Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2021
Místo konání:
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Mapa:
Radyně
Ředitel závodu:
Newiak Nick - R3
Hlavní rozhodčí:
Kurz Šimon - R3
Stavitel tratí:
Čepička Ladislav
JURY:
Kamaryt Tomáš, Lisá Monika, Pova Ondřej
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    

D10F 3.00 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pávková Anna NEK1350 2146042 C Nejdek Orienteering
10:04:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
10:08:00 Tarešová Sofie DKP1165 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
10:16:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Vakant 0 Vakant

D10 2.50 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
10:09:00 Maternová Jana VPM1150 2060382 C KOS Slavia Plzeň
10:13:00 Škultéty Kristýna NEK1251 2146044 C Nejdek Orienteering
10:17:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:21:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:25:00 Nykodymová Anna MLA1154 7880 C MLOK Mariánské Lázně
10:29:00 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 Nejdek Orienteering
10:33:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň

D12 2.97 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 Hynková Marie ONO1050 8008269 C SKOB Ostrov
10:11:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 B Kometa Kralovice
10:15:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 Fryšová Žaneta DCH0959 2141932 B Radioelektronika Cheb
10:23:00 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 C KOS Slavia Plzeň

D14 3.38 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:05:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:13:00 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
10:17:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:21:00 Pokorná Anežka KRL0757 8013942 B Kometa Kralovice
10:25:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:33:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:37:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň

D16 5.07 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
10:59:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 B Kometa Kralovice
11:03:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
11:07:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 A Kometa Kralovice
11:11:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 A SKOB Ostrov
11:15:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
11:19:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň

D18 5.81 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
11:02:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 B OOB Aš
11:06:00 Dítková Markéta SKV0451 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
11:14:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering

D21 8.31 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
10:04:00 Hynková Eliška ONO9650 301420 C SKOB Ostrov
10:08:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:12:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:16:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
10:20:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
10:24:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
10:28:00 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C Radioelektronika Cheb
10:32:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering

D35 5.81 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:06:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
10:14:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
10:18:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:22:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:26:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C SKOB Ostrov
10:46:00 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
10:50:00 Maunová Martina KSH8051 9941 C OB Kašperské Hory

D45 4.66 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
10:55:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:03:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
11:07:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
11:11:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
11:15:00 Kadlecová Zuzana 0040001 2082947 USK Outdoor Plzen
11:19:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:23:00 Lisá Monika ONO6750 8660918 C SKOB Ostrov
11:27:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:31:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně

D55 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Bouchalová Zdena VPM5757 52378 C KOS Slavia Plzeň

D65 2.78 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:26:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:30:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:34:00 Bohuslavová Věra LPM4850 51480 C OK Lokomotiva Plzeň

D75 2.45 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov

H10F 3.00 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Maun Michal KSH1201 51155 C OB Kašperské Hory
10:40:00 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C Nejdek Orienteering
10:48:00 Křenek Martin VPM1301 2097292 C KOS Slavia Plzeň
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.50 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:49:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 Křenek Jan VPM1101 7209476 C KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
11:01:00 Fecko Richard NEK1100 2067349 C Nejdek Orienteering
11:05:00 Jedlička Josef VPM1102 232337 C KOS Slavia Plzeň

H12 3.38 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Bejvančický Jan KRL1003 2017667 C Kometa Kralovice
10:45:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
10:49:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
10:57:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
11:01:00 Parula Egon LPM1000 2801411 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C Kometa Kralovice
11:09:00 Beránek Šimon VPM1000 9101182 C KOS Slavia Plzeň
11:13:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B SKOB Ostrov
11:17:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 B SKOB Ostrov
11:25:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
11:29:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
11:33:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
11:37:00 Kantner Stanislav ONO1002 301495 C SKOB Ostrov

H14 5.07 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:07:00 Pícl Kryštof VPM0800 1494 C KOS Slavia Plzeň
10:11:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:15:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 B OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:27:00 Petrášek Martin 0120002 2127891 Šumavský průzkum
10:31:00 Křížek Ivo MAS0801 301726 B OOB Aš
10:35:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 B Radioelektronika Cheb
10:39:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:43:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
10:47:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C MLOK Mariánské Lázně

H16 5.45 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:26:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:30:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
11:34:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:38:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 B KOS Slavia Plzeň
11:42:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
11:46:00 Kropáč Filip KRL0503 8075687 B Kometa Kralovice
11:50:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
11:54:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
11:58:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň

H21 10.79 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sládek Ondřej DCH0012 2103765 C Radioelektronika Cheb
10:04:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
10:08:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
10:16:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
10:20:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
10:24:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
10:28:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:32:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
10:40:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
10:44:00 Vonášek Adam LPM9101 361978 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
11:00:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
11:08:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň

H35 7.87 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:04:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:08:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 Jurkiewicz Patrik 0130001 7260025 Praha-Radptín
10:16:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:24:00 Křížek Filip MAS7800 8660453 C OOB Aš
10:28:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:32:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
10:36:00 Bílý Milan JES7001 0 C OK Rakovník
10:40:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Šafránek Petr LPM7905 2000609 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
10:52:00 Materna Josef 0020001 7982 Plzeň
10:56:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň

H45 5.45 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
10:06:00 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
10:10:00 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice
10:14:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
10:22:00 Fryš Zdeněk DCH7503 4450 C Radioelektronika Cheb
10:26:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Sova Petr 2082943 Neregistrovaný
10:34:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:38:00 Černý Libor MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:54:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C SKOB Ostrov
10:58:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
11:02:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
11:06:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
11:10:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
11:14:00 Kopp Petr 0120001 1403411 Šumavský průzkum
11:18:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně

H55 4.66 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:07:00 Čech Petr DCH6002 0 C Radioelektronika Cheb
10:11:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:19:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C Nejdek Orienteering
10:27:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:31:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
10:35:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň

H65 3.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:05:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:09:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:13:00 Schejbal Ladislav DCH5301 0 C Radioelektronika Cheb
10:17:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš

H75 2.78 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně

T1 2.55 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Pilař Karel LPM1200 1417133 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Pilařová Marie LPM1050 2103797 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Petržílka Michal 0050001 0 Angles
10:00:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Pávková Jana NEK7850 2111718 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Davidová Jana ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Váchová Ilona 0100001 2113466 Ski klub Karlovy Vary, z.s.
10:00:00 Tareš Jiří 0080001 0 Šneci

T2 5.03 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Sobota Petr VPM7800 0 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Wolf Vojtěch NEK0100 8660517 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Klapka Radim 0060001 307330 Neregistrovaný
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga

TF 3.00 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Rauch Jonáš VPM1500 1499 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Bouchal Vít VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Maunová Kateřina KSH1451 51156 OB Kašperské Hory
10:00:00 Hynková Johanna ONO1750 301504 C SKOB Ostrov