Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Uhřice, okr. Hodonín
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Mapa:
Ryndovka 1:10 000
Ředitel závodu:
Palát Marek
Hlavní rozhodčí:
Adámek Libor - R2
Stavitel tratí:
Florián Vojtěch - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 2.20 km, 150 m, 6 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Marková Tatiana VIC1060 425432 C OB Vizovice
10:33:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C SKOB Zlín
10:42:00 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Urválková Anna TBM1177 51513 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C SKOB Kobra Vsetín
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vyoralová Šárka VIC0950 425438 C OB Vizovice
11:06:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Gregorová Berta LCE1052 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D10 2.11 km, 85 m, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Mališková Libuše LCE0951 218987 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:33:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
10:35:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Skopalová Alexandra SKM0950 8656701 C KOB Směr Kroměříž
10:45:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
10:49:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 Fleissigová Kateřina 0240002 2067987 Rychtářov
10:53:00 Francová Hedvika TBM1079 53273 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Vlčková Markéta VIC0951 7210090 C OB Vizovice
10:57:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Veselková Julie LCE1054 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 PELLS ABND RACING TEAM
11:09:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
11:11:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
11:15:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Syková Tamara TBM0962 2127570 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Tomíčková Eliška TBM1054 52023 KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Vrtílková Marie ZBM0960 102 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.82 km, 125 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Buksová Karolína SKM0850 436932 C KOB Směr Kroměříž
10:36:00 Myšková Ema TBM0759 2067204 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Karafiátová Eliška ABM0752 361987 C KOB ALFA Brno
10:42:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Marková Michaela VIC0850 425433 C OB Vizovice
10:48:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8583 C SKOB Zlín
10:54:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C KOB ALFA Brno
10:57:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 B SKOB Zlín
11:00:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
11:06:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:09:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Hubáčková Sabina LCE0851 253362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Kopečková Viktorie TZL0853 0 C SKOB Zlín
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 C SKOB Zlín
11:24:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C OB Vizovice
11:27:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:48:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
11:54:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 446349 C SK Žabovřesky Brno

D14 3.30 km, 170 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Mališková Kristýna LCE0552 7207037 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 B KOB ALFA Brno
10:48:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Stehlíková Barbora ZBM0559 2103279 C SK Žabovřesky Brno
10:56:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C SKOB Zlín
11:00:00 Mazálková Klára ZBM0558 2127522 B SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 B SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B SKOB Zlín
11:24:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Tomanová Eliška LBM0651 8116744 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:48:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
11:56:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Orienteering
12:04:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Mynářová Markéta ZBM0657 130 C SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B OB Vizovice
12:16:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:20:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 B KOB ALFA Brno
12:24:00 Ošmerová Tereza SKM0550 331683 C KOB Směr Kroměříž
12:28:00 Vakant 0 Vakant

D16 4.28 km, 170 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
10:35:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
10:39:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B SKOB Zlín
10:43:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B KOB ALFA Brno
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Šrámková Aneta TZL0458 2121123 B SKOB Zlín
11:07:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 B SKOB Zlín
11:15:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C SK Žabovřesky Brno

D18 4.95 km, 195 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 B SKOB Zlín
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

D21C 6.02 km, 280 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
10:51:00 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:57:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
11:00:00 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
11:15:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Tichovská Martina PGP8658 8656501 R SK Praga
11:21:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:24:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín

D21D 3.71 km, 175 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Steblová Veronika 0250001 8775 nereg.
10:35:00 Marková Pavla VIC7857 1400414 C OB Vizovice
10:38:00 Karmazinová Vendula 0010001 4669 Klub odvážných navrátilců
10:41:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:44:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
10:50:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C BETA URSUS Orienteering
10:53:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:56:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Košíková Jana 0260001 2419966 Brno
11:02:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
11:08:00 Barnatová Hana ZBM7756 2094532 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Špaňhelová Lenka VIC7753 425428 C OB Vizovice
11:14:00 Borkovcová Lenka 0150001 0 nereg.
11:17:00 Sladká Magdalena PBM8450 49465 TJ Spartak 1. Brněnská
11:20:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko

D35 4.90 km, 210 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
10:46:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:52:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8655387 C KOB Směr Kroměříž
10:58:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
11:04:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
11:07:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
11:13:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Tomíčková Dana 0200003 2096221 ESOX ODEI
11:25:00 Tachovská Kamila ZBM7655 2094550 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Fleissigová Eva 0240001 52010 Rychtářov
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:43:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:46:00 Vakant 0 Vakant
11:49:00 Vakant 0 Vakant
11:52:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
11:55:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
12:01:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C KOS TJ Tesla Brno

D45 4.79 km, 180 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Ševčíková Pavla TBM7355 53255 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:56:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:59:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:05:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:20:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:23:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:29:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:35:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
11:44:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:47:00 Bašeová Magdalena 0090001 2092389 Brno
11:50:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
11:53:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
11:56:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.77 km, 150 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
10:36:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok
11:00:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C SKOB Zlín
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

D65 3.04 km, 135 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko
10:36:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:40:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
11:08:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10N 2.05 km, 150 m, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
10:53:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
10:57:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
11:05:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno

H10 2.23 km, 85 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Wandrol Šimon ABM1002 420418 KOB ALFA Brno
10:37:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Popovič Jan ZBM0913 49376 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Honner Tomáš TZL1001 8052217 C SKOB Zlín
10:46:00 Ferenčák Mikuláš ZBM0912 8116708 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 PELLS ABND RACING TEAM
10:52:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C SKOB Zlín
10:58:00 Pařízek Jakub ZBM0903 136 C SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
11:07:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
11:10:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
11:13:00 Mikula Marek TBM0902 410254 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C SKOB Zlín
11:19:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Hubáček Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
11:28:00 Dittrich Matouš SKM1000 436931 C KOB Směr Kroměříž
11:31:00 Šubín Filip TZL0817 2113058 C SKOB Zlín
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:43:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.81 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ševčík Filip TBM0802 446368 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Buksa Jan SKM0800 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Veselý Štěpán VIC0712 425425 B OB Vizovice
10:42:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:44:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:48:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:52:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 B SKOB Zlín
10:56:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
11:00:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
11:02:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
11:04:00 Mlčoch Jakub SKM0801 53811 C KOB Směr Kroměříž
11:06:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 C SKOB Zlín
11:08:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 B KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Riessler Tobias 0270001 331701 P&T
11:20:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
11:22:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Čuda Ondřej TZL0816 2134315 C SKOB Zlín
11:26:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8662706 C SKOB Zlín
11:30:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:32:00 Dohnal František ZBM0811 232852 C SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:36:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
11:38:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Hájek Štěpán TBM0804 446369 B KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Dvořák David ABM0702 2134306 C KOB ALFA Brno
11:46:00 Linhart Adam TZL0814 331259 C SKOB Zlín
11:48:00 Ježek David ZBM0813 8667953 B SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
11:52:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 104 C SK Žabovřesky Brno
11:54:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
11:56:00 Vakant 0 Vakant
11:58:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 B SK Žabovřesky Brno

H14 3.68 km, 185 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Němec Filip TZL0503 2126239 C SKOB Zlín
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:45:00 Šmíd Jiří BBM0601 2049579 C BETA URSUS Orienteering
10:49:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:01:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B OOB Spartak Adamov
11:05:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
11:13:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B SKOB Zlín
11:21:00 Lasota Jan ZBM0603 2067241 C SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C OB Vizovice
11:41:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:45:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
11:53:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
12:01:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
12:09:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:13:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
12:17:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
12:25:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 Křapa Štěpán LCE0604 52693 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 Vakant 0 Vakant

H16 4.93 km, 220 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Zácha David SKM0400 253379 C KOB Směr Kroměříž
10:49:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 C SKOB Zlín
10:52:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Pěček Dominik SKM0401 8670802 C KOB Směr Kroměříž
11:01:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
11:07:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
11:25:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 A OOB Spartak Adamov
11:31:00 Vakant 0 Vakant

H18 7.44 km, 325 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Blank Noah SKM0201 8670821 C KOB Směr Kroměříž
10:42:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:48:00 Vakant 0 Vakant

H21C 9.30 km, 450 m, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Věžník Václav ADA9200 51368 C OOB Spartak Adamov
10:37:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Vlažný Jan LCE8901 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:49:00 Schmid Vladimír ADA8701 49869 C OOB Spartak Adamov
10:52:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
10:55:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
11:07:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Polášek Jan TZL8601 51508 C SKOB Zlín
11:19:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:25:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
11:28:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 C SKOB Zlín
11:34:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
11:37:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:40:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:43:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:49:00 Honner Jaroslav TZL7803 7207358 C SKOB Zlín
11:52:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:55:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno

H21D 5.21 km, 275 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:47:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Otrusina David VBM8205 682351 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Paseka Tomáš 0210001 2067954 Mabruk team Brno
10:56:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:59:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C OB Vizovice
11:02:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
11:05:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Vychodil Petr SBK7535 53203 C KOB START Blansko
11:17:00 Špaňhel Zdeněk VIC7631 425423 C OB Vizovice
11:20:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
11:23:00 Jakub Černík 0010002 2067943 Klub odvážných navrátilců
11:26:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:29:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:32:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
11:35:00 Watson Kevin RBK8101 1412021 C SK Radioklub Blansko
11:38:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
11:41:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Vakant 0 Vakant
11:50:00 Kozel Jiří ABM8101 0 C KOB ALFA Brno
11:53:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:59:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Tomíček Oldřich 0200001 2096247 ESOX ODEI

H35 7.87 km, 390 m, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:36:00 Sedláček Břetislav TBM7529 2127883 KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Vaculín Petr 0290001 416206 Rychlá bota
10:42:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:45:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Račanský Jan UBM7903 8100030 C MENISKOS Brno
10:51:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C SKOB Zlín
10:54:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
11:00:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:06:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Václavek Lukáš 0050001 7300282 Tišnov
11:18:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
11:24:00 Skoba Ondřej ZBM7706 416055 C SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 PELLS ABND RACING TEAM
11:30:00 Ošmera Jakub SKM7800 8670759 C KOB Směr Kroměříž
11:33:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
11:36:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:39:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
11:42:00 Račanský Martin 0190001 2116189 Neregistrovaný
11:45:00 Baláč Radek 0180002 53264 Baláčovi
11:48:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
11:51:00 Vakant 0 Vakant
11:54:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825 C KOB Směr Kroměříž
11:57:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
12:00:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
12:03:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
12:06:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
12:09:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
12:12:00 Vyoral Jan VIC7615 53335 C OB Vizovice
12:15:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Novotný Marek TZL7301 1417261 C SKOB Zlín
12:21:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
12:24:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
12:27:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
12:30:00 Musil Radek 0020001 7300475 Musil
12:33:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:36:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
12:39:00 Marek Martin VIC7624 762400 C OB Vizovice
12:42:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Vakant 0 Vakant
12:48:00 Vakant 0 Vakant
12:51:00 Vakant 0 Vakant

H45 5.78 km, 270 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Šňupárek Martin TBM7107 8667984 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Novotný Petr 0060001 2067992 DUKLA Blansko
10:37:00 Sponar Jan TBM5004 7204482 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
10:49:00 Mynář Martin ZBM7403 232419 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
10:55:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:58:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Komenda Kamil 0120001 995894 Kamil Komenda
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Polouček Pavel ABM7100 438042 C KOB ALFA Brno
11:19:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
11:22:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:28:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:34:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:37:00 Mizera Ladislav ROV5301 2056277 OK Zubří
11:40:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:43:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
11:46:00 Piše Dušan LCE6702 1400427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:49:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:52:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:58:00 Tužil Petr 0220001 2045249 Tužilovi
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Kruml Tomáš 0110003 2067922 Nezabloudíme

H55 3.60 km, 170 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
10:38:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C OOB Spartak Adamov
10:42:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
10:54:00 Štěpánský Václav ZBM6108 1210961 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Stojan Luděk 0280001 1985427 neregistr.
11:06:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:10:00 Buráň Zdeněk 0070001 2127637 BzB
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Fráňa Pavel 0030001 2060222 SK Radiosport Bílovice n./Sv.
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Otrusina Milan EZL6205 52338 C PEV Zlín
11:38:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
11:42:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
11:46:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
11:50:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok
11:54:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:58:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:02:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
12:06:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko

H65 3.56 km, 150 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:38:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
10:46:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

H70 2.81 km, 150 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:46:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:50:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:54:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín

HDR 2.15 km, 150 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 8662350 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 53172 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Pařízková Eliška ZBM1150 52454 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Paseka Matěj Yul 0210002 2067953 Mabruk team Brno
10:30:00 Školoudík Šimon SKM14XX 2067960 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Školoudík Miroslav SKMXXXX 2067967 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Gregorová Sofie SKMYXYX 2067957 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Chromý Filip TBM1616 896975 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tomíčková Ivana 0200002 52537 ESOX ODEI
10:30:00 Dokoupilová Simona 0190002 53306 Neregistrovaný
10:30:00 Syková Tamara 0300001 2067989 ts
10:30:00 Salajka Viktor LBM1000 52044 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Zdražil Filip NNN1530 2067995 Neregistrovaní
10:30:00 Salajka Tibor LBM1300 52035 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Vaculín Vilém TBM1305 1450163 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Stehlíková Kateřina ZBM1452 2104609 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Dohnalová Eliška 0230002 336762 Dohnalovi
10:30:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Šilar Martin UBM1101 2067985 C MENISKOS Brno
10:30:00 Burdilák Robin ADA1501 1414506 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Václavek Filip 0050003 2067947 Tišnov
10:30:00 Kolaříková Erika SKM09XX 436930 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
10:30:00 Růžek Lukáš PBM8500 8116763 TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Franc Jáchym TBM1110 232708 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kroutilová Eliška TBM1361 2120661 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Zicha Ondřej TZL0904 8595 C SKOB Zlín
10:30:00 Zicha Lukáš TZL0905 8581 C SKOB Zlín
10:30:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozel Kryštof 0140001 2067976 Family Point
10:30:00 Otoupalík Jakub TBM1204 53116 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Jelínková Jana TZL6556 920669 C SKOB Zlín
10:30:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Bouzek David SVS1300 0 Orientklub Vsetín
10:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
10:30:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Stacke Viktorie LCE1251 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice

P 3.04 km, 150 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:30:00 Školoudík Miroslav SKMXYYY 52208 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Dohnalová Květa 0230001 2144067 Dohnalovi
10:30:00 Macháček Petr ZBM0112 2419992 SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Paseková Tereza 0210003 2067983 Mabruk team Brno
10:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Kořenová Jana 0160001 2067971 nemám klub
10:30:00 Otoupalík Jan TBM7123 53116 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Baláčová Jana 0180001 410196 Baláčovi
10:30:00 Nollová Marcela 0170001 410323 Verim_si
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C SKOB Kobra Vsetín
10:30:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Riessler Petr 0270002 426385 P&T
10:30:00 Ševčík Robert TBM7010 232345 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Hyánková Tereza ABM0030 2067993 KOB ALFA Brno
10:30:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:30:00 Mudráková Michaela TBM7555 232377 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dohnal Pavel 0230003 2067984 Dohnalovi
10:30:00 Syka Ivan TBM7110 2135195 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vychodil David RBK0630 49681 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:30:00 Mynářová Jana 0110001 2067931 Nezabloudíme
10:30:00 Škvor Jan 0080001 2067934 Žádný klub
10:30:00 Dolejší Zbyněk 0100003 2067936 nereg.
10:30:00 Pohořalý Jiří OTK7500 426382 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Krumlová Andrea 0110002 2067927 Nezabloudíme
10:30:00 Olbortová Kristýna TZL0259 2067924 C SKOB Zlín
10:30:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 B KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Nedorostková Monika 0100002 2067941 nereg.
10:30:00 Rotková Gabriela 0100001 2103673 nereg.
10:30:00 Buráňová Hana 0070002 2108870 BzB
10:30:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Dvořák Václav ABM7302 2115713 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Dvořáková Martina ABM7253 2111812 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Ševčík Daniel TBM0508 2067205 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozlová Slávka 0140002 2067972 Family Point
10:30:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 Blank Radka SKM7351 53809 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
10:30:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
10:30:00 Dvořák Michal ABM0402 2111740 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Hesová Iva 0130002 2067979 Vrtas 73
10:30:00 Vrtílek Roman 0130001 2067982 Vrtas 73