:00 |
52 |
Tomanová Eliška |
LBM0651 |
52032 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:54:00 |
54 |
Běloušková Kateřina |
CTB0752 |
2082930 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:56:00 |
56 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
49438 |
B |
Orientační Běh Opava |
D14
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:06:00 |
06 |
Morávková Zuzana |
SRK0551 |
9201626 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
16:08:00 |
08 |
Oujeská Simona |
ADA0551 |
52597 |
C |
OOB Spartak Adamov |
16:10:00 |
10 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
436929 |
B |
Orientační Běh Opava |
16:12:00 |
12 |
Janošíková Eva |
VCB0552 |
416310 |
B |
OB České Budějovice |
16:14:00 |
14 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:16:00 |
16 |
Teringlová Vendula |
VCB0451 |
232975 |
B |
OB České Budějovice |
16:18:00 |
18 |
Procházková Doubravka |
ADA0651 |
981840 |
B |
OOB Spartak Adamov |
16:20:00 |
20 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
2078482 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:22:00 |
22 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8796 |
B |
Orientační Běh Opava |
16:24:00 |
24 |
Ježková Ivana |
RBK0555 |
2115673 |
B |
SK Radioklub Blansko |
D16
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:28:00 |
28 |
Mulíčková Markéta |
ABM0362 |
8656699 |
A |
KOB ALFA Brno |
16:30:00 |
30 |
Doren Wiktoria |
38P0351 |
8646297 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:32:00 |
32 |
Krempiňska Julia |
66P7602 |
8640908 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:34:00 |
34 |
Kovářová Jana |
LPU0251 |
1398986 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:36:00 |
36 |
Gielec Zuzanna |
38P0251 |
8640927 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:38:00 |
38 |
Pataki Virág Lara |
BBM0250 |
1396265 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
16:40:00 |
40 |
Gola Martyna |
38P9100 |
7200169 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:42:00 |
42 |
Lilgová Sophia Christine |
69S01 |
2092375 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
D18
3.10 km, 60 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:25:00 |
25 |
Kundratová Lucie |
TZL0058 |
7203458 |
B |
SKOB Zlín |
16:27:00 |
27 |
Buksová Zuzana |
69S02 |
2116195 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
D20
3.70 km, 80 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:35:00 |
35 |
Filová Barbora Daniela |
69S03 |
2116183 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
16:37:00 |
37 |
Boková Ivana |
KUO9951 |
7210086 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
16:39:00 |
39 |
Fortuniak Weronika |
38P9850 |
8646293 |
|
UKS Orientus Lodz |
D21L
4.10 km, 90 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
17:09:00 |
69 |
Košutová Katarína |
69S08 |
1409500 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
17:11:00 |
71 |
Zvěřinová Martina |
LPU8357 |
8656548 |
E |
OK Lokomotiva Pardubice |
17:13:00 |
73 |
Gwozdz Ewa |
38P9050 |
8625543 |
|
UKS Orientus Lodz |
17:15:00 |
75 |
Rešová Kateřina |
ASU9090 |
52856 |
C |
Magnus Orienteering |
17:19:00 |
79 |
Biala Weronika |
1DP8650 |
8636521 |
|
Team 360º |
17:23:00 |
83 |
Náhlíková Erika |
HCE9750 |
51986 |
C |
TJ Hostivice |
17:27:00 |
87 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
7260013 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
17:29:00 |
89 |
Kopcová Michaela |
VLI8456 |
52533 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
17:31:00 |
91 |
Lepšíková Eva |
SJC8765 |
8946 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:33:00 |
93 |
Kolaja Ehlerová Jana |
VLI8055 |
8629817 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
17:35:00 |
95 |
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
SK Praga |
D21K
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:03:00 |
03 |
Ewiak-Paszynska Alicja |
38P8750 |
505003 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:05:00 |
05 |
Kašparová Šárka |
AOP7251 |
52295 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:07:00 |
07 |
Khýnová Radka |
DOB8750 |
7221 |
C |
KOB Dobruška |
16:09:00 |
09 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
16:11:00 |
11 |
Pekárková Monika |
RBK9252 |
7260027 |
C |
SK Radioklub Blansko |
16:13:00 |
13 |
Cych Agnieszka |
33P9950 |
889175 |
|
Echo Twardogóra |
16:15:00 |
15 |
Müllerová Petra |
BZP9050 |
2045224 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
16:17:00 |
17 |
Zeman Klára |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
16:19:00 |
19 |
Kmentová Lenka |
ZAM8552 |
2108886 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:21:00 |
21 |
Studničná Lenka |
7QX8650 |
2115067 |
|
Neregistrovaní - Studničná |
16:23:00 |
23 |
Otrusinová Jana |
ABM9560 |
52013 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:27:00 |
27 |
Štěpánková Petra |
LBM8651 |
2121006 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:29:00 |
29 |
Smutná Pavla |
VAM8651 |
9674 |
C |
OOB Vamberk |
16:33:00 |
33 |
Kuchařová Anna |
4HC8100 |
2080940 |
|
PSÍ TÝM |
16:35:00 |
35 |
Oliinyk Alona |
14U8350 |
1391362 |
|
Sirius |
16:37:00 |
37 |
Presinska Magdalena |
66P8650 |
7900030 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:39:00 |
39 |
Rydlová Eva |
FSP8989 |
8660480 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
16:41:00 |
41 |
Kocikowska Anna |
3TP9450 |
1696 |
|
SK Szybkie Anie |
D35
3.50 km, 45 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:46:00 |
46 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
16:48:00 |
48 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:50:00 |
50 |
Ebnerová Eva |
KON8277 |
515485 |
C |
KOB Konice |
16:52:00 |
52 |
Pešková Jana |
CET8251 |
9718 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:54:00 |
54 |
Sieglová Dagmar |
MFP7050 |
7201197 |
C |
Matfyz Praha |
16:56:00 |
56 |
Chumová Jana |
SLP7451 |
51354 |
C |
OOB Slavia Praha |
16:58:00 |
58 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
17:00:00 |
60 |
Podlipná Veronika |
SJC8152 |
8172882 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:02:00 |
62 |
Horáčková Vladimíra |
MOV7750 |
8651342 |
C |
SKOB Ostrava |
17:04:00 |
64 |
Pabich Maria |
66P7606 |
553466 |
|
UKS Azymut Pabianice |
17:06:00 |
66 |
Kučerková Romana |
STB8196 |
682355 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
17:10:00 |
70 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
17:12:00 |
72 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
17:14:00 |
74 |
Mrskočová Dana |
LPU7356 |
2049512 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
17:16:00 |
76 |
Hájková Ludmila |
CET7554 |
9722 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
17:18:00 |
78 |
Procházková Lucie |
ADA7651 |
352314 |
C |
OOB Spartak Adamov |
17:20:00 |
80 |
Kovářová Anna |
CET7552 |
339546 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
17:22:00 |
82 |
Hladká Petra |
KOR7950 |
7003046 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
D40
3.20 km, 60 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:04:00 |
04 |
Szebenine Orsanyi Beatrix |
18H7800 |
45370 |
|
PSE |
16:06:00 |
06 |
Biolik Agnieszka |
46P7700 |
8197778 |
|
Trackcourse |
16:08:00 |
08 |
Janošíková Olga |
VCB7552 |
426399 |
C |
OB České Budějovice |
16:10:00 |
10 |
Šnyrchová Jitka |
ABM7653 |
420410 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:14:00 |
14 |
Radová Martina |
ABM7451 |
8010 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:16:00 |
16 |
Konc Katarzyna |
66P7601 |
7204651 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:18:00 |
18 |
Stryková Kateřina |
LPU7855 |
232606 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:20:00 |
20 |
Pospíšilová Štěpánka |
BZP7650 |
2102806 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
16:22:00 |
22 |
Teringlová Martina |
VCB7851 |
52113 |
C |
OB České Budějovice |
16:24:00 |
24 |
Hájková Eva |
VRL7454 |
2096244 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:26:00 |
26 |
Dlouhá Marta |
BZP7851 |
1886930 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
16:28:00 |
28 |
Kundratová Jana |
TZL7350 |
7209278 |
C |
SKOB Zlín |
16:30:00 |
30 |
Tomanová Veronika |
LBM7751 |
219277 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:32:00 |
32 |
Hanušová Monika |
VRL7654 |
2080989 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:34:00 |
34 |
Mulíčková Eva |
ABM7469 |
52041 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:36:00 |
36 |
Hýblová Iveta |
JPV7474 |
2127879 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:38:00 |
38 |
Kovalčíková Eva |
AOP7852 |
51197 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:40:00 |
40 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:42:00 |
42 |
Veselá Eva |
VCB7853 |
2104588 |
C |
OB České Budějovice |
D45
2.90 km, 55 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:42:00 |
42 |
Procingerová Ilona |
VRL7053 |
219210 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:44:00 |
44 |
Blank Radka |
SKM7351 |
53809 |
|
KOB Směr Kroměříž |
16:46:00 |
46 |
Hiršová Marcela |
VBM7079 |
7201756 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:48:00 |
48 |
Müllerová Zorka |
BZP6750 |
981805 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
16:50:00 |
50 |
Melišíková Radka |
TAP7152 |
2081352 |
C |
KOB Tretra Praha |
16:52:00 |
52 |
Vidmuchová Martina |
PLU7171 |
49883 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:54:00 |
54 |
Suková Renata |
PZR7352 |
410374 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:56:00 |
56 |
Otrusinová Helena |
ABM7054 |
52057 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:58:00 |
58 |
Hudosová Gabriela |
RIC7299 |
2056283 |
C |
OB Říčany |
17:00:00 |
60 |
Kostková Jana |
AOP7151 |
2096115 |
C |
Orientační Běh Opava |
17:04:00 |
64 |
Nowak Barbara |
1VP7050 |
997889 |
|
HKS Azymut Mochy |
17:06:00 |
66 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
17:08:00 |
68 |
Novotná Neyrinck Markéta |
VSP7051 |
7911 |
C |
USK Praha |
17:10:00 |
70 |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
8660597 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
17:12:00 |
72 |
Nechutová Alena |
PZR6969 |
2075659 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
17:14:00 |
74 |
Bogucka Jaroszek Anna |
42P7050 |
887002 |
|
Team360 |
D50
2.70 km, 45 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:45:00 |
45 |
Mutinská Zdeňka |
KUO6499 |
51751 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
16:47:00 |
47 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:49:00 |
49 |
Roubalíková Iva |
3SX6450 |
2102820 |
|
ZŠ Těšetice |
16:51:00 |
51 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
16:53:00 |
53 |
Jašková Monika |
TBM6363 |
410324 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:55:00 |
55 |
Záveská Anna |
CET6450 |
331549 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:59:00 |
59 |
Halířová Eva |
BOR6654 |
8512 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
17:03:00 |
63 |
Nožková Dagmar |
ZAM6251 |
2092408 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
17:05:00 |
65 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
|
ASPV OA Šumperk |
17:07:00 |
67 |
Meyhoff Petersen Tine |
62D6400 |
8631591 |
|
Herlufsholm OK |
17:09:00 |
69 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
|
ASPV OA Šumperk |
D55
2.50 km, 45 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:03:00 |
03 |
Deredos Nina |
38P6150 |
887243 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:05:00 |
05 |
Brémová Hildegarda |
KRE6050 |
899154 |
C |
OOB TJ Sokol Křemže |
16:07:00 |
07 |
Syslová Iva |
TTR6151 |
52237 |
C |
OOB Třebíč |
16:11:00 |
11 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
KOB Dobřichovice |
16:13:00 |
13 |
Bravená Alexandra |
VBM6155 |
682079 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:15:00 |
15 |
Zelenková Lenka |
3IX6150 |
405951 |
|
Zelenkovi |
16:17:00 |
17 |
Hanušová Jitka |
LTU6352 |
2085638 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:19:00 |
19 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
D60
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:17:00 |
17 |
Kühnel Radka |
49S02 |
9878956 |
|
Trollhättans SOK |
16:19:00 |
19 |
Janská Iva |
LBM5795 |
219280 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:21:00 |
21 |
Novotná Jiřina |
LPU5654 |
2125366 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:23:00 |
23 |
Salajková Věra |
LBM5558 |
2113045 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:25:00 |
25 |
Jelínková Dagmar |
TZL5757 |
207823 |
C |
SKOB Zlín |
16:27:00 |
27 |
Eremiášová Jana |
TBM5451 |
52361 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:29:00 |
29 |
Hejzlarová Vladimíra |
VCB5651 |
53725 |
C |
OB České Budějovice |
D65
2.20 km, 45 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:02:00 |
02 |
Kupcová Věroslava |
DVP4850 |
52600 |
C |
DVP ORIENTATION |
16:04:00 |
04 |
Procházková Helena |
TBM5351 |
301247 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:06:00 |
06 |
Bartoňová Marie |
BOR5351 |
8433 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
16:08:00 |
08 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:10:00 |
10 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
16:12:00 |
12 |
Horynová Eva |
TZL5254 |
8930 |
C |
SKOB Zlín |
16:16:00 |
16 |
Slámová Hana |
TBM4951 |
53246 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:18:00 |
18 |
Suchánková Libuše |
SOP4851 |
446344 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
16:20:00 |
20 |
Volencová Ivana |
OTK5250 |
2103245 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
16:22:00 |
22 |
Hudečková Alena |
KTA4351 |
416338 |
C |
SK Kotnov Tábor |
DH10N
1.50 km, 65 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:20:00 |
20 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
16:23:00 |
23 |
Janošík Ivan |
VCB1002 |
331401 |
C |
OB České Budějovice |
16:26:00 |
26 |
Pozdílková Zuzana |
PHK0952 |
9351 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
16:29:00 |
29 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:32:00 |
32 |
Minařík Josef |
VCB0903 |
2104593 |
C |
OB České Budějovice |
16:38:00 |
38 |
Folprecht Mia |
TBM0858 |
2083390 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:44:00 |
44 |
Vlachová Hana |
AOV1151 |
0 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
16:47:00 |
47 |
Kruliš Janek |
VLI1003 |
2092397 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
H10
1.60 km, 15 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:10:00 |
10 |
Rzenca Tomasz |
38P0103 |
7200163 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:13:00 |
13 |
Toman Matěj |
LBM0909 |
52038 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:16:00 |
16 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:19:00 |
19 |
Hladký Radovan |
KOR0900 |
2087655 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
16:22:00 |
22 |
Ciupa Jan |
38P0800 |
887234 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:28:00 |
28 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:31:00 |
31 |
Ježek David |
RBK0801 |
2103681 |
C |
SK Radioklub Blansko |
16:34:00 |
34 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:37:00 |
37 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
49430 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:40:00 |
40 |
Turek Jakub |
SKV0801 |
7791777 |
C |
TJ Slovan Karlovy Vary |
H12
1.70 km, 20 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:29:00 |
29 |
Volkov Maksym |
38S0700 |
2111798 |
|
Slávia ŽU Žilina |
16:31:00 |
31 |
Pěček Jakub |
SKM0700 |
51305 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
16:33:00 |
33 |
Sztranek Maciej |
66P7609 |
2043890 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:35:00 |
35 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:37:00 |
37 |
Oujeský Dan |
ADA0701 |
2085630 |
C |
OOB Spartak Adamov |
16:39:00 |
39 |
Drahoňovský Tomáš |
TUR0701 |
1403065 |
C |
OOB TJ Turnov |
16:43:00 |
43 |
Hájek Dominik |
CET0601 |
2060236 |
B |
TJ Loko Česká Třebová |
16:47:00 |
47 |
Folprecht Matyáš |
TBM0606 |
8662278 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
16:49:00 |
49 |
Kunt Martin |
ZAM0701 |
2102873 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:51:00 |
51 |
Teringl Vojtěch |
VCB0702 |
232980 |
B |
OB České Budějovice |
16:53:00 |
53 |
Hladký Matěj |
KOR0700 |
2060299 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
16:57:00 |
57 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
2116470 |
B |
OB Vizovice |
16:59:00 |
59 |
Střelba Antonín |
PGP0605 |
2099508 |
B |
SK Praga |
17:01:00 |
61 |
Hanuš Filip |
VRL0604 |
2078481 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:03:00 |
63 |
Krejčí Martin |
KOR0600 |
2095970 |
B |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
17:05:00 |
65 |
Krempiňski Franek |
66P7603 |
1260703 |
|
UKS Azymut Pabianice |
17:07:00 |
67 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
53360 |
B |
SKOB Zlín |
17:09:00 |
69 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H14
2.40 km, 40 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
17:02:00 |
62 |
Ježek Filip |
RBK0405 |
2103684 |
B |
SK Radioklub Blansko |
17:04:00 |
64 |
Hudos Václav |
RIC0503 |
2069064 |
C |
OB Říčany |
17:06:00 |
66 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
17:08:00 |
68 |
Hájek Matěj |
VRL0402 |
2032144 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:10:00 |
70 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
2125380 |
B |
SKOB Ostrava |
17:12:00 |
72 |
Kunt Stanislav |
ZAM0401 |
2102818 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
17:16:00 |
76 |
Rada Štěpán |
ABM0404 |
420418 |
B |
KOB ALFA Brno |
17:18:00 |
78 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
2056285 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
17:20:00 |
80 |
Oujeský Lukáš |
ADA0504 |
2085589 |
C |
OOB Spartak Adamov |
17:22:00 |
82 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
0 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
17:24:00 |
84 |
Marhold Stanislav |
CHC0402 |
9553 |
C |
K.O.B. Choceň |
17:26:00 |
86 |
Morávek Martin |
SRK0503 |
7207356 |
B |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
17:28:00 |
88 |
Lisiak Adam |
38P0500 |
7200171 |
|
UKS Orientus Lodz |
17:30:00 |
90 |
Lesák Lukáš |
ZAM0502 |
426332 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
17:32:00 |
92 |
Pěček Dominik |
SKM0401 |
53817 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
H16
3.10 km, 65 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:23:00 |
23 |
Palát Tomáš |
ABM0307 |
332962 |
B |
KOB ALFA Brno |
16:25:00 |
25 |
Jurčík Tomáš |
69S04 |
406985 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
16:27:00 |
27 |
Bartos Zbigniew |
38P0300 |
7200172 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:31:00 |
31 |
Kundrata Jan |
TZL0203 |
7209284 |
B |
SKOB Zlín |
16:35:00 |
35 |
Sztranek Jan |
66P7611 |
1407621 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:37:00 |
37 |
Procinger Jakub |
VRL0305 |
2088183 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:39:00 |
39 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
16:41:00 |
41 |
Slomczynski Ignacy |
38P0303 |
7200167 |
|
UKS Orientus Lodz |
H18
3.70 km, 80 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:45:00 |
45 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52733 |
B |
SOB Olomouc |
16:47:00 |
47 |
Procinger Jan |
VRL0102 |
2082910 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:49:00 |
49 |
Bartos Grzegorz |
38P0101 |
8656097 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:51:00 |
51 |
Kovář Lukáš |
CET0102 |
2035730 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:53:00 |
53 |
Deredos Bruno |
38P0100 |
8640925 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:55:00 |
55 |
Prachař Matouš |
UOL0000 |
2102871 |
B |
SOB Olomouc |
16:57:00 |
57 |
Rzenca Piotr |
38P0102 |
8640924 |
|
UKS Orientus Lodz |
H20
4.20 km, 95 m, 21 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:40:00 |
40 |
Račko Lukáš |
69S05 |
7100499 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
16:44:00 |
44 |
Jaroszek Jakub |
42P9800 |
7899987 |
|
Team360 |
H21L
5.40 km, 120 m, 24 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:02:00 |
02 |
Hájek Adam |
KAM9202 |
2019240 |
C |
OK Kamenice |
16:04:00 |
04 |
Fiala Jan |
BBM7205 |
515468 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
16:06:00 |
06 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
51557 |
C |
OK Sparta Praha |
16:08:00 |
08 |
Mielec Jaromír |
AOP9701 |
515123 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:10:00 |
10 |
Kopec Tomáš |
VLI8203 |
52641 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
16:12:00 |
12 |
Frainšic Michal |
BFM8303 |
7211290 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
16:14:00 |
14 |
Košárek Pavel |
PGP7107 |
51568 |
C |
SK Praga |
16:16:00 |
16 |
Petras Tomáš |
VAM8801 |
7202867 |
C |
OOB Vamberk |
16:18:00 |
18 |
Trávníček Jan |
PLU7501 |
1012269 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:20:00 |
20 |
Šutera Josef |
NNN7901 |
0 |
|
Neregistrovaní |
16:22:00 |
22 |
Palát Petr |
ABM7415 |
52056 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:24:00 |
24 |
Lesák Jakub |
ZAM9603 |
7210071 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:26:00 |
26 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
16:28:00 |
28 |
Bencúr Juraj |
LCE7701 |
682377 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
16:30:00 |
30 |
Oujeský Tomáš |
ADA7433 |
9101103 |
C |
OOB Spartak Adamov |
16:32:00 |
32 |
Drahoňovský Aleš |
TUR7201 |
8656594 |
C |
OOB TJ Turnov |
16:34:00 |
34 |
Rytíř Michal |
SKM7325 |
7210886 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
16:36:00 |
36 |
Bouška Tomáš |
ABM9205 |
337647 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:38:00 |
38 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
SK Severka Šumperk |
16:40:00 |
40 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
7207858 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:42:00 |
42 |
Zvěřina Petr |
LPU8208 |
8656529 |
R |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:44:00 |
44 |
Podzinski Rafal |
38P9101 |
8640917 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:46:00 |
46 |
Otruba Karel |
PLU7917 |
2035148 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
16:48:00 |
48 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8656374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:52:00 |
52 |
Košut Martin |
69S07 |
49180 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
16:54:00 |
54 |
Pěček Vítězslav |
SKM7104 |
52199 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
16:56:00 |
56 |
Otrusina Jan |
ABM9210 |
7209784 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:58:00 |
58 |
Rohan Tomáš |
ASU9009 |
7207034 |
C |
Magnus Orienteering |
17:00:00 |
60 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
17:02:00 |
62 |
Kořan Pavel |
VBM7401 |
889316 |
C |
VSK Mendelu Brno |
17:04:00 |
64 |
Florián Vojtěch |
ABM9901 |
438043 |
A |
KOB ALFA Brno |
17:06:00 |
66 |
Rýdel Jiří |
1VZ9200 |
428234 |
|
ranovačka |
17:08:00 |
68 |
Tornai Szabolcs |
25H7100 |
9127807 |
|
Tabáni Spartacus |
17:12:00 |
72 |
Kulich Martin |
ZBM9009 |
2095961 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
17:14:00 |
74 |
Procházka Jiří |
ADA7512 |
49864 |
C |
OOB Spartak Adamov |
17:16:00 |
76 |
Veverka Tomáš |
VAM8401 |
9669 |
C |
OOB Vamberk |
17:20:00 |
80 |
Cuninka Ján |
69S06 |
2060284 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
17:24:00 |
84 |
Paszynski Piotr |
38P8100 |
8640929 |
|
UKS Orientus Lodz |
17:26:00 |
86 |
Knotek Vojtěch |
NNN9203 |
116 |
|
Neregistrovaní |
17:28:00 |
88 |
Pešík Marek |
92X8301 |
830713 |
|
Jizerky |
H21K
3.90 km, 85 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:30:00 |
30 |
Kučerka Jan |
LIT8002 |
1418761 |
C |
KOB Litvínov |
16:33:00 |
33 |
Kolaja Jan |
VLI8100 |
8627111 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
16:36:00 |
36 |
Kutálek Jan |
TAP8301 |
442878 |
C |
KOB Tretra Praha |
16:39:00 |
39 |
Vácha Pavel |
MFP7901 |
21521 |
C |
Matfyz Praha |
16:42:00 |
42 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
7210085 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:45:00 |
45 |
Jirous Jiří |
TAP7201 |
442867 |
C |
KOB Tretra Praha |
16:48:00 |
48 |
Pešek Kamil |
CET8002 |
336732 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:51:00 |
51 |
Hrazdil Jiří |
ZBM8418 |
8660449 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
16:54:00 |
54 |
Leštínský Tomáš |
DOB7801 |
2027232 |
C |
KOB Dobruška |
16:57:00 |
57 |
Oliinyk Illia |
14U8400 |
1391361 |
|
Sirius |
17:00:00 |
60 |
Pilgr Luděk |
CET7601 |
2075655 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
17:03:00 |
63 |
Kuchař Jiří |
4HC8400 |
8759 |
|
PSÍ TÝM |
17:06:00 |
66 |
Bolf Vojtěch |
TAP8300 |
2118471 |
C |
KOB Tretra Praha |
17:09:00 |
69 |
Theiner Lukáš |
ABM9610 |
438046 |
C |
KOB ALFA Brno |
17:12:00 |
72 |
Fojtů Petr |
6YC8701 |
0 |
|
Neregistrovaní |
17:15:00 |
75 |
Sedlák Radek |
LIP7500 |
8629812 |
C |
SOS Mamuti z Lipovky |
17:18:00 |
78 |
Ptáček Martin |
SRK9509 |
7209655 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
17:21:00 |
81 |
Hrouda Martin |
FSP7612 |
7207862 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
17:27:00 |
87 |
Skorupa Piotr |
86P9300 |
8657175 |
|
LKS Górzanka Nawojowa Góra |
H35
4.70 km, 95 m, 22 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:46:00 |
46 |
Lepšík Petr |
SJC8203 |
515133 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:48:00 |
48 |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
1955315 |
C |
KOB Dobřichovice |
16:50:00 |
50 |
Turek Jan |
SKV7302 |
7464855 |
C |
TJ Slovan Karlovy Vary |
16:52:00 |
52 |
Běloušek Pavel |
CTB7602 |
2118480 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:54:00 |
54 |
Balej Jiří |
KAM7201 |
2067243 |
C |
OK Kamenice |
16:56:00 |
56 |
Volkov Alexander |
38S8000 |
1301900 |
|
Slávia ŽU Žilina |
16:58:00 |
58 |
Morávek Martin |
SRK7701 |
7207351 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
17:02:00 |
62 |
Rada Pavel |
ABM7401 |
8004 |
C |
KOB ALFA Brno |
17:04:00 |
64 |
Hladký Viktor |
VAM8201 |
7003026 |
C |
OOB Vamberk |
17:06:00 |
66 |
Tkaczuk Tomasz |
66P7900 |
8160579 |
|
UKS Azymut Pabianice |
17:08:00 |
68 |
Ebner Zdeněk |
KON8215 |
2090872 |
C |
KOB Konice |
17:10:00 |
70 |
Pabich Tomasz |
66P8200 |
886310 |
|
UKS Azymut Pabianice |
H40
4.40 km, 85 m, 21 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:03:00 |
03 |
Biolik Grzegorz |
46P7600 |
770327 |
|
Trackcourse |
16:05:00 |
05 |
Toman Ondřej |
LBM7517 |
52017 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:07:00 |
07 |
Vlach Oldřich |
AOV7700 |
53888 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
16:09:00 |
09 |
Radomyski Úukasz |
1DP7501 |
7203708 |
|
Team 360º |
16:11:00 |
11 |
Kyncl Tomáš |
ZBM7201 |
8660405 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
16:13:00 |
13 |
Jašek Petr |
STE7601 |
7003007 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
16:15:00 |
15 |
Stibor Zbyněk |
VRB7601 |
301259 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
16:19:00 |
19 |
Janošík Radek |
VCB7402 |
416301 |
C |
OB České Budějovice |
16:21:00 |
21 |
Kunt Stanislav |
ZAM7401 |
1421292 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:23:00 |
23 |
Matula Pavel |
BFM7602 |
206365 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
16:25:00 |
25 |
Lesák František |
ZAM7501 |
0 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:27:00 |
27 |
Bielinová Petra |
9XX7700 |
2134300 |
|
neregistrovaní Na kopci |
16:29:00 |
29 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
16:31:00 |
31 |
Hanuš Vladimír |
VRL7508 |
2078480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:33:00 |
33 |
Müller Rico |
71D6400 |
2032226 |
|
USV TU Dresden |
16:35:00 |
35 |
Pozdílek Martin |
PHK7803 |
2113082 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
16:37:00 |
37 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:39:00 |
39 |
Ciupa Marcin |
38P7800 |
8020578 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:41:00 |
41 |
Skřivanek Marcel |
JPV7713 |
52592 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:43:00 |
43 |
Vojvodík Martin |
7SC7401 |
2109761 |
|
Neregistrovaní - MOV |
16:45:00 |
45 |
Netopil Libor |
VAM7401 |
1700083 |
C |
OOB Vamberk |
16:47:00 |
47 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
16:49:00 |
49 |
Auermüller Vít |
65X6700 |
2088711 |
|
Laněk |
16:51:00 |
51 |
Mulíček Ondřej |
ABM7405 |
337650 |
C |
KOB ALFA Brno |
16:55:00 |
55 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
7209464 |
C |
SK Praga |
16:57:00 |
57 |
Vlček Jiří |
VIC7700 |
2073733 |
C |
OB Vizovice |
16:59:00 |
59 |
Procinger Michal |
VRL7602 |
0 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:01:00 |
61 |
Martinek Pavel |
JPV7700 |
52740 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
17:03:00 |
63 |
Krempiňski Piotr |
66P7600 |
7202779 |
|
UKS Azymut Pabianice |
H45
4.20 km, 70 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:46:00 |
46 |
Hýbl Dušan |
JPV7202 |
2127873 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
16:48:00 |
48 |
Kruliš Petr |
VLI6901 |
301186 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
16:50:00 |
50 |
Ježek Petr |
RBK7201 |
7300188 |
C |
SK Radioklub Blansko |
16:52:00 |
52 |
Kos Michal |
SRK6802 |
2073747 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
16:54:00 |
54 |
Rzenca Piotr |
38P7000 |
887249 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:56:00 |
56 |
Ženčák Jaroslav |
47C6100 |
2060274 |
|
ASPV OA Šumperk |
16:58:00 |
58 |
Müller Robert |
3XX6900 |
553456 |
|
POT |
17:00:00 |
60 |
Sobotka Petr |
PZR7008 |
53709 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
17:02:00 |
62 |
Poltoratskyi Denys |
14U7200 |
1300248 |
|
Sirius |
17:06:00 |
66 |
Panna Jan |
MOV7101 |
2080824 |
C |
SKOB Ostrava |
17:08:00 |
68 |
Plachý Martin |
JPV6515 |
2103780 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
17:12:00 |
72 |
Hájek Tibor |
VRL7202 |
2075627 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:16:00 |
76 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
17:20:00 |
80 |
Kurečka Robert |
ABM7210 |
2060216 |
C |
KOB ALFA Brno |
17:22:00 |
82 |
Nechuta Milan |
PZR7007 |
49811 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
17:24:00 |
84 |
Chum Jaroslav |
SLP6601 |
51613 |
C |
OOB Slavia Praha |
H50
3.90 km, 55 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:35:00 |
35 |
Trösch Urs |
2JD6600 |
9660820 |
|
Berliner TSC |
16:39:00 |
39 |
Hanuš Pavel |
LTU6501 |
2085618 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:41:00 |
41 |
Szebeni Zsolt |
18H6600 |
45250 |
|
PSE |
16:43:00 |
43 |
Kniebugl Anton |
39S6401 |
416747 |
|
KOBRA Bratislava |
16:47:00 |
47 |
Marhold Stanislav |
CHC6603 |
9558 |
C |
K.O.B. Choceň |
16:49:00 |
49 |
Mutinský Viktor |
KUO6501 |
51752 |
C |
KOB Ústí nad Orlicí |
16:51:00 |
51 |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
7886 |
C |
KČT Aš |
16:53:00 |
53 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
16:55:00 |
55 |
Knudsen Anders |
62D6500 |
8653089 |
|
Herlufsholm OK |
16:57:00 |
57 |
Jordanov Nikolaj |
VBM6501 |
410321 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:59:00 |
59 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
17:01:00 |
61 |
Jurčík Peter |
69S09 |
406973 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
17:03:00 |
63 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
17:05:00 |
65 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
17:07:00 |
67 |
Anderson Air |
19L6600 |
8050966 |
|
Crazy Hedgehogs OFC |
17:09:00 |
69 |
Suk Jiří |
MFP6401 |
515016 |
C |
Matfyz Praha |
17:11:00 |
71 |
Málek Martin |
8FX6500 |
1418753 |
|
TJ Kobylisy |
17:13:00 |
73 |
Teringl Radek |
VCB6502 |
8044 |
C |
OB České Budějovice |
17:15:00 |
75 |
Suk Marek |
PZR6701 |
410394 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
17:17:00 |
77 |
Siegl Roman |
MFP6700 |
9201746 |
C |
Matfyz Praha |
17:19:00 |
79 |
Cych Piotr |
33P6800 |
1010100 |
|
Echo Twardogóra |
17:21:00 |
81 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
2102813 |
|
ZŠ Těšetice |
17:23:00 |
83 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
SKOB Ostrava |
17:25:00 |
85 |
Pernica Jiří |
UOL6501 |
52478 |
C |
SOB Olomouc |
H55
3.30 km, 65 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:04:00 |
04 |
Hirš Libor |
VBM6000 |
7201772 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:06:00 |
06 |
Novotný Miroslav |
LPU5905 |
2108909 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:08:00 |
08 |
Švarc Jiří |
TUR6204 |
682108 |
C |
OOB TJ Turnov |
16:10:00 |
10 |
Labudík Milan |
VRB6202 |
206457 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
16:12:00 |
12 |
Kööhler Hans |
49S01 |
9630618 |
|
Trollhättans SOK |
16:14:00 |
14 |
Felkl Luděk |
47C6000 |
52589 |
|
ASPV OA Šumperk |
16:16:00 |
16 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
16:18:00 |
18 |
Galla Andrzej |
1VP5900 |
2127762 |
|
HKS Azymut Mochy |
16:20:00 |
20 |
Záveský Richard |
CET6301 |
232860 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:22:00 |
22 |
Deredos Andrzej |
38P6300 |
887238 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:24:00 |
24 |
Krejčí Jaroslav |
BOR6302 |
7630319 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
16:26:00 |
26 |
Sysel Svatobor |
TTR6202 |
52235 |
C |
OOB Třebíč |
16:28:00 |
28 |
Řeháček Petr |
SBR6302 |
51873 |
C |
SKOB Bruntál |
16:30:00 |
30 |
Jašek Milan |
TBM6201 |
232747 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:32:00 |
32 |
Lux Zdeněk |
KUN6201 |
7208208 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
16:34:00 |
34 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
KOB Konice |
16:36:00 |
36 |
Jelínek Roman |
CHC6301 |
361956 |
C |
K.O.B. Choceň |
16:38:00 |
38 |
Jireš František |
3IX5900 |
301639 |
|
Zelenkovi |
16:40:00 |
40 |
Janeba Petr |
CHC6001 |
9573 |
C |
K.O.B. Choceň |
16:42:00 |
42 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H60
3.00 km, 55 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:11:00 |
11 |
Kostka Evžen |
AOP5701 |
410158 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:13:00 |
13 |
Andrš Milan |
ZAM5801 |
2085624 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
16:15:00 |
15 |
Herter Laszlo |
21H |
46136 |
|
MAFC Budapest |
16:17:00 |
17 |
Valter Petr |
KBP4500 |
6645 |
C |
KBP Praha |
16:19:00 |
19 |
Navrátil Antonín |
UOL5301 |
52448 |
C |
SOB Olomouc |
16:21:00 |
21 |
Trejtnar Pavel |
KUN5801 |
9014 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
16:23:00 |
23 |
Klimpl Petr |
LPU5401 |
8656533 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:25:00 |
25 |
Lewandowski Krzysztof |
38P5800 |
887240 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:27:00 |
27 |
Štěpánek Jiří |
LBM5401 |
2122244 |
C |
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:29:00 |
29 |
Hejzlar Josef |
VCB5601 |
53728 |
C |
OB České Budějovice |
H65
2.50 km, 40 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:12:00 |
12 |
Pospíšil Karel |
VRB5001 |
51950 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
16:14:00 |
14 |
Pilgr Bohuslav |
CET5101 |
2075656 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:16:00 |
16 |
Hanzl Vlastimil |
VBM5329 |
2124752 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:18:00 |
18 |
Sláma Dušan |
TBM4730 |
53243 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:20:00 |
20 |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
7209285 |
C |
SKOB Zlín |
16:22:00 |
22 |
Hickethier Manfred |
VLI5201 |
9005174 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
16:24:00 |
24 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
SK Haná orienteering |
16:26:00 |
26 |
Šroler Zdeněk |
KUN5201 |
7208201 |
C |
TJ Sokol Kunvald |
16:28:00 |
28 |
Zeman Ludvík |
BFM5301 |
2113053 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
16:30:00 |
30 |
Krmášek Bohdan |
AOP5301 |
7207625 |
C |
Orientační Běh Opava |
16:32:00 |
32 |
Kyzlink Zdeněk |
ADA5300 |
0 |
|
OOB Spartak Adamov |
16:36:00 |
36 |
Jelínek Petr |
TZL4902 |
7300470 |
C |
SKOB Zlín |
16:38:00 |
38 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
H70
2.40 km, 45 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:01:00 |
01 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:03:00 |
03 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
16:05:00 |
05 |
Bauer Emil |
VBM4410 |
2087637 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:07:00 |
07 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:09:00 |
09 |
Vlach Oldřich |
BOV4403 |
2060210 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
16:11:00 |
11 |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
9798 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
16:13:00 |
13 |
Sklenář Jan |
MLA4201 |
51611 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
16:15:00 |
15 |
Peeters Andre |
27B4800 |
1006679 |
|
TROL Belgium |
16:19:00 |
19 |
Bouček Václav |
OCB4101 |
51410 |
C |
OC České Budějovice |
16:21:00 |
21 |
Klawun Kendray Werner Geo |
LTP4201 |
8862453 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
16:23:00 |
23 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
51994 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:25:00 |
25 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
HDR
1.50 km, 65 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:00:00 |
00 |
Šutera Josef a Matěj |
NNN08 |
0 |
|
Neregistrovaní |
16:00:00 |
00 |
Frainšic Václav |
BFM |
443092 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
16:00:00 |
00 |
Salajka Tibor |
LBM1300 |
52044 |
|
TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
16:00:00 |
00 |
Neyrinck Nina |
VSP1350 |
0 |
C |
USK Praha |
16:00:00 |
00 |
Běloušek Matěj |
CTB1202 |
2113412 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:00:00 |
00 |
Minařík František |
VCB1103 |
2104594 |
C |
OB České Budějovice |
16:00:00 |
00 |
Rickmeyer Tina |
71D8650 |
445644 |
|
USV TU Dresden |
16:00:00 |
00 |
Jašková Adriana |
ABR0950 |
0 |
|
A-team NOVO Bruntál |
16:00:00 |
00 |
Vaculín Vilém |
ZBM1303 |
0 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
16:00:00 |
00 |
Sedláková Anna |
LIP1550 |
7207339 |
C |
SOS Mamuti z Lipovky |
16:00:00 |
00 |
Vlčková Alžběta |
VIC1351 |
0 |
C |
OB Vizovice |
16:00:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
16:00:00 |
00 |
Podlipný Filip |
SJC1202 |
2082905 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:00:00 |
00 |
Pabich Hanna |
66P7605 |
886698 |
|
UKS Azymut Pabianice |
16:00:00 |
00 |
Kurečková Zuzana |
ABM1352 |
207846 |
|
KOB ALFA Brno |
16:00:00 |
00 |
Kyncl Ondřej |
ZBM1003 |
2115684 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
16:00:00 |
00 |
Kučerková Adéla |
STB1450 |
8118 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
16:00:00 |
00 |
Kučerka Radek |
STB1101 |
49984 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
16:00:00 |
00 |
Bublová Matylda |
5MX1550 |
301554 |
|
Dolní Čermná |
16:00:00 |
00 |
Ebnerová Alena |
KON1171 |
4634081 |
C |
KOB Konice |
16:00:00 |
00 |
Skřivanek František |
TBM1108 |
0 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:00:00 |
00 |
Drahoňovský Jakub |
TUR1006 |
1403064 |
C |
OOB TJ Turnov |
16:00:00 |
00 |
Zvěřinová Nina |
LPU1253 |
515126 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:00:00 |
00 |
Stiborová Blanka |
VRB7651 |
301254 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
16:00:00 |
00 |
Jašek Vít |
ABR1111 |
52511 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
16:00:00 |
00 |
Chumová Lada |
SLP1250 |
301528 |
C |
OOB Slavia Praha |
16:00:00 |
00 |
Váchová Soňa |
MFP1050 |
2099500 |
C |
Matfyz Praha |
16:00:00 |
00 |
Teringlová Veronika |
VCB1251 |
2081379 |
C |
OB České Budějovice |
16:00:00 |
00 |
Procházka Ferdinand |
ADA1001 |
2073729 |
C |
OOB Spartak Adamov |
16:00:00 |
00 |
Horáčková Karolína |
MOV1051 |
2082935 |
C |
SKOB Ostrava |
16:00:00 |
00 |
Panna Matyáš |
MOV1300 |
2075664 |
C |
SKOB Ostrava |
16:00:00 |
00 |
Pozdílková Kateřina |
PHK |
2122267 |
|
OK 99 Hradec Králové |
P
2.10 km, 90 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
16:00:00 |
00 |
Šuterová Kateřina |
NNN07 |
0 |
|
Neregistrovaní |
16:00:00 |
00 |
Neyrinck Noel |
VSP7012 |
2067921 |
C |
USK Praha |
16:00:00 |
00 |
Jelínková Irena |
TBM7664 |
2801248 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:00:00 |
00 |
Běloušková Ilona |
CTB8053 |
436415 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:00:00 |
00 |
Syrový Lukáš |
NNN01 |
2067932 |
|
Neregistrovaní |
16:00:00 |
00 |
Ciupa Monika |
38P8050 |
887250 |
|
UKS Orientus Lodz |
16:00:00 |
00 |
Otto Dominik |
69S10 |
416902 |
|
Slovenský zväz rádioamatérov |
16:00:00 |
00 |
Vaculínová Hana |
5GC8350 |
0 |
|
Vaculi |
16:00:00 |
00 |
Tichá Daniela |
SSU6750 |
2121007 |
C |
SK Severka Šumperk |
16:00:00 |
00 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
8826 |
C |
TJ Sokol Ptení |
16:00:00 |
00 |
Kurečková Dana |
ABM7650 |
232864 |
|
KOB ALFA Brno |
16:00:00 |
00 |
Drahoňovská Petra |
TUR7455 |
888638 |
C |
OOB TJ Turnov |
16:00:00 |
00 |
Chmelařová Blanka |
25C6750 |
8885 |
|
péčkaři |
16:00:00 |
00 |
Pešík Angelika |
92X8250 |
830519 |
|
Jizerky |
16:00:00 |
00 |
Tóth Ivett |
25H7850 |
339871 |
|
Tabáni Spartacus |
16:00:00 |
00 |
Krejčí Milan |
KOR7400 |
2095967 |
C |
OB DDM Kostelec nad Orlicí |
16:00:00 |
00 |
Hovadová Agáta |
SRK9451 |
301112 |
C |
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. |
16:00:00 |
00 |
Frainšicová Kateřina |
BFM8651 |
443086 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
16:00:00 |
00 |
Souček Pavel |
PHK5503 |
7202881 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
16:00:00 |
00 |
Pozdílková Alena |
PHK1 |
0 |
|
OK 99 Hradec Králové |
16:00:00 |
00 |
Petrová Věra |
VLI6251 |
51218 |
C |
Slavia Liberec orienteering |