Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
21.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Aleš David
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš, Hrobař Štěpán
JURY:
Kořínek Jindřich, Hadač Miroslav, Janata Martin
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P2     T4     T6    
D16A
3.40 km, 200 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 32:41
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 34:30 + 1:49
3. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 36:01 + 3:20
4. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 36:12 + 3:31
5. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 36:34 + 3:53
6. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 37:06 + 4:25
7. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 39:17 + 6:36
8. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 39:51 + 7:10
9. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 40:37 + 7:56
10. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 41:13 + 8:32
11. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 45:05 + 12:24
12. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 50:21 + 17:40
13. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 17:45
14. Schenková Tereza 47S9751 C Rapid Bratislava 51:47 + 19:06
15. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 54:06 + 21:25
16. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 60:04 + 27:23
17. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 70:47 + 38:06
Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D16B
3.40 km, 200 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 30:44
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 32:31 + 1:47
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 3:42
4. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 34:47 + 4:03
5. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 35:05 + 4:21
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:40 + 4:56
7. Šmelíková Tereza 47SXXX1 C Rapid Bratislava 35:43 + 4:59
8. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 38:38 + 7:54
9. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 41:01 + 10:17
10. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 42:01 + 11:17
11. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 42:27 + 11:43
12. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 43:51 + 13:07
13. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 45:11 + 14:27
14. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 47:29 + 16:45
15. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:53 + 20:09
16. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 58:47 + 28:03
17. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 65:38 + 34:54
D16C
3.40 km, 210 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48
2. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 37:08 + 0:20
3. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 37:54 + 1:06
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 38:45 + 1:57
5. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 39:34 + 2:46
6. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 4:43
7. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 41:39 + 4:51
8. Hudská Ludmila TUR9851 A OOB TJ Turnov 42:35 + 5:47
9. Kohoutová Barbora BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor 43:49 + 7:01
10. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 44:28 + 7:40
11. Grobelna Kamila 17P9803 C WKS Slask Wroclaw 45:07 + 8:19
12. Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno 46:02 + 9:14
13. Jansová Doubravka ZAM9751 B OB T.J. Sokol Žamberk 46:10 + 9:22
14. Mądra Paulina 17P9802 C WKS Slask Wroclaw 46:41 + 9:53
15. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 46:52 + 10:04
16. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 46:53 + 10:05
17. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 48:22 + 11:34
18. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 48:56 + 12:08
19. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 49:12 + 12:24
20. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 50:02 + 13:14
21. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 53:33 + 16:45
22. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 56:01 + 19:13
D18A
4.10 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 36:12
2. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 38:10 + 1:58
3. Haniszewska Angelika STB9599 A TJ Stadion Nový Bor 39:48 + 3:36
4. Svobodová Lenka PHK9551 A OK 99 Hradec Králové 40:10 + 3:58
5. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 41:47 + 5:35
6. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 43:37 + 7:25
7. Weiler Virág 17HXX19 C Hungarian Team 44:02 + 7:50
8. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 45:35 + 9:23
9. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 45:39 + 9:27
10. Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. 46:32 + 10:20
11. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 47:45 + 11:33
12. Petrasová Zuzana VAM9653 A OOB Vamberk 50:15 + 14:03
13. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 50:41 + 14:29
14. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 50:53 + 14:41
15. Faggyas Réka 17HXX21 C Hungarian Team 51:09 + 14:57
16. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:19 + 15:07
17. Šmejcová Anna SJC9552 B Sportcentrum Jičín 53:43 + 17:31
18. Egei Petra 17HXX18 C Hungarian Team 63:30 + 27:18
19. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:31 + 29:19
20. Kubičková Bára SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 68:16 + 32:04
D18B
4.00 km, 200 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 37:49
2. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 37:59 + 0:10
3. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 0:30
4. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:48 + 1:59
5. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 41:57 + 4:08
6. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 43:58 + 6:09
7. Hošeková Vanda 42SXXX1 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:36 + 7:47
8. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 7:49
9. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 47:18 + 9:29
10. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 48:47 + 10:58
11. Liszka Eszter 17HXX20 C Hungarian Team 49:13 + 11:24
12. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 49:23 + 11:34
13. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:05 + 12:16
14. Koderičová Tereza LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:47 + 13:58
15. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 53:05 + 15:16
16. Karbowiak Iga 17P9501 C WKS Slask Wroclaw 55:46 + 17:57
17. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 58:11 + 20:22
18. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 62:35 + 24:46
D20A
4.40 km, 240 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7774
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 40:02 8457
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 42:45 + 2:43 7934
3. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 43:06 + 3:04 7867
4. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 43:37 + 3:35 7767
5. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 43:56 + 3:54 7706
6. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:49 + 6:47 7151
7. Szeliga Malgorzata STB9399 A TJ Stadion Nový Bor 48:02 + 8:00 6916
8. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 48:26 + 8:24 6839
9. Sokolová Ludmila ASU9499 R Magnus Orienteering 49:05 + 9:03 6714
10. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 50:15 + 10:13 6489
11. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 51:03 + 11:01 6335
12. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 51:26 + 11:24 6261
13. Kamenická Kateřina PHK9353 A OK 99 Hradec Králové 51:36 + 11:34 6229
14. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 52:03 + 12:01 6142
15. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 52:13 + 12:11 6110
16. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:19 + 13:17 5898
17. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 53:43 + 13:41 5821
18. Rusvai Katalin 17HXX24 C Hungarian Team 54:31 + 14:29
19. Jančová Jana VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 57:38 + 17:36 5067
20. Varsányi Kinga 17HXX23 C Hungarian Team 58:28 + 18:26
21. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 64:49 + 24:47 3683
22. Mrázová Pavla KAM9350 A SK Kamenice 71:23 + 31:21 2418
23. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 75:22 + 35:20 1650
D20B
4.40 km, 230 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7903
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 41:53 8414
2. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 42:44 + 0:51 8251
3. Kochová Nikola TUR9358 R OOB TJ Turnov 44:04 + 2:11 7996
4. Tužilová Magdaléna RBK9452 R SK Radioklub Blansko 44:14 + 2:21 7964
5. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 44:15 + 2:22 7960
6. Kosová Štěpánka TRI9458 A TJ TŽ Třinec 44:51 + 2:58 7846
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 3:25 7759
8. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 4:42 7513
9. Šarmanová Alena AOP9352 B Přátelé orientačního běhu Opava 47:26 + 5:33 7351
10. Svobodná Tereza DKP9350 R Oddíl OB Kotlářka 47:43 + 5:50 7296
11. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 47:57 + 6:04 7252
12. Koporová Petra ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno 48:03 + 6:10 7232
13. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 51:25 + 9:32 6587
14. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 51:50 + 9:57 6508
15. Kinde Vanda 17HXX22 C Hungarian Team 52:09 + 10:16
16. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 55:01 + 13:08 5898
17. Szlendak Joanna LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:42 + 15:49 5384
18. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 58:35 + 16:42 5214
19. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 68:48 + 26:55 3257
D21A
5.90 km, 305 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9206
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Topinková Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 50:56 9774
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 51:44 + 0:48 9626
3. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 53:22 + 2:26 9326
4. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 54:38 + 3:42 9093
5. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 54:55 + 3:59 9040
6. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 55:49 + 4:53 8875
7. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 56:13 + 5:17 8801
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 56:46 + 5:50 8700
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 58:07 + 7:11 8451
10. Karochová Simona DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 7:15 8439
11. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 60:27 + 9:31 8022
12. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 63:37 + 12:41 7439
13. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 63:58 + 13:02 7375
14. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:03 + 13:07 7359
15. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 65:01 + 14:05 7181
16. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 66:16 + 15:20 6951
17. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:53 + 15:57 6838
18. Tóth Korinna 17HXX26 C Hungarian Team 67:41 + 16:45
19. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 69:11 + 18:15 6415
20. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:42 + 18:46 6319
21. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 72:08 + 21:12 5872
22. Lubak Kamila 17P9101 C WKS Slask Wroclaw 72:09 + 21:13
23. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 73:34 + 22:38 5608
24. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 74:30 + 23:34 5436
25. Kovářová Lenka TJH8652 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 108:24 + 57:28 0
D21B
6.00 km, 300 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9307
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duchová Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 49:10 10124
2. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 50:50 + 1:40 9811
3. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 54:35 + 5:25 9106
4. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 54:43 + 5:33 9081
5. Szerencsi Ildikó 17HXX25 C Hungarian Team 55:16 + 6:06
6. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 55:27 + 6:17 8944
7. Svobodná Šárka DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka 55:47 + 6:37 8881
8. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 57:00 + 7:50 8652
9. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 57:10 + 8:00 8621
10. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 58:22 + 9:12 8396
11. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 59:04 + 9:54 8264
12. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 9:56 8258
13. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 60:03 + 10:53 8080
14. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 60:17 + 11:07 8036
15. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 60:39 + 11:29 7967
16. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 61:03 + 11:53 7892
17. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:32 + 13:22 7613
18. Kuncová Eliška SSU8951 R SK Severka Šumperk 62:35 + 13:25 7604
19. Lučanová Marta LPU7957 R OK Lokomotiva Pardubice 63:07 + 13:57 7504
20. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 65:04 + 15:54 7137
21. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:07 + 16:57 6940
22. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 72:02 + 22:52 5829
23. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 72:15 + 23:05 5788
24. Ugrayová Kristína 25S9254 C ATU Kosice 81:51 + 32:41
D21C
6.00 km, 315 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 49:18 10024
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 50:14 + 0:56 9843
3. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 51:50 + 2:32 9532
4. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 54:36 + 5:18 8995
5. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 57:01 + 7:43 8525
6. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 58:27 + 9:09 8247
7. Mechlová Lenka SHK9051 C TJ Slavia Hradec Králové 58:32 + 9:14 8231
8. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 58:48 + 9:30 8179
9. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 59:20 + 10:02 8075
10. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:35 + 13:17 7444
11. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 63:45 + 14:27 7217
12. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 15:05 7094
13. Bertóti Regina 17HXX27 C Hungarian Team 65:49 + 16:31
14. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:28 + 17:10 6689
15. Piatrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 67:52 + 18:34
16. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 68:18 + 19:00 6333
17. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 73:05 + 23:47 5404
18. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 78:48 + 29:30 4293
19. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 81:47 + 32:29 3714
20. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:22 + 34:04 3406
21. Majasow Agata 17P8501 C WKS Slask Wroclaw 91:00 + 41:42
D35
4.60 km, 285 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 43:17
2. Svobodová Jitka DCE7450 C KOB Dobřichovice 45:06 + 1:49
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 45:11 + 1:54
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 47:31 + 4:14
5. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 47:36 + 4:19
6. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 48:33 + 5:16
7. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 49:07 + 5:50
8. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 49:33 + 6:16
9. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 50:26 + 7:09
10. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 9:11
11. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 52:47 + 9:30
12. Biolik Agnieszka 46P7700 C wawa bno 53:34 + 10:17
13. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 55:49 + 12:32
14. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:05 + 14:48
15. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 60:08 + 16:51
16. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 61:05 + 17:48
17. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:37 + 19:20
18. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 76:21 + 33:04
19. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 83:09 + 39:52
D40
4.20 km, 235 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 43:32
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 44:01 + 0:29
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 45:14 + 1:42
4. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 45:43 + 2:11
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 45:54 + 2:22
6. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 46:23 + 2:51
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 46:26 + 2:54
8. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 47:16 + 3:44
9. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 49:54 + 6:22
10. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 50:39 + 7:07
11. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 51:12 + 7:40
12. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 51:19 + 7:47
13. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:51 + 8:19
14. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 52:05 + 8:33
15. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 53:32 + 10:00
16. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 54:00 + 10:28
17. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 54:03 + 10:31
18. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 54:08 + 10:36
19. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 54:17 + 10:45
20. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:10 + 11:38
21. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 57:01 + 13:29
22. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 57:06 + 13:34
23. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 58:54 + 15:22
24. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 59:03 + 15:31
25. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 60:21 + 16:49
26. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:30 + 16:58
27. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 62:24 + 18:52
28. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 65:38 + 22:06
29. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 85:54 + 42:22
30. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 99:25 + 55:53
D45
3.70 km, 220 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 41:49
2. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 42:45 + 0:56
3. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 44:07 + 2:18
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 44:14 + 2:25
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 45:19 + 3:30
6. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 45:45 + 3:56
7. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 4:19
8. Cych Ewa 33P6850 C Echo Twardogóra 46:37 + 4:48
9. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 46:39 + 4:50
10. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 46:40 + 4:51
11. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:10 + 5:21
12. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 48:25 + 6:36
13. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 49:39 + 7:50
14. Šmelíková Jana 25S6653 C ATU Kosice 50:24 + 8:35
15. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 50:26 + 8:37
16. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 50:59 + 9:10
17. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 52:16 + 10:27
18. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 52:39 + 10:50
19. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 52:55 + 11:06
20. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 54:38 + 12:49
21. Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:53 + 13:04
22. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 56:02 + 14:13
23. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 57:02 + 15:13
24. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 57:34 + 15:45
25. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 58:06 + 16:17
26. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 58:26 + 16:37
27. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 59:07 + 17:18
28. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 59:14 + 17:25
29. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:13 + 20:24
30. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 63:51 + 22:02
31. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 64:09 + 22:20
32. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 69:53 + 28:04
33. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 71:31 + 29:42
34. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:36 + 37:47
D50
3.40 km, 185 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:10
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:53 + 2:43
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 40:32 + 3:22
4. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 41:17 + 4:07
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 43:07 + 5:57
6. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 43:36 + 6:26
7. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:41 + 7:31
8. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 46:02 + 8:52
9. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:25 + 9:15
10. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 47:31 + 10:21
11. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 50:01 + 12:51
12. Holinková Milada AOP5957 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:27 + 13:17
13. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 50:33 + 13:23
14. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 51:30 + 14:20
15. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 51:42 + 14:32
16. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 51:54 + 14:44
17. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 52:46 + 15:36
18. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 54:41 + 17:31
19. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 55:58 + 18:48
20. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 56:15 + 19:05
21. Hubáčková Jana LCE6250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:36 + 19:26
22. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 58:57 + 21:47
23. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 60:36 + 23:26
24. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 62:49 + 25:39
25. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 68:00 + 30:50
26. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 74:58 + 37:48
D55
2.90 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 33:56
2. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 38:38 + 4:42
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 39:18 + 5:22
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 39:37 + 5:41
5. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 41:09 + 7:13
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 41:13 + 7:17
7. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 7:53
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:12 + 9:16
9. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 43:44 + 9:48
10. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:10 + 10:14
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 44:54 + 10:58
12. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 45:41 + 11:45
12. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 45:41 + 11:45
14. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 45:45 + 11:49
15. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 12:07
16. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:54 + 12:58
17. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 47:10 + 13:14
18. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 51:53 + 17:57
19. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 52:12 + 18:16
20. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:49 + 22:53
21. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 62:07 + 28:11
22. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 63:43 + 29:47
23. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 84:44 + 50:48
Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C TJ OB České Budějovice DISK
D60
2.50 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 31:26
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 33:30 + 2:04
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 38:50 + 7:24
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 39:33 + 8:07
5. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD 40:30 + 9:04
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 42:33 + 11:07
7. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 42:42 + 11:16
8. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 48:21 + 16:55
9. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 51:07 + 19:41
10. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 52:35 + 21:09
11. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 53:17 + 21:51
12. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 54:05 + 22:39
13. Mrkvicová Ludmila MOV4951 C SKOB Ostrava 54:46 + 23:20
14. Kovářová Milena TJH5351 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 102:09 + 70:43
D65
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 37:49
2. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 38:37 + 0:48
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 40:37 + 2:48
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 41:26 + 3:37
5. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 44:09 + 6:20
6. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 45:16 + 7:27
7. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 45:21 + 7:32
8. Cser Cristina 24H4250 C GOD 46:00 + 8:11
9. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 47:30 + 9:41
H16A
5.00 km, 275 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 39:30
2. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 39:53 + 0:23
3. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 41:12 + 1:42
4. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 41:58 + 2:28
4. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 41:58 + 2:28
6. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 42:09 + 2:39
7. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:20 + 3:50
8. Pryjma Fryderyk 58P9801 C Ks Spójnia Warszawa 43:54 + 4:24
9. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 43:55 + 4:25
10. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 44:03 + 4:33
11. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 44:34 + 5:04
12. Egei Patrik 17HXXX1 C Hungarian Team 45:13 + 5:43
13. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 45:14 + 5:44
14. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 45:41 + 6:11
15. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 47:09 + 7:39
16. Pek Daniel SHK9803 B TJ Slavia Hradec Králové 50:16 + 10:46
17. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 52:00 + 12:30
18. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 57:26 + 17:56
19. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:25 + 19:55
H16B
5.00 km, 275 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 41:01
2. Dalos Maté BBM9707 C BETA URSUS Orienteering 41:16 + 0:15
3. Zacher Márton 17HXXX2 C Hungarian Team 41:53 + 0:52
4. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 42:16 + 1:15
5. Peregi Dániel 17HXXX3 C Hungarian Team 42:57 + 1:56
6. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 43:09 + 2:08
7. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 43:43 + 2:42
8. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 4:19
9. Urbaniak Jerzy 58P9802 C Ks Spójnia Warszawa 46:57 + 5:56
10. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 47:03 + 6:02
11. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 47:29 + 6:28
12. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:20 + 8:19
13. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 49:25 + 8:24
14. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 49:32 + 8:31
15. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 53:24 + 12:23
16. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:27 + 13:26
17. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 54:50 + 13:49
18. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 55:05 + 14:04
19. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 55:43 + 14:42
20. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 57:00 + 15:59
H16C
5.00 km, 265 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějka Lukáš LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:15
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:51 + 0:36
3. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 41:03 + 3:48
4. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:06 + 4:51
5. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 43:19 + 6:04
6. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:58 + 6:43
7. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 44:35 + 7:20
8. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 8:12
9. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 45:58 + 8:43
10. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 47:02 + 9:47
11. Kelbl Vladimír ABM9708 A KOB Moira Brno 47:07 + 9:52
12. Birnbaum Adam BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor 47:34 + 10:19
13. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 48:19 + 11:04
14. Sosenko Szymon 17P9898 C WKS Slask Wroclaw 48:34 + 11:19
15. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 49:51 + 12:36
16. Becmer Damian 17P9799 C WKS Slask Wroclaw 61:16 + 24:01
17. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 62:26 + 25:11
18. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 64:08 + 26:53
19. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 71:04 + 33:49
H18A
5.60 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 42:51
2. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 43:15 + 0:24
3. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45:38 + 2:47
4. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 46:05 + 3:14
5. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 46:38 + 3:47
6. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 48:40 + 5:49
7. Miavecz Balázs 17HXXX6 C Hungarian Team 49:12 + 6:21
8. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 50:07 + 7:16
9. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:16 + 7:25
10. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 50:23 + 7:32
11. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 50:49 + 7:58
12. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 51:07 + 8:16
13. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 51:30 + 8:39
14. Picek Štěpán TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:11 + 9:20
15. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 55:21 + 12:30
16. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 55:22 + 12:31
17. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 58:12 + 15:21
18. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 59:30 + 16:39
19. Aster Tomáš SLA9602 B SKOB Slaný 63:15 + 20:24
20. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 64:17 + 21:26
21. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 66:57 + 24:06
22. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 68:35 + 25:44
23. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 70:36 + 27:45
Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa DISK
Podsiadły Mateusz 17P9599 C WKS Slask Wroclaw DISK
H18B
5.60 km, 315 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 42:05
2. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:08 + 0:03
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 42:51 + 0:46
4. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 1:01
5. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 43:41 + 1:36
6. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 44:05 + 2:00
7. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 44:11 + 2:06
8. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:03 + 2:58
9. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 46:22 + 4:17
10. Hajdu Erik 17HXXX4 C Hungarian Team 46:59 + 4:54
11. Tóth Adrián 17HXXX7 C Hungarian Team 47:49 + 5:44
12. Szeliga Bartlomiej STB9601 A TJ Stadion Nový Bor 49:16 + 7:11
13. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 49:49 + 7:44
14. Burda Matěj LDC9602 B KOB Děčín 50:42 + 8:37
15. Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál 51:32 + 9:27
16. Nejman Stanislav CHA9500 B OK Chrastava 52:09 + 10:04
17. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 52:12 + 10:07
18. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 52:15 + 10:10
19. Lengyel Ádám 17HXXX5 C Hungarian Team 52:33 + 10:28
20. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 52:38 + 10:33
21. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 53:20 + 11:15
22. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 54:25 + 12:20
23. Boskovský Vojtěch DOK9601 A OK Doksy 56:11 + 14:06
24. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 56:25 + 14:20
25. Burkart David VIC9602 B OB Vizovice 57:21 + 15:16
26. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 60:12 + 18:07
27. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 61:39 + 19:34
28. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 63:35 + 21:30
29. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 99:02 + 56:57
H20A
6.90 km, 300 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 43:38 9262
2. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 43:43 + 0:05 9245
3. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 0:20 9192
4. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 1:22 8974
5. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19 + 1:41 8907
6. Rossmanith Vojta AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opava 47:30 + 3:52 8446
7. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 47:31 + 3:53 8443
8. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 47:32 + 3:54 8439
9. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 47:56 + 4:18
10. Kolárik Tomáš TZL9302 R SKOB Zlín 48:05 + 4:27 8323
11. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 5:23 8126
12. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 49:33 + 5:55 8014
13. Ostój Piotr 17P9499 C WKS Slask Wroclaw 52:09 + 8:31
14. Klaška Pavel DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka 52:17 + 8:39 7437
15. Vištejn Jiří KRL9305 A Kometa Kralovice 53:32 + 9:54 7174
16. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 53:44 + 10:06 7131
17. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 54:15 + 10:37 7022
18. Šmejc Jakub SJC9401 A Sportcentrum Jičín 54:24 + 10:46 6991
19. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 55:45 + 12:07 6706
20. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 56:02 + 12:24 6646
21. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 56:18 + 12:40 6590
22. Pova Ondřej KRL9304 B Kometa Kralovice 58:32 + 14:54 6119
23. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 63:47 + 20:09 5011
24. Rohel Marek AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava 75:55 + 32:17 2451
H20B
6.90 km, 310 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8773
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 42:47 9628
2. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 46:22 + 3:35 8906
3. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 46:40 + 3:53
4. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 46:41 + 3:54 8842
5. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 47:31 + 4:44 8674
6. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 47:40 + 4:53 8644
7. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 47:41 + 4:54 8640
8. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 48:17 + 5:30 8519
9. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 7:14 8170
10. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 50:32 + 7:45 8066
11. Kos Tomáš LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 8:40 7881
12. Rychlý Michal TUR9402 A OOB TJ Turnov 52:34 + 9:47 7656
13. Sulyok Ábel 17HXXX8 C Hungarian Team 53:54 + 11:07
14. Šákr Vít BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor 53:59 + 11:12 7371
15. Zvoníček Josef SKM9404 B KOB Směr Kroměříž 54:18 + 11:31 7307
15. Vajda Balázs 17HXXX9 C Hungarian Team 54:18 + 11:31
17. Kamenický Ondřej PHK9401 A OK 99 Hradec Králové 56:39 + 13:52 6834
18. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 57:39 + 14:52 6632
19. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 60:15 + 17:28 6108
20. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 62:04 + 19:17 5742
21. Petr Pavel VLI9400 A Slavia Liberec orienteering 66:37 + 23:50 4826
22. Hulec Filip PCB9401 B SKP České Budějovice 71:31 + 28:44 3838
H21A
10.40 km, 470 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9480
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 65:24 10229
2. Navrátil Boris AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opava 69:12 + 3:48 9678
3. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 69:15 + 3:51 9671
4. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 69:38 + 4:14 9615
5. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 69:57 + 4:33 9569
6. Krajčík Michal 25S8704 C ATU Kosice 70:30 + 5:06
7. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 70:31 + 5:07 9487
8. Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové 71:59 + 6:35 9274
9. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 6:48 9243
10. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 72:26 + 7:02 9209
11. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 72:56 + 7:32 9136
12. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:02 + 8:38 8977
13. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 75:02 + 9:38 8831
14. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 75:13 + 9:49 8805
15. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:45 + 10:21 8727
16. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 76:08 + 10:44 8672
17. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 76:10 + 10:46 8667
18. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 76:24 + 11:00 8633
19. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 76:26 + 11:02 8628
20. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 77:32 + 12:08 8469
21. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 77:47 + 12:23 8432
22. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:57 + 12:33 8408
23. Bugár Gergely 17HXX13 C Hungarian Team 79:48 + 14:24
24. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:49 + 14:25 8137
25. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 80:21 + 14:57 8060
26. Šabatka Zdeněk SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové 80:40 + 15:16 8014
27. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 80:41 + 15:17 8012
28. Jasiński Maciej 17P8999 C WKS Slask Wroclaw 82:38 + 17:14
29. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 83:32 + 18:08 7598
30. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 83:59 + 18:35 7533
31. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 88:50 + 23:26 6829
32. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 90:27 + 25:03 6595
33. Tysz Adam 25S8703 C ATU Kosice 103:48 + 38:24
Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
10.50 km, 470 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9426
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 71:35 9938
2. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:31 + 0:56 9812
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 73:39 + 2:04 9659
4. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 73:56 + 2:21 9621
5. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 74:03 + 2:28 9605
6. Čech Radovan TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno 74:12 + 2:37 9585
6. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 74:12 + 2:37 9585
8. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 74:14 + 2:39 9580
9. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 75:12 + 3:37 9450
10. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 75:21 + 3:46 9429
11. Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové 76:32 + 4:57 9270
12. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 76:56 + 5:21 9216
13. Bakó Áron 17HXX12 C Hungarian Team 77:47 + 6:12
14. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 78:12 + 6:37 9044
15. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 78:18 + 6:43 9031
16. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:34 + 6:59 8995
17. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 80:07 + 8:32 8786
18. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 80:37 + 9:02 8718
19. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:58 + 9:23 8671
20. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 81:26 + 9:51 8608
21. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 82:32 + 10:57 8459
22. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 84:18 + 12:43 8221
23. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 84:20 + 12:45 8216
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 88:58 + 17:23 7590
25. Piltaver Jaka LCE8500 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:17 + 17:42 7548
26. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 90:57 + 19:22 7322
27. Chernov Sergei 15R8600 C Kaliningrad OK 120:23 + 48:48
Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň DISK 0
H21C
10.40 km, 460 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9478
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 65:22 10114
2. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 66:39 + 1:17 9926
3. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 69:19 + 3:57 9534
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 70:11 + 4:49 9407
5. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 70:20 + 4:58 9385
6. Gösswein Csaba 17HXX14 C Hungarian Team 71:21 + 5:59
7. Liszka Krisztián 17HXX11 C Hungarian Team 71:59 + 6:37
8. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 72:10 + 6:48 9115
9. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 73:27 + 8:05 8927
10. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 73:58 + 8:36 8851
11. Panchártek Jan PHK8802 R OK 99 Hradec Králové 75:08 + 9:46 8680
12. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 75:25 + 10:03 8638
13. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 75:46 + 10:24 8587
14. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:17 + 10:55 8511
15. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 77:04 + 11:42 8396
16. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 77:55 + 12:33 8271
17. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 78:00 + 12:38 8259
18. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 78:35 + 13:13 8173
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 79:02 + 13:40 8107
20. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 81:01 + 15:39 7816
21. Györgyi Ábel 17HXX15 C Hungarian Team 81:39 + 16:17
22. Vlček Martin TUR8702 R OOB TJ Turnov 82:12 + 16:50 7642
23. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 83:28 + 18:06 7456
24. Mockunas Leonas 24LXXX1 C Versme/Hellas 84:56 + 19:34
25. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 85:01 + 19:39 7228
26. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 87:28 + 22:06 6868
27. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 88:16 + 22:54 6751
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 88:29 + 23:07 6719
29. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 90:01 + 24:39 6494
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 91:01 + 25:39 6347
31. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 94:50 + 29:28 5786
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 102:52 + 37:30 4607
33. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 104:43 + 39:21 4335
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
10.50 km, 465 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9453
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 66:14 10054
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 67:28 + 1:14 9875
3. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 69:35 + 3:21 9568
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 69:59 + 3:45 9510
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 72:09 + 5:55 9195
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 72:53 + 6:39 9089
7. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 74:21 + 8:07 8876
8. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 74:24 + 8:10 8869
9. Klusáček Matěj TTR8901 R OOB Třebíč 74:27 + 8:13 8862
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 74:49 + 8:35 8808
11. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 75:33 + 9:19 8702
12. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 76:30 + 10:16 8564
13. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 77:49 + 11:35 8373
14. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 78:14 + 12:00 8313
15. Nowacki Úukasz 55P8601 C Grunwald Poznań 78:27 + 12:13
16. Stefański David 55P8901 C Grunwald Poznań 79:11 + 12:57
17. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 80:04 + 13:50 8047
18. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 81:48 + 15:34 7795
19. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 83:17 + 17:03 7580
20. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 83:37 + 17:23 7532
21. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 83:41 + 17:27 7522
22. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 83:42 + 17:28 7520
23. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 84:50 + 18:36 7355
24. Papuga Miroslav 25S9002 C ATU Kosice 85:07 + 18:53
25. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 85:25 + 19:11 7271
26. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 85:28 + 19:14 7263
27. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 86:16 + 20:02 7147
28. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 88:05 + 21:51 6884
29. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 88:43 + 22:29 6792
30. Majasow Kostiantyn 17P8399 C WKS Slask Wroclaw 89:26 + 23:12
31. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 90:01 + 23:47 6603
32. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 91:14 + 25:00 6427
33. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 93:35 + 27:21 6086
34. Toth Tamás 17HXX02 C Hungarian Team 113:21 + 47:07
H35
6.90 km, 300 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 50:23
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 51:38 + 1:15
3. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:55 + 1:32
4. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 53:17 + 2:54
5. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:10 + 3:47
6. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 54:22 + 3:59
7. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 54:39 + 4:16
8. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:56 + 6:33
9. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 57:15 + 6:52
10. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 58:45 + 8:22
11. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 59:34 + 9:11
12. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:39 + 9:16
13. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 59:51 + 9:28
14. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 59:52 + 9:29
15. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 60:36 + 10:13
16. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 61:30 + 11:07
17. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 61:32 + 11:09
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 61:49 + 11:26
19. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 11:35
20. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 62:19 + 11:56
21. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 63:59 + 13:36
22. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 64:14 + 13:51
23. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 64:45 + 14:22
24. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 65:49 + 15:26
25. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:06 + 15:43
26. Kolek Petr DOB7501 C KOB Dobruška 66:39 + 16:16
27. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 69:04 + 18:41
28. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 69:19 + 18:56
29. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 69:35 + 19:12
30. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:37 + 19:14
31. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 72:39 + 22:16
32. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:56 + 24:33
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 75:11 + 24:48
34. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 77:02 + 26:39
35. Biolik Grzegorz 46P7600 C wawa bno 79:44 + 29:21
36. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 81:41 + 31:18
36. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:41 + 31:18
38. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 83:04 + 32:41
39. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 84:30 + 34:07
40. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 85:26 + 35:03
41. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 86:36 + 36:13
42. Kucia Sebastian 57P7801 C Indywidualny - Jelenia Gŕa 86:39 + 36:16
H40
6.40 km, 280 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 46:00
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 47:18 + 1:18
3. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 49:12 + 3:12
4. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 49:28 + 3:28
5. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 49:46 + 3:46
6. Kovářík Tomáš KAM6901 C SK Kamenice 53:25 + 7:25
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 54:00 + 8:00
8. Szabolcs Tornai 15H7101 C MOM 54:04 + 8:04
9. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 55:13 + 9:13
10. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 55:51 + 9:51
11. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 56:12 + 10:12
12. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 57:15 + 11:15
13. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 57:26 + 11:26
14. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 57:29 + 11:29
15. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 57:47 + 11:47
16. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 57:48 + 11:48
17. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 58:11 + 12:11
18. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 12:19
19. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:30 + 12:30
20. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 61:05 + 15:05
21. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 62:18 + 16:18
22. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 63:29 + 17:29
23. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 64:24 + 18:24
24. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 65:31 + 19:31
25. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 67:29 + 21:29
26. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 67:53 + 21:53
27. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 69:51 + 23:51
28. Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 70:51 + 24:51
29. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:50 + 27:50
30. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 76:28 + 30:28
31. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň 76:57 + 30:57
32. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 83:17 + 37:17
33. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 84:58 + 38:58
34. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 94:03 + 48:03
35. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 95:19 + 49:19
Richter Jozef 37S7200 C Kysucke Nove Mesto DISK
H45
5.80 km, 270 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:16
2. Pollák Jozef 25S6001 C ATU Kosice 46:47 + 0:31
3. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 47:45 + 1:29
4. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:26 + 2:10
5. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:04 + 3:48
6. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 50:12 + 3:56
7. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 4:02
8. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 51:28 + 5:12
9. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:39 + 5:23
10. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 51:43 + 5:27
11. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:07 + 5:51
12. Šmelík Juraj BBM6600 C BETA URSUS Orienteering 52:31 + 6:15
13. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 53:44 + 7:28
14. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:28 + 8:12
15. Zimmermann Pavel KRE6401 C OOB TJ Sokol Křemže 54:51 + 8:35
16. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 54:58 + 8:42
17. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 55:55 + 9:39
18. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 56:09 + 9:53
19. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:00 + 10:44
20. Bartczak Jaroslaw 39PXXX1 C UMKS Orkan Ostróda 57:16 + 11:00
21. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 57:34 + 11:18
22. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:54 + 11:38
23. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 58:40 + 12:24
24. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 59:20 + 13:04
25. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 59:33 + 13:17
26. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 60:10 + 13:54
27. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 60:36 + 14:20
28. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:38 + 14:22
29. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 60:54 + 14:38
30. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 61:25 + 15:09
31. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 61:46 + 15:30
32. Hierweg Karol 39S5800 C KOBRA Bratislava 62:36 + 16:20
33. Pryjma Tomasz 58P6401 C Ks Spójnia Warszawa 63:16 + 17:00
34. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 63:47 + 17:31
35. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 64:59 + 18:43
36. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 65:24 + 19:08
37. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 65:46 + 19:30
38. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 65:51 + 19:35
39. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 66:25 + 20:09
40. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 67:32 + 21:16
41. Koltai Zoltan 25H6701 C Tabáni Spartacus 68:08 + 21:52
42. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 69:49 + 23:33
43. Weiler Zsolt 17HXX16 C Hungarian Team 70:10 + 23:54
44. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 71:50 + 25:34
45. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 71:55 + 25:39
46. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 74:16 + 28:00
47. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 75:09 + 28:53
48. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 75:22 + 29:06
49. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 78:38 + 32:22
50. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 82:11 + 35:55
51. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:21 + 50:05
52. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 103:02 + 56:46
53. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 105:13 + 58:57
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H50
5.10 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 44:59
2. Egei Tamás 17HXX17 C Hungarian Team 45:11 + 0:12
3. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 45:46 + 0:47
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 45:46 + 0:47
5. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 47:21 + 2:22
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 48:08 + 3:09
7. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:14 + 3:15
8. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 49:12 + 4:13
9. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 49:48 + 4:49
10. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 50:19 + 5:20
11. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 50:27 + 5:28
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 50:55 + 5:56
13. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:28 + 6:29
14. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 51:48 + 6:49
15. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 52:02 + 7:03
16. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:03 + 8:04
17. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 53:10 + 8:11
18. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 53:30 + 8:31
19. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 53:49 + 8:50
20. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 55:18 + 10:19
21. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 55:28 + 10:29
22. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 55:41 + 10:42
23. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 56:46 + 11:47
24. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 56:51 + 11:52
25. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 57:23 + 12:24
26. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 12:45
27. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 57:45 + 12:46
28. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 57:47 + 12:48
29. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:11 + 13:12
30. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 58:40 + 13:41
31. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:45 + 13:46
32. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 58:49 + 13:50
33. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:18 + 15:19
34. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 62:05 + 17:06
35. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 65:47 + 20:48
36. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 66:09 + 21:10
37. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 66:10 + 21:11
38. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 66:36 + 21:37
39. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 70:31 + 25:32
40. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 74:04 + 29:05
41. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 78:41 + 33:42
42. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 80:11 + 35:12
Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha DISK
Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín DISK
H55
4.90 km, 215 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C TJ OB České Budějovice 45:50
2. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 47:10 + 1:20
3. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 47:18 + 1:28
4. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 47:28 + 1:38
5. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 47:32 + 1:42
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 47:45 + 1:55
7. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 48:27 + 2:37
8. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 49:35 + 3:45
9. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 49:48 + 3:58
10. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 49:49 + 3:59
11. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 50:23 + 4:33
12. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 50:56 + 5:06
13. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:02 + 5:12
14. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 51:12 + 5:22
15. Guga Romuald 17P5599 C WKS Slask Wroclaw 51:14 + 5:24
16. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 52:05 + 6:15
17. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 53:42 + 7:52
18. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 54:01 + 8:11
19. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 54:41 + 8:51
20. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 54:59 + 9:09
21. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 55:26 + 9:36
22. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 55:37 + 9:47
23. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 56:02 + 10:12
24. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 58:02 + 12:12
25. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 58:14 + 12:24
26. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 58:35 + 12:45
27. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 59:48 + 13:58
28. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 59:56 + 14:06
29. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 60:02 + 14:12
30. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 61:50 + 16:00
31. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 66:13 + 20:23
32. Kotas Pavel HAV5501 C SKOB Baník Havířov 66:15 + 20:25
33. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 68:16 + 22:26
34. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:31 + 22:41
35. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:08 + 24:18
36. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 72:02 + 26:12
37. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 73:36 + 27:46
38. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 74:08 + 28:18
39. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 80:30 + 34:40
40. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 100:50 + 55:00
Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín VZDAL
H60
4.10 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 40:21
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 42:21 + 2:00
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 44:19 + 3:58
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 45:07 + 4:46
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 45:07 + 4:46
6. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 6:38
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:59 + 6:38
8. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 49:00 + 8:39
9. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 49:07 + 8:46
10. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:34 + 9:13
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 50:22 + 10:01
12. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:23 + 10:02
13. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:48 + 10:27
14. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 51:40 + 11:19
15. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 53:06 + 12:45
16. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 53:23 + 13:02
17. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 53:49 + 13:28
18. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 53:54 + 13:33
19. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 54:29 + 14:08
20. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 56:45 + 16:24
21. Jakielaszek Ryszard 62PXXX1 C GKS Luzino 56:48 + 16:27
22. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 57:05 + 16:44
23. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 18:22
24. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:46 + 18:25
25. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 58:49 + 18:28
26. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 59:01 + 18:40
27. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:36 + 20:15
28. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 61:08 + 20:47
29. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:25 + 22:04
30. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 63:00 + 22:39
31. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 63:37 + 23:16
32. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 63:38 + 23:17
33. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 64:14 + 23:53
34. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 64:42 + 24:21
35. Pavlík Miroslav LIT5301 C KOB Chemopetrol Litvínov 65:51 + 25:30
36. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 66:37 + 26:16
37. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 67:32 + 27:11
38. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 67:41 + 27:20
39. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 69:02 + 28:41
40. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 73:12 + 32:51
41. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 96:37 + 56:16
Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja DISK
H65
3.50 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:19
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 38:34 + 5:15
3. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 39:43 + 6:24
4. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 40:02 + 6:43
5. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 40:21 + 7:02
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 40:44 + 7:25
7. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 41:32 + 8:13
8. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 41:40 + 8:21
9. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:52 + 8:33
10. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 41:55 + 8:36
11. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 41:57 + 8:38
12. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 42:04 + 8:45
13. Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań 43:26 + 10:07
14. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 43:59 + 10:40
15. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 44:21 + 11:02
16. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 45:34 + 12:15
17. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 45:50 + 12:31
18. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 45:55 + 12:36
19. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 46:01 + 12:42
20. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 46:19 + 13:00
21. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:35 + 15:16
22. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 50:40 + 17:21
23. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 51:21 + 18:02
24. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 51:23 + 18:04
25. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 52:30 + 19:11
26. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 53:14 + 19:55
27. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 53:39 + 20:20
28. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 53:47 + 20:28
29. Mrkvica Miroslav MOV4600 C SKOB Ostrava 55:13 + 21:54
30. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 55:31 + 22:12
31. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 71:34 + 38:15
H70
3.10 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:23
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 39:07 + 1:44
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 44:01 + 6:38
4. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 45:33 + 8:10
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 47:39 + 10:16
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 48:07 + 10:44
7. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 49:43 + 12:20
8. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 51:03 + 13:40
9. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 55:21 + 17:58
10. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:30 + 20:07
11. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 66:18 + 28:55
12. Gönczi Peter 24H3900 C GOD 83:48 + 46:25
13. Waldemar Pietkiewicz 46P4300 C wawa bno 95:45 + 58:22
H75
2.60 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 27:07
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 31:24 + 4:17
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 32:35 + 5:28
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 40:07 + 13:00
5. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 44:23 + 17:16
P2
2.10 km, 145 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:12
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 24:52 + 2:40
3. Babak Jan 672 C 28:09 + 5:57
4. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 28:52 + 6:40
5. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 29:38 + 7:26
6. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 31:47 + 9:35
7. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 32:53 + 10:41
8. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 33:24 + 11:12
9. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 33:54 + 11:42
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 33:58 + 11:46
11. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 34:05 + 11:53
12. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 34:06 + 11:54
13. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 34:24 + 12:12
14. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 34:33 + 12:21
15. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:59 + 12:47
16. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 37:24 + 15:12
17. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 39:08 + 16:56
18. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 44:35 + 22:23
19. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 46:36 + 24:24
20. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:03 + 24:51
21. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 49:34 + 27:22
22. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 51:51 + 29:39
23. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 52:05 + 29:53
24. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 52:36 + 30:24
25. Pachnik Stanislav STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 52:49 + 30:37
26. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 53:50 + 31:38
27. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 57:26 + 35:14
28. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 69:26 + 47:14
29. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 73:17 + 51:05
30. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 92:34 + 70:22
31. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 92:43 + 70:31
T4
3.80 km, 205 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 39:40
2. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 39:47 + 0:07
3. Roudný Martin LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 1:21
4. Kovář Jaroslav TJH8901 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 42:07 + 2:27
5. Autrata Dan NNNXXX2 C Neregistrovaní 42:27 + 2:47
6. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 43:01 + 3:21
7. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 43:09 + 3:29
8. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 44:06 + 4:26
9. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 45:26 + 5:46
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 48:00 + 8:20
11. Cych Agnieszka 33P9950 C Echo Twardogóra 48:23 + 8:43
12. Šulerová Pavlína NNNXXX1 C Neregistrovaní 49:54 + 10:14
13. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 50:17 + 10:37
14. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 50:37 + 10:57
15. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 52:39 + 12:59
16. Fürstová Anna LLI9854 C TJ Loko Liberec 53:11 + 13:31
17. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:59 + 16:19
18. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 56:35 + 16:55
19. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 57:13 + 17:33
20. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 57:47 + 18:07
21. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 58:26 + 18:46
22. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 58:36 + 18:56
23. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 59:07 + 19:27
24. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 59:32 + 19:52
25. Sotniczuk Maria 671 C 59:37 + 19:57
26. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 59:53 + 20:13
27. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 60:07 + 20:27
28. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 60:52 + 21:12
29. Palupčíková Nikola LCE9151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 22:48
30. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 62:59 + 23:19
31. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 63:07 + 23:27
32. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 64:44 + 25:04
33. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:17 + 27:37
34. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 69:11 + 29:31
35. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 69:35 + 29:55
36. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 70:58 + 31:18
37. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 73:50 + 34:10
38. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 77:26 + 37:46
39. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 110:23 + 70:43
40. Horníček Jirik XXX C Test XXX 112:29 + 72:49
41. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 143:26 + 103:46
Horníček Jiri XXX C Test XXX DISK
Szlendak Krzysztof 671 C DISK
Vrtalová Gabriela UOL C SK UP Olomouc DISK
Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice DISK
Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
T6
5.70 km, 310 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 47:00
2. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 48:42 + 1:42
3. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:47 + 3:47
4. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:08 + 7:08
5. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 55:01 + 8:01
6. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 55:54 + 8:54
7. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 58:08 + 11:08
8. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 58:55 + 11:55
8. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:55 + 11:55
10. Tesař Jan VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 60:51 + 13:51
11. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 61:12 + 14:12
12. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 62:06 + 15:06
13. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 64:26 + 17:26
14. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:27 + 17:27
15. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 64:44 + 17:44
16. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:23 + 18:23
17. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 65:46 + 18:46
18. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 66:44 + 19:44
19. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:01 + 22:01
20. Rejmont Milan LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:08 + 22:08
20. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 69:08 + 22:08
22. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 69:35 + 22:35
23. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 72:55 + 25:55
24. Chval Josef LPM6700 C OK Lokomotiva Plzeň 73:41 + 26:41
25. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 74:30 + 27:30
26. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:48 + 27:48
27. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 78:18 + 31:18
28. Minarčík Tomáš NNNXX11 C Neregistrovaní 79:06 + 32:06
29. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 80:47 + 33:47
30. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 84:09 + 37:09
31. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 84:35 + 37:35
32. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 84:57 + 37:57
33. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:13 + 44:13
34. Natalia Karasek 227XX01 C 100:06 + 53:06
35. Czach Adam XCZ0001 C Czasch Adam 123:57 + 76:57
36. Hulová Petra XCZ0003 C Czasch Adam 144:27 + 97:27
37. Smrečková Emílie XCZ0002 C Czasch Adam 155:00 + 108:00
38. Nováček Martin XCZ0004 C Czasch Adam 157:22 + 110:22
39. Kováč Juraj XCZ0005 C Czasch Adam 191:25 + 144:25
Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK