Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2013
Místo konání:
Okrouhlá, kulturní dům
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Melkov
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav
Stavitel tratí:
Navrátil Václav
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.10 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 17:05
2. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:13 + 4:08
3. Poloučková Hana ABM0350 C KOB Moira Brno 22:01 + 4:56
4. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 22:25 + 5:20
5. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 24:48 + 7:43
6. Čelechovská Radka UBM0451 C UBM orienteering Brno 26:42 + 9:37
7. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:01 + 10:56
8. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 28:25 + 11:20
9. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:39 + 11:34
10. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 31:09 + 14:04
11. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 34:44 + 17:39
D12C
2.40 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 27:54
2. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:18 + 0:24
3. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 29:23 + 1:29
4. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 31:00 + 3:06
5. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 32:11 + 4:17
6. Poloučková Petra ABM0155 B KOB Moira Brno 33:06 + 5:12
7. Bastlová Pavla ABM0166 C KOB Moira Brno 35:07 + 7:13
8. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 36:10 + 8:16
9. Kyslingerová Marie ABM0171 C KOB Moira Brno 37:28 + 9:34
10. Minxová Agáta PTE0151 C TJ Sokol Ptení 45:03 + 17:09
11. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 71:30 + 43:36
12. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 79:30 + 51:36
D14C
3.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 30:17
2. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 31:10 + 0:53
3. Krejčířová Lucie ABM0052 B KOB Moira Brno 39:27 + 9:10
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 41:11 + 10:54
5. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 42:01 + 11:44
6. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:58 + 14:41
7. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 48:26 + 18:09
8. Baštařová Anna ZBM0059 C SK Žabovřesky Brno 59:45 + 29:28
9. Benešová Barbora ASU C Magnus Orienteering 62:27 + 32:10
10. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 68:12 + 37:55
MS Granátová Kateřina C 50:22 + 20:05
MS Váchová Eliška C 62:33 + 32:16
MS Doležalová Adéla C 39:48 + 9:31
D16C
3.90 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 37:21
2. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 40:19 + 2:58
3. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 41:40 + 4:19
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 46:48 + 9:27
5. Sklenská Aneta BBM9750 C BETA URSUS Orienteering 49:17 + 11:56
6. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 49:41 + 12:20
7. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:00 + 16:39
MS Jirásková Dora 5706 C 61:19 + 23:58
D18C
4.80 km, 260 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 53:39
2. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:19 + 17:40
3. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 74:41 + 21:02
Štěpánková Martina C DISK
D21C
5.80 km, 310 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7626
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna RBK9452 R SK Radioklub Blansko 49:39 7813
2. Šimková Johanka UOL9355 R SK UP Olomouc 51:02 + 1:23 7606
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 52:02 + 2:23 7456
4. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 53:11 + 3:32 7284
5. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 53:14 + 3:35 7276
6. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 53:55 + 4:16 7174
7. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 54:02 + 4:23 7157
8. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 55:19 + 5:40 6964
9. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 55:50 + 6:11 6887
10. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:53 + 6:14 6879
11. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 57:36 + 7:57 6622
12. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 58:05 + 8:26 6550
13. Koporová Petra ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno 58:58 + 9:19 6417
14. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 59:57 + 10:18 6270
15. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 62:15 + 12:36 5926
16. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 62:55 + 13:16 5826
17. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 64:14 + 14:35 5628
18. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 65:14 + 15:35 5479
19. Ukolova Anastasia UOL8850 C SK UP Olomouc 65:33 + 15:54 5431
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:26 + 20:47 4699
21. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:25 + 21:46 4552
22. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 71:30 + 21:51 4540
23. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:20 + 22:41 4415
24. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 72:37 + 22:58 4372
25. Tesařová Eva 111 C Neregistrovaní 73:40 + 24:01
26. Šaffková Blanka CHA8350 C OK Chrastava 74:05 + 24:26 4153
27. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 74:19 + 24:40 4118
28. Kočová Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 74:58 + 25:19 4020
29. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 76:06 + 26:27 3850
30. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 76:25 + 26:46 3803
31. Turzová Margareta ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory 76:26 + 26:47 3801
32. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:23 + 30:44 3209
33. Šestáková Petra RBK9357 B SK Radioklub Blansko 81:37 + 31:58 3024
34. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 88:17 + 38:38 2025
35. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 92:47 + 43:08 1351
Pilcová Barbora JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Poštulka Zdenek STE C SK SKI-OB Šternberk 112:07 + 62:28
D35C
4.90 km, 300 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 48:51
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 48:59 + 0:08
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 51:42 + 2:51
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 55:47 + 6:56
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 56:34 + 7:43
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 58:43 + 9:52
7. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 60:04 + 11:13
8. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 60:48 + 11:57
9. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 61:46 + 12:55
10. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 62:42 + 13:51
11. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 62:51 + 14:00
12. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 63:15 + 14:24
13. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 64:42 + 15:51
14. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:00 + 16:09
15. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:29 + 16:38
16. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 67:49 + 18:58
16. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 67:49 + 18:58
18. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 67:59 + 19:08
19. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 69:46 + 20:55
20. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 69:47 + 20:56
21. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:00 + 23:09
22. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 72:44 + 23:53
23. Krčová Martina KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:13 + 25:22
24. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:44 + 28:53
25. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:23 + 34:32
26. Velešíková Monika C 84:55 + 36:04
27. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 112:41 + 63:50
Doskočilová Anna 112 C PSÍ TÝM DISK
D45C
4.00 km, 245 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:59
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 48:07 + 0:08
3. Eklová Ilona LBM6759 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:29 + 3:30
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 57:16 + 9:17
5. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 57:58 + 9:59
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 58:08 + 10:09
7. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 59:01 + 11:02
8. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 59:33 + 11:34
9. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 60:40 + 12:41
10. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 60:58 + 12:59
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 68:46 + 20:47
12. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:21 + 21:22
13. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 73:39 + 25:40
14. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 73:51 + 25:52
D55C
3.40 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 32:48
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 35:57 + 3:09
3. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 44:21 + 11:33
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 48:02 + 15:14
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:17 + 15:29
6. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 53:46 + 20:58
7. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 55:58 + 23:10
8. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 67:12 + 34:24
9. Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 69:44 + 36:56
Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H10C
2.10 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:19
2. Beneš Jindřich KON0404 C Klub orientačního běhu Konice 17:30 + 2:11
3. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:41 + 2:22
4. Rajnoha Tomáš UBM0303 C UBM orienteering Brno 19:12 + 3:53
5. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 19:35 + 4:16
5. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 19:35 + 4:16
7. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 19:39 + 4:20
8. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 20:05 + 4:46
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 20:52 + 5:33
10. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 23:09 + 7:50
11. Štorek David C 23:31 + 8:12
12. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 23:47 + 8:28
13. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 24:12 + 8:53
14. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 24:37 + 9:18
15. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 25:15 + 9:56
16. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 25:35 + 10:16
17. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 25:54 + 10:35
18. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 27:06 + 11:47
19. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 30:01 + 14:42
20. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 32:22 + 17:03
21. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 33:22 + 18:03
22. Štorek Jan C 67:08 + 51:49
23. Hromek Viliam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:58 + 68:39
24. Polášek Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:38 + 76:19
H12C
2.50 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 20:00
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:47 + 1:47
3. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 21:53 + 1:53
4. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:01 + 6:01
5. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:06 + 6:06
6. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 26:18 + 6:18
7. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 26:38 + 6:38
8. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 26:59 + 6:59
9. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 27:01 + 7:01
10. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 27:07 + 7:07
11. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:06 + 8:06
12. Čelechovský Matěj UBM0202 C UBM orienteering Brno 28:19 + 8:19
13. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 31:15 + 11:15
14. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 32:55 + 12:55
15. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 34:24 + 14:24
16. Květoň Adam C 36:28 + 16:28
17. Holusek Jiří 111 C Neregistrovaní 45:13 + 25:13
18. Beneš Jan ASU0249 C Magnus Orienteering 45:37 + 25:37
19. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 45:41 + 25:41
20. Ruda Miroslav UBM0203 C UBM orienteering Brno 49:33 + 29:33
21. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:45 + 33:45
MS Novák Pavel PLU C TJ Sokol Plumlov 34:31 + 14:31
H14C
4.50 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 38:08
2. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 38:46 + 0:38
3. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 42:13 + 4:05
4. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:28 + 4:20
5. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 44:14 + 6:06
6. Beneš Miroslav KON9915 C Klub orientačního běhu Konice 48:28 + 10:20
7. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 48:30 + 10:22
8. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 49:24 + 11:16
9. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:45 + 16:37
10. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 56:58 + 18:50
11. Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:02 + 18:54
12. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:41 + 19:33
13. Vostál Dominik UOL9901 C SK UP Olomouc 59:58 + 21:50
14. Rajnoha David UBM0003 C UBM orienteering Brno 62:27 + 24:19
15. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 69:23 + 31:15
16. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:57 + 33:49
17. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:04 + 40:56
18. Kaprál Jan SSU C SK Severka Šumperk 90:16 + 52:08
19. Tureček Vojtěch 97C0000 C No register 92:18 + 54:10
20. Minx Vítek PTE0011 C TJ Sokol Ptení 111:42 + 73:34
H16C
5.30 km, 240 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 44:58
2. Šplíchal Marek ZBM9710 B SK Žabovřesky Brno 54:02 + 9:04
3. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 55:08 + 10:10
4. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 59:57 + 14:59
5. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 61:06 + 16:08
6. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 71:53 + 26:55
7. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 73:15 + 28:17
8. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 75:30 + 30:32
9. Sobotka Jan BBM9703 C BETA URSUS Orienteering 77:13 + 32:15
10. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 87:35 + 42:37
Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko DISK
H18C
7.00 km, 310 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Jan SSU9609 B SK Severka Šumperk 57:13
2. Auermuller David C 86:43 + 29:30
3. Staněk Martin UBM9601 C UBM orienteering Brno 98:57 + 41:44
Pelikán Ondřej C DISK
H21L
9.10 km, 390 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 55:33 8965
2. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 56:34 + 1:01 8805
3. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 56:54 + 1:21 8753
4. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 57:32 + 1:59 8654
5. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 58:58 + 3:25 8429
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 59:20 + 3:47 8371
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:36 + 5:03 8172
8. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:19 + 5:46 8060
9. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 62:04 + 6:31 7942
10. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 62:09 + 6:36 7929
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 6:55 7879
12. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 63:37 + 8:04 7699
13. Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko 65:23 + 9:50 7422
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 65:46 + 10:13 7361
15. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 66:14 + 10:41 7288
16. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 66:23 + 10:50 7265
17. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 67:56 + 12:23 7021
18. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 68:37 + 13:04 6914
19. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 69:20 + 13:47 6802
20. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 70:23 + 14:50 6637
21. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 72:12 + 16:39 6352
22. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 72:49 + 17:16 6255
23. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 74:43 + 19:10 5957
24. Sáňka Ondřej 96C8400 C Přátele OB 74:51 + 19:18
25. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 76:01 + 20:28 5753
26. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 76:18 + 20:45 5708
27. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:41 + 23:08 5334
28. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 79:04 + 23:31 5274
29. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 79:40 + 24:07 5180
30. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 80:36 + 25:03 5033
31. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 80:50 + 25:17 4997
32. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 82:05 + 26:32 4800
33. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 82:50 + 27:17 4683
34. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 84:29 + 28:56 4424
35. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 84:37 + 29:04 4403
36. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 86:42 + 31:09 4076
37. Buřt Vladimír C 87:53 + 32:20
38. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 88:24 + 32:51 3809
39. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 101:30 + 45:57
40. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 103:03 + 47:30 1509
41. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 116:16 + 60:43 0
42. Neckař Jan 5706 C 123:01 + 67:28
H21K
6.40 km, 355 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6221
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 47:11 6801
2. Rygl Miroslav TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno 51:55 + 4:44
3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 53:36 + 6:25 6034
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 55:19 + 8:08 5828
5. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 55:47 + 8:36 5773
6. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 56:19 + 9:08 5709
7. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 57:23 + 10:12 5581
8. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 62:07 + 14:56 5015
9. Kuchař Jiří 112 C PSÍ TÝM 62:23 + 15:12
10. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 62:28 + 15:17 4974
11. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 62:55 + 15:44 4920
12. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 63:04 + 15:53 4902
13. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 65:39 + 18:28 4593
14. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67:50 + 20:39 4332
15. Patterman Pavel KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:11 + 28:00
16. Pecka Vlastimil TJN7502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:50 + 29:39 3256
17. Šarlej Marek 4NC8100 C Paprika 95:02 + 47:51
18. Kožoušek Adam 111 C Neregistrovaní 98:44 + 51:33
19. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 116:57 + 69:46 0
Fichna Jakub SOP9149 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H35C
7.20 km, 340 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 52:59
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:02 + 0:03
3. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 56:35 + 3:36
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 59:57 + 6:58
5. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 60:38 + 7:39
6. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 63:33 + 10:34
7. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 64:29 + 11:30
8. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 65:51 + 12:52
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 67:07 + 14:08
10. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 68:35 + 15:36
11. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 69:23 + 16:24
12. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 72:01 + 19:02
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 72:35 + 19:36
14. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 75:36 + 22:37
15. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 78:24 + 25:25
16. Musil Radek 1DC7600 C Musilovi 78:33 + 25:34
17. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 78:43 + 25:44
18. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 79:57 + 26:58
19. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 80:52 + 27:53
20. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 82:12 + 29:13
21. Rajnoha Miroslav UBM7104 C UBM orienteering Brno 91:30 + 38:31
22. Prudík Jiří ASU7001 C Magnus Orienteering 101:22 + 48:23
23. Habiger Petr KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:35 + 49:36
24. Hrubý Lukáš C 109:58 + 56:59
25. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 114:06 + 61:07
Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc DISK
H45C
5.50 km, 325 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 46:10
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 49:23 + 3:13
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 49:37 + 3:27
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 50:07 + 3:57
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 52:03 + 5:53
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 52:45 + 6:35
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 53:16 + 7:06
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 55:31 + 9:21
9. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 56:51 + 10:41
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:21 + 11:11
11. Auermueller Vít 111 C Neregistrovaní 58:53 + 12:43
12. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 59:09 + 12:59
13. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 60:21 + 14:11
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 61:16 + 15:06
15. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 61:25 + 15:15
16. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 62:48 + 16:38
17. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 65:20 + 19:10
18. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 66:09 + 19:59
19. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 66:12 + 20:02
20. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 67:46 + 21:36
21. Tužil Petr 111 C Neregistrovaní 72:46 + 26:36
22. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 73:20 + 27:10
23. Lukašák Štefan C 75:33 + 29:23
24. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 77:48 + 31:38
25. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 78:15 + 32:05
Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko DISK
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
H55C
4.60 km, 260 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 43:30
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 45:50 + 2:20
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 48:05 + 4:35
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 51:36 + 8:06
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 53:31 + 10:01
6. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:42 + 10:12
7. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 54:36 + 11:06
8. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 55:10 + 11:40
9. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 56:17 + 12:47
10. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 58:07 + 14:37
11. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 58:12 + 14:42
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 59:07 + 15:37
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 59:55 + 16:25
14. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 60:32 + 17:02
15. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 60:38 + 17:08
16. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 62:38 + 19:08
17. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 63:37 + 20:07
18. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:19 + 27:49
19. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 71:38 + 28:08
20. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 74:39 + 31:09
21. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 74:45 + 31:15
22. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 77:30 + 34:00
23. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 83:11 + 39:41
MS Pecka Lukáš 5706 C 59:54 + 16:24
H65C
3.30 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 40:25
2. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 61:14 + 20:49
3. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 72:22 + 31:57
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 73:45 + 33:20
5. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 80:30 + 40:05
6. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 88:44 + 48:19
HD10N
2.20 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošťálek Ondřej 97C0300 C No register 23:05
2. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 24:04 + 0:59
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 25:43 + 2:38
4. Dvořák Štěpán 5706 C 27:42 + 4:37
5. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 30:54 + 7:49
6. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:53 + 13:48
7. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 39:08 + 16:03
8. Pavelka Ondřej C 44:35 + 21:30
HDR
2.50 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostálová Tereza PTE C TJ Sokol Ptení 34:36
2. Strýček Jan ADA0505 C OOB TJ Spartak Adamov 35:06 + 0:30
3. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 35:10 + 0:34
4. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 38:21 + 3:45
5. Pattermanová Magdaléna KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:16 + 4:40
6. Šnajdr Jakub PTE C TJ Sokol Ptení 39:31 + 4:55
7. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 39:37 + 5:01
8. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 39:39 + 5:03
9. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 41:09 + 6:33
10. Nádeníčková Anna ABM1066 C KOB Moira Brno 43:46 + 9:10
11. Kočová Klára ZBM C SK Žabovřesky Brno 45:35 + 10:59
12. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:38 + 14:02
13. Benc Štěpán C 50:08 + 15:32
14. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 50:14 + 15:38
15. Dvořáková Ema 5706 C 52:25 + 17:49
16. Strýčková Barbora C 52:42 + 18:06
17. Nečasová Markéta 111 C Neregistrovaní 52:50 + 18:14
18. Střelická Alena 111 C Neregistrovaní 52:56 + 18:20
19. Jiřikovský Martin 74C0401 C NER 54:18 + 19:42
20. Velešík David 74C0601 C NER 54:25 + 19:49
21. Jílková Pavla C 57:27 + 22:51
22. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:28 + 23:52
23. Mlček Vincenc KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:48 + 28:12
24. Jágrová Aneta C 63:30 + 28:54
25. Klíčová Soňa C 63:40 + 29:04
26. Janků Michaela 5706 C 67:05 + 32:29
27. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:50 + 37:14
28. Nováková Anežka PLU C TJ Sokol Plumlov 73:11 + 38:35
29. Petrová Daniela PET C 76:53 + 42:17
30. Klíčová Tereza C 77:44 + 43:08
31. Marková Marek C 83:48 + 49:12
32. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 85:53 + 51:17
33. Kratochvíl David 5706 C 93:15 + 58:39
Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno DISK
Velešíková Markéta 74C0850 C NER DISK
Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
P
4.40 km, 270 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelený Pavel 111 C Neregistrovaní 40:33
2. Šulerová Hana C 46:54 + 6:21
3. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 49:05 + 8:32
4. Mikuš Oldřich PTE8365 C TJ Sokol Ptení 49:57 + 9:24
5. Fecko Miroslav C 50:02 + 9:29
6. Šulerová Pavlína C 51:24 + 10:51
7. Cintula Lukáš C 53:13 + 12:40
8. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 54:18 + 13:45
9. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 57:19 + 16:46
10. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 57:32 + 16:59
11. Střelická Jana 111 C Neregistrovaní 57:58 + 17:25
12. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 59:14 + 18:41
13. Obdržálek Milan 111 C Neregistrovaní 59:21 + 18:48
14. Otrusina David ABM8201 C KOB Moira Brno 61:53 + 21:20
15. Jílková Hana C 63:00 + 22:27
16. Glassová Ester C 63:50 + 23:17
17. Kříž Pavel 4GC8000 C OB HB Hůrka 64:41 + 24:08
18. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 65:30 + 24:57
19. Sláma Jiří C 66:37 + 26:04
20. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 67:21 + 26:48
21. Nováková Alice C 69:23 + 28:50
22. Glass Jáchym C 70:31 + 29:58
23. Langerová Linda C 70:42 + 30:09
24. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:58 + 31:25
25. Langerová Lucie C 73:12 + 32:39
26. Melymuk Lisa 96C8150 C Přátele OB 73:42 + 33:09
27. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 73:52 + 33:19
28. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 74:30 + 33:57
29. Štorek Petr +ST C 74:39 + 34:06
30. Staněk Mojmír UBM6701 C UBM orienteering Brno 76:14 + 35:41
31. Zbořil Ctirad UOL2222 C SK UP Olomouc 76:49 + 36:16
32. Mančíková Markéta PTE7375 C TJ Sokol Ptení 83:43 + 43:10
33. Štorková Simona C 84:10 + 43:37
34. Poločková Vilma 111 C Neregistrovaní 86:09 + 45:36
35. Tužilová Michaela 111 C Neregistrovaní 90:09 + 49:36
36. Dosedělová Klára STE9851 C SK SKI-OB Šternberk 91:24 + 50:51
37. Holusek Milan 111 C Neregistrovaní 92:18 + 51:45
38. Obdržálková Radmila 111 C Neregistrovaní 93:24 + 52:51
39. Otrusinová Olga ABM8651 C KOB Moira Brno 96:57 + 56:24
40. Ruda Miroslav UBM7106 C UBM orienteering Brno 99:11 + 58:38
41. Polášková Jana KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:48 + 60:15
42. Chmelařová Blanka 25C C péčkaři 100:52 + 60:19
43. Rudová Hana UBM7252 C UBM orienteering Brno 105:37 + 65:04
44. Vrtalová Gabriela UOL1111 C SK UP Olomouc 110:21 + 69:48
45. Klimešová Lucie C 113:27 + 72:54
46. Vaculová Jana C 113:46 + 73:13
47. Čelechovská Zora UBM7451 C UBM orienteering Brno 115:38 + 75:05
48. Rajnohová Pavla UBM7654 C UBM orienteering Brno 115:44 + 75:11
49. Smolková Vlaďka C 119:29 + 78:56
50. Staňková Jana UBM9451 C UBM orienteering Brno 122:12 + 81:39
51. Staňková Martina UBM6751 C UBM orienteering Brno 122:29 + 81:56
52. Minx Roman PTE C TJ Sokol Ptení 125:13 + 84:40
53. Minxová Markéta PTE C TJ Sokol Ptení 125:14 + 84:41
54. Auermuellerová Lenka 111 C Neregistrovaní 125:26 + 84:53
Stejskal Ondřej LBMXXXX C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK