Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Řídeč
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Lískovec, 1:10 000, e=5 m, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Tomášek Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Silnoušek Jiří - R3
Stavitel tratí:
Neumann Jaroslav, Skyva Petr - R3
Kluby:
AOP     ASU     BZR     CET     HAV     JPV     KAM     KON     KRN     KSU     LCE     LOV     OOL     PLU     PTE     PVP     SBR     SOP     SRK     SSU     STE     STH     TVR     UOL     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Cetlová Helena AOP7550 307338 C P
10:30:00 Beneš Vojtěch AOP8001 361981 C P
10:30:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C P
10:30:00 Kollarovits Eduard AOP1201 51198 C HDR
10:30:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C HDR
10:30:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C HDR
10:39:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C H45C
10:41:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A D14C
10:46:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 51199 C DH10N
10:58:00 Kollárovits Matěj AOP1101 8648568 C DH10N
11:01:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B H12C
11:02:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B D12C
11:03:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B D14C
11:05:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12C
11:06:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D12C
11:07:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H45C
11:11:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H45C
11:11:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H55C
11:17:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H12C
11:17:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55C
11:21:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H45C
11:26:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C D12C
11:28:00 Gallo Martina AOP7951 7204970 C D35C
11:29:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B D16C
11:30:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21C
11:34:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21C
11:38:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Musilová Jana ASU7798 416716 C P
10:30:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C P
10:30:00 Macek Václav ASU1249 886264 C HDR
10:31:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C D65C
10:35:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C D65C
10:35:00 Macek Karel ASU7102 51882 C H45C
10:37:00 Sekanina Ondřej ASU0745 52844 C H12C
10:40:00 Navrátil Tomáš ASU8817 1602632 C H21C
10:41:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 C H12C
10:44:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C H21C
10:50:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 C D12C
11:02:00 Sekanina Marek ASU1010 0 DH10N
11:03:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B H12C
11:06:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C H35C
11:07:00 Navrátilová Marie ASU0599 7206550 B D14C
11:09:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C H55C
11:13:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45C
11:18:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 B H16C
11:20:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C H35C
11:22:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C D35C
11:34:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H35C
11:41:00 Rešová Kateřina ASU9090 52856 C D21C
11:42:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C D35C
11:46:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21C
11:46:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C D35C
11:38:00 Šutera Josef CET7901 8663125 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H45C
11:14:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H35C
11:28:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Honkyš Jan JPV9912 439233 C P
10:39:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14C
10:42:00 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C H21C
10:42:00 Balvanová Vendula JPV0750 0 C D12C
10:44:00 Hýblová Eliška JPV0952 8662279 C D10C
10:45:00 Koutný Pavel JPV7300 2148110 C H45C
10:48:00 Gottwaldová Anna JPV0950 0 C DH10N
10:49:00 Honkyšová Eva JPV6350 439239 C D55C
10:49:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45C
10:52:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35C
10:53:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C H45C
10:55:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14C
10:57:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
11:00:00 Poláčková Monika JPV7552 8662307 C D35C
11:03:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H55C
11:08:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H21C
11:08:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H35C
11:09:00 Plachá Aneta JPV0555 8663138 C D14C
11:12:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H10C
11:12:00 Hubáček Filip JPV9800 1602631 C H21C
11:12:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C D35C
11:13:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H12C
11:18:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 C H10C
11:19:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C H45C
11:20:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H21C
11:21:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C D45C
11:22:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C H16C
11:24:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21C
11:31:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14C
11:34:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C H18C
11:36:00 Plachá Andrea JPV7676 8663185 C D35C
11:47:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:39:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H65C
10:43:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C H12C
10:44:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B D12C
10:50:00 Škrabal Milan KON7521 0 C H35C
10:50:00 Škrabalová Eva KON7676 2125331 C D35C
10:55:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H45C
11:06:00 Dvořák Miloslav KON7537 8907 C H21C
11:22:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C H35C
11:25:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H45C
11:25:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 C H55C
11:26:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D35C
11:30:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H16C
11:33:00 Smičková Eva KON5887 52412 C D45C
11:37:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C D45C
11:37:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C D21C
11:47:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hrouzová Jiřina KRN6151 2106881 C P
10:30:00 Špok Petr KRN7100 428248 C P
10:45:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 D55C
10:45:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B D14C
11:01:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C H55C
11:25:00 Špok Petr KRN0601 428288 C H14C
11:28:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C H21C
11:35:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21C
11:36:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Juřeníková Adéla KSUNNN3 897363 P
10:30:00 Heclová Jana KSU7550 443087 C P
10:30:00 Stojaníková Anička KSUNNN1 886293 HDR
10:30:00 Jäckel Vilém KSU1220 52544 C HDR
10:32:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C D10C
10:34:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21C
10:36:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C H65C
10:37:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H45C
10:45:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C H12C
10:46:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C D10C
10:49:00 Mlček Vincenc KSU0700 2058486 C H12C
10:50:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C D10C
10:51:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 C D14C
10:52:00 Stojaník Zdeněk KSU7800 886291 H35C
10:53:00 Miča Jan KSU0701 2108916 C H12C
10:56:00 Reichlová Lucie KSU0850 446409 C D12C
10:56:00 Juřinová Radka KSU8080 0 C D35C
11:00:00 Miča Petr KSU7909 886296 C H35C
11:04:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C H35C
11:05:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C D14C
11:06:00 Sovadina Jakub KSU0929 2108889 C H10C
11:09:00 Marek Vít KSU0838 361910 C H12C
11:14:00 Stojaník Zdeněk KSU0919 2073734 C H10C
11:14:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C D35C
11:16:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H16C
11:17:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C D45C
11:18:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H35C
11:18:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C D35C
11:19:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B D16C
11:20:00 Sovadina Matěj KSU1001 2082903 C H10C
11:25:00 Rozsívalová Helena KSU7070 443067 C D45C
11:26:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C H10C
11:26:00 Hecl Miloš KSU7601 8670773 C H35C
11:27:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H14C
11:27:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 C D16C
11:28:00 Hecl František KSU0201 8662428 B H18C
11:28:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C D12C
11:30:00 Jäckel Maxmilián KSU1020 53654 C H10C
11:36:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B H18C
11:37:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H14C
11:41:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H14C
11:44:00 Jäcklová Kamila KSU7850 897370 D35C
11:45:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B H14C
11:49:00 Mlčková Jana KSU7383 886292 C D45C
11:50:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C H35C
11:37:00 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 7130704 C D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C H21C
10:46:00 Kala Matěj OOL8901 7260029 C H21C
11:01:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C H70C
11:13:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55C
11:23:00 Albert František OOL5804 52531 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061810 C P
10:30:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C HDR
10:37:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A D14C
10:38:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124774 DH10N
10:39:00 Kubeš David PLU0800 896972 C H12C
10:48:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12C
10:50:00 Začal Martin PLU8100 2144084 C H21C
10:52:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C DH10N
10:58:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2051506 H10C
11:02:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H16C
11:04:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C H21C
11:05:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C H55C
11:06:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D35C
11:10:00 Hřivňák Petr PLU0900 2061762 C H10C
11:10:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16C
11:14:00 Štefková Michaela PLU0851 682687 C D12C
11:17:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D16C
11:21:00 Stoklasová Barbora PLU8976 49878 C D21C
11:23:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14C
11:24:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H10C
11:28:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16C
11:30:00 Slezáková Vendula PLU0854 681869 C D12C
11:33:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B D16C
11:35:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H14C
11:39:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Klapková Anežka PTE0553 0 P
10:30:00 Mikšíková Kateřina PTE7375 8827 C P
10:30:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C P
10:30:00 Tříska Jakub PTE1300 2102713 C HDR
10:46:00 Dosedělová Tereza PTE0755 2127525 C D12C
10:50:00 Vrba Antonín PTE1001 2127543 C DH10N
10:52:00 Vrbová Marie PTE0850 2135198 C D12C
10:56:00 Tříska David PTE1003 2102715 C DH10N
11:08:00 Klapková Alžběta PTE0852 2135185 C D12C
11:09:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C H45C
11:22:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C H35C
11:11:00 Možný Šimon PVP0800 0 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Good Martin SBR7800 51903 C HDR
10:33:00 Holý Štěpán SBR0802 51914 C H12C
10:35:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C D14C
10:40:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65C
10:43:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C D55C
10:54:00 Holá Veronika SBR1050 52493 C DH10N
10:54:00 Good Marie SBR1250 0 C D12C
10:58:00 Good Julie SBR0750 345895 C D12C
11:01:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H45C
11:04:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D35C
11:05:00 Dospíšil Jaroslav SBR4501 51905 C H70C
11:15:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C H45C
11:21:00 Volek Jiří SBR0600 51873 C H14C
11:23:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C H45C
11:25:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C D21C
11:32:00 Holý Ondřej SBR7600 213563 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H65C
10:40:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C P
10:30:00 Šklíba Jan SRK7501 8670741 C H21C
10:52:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C H21C
11:05:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H45C
11:13:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A D16C
11:14:00 Šeps Daniel SRK0504 8663121 A H16C
11:17:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A D21C
11:21:00 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B D16C
11:25:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A D16C
11:26:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H16C
11:29:00 Jiroušek Dominik SRK0602 8680305 B H14C
11:32:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krtička Mikuláš SSU1100 52578 C HDR
10:36:00 Závodná Kateřina SSU1050 2420036 C D10C
10:41:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C H45C
10:44:00 Pánek Antonín SSU0901 9200527 C DH10N
10:51:00 Pánek Ondřej SSU0702 9005142 C H12C
10:53:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55C
11:04:00 Krtička Antonín SSU1000 52563 C H10C
11:07:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H70C
11:14:00 Král Václav SSU8243 8033246 C H21C
11:32:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H18C
11:36:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C H35C
11:42:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E H21C
11:43:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D45C
11:43:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Zajicova Jana STE 0 P
10:30:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C P
10:30:00 Smolková Sabina STE0250 7206537 B P
10:30:00 Zajic David STE 0 HDR
10:30:00 Binar Vít STE1201 2049585 C HDR
10:30:00 Penka Maxim STE1002 0 HDR
10:30:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C HDR
10:30:00 Kotrle David STE1101 2122263 C HDR
10:33:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B D14C
10:35:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12C
10:38:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C D10C
10:42:00 Penková Amálie STE0955 2143382 C DH10N
10:49:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 C D14C
10:53:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B D14C
10:55:00 Vavrečka Radek STE0809 2129179 C H12C
10:57:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D14C
10:59:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12C
11:01:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D14C
11:02:00 Zatloukal Vojtěch STE0908 2080967 C H10C
11:07:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B H12C
11:10:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C D12C
11:13:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H70C
11:15:00 Penka Matěj STE0705 2122261 C H12C
11:15:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A D16C
11:15:00 Čermák Miloslav STE4101 52529 C H70C
11:16:00 Matoušková Johana STE0751 52561 C D12C
11:18:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C H21C
11:20:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12C
11:22:00 Marek Martin STE1100 2073656 C H10C
11:23:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45C
11:24:00 Kubálková Eliška STE0854 2122254 C D12C
11:24:00 Marková Eva STE7550 8028882 C D35C
11:27:00 Doseděl Emil STE6100 8116732 C H55C
11:28:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H10C
11:38:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35C
11:40:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35C
11:45:00 Urbanová Edita STE7454 52480 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kuja Ivo TVR7700 2800303 C P
10:30:00 Kujová Anežka TVR1250 515156 C HDR
10:30:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C HDR
10:32:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H65C
10:59:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C H55C
11:13:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45C
11:17:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H45C
11:19:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C H14C
11:30:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Čecháčková Šárka UOL7350 2092436 C P
10:30:00 Svoboda Tobiáš UOL1500 2143348 C HDR
10:31:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C D14C
10:32:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21C
10:33:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H45C
10:34:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
10:36:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 C H21C
10:38:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65C
10:40:00 Kopecká Tereza UOL1050 0 C D10C
10:43:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D14C
10:43:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C H45C
10:47:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C D55C
10:47:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B D14C
10:47:00 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C H45C
10:48:00 Dostál František UOL0201 8655428 B H21C
10:48:00 Veselá Klára UOL0950 0 C D10C
10:48:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35C
10:51:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C D55C
10:51:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C H70C
10:54:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35C
10:55:00 Horký Jan UOL4600 52438 C H70C
10:57:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12C
10:58:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C D35C
10:59:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H45C
10:59:00 Dráčová Barbora UOL0652 2069085 B D14C
11:00:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 2148224 C DH10N
11:00:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 C H16C
11:00:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21C
11:00:00 Janků Karolína UOL0751 8226421 C D12C
11:05:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D21C
11:06:00 Vodička Igor UOL0502 7200909 B H16C
11:09:00 Blažková Kristina UOL9150 4641782 C D21C
11:09:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C H70C
11:10:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C H21C
11:11:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14C
11:11:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D16C
11:12:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C H16C
11:15:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H55C
11:15:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D21C
11:15:00 Holečková Lenka UOL6750 301560 C D45C
11:16:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H21C
11:16:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35C
11:16:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C D35C
11:18:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D12C
11:19:00 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C D45C
11:19:00 Robenek Jiří UOL0701 2148147 C H12C
11:19:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H55C
11:19:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D21C
11:20:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35C
11:22:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H21C
11:23:00 Holečková Anna UOL9853 2115745 C D21C
11:24:00 Čecháček Adam UOL0402 2088729 C H16C
11:26:00 Smékal David UOL7503 886282 C H21C
11:27:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C H45C
11:29:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A D21C
11:30:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C H18C
11:31:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B D16C
11:33:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D21C
11:35:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C D45C
11:35:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 A D16C
11:41:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C D45C
11:44:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21C
11:47:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D18C
11:48:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121000 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Kupilík Vít ZBM0911 0 C H10C
11:40:00 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Mrkvicová Radka ZLH7851 247250 C P
10:30:00 Mrkvica Vít ZLH1600 251023 C HDR
10:40:00 Mrkvica Jan ZLH1100 7000379 C DH10N
10:47:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 C H12C
10:53:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H70C
10:57:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C H70C
11:11:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C H70C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C H16C
11:10:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35C
11:10:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D35C
11:21:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C H55C
11:29:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C D45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Gregrova Zuzana 3SX 2141935 ZŠ a MŠ Těšetice P
10:30 Roubalík Radovan 3SX6400 8656544 ZŠ a MŠ Těšetice P
10:30 Navratil Vojtech 3SX 2141937 ZŠ a MŠ Těšetice HDR
11:49 Stachová Agáta 0020001 7203461 STE SKI-OB Šternberk D18C
10:54 Teplý Jiří 0030003 0 AKOL H21C
11:02 Smetana Jakub 0030004 0 AKOL H21C
11:07 Králiková Marie 0030002 0 AKOL D21C
11:13 Králová Michaela 0030005 0 AKOL D21C
11:43 Přidalová Tereza 0030001 995844 AKOL D21C
10:30 Švarcová Jana 0040001 307336 Švarcovi P
10:30 Polanská Markéta 0050003 0 Orientační běh Červená Voda P
10:30 Seidlová Lucie 0050002 0 Orientační běh Červená Voda P
10:30 Svoboda Marek 0060001 9138 STS Červenka HDR
10:59 Huňka Jiří 0070001 49433 SK Raslavice H70C
10:56 Bubla Jiří 0080001 2045237 Dolní Čermná H35C
10:30 Dostálová Zuzana 0090001 0 nejsem členem klubu HDR
11:04 Steklý Milan 0100001 52729 Steklí H16C
11:02 Ženčák Jaroslav 0110001 2060274 ASPV OA Šumperk H35C
11:27 Ženčáková Marie 0110002 2032185 ASPV OA Šumperk D45C
10:30 Valenčíková Helena 0120003 2070842 IRV team HDR
11:24 Valenčík Radim 0120002 303923 IRV team H35C
11:40 Valenčíková Irena 0120001 206390 IRV team D35C
10:30 Janeček Petr 0130001 2420067 OBR Radíkov P
10:30 Balvanová Martina 0140001 2080978 nejsem členem klubu P
10:30 Robenek Michal 0150001 0 Samotišky P
11:27 Chytalová Anna 0160001 160630 nejsem členem klubu D21C
11:43 Korhoňová Tereza 0160002 52586 nejsem členem klubu D18C
10:30 Pokluda Filip 0170001 2148239 FreeRun Zlín HDR
10:30 Koblížek Filip 0180001 0 Šumperk P
10:56 Bílek Michal 0190001 2073426 STE-SK SKI-OB Šternberk H21C
10:30 Nejezchleba David 0200001 0 K2 P
10:30 Nejezchlebová Linda 0200002 0 K2 HDR
10:30 Sanetrník David 0210001 55555 Sanetrník P
10:30 Veselý Martin 0220001 0 KPZ P
10:30 Veselá Viky 0220002 0 KPZ HDR